2015 Çin Taipei Masters Grand Prix



İnsanoğlunun 2015 Çin Taipei Masters Grand Prix ile ilgili yüzyıllardır biriktirdiği tüm bilgiler artık internette mevcut ve biz de sizin için en erişilebilir şekilde derledik ve sipariş verdik. 2015 Çin Taipei Masters Grand Prix ile ilgili bilmek istediğiniz her şeye hızlı ve verimli bir şekilde erişebilmenizi istiyoruz; deneyiminizin hoş olduğunu ve 2015 Çin Taipei Masters Grand Prix ile ilgili aradığınız bilgiyi gerçekten bulduğunuzu hissettiğinizi.

Hedeflerimize ulaşmak için yalnızca 2015 Çin Taipei Masters Grand Prix hakkında en güncel, anlaşılır ve doğru bilgileri elde etmek için değil, aynı zamanda tasarımın, okunaklılığın, yükleme hızının ve kullanılabilirliğinin sağlanmasına da büyük özen gösterdik. sayfa mümkün olduğunca keyifli olsun, böylece başka hiçbir şey için endişelenmenize gerek kalmadan temel konulara odaklanabilir, 2015 Çin Taipei Masters Grand Prix ile ilgili mevcut tüm veri ve bilgileri bilebilirsiniz, biz zaten sizin için hallettik. Umarız amacımıza ulaşmışızdır ve 2015 Çin Taipei Masters Grand Prix ile ilgili istediğiniz bilgileri bulmuşsunuzdur. Bu nedenle, sizi memnuniyetle karşılıyoruz ve scientiatr.com kullanma deneyiminin keyfini çıkarmaya devam etmenizi öneririz.

2015 Çin Taipei Masters Grand Prix'si
Turnuva ayrntlar
Tarih 13-18 Ekim 2015
Seviye Grand Prix
Toplam para ödülü 50.000 ABD Dolar
Yer Hsing Chuang Spor Salonu
yer Taipei , Çin Taipei
ampiyonlar
Tek erkekler Endonezya Sony LINK Kuncoro
Tek kadnlar Güney Kore Lee Jang-mi
Çift erkekler Endonezya Marcus Fernaldi Gideon Kevin Sanjaya Sukamuljo
Endonezya
Çift kadnlar Endonezya Anggia Shitta Awanda Ni Ketut Mahadewi Istirani
Endonezya
Kark çiftler Endonezya Ronald Alexander Melati Daeva Oktaviani
Endonezya
2016

2015 Chinese Taipei Masters Grand Prix on dördüncü grand prix badminton turnuvas oldu 2015 BWF Grand Prix ve Grand Prix Altn . Turnuva, 1318 Ekim 2015 tarihleri arasnda Çin Taipei , Taipei , Hsing Chuang Gymnasium'da düzenlendi ve toplam 50.000 $ 'lk bir çantaya sahipti.

Tek erkekler

Tohumlar

  1. Vietnam Nguyenn Tin Minh (kinci tur)
  2. Malezya Zulfadli Zulkiffli (Üçüncü tur)
  3. Endonezya Jonatan Christie (Üçüncü tur)
  4. Güney Kore Jeon Hyeok-jin (kinci tur)
  5. Çin Taipei Wang Tzu-wei (Final)
  6. Singapur Derek Wong Zi Liang (Üçüncü tur)
  7. Endonezya hsan Mevlana Mustofa (Yar Finaller)
  8. Japonya Riichi Takeshita (lk tur)
  9. Endonezya Anthony Sinisuka Ginting (Çeyrek Finaller)
  10. Endonezya Firman Abdul Kholik (kinci tur)
  11. Tayland Suppanyu Avihingsanon (kinci tur)
  12. Çin Taipei Lin Yu-hsien (Çeyrek finaller)
  13. Hindistan Sameer Verma (kinci tur)
  14. Malezya Tan Chun Seang (lk tur)
  15. Malezya Liew Daren (Üçüncü tur)
  16. Endonezya Sony smaller Kuncoro (ampiyon)

Finaller

Çeyrek finaller Yar finaller Final
                             
  Endonezya Simon Santoso 21 21
12 Çin Taipei Lin Yu-hsien 12 19
  Endonezya Simon Santoso 14 16
16 Endonezya Sony LINK Kuncoro 21 21
  Güney Kore Heo Kwang-hee 20 19
16 Endonezya Sony LINK Kuncoro 22 21
16 Endonezya Sony LINK Kuncoro 21 21
5 Çin Taipei Wang Tzu-wei 13 15
5 Çin Taipei Wang Tzu-wei 21 17 21
  Singapur Loh Kean Porsuk 13 21 13
5 Çin Taipei Wang Tzu-wei 21 8 21
7 Endonezya hsan Mevlana Mustofa 10 21 15
7 Endonezya hsan Mevlana Mustofa 21 21
9 Endonezya Anthony Sinisuka Ginting 18 18

