2015 ABD Açk



İnsanoğlunun 2015 ABD Açk ile ilgili yüzyıllardır biriktirdiği tüm bilgiler artık internette mevcut ve biz de sizin için en erişilebilir şekilde derledik ve sipariş verdik. 2015 ABD Açk ile ilgili bilmek istediğiniz her şeye hızlı ve verimli bir şekilde erişebilmenizi istiyoruz; deneyiminizin hoş olduğunu ve 2015 ABD Açk ile ilgili aradığınız bilgiyi gerçekten bulduğunuzu hissettiğinizi.

Hedeflerimize ulaşmak için yalnızca 2015 ABD Açk hakkında en güncel, anlaşılır ve doğru bilgileri elde etmek için değil, aynı zamanda tasarımın, okunaklılığın, yükleme hızının ve kullanılabilirliğinin sağlanmasına da büyük özen gösterdik. sayfa mümkün olduğunca keyifli olsun, böylece başka hiçbir şey için endişelenmenize gerek kalmadan temel konulara odaklanabilir, 2015 ABD Açk ile ilgili mevcut tüm veri ve bilgileri bilebilirsiniz, biz zaten sizin için hallettik. Umarız amacımıza ulaşmışızdır ve 2015 ABD Açk ile ilgili istediğiniz bilgileri bulmuşsunuzdur. Bu nedenle, sizi memnuniyetle karşılıyoruz ve scientiatr.com kullanma deneyiminin keyfini çıkarmaya devam etmenizi öneririz.

1. Gün (31 Austos)

Ana Mahkemelerdeki Maçlar
Arthur Ashe Stadyumundaki Maçlar
Etkinlik kazanan Ezik Puan
Tek Bayanlar 1. Tur Slovakya Dominika Cibulková Srbistan Ana Ivanovic [7] 63, 36, 63
Tek Bayanlar 1. Tur Amerika Birleik Devletleri Venus Williams [23] Porto Riko Monica Puig 64, 67 (79) , 63
Tek Erkekler 1. Tur Srbistan Novak Djokovic [1] Brezilya João Souza 61, 61, 61
2015 ABD Açk Açl Töreni
Tek Bayanlar 1. Tur Amerika Birleik Devletleri Serena Williams [1] Rusya Vitalia Diatchenko 60, 20, Emekli
Tek Erkekler 1. Tur ispanya Rafael Nadal [8] Hrvatistan Borna ori 63, 62, 46, 64
Louis Armstrong Stadyumu'ndaki maçlar
Etkinlik kazanan Ezik Puan
Tek Erkekler 1. Tur Fransa Benoît Paire Japonya Kei Nishikori [4] 64, 36, 46, 76 (86) , 64
Tek Erkekler 1. Tur Hrvatistan Marin ili [9] Arjantin Guido Pella [Q] 63, 76 (73) , 76 (73)
Tek Bayanlar 1. Tur Amerika Birleik Devletleri Coco Vandeweghe Amerika Birleik Devletleri Sloane Stephens [29] 64, 63
Tek Erkekler 1. Tur Ukrayna Illya Marchenko [S] Fransa Gaël Monfils [16] 26, 64, 50, Emekli
Tribünde Maçlar
Etkinlik kazanan Ezik Puan
Tek Erkekler 1. Tur Amerika Birleik Devletleri Mardy Fish [PR] talya Marco Cecchinato 67 (57) , 63, 61, 63
Tek Bayanlar 1. Tur Amerika Birleik Devletleri Anna Tatishvili [Q] Çek Cumhuriyeti Karolína Plíková [8] 62, 61
Tek Erkekler 1. Tur ispanya David Ferrer [7] Moldova Radu Albot 46, 75, 61, 60
Tek Bayanlar 1. Tur Amerika Birleik Devletleri Madison Keys [19] Çek Cumhuriyeti Klára Koukalová 62, 64
Renkli arka plan bir gece elemesini gösterir
Maçlar sabah 11'de, gece seans Dou Yaz Saati (EDT) 19: 00'da balyor

