2015 Endonezya Masters Grand Prix Altn



İnsanoğlunun 2015 Endonezya Masters Grand Prix Altn ile ilgili yüzyıllardır biriktirdiği tüm bilgiler artık internette mevcut ve biz de sizin için en erişilebilir şekilde derledik ve sipariş verdik. 2015 Endonezya Masters Grand Prix Altn ile ilgili bilmek istediğiniz her şeye hızlı ve verimli bir şekilde erişebilmenizi istiyoruz; deneyiminizin hoş olduğunu ve 2015 Endonezya Masters Grand Prix Altn ile ilgili aradığınız bilgiyi gerçekten bulduğunuzu hissettiğinizi.

Hedeflerimize ulaşmak için yalnızca 2015 Endonezya Masters Grand Prix Altn hakkında en güncel, anlaşılır ve doğru bilgileri elde etmek için değil, aynı zamanda tasarımın, okunaklılığın, yükleme hızının ve kullanılabilirliğinin sağlanmasına da büyük özen gösterdik. sayfa mümkün olduğunca keyifli olsun, böylece başka hiçbir şey için endişelenmenize gerek kalmadan temel konulara odaklanabilir, 2015 Endonezya Masters Grand Prix Altn ile ilgili mevcut tüm veri ve bilgileri bilebilirsiniz, biz zaten sizin için hallettik. Umarız amacımıza ulaşmışızdır ve 2015 Endonezya Masters Grand Prix Altn ile ilgili istediğiniz bilgileri bulmuşsunuzdur. Bu nedenle, sizi memnuniyetle karşılıyoruz ve scientiatr.com kullanma deneyiminin keyfini çıkarmaya devam etmenizi öneririz.

2015 Endonezya
Masters Grand Prix Altn
Turnuva ayrntlar
Tarih 1-6 Aralk 2015
Bask 6
Seviye Grand Prix Altn
Toplam para ödülü 120.000 ABD Dolar
Yer Gedung Graha Cakrawala, Kompleks Universitas Negeri Malang
yer Malang , Dou Java , Endonezya
ampiyonlar
Tek Erkekler Endonezya Tommy Sugiarto
Tek Bayanlar Çin O Bingjiao
Çift Erkekler Endonezya Berry Angriawan Rian Agung Saputro
Endonezya
Çift Bayanlar Çin Tang Yuanting Yu Yang
Çin
Kark çiftler Endonezya Tantowi Ahmad Liliyana Natsir
Endonezya
2014 2016

2015 Endonezya Masters Grand Prix Gold , 2015 BWF Grand Prix ve Grand Prix Gold'un yirminci grand prix'in badminton turnuvasyd . Turnuva 1-6 Aralk 2015 tarihleri arasnda Malang , Dou Java , Endonezya'daki Gedung Graha Cakrawala, Kompleks Universitas Negeri Malang'da düzenlendi ve toplam 120.000 $ 'lk cüzdana sahipti.

Tek erkekler

Tohumlar

Finaller

Çeyrek finaller Yar finaller Final
                             
1 Hindistan Srikanth Kidambi 21 21
15 Malezya Soo Teck Zhi 10 5
1 Hindistan Srikanth Kidambi 21 21
11 Endonezya Anthony Sinisuka Ginting 13 19
10 Singapur Derek Wong Zi Liang 14 14
11 Endonezya Anthony Sinisuka Ginting 21 21
1 Hindistan Srikanth Kidambi 21 13 22
2 Endonezya Tommy Sugiarto 17 21 24
12 Malezya skandar Zülkarnain Zainuddin 13 18
  Endonezya Wisnu Yuli Prasetyo 21 21
  Endonezya Wisnu Yuli Prasetyo 18 18
2 Endonezya Tommy Sugiarto 21 21
9 Endonezya Jonatan Christie 21 12 12
2 Endonezya Tommy Sugiarto 10 21 21

