2015 Four Continents Artistik Patinaj ampiyonas



İnsanoğlunun 2015 Four Continents Artistik Patinaj ampiyonas ile ilgili yüzyıllardır biriktirdiği tüm bilgiler artık internette mevcut ve biz de sizin için en erişilebilir şekilde derledik ve sipariş verdik. 2015 Four Continents Artistik Patinaj ampiyonas ile ilgili bilmek istediğiniz her şeye hızlı ve verimli bir şekilde erişebilmenizi istiyoruz; deneyiminizin hoş olduğunu ve 2015 Four Continents Artistik Patinaj ampiyonas ile ilgili aradığınız bilgiyi gerçekten bulduğunuzu hissettiğinizi.

Hedeflerimize ulaşmak için yalnızca 2015 Four Continents Artistik Patinaj ampiyonas hakkında en güncel, anlaşılır ve doğru bilgileri elde etmek için değil, aynı zamanda tasarımın, okunaklılığın, yükleme hızının ve kullanılabilirliğinin sağlanmasına da büyük özen gösterdik. sayfa mümkün olduğunca keyifli olsun, böylece başka hiçbir şey için endişelenmenize gerek kalmadan temel konulara odaklanabilir, 2015 Four Continents Artistik Patinaj ampiyonas ile ilgili mevcut tüm veri ve bilgileri bilebilirsiniz, biz zaten sizin için hallettik. Umarız amacımıza ulaşmışızdır ve 2015 Four Continents Artistik Patinaj ampiyonas ile ilgili istediğiniz bilgileri bulmuşsunuzdur. Bu nedenle, sizi memnuniyetle karşılıyoruz ve scientiatr.com kullanma deneyiminin keyfini çıkarmaya devam etmenizi öneririz.

2015 Dört Kta ampiyonas
Tür: ISU ampiyonas
Tarih: 9 - 15 ubat
Mevsim: 201415
Yer: Seul , Güney Kore
Ana bilgisayar: Kore Paten Birlii
Yer: Mokdong Buz Pisti
ampiyonlar
Tek erkekler: Denis Ten
Kazakistan
Tek bayanlar: Polina Edmunds
Amerika Birleik Devletleri
Çift paten: Meagan Duhamel / Eric Radford
Kanada
Buz dans: Kaitlyn Weaver / Andrew Poje
Kanada
Önceki:
2014 Dört Kta ampiyonas
Sonraki:
2016 Dört Kta ampiyonas

2015 Dört Kta Artistik Patinaj ampiyonalar Kdemli ISU oldu artistik patinaj düzenlenen ampiyonluk 2014-15 sezonunda . Dört Kta ampiyonu unvan için tek erkekler, tek bayanlar , çift paten ve buz dans disiplinlerinde patenciler yart . Etkinliin ad , Avrupa'y hariç tutarak Olimpiyat halkalarnda temsil edilen dört kta olan Amerika , Asya , Afrika ve Okyanusya'y ifade ediyor .

ubat 2015'te Kore Paten Birlii , Güney Kore'nin Seul kentindeki Mokdong Buz Pisti'nde düzenlenen bir yarma düzenledi . Pist 5.000 seyirci oturma kapasitesine sahiptir.

2015 yarmasnda Kuzey Amerika , Afrika , Asya ve Okyanusya'dan on be ülkeden toplam 91 sporcu yer ald . Erkeklerde yirmi alt, bayanlar etkinliinde on dokuz yarmac yer ald. Ayrca ikili takmlar ve on üç buz dans takm da vard.

Vasf

Yarma Avrupal olmayan patenciler açkt üye ülkelerin arasnda Uluslararas Paten Birlii 1 Temmuz 2014 olacak Avrupa patenciler için gelen yarma öncesinde 15 yana 2015 Avrupa ampiyonas .

Ulusal dernekler, her iki tekler disiplininde yarmak için üç patenciyi ve hem Çiftlerde hem de Buz Dansnda üç çift seçti. Seçim, her birliin kendi kriterlerine göre yaplr, ancak ISU, seçimlerinin Dört Kta'dan önceki uluslararas bir etkinlikte minimum teknik unsur puanna (TES) ulamasn zorunlu klar.