2. Gün (1 Eylül)

Ana Mahkemelerdeki Maçlar
Arthur Ashe Stadyumundaki Maçlar
Etkinlik kazanan Ezik Puan
Tek Bayanlar 1. Tur Romanya Simona Halep [2] Yeni Zelanda Marina Erakovic 62, 30, Emekli
Tek Bayanlar 1. Tur Danimarka Caroline Wozniacki [4] Amerika Birleik Devletleri Jamie Loeb [WC] 62, 60
Tek Erkekler 1. Tur sviçre Roger Federer [2] Arjantin Leonardo Mayer 61, 62, 62
Tek Erkekler 1. Tur Birleik Krallk Andy Murray [3] Avustralya Nick Kyrgios 75, 63, 46, 61
Tek Bayanlar 1. Tur Çek Cumhuriyeti Petra Kvitova [5] Almanya Laura Siegemund [Q] 61, 61
Louis Armstrong Stadyumu'ndaki maçlar
Etkinlik kazanan Ezik Puan
Tek Bayanlar 1. Tur Ukrayna Lesia Tsurenko Çek Cumhuriyeti Lucie afáová [6] 64, 61
Tek Erkekler 1. Tur Amerika Birleik Devletleri John Isner [13] Tunus Malek Ceziri 62, 63, 64
Tek Bayanlar 1. Tur Belarus Victoria Azarenka [20] Çek Cumhuriyeti Lucie Hradecká 61, 62
Tek Erkekler 1. Tur sviçre Stan Wawrinka [5] ispanya Albert Ramos-Viñolas 75, 64, 76 (86)
Tribünde Maçlar
Etkinlik kazanan Ezik Puan
Tek Bayanlar 1. Tur Almanya Angelique Kerber [11] Romanya Alexandra Dulgheru 63, 61
Tek Erkekler 1. Tur Çek Cumhuriyeti Tomá Berdych [6] Amerika Birleik Devletleri Bjorn Fratangelo [WC] 63, 62, 64
Tek Bayanlar 1. Tur Almanya Andrea Petkovic [18] Fransa Caroline Garcia 36, 64, 75
Tek Erkekler 1. Tur Amerika Birleik Devletleri Jack Çorap [28] Dominik Cumhuriyeti Víctor Estrella Burgos 62, 63, 62
Renkli arka plan bir gece elemesini gösterir
Maçlar sabah 11'de, gece seans Dou Yaz Saati (EDT) 19: 00'da balyor

3. Gün (2 Eylül)

Ana Mahkemelerdeki Maçlar
Arthur Ashe Stadyumundaki Maçlar
Etkinlik kazanan Ezik Puan
Tek Bayanlar 2. Tur Amerika Birleik Devletleri Madison Keys [19] Çek Cumhuriyeti Tereza Smitková 61, 62
Tek Erkekler 2. Tur Hrvatistan Marin ili [9] Rusya Evgeny Donskoy [Q] 62, 63, 75
Tek Bayanlar 2. Tur Amerika Birleik Devletleri Serena Williams [1] Hollanda Kiki Bertens [Q] 76 (75) , 63
Tek Bayanlar 2. Tur Amerika Birleik Devletleri Venus Williams [23] Amerika Birleik Devletleri Irina Falconi 63, 67 (27) , 62
Tek Erkekler 2. Tur Srbistan Novak Djokovic [1] Avusturya Andreas Haider-Maurer 64, 61, 62
Louis Armstrong Stadyumu'ndaki maçlar
Etkinlik kazanan Ezik Puan
Tek Erkekler 2. Tur ispanya Feliciano López [18] Amerika Birleik Devletleri Mardy Fish [PR] 26, 63, 16, 75, 63
Tek Bayanlar 2. Tur Amerika Birleik Devletleri Bethanie Mattek-Sands [WC] Amerika Birleik Devletleri Coco Vandeweghe 62, 61
Tek Erkekler 2. Tur ispanya Rafael Nadal [8] Arjantin Diego Schwartzman 76 (75) , 63, 75
Çift Erkekler 1. Tur Amerika Birleik Devletleri Steve Johnson Sam Querrey
Amerika Birleik Devletleri
Amerika Birleik Devletleri Bob Bryan [1] Mike Bryan [1]
Amerika Birleik Devletleri
76 (74) , 57, 63
Tribünde Maçlar
Etkinlik kazanan Ezik Puan
Tek Bayanlar 2. Tur Amerika Birleik Devletleri Madison Brengle Amerika Birleik Devletleri Anna Tatishvili [Q] 63, 62
Tek Erkekler 2. Tur Kanada Milos Raonic [10] ispanya Fernando Verdasco 62, 64, 67 (57) , 76 (71)
Tek Bayanlar 2. Tur Kanada Eugenie Bouchard [25] Slovenya Polona Hercog 63, 67 (27) , 63
Tek Erkekler 2. Tur Fransa Jo-Wilfried Tsonga [19] ispanya Marcel Granollers 63, 64, 63
Renkli arka plan bir gece elemesini gösterir
Maçlar sabah 11'de, gece seans Dou Yaz Saati (EDT) 19: 00'da balyor

