2015 CS Ondrej Nepela Kupas



İnsanoğlunun 2015 CS Ondrej Nepela Kupas ile ilgili yüzyıllardır biriktirdiği tüm bilgiler artık internette mevcut ve biz de sizin için en erişilebilir şekilde derledik ve sipariş verdik. 2015 CS Ondrej Nepela Kupas ile ilgili bilmek istediğiniz her şeye hızlı ve verimli bir şekilde erişebilmenizi istiyoruz; deneyiminizin hoş olduğunu ve 2015 CS Ondrej Nepela Kupas ile ilgili aradığınız bilgiyi gerçekten bulduğunuzu hissettiğinizi.

Hedeflerimize ulaşmak için yalnızca 2015 CS Ondrej Nepela Kupas hakkında en güncel, anlaşılır ve doğru bilgileri elde etmek için değil, aynı zamanda tasarımın, okunaklılığın, yükleme hızının ve kullanılabilirliğinin sağlanmasına da büyük özen gösterdik. sayfa mümkün olduğunca keyifli olsun, böylece başka hiçbir şey için endişelenmenize gerek kalmadan temel konulara odaklanabilir, 2015 CS Ondrej Nepela Kupas ile ilgili mevcut tüm veri ve bilgileri bilebilirsiniz, biz zaten sizin için hallettik. Umarız amacımıza ulaşmışızdır ve 2015 CS Ondrej Nepela Kupas ile ilgili istediğiniz bilgileri bulmuşsunuzdur. Bu nedenle, sizi memnuniyetle karşılıyoruz ve scientiatr.com kullanma deneyiminin keyfini çıkarmaya devam etmenizi öneririz.

2015 Ondrej Nepela Kupas
Tür: ISU Challenger Serisi
Tarih: 1-3 Ekim
Mevsim: 201516
Yer: Bratislava
Yer: Ondrej Nepela Buz Pisti
ampiyonlar
Tek erkekler: Jason Brown
Amerika Birleik Devletleri
Tek bayanlar: Evgenia Medvedeva
Rusya
Çift paten: Ksenia Stolbova / Fedor Klimov
Rusya
Buz dans: Piper Gilles / Paul Poirier
Kanada
Önceki:
2014 CS Ondrej Nepela Trophy
Sonraki:
2016 CS Ondrej Nepela Ant

2015 Ondrej Nepela Trophy yllk kdemli uluslararas 23'üncüsü oldu artistik patinaj yarmasnda düzenlenen Bratislava , Slovakya . 201516 ISU Challenger Serisinin bir parças olarak, 1-3 Ekim 2015 tarihlerinde Ondrej Nepela Buz Pisti'nde yapld. Tek erkekler, tek bayanlar , çift paten ve buz dans disiplinlerinde madalyalar verildi .

Girdileri

Ön kaytlar 26 Austos 2015 tarihinde yaynland.

Ülke Erkekler Hanmlar Çiftler Buz dans
  Avustralya Andrew Dodds
Jordan Dodds
Paris Stephens / Matthew Dodds
  Avusturya Mario-Rafael yonyal
Manuel Koll
Kerstin Frank
Belinda Schönberger
Miriam Ziegler / Severin Kiefer
  Belarus Pavel Ignatenko
  Kanada Keegan Messing Gabrielle Daleman Lubov Iliushechkina / Dylan Moscovitch Piper Gilles / Paul Poirier
  Çek Cumhuriyeti Elika Bezinová
Jana Coufalova
Anna Duskova
Cortney Mansour / Michal eka
  Estonya Helery Hälvin
  Finlandiya Matthias Verluis
  Fransa Alexander Zahradnicek
  Almanya Martin Rappe Kavita Lorenz / Panagiotis Polizoakis
  Macaristan Anna Marie Pearce / Mark Magyar
  talya Sara Falotico
Roberta Rodeghiero
Victoria Manni / Saverio Giacomelli
  Japonya Riona Kato
Yuka Nagai
  Letonya Angelna Kuvaska
  Polonya Patrick Myzyk
  Rusya Gordei Gorshkov
Mikhail Kolyada
Adian Pitkeev
Maria Artemieva
Evgenia Medvedeva
Anna Pogorilaya
Kristina Astakhova / Alexei Rogonov
Ksenia Stolbova / Fedor Klimov
Evgenia Tarasova / Vladimir Morozov
  Slovakya Marco Klepoch
Jakub Krák
Michael Neuman
Bronislava Dobiáová
Alexandra Hagarova
Nicole Rajiová
Federica Testa / Luká Csölley
  sveç Joshi Helgesson
   sviçre Laure Nicodet Ioulia Chtchetinina / Noah scherer
Alexandra Herbríková / Nicolas Roulet
  Birleik Krallk Charlie Parry-Evans Penny Coomes / Nicholas Buckland
  Amerika Birleik Devletleri Jason Brown Mariah Bell Gretchen Donlan / Nathan Bartholomay Maia Shibutani / Alex Shibutani