Minimum TES

Minimum teknik puanlar (TES)
Disiplin SP / SD FS / FD
Erkekler 25 45
Hanmlar 20 36
Çiftler 20 36
Buz dans 19 29

Devam eden veya önceki sezonda ISU tarafndan tannan uluslararas bir yarmada baarlmaldr .
SP ve FS puanlar farkl etkinliklerde elde edilebilir.

Girdileri

Ülke Erkekler Hanmlar Çiftler Buz dans
  Arjantin Denis Margalik
  Avustralya Andrew Dodds
Brendan Kerry
Kailani Craine
Brooklee Han
  Brezilya Isadora Williams
  Kanada Nam Nguyen
Jeremy Ten
Liam Firus
Gabrielle Daleman
Alaine Chartrand
Véronik Mallet
Meagan Duhamel / Eric Radford
Lubov Ilyushechkina / Dylan Moscovitch
Kirsten Moore-Towers / Michael Marinaro
Kaitlyn Weaver / Andrew Poje
Piper Gilles / Paul Poirier
Alexandra Paul / Mitchell slam
  Çin Guan Yuhang
Wang Yi
Yan Han
Li Zijun Pang Qing / Tong Jian
Peng Cheng / Zhang Hao
Sui Wenjing / Han Cong
Wang Shiyue / Liu Xinyu
Zhang Yiyi / Wu Nan
Zhao Yue / Zheng Xun
  Çin Taipei Chih-I Tsao
Jui-Shu Chen
  Hong Kong Ronald Lam
Harry Hau Yin Lee
  Japonya Shoma Uno
Takahito Mura
Daisuke Murakami
Satoko Miyahara
Rika Hongo
Yuka Nagai
Narumi Takahashi / Ryuichi Kihara Emi Hirai / Marien de la Asuncion
  Kazakistan Denis Ten
Abzal Rakimgaliev
Karina Uzurova / lias Ali
  Malezya Julian Zhi Jie Yee
  Meksika Reyna Hamui Pilar Maekawa / Leonardo Maekawa
  Filipinler Melissa Bulanhagui
Alisson Krystle Perticheto
  Güney Kore Lee June-hyoung
Kim Jin-seo
Byun Se-jong
Park So-youn
Kim Hae-jin
Chea Song-joo
Rebeka Kim / Kirill Minov
  Amerika Birleik Devletleri Jason Brown
Joshua Farris
Adam Rippon
Samantha Cesario
Polina Edmunds
Gracie Altn
Haven Denney / Brandon Frazier
Tarah Kayne / Daniel O'Shea
Alexa Scimeca / Chris Knierim
Madison Chock / Evan Bates
Kaitlin Hawayek / Jean-Luc Baker
Maia Shibutani / Alex Shibutani
  Özbekistan Misha Ge

Para çekme

Program

Tüm zamanlar Kore Standart Saati'dir ( UTC + 9 ).

Gün Tarih Balat Biti Disiplin Etkinlik
1.gün Perembe, 12 ubat 11:30 13:40 Buz dans Ksa dans
14:10 15:55 Çiftler Ksa program
16:30 17:00 Açl töreni
17:15 21:20 Erkekler Ksa program
2. gün 13 ubat Cuma 13:30 16:00 Buz dans Bedava dans
16:00 16:15 Buz dans Zafer töreni
17:00 19:50 Hanmlar Ksa program
3 gün Cumartesi, 14 ubat 14:30 16:30 Çiftler Bedava paten
16:30 16:45 Çiftler Zafer töreni
17:30 21:35 Erkekler Bedava paten
21:35 21:50 Erkekler Zafer töreni
4. gün 15 ubat Pazar 12:30 15:45 Hanmlar Bedava paten
15:45 16:00 Hanmlar Zafer töreni
17:30 19:30 Sergi galas

Genel bak ve kayt

2014 Erkek ampiyonu Takahito Mura & Pair'in ampiyonu Wenjing Sui / Cong Han yarmaya katld. 2014 Bayanlar ampiyonu Kanako Murakami ve Buz dans ampiyonlar Madison Hubbell / Zachary Donohue , 2015 Dört Kta Artistik Patinaj ampiyonasnda yarmak için saygn Ulusal dernekleri tarafndan seçilmedikleri için unvanlarn savunmad.