Üst yar

Bölüm 1

lk tur kinci tur Üçüncü Tur
                             
1 Hindistan K. Srikanth 21 21
  Endonezya SP Wibowo 6 12
1 Hindistan K. Srikanth 21 17 25
  Endonezya VA Saputra 14 21 23
  Endonezya VA Saputra 21 22
S8 Endonezya C Sim 18 20
1 Hindistan K. Srikanth 21 21
  Çin Qiao B 12 15
14 Endonezya FA Kholik 7 21
  Çin Qiao B 21 23
  Çin Qiao B 9 21 21
  Malezya Goh SH 21 14 11
  Endonezya R Subagja 16 22 13
  Malezya Goh SH 21 20 21

Bölüm 2

lk tur kinci tur Üçüncü Tur
                             
7 Endonezya IM Mustofa 21 21
  Endonezya FI Hadmadi 17 9
7 Endonezya IM Mustofa 21 21
  Çin Ye BH 17 13
  Endonezya YF Mainaky 6 6
  Çin Ye BH 21 21
7 Endonezya IM Mustofa 21 16 17
15 Malezya Soo TZ 19 21 21
15 Malezya Soo TZ 19 21 21
  Endonezya Bir yetenek 21 17 12
15 Malezya Soo TZ 12 21 21
  Endonezya TA Mahbub 21 12 17
  Endonezya TA Mahbub 21 21
S6 Endonezya IA Wirawan 11 16

3. Bölüm

lk tur kinci tur Üçüncü Tur
                             
PFQ Endonezya EF Kusuma 6 12
  Endonezya PA Sudrajat 21 21
  Endonezya PA Sudrajat 21 21
  Güney Kore Heo Kh 15 19
  Güney Kore Heo Kh 21 21
  Endonezya MF Wikajaya 5 9
  Endonezya PA Sudrajat 19 18
10 Singapur Derek Wong ZL 21 21
10 Singapur Derek Wong ZL 18 21 21
  Endonezya KH Wirawan 21 16 16
10 Singapur Derek Wong ZL 21 21
  Endonezya AG Dharma 14 14
  Endonezya AG Dharma 21 21
S2 Endonezya HY Wijayanto 19 15

Bölüm 4

lk tur kinci tur Üçüncü Tur
                             
5 Tayland T Saensomboonsuk 12 21 21
  Endonezya MR Reyhaldi 21 9 11
5 Tayland T Saensomboonsuk 21 21
Q7 Endonezya Y Sidik 15 13
Q7 Endonezya Y Sidik 21 21
  Endonezya NE Sulistyo 19 15
5 Tayland T Saensomboonsuk 15 12
11 Endonezya Ginting olarak 21 21
11 Endonezya Ginting olarak 21 21
  Güney Kore Kim Dh 16 18
11 Endonezya Ginting olarak 21 21
Q4 Endonezya M Ciputra 11 14
  Endonezya Bir Susanto 23 21
Q4 Endonezya M Ciputra 25 23

Alt yars

Bölüm 5

lk tur kinci tur Üçüncü Tur
                             
S5 Endonezya HY Satria 20 25
  Endonezya KB Alexander 22 27
  Endonezya KB Alexander 6 10
12 Malezya IZ Zainuddin 21 21
  Endonezya R Perdana 12 14
12 Malezya IZ Zainuddin 21 21
12 Malezya IZ Zainuddin 21 17 21
8 Hindistan RMV Gurusaidutt 14 21 15
  Singapur Loh KY 21 15 21
  Endonezya SH Rhustavito 17 21 19
  Singapur Loh KY 19 21 15
8 Hindistan RMV Gurusaidutt 21 19 21
PFQ Endonezya MAO Khairulloh 10 3
8 Hindistan RMV Gurusaidutt 21 21

Bölüm 6

lk tur kinci tur Üçüncü Tur
                             
  Çin Huang YX 21 21
  Endonezya RF Ivanudin 9 16
  Çin Huang YX 20 20
  Endonezya WY Prasetyo 22 22
  Endonezya WY Prasetyo 21 21
16 Endonezya AK Tedjono 10 15
  Endonezya WY Prasetyo 22 21
  Çin Shi YQ 20 12
  Çin Shi YQ 14 21 21
  Endonezya E Sukamta 21 17 11
  Çin Shi YQ 21 20 21
3 Hindistan HS Prannoy 12 22 13
  Endonezya PA Mevlana 16 16
3 Hindistan HS Prannoy 21 21

