2015 Dünya Eskrim ampiyonas



İnsanoğlunun 2015 Dünya Eskrim ampiyonas ile ilgili yüzyıllardır biriktirdiği tüm bilgiler artık internette mevcut ve biz de sizin için en erişilebilir şekilde derledik ve sipariş verdik. 2015 Dünya Eskrim ampiyonas ile ilgili bilmek istediğiniz her şeye hızlı ve verimli bir şekilde erişebilmenizi istiyoruz; deneyiminizin hoş olduğunu ve 2015 Dünya Eskrim ampiyonas ile ilgili aradığınız bilgiyi gerçekten bulduğunuzu hissettiğinizi.

Hedeflerimize ulaşmak için yalnızca 2015 Dünya Eskrim ampiyonas hakkında en güncel, anlaşılır ve doğru bilgileri elde etmek için değil, aynı zamanda tasarımın, okunaklılığın, yükleme hızının ve kullanılabilirliğinin sağlanmasına da büyük özen gösterdik. sayfa mümkün olduğunca keyifli olsun, böylece başka hiçbir şey için endişelenmenize gerek kalmadan temel konulara odaklanabilir, 2015 Dünya Eskrim ampiyonas ile ilgili mevcut tüm veri ve bilgileri bilebilirsiniz, biz zaten sizin için hallettik. Umarız amacımıza ulaşmışızdır ve 2015 Dünya Eskrim ampiyonas ile ilgili istediğiniz bilgileri bulmuşsunuzdur. Bu nedenle, sizi memnuniyetle karşılıyoruz ve scientiatr.com kullanma deneyiminin keyfini çıkarmaya devam etmenizi öneririz.

2015 Dünya Eskrim ampiyonas
2015 Dünya Eskrim ampiyonas
Ev sahibi ehir Moskova , Rusya
Tarih) 13-19 Temmuz
Ana Stadyum Olimpik stadyum
Katlan milletler 108
Katlan sporcular 912
Etkinlikler 12

2015 Dünya Eskrim ampiyonas düzenlendi Olimpiyat Stadyumu'nda içinde Moskova , Rusya 19 Temmuz 2015 13 ile.

Program

Yarmann program.

Açl töreni Q Nitelikli Finaller Kapan Töreni
Temmuz 13 14 15 16 17 18 19 Toplam
Törenler
Folyo Bireysel Q 2 2
Sabre Bireysel Q 2 2
Épée Individual Q 2 2
Folyo Takm Q 2 2
Sabre Takm Q 2 2
Épée Ekibi Q 2 2
Toplam Altn Madalya 0 2 2 2 2 2 2 12

Madalya özeti

Madalya tablosu

  *    Ev sahibi ülke ( Rusya )

Sra Ulus Altn Gümü Bronz Toplam
1   Rusya   (RUS) * 4 4 1 9
2   talya   (ITA) 4 0 1 5
3   Ukrayna   (UKR) 1 1 1 3
4   Çin   (CHN) 1 0 3 4
5   Macaristan   (HUN) 1 0 1 2
6   Japonya   (JPN) 1 0 0 1
7   Amerika Birleik Devletleri   (ABD) 0 2 3 5
8   Fransa   (FRA) 0 2 1 3
9   Romanya   (ROU) 0 1 1 2
  Güney Kore   (KOR) 0 1 1 2
11   sveç   (SWE) 0 1 0 1
12   Almanya   (GER) 0 0 2 2
13   Danimarka   (DEN) 0 0 1 1
   sviçre   (SUI) 0 0 1 1
  Tunus   (TUN) 0 0 1 1
Toplam (15 ülke) 12 12 18 42

Erkekler etkinlikleri

Etkinlik Altn Gümü Bronz
Bireysel épée
  Géza Imre   ( HUN )   Gauthier Grumier   ( FRA )   Jung Seung-hwa   ( KOR ) Patrick Jørgensen ( DEN )
  
Ekip épée
  Ukrayna
Anatoliy Herey
Dmytro Karyuchenko
Maksym Khvorost
Bohdan Nikishyn
  Güney Kore
Jung Seung-hwa
Kweon Young-jun
Na Jong-kwan
Park Kyoung-doo
   sviçre
Peer Borsky
Max Heinzer
Fabian Kauter
Benjamin Steffen
Bireysel folyo
  Yuki Ota   ( JPN )   Alexander Massialas   ( ABD )   Artur Akhmatkhuzin   ( RUS ) Gerek Meinhardt ( ABD )
  
Takm folyo
  talya
Giorgio Avola
Andrea Baldini
Andrea Cassarà
Daniele Garozzo
  Rusya
Artur Akhmatkhuzin
Aleksey Cheremisinov
Renal Ganeyev
Dmitry Rigin
  Çin
Chen Haiwei
Lei Sheng
Ma Jianfei
Li Chen
Bireysel klç
  Aleksey Yakimenko   ( RUS )   Daryl Homer   ( ABD )   Tiberiu Dolniceanu   ( ROU ) Max Hartung ( GER )
  
Takm klc
  talya
Enrico Berrè
Luca Curatoli
Aldo Montano
Diego Occhiuzzi
  Rusya
Kamil Ibragimov
Nikolay Kovalev
Veniamin Reshetnikov
Aleksey Yakimenko
  Almanya
Max Hartung
Nicolas Limbach
Matyas Szabo
Benedikt Wagner

Kadn etkinlikleri

Etkinlik Altn Gümü Bronz
Bireysel épée
  Rossella Fiamingo   ( ITA )   Emma Samuelsson   ( SWE )   Sarra Besbes   ( TUN ) Xu Anqi ( CHN )
  
Ekip épée
  Çin
Hao Jialu
Sun Yujie
Sun Yiwen
Xu Anqi
  Romanya
Ana Maria Brânz
Loredana Dinu
Simona Gherman
Simona Pop
  Ukrayna
Olena Kryvytska
Kseniya Pantelyeyeva
Anfisa Pochkalova Yana Shemyakina
Bireysel folyo
  Inna Deriglazova   ( RUS )   Aida Shanayeva   ( RUS )   Arianna Errigo   ( ITA ) Nzingha Prescod ( ABD )
  
Takm folyo
  talya
Martina Batini
Elisa Di Francisca
Arianna Errigo Valentina Vezzali
  Rusya
Yuliya Biryukova
Inna Deriglazova
Larisa
Korobeynikova Aida Shanayeva
  Fransa
Anita Blaze
Astrid Guyart
Pauline Ranvier
Ysaora Thibus
Bireysel klç
  Sofiya Velikaya   ( RUS )   Cécilia Berder   ( FRA )   Shen Chen   ( CHN ) Anna Márton ( HUN )
  
Takm klc
  Rusya
Yekaterina Dyachenko
Yana Egorian
Yuliya Gavrilova
Sofiya Velikaya
  Ukrayna
Olha Kharlan
Alina Komashchuk
Olena Kravatska
Olena Voronina
  Amerika Birleik Devletleri
Ibtihaj Muhammad
Anne-Elizabeth Stone
Dagmara Wozniak
Mariel Zagunis

Referanslar

D balantlar

Opiniones de nuestros usuarios

Talia Ari

2015 Dünya Eskrim ampiyonas hakkındaki bu gönderi çok ilginç.

Hamdi Gür

Doğru. 2015 Dünya Eskrim ampiyonas hakkında gerekli bilgileri sağlar.

Hadi Karaca

Teşekkürler. 2015 Dünya Eskrim ampiyonas ile ilgili makale bana yardımcı oldu.