4. Gün (3 Eylül)

Ana Mahkemelerdeki Maçlar
Arthur Ashe Stadyumundaki Maçlar
Etkinlik kazanan Ezik Puan
Tek Bayanlar 2. Tur Belarus Victoria Azarenka [20] Belçika Yanina Wickmayer 75, 64
Tek Bayanlar 2. Tur Romanya Simona Halep [2] Ukrayna Kateryna Bondarenko [Q] 63, 64
Tek Erkekler 2. Tur Birleik Krallk Andy Murray [3] Fransa Adrian Mannarino 57, 46, 61, 63, 61
Tek Erkekler 2. Tur sviçre Roger Federer [2] Belçika Steve Darcis 61, 62, 61
Tek Bayanlar 2. Tur Çek Cumhuriyeti Petra Cetkovská [Halkla likiler] Danimarka Caroline Wozniacki [4] 64, 57, 76 (71)
Louis Armstrong Stadyumu'ndaki maçlar
Etkinlik kazanan Ezik Puan
Tek Bayanlar 2. Tur Avustralya Samantha Stosur [22] Rusya Evgeniya Rodina 61, 61
Tek Erkekler 2. Tur sviçre Stan Wawrinka [5] Güney Kore Chung Hyeon 76 (72) , 76 (74) , 76 (86)
Tek Erkekler 2. Tur Amerika Birleik Devletleri John Isner [13] Rusya Mikhail Youzhny 63, 64, 64
Tek Bayanlar 2. Tur Çek Cumhuriyeti Petra Kvitova [5] Amerika Birleik Devletleri Nicole Gibbs [WC] 63, 64
Tek Bayanlar 2. Tur talya Flavia Pennetta [26] Romanya Monica Niculescu 61, 64
Tribünde Maçlar
Etkinlik kazanan Ezik Puan
Tek Bayanlar 2. Tur talya Sara Errani [16] Letonya Jeena Ostapenko [Q] 06, 64, 63
Tek Erkekler 2. Tur Belçika Ruben Bemelmans Amerika Birleik Devletleri Jack Çorap [28] 46, 46, 63, 21, Emekli
Tek Bayanlar 2. Tur Almanya Sabine Lisicki [24] talya Camila Giorgi 64, 60
Tek Erkekler 2. Tur Avustralya Bernard Tomic [24] Avustralya Lleyton Hewitt [WC] 63, 62, 36, 57, 75
Renkli arka plan bir gece elemesini gösterir
Maçlar sabah 11'de, gece seans Dou Yaz Saati (EDT) 19: 00'da balyor

