2015 Dünya Gençler Artistik Patinaj ampiyonas



İnsanoğlunun 2015 Dünya Gençler Artistik Patinaj ampiyonas ile ilgili yüzyıllardır biriktirdiği tüm bilgiler artık internette mevcut ve biz de sizin için en erişilebilir şekilde derledik ve sipariş verdik. 2015 Dünya Gençler Artistik Patinaj ampiyonas ile ilgili bilmek istediğiniz her şeye hızlı ve verimli bir şekilde erişebilmenizi istiyoruz; deneyiminizin hoş olduğunu ve 2015 Dünya Gençler Artistik Patinaj ampiyonas ile ilgili aradığınız bilgiyi gerçekten bulduğunuzu hissettiğinizi.

Hedeflerimize ulaşmak için yalnızca 2015 Dünya Gençler Artistik Patinaj ampiyonas hakkında en güncel, anlaşılır ve doğru bilgileri elde etmek için değil, aynı zamanda tasarımın, okunaklılığın, yükleme hızının ve kullanılabilirliğinin sağlanmasına da büyük özen gösterdik. sayfa mümkün olduğunca keyifli olsun, böylece başka hiçbir şey için endişelenmenize gerek kalmadan temel konulara odaklanabilir, 2015 Dünya Gençler Artistik Patinaj ampiyonas ile ilgili mevcut tüm veri ve bilgileri bilebilirsiniz, biz zaten sizin için hallettik. Umarız amacımıza ulaşmışızdır ve 2015 Dünya Gençler Artistik Patinaj ampiyonas ile ilgili istediğiniz bilgileri bulmuşsunuzdur. Bu nedenle, sizi memnuniyetle karşılıyoruz ve scientiatr.com kullanma deneyiminin keyfini çıkarmaya devam etmenizi öneririz.

2015 Dünya Gençler Artistik Patinaj ampiyonas
Tür: ISU ampiyonas
Tarih: 28 Mart
Mevsim: 201415
Yer: Tallinn , Estonya
Ana bilgisayar: Estonya Paten Birlii
Yer: Tondiraba Buz Salonu
ampiyonlar
Tek erkekler: Shoma Uno
Japonya
Tek bayanlar: Evgenia Medvedeva
Rusya
Çift paten: Yu Xiaoyu / Jin Yang
Çin
Buz dans: Anna Yanovskaya / Sergey Mozgov
Rusya
Önceki:
2014 Dünya Gençler ampiyonas
Sonraki:
2016 Dünya Gençler ampiyonas

2015 Dünya Gençler Artistik Patinaj ampiyonalar uluslararas oldu artistik patinaj rekabet 2014-15 sezonunda . Yaygn olarak "World Juniors" ve "Junior Worlds" olarak adlandrlan etkinlik , tek erkekler, tek bayanlar , çift paten ve buz dans disiplinlerinde Dünya Gençler ampiyonlarn belirledi .

Etkinlik 2-8 Mart 2015 tarihlerinde Estonya'nn Tallinn kentinde yeni ina edilen Tondiraba Buz Salonunda düzenlendi .

Kaytlar

Bu yarma srasnda aadaki yeni genç rekorlar krld :

Etkinlik Bileen Patenci (ler) Puan Tarih Referans
Hanmlar Ksa program Rusya Evgenia Medvedeva 68.48 4 Mart 2015
Çiftler Toplam puan Kanada Julianne Séguin / Charlie Bilodeau 176,32 5 Mart 2015
Çin Yu Xiaoyu / Jin Yang 178.79
Erkekler Ksa program Rusya Adian Pitkeev 76.94 6 Mart 2015
Japonya Shoma Uno 84.87
Buz dans Bedava dans Rusya Anna Yanovskaya / Sergey Mozgov 93.70 7 Mart 2015

Vasf

Yarma, doum yerlerinde 1 Temmuz 2014 tarihinden önce en az 13 yanda olan ancak 19 yanda olmayan veya erkek çift patenciler ve buz dansçlar için 21 yanda olan ISU üyesi ülkelerden patencilere açkt. Ulusal kurulular, girilerini kendi kriterlerine göre seçti, ancak ISU, Junior Worlds'ten önceki uluslararas bir etkinlikte seçimlerinden minimum teknik unsur puan (TES) elde etmesini zorunlu kld.