Bölüm 7

lk tur kinci tur Üçüncü Tur
                             
  Endonezya KA Nugraha 21 21
Q1 Endonezya K Ekber 9 6
  Endonezya KA Nugraha 16 19
9 Endonezya J Christie 21 21
  Endonezya RA Megananda 16 16
9 Endonezya J Christie 21 21
9 Endonezya J Christie 21 17 21
  Endonezya MB Pangisthu 16 21 11
  Endonezya V Anindita 16 11
  Güney Kore Seo Sj 21 21
  Güney Kore Seo Sj 19 21 13
  Endonezya MB Pangisthu 21 17 21
  Endonezya MB Pangisthu 21 21
6 Güney Kore Jeon Hj 16 16

Bölüm 8

lk tur kinci tur Üçüncü Tur
                             
S3 Endonezya N Muhammed 17 12
  Endonezya VV Nirwanda 21 21
  Endonezya VV Nirwanda 19 6
13 Endonezya SD Kuncoro 21 21
  Endonezya Bir yunus 6 16
13 Endonezya SD Kuncoro 21 21
13 Endonezya SD Kuncoro 11 8
2 Endonezya T Sugiarto 21 21
  Çin Lin GP 21 21
  Endonezya E Shafira 18 16
  Çin Lin GP 19 24 12
2 Endonezya T Sugiarto 21 22 21
  Endonezya R Patriawan 5 5
2 Endonezya T Sugiarto 21 21

Tek kadnlar

Tohumlar

  1. Hindistan Pusarla Venkata Sindhu (Çeyrek Finaller)
  2. Endonezya Maria Febe Kusumastuti (Çeyrek Finaller)
  3. Güney Kore Kim Hyo-min (Yar Finaller)
  4. Endonezya Lindaweni Fanetri (Çeyrek finaller)
  5. Malezya Tee Jing Yi (kinci tur)
  6. Singapur Chen Jiayuan (Geri Çekilmi)
  7. Güney Kore Lee Jang-mi (kinci tur)
  8. Singapur Liang Xiaoyu (Çeyrek Finaller)

Finaller

Yar finaller Final
                   
  Çin O Bingjiao 21 21
Endonezya Hera Desi 9 10
  Çin O Bingjiao 21 21
Çin Chen Yufei 18 9
3 Güney Kore Kim Hyo-min 21 17 8
Çin Chen Yufei 19 21 21

Üst yar

Bölüm 1

lk tur kinci tur Çeyrek finaller
                             
1 Hindistan PV Sindhu 21 19 21
  Endonezya GM Tunjung 16 21 12
1 Hindistan PV Sindhu 21 21
Q1 Endonezya WCU Sukoputri 12 9
  Endonezya GM Moningka 21 18 19
Q1 Endonezya WCU Sukoputri 13 21 21
1 Hindistan PV Sindhu 21 13
  Çin O BJ 23 21
7 Güney Kore Lee Jm 14 21 21
  Endonezya YY Susanto 21 14 17
7 Güney Kore Lee Jm 19 15
  Çin O BJ 21 21
  Endonezya R Hartawan 21 12 17
  Çin O BJ 14 21 21

Bölüm 2

lk tur kinci tur Çeyrek finaller
                             
4 Endonezya L Fanetri 21 21
  Malezya Lim YF 15 18
4 Endonezya L Fanetri 20 21 21
  Çin Chen XX 22 12 10
  Endonezya Salazarani 20 14
  Çin Chen XX 22 21
4 Endonezya L Fanetri 21 22 15
  Endonezya H Desi 19 24 21
PFQ Endonezya GN Rahmadani 19 21 14
  Endonezya LA Mainaky 21 16 21
  Endonezya LA Mainaky 11 16
  Endonezya H Desi 21 21
  Endonezya H Desi 21 21
Q4 Endonezya S Fatmawati 11 14

Alt yars

3. Bölüm

lk tur kinci tur Çeyrek finaller
                             
  Endonezya F Angguni 21 21
S2 Endonezya MD Surya Saraswati 11 14
  Endonezya F Angguni 14 18
8 Singapur Liang XY 21 21
  Endonezya DD Ayustine 12 15
8 Singapur Liang XY 21 21
8 Singapur Liang XY 15 4
3 Güney Kore Kim Hm 21 21
  Endonezya Bir Rovita 21 21
S3 Endonezya V Florencya 9 10
  Endonezya Bir Rovita 5 15
3 Güney Kore Kim Hm 21 21
  Endonezya AO Winata 13 19
3 Güney Kore Kim Hm 21 21