5. Gün (4 Eylül)

Ana Mahkemelerdeki Maçlar
Arthur Ashe Stadyumundaki Maçlar
Etkinlik kazanan Ezik Puan
Tek Bayanlar 3. Tur Rusya Ekaterina Makarova [13] Ukrayna Elina Svitolina [17] 63, 75
Tek Bayanlar 3. Tur Amerika Birleik Devletleri Venus Williams [23] sviçre Belinda Bencic [12] 63, 64
Tek Erkekler 3. Tur Srbistan Novak Djokovic [1] talya Andreas Seppi [25] 63, 75, 75
Tek Bayanlar 3. Tur Amerika Birleik Devletleri Serena Williams [1] Amerika Birleik Devletleri Bethanie Mattek-Sands [WC] 36, 75, 60
Tek Erkekler 3. Tur talya Fabio Fognini [32] ispanya Rafael Nadal [8] 36, 46, 64, 63, 64
Louis Armstrong Stadyumu'ndaki maçlar
Etkinlik kazanan Ezik Puan
Tek Erkekler 3. Tur Hrvatistan Marin ili [9] Kazakistan Mikhail Kukushkin 67 (57) , 76 (71) , 63, 67 (37) , 61
Tek Bayanlar 3. Tur Kanada Eugenie Bouchard [25] Slovakya Dominika Cibulková 76 (119) , 46, 63
Tek Erkekler 3. Tur Fransa Jérémy Chardy [27] ispanya David Ferrer [7] 76 (86) , 46, 63, 61
Tribünde Maçlar
Etkinlik kazanan Ezik Puan
Tek Bayanlar 3. Tur Fransa Kristina Mladenovic Rusya Daria Kasatkina [LL] 62, 63
Tek Erkekler 3. Tur Fransa Jo-Wilfried Tsonga [19] Ukrayna Sergiy Stakhovsky 63, 75, 62
Tek Bayanlar 3. Tur Estonya Anett Kontaveit [Q] Amerika Birleik Devletleri Madison Brengle 62, 36, 60
Tek Erkekler 3. Tur ispanya Feliciano López [18] Kanada Milos Raonic [10] 62, 76 (74) , 63
Tek Bayanlar 3. Tur Amerika Birleik Devletleri Madison Keys [19] Polonya Agnieszka Radwaska [15] 63, 62
Renkli arka plan bir gece elemesini gösterir
Maçlar sabah 11'de, gece seans Dou Yaz Saati (EDT) 19: 00'da balyor

6. Gün (5 Eylül)

Ana Mahkemelerdeki Maçlar
Arthur Ashe Stadyumundaki Maçlar
Etkinlik kazanan Ezik Puan
Tek Bayanlar 3. Tur Çek Cumhuriyeti Petra Kvitova [5] Slovakya Anna Karolína Schmiedlová [32] 62, 61
Tek Erkekler 3. Tur sviçre Roger Federer [2] Almanya Philipp Kohlschreiber [29] 63, 64, 64
Tek Bayanlar 3. Tur Belarus Victoria Azarenka [20] Almanya Angelique Kerber [11] 75, 26, 64
Tek Bayanlar 3. Tur Romanya Simona Halep [2] Amerika Birleik Devletleri Shelby Rogers [S] 62, 63
Tek Erkekler 3. Tur Birleik Krallk Andy Murray [3] Brezilya Thomaz Bellucci [30] 63, 62, 75
Louis Armstrong Stadyumu'ndaki maçlar
Etkinlik kazanan Ezik Puan
Tek Bayanlar 3. Tur Birleik Krallk Johanna Konta [S] Almanya Andrea Petkovic [18] 76 (72) , 63
Tek Erkekler 3. Tur Amerika Birleik Devletleri John Isner [13] Çek Cumhuriyeti Jií Veselý 63, 64, Emekli
Tek Bayanlar 3. Tur Amerika Birleik Devletleri Varvara Lepchenko Almanya Mona Barthel 16, 63, 64
Tek Erkekler 3. Tur sviçre Stan Wawrinka [5] Belçika Ruben Bemelmans 63, 76 (75) , 64
Tribünde Maçlar
Etkinlik kazanan Ezik Puan
Tek Erkekler 3. Tur Fransa Richard Gasquet [12] Avustralya Bernard Tomic [24] 64, 63, 61
Tek Bayanlar 3. Tur Avustralya Samantha Stosur [22] talya Sara Errani [16] 75, 26, 61
Tek Erkekler 3. Tur Amerika Birleik Devletleri Donald Young Srbistan Viktor Troicki [22] 46, 06, 76 (73) , 62, 64
Tek Bayanlar 3. Tur Almanya Sabine Lisicki [24] Çek Cumhuriyeti Barbora Strýcová 64, 46, 75
Renkli arka plan bir gece elemesini gösterir
Maçlar sabah 11'de, gece seans Dou Yaz Saati (EDT) 19: 00'da balyor