ISU yarmasnda "Genç" terimi, beceri seviyesini deil ya ifade eder. Patenciler, ulusal ve uluslararas düzeyde üst düzey yarmalara katldktan sonra bile Junior Worlds için yaa uygun kalabilir. Küçük yarmalarda ISU, tüm programlarn program uzunluu, atlama geçileri, eleman türleri vb. le ilgili gençlere özgü kurallara uymasn gerektirir.

Disiplin bana giri says

2014 Dünya Gençler ampiyonas'nn sonuçlarna göre ISU, her ülkeye disiplin bana bir ila üç giri izni verdi.

Noktalar Erkekler Hanmlar Çiftler Dans
3   Japonya Rusya Amerika Birleik Devletleri
 
 
  Japonya Rusya
 
  Kanada Çin Rusya
 
 
  Rusya Amerika Birleik Devletleri
 
2   Kanada Çin Çek Cumhuriyeti Letonya
 
 
 
  Kanada Güney Kore Amerika Birleik Devletleri
 
 
  Çek Cumhuriyeti talya Amerika Birleik Devletleri
 
 
  Kanada Fransa Güney Kore Ukrayna Büyük Britanya
 
 
 
Birleik Krallk
Yukarda listelenmemise, bir girie izin verilir.

Girdileri

Üye ülkeler, Ocak 2015'te seçimlerini duyurmaya baladlar. ISU, kaytlarn tam listesini 16 ubat 2015'te yaynlad.