Bölüm 4

lk tur kinci tur Çeyrek finaller
                             
  Çin Chen YF 21 9
  Endonezya Bir Firdasari 12 4 r
  Çin Chen YF 21 12 21
5 Malezya Tee JY 13 21 14
  Endonezya JF Sugiarto 16 16
5 Malezya Tee JY 21 21
  Çin Chen YF 23 21
2 Endonezya MF Kusumastuti 21 11
  Endonezya H Ramadini 21 21 21
PFQ Endonezya P Siahaya 23 14 11
  Endonezya H Ramadini 16 18
2 Endonezya MF Kusumastuti 21 21
  Endonezya Jayanti kimlii 10 16
2 Endonezya MF Kusumastuti 21 21

Çift erkekler

Tohumlar

Finaller

Yar finaller Final
                   
  Endonezya Hendra Aprida Gunawan Markis Kido
Endonezya
23 17 15
Endonezya Berry Angriawan Ryan Agung çknt
Endonezya
21 21 21
Endonezya Berry Angriawan Ryan Agung çknt
Endonezya
21 22
2 Çin Chai Biao Hong Wei
Çin
11 20
6 Çin Li Junhui Liu Yuchen
Çin
17 11
2 Çin Chai Biao Hong Wei
Çin
21 21

Üst yar

Bölüm 1

lk tur kinci tur Çeyrek finaller
                             
1 Endonezya M Ahsan H Setiwan
Endonezya
21 21
PFQ Endonezya KB Alexander N E Sulistyo
Endonezya
11 12
1 Endonezya M Ahsan H Setiwan
Endonezya
21 21
  Endonezya Hardianto K A Haryanto
Endonezya
15 15
PFQ Endonezya R Syaoqi T Supriadi
Endonezya
14 14
  Endonezya Hardianto K A Haryanto
Endonezya
21 21
1 Endonezya M Ahsan H Setiwan
Endonezya
17 23 8
  Endonezya HA Gunawan M Kido
Endonezya
21 21 21
5 Rusya V Ivanov I Sozonov
Rusya
20 15
  Endonezya HA Gunawan M Kido
Endonezya
22 21
  Endonezya HA Gunawan M Kido
Endonezya
17 21 21
  Endonezya F Alfian M R Ardianto
Endonezya
21 16 17
  Endonezya F Alfian M R Ardianto
Endonezya
21 22
  Filipinler PG Magnaye P J Vivas
Filipinler
16 20

Bölüm 2

lk tur kinci tur Çeyrek finaller
                             
PFQ Endonezya AM Adiartama H Climate-Data.org
Endonezya
21 17 21
  Endonezya M Fachrikar M R Pahlevi Isfahani
Endonezya
12 21 19
PFQ Endonezya AM Adiartama H Climate-Data.org
Endonezya
15 14
  Endonezya B Angriawan R A
Endonezya
21 21
  Endonezya B Angriawan R A
Endonezya
21 22 21
  Malezya Ong YS Teo EY
Malezya
13 24 9
  Endonezya B Angriawan R A
Endonezya
21 23
7 Endonezya W Nayaka A Yusuf
Endonezya
18 21
7 Endonezya W Nayaka A Yusuf
Endonezya
21 18 21
  Çin Taipei Lee Jh Le Y
Çin Taipei
11 21 14
7 Endonezya W Nayaka A Yusuf
Endonezya
21 21
Q1 Endonezya A Barriq R Dhanriano
Endonezya
18 17
  Endonezya HY Satria Bir Susanto
Endonezya
12 12
Q1 Endonezya A Barriq R Dhanriano
Endonezya
21 21

