2015 Avrupa Curling ampiyonas



İnsanoğlunun 2015 Avrupa Curling ampiyonas ile ilgili yüzyıllardır biriktirdiği tüm bilgiler artık internette mevcut ve biz de sizin için en erişilebilir şekilde derledik ve sipariş verdik. 2015 Avrupa Curling ampiyonas ile ilgili bilmek istediğiniz her şeye hızlı ve verimli bir şekilde erişebilmenizi istiyoruz; deneyiminizin hoş olduğunu ve 2015 Avrupa Curling ampiyonas ile ilgili aradığınız bilgiyi gerçekten bulduğunuzu hissettiğinizi.

Hedeflerimize ulaşmak için yalnızca 2015 Avrupa Curling ampiyonas hakkında en güncel, anlaşılır ve doğru bilgileri elde etmek için değil, aynı zamanda tasarımın, okunaklılığın, yükleme hızının ve kullanılabilirliğinin sağlanmasına da büyük özen gösterdik. sayfa mümkün olduğunca keyifli olsun, böylece başka hiçbir şey için endişelenmenize gerek kalmadan temel konulara odaklanabilir, 2015 Avrupa Curling ampiyonas ile ilgili mevcut tüm veri ve bilgileri bilebilirsiniz, biz zaten sizin için hallettik. Umarız amacımıza ulaşmışızdır ve 2015 Avrupa Curling ampiyonas ile ilgili istediğiniz bilgileri bulmuşsunuzdur. Bu nedenle, sizi memnuniyetle karşılıyoruz ve scientiatr.com kullanma deneyiminin keyfini çıkarmaya devam etmenizi öneririz.

2015 Avrupa Curling ampiyonas
Ev sahibi ehir Esbjerg , Danimarka
Arena Granly Hockey Arena
Esbjerg Curling Kulübü
Tarih 20-28 Kasm
Erkekler kazanan   sveç
Curling kulübü Karlstads CK , Karlstad
Atla Niklas Edin
Üçüncü Oskar Eriksson
kinci Kristian Lindström
Öncülük etmek Christoffer Sundgren
Alternatif Henrik Leek
Finalist    sviçre ( Peter de Cruz )
Kadn galibi   Rusya
Curling kulübü Moskvitch CC , Moskova
Atla Anna Sidorova
Üçüncü Margarita Fomina
kinci Alexandra Raeva
Öncülük etmek Nkeirouka Ezekh
Alternatif Alina Kovaleva
Finalist   skoçya ( Eve Muirhead )
«  2014
2016  »

2015 Avrupa Curling ampiyonas 28'e 20 Kasm kentinde düzenlendi Esbjerg , Danimarka . Danimarka en son 1996 ylnda Kopenhag'da Avrupa Curling ampiyonasna ev sahiplii yapt . C Grubu yarmalar Ekim srasnda gerçekletirildi Champéry'daki , sviçre .

ampiyonalarn sonunda en iyi sekiz kadn takm , Swift Current'deki 2016 Ford Dünya Kadnlar Curling ampiyonas'na ve ilk yedi erkek takm , Basel'deki 2016 Dünya Erkekler Curling ampiyonas'na gitti .

Erkekler

Grup A

A Grubu yarmalar de itiraz edildi GRANLY Hokeyi Arena Esbjerg.

Round Robin Puan Durumu

Anahtar
Playofflara Takmlar
Takmlardan Eitlik Bozanlara
2016 Grup B'ye düen takmlar

Final Round Robin Sralamas

Ülke Atla W L
  Norveç Thomas Ulsrud 9 0
  Finlandiya Aku Kauste 5 4
   sviçre Peter de Cruz 5 4
  sveç Niklas Edin 5 4
  skoçya Kyle Smith 5 4
  Almanya Alexander Baumann 4 5
  Rusya Alexey Stukalskiy 4 5
  talya Joël Retornaz 3 6
  Çek Cumhuriyeti David ik 3 6
  Hollanda Jaap van Dorp 2 7

Playofflar

Yar finaller Final
           
1   Norveç 7
4   sveç 8
4   sveç 7
3    sviçre 6
2   Finlandiya 4
3    sviçre 10
Bronz Madalya Oyunu
     
1   Norveç 7
2   Finlandiya 4

Bronz Madalya Oyunu

27 Kasm Cuma, 19:00

Takm 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Final
  Norveç (Ulsrud) Çekiç (Son Ta lk Sonu) 1 2 0 2 0 1 0 1 0 X 7
  Finlandiya (Kauste) 0 0 1 0 1 0 1 0 1 X 4
Oyuncu yüzdeleri
  Norveç   Finlandiya
Håvard Vad Petersson % 79 Janne Pitko % 96
Christoffer Svae % 96 Pauli Jäämies % 89
Torger Nergård % 98 Kasper Hakunti % 83
Thomas Ulsrud % 92 Aku Kauste % 84
Toplam % 91 Toplam % 86

Altn Madalya Oyunu

27 Kasm Cumartesi, 10:00

Takm 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Final
  sveç (Edin) 0 0 0 2 0 2 0 2 0 0 1 7
   sviçre (de Cruz) Çekiç (Son Ta lk Sonu) 2 0 0 0 1 0 1 0 0 2 0 6
Oyuncu yüzdeleri
  sveç    sviçre
Christoffer Sundgren % 94 Valentin Tanner % 90
Kristian Lindström % 88 Peter de Cruz % 89
Oskar Eriksson % 91 Claudio Pätz % 85
Niklas Edin % 93 Benoît Schwarz % 93
Toplam % 92 Toplam % 89

Grup B

B Grubu yarmalarnda itiraz edilecektir Esbjerg Curling Kulübü Esbjerg.