Ülke Erkekler Hanmlar Çiftler Buz dans
  Arjantin Denis Margalik
  Ermenistan Slavik Hayrapetyan Anastasia Galustyan Tina Garabedyan / Alexandre Laliberté
  Avustralya James Min Kailani Craine
  Avusturya Lara Roth Christine Smith / Simon Eisenbauer
  Azerbaycan Larry Loupolover
  Belarus Anton Karpuk Daria Batura Eugenia Tkachenka / Yuri Hulitski
  Kanada Roman Sadovsky
Nicolas Nadeau
Selena Zhao
Kim DeGuise-Léveillée
Julianne Séguin / Charlie Bilodeau
Mary Orr / Phelan Simpson
Shalena Rau / Sébastian Arcieri
Mackenzie Bent / Garrett MacKeen
Madeline Edwards / Zhao Kai Pang
  Çin Jin Boyang
Zhang He
Li Xiangning Yu Xiaoyu / Jin Yang
  Çin Taipei Chih-I Tsao
  Çek Cumhuriyeti Jií Blohradský
Petr Kotlaík
Elizaveta Ukolova Anna Duková / Martin Bida Nicole Kuzmich / Alexandr Sinicyn
  Danimarka Pernille Sørensen
  Estonya Samuel Koppel Kristina kuleta-Gromova Marina Elias / Denis Koreline
  Finlandiya Roman Galay Jenni Saarinen
  Fransa Simon Hocquaux Léa Serna Angelique Abachkina / Louis Thauron
Sarah Marine Rouffanche / Geoffrey Brissaud
  Gürcistan Irakl Maysuradze
  Almanya Niko Ulanovsky Lutricia Bock Katharina Müller / Tim Dieck
Birleik Krallk Büyük Britanya Graham Newberry Danielle Harrison Katia Fedyushchenko / Lucas Kitteridge
Robynne Tweedale / Edward Carstairs
  Hong Kong Maisy Hiu Ching Ma
  Macaristan Ivett Tóth Carolina Moscheni / Ádám Lukács
  srail Daniel Samohin Netta Schreiber Kimberly Berkovich / Ronald Zilberberg
  talya Matteo Rizzo Guia Maria Tagliapietra Bianca Manacorda / Niccolò Macii Sofia Sforza / Leo Luca Sforza
  Japonya Shoma Uno
Sota Yamamoto
Hiroaki Sato
Wakaba Higuchi
Yuka Nagai
Kaori Sakamoto
Ami Koga / Francis Boudreau-Audet
  Kazakistan Elizabet Tursynbayeva
  Letonya Gebs Havzalar Deniss Vasijevs
Dina ikitina
  Litvanya Deimant Kizalait Guost Damuleviit / Deividas Kizala
  Malezya Julian Zhi Jie Yee
  Hollanda Niki Wories
  Norveç Sondre Oddvoll Bøe Juni Marie Benjaminsen
  Polonya Krzysztof Gaa Natalia Kaliszek / Maksym Spodyriev
  Romanya Julia Sauter
  Rusya Alexander Petrov
Adian Pitkeev
Alexander Samarin
Evgenia Medvedeva
Serafima Sakhanovich
Maria Sotskova
Daria Beklemisheva / Maxim Bobrov
Anastasia A. Gubanova / Alexei Sintsov
Lina Fedorova / Maxim Miroshkin
Sofia Evdokimova / Egor Bazin
Betina Popova / Yuri Vlasenko
Anna Yanovskaya / Sergey Mozgov
  Singapur Shuran Yu
  Slovakya Marco Klepoch Nicole Rajiová
  Güney Afrika Michaela Du Toit
  Güney Kore Kim Jin-seo Choi Da-bin
Yoon Eun-su
Lee Ho-jung / Richard Kang-in Kam
  ispanya Aleix Gabara Mäeva Gallarda Rossell
  sveç Nicky Obreykov Anita Östlund
   sviçre Nicola Todeschini Matilde Gianocca Valentina Schär / Carlo Röthlisberger
  Tayland Thita Lamsam
  Türkiye Elif Erdem
  Ukrayna Ivan Pavlov Alina Biletska Renata Ohanesian / Mark Bardei Valeria Haistruk / Oleksiy Oliynyk
Oleksandra Nazarova / Maxim Nikitin
  Amerika Birleik Devletleri Nathan Chen
Kevin Shum
Andrew Torgashev
Karen Chen
Tyler Pierce
Caitlin Alanlar / Ernie Utah Stevens
Chelsea Liu / Brian Johnson
Lorraine McNamara / Quinn Marangoz
Rachel Parsons / Michael Parsons
Elliana Pogrebinsky / Alex Benoit

Program

Gün Tarih Balat Biti Disiplin Etkinlik
1.gün 4 Mart Çaramba 10:30 17:00 Hanmlar Ksa program
18:00 18:30 Açl töreni
18:45 20:55 Çiftler Ksa program
2. gün 5 Mart Perembe 13:45 17:55 Dans Ksa dans
19:00 21:25 Çiftler Bedava paten
21:25 Çiftler Zafer töreni
3 gün 6 Mart Cuma 10:45 16:55 Erkekler Ksa program
18:00 21:45 Hanmlar Bedava paten
21:45 Hanmlar Zafer töreni
4. gün 7 Mart Cumartesi 13:30 16:40 Dans Bedava dans
16:40 Dans Zafer töreni
18:00 21:55 Erkekler Bedava paten
21:55 Erkekler Zafer töreni
5. Gün 8 Mart Pazar 15:00 17:00 Sergi galas
Güncelleme: 21 ubat 2015.
Tüm zamanlar Dou Avrupa Saati ( UTC + 2 ).