Üst yar

Bölüm 1

lk tur kinci tur Üçüncü Tur
                             
1 Vietnam Nguyen Tin Minh 21 21
S5 Çin Taipei Yang Chih-hsun 16 17
1 Vietnam Nguyen Tin Minh 20 21 13
  Endonezya Simon Santoso 22 15 21
  Amerika Birleik Devletleri Lee Hock Lai 10 12
  Endonezya Simon Santoso 21 21
  Endonezya Simon Santoso 21 21
  Tayland Khosit Phetpradab 13 13
13 Hindistan Sameer Verma 18 21 22
  Çin Taipei Liu Wei-chi 21 15 20
13 Hindistan Sameer Verma 17 23 12
  Tayland Khosit Phetpradab 21 21 21
  Tayland Khosit Phetpradab 21 21
  Malezya Zulhelmi Zulkiffli 12 13

Bölüm 2

lk tur kinci tur Üçüncü Tur
                             
6 Singapur Derek Wong Zi Liang 14 21 21
  Endonezya Evert Sukamta 21 15 16
6 Singapur Derek Wong Zi Liang 21 14 21
  Endonezya Muhammad Bayu Pangisthu 19 21 17
  Çin Taipei Yang Sheng-jie 21 8 9
  Endonezya Muhammad Bayu Pangisthu 17 21 21
6 Singapur Derek Wong Zi Liang 13 17
12 Çin Taipei Lin Yu-hsien 21 21
12 Çin Taipei Lin Yu-hsien 21 21
S3 Endonezya Yehezkiel Fritz Mainaky 15 11
12 Çin Taipei Lin Yu-hsien 21 21
  Çin Taipei Cheng Po-wei 17 13
  Çin Taipei Cheng Po-wei 21 21
Q7 Çin Taipei Lee Chia-hao 10 14

3. Bölüm

lk tur kinci tur Üçüncü Tur
                             
3 Endonezya Jonatan Christie 21 21
  Çin Taipei Hsu Jui-ting 12 13
3 Endonezya Jonatan Christie 21 21
  Çin Taipei Chen Chun-wei 16 8
  Malezya Muhammed Hafz Haim w / Ö
  Çin Taipei Chen Chun-wei
3 Endonezya Jonatan Christie 16 21 10
  Güney Kore Heo Kwang-hee 21 11 21
14 Malezya Tan Chun Seang w / Ö
  Güney Kore Heo Kwang-hee
  Güney Kore Heo Kwang-hee 18 21 21
  Çin Taipei Lu Chia-hung 21 8 9
  Güney Kore Kim Dong-hoon 8 21
  Çin Taipei Lu Chia-hung 21 23

Bölüm 4

lk tur kinci tur Üçüncü Tur
                             
8 Japonya Riichi Takeshita 21 21 17
  Çin Taipei Shih Kuei-chun 10 23 21
  Çin Taipei Shih Kuei-chun 21 21
  Japonya Yosei Yamaguchi 14 9
  Hong Kong Tam Chun Hei 15 21 16
  Japonya Yosei Yamaguchi 21 14 21
  Çin Taipei Shih Kuei-chun 16 18
16 Endonezya Sony LINK Kuncoro 21 21
16 Endonezya Sony LINK Kuncoro 21 21
  Tayland Adulrach Namkul 5 18
16 Endonezya Sony LINK Kuncoro 21 27
  Çin Taipei Hsueh Hsuan-yi 17 25
  Çin Taipei Hsueh Hsuan-yi 21 21
S8 Japonya Yugo Kobayashi 14 12

Alt yars

Bölüm 5

lk tur kinci tur Üçüncü Tur
                             
  Japonya Kanta Tsuneyama 21 21
  Malezya Lim Chi Kanad 15 10
  Japonya Kanta Tsuneyama 16 15
15 Malezya Liew Daren 21 21
  Trinidad ve Tobago Nicholas Bonkowsky 11 9
15 Malezya Liew Daren 21 21
15 Malezya Liew Daren 16 21 11
5 Çin Taipei Wang Tzu-wei 21 18 21
  Çin Taipei Yang Yi-hsiang 21 16 21
  Japonya Hashiru Shimono 18 21 17
  Çin Taipei Yang Yi-hsiang 21 14 19
5 Çin Taipei Wang Tzu-wei 10 21 21
  Malezya Yeoh Kay Ee 4 5
5 Çin Taipei Wang Tzu-wei 21 21