Arjantin, tarihte ilk kez Dört Kta ampiyonasnda bir patenci tarafndan temsil edildi.

Sonuçlar

Erkekler

Nihai sonuçlar

Sra sim Ulus Toplam puanlar SP FS
1 Denis Ten   Kazakistan 289.46 1 97.61 1 191.85
2 Joshua Farris   Amerika Birleik Devletleri 260.01 5 84.29 2 175.72
3 Yan Han   Çin 259.47 3 87,34 4 172.13
4 Daisuke Murakami   Japonya 256.47 6 82.86 3 173.61
5 Shoma Uno   Japonya 256.45 2 88.90 5 167.55
6 Jason Brown   Amerika Birleik Devletleri 243,21 9 75.86 6 167,35
7 Takahito Mura   Japonya 235,75 4 84.88 7 150.87
8 Misha Ge   Özbekistan 226,20 7 82.25 9 143.95
9 Wang Yi   Çin 214.76 10 72.83 11 141.93
10 Adam Rippon   Amerika Birleik Devletleri 212.30 12 68.37 10 143.93
11 Nam Nguyen   Kanada 209,33 14 63.78 8 145.55
12 Jeremy Ten   Kanada 207.75 8 77.09 14 130.66
13 Ronald Lam   Hong Kong 202,81 13 63.89 12 138.92
14 Liam Firus   Kanada 199,81 11 70.21 16 129,60
15 Kim Jin-seo   Güney Kore 199.64 17 61.53 13 138.11
16 Denis Margalik   Arjantin 191.25 18 60.81 15 130.44
17 Brendan Kerry   Avustralya 181,25 16 63.23 18 118.02
18 Lee June-hyoung   Güney Kore 180.06 15 63.35 19 116.71
19 Chih-I Tsao   Çin Taipei 178.46 21 55.27 17 123,19
20 Abzal Rakimgaliev   Kazakistan 168.10 19 57.54 20 110.56
21 Guan Yuhang   Çin 162.51 22 54,99 21 107.52
22 Julian Zhi Jie Yee   Malezya 157.35 20 57.02 22 100,00
23 Byun Se-jong   Güney Kore 154.20 23 54.20 23 100,00
24 Harry Hau Yin Lee   Hong Kong 134.10 24 51.10 24 83,00
Serbest Paten'e ilerlemedi
25 Andrew Dodds   Avustralya Yok 25 46.91 Yok
26 Jui-Shu Chen   Çin Taipei Yok 26 44.48 Yok

Ksa program

Ksa Programda, Program Bileen Puan (PCS), be farkl bileenin her birinin ortalama puan eklenerek hesaplanr (her bileen orijinal olarak 10 puandan çkar) - Skating Skills (SS), Transitions & Linking Footwork (TR) , Performans ve Yürütme (PE), Koreografi ve Kompozisyon (CH) ve Yorumlama (IN). Bu toplam daha sonra 1.00 ile çarplr. Dier bir deyile, Program Bileen Puan 50 puan üzerinden iaretlenir.