Sonuçlar

Erkekler

Sra sim Ulus Toplam puanlar SP FS
1 Shoma Uno   Japonya 232.54 1 84.87 2 147.67
2 Jin Boyang   Çin 229,70 5 72.85 1 156.85
3 Sota Yamamoto   Japonya 215.45 7 69,99 3 145.46
4 Nathan Chen   Amerika Birleik Devletleri 213.85 9 69.87 4 143.98
5 Adian Pitkeev   Rusya 210.71 2 76.94 7 133.77
6 Alexander Petrov   Rusya 206,23 3 75.28 10 130.95
7 Deniss Vasijevs   Letonya 202.73 8 69.95 8 132.78
8 Daniel Samohin   srail 202,39 12 67,00 5 135,39
9 Kim Jin-seo   Güney Kore 202.25 4 74.43 11 127.82
10 Andrew Torgashev   Amerika Birleik Devletleri 201.74 10 67.78 6 133,96
11 Alexander Samarin   Rusya 201.70 6 70.61 9 131.09
12 Denis Margalik   Arjantin 187.26 14 62.43 12 124.83
13 Zhang He   Çin 186.91 11 67.49 13 119.42
14 Roman Sadovsky   Kanada 177.99 13 66.36 17 111.63
15 Hiroaki Sato   Japonya 176.66 17 59.94 14 116.72
16 Ivan Pavlov   Ukrayna 171.02 21 55.10 15 115,92
17 Niko Ulanovsky   Almanya 170.37 15 62.32 18 108.05
18 Irakl Maysuradze   Gürcistan 168.45 24 54.10 16 114.35
19 Julian Zhi Jie Yee   Malezya 160.20 18 57.46 19 102.74
20 Kevin Shum   Amerika Birleik Devletleri 158.61 16 61.61 22 97,00
21 Graham Newberry Birleik Krallk Büyük Britanya 154,94 23 54.56 20 100,38
22 Matteo Rizzo   talya 154.62 20 55.61 21 99.01
23 Nicola Todeschini    sviçre 152.56 19 56.05 23 96.51
24 Slavik Hayrapetyan   Ermenistan 135.06 22 54.95 24 80.11
Serbest paten yapmaya ilerlemedi
25 Nicolas Nadeau   Kanada 25 53.45 Yok
26 Sondre Oddvoll Bøe   Norveç 26 53.43 Yok
27 Chih-I Tsao   Çin Taipei 27 52.55 Yok
28 Petr Kotlaík   Çek Cumhuriyeti 28 51.24 Yok
29 Simon Hocquaux   Fransa 29 51.19 Yok
30 Marco Klepoch   Slovakya 30 50.44 Yok
31 James Min   Avustralya 31 48.69 Yok
32 Aleix Gabara   ispanya 31 46,60 Yok
33 Larry Loupolover   Azerbaycan 33 45.92 Yok
34 Nicky Obreykov   sveç 34 45.68 Yok
35 Anton Karpuk   Belarus 35 45.67 Yok
36 Roman Galay   Finlandiya 36 45.06 Yok
37 Samuel Koppel   Estonya 37 41.53 Yok
38 Krzysztof Gaa   Polonya 38 41,00 Yok
39 Jií Blohradský   Çek Cumhuriyeti 39 37.06 Yok
40 Gebs Havzalar   Letonya 40 36.62 Yok