Bölüm 6

lk tur kinci tur Üçüncü Tur
                             
  Çin Taipei Lo Chi-yu 15 5
  Singapur Loh Kean Porsuk 21 21
  Singapur Loh Kean Porsuk 17 21 21
10 Endonezya Firman Abdul Kholik 21 14 15
  Kanada Timothy Chiu 13 10
10 Endonezya Firman Abdul Kholik 21 21
  Singapur Loh Kean Porsuk 21 21
  Çin Taipei Kuo Ching-hung 11 15
  Endonezya Kho Henrikho Wibowo 21 15 16
  Çin Taipei Kuo Ching-hung 12 21 21
  Çin Taipei Kuo Ching-hung 18 23 22
4 Güney Kore Jeon Hyeok-jin 21 21 20
  Çin Taipei Lin Chia-hsuan 10 10
4 Güney Kore Jeon Hyeok-jin 21 21

Bölüm 7

lk tur kinci tur Üçüncü Tur
                             
  Çin Taipei Kuo Po-cheng 14 14
  Hong Kong Lee Cheuk Yiu 21 21
  Hong Kong Lee Cheuk Yiu 22 21 21
11 Tayland Suppanyu Avihingsanon 24 15 12
S2 Çin Taipei Teng Shih-hua 20 16
11 Tayland Suppanyu Avihingsanon 22 21
  Hong Kong Lee Cheuk Yiu 21 11 14
7 Endonezya hsan Mevlana Mustofa 15 21 21
  Güney Kore Seo Seung-jae 21 13 21
PFQ Çin Taipei Chu Han-chou 6 21 13
  Güney Kore Seo Seung-jae 21 21 9
7 Endonezya hsan Mevlana Mustofa 23 14 21
  Hong Kong Chan Yan Takm 15 20
7 Endonezya hsan Mevlana Mustofa 21 22

Bölüm 8

lk tur kinci tur Üçüncü Tur
                             
  Çin Taipei Yang Chih-chieh 15 10
  Malezya Chong Yee Han 21 21
  Malezya Chong Yee Han 21 17 18
9 Endonezya Anthony Sinisuka Ginting 12 21 21
Q4 Japonya Tatsuya Watanabe 15 16
9 Endonezya Anthony Sinisuka Ginting 21 21
9 Endonezya Anthony Sinisuka Ginting 22 13
2 Malezya Zülfadl Zülküfli 20 7 r
Q1 Hoçakal
S6 Çin Taipei Hsieh Feng-tse
S6 Çin Taipei Hsieh Feng-tse 10 11
2 Malezya Zülfadl Zülküfli 21 21
  Endonezya Reksy Aureza Megananda 19 23 14
2 Malezya Zülfadl Zülküfli 21 21 21

Tek kadnlar

Tohumlar

  1. Güney Kore Kim Hyo-min (Final)
  2. Singapur Chen Jiayuan (Yar Finaller)
  3. Endonezya Hanna Ramadini (Geri Çekilmi)
  4. Çin Taipei Cheng Chi-ya (Çeyrek Finaller)
  5. Vietnam V Th Trang (Yar Finaller)
  6. Endonezya Bellaetrix Manuputty (kinci tur)
  7. Japonya Kana Ito (lk tur)
  8. Endonezya Gregoria Mariska Tunjung (lk tur)

Finaller

Yar finaller Final
                   
1 Güney Kore Kim Hyo-min 21 21
5 Vietnam V Th Trang 16 14
1 Güney Kore Kim Hyo-min 16 16
Güney Kore Lee Jang-mi 21 21
Güney Kore Lee Jang-mi 12 21 21
2 Singapur Chen Jiayuan 21 14 14

Üst yar

Bölüm 1

lk tur kinci tur Çeyrek finaller
                             
1 Güney Kore Kim Hyo-min 21 21
Q1 Çin Taipei Tang Wan-yi 11 14
1 Güney Kore Kim Hyo-min 21 22
  Çin Taipei Chiang Mei-hui 9 20
  Tayland Thamolwan Poopradubsil 22 21 12
  Çin Taipei Chiang Mei-hui 24 14 21
1 Güney Kore Kim Hyo-min 21 21
  Singapur Liang Xiaoyu 19 13
7 Japonya Kana Ito 11 19
  Singapur Liang Xiaoyu 21 21
  Singapur Liang Xiaoyu 16 21 21
  Çin Taipei Hung Shih-han 21 17 7
  Malezya Julia Wong Pei Xian 17 21 16
  Çin Taipei Hung Shih-han 21 11 21