7. Gün (6 Eylül)

Ana Mahkemelerdeki Maçlar
Arthur Ashe Stadyumundaki Maçlar
Etkinlik kazanan Ezik Puan
Tek Erkekler 4. Tur Hrvatistan Marin ili [9] Fransa Jérémy Chardy [27] 63, 26, 76 (72) , 61
Tek Bayanlar 4. Tur Amerika Birleik Devletleri Venus Williams [23] Estonya Anett Kontaveit [Q] 62, 61
Tek Bayanlar 4. Tur Amerika Birleik Devletleri Serena Williams [1] Amerika Birleik Devletleri Madison Keys [19] 63, 63
Tek Erkekler 4. Tur Srbistan Novak Djokovic [1] ispanya Roberto Bautista Agut [23] 63, 46, 64, 63
Tek Bayanlar 4. Tur Fransa Kristina Mladenovic Rusya Ekaterina Makarova [13] 76 (72) , 46, 61
Louis Armstrong Stadyumu'ndaki maçlar
Etkinlik kazanan Ezik Puan
Çift Erkekler 3. Tur Birleik Krallk Dominic Inglot Robert Lindstedt
sveç
Almanya Tommy Haas [PR] Radek tpánek [PR]
Çek Cumhuriyeti
64, 63
Tek Erkekler 4. Tur Fransa Jo-Wilfried Tsonga [19] Fransa Benoît Paire 64, 63, 64
Çift Bayanlar 3. Tur sviçre Martina Hingis [1] Sania Mirza [1]
Hindistan
Hollanda Michaëlla Krajicek [13] Barbora Strýcová [13]
Çek Cumhuriyeti
63, 60
Tek Erkekler 4. Tur ispanya Feliciano López [18] talya Fabio Fognini [32] 63, 76 (75) , 61
Tribünde Maçlar
Etkinlik kazanan Ezik Puan
Çift Bayanlar 3. Tur Almanya Anna-Lena Grönefeld Coco Vandeweghe
Amerika Birleik Devletleri
Çek Cumhuriyeti Andrea Hlaváková [7] Lucie Hradecká [7]
Çek Cumhuriyeti
62, 64
Çift Erkekler 3. Tur Fransa Pierre-Hugues Herbert [12] Nicolas Mahut [12]
Fransa
ispanya Marcel Granollers [7] Marc López [7]
ispanya
62, 63
Kark Çiftler 2. Tur Çek Cumhuriyeti Andrea Hlaváková ukasz Kubot
Polonya
Amerika Birleik Devletleri Taylor Townsend [WC] Donald Young [WC]
Amerika Birleik Devletleri
67 (37) , 61, [105]
Çift Erkekler 3. Tur Birleik Krallk Jamie Murray [8] John Peers [8]
Avustralya
Avusturya Philipp Oswald Adil Shamasdin
Kanada
64, 64
Kark Çiftler 2. Tur Avustralya Anastasia Rodionova Max Mirnyi
Belarus
Amerika Birleik Devletleri Raquel Kops-Jones [7] Kuzgun Klaasen [7]
Güney Afrika
64, 63
Renkli arka plan bir gece elemesini gösterir
Maçlar sabah 11'de, gece seans Dou Yaz Saati (EDT) 19: 00'da balyor