Hanmlar

Sra sim Ulus Toplam puanlar SP FS
1 Evgenia Medvedeva   Rusya 192.27 1 68.48 1 124,49
2 Serafima Sakhanovich   Rusya 186.15 2 63.09 3 123.06
3 Wakaba Higuchi   Japonya 185.57 3 61.27 2 124.30
4 Elizabet Tursynbayeva   Kazakistan 173.44 7 55.95 4 117.49
5 Maria Sotskova   Rusya 169.04 10 53.95 5 115.09
6 Kaori Sakamoto   Japonya 166.25 4 58.72 6 107.53
7 Yuka Nagai   Japonya 163,93 6 56.93 7 107,00
8 Karen Chen   Amerika Birleik Devletleri 157.30 12 51.64 8 105.66
9 Choi Da-bin   Güney Kore 156,38 9 54,32 9 102.06
10 Dina ikitina   Letonya 148.63 13 51.22 10 97.41
11 Nicole Rajiová   Slovakya 143.77 5 57.15 13 86.62
12 Anastasia Galustyan   Ermenistan 140,74 11 53.10 12 87.64
13 Jenni Saarinen   Finlandiya 139.50 8 55.43 15 84.07
14 Lutricia Bock   Almanya 137.90 17 47.78 11 90.12
15 Guia Maria Tagliapietra   talya 134.06 14 49.78 14 84.28
16 Kailani Craine   Avustralya 125,94 18 47.76 16 78.18
17 Elizaveta Ukolova   Çek Cumhuriyeti 123.44 20 46.39 17 77.05
18 Deimant Kizalait   Litvanya 120.02 16 48.04 19 71.98
19 Tyler Pierce   Amerika Birleik Devletleri 118.21 19 46.77 22 71.44
20 Léa Serna   Fransa 118.07 21 45.35 18 72.72
21 Li Xiangning   Çin 116.98 24 45.06 20 71.92
22 Juni Marie Benjaminsen   Norveç 116.85 22 45.30 21 71.55
23 Niki Wories   Hollanda 115.73 15 48.56 24 67.17
24 Yu Shuran   Singapur 112.61 23 45.24 23 67.37
Serbest paten yapmaya ilerlemedi
25 Julia Sauter   Romanya 25 45,00 Yok
26 Selena Zhao   Kanada 26 44.22 Yok
27 Danielle Harrison Birleik Krallk Büyük Britanya 27 44.17 Yok
28 Ivett Tóth   Macaristan 28 44.03 Yok
29 Kim DeGuise-Léveillée   Kanada 29 43.75 Yok
30 Yoon Eun-su   Güney Kore 30 43.38 Yok
31 Lara Roth   Avusturya 31 42.20 Yok
32 Anita Östlund   sveç 32 40.88 Yok
33 Netta Schreiber   srail 33 40,60 Yok
34 Kristina kuleta-Gromova   Estonya 34 40.54 Yok
35 Elif Erdem   Türkiye 35 39.94 Yok
36 Alina Biletska   Ukrayna 36 39.41 Yok
37 Michaela Du Toit   Güney Afrika 37 38.69 Yok
38 Mäeva Gallarda Rossell   ispanya 38 37.26 Yok
39 Pernille Sørensen   Danimarka 39 36.64 Yok
40 Daria Batura   Belarus 40 35.90 Yok
41 Maisy Hiu Ching Ma   Hong Kong 41 35.48 Yok
42 Matilde Gianocca    sviçre 42 34.18 Yok
43 Thita Lamsam   Tayland 43 29.76 Yok

Çiftler

Sra sim Ulus Toplam puanlar SP FS
1 Yu Xiaoyu / Jin Yang   Çin 178.79 1 62.56 1 116.23
2 Julianne Séguin / Charlie Bilodeau   Kanada 176,32 2 61.32 2 115,00
3 Lina Fedorova / Maxim Miroshkin   Rusya 154.33 3 58.27 3 96.06
4 Anastasia Gubanova / Alexei Sintsov   Rusya 140,39 4 50.36 5 90.03
5 Caitlin Alanlar / Ernie Utah Stevens   Amerika Birleik Devletleri 138.62 7 46.84 4 91.78
6 Ami Koga / Francis Boudreau Audet   Japonya 134.97 6 48.45 6 86.52
7 Chelsea Liu / Brian Johnson   Amerika Birleik Devletleri 133.57 5 49.96 8 83.61
8 Anna Duková / Martin Bida   Çek Cumhuriyeti 128,80 9 45.51 9 83,29
9 Shalena Rau / Sébastian Arcieri   Kanada 128.66 8 46.18 10 82.48
10 Mary Orr / Phelan Simpson   Kanada 128.25 11 43.73 7 84.52
11 Daria Beklemisheva / Maxim Bobrov   Rusya 121.98 10 44.45 12 77.53
12 Bianca Manacorda / Niccolò Macii   talya 118.27 13 40.07 11 78.20
WD Renata Ohanesian / Mark Bardei   Ukrayna geri çekildi 12 43.61 rekabetten çekildi