Bölüm 2

lk tur kinci tur Çeyrek finaller
                             
PFQ Çin Taipei Hu Ling-fang 21 21
  Malezya Yang Li Lian 19 12
PFQ Çin Taipei Hu Ling-fang 21 14 10
S3 Güney Kore Kim Ye-ji 19 21 21
S3 Güney Kore Kim Ye-ji 21 21
S2 Japonya Aoi Matsuda 11 18
S3 Güney Kore Kim Ye-ji 16 13
5 Vietnam V Th Trang 21 21
5 Vietnam V Th Trang 21 21
  Endonezya Lyanny Alessandra Mainaky 8 10
5 Vietnam V Th Trang 21 15 21
  Çin Taipei Yu Chien-hui 15 21 5
PFQ Çin Taipei Liang Ting-yu 20 21 18
  Çin Taipei Yu Chien-hui 22 7 21

Alt yars

3. Bölüm

lk tur kinci tur Çeyrek finaller
                             
  Japonya Ayumi Madeni 19 20
  Güney Kore Kim Na-young 21 22
  Güney Kore Kim Na-young 16 19
  Güney Kore Lee Jang-mi 21 21
  Güney Kore Lee Jang-mi 21 21
8 Endonezya Gregoria Mariska Tunjung 12 13
  Güney Kore Lee Jang-mi 16 21 21
4 Çin Taipei Cheng Chi-ya 21 16 17
  Malezya Lim Chiew Sien 21 11 22
  Endonezya Salazarani 12 21 20
  Malezya Lim Chiew Sien 13 19
4 Çin Taipei Cheng Chi-ya 21 21
Q4 Çin Taipei Jhou Shih-jyun 21 16 12
4 Çin Taipei Cheng Chi-ya 15 21 21

Bölüm 4

lk tur kinci tur Çeyrek finaller
                             
PFQ Çin Taipei Lin Ying-chun 21 9 14
  Çin Taipei Sung Shuo-yun 15 21 21
  Çin Taipei Sung Shuo-yun 15
6 Endonezya Bellaetrix Manuputty 16 r
  Avustralya Wendy Chen Hsuan-yu 19 11
6 Endonezya Bellaetrix Manuputty 21 21
  Çin Taipei Sung Shuo-yun 9 9
2 Singapur Chen Jiayuan 21 21
  Endonezya Yulia Yosephin Susanto 11 17
  Çin Taipei Lee Chia-hsin 21 21
  Çin Taipei Lee Chia-hsin 22 21 13
2 Singapur Chen Jiayuan 20 23 21
  Malezya Lim Yin Elencesi 22 17
2 Singapur Chen Jiayuan 24 21

Çift erkekler

Tohumlar

Finaller

Yar finaller Final
                   
1 Endonezya Markus Fernaldi Gideon Kevin Sanjaya Sukamuljo
Endonezya
17 21 22
5 Japonya Takuro Hoki Yugo Kobayashi
Japonya
21 13 20
1 Endonezya Markus Fernaldi Gideon Kevin Sanjaya Sukamuljo
Endonezya
21 21
4 Malezya Hoon Thien Nasl Lim Khim Wah
Malezya
12 8
4 Malezya Hoon Thien Nasl Lim Khim Wah
Malezya
21 21
Hong Kong Chan Tsz Kit Yasas Cheuk Onu
Hong Kong
18 13

Üst yar

Bölüm 1

lk tur kinci tur Çeyrek finaller
                             
1 Endonezya Markus Fernaldi Gideon Kevin Sanjaya Sukamuljo
Endonezya
21 21
  Hong Kong Veya Chin Chung Tang Chun Man
Hong Kong
15 16
1 Endonezya Markus Fernaldi Gideon Kevin Sanjaya Sukamuljo
Endonezya
21 21
  Çin Taipei Chang Ko-chi Chen Chung-jen
Çin Taipei
10 13
  Singapur Terry Hee Yong Kai
Singapur Loh Kean Hean
21 20 17
  Çin Taipei Chang Ko-chi Chen Chung-jen
Çin Taipei
14 22 21
1 Endonezya Markus Fernaldi Gideon Kevin Sanjaya Sukamuljo
Endonezya
21 21
7 Çin Taipei Lee Jhe-huei Lee Yang
Çin Taipei
18 19
7 Çin Taipei Lee Jhe-huei Lee Yang
Çin Taipei
21 21
  Hindistan Vineeth Manuel S. Sanjeeth
Hindistan
9 13
7 Çin Taipei Lee Jhe-huei Lee Yang
Çin Taipei
21 21
  Hollanda Ruud Bosch Oliver Leydon-Davis
Avustralya
11 19
  Hollanda Ruud Bosch Oliver Leydon-Davis
Avustralya
17 21 21
  Çin Taipei Hung Tzu-wei Lin Yu-feng
Çin Taipei
21 15 17