Alt yars

3. Bölüm

lk tur kinci tur Çeyrek finaller
                             
  Endonezya CH Kudamassa A P Rahmanto Putra
Endonezya
21 21
S2 Endonezya IA Wirawan E F Kusuma
Endonezya
18 14
  Endonezya CH Kudamassa A P Rahmanto Putra
Endonezya
13 14
6 Çin Li JH Liu YC
Çin
21 21
  Endonezya V Anindita S P Wibowo
Endonezya
9 10
6 Çin Li JH Liu YC
Çin
21 21
6 Çin Li JH Liu YC
Çin
21 17 21
4 Endonezya A Pratama R K Suwardi
Endonezya
12 21 14
S3 Malezya Düük JS Tan KM
Malezya
21 21
  Endonezya YR Sugiarto A Y Wirawan
Endonezya
11 19
S3 Malezya Düük JS Tan KM
Malezya
21 17 14
4 Endonezya A Pratama R K Suwardi
Endonezya
17 21 21
  Endonezya Hantoro R Swastedian
Endonezya
16 15
4 Endonezya A Pratama R K Suwardi
Endonezya
21 21

Bölüm 4

lk tur kinci tur Çeyrek finaller
                             
  Endonezya F Kurniawan F Kurniawan
Endonezya
21 21
Q4 Endonezya Bir Ramadiansyah R Rakip
Endonezya
18 11
  Endonezya F Kurniawan F Kurniawan
Endonezya
16 14
8 Endonezya MF Gideon K S Sukamuljo
Endonezya
21 21
  Filipinler PJ Escueta R Estanislao
Filipinler
12 12
8 Endonezya MF Gideon K S Sukamuljo
Endonezya
21 21
8 Endonezya MF Gideon K S Sukamuljo
Endonezya
16 21 19
2 Çin Chai B Hong W
Çin
21 13 21
  Endonezya D Juang C Rusdianto
Endonezya
w / Ö
  Malezya Chooi KM Ow YH
Malezya
  Endonezya D Juang C Rusdianto
Endonezya
13 10
2 Çin Chai B Hong W
Çin
21 21
  Endonezya R Wijaya M Ulinnuha
Endonezya
10 8
2 Çin Chai B Hong W
Çin
21 21

Çift kadnlar

Tohumlar

Finaller

Yar finaller Final
                   
1 Endonezya Nitya Krishinda Maheswari Greysia Polii
Endonezya
21 21
Endonezya Suci Rizky Andini Maretha Dea Giovani
Endonezya
14 15
1 Endonezya Nitya Krishinda Maheswari Greysia Polii
Endonezya
17 11
Çin Tang Yuanting Yu Yang
Çin
21 21
  Endonezya Komala Dewi Vita Marissa
Endonezya
10 8
Çin Tang Yuanting Yu Yang
Çin
21 21

Üst yar

Bölüm 1

lk tur kinci tur Çeyrek finaller
                             
1 Endonezya NK Maheswari G Polii
Endonezya
  HOÇAKAL
1 Endonezya NK Maheswari G Polii
Endonezya
21 21
  Endonezya GR Imawan T R Nuraidah
Endonezya
13 11
  Endonezya R Asela M I Tutiharta
Endonezya
6 6
  Endonezya GR Imawan T R Nuraidah
Endonezya
21 21
1 Endonezya NK Maheswari G Polii
Endonezya
21 21
  Endonezya AS Awanda N K Mahadewi Istirani
Endonezya
15 16
  Endonezya DA Surya F E Kusumawati
Endonezya
  HOÇAKAL
  Endonezya DA Surya F E Kusumawati
Endonezya
15 9
  Endonezya AS Awanda N K Mahadewi Istirani
Endonezya
21 21
  Endonezya AS Awanda N K Mahadewi Istirani
Endonezya
w / Ö
  Çin Huang DP Ou DN
Çin

Bölüm 2

lk tur kinci tur Çeyrek finaller
                             
3 Malezya AA Anscelly Soong FC
Malezya
  HOÇAKAL
3 Malezya AA Anscelly Soong FC
Malezya
15 11
  Endonezya SR Andini M D Giovani
Endonezya
21 21
  Endonezya SR Andini M D Giovani
Endonezya
21 21
  Endonezya M Lukmanda B F Romadhini
Endonezya
10 16
  Endonezya SR Andini M D Giovani
Endonezya
21 21
  Endonezya PZ Bernadeth V AP Lejarsari
Endonezya
17 19
  Endonezya PZ Bernadeth V AP Lejarsari
Endonezya
  HOÇAKAL
  Endonezya PZ Bernadeth V AP Lejarsari
Endonezya
22 14 21
  Güney Kore Kim Hr Kong Hy
Güney Kore
20 21 19
  Endonezya NP Lestari M C Sahputri
Endonezya
21 20 14
  Güney Kore Kim Hr Kong Hy
Güney Kore
18 22 21