8. Gün (7 Eylül)

Ana Mahkemelerdeki Maçlar
Arthur Ashe Stadyumundaki Maçlar
Etkinlik kazanan Ezik Puan
Tek Bayanlar 4. Tur Belarus Victoria Azarenka [20] Amerika Birleik Devletleri Varvara Lepchenko 63, 64
Tek Erkekler 4. Tur sviçre Stan Wawrinka [5] Amerika Birleik Devletleri Donald Young 64, 16, 63, 64
Tek Bayanlar 4. Tur talya Flavia Pennetta [26] Avustralya Samantha Stosur [22] 64, 64
Tek Bayanlar 4. Tur Çek Cumhuriyeti Petra Kvitova [5] Birleik Krallk Johanna Konta [S] 75, 63
Tek Erkekler 4. Tur sviçre Roger Federer [2] Amerika Birleik Devletleri John Isner [13] 76 (70) , 76 (86) , 75
Louis Armstrong Stadyumu'ndaki maçlar
Etkinlik kazanan Ezik Puan
Çift Erkekler 3. Tur Hindistan Rohan Bopanna [6] Florin Mergea [6]
Romanya
Kanada Daniel Nestor [9] Édouard Roger-Vasselin [9]
Fransa
67 (47) , 64, 63
Tek Bayanlar 4. Tur Romanya Simona Halep [2] Almanya Sabine Lisicki [24] 67 (68) , 75, 62
Tek Erkekler 4. Tur Güney Afrika Kevin Anderson [15] Birleik Krallk Andy Murray [3] 76 (75) , 63, 67 (27) , 76 (70)
Tek Erkekler 4. Tur Fransa Richard Gasquet [12] Çek Cumhuriyeti Tomá Berdych [6] 26, 63, 64, 61
Tribünde Maçlar
Etkinlik kazanan Ezik Puan
Çift Bayanlar 3. Tur Rusya Alla Kudryavtseva [12] Anastasia Pavlyuchenkova [12]
Rusya
talya Karin Knapp [17] Roberta Vinci [17]
talya
76 (72) , 26, 62
Çift Erkekler 3. Tur Hollanda Jean-Julien Rojer [3] Horia Tecu [3]
Romanya
Amerika Birleik Devletleri Eric Butorac Scott Lipsky
Amerika Birleik Devletleri
76 (73) , 75
Çift Erkekler 3. Tur Polonya Marcin Matkowski [4] Nenad Zimonji [4]
Srbistan
Güney Afrika Raven Klaasen [15] Rajeev Ram [15]
Amerika Birleik Devletleri
63, 76 (74)
Kark Çiftler Çeyrek Finalleri sviçre Martina Hingis [4] Leander Paes [4]
Hindistan
Romanya Simona Halep Horia Tecu
Romanya
Yürüyü
Çift Erkekler 3. Tur Amerika Birleik Devletleri Steve Johnson Sam Querrey
Amerika Birleik Devletleri
Amerika Birleik Devletleri Michael Russell Donald Young
Amerika Birleik Devletleri
62, 64
Renkli arka plan bir gece elemesini gösterir
Maçlar sabah 11'de, gece seans Dou Yaz Saati (EDT) 19: 00'da balyor