Bölüm 2

lk tur kinci tur Çeyrek finaller
                             
3 Endonezya Fajar Alfian Muhammed Rian Ardianto
Endonezya
19 14
  Malezya Tan Wee Gieen Teo Ee Yi
Malezya
21 21
  Malezya Tan Wee Gieen Teo Ee Yi
Malezya
22 21
  Çin Taipei Po Li-wei Yang Ming-tse
Çin Taipei
20 18
  Çin Taipei Po Li-wei Yang Ming-tse
Çin Taipei
21 9 21
  Malezya Düük Juan Shen Ong Porsuk Sin
Malezya
19 21 15
  Malezya Tan Wee Gieen Teo Ee Yi
Malezya
14 19
5 Japonya Takuro Hoki Yugo Kobayashi
Japonya
21 21
5 Japonya Takuro Hoki Yugo Kobayashi
Japonya
21 21
  Çin Taipei Hsu Wei-pin Su Cheng-heng
Çin Taipei
9 19
5 Japonya Takuro Hoki Yugo Kobayashi
Japonya
21 21
  Güney Kore Chung Eui-seok Kim Duk-young
Güney Kore
15 15
  Çin Taipei Liao Chi-hung Liao I-liang
Çin Taipei
13 18
  Güney Kore Chung Eui-seok Kim Duk-young
Güney Kore
21 21

Alt yars

3. Bölüm

lk tur kinci tur Çeyrek finaller
                             
  Çin Taipei Hung Ying-yuan Lin Shang-kai
Çin Taipei
16 10
  Tayland Wannawat Ampunsuwan Tinn Isriyanate
Tayland
21 21
  Tayland Wannawat Ampunsuwan Tinn Isriyanate
Tayland
21 23 21
8 Japonya Taiki Shimada Yoshinori Takeuchi
Japonya
12 25 18
Q1 Hong Kong Chang Tak Ching Yeung Shin Choi
Hong Kong
17 22 10
8 Japonya Taiki Shimada Yoshinori Takeuchi
Japonya
21 20 21
  Tayland Wannawat Ampunsuwan Tinn Isriyanate
Tayland
18 14
4 Malezya Hoon Thien Nasl Lim Khim Wah
Malezya
21 21
  Çin Taipei Liu Wei-chen Yang Po-han
Çin Taipei
17 21 17
S2 Çin Taipei Liao Kuan-hao Lu Chia inesi
Çin Taipei
21 18 21
S2 Çin Taipei Liao Kuan-hao Lu Chia inesi
Çin Taipei
14 17
4 Malezya Hoon Thien Nasl Lim Khim Wah
Malezya
21 21
  Hong Kong Dick Chan Long Ho Wai Lun
Hong Kong
13 7
4 Malezya Hoon Thien Nasl Lim Khim Wah
Malezya
21 21

Bölüm 4

lk tur kinci tur Çeyrek finaller
                             
  Hong Kong Chan Tsz Kit Yasas Cheuk Onu
Hong Kong
21 21
  Çin Taipei Huang Po-jui Tien Tzu-chieh
Çin Taipei
10 19
  Hong Kong Chan Tsz Kit Yasas Cheuk Onu
Hong Kong
21 21
6 Güney Kore Jun Bong-chan Kim Dae-eun
Güney Kore
19 13
Q4 Çin Taipei Shang Tung-yuan Wang Chih-hao
Çin Taipei
18 11
6 Güney Kore Jun Bong-chan Kim Dae-eun
Güney Kore
21 21
  Hong Kong Chan Tsz Kit Yasas Cheuk Onu
Hong Kong
21 21
S3 Çin Taipei Lee Chia-han Liang Jui-wei
Çin Taipei
19 11
  Çin Taipei Ou Jardon Yang Po-hsuan
Çin Taipei
21 13 19
S3 Çin Taipei Lee Chia-han Liang Jui-wei
Çin Taipei
14 21 21
S3 Çin Taipei Lee Chia-han Liang Jui-wei
Çin Taipei
22 13 21
  Japonya Kohei Gondo Tatsuya Watanabe
Japonya
20 21 17
  Japonya Kohei Gondo Tatsuya Watanabe
Japonya
17 21 21
2 Endonezya Berry Angriawan Rian Agung Saputro
Endonezya
21 18 10