Alt yars

3. Bölüm

lk tur kinci tur Çeyrek finaller
                             
  Malezya Chow MK Lai PJ
Malezya
18 26 23
  Endonezya RP Dili R A Pradipta
Endonezya
21 24 21
  Malezya Chow MK Lai PJ
Malezya
21 21
  Endonezya Bir Rahayu J F Sugiarto
Endonezya
15 19
  HOÇAKAL
  Endonezya Bir Rahayu J F Sugiarto
Endonezya
  Malezya Chow MK Lai PJ
Malezya
14 13
  Endonezya K Dewi V Marissa
Endonezya
21 21
  Endonezya R Amelia R A Nugraheny
Endonezya
11 15
  Endonezya K Dewi V Marissa
Endonezya
21 21
  Endonezya K Dewi V Marissa
Endonezya
w / Ö
4 Endonezya KN Hanadia D T Permatasari
Endonezya
  HOÇAKAL
4 Endonezya KN Hanadia D T Permatasari
Endonezya

Bölüm 4

lk tur kinci tur Çeyrek finaller
                             
  Çin Tang YT Yu Y
Çin
21 22
  Endonezya Y Barkah D Saraswati
Endonezya
4 20
  Çin Tang YT Yu Y
Çin
21 21
  Endonezya Dchatani N Melati
Endonezya
17 10
  HOÇAKAL
  Endonezya Dchatani N Melati
Endonezya
  Çin Tang YT Yu Y
Çin
18 21 21
2 Malezya Vivian Hoo KM Woon KW
Malezya
21 13 13
  Endonezya DD Haris R E Putri Sari
Endonezya
21 20 21
  Endonezya M Oklamona R Rositawati
Endonezya
13 22 15
  Endonezya DD Haris R E Putri Sari
Endonezya
21 14 16
2 Malezya Vivian Hoo KM Woon KW
Malezya
19 21 21
  HOÇAKAL
2 Malezya Vivian Hoo KM Woon KW
Malezya

Kark çiftler

Tohumlar

Finaller

Yar finaller Final
                   
1 Endonezya Tontowi Ahmad Liliyana Natsir
Endonezya
21 21
Çin Li Junhui Huang Dongping
Çin
10 10
1 Endonezya Tontowi Ahmad Liliyana Natsir
Endonezya
21 21
3 Endonezya Praveen Jordan Debby Susanto
Endonezya
18 13
3 Endonezya Praveen Jordan Debby Susanto
Endonezya
21 21
Endonezya Hafz Faisal Shella Devi Aulia
Endonezya
14 16

Üst yar

Bölüm 1

lk tur kinci tur Çeyrek finaller
                             
1 Endonezya T Ahmad L Natsir
Endonezya
  HOÇAKAL
1 Endonezya T Ahmad L Natsir
Endonezya
21 21
  Endonezya R Alexander M D Oktaviani
Endonezya
16 16
  Endonezya R Alexander M D Oktaviani
Endonezya
13 21 21
  Endonezya PA Sudrajat A Rahayu
Endonezya
21 12 8
1 Endonezya T Ahmad L Natsir
Endonezya
21 21
  Endonezya RA Nugroho V Marissa
Endonezya
12 8
  Endonezya LA Nugroho Z Ulfa
Endonezya
w / Ö
  Endonezya T Wardhana V AP Lejarsari
Endonezya
  Endonezya LA Nugroho Z Ulfa
Endonezya
16 15
  Endonezya RA Nugroho V Marissa
Endonezya
21 21
  Endonezya RA Nugroho V Marissa
Endonezya
21 16 21
  Malezya Tan KM Lai PJ
Malezya
18 21 19