Round Robin puan durumu

Anahtar
Playofflara Takmlar
Takmlardan Eitlik Bozanlara
2016 C Grubu'na düen takmlar

Final Round Robin Sralamas

A Havuzu Atla W L
  Danimarka Rasmus Stjerne 7 0
  Litvanya Tadas Vyskupaitis 5 2
  Türkiye Alican Karata 4 3
  Slovenya Tomas Tiler 4 3
  Macaristan György Nagy 3 4
  Polonya Tomasz Zioo 2 5
  Galler James Pougher 2 5
  Belçika Timothy Verreycken 1 6

Final Round Robin Sralamas

B havuzu Atla W L
  Avusturya Sebastian Wunderer 6 1
  Letonya Ritvars Gulbis 6 1
  srail Adam Freilich 4 3
  ngiltere Alan MacDougall 4 3
  Slovakya Juraj Gallo 3 4
  ispanya Antonio de Mollinedo 3 4
  Hrvatistan Alen ade 2 5
  Estonya Martin Lill 0 7

Düme Turu

  Düme Finalleri Düme Yar Finalleri
                 
    A7   Galler 10
      B7   Hrvatistan 4
B7   Hrvatistan 8  
A8   Belçika 10
  A8   Belçika 6
    B8   Estonya 5

Playofflar

Çeyrek finaller Yar finaller Final
     
        A1   Danimarka 10  
B2   Letonya 8     B2   Letonya 5  
A3   Slovenya 2       A1   Danimarka 6
          B1   Avusturya 4
        B1   Avusturya 7
A2   Litvanya 7     B3   srail 4    
B3   srail 9  
Bronz Madalya Oyunu
     
B2   Letonya 13
B3   srail 3

Bronz Madalya Oyunu

27 Kasm Cuma, 13:30

Takm 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Final
  Letonya (Gulbis) Çekiç (Son Ta lk Sonu) 3 1 0 1 4 0 2 2 X X 13
  srail (Freilich) 0 0 1 0 0 2 0 0 X X 3

Altn Madalya Oyunu

27 Kasm Cuma, 13:30

Takm 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Final
  Danimarka (Stjerne) 0 1 2 0 0 2 0 1 0 X 6
  Avusturya (Wunderer) Çekiç (Son Ta lk Sonu) 0 0 0 1 1 0 1 0 1 X 4

C grubu

C Grubu yarmalarnda itiraz edilecektir Champéry de Palladium Champéry'daki.

Round Robin puan durumu

Final Round Robin Sralamas

Anahtar
Playofflara Takmlar
Ülke Atla W L
  Slovakya Juraj Gallo 9 1
  Slovenya Tomas Tiler 8 2
  Fransa Wilfrid Coulot 7 3
  rlanda James Russell 7 3
  Srbistan Bojan Mijatovi 6 4
  Bulgaristan Reto Seiler 5 5
  Belarus Pavel Petrov 5 5
  Lüksemburg Marc Hansen 4 6
  Romanya Allen Coliban 3 7
  zlanda Olafur Hreinsson 1 9
  Andorra Josep Garcia 0 10

Playofflar

  kincilik Oyunu Yar finaller
                 
    1   Slovakya 1
      2   Slovenya 8
1   Slovakya 7  
3   Fransa 5
  3   Fransa 5
    4   rlanda 3

KADIN

Grup A

A Grubu yarmalar de itiraz edildi GRANLY Hokeyi Arena Esbjerg.

Round Robin Puan Durumu

Anahtar
Playofflara Takmlar
2016 Grup B'ye düen takmlar

Final Round Robin Sralamas

Ülke Atla W L
  Rusya Anna Sidorova 8 1
  skoçya Eve Muirhead 7 2
  Finlandiya Oona Kauste 6 3
  Danimarka Lene Nielsen 6 3
  sveç Cissi Östlund 5 4
   sviçre Alina Pätz 4 5
  Almanya Daniela Driendl 4 5
  Norveç Kristin Skaslien 3 6
  Estonya Maile Mölder 1 8
  Macaristan Dorottya Palancsa 1 8