Çift kadnlar

Tohumlar

Finaller

Yar finaller Final
                   
1 Japonya Yuki Fukushima Sayaka Hirota
Japonya
21 17 19
4 Endonezya Anggia Shitta Awanda Ni Ketut Mahadewi Istirani
Endonezya
12 21 21
4 Endonezya Anggia Shitta Awanda Ni Ketut Mahadewi Istirani
Endonezya
21 21
Japonya Shiho Tanaka Koharu Yonemoto
Japonya
19 14
  Endonezya Gebby Ristiyani Imawan Tiara Rosalia Nuraidah
Endonezya
21 18 17
Japonya Shiho Tanaka Koharu Yonemoto
Japonya
17 21 21

Üst yar

Bölüm 1

lk tur kinci tur Çeyrek finaller
                             
1 Japonya Yuki Fukushima Sayaka Hirota
Japonya
  Hoçakal
1 Japonya Yuki Fukushima Sayaka Hirota
Japonya
21 21
  Malezya Goh Yea Ching Yap Zhen
Malezya
16 8
  Malezya Goh Yea Ching Yap Zhen
Malezya
21 12 21
  Çin Taipei Hsieh Pei-shan Lee Chih-chen
Çin Taipei
14 21 14
1 Japonya Yuki Fukushima Sayaka Hirota
Japonya
21 21
  Japonya Rie Etoh Aoi Matsuda
Japonya
11 18
  Çin Taipei Yang Ching-tun Ye Jing-ya
Çin Taipei
  Hoçakal
  Çin Taipei Yang Ching-tun Ye Jing-ya
Çin Taipei
14 6
  Japonya Rie Etoh Aoi Matsuda
Japonya
21 21
  Çin Taipei Lin Ying-chun Liu Hsi-hsia
Çin Taipei
9 11
  Japonya Rie Etoh Aoi Matsuda
Japonya
21 21

Bölüm 2

lk tur kinci tur Çeyrek finaller
                             
4 Endonezya Anggia Shitta Awanda Ni Ketut Mahadewi Istirani
Endonezya
  Hoçakal
4 Endonezya Anggia Shitta Awanda Ni Ketut Mahadewi Istirani
Endonezya
21 21
  Çin Taipei Lee Wei-tzu Yu Min-ju
Çin Taipei
10 11
  Çin Taipei Chang Ya-han Wang Pei-rong
Çin Taipei
w / Ö
  Çin Taipei Lee Wei-tzu Yu Min-ju
Çin Taipei
4 Endonezya Anggia Shitta Awanda Ni Ketut Mahadewi Istirani
Endonezya
16 21 21
  Çin Taipei Çan Kay-hsin Wu Fang-chien
Çin Taipei
21 14 8
  Çin Taipei Chen Wan-ting Jhou Shih-jyun
Çin Taipei
21 21
  Çin Taipei Chen Su-yu Huang Yu-ting
Çin Taipei
14 11
  Çin Taipei Chen Wan-ting Jhou Shih-jyun
Çin Taipei
16 11
  Çin Taipei Çan Kay-hsin Wu Fang-chien
Çin Taipei
21 21
  Çin Taipei Çan Kay-hsin Wu Fang-chien
Çin Taipei
11 21 21
  Hong Kong Kaka Chan Tsz Ka Yuen Sin Ying
Hong Kong
21 19 15

Alt yars

3. Bölüm

lk tur kinci tur Çeyrek finaller
                             
  Endonezya Gebby Ristiyani Imawan Tiara Rosalia Nuraidah
Endonezya
21 21
  Çin Taipei Hung Shih-chieh Hung Shih-han
Çin Taipei
6 11
  Endonezya Gebby Ristiyani Imawan Tiara Rosalia Nuraidah
Endonezya
21 21
  Çin Taipei Lin Tsun-yu Kuo Yu-wen
Çin Taipei
11 19
  Çin Taipei Li Min-hsuan Tai Wei-ling
Çin Taipei
16 12
  Çin Taipei Lin Tsun-yu Kuo Yu-wen
Çin Taipei
21 21
  Endonezya Gebby Ristiyani Imawan Tiara Rosalia Nuraidah
Endonezya
16 21 21
  Çin Taipei Cheng Chi-ya Lee Chia-hsin
Çin Taipei
21 16 9
  Çin Taipei Chiu Yi-ju Liu Hsiao-jo
Çin Taipei
14 13
  Çin Taipei Cheng Chi-ya Lee Chia-hsin
Çin Taipei
21 21
  Çin Taipei Cheng Chi-ya Lee Chia-hsin
Çin Taipei
23 21
3 Malezya Lim Yin Loo Lee Meng Yean
Malezya
21 18
  Hoçakal
3 Malezya Lim Yin Loo Lee Meng Yean
Malezya