Bölüm 2

lk tur kinci tur Çeyrek finaller
                             
4 Endonezya E Subaktiar G E Widjaja
Endonezya
13 21 19
  Endonezya AE Prasetya M Mahmudin
Endonezya
21 15 21
  Endonezya AE Prasetya M Mahmudin
Endonezya
21 21
  Endonezya HJ Putra Wibowo R Asela
Endonezya
7 12
  Çin Liu YC Ou DN
Çin
  Endonezya HJ Putra Wibowo R Asela
Endonezya
w / Ö
  Endonezya AE Prasetya M Mahmudin
Endonezya
17 21 19
  Çin Li JH Huang DP
Çin
21 14 21
  Endonezya D Juang K N Hanadia
Endonezya
21 21
  Endonezya YR Sugiarto D Fitriani
Endonezya
18 14
  Endonezya D Juang K N Hanadia
Endonezya
12 12
  Çin Li JH Huang DP
Çin
21 21
  Endonezya R Widianto A Saufika
Endonezya
19 13
  Çin Li JH Huang DP
Çin
21 21

Alt yars

3. Bölüm

lk tur kinci tur Çeyrek finaller
                             
  Güney Kore Kim Jh Kim Hr
Güney Kore
21 21
  Endonezya H Tandjaya M I Tutiharta
Endonezya
5 5
  Güney Kore Kim Jh Kim Hr
Güney Kore
11 8
  Endonezya F Kurniawan K Dewi
Endonezya
21 21
  Endonezya F Kurniawan K Dewi
Endonezya
21 21
  Endonezya B Drajat Y Barkah
Endonezya
14 14
  Endonezya F Kurniawan K Dewi
Endonezya
24 16 15
3 Endonezya P Ürdün D Susanto
Endonezya
22 21 21
  Endonezya AY Wirawan N Melati
Endonezya
10 21 11
  Endonezya Ben Fadhilah W Anggraini
Endonezya
21 17 21
  Endonezya Ben Fadhilah W Anggraini
Endonezya
18 16
3 Endonezya P Ürdün D Susanto
Endonezya
21 21
  Endonezya T Supriadi R Amelia
Endonezya
13 18
3 Endonezya P Ürdün D Susanto
Endonezya
21 21

Bölüm 4

lk tur kinci tur Çeyrek finaller
                             
  Malezya Wong FY Chow MK
Malezya
21 21
  Endonezya AB Cahyono R A Nugraheny
Endonezya
18 18
  Malezya Wong FY Chow MK
Malezya
19 11
  Endonezya H Faisal S D Aulia
Endonezya
21 21
  Endonezya J Wiratama D A Surya
Endonezya
6 15
  Endonezya H Faisal S D Aulia
Endonezya
21 21
  Endonezya H Faisal S D Aulia
Endonezya
21 15 21
2 Çin Lu K Huang YQ
Çin
11 21 16
  Endonezya M Kido P Z Bernadeth
Endonezya
21 21
  Endonezya YF Mainaky L A Mainaky
Endonezya
17 18
  Endonezya M Kido P Z Bernadeth
Endonezya
13 12
2 Çin Lu K Huang YQ
Çin
21 21
  Endonezya AM Adiartama F E Kusumawati
Endonezya
12 9
2 Çin Lu K Huang YQ
Çin
21 21

Referanslar

D balantlar

Öncesinde
2015 Macau Open Grand Prix Gold
2015 Brasil Open Grand Prix
BWF Grand Prix ve Grand Prix Gold
2015 BWF Sezonu
Sonra gelen
2015 ABD Açk Grand Prix'inde

Opiniones de nuestros usuarios

Sami Sönmez

Bu makaleyi 2015 Endonezya Masters Grand Prix Altn'da bulduğuma çok sevindim.

Sahra Taşdemir

Sonunda! Şimdilerde on bin kelimelik makaleler yazmıyorlarsa mutlu değiller gibi görünüyor. Baylar içerik yazarları, bu EVET 2015 Endonezya Masters Grand Prix Altn hakkında iyi bir makale.

Nida Yildiz

Bazen bir şey hakkında internette bilgi ararken, sizi ilgilendirmeyen şeyler hakkında konuşmakta ısrar eden çok uzun makaleler buluyorsunuz. 2015 Endonezya Masters Grand Prix Altn ile ilgili bu makaleyi beğendim çünkü konuya giriyor ve tam olarak ne istediğimden bahsediyor. Bilgide kaybolmak Yararsız.