Playofflar

Yar finaller Final
           
1   Rusya 6
4   Danimarka 5
1   Rusya 6
2   skoçya 4
2   skoçya 9
3   Finlandiya 7
Bronz Madalya Oyunu
     
4   Danimarka 8
3   Finlandiya 10

Bronz Madalya Oyunu

27 Kasm Cuma, 19:00

Takm 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Final
  Danimarka (Nielsen) 0 1 0 2 0 2 0 0 3 0 8
  Finlandiya (Kauste) Çekiç (Son Ta lk Sonu) 1 0 1 0 4 0 1 2 0 1 10
Oyuncu yüzdeleri
  Danimarka   Finlandiya
Charlotte Clemmensen % 90 Marjo Hippi % 80
Stephenie Risdal Nielsen % 89 Maija Salmiovirta % 88
Helle Simonsen % 94 Milja Hellsten % 68
Lene Nielsen % 85 Oona Kauste % 88
Toplam % 90 Toplam % 81

Altn Madalya Oyunu

28 Kasm Cumartesi, 15:00

Takm 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Final
  Rusya (Sidorova) Çekiç (Son Ta lk Sonu) 0 2 0 1 0 1 0 1 0 1 6
  skoçya (Muirhead) 0 0 2 0 1 0 0 0 1 0 4
Oyuncu yüzdeleri
  Rusya   skoçya
Nkeiruka Ezekh % 93 Sarah Reid % 91
Alexandra Raeva % 93 Vicki Adams % 89
Margarita Fomina % 76 Anna Sloan % 89
Anna Sidorova % 88 Eve Muirhead % 79
Toplam % 88 Toplam % 87

Grup B

B Grubu yarmalarnda itiraz edildi Esbjerg Curling Kulübü Esbjerg.

Round Robin Puan Durumu

Anahtar
Playofflara Takmlar
Takmlardan Eitlik Bozanlara
2016 C Grubu'na düen takmlar

Final Round Robin Sralamas

Ülke Atla W L
  talya Federica Apollonio 7 2
  Letonya Evita Rega 7 2
  Çek Cumhuriyeti Anna Kubeková 7 2
  ngiltere Anna Fowler 6 3
  Türkiye Dilat Yldz 6 3
  Polonya Marta Szeliga-Frynia 5 4
  Slovakya Gabriela Kajanova 3 6
  Hollanda Marianne Neeleman 2 7
  Fransa Pauline Jeanneret 1 8
  Avusturya Hannah Augustin 1 8

Playofflar

Yar finaller Final
           
1   talya 7
4   ngiltere 3
1   talya 7
3   Çek Cumhuriyeti 6
2   Letonya 5
3   Çek Cumhuriyeti 7
Bronz Madalya Oyunu
     
4   ngiltere 7
2   Letonya 8


Bronz Madalya Oyunu

27 Kasm Cuma, 13:30

Takm 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Final
  ngiltere (Fowler) 0 3 0 1 1 0 0 0 0 2 7
  Letonya (Rega) Çekiç (Son Ta lk Sonu) 2 0 1 0 0 2 1 1 1 0 8

Altn Madalya Oyunu

27 Kasm Cuma, 13:30

Takm 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Final
  talya (Apollonio) Çekiç (Son Ta lk Sonu) 1 0 1 0 0 0 2 0 2 0 1 7
  Çek Cumhuriyeti (Kubeková) 0 1 0 0 0 1 0 1 0 3 0 6

C grubu

C Grubu yarmalar de itiraz edildi Champéry de Palladium Champéry'daki.

Round Robin Puan Durumu

Final Round Robin Sralamas

Anahtar
Playofflara Takmlar
Takmlardan Eitlik Bozanlara
Ülke Atla W L
  Fransa Pauline Jeanneret 6 1
  Slovakya Nina Kremzar 6 1
  Belarus Alina Pavlyuchik 4 3
  rlanda Alison Fyfe 3 4
  ispanya Irantzu Garcia 3 4
  Slovenya Gabriela Kajanova 3 4
  Hrvatistan Iva Penava 2 5
  Romanya Raluca Daiana Colceriu 1 6

Playofflar

  kincilik Oyunu Yar finaller
                 
    1   Fransa 6
      2   Slovakya 4
2   Slovakya 7  
4   rlanda 6
  3   Belarus 5
    4   rlanda 7

Referanslar

Genel
  • "Avrupa Curling ampiyonas 2015" . Dünya Curling Federasyonu .
  • "2015 Avrupa Curling ampiyonas C Bölümü" . Dünya Curling Federasyonu .
Özel

Opiniones de nuestros usuarios

Ishak çetinkaya

2015 Avrupa Curling ampiyonas'daki bu giriş, ona iyi bir puan vermekten daha az olan bir bahsi kazanmamı sağladı.

Nida Güzel

Sonunda! Şimdilerde on bin kelimelik makaleler yazmıyorlarsa mutlu değiller gibi görünüyor. Baylar içerik yazarları, bu EVET 2015 Avrupa Curling ampiyonas hakkında iyi bir makale.

Nail Kahraman

2015 Avrupa Curling ampiyonas ile ilgili güzel bir yazı olmuş. Gereken bilgileri aşırıya kaçmadan veriyor.