Bölüm 4

lk tur kinci tur Çeyrek finaller
                             
  Japonya Shiho Tanaka Koharu Yonemoto
Japonya
21 21
  Çin Taipei Lin Wan-ching Lin Xiao-min
Çin Taipei
11 13
  Japonya Shiho Tanaka Koharu Yonemoto
Japonya
21 21
  Çin Taipei Cheng Yu-chieh Hu Ling-fang
Çin Taipei
17 19
  Hoçakal
  Çin Taipei Cheng Yu-chieh Hu Ling-fang
Çin Taipei
  Japonya Shiho Tanaka Koharu Yonemoto
Japonya
21 23
  Güney Kore Kim Hye-rin Kong Hee-yong
Güney Kore
13 21
  Çin Taipei Hsiao Yu-min Yeh Chiu-yu
Çin Taipei
15 12
  Güney Kore Kim Hye-rin Kong Hee-yong
Güney Kore
21 21
  Güney Kore Kim Hye-rin Kong Hee-yong
Güney Kore
21 25
2 Endonezya Suci Rizky Andini Maretha Dea Giovani
Endonezya
16 23
  Hoçakal
2 Endonezya Suci Rizky Andini Maretha Dea Giovani
Endonezya

Kark çiftler

Tohumlar

Finaller

Yar finaller Final
                   
1 Endonezya Ronald Alexander Melati Daeva Oktaviani
Endonezya
21 21
Malezya Tan Kian Meng Peck Yen Wei
Malezya
8 13
1 Endonezya Ronald Alexander Melati Daeva Oktaviani
Endonezya
21 25 21
Çin Taipei Chang Ko-chi Chang Hsin-tien
Çin Taipei
18 27 15
  Endonezya Muhammed Rian Ardianto Masita Mahmudin
Endonezya
12 16
Çin Taipei Chang Ko-chi Chang Hsin-tien
Çin Taipei
21 21

Üst yar

Bölüm 1

lk tur kinci tur Çeyrek finaller
                             
1 Endonezya Ronald Alexander Melati Daeva Oktaviani
Endonezya
  Hoçakal
1 Endonezya Ronald Alexander Melati Daeva Oktaviani
Endonezya
21 21
  Hong Kong Law Cheuk Him Yuen Sin Ying
Hong Kong
7 14
  Çin Taipei Liao Chi-hung Chiang Ya-ting
Çin Taipei
11 13
  Hong Kong Law Cheuk Him Yuen Sin Ying
Hong Kong
21 21
1 Endonezya Ronald Alexander Melati Daeva Oktaviani
Endonezya
21 21
  Hong Kong Veya Chin Chung Kaka Chan Tsz Ka
Hong Kong
11 18
  Hong Kong Veya Chin Chung Kaka Chan Tsz Ka
Hong Kong
21 14 21
  Çin Taipei Lu Ching-yao Chiang Kai-hsin
Çin Taipei
17 21 18
  Hong Kong Veya Chin Chung Kaka Chan Tsz Ka
Hong Kong
21 21
  Çin Taipei Hsu Jui-ting Lee Wei-tzu
Çin Taipei
15 13
  Hong Kong Yeung Shing Choi Cheung Ying Mei
Hong Kong
18 21 19
  Çin Taipei Hsu Jui-ting Lee Wei-tzu
Çin Taipei
21 17 21

Bölüm 2

lk tur kinci tur Çeyrek finaller
                             
4 Singapur Terry Hee Yong Kai Tan Wei Han
Singapur
21 21
  Japonya Kohei Gondo Sayaka Hirota
Japonya
18 19
4 Singapur Terry Hee Yong Kai Tan Wei Han
Singapur
16 18
  Çin Taipei Lee Yang Kuo Yu-wen
Çin Taipei
21 21
  Çin Taipei Lee Yang Kuo Yu-wen
Çin Taipei
21 21
  Güney Kore Chung Eui-seok Kong Hee-yong
Güney Kore
11 15
  Çin Taipei Lee Yang Kuo Yu-wen
Çin Taipei
15 15
  Malezya Tan Kian Meng Peck Yen Wei
Malezya
21 21
  Malezya Tan Kian Meng Peck Yen Wei
Malezya
21 21
  Çin Taipei Huang Po-jui Shuai Pei-ling
Çin Taipei
19 17
  Malezya Tan Kian Meng Peck Yen Wei
Malezya
23 21
  Çin Taipei Hung Ying-yuan Hsieh Pei-shan
Çin Taipei
21 13
  Endonezya Yehezkiel Fritz Mainaky Lyanny Alessandra Mainaky
Endonezya
17 9
  Çin Taipei Hung Ying-yuan Hsieh Pei-shan
Çin Taipei
21 21