Buz dans

Sra sim Ulus Toplam puanlar SD FD
1 Anna Yanovskaya / Sergey Mozgov   Rusya 155.92 1 62.22 1 93.70
2 Lorraine McNamara / Quinn Carpenter   Amerika Birleik Devletleri 146.90 3 59.10 3 87,80
3 Oleksandra Nazarova / Maxim Nikitin   Ukrayna 146.08 5 55.77 2 90,31
4 Rachel Parsons / Michael Parsons   Amerika Birleik Devletleri 140,94 4 58,39 5 82.55
5 Mackenzie Bent / Garrett MacKeen   Kanada 140.30 2 61.09 8 79.21
6 Madeline Edwards / Zhao Kai Pang   Kanada 135.12 6 52.34 4 82.78
7 Natalia Kaliszek / Maksym Spodyriev   Polonya 131.78 10 50.55 6 81.23
8 Angélique Abachkina / Louis Thauron   Fransa 131.31 8 51.69 7 79.62
9 Carolina Moscheni / Ádám Lukács   Macaristan 130.41 7 52.05 9 78,36
10 Sofia Evdokimova / Egor Bazin   Rusya 126,94 11 50.44 10 76.50
11 Betina Popova / Yuri Vlasenko   Rusya 125.43 9 51.17 11 74.26
12 Katharina Müller / Tim Dieck   Almanya 122.48 13 48.71 12 73.77
13 Elliana Pogrebinsky / Alex Benoit   Amerika Birleik Devletleri 120.10 12 49,37 14 70.73
14 Valeria Haistruk / Oleksiy Oliynyk   Ukrayna 118.92 14 46.74 13 72.18
15 Sarah Marine Rouffanche / Geoffrey Brissaud   Fransa 110.18 16 45,37 16 64.81
16 Tina Garabedyan / Alexandre Laliberté   Ermenistan 109,34 18 42.57 15 66.77
17 Eugenia Tkachenka / Yuri Hulitski   Belarus 107.89 15 46.14 18 61.75
18 Sofia Sforza / Leo Luca Sforza   talya 107,80 17 45.20 17 62,60
19 Lee Ho-jung / Richard Kang-in Kam   Güney Kore 101.92 20 40,49 19 61.43
20 Marina Elias / Denis Koreline   Estonya 99,79 19 41.62 20 58.17
Serbest paten yapmaya ilerlemedi
21 Ekaterina Fedyushchenko / Lucas Kitteridge Birleik Krallk Büyük Britanya 21 39.05 Yok
22 Nicole Kuzmich / Alexandr Sinicyn   Çek Cumhuriyeti 22 38.95 Yok
23 Kimberly Berkovich / Ronald Zilberberg   srail 23 37.50 Yok
24 Guost Damuleviit / Deividas Kizala   Litvanya 24 37.10 Yok
25 Christine Smith / Simon Eisenbauer   Avusturya 25 34.67 Yok
26 Robynne Tweedale / Edward Carstairs Birleik Krallk Büyük Britanya 26 33.89 Yok
27 Valentina Schär / Carlo Röthlisberger    sviçre 27 31.13 Yok

Madalya özeti

Madalya kazananlar

Genel yerletirme için madalyalar:

Disiplin Altn Gümü Bronz
Erkekler Japonya Shoma Uno Çin Jin Boyang Japonya Sota Yamamoto
Hanmlar Rusya Evgenia Medvedeva Rusya Serafima Sakhanovich Japonya Wakaba Higuchi
Çiftler Çin Yu Xiaoyu / Jin Yang Kanada Julianne Séguin / Charlie Bilodeau Rusya Lina Fedorova / Maxim Miroshkin
Buz dans Rusya Anna Yanovskaya / Sergey Mozgov Amerika Birleik Devletleri Lorraine McNamara / Quinn Carpenter Ukrayna Oleksandra Nazarova / Maxim Nikitin

Ksa segmentte yerletirme için küçük madalyalar:

Disiplin Altn Gümü Bronz
Erkekler Japonya Shoma Uno Rusya Adian Pitkeev Rusya Alexander Petrov
Hanmlar Rusya Evgenia Medvedeva Rusya Serafima Sakhanovich Japonya Wakaba Higuchi
Çiftler Çin Yu Xiaoyu / Jin Yang Kanada Julianne Séguin / Charlie Bilodeau Rusya Lina Fedorova / Maxim Miroshkin
Buz dans Rusya Anna Yanovskaya / Sergey Mozgov Kanada Mackenzie Bent / Garrett MacKeen Amerika Birleik Devletleri Lorraine McNamara / Quinn Carpenter

Serbest segmente yerletirilmek için küçük madalyalar:

Disiplin Altn Gümü Bronz
Erkekler Çin Jin Boyang Japonya Shoma Uno Japonya Sota Yamamoto
Hanmlar Rusya Evgenia Medvedeva Japonya Wakaba Higuchi Rusya Serafima Sakhanovich
Çiftler Çin Yu Xiaoyu / Jin Yang Kanada Julianne Séguin / Charlie Bilodeau Rusya Lina Fedorova / Maxim Miroshkin
Buz dans Rusya Anna Yanovskaya / Sergey Mozgov Ukrayna Oleksandra Nazarova / Maxim Nikitin Amerika Birleik Devletleri Lorraine McNamara / Quinn Carpenter

Ülkeye göre

Genel yerletirme için madalya tablosu:

Sra Ulus Altn Gümü Bronz Toplam
1   Rusya   (RUS) 2 1 1 4
2   Çin   (CHN) 1 1 0 2
3   Japonya   (JPN) 1 0 2 3
4   Kanada   (CAN) 0 1 0 1
  Amerika Birleik Devletleri   (ABD) 0 1 0 1
6   Ukrayna   (UKR) 0 0 1 1
Toplam (6 ülke) 4 4 4 12

Ksa segmentte yerletirme için küçük madalya tablosu:

Sra Ulus Altn Gümü Bronz Toplam
1   Rusya   (RUS) 2 2 2 6
2   Japonya   (JPN) 1 0 1 2
3   Çin   (CHN) 1 0 0 1
4   Kanada   (CAN) 0 2 0 2
5   Amerika Birleik Devletleri   (ABD) 0 0 1 1
Toplam (5 ülke) 4 4 4 12

Serbest segmente yerletirmek için küçük madalya tablosu:

Sra Ulus Altn Gümü Bronz Toplam
1   Rusya   (RUS) 2 0 2 4
2   Çin   (CHN) 2 0 0 2
3   Japonya   (JPN) 0 2 1 3
4   Kanada   (CAN) 0 1 0 1
  Ukrayna   (UKR) 0 1 0 1
6   Amerika Birleik Devletleri   (ABD) 0 0 1 1
Toplam (6 ülke) 4 4 4 12

Referanslar

D balantlar

Opiniones de nuestros usuarios

Azad Altıntaş

2015 Dünya Gençler Artistik Patinaj ampiyonas ile ilgili bu makale dikkatimi çekti, kelimelerin ne kadar iyi ölçüldüğünü merak ediyorum, sanki...zarif.

Zehra Işık

2015 Dünya Gençler Artistik Patinaj ampiyonas ile ilgili bu giriş tam olarak bulmak istediğim şeydi.

Malik Bektaş

Değişken hakkında zaten her şeyi bildiğimi sanıyordum, ancak bu makalede iyi olduğunu düşündüğüm bazı ayrıntıların o kadar iyi olmadığını doğruladım. Bilgi için teşekkürler.

Kamil Usta

2015 Dünya Gençler Artistik Patinaj ampiyonas hakkındaki bilgiler çok ilginç ve güvenilir, şimdiye kadar okuduğum diğer makaleler gibi, zaten çok sayıda, çünkü neredeyse bir saattir Tinder tarihimi bekliyorum ve görünmüyor, bu yüzden beni ayağa kaldırdı. Şirkete birkaç yıldız bırakma ve lanet olası hayatıma sıçma fırsatını yakalıyorum.