Sonuçlar

Erkekler

Sra sim Ulus Toplam puanlar SP FS
1 Jason Brown   Amerika Birleik Devletleri 239,37 2 76.98 1 162,39
2 Mikhail Kolyada   Rusya 229,59 1 84.33 4 145,26
3 Gordei Gorshkov   Rusya 223,25 3 76.25 2 147,00
4 Adian Pitkeev   Rusya 204.20 5 58.37 3 145,83
5 Keegan Messing   Kanada 195.67 4 73.16 5 122.51
6 Matthias Versluis   Finlandiya 168,31 6 56.52 6 111.79
7 Pavel Ignatenko   Belarus 155.32 9 51.09 7 104.23
8 Andrew Dodds   Avustralya 141.80 8 51.49 11 90,31
9 Charlie Parry-Evans   Birleik Krallk 141.67 11 48.18 10 93,49
10 Patrick Myzyk   Polonya 141.56 13 45.56 9 96,00
11 Alexander Zahradnicek   Fransa 140.83 14 44.64 8 96,19
12 Michael Neuman   Slovakya 131.63 7 53.65 14 77.98
13 Manuel Koll   Avusturya 129,84 10 49.03 12 80.81
14 Marco Klepoch   Slovakya 126,16 12 46.65 13 79.51
15 Jordan Dodds   Avustralya 107.17 16 34.13 15 73.04
16 Jakub Krsnak   Slovakya 99.66 15 41.44 16 58.22

Hanmlar

Sra sim Ulus Toplam puanlar SP FS
1 Evgenia Medvedeva   Rusya 183,94 1 63.68 2 120,26
2 Anna Pogorilaya   Rusya 178.38 9 53.01 1 125,37
3 Maria Artemieva   Rusya 177.21 3 61.21 3 116,00
4 Gabrielle Daleman   Kanada 171.72 4 60.76 4 110.96
5 Riona Kato   Japonya 166.55 2 61.84 7 104.71
6 Yuka Nagai   Japonya 165,17 6 56.74 5 108.43
7 Joshi Helgesson   sveç 161.07 5 60.03 9 101.04
8 Roberta Rodeghiero   talya 156.64 8 53.19 8 103.45
9 Nicole Rajiová   Slovakya 156.29 12 49.65 6 106.64
10 Angelna Kuvaska   Letonya 150.38 7 53,38 10 97,00
11 Anna Duskova   Çek Cumhuriyeti 146.46 11 51.01 11 95.45
12 Elika Bezinová   Çek Cumhuriyeti 144.65 10 51.77 12 92.88
13 Mariah Bell   Amerika Birleik Devletleri 135.43 13 43.93 13 91.50
14 Helery Halvin   Estonya 120,14 15 38.75 16 81,39
15 Alexandra Hagarova   Slovakya 118.08 18 35.81 14 82.27
16 Kerstin Frank   Avusturya 116.24 19 34.18 15 82.06
17 Bronislava Dobiáová   Slovakya 107.78 16 38.56 17 69.22
18 Sara Falotico   talya 105.89 17 37.90 18 67,99
19 Jana Coufalova   Çek Cumhuriyeti 101.23 14 39.42 21 61.81
20 Laure Nicodet    sviçre 100.75 20 33.27 19 67.48
21 Belinda Schönberger   Avusturya 98.68 21 31.50 20 67.18

Çiftler

Sra sim Ulus Toplam puanlar SP FS
1 Ksenia Stolbova / Fedor Klimov   Rusya 190.28 2 66.10 2 124.18
2 Kristina Astakhova / Alexei Rogonov   Rusya 185,00 3 60.50 1 124.50
3 Evgenia Tarasova / Vladimir Morozov   Rusya 184.28 1 66.94 3 117.34
4 Lubov Iliushechkina / Dylan Moscovitch   Kanada 169.04 4 57.38 4 111.66
5 Miriam Ziegler / Severin Kiefer   Avusturya 147.22 6 47.54 5 99.68
6 Gretchen Donlan / Nathan Bartholomay   Amerika Birleik Devletleri 145.44 5 51.76 6 93.68
7 Anna Marie Pierce / Mark Magyar   Macaristan 114.34 8 40.24 7 74.10
8 Alexandra Herbríková / Nicolas Roulet    sviçre 113,28 7 40.62 8 72.66
9 Ioulia Chtchetinina / Noah Scherer    sviçre 100.76 9 34,40 9 66.36
10 Paris Stephens / Matthew Dodds   Avustralya 78,80 10 24.86 10 53.94

Buz dans

Sra sim Ulus Toplam puanlar SD FD
1 Piper Gilles / Paul Poirier   Kanada 159,14 3 62.56 1 96.58
2 Penny Coomes / Nicholas Buckland   Birleik Krallk 156.22 2 62.70 2 93.52
3 Maia Shibutani / Alex Shibutani   Amerika Birleik Devletleri 154.34 1 63.24 3 91.10
4 Federica Testa / Luká Csölley   Slovakya 138.66 4 55.08 4 83.58
5 Kavita Lorenz / Panagiotis Polizoakis   Almanya 127.30 5 47,36 5 79.94
6 Cortney Mansour / Michal eka   Çek Cumhuriyeti 117.04 6 45.96 6 71.08
7 Victoria Manni / Saverio Giacomelli   talya 103.78 7 41.46 7 62.32

Referanslar

D balantlar

Opiniones de nuestros usuarios

Saray özbek

2015 CS Ondrej Nepela Kupas hakkındaki bu gönderi çok ilginç.

Aynur öztürk

Değişken hakkında bu kadar didaktik bir şekilde yazılmış bir makale görmeyeli uzun zaman oldu. Beğendim.

Baha şahin

Dil eski görünüyor, ancak bilgiler güvenilir ve genel olarak 2015 CS Ondrej Nepela Kupas hakkında yazılan her şey çok fazla güven veriyor.

Zakir Akman

Değişken hakkında bulduğum bilgileri çok faydalı ve keyifli buldum. Bir 'ama' koymam gerekseydi, ifadesinde yeterince kapsayıcı olmayabilir, aksi halde harika.