Alt yars

3. Bölüm

lk tur kinci tur Çeyrek finaller
                             
  Çin Taipei Yang Po-han Yang Ching-tun
Çin Taipei
21 21
  Endonezya Hafz Faisal Shella Devi Aulia
Endonezya
17 12
  Çin Taipei Yang Po-han Yang Ching-tun
Çin Taipei
18 18
  Çin Taipei Yang Po-hsuan Wu Yu-lun
Çin Taipei
21 21
  Hong Kong Tang Chun Man Ng Wing Yung
Hong Kong
16 21 12
  Çin Taipei Yang Po-hsuan Wu Yu-lun
Çin Taipei
21 13 21
  Çin Taipei Yang Po-hsuan Wu Yu-lun
Çin Taipei
18 19
  Endonezya Muhammed Rian Ardianto Masita Mahmudin
Endonezya
21 21
  Çin Taipei Chiang Yu-wei Chang Ya-han
Çin Taipei
w / Ö
  Endonezya Muhammed Rian Ardianto Masita Mahmudin
Endonezya
  Endonezya Muhammed Rian Ardianto Masita Mahmudin
Endonezya
12 21 21
3 Endonezya Alfian Eko Prasetya Annisa Saufika
Endonezya
21 14 18
  Çin Taipei Liang Jui-wei Cheng Yu-chieh
Çin Taipei
19 18
3 Endonezya Alfian Eko Prasetya Annisa Saufika
Endonezya
21 21

Bölüm 4

lk tur kinci tur Çeyrek finaller
                             
  Malezya Tan Yip Jiun Yang Li Lian
Malezya
15 19
  Çin Taipei Chang Ko-chi Chang Hsin-tien
Çin Taipei
21 21
  Çin Taipei Chang Ko-chi Chang Hsin-tien
Çin Taipei
21 21
  Japonya Yugo Kobayashi Yuki Fukushima
Japonya
17 16
  Japonya Yugo Kobayashi Yuki Fukushima
Japonya
21 21
  Çin Taipei Liu Wei-chen Huang Mei-ching
Çin Taipei
10 16
  Çin Taipei Chang Ko-chi Chang Hsin-tien
Çin Taipei
21 19 21
2 Malezya Tan Chee Tean Shevon Jemie Lai
Malezya
19 21 15
  Çin Taipei Chen Chung-jen Chang Ching-hui
Çin Taipei
18 20
  Güney Kore Jun Bong-chan Kim Hye-rin
Güney Kore
21 22
  Güney Kore Jun Bong-chan Kim Hye-rin
Güney Kore
12 17
2 Malezya Tan Chee Tean Shevon Jemie Lai
Malezya
21 21
  Hoçakal
2 Malezya Tan Chee Tean Shevon Jemie Lai
Malezya

Referanslar

Öncesinde
2015 Hollanda Açk Grand Prix'si
BWF Grand Prix ve Grand Prix Gold
2015 BWF Sezonu
Sonra gelen
2015 Bitburger Açk Grand Prix Altn

Opiniones de nuestros usuarios

Sever Kilinç

Öğrenmek her zaman iyidir. 2015 Çin Taipei Masters Grand Prix ile ilgili makale için teşekkürler.

Sultan Koç

Dil eski görünüyor, ancak bilgiler güvenilir ve genel olarak 2015 Çin Taipei Masters Grand Prix hakkında yazılan her şey çok fazla güven veriyor.

Nazik çetinkaya

2015 Çin Taipei Masters Grand Prix ile ilgili güzel bir yazı olmuş. Gereken bilgileri aşırıya kaçmadan veriyor.

Kamil Ince

Değişken hakkında bulduğum bilgileri çok faydalı ve keyifli buldum. Bir 'ama' koymam gerekseydi, ifadesinde yeterince kapsayıcı olmayabilir, aksi halde harika.

Belkis Akbaş

Sayfayı beğendim ve 2015 Çin Taipei Masters Grand Prix ile ilgili makale aradığım makale.