9. Gün (8 Eylül)

Ana Mahkemelerdeki Maçlar
Arthur Ashe Stadyumundaki Maçlar
Etkinlik kazanan Ezik Puan
Tek Bayanlar Çeyrek Finalleri talya Roberta Vinci Fransa Kristina Mladenovic 63, 57, 64
Tek Erkekler Çeyrek Finalleri Hrvatistan Marin ili [9] Fransa Jo-Wilfried Tsonga [19] 64, 64, 36, 67 (37) , 64
Tek Bayanlar Çeyrek Finalleri Amerika Birleik Devletleri Serena Williams [1] Amerika Birleik Devletleri Venus Williams [23] 62, 16, 63
Tek Erkekler Çeyrek Finalleri Srbistan Novak Djokovic [1] ispanya Feliciano López [18] 61, 36, 63, 76 (7-2)
Louis Armstrong Stadyumu'ndaki maçlar
Etkinlik kazanan Ezik Puan
Kark Çiftler Çeyrek Finalleri Çek Cumhuriyeti Andrea Hlaváková ukasz Kubot
Polonya
Avustralya Anastasia Rodionova Max Mirnyi
Belarus
64, 64
Çift Erkekler Çeyrek Finalleri Fransa Pierre-Hugues Herbert [12] Nicolas Mahut [12]
Fransa
Hollanda Jean-Julien Rojer [3] Horia Tecu [3]
Romanya
7-6 (7-5) , 6-4
Çift Bayanlar Çeyrek Finalleri sviçre Martina Hingis [1] Sania Mirza [1]
Hindistan
Çin Taipei Chan Hao-Ching [9] Chan Yung-Jan [9]
Çin Taipei
76 (75) , 61
Kark Çiftler Çeyrek Finalleri Amerika Birleik Devletleri Bethanie Mattek-Sands Sam Querrey
Amerika Birleik Devletleri
Kazakistan Yaroslava Shvedova [6] Juan Sebastián Cabal [6]
Kolombiya
3-6, 6-4, [10-6]
Tribünde Maçlar
Etkinlik kazanan Ezik Puan
Çift Bayanlar Çeyrek Finalleri talya Sara Errani [11] Flavia Pennetta [11]
talya
Slovakya Andreja Klepa [15] Lara Arruabarrena [15]
ispanya
60, 57, 62
Çift Erkekler Çeyrek Finalleri Birleik Krallk Jamie Murray [8] John Peers [8]
Avustralya
Srbistan Nenad Zimonji [4] Marcin Matkowski [4]
Polonya
36, 63, 76 (74)
Renkli arka plan bir gece elemesini gösterir
Maçlar sabah 11'de, gece seans Dou Yaz Saati (EDT) 19: 00'da balyor

10. Gün (9 Eylül)

Ana Mahkemelerdeki Maçlar
Arthur Ashe Stadyumundaki Maçlar
Etkinlik kazanan Ezik Puan
Tek Bayanlar Çeyrek Finalleri talya Flavia Pennetta [26] Çek Cumhuriyeti Petra Kvitova [5] 46, 64, 62
Tek Bayanlar Çeyrek Finalleri Romanya Simona Halep [2] Belarus Victoria Azarenka [20] 63, 46, 64
Tek Erkekler Çeyrek Finalleri sviçre Roger Federer [2] Fransa Richard Gasquet [12] 63, 63, 61
Sergi maç Amerika Birleik Devletleri Jim Courier Mardy Balk
Amerika Birleik Devletleri
Amerika Birleik Devletleri Michael Chang John McEnroe
Amerika Birleik Devletleri
36, 62, [108]
Louis Armstrong Stadyumu'ndaki maçlar
Etkinlik kazanan Ezik Puan
Çift Bayanlar Çeyrek Finalleri Almanya Anna-Lena Grönefeld Coco Vandeweghe
Amerika Birleik Devletleri
Fransa Caroline Garcia [5] Katarina Srebotnik [5]
Slovenya
7-6 (7-5) , 7-5
Çift Erkekler Çeyrek Finalleri Amerika Birleik Devletleri Steve Johnson Sam Querrey
Amerika Birleik Devletleri
Arjantin Leonardo Mayer João Sousa
Portekiz
63, 64
Tek Erkekler Çeyrek Finalleri sviçre Stan Wawrinka [5] Güney Afrika Kevin Anderson [15] 64, 64, 60
Renkli arka plan bir gece elemesini gösterir
Maçlar sabah 11'de, gece seans Dou Yaz Saati (EDT) 19: 00'da balyor

11. Gün (10 Eylül)

Serena Williams - Roberta Vinci ve Flavia Pennetta - Simona Halep'in bayanlar yar final maç bu tarihte planland ancak yamur nedeniyle iptal edildi, yamur balamadan önce sadece bir maç tamamland.

Ana Mahkemelerdeki Maçlar
Louis Armstrong Stadyumu'ndaki maçlar
Etkinlik kazanan Ezik Puan
Çift Erkekler Yar Finalleri Fransa Pierre-Hugues Herbert [12] Nicolas Mahut [12]
Fransa
Birleik Krallk Dominic Inglot Robert Lindstedt
sveç
75, 62
Renkli arka plan bir gece elemesini gösterir
Maçlar 12: 00'da balyor, gece seans 19: 00'da Dou Yaz Saati (EDT) balyor.

12. Gün (11 Eylül)

Ana Mahkemelerdeki Maçlar
Arthur Ashe Stadyumundaki Maçlar
Etkinlik kazanan Ezik Puan
Tek Bayanlar Yar Finalleri talya Flavia Pennetta [26] Romanya Simona Halep [2] 61, 63
Tek Bayanlar Yar Finalleri talya Roberta Vinci Amerika Birleik Devletleri Serena Williams [1] 26, 64, 64
Tek Erkekler Yar Finalleri Srbistan Novak Djokovic [1] Hrvatistan Marin ili [9] 60, 61, 62
Tek Erkekler Yar Finalleri sviçre Roger Federer [2] sviçre Stan Wawrinka [5] 64, 63, 61
Louis Armstrong Stadyumu'ndaki maçlar
Etkinlik kazanan Ezik Puan
Çift Bayanlar Yar Finalleri Avustralya Casey Dellacqua [4] Yaroslava Shvedova [4]
Kazakistan
Almanya Anna-Lena Grönefeld Coco Vandeweghe
Amerika Birleik Devletleri
67 (37) , 75, 75
Kark Çiftler Finali sviçre Martina Hingis [4] Leander Paes [4]
Hindistan
Amerika Birleik Devletleri Bethanie Mattek-Sands Sam Querrey
Amerika Birleik Devletleri
6-4, 36, [10-7]
Maçlar sabah 11'de balyor, gece seans Dou Yaz Saati (EDT) 17: 00'da balyor

13. Gün (12 Eylül)

Ana Mahkemelerdeki Maçlar
Arthur Ashe Stadyumundaki Maçlar
Etkinlik kazanan Ezik Puan
Çift Erkekler Finali Fransa Pierre-Hugues Herbert [12] Nicolas Mahut [12]
Fransa
Birleik Krallk Jamie Murray [8] John Peers [8]
Avustralya
64, 64
Tek Bayanlar Finali talya Flavia Pennetta [26] talya Roberta Vinci 76 (74) , 62
Maçlar Dou Yaz Saati (EDT) 12: 00'da balyor

Gün 14 (13 Eylül)

Ana Mahkemelerdeki Maçlar
Arthur Ashe Stadyumundaki Maçlar
Etkinlik kazanan Ezik Puan
Çift Bayanlar Finali sviçre Martina Hingis [1] Sania Mirza [1]
Hindistan
Avustralya Casey Dellacqua [4] Yaroslava Shvedova [4]
Kazakistan
63, 63
Tek Erkekler Finali Srbistan Novak Djokovic [1] sviçre Roger Federer [2] 64, 57, 64, 64
Maçlar Dou Yaz Saati (EDT) 12: 00'da balyor

Opiniones de nuestros usuarios

Anis Savaş

2015 ABD Açk ile ilgili bu makale dikkatimi çekti, kelimelerin ne kadar iyi ölçüldüğünü merak ediyorum, sanki...zarif.

Orhan Başaran

Bu makaleyi 2015 ABD Açk ve tüm sayfada harika bir keşif. Doğrudan favorilere gidiyor.

Talat Ercan

Öğrenmek her zaman iyidir. 2015 ABD Açk ile ilgili makale için teşekkürler.

Islam Yıldız

2015 ABD Açk'daki bu girişin anlatım şeklini çok ilginç buluyorum, bana okul yıllarımı hatırlatıyor. Ne güzel zamanlar, beni onlara geri getirdiğin için teşekkürler.