Pl. sim Ulus TSS TES PCS SS TR PE CH ÇNDE Ded. StN.
1 Denis Ten   Kazakistan 97.61 52.86 44.75 8.82 8.54 9.14 9.04 9.21 0.00 # 26
2 Shoma Uno   Japonya 88.90 49.72 39.18 8.11 7.46 7.89 7.86 7.86 0.00 # 22
3 Yan Han   Çin 87,34 47.44 39.90 8.21 7.68 8.04 8.04 7,93 0.00 # 24
4 Takahito Mura   Japonya 84.88 45.77 39.11 8.04 7.46 7.89 7,93 7.79 0.00 # 21
5 Joshua Farris   Amerika Birleik Devletleri 84.29 44.53 39.76 7.82 7.61 8.11 8.04 8.18 0.00 # 20
6 Daisuke Murakami   Japonya 82.86 45.43 37.43 7.64 7.07 7.68 7.54 7,50 0.00 # 14
7 Misha Ge   Özbekistan 82.25 43.25 39,00 7.71 7.36 7,96 7,93 8.04 0.00 # 25
8 Jeremy Ten   Kanada 77.09 40.94 36.15 7.18 7,00 7.29 7.29 7.39 0.00 # 15
9 Jason Brown   Amerika Birleik Devletleri 75.86 36.50 39.36 7.75 7.68 7,93 7,96 8.04 0.00 # 23
10 Wang Yi   Çin 72.83 40.54 32.29 6,61 6.11 6.57 6.46 6.54 0.00 # 11
11 Liam Firus   Kanada 70.21 37.25 32.96 6.64 6.36 6.57 6.68 6.71 0.00 # 2
12 Adam Rippon   Amerika Birleik Devletleri 68.37 31.55 36.82 7.61 6.86 7.39 7.46 7,50 0.00 # 17
13 Ronald Lam   Hong Kong 63.89 35.64 29.25 5,96 5.54 5.82 6,00 5,93 1.00 # 7
14 Nam Nguyen   Kanada 63.78 31.77 33.01 6.75 6.36 6.43 6.79 6.68 1.00 # 19
15 Lee June-hyoung   Güney Kore 63.35 30.74 32.61 6.64 6.18 6,61 6.68 6.50 0.00 # 18
16 Brendan Kerry   Avustralya 63.23 33.55 30.68 6.32 5,79 6.11 6.32 6.14 1.00 # 10
17 Kim Jin-seo   Güney Kore 61.53 29.82 31.71 6,61 6,00 6.39 6.39 6.32 0.00 # 16
18 Denis Margalik   Arjantin 60.81 31.31 30.50 6.07 5.86 6.21 6.18 6.18 1.00 # 8
19 Abzal Rakimgaliev   Kazakistan 57.54 29.04 28.50 5,96 5.14 5,79 5.86 5,75 0.00 # 6
20 Julian Zhi Jie Yee   Malezya 57.02 31.16 27.86 5,68 5.32 5.54 5,71 5,61 2.00 # 12
21 Chih-I Tsao   Çin Taipei 55.27 27.06 28.21 5,79 5.32 5,75 5,71 5,64 0.00 # 9
22 Guan Yuhang   Çin 54,99 28.41 27.58 5,79 5.18 5.54 5.57 5,50 1.00 # 5
23 Byun Se-jong   Güney Kore 54.20 27.49 26.71 5,61 4.96 5,39 5,43 5.32 0.00 # 13
24 Harry Hau Yin Lee   Hong Kong 51.10 28.06 23.04 4.61 4.29 4.75 4.68 4.71 0.00 # 1
25 Andrew Dodds   Avustralya 46.91 22,60 25.31 5.21 4.71 5.04 5.21 5.14 1.00 # 3
26 Jui-Shu Chen   Çin Taipei 44.48 22,80 21.68 4.54 4.00 4.39 4.54 4.21 0.00 # 4

Bedava paten

Free Skating'de, Program Bileen Puan (PCS), be farkl bileenin her birinin ortalama puan eklenerek hesaplanr (her bileen orijinal olarak 10 puandan çkar) - Skating Skills (SS), Transitions & Linking Footwork (TR) , Performans ve Yürütme (PE), Koreografi ve Kompozisyon (CH) ve Yorumlama (IN). Bu toplam daha sonra 2,00 ile çarplr. Dier bir deyile, Program Bileen Puan 100 puan üzerinden iaretlenir.

Pl. sim Ulus TSS TES PCS SS TR PE CH ÇNDE Ded. StN.
1 Denis Ten   Kazakistan 191.85 100.45 91,40 9.21 8.75 9.32 9.21 9.21 0.00 # 22
2 Joshua Farris   Amerika Birleik Devletleri 175.72 91.02 84.70 8.25 8.14 8.57 8.64 8.65 0.00 # 21
3 Daisuke Murakami   Japonya 173.61 91.47 82,14 8.39 7,96 8.32 8.29 8.11 0.00 # 24
4 Yan Han   Çin 172.13 88,99 83,14 8.54 7.89 8.46 8.29 8.39 0.00 # 19
5 Shoma Uno   Japonya 167.55 86.11 82.44 8.50 7,93 8.25 8.29 8.25 1.00 # 23
6 Jason Brown   Amerika Birleik Devletleri 167,35 84.23 83.12 8.21 8.11 8.39 8.39 8.46 0.00 # 13
7 Takahito Mura   Japonya 150.87 72.37 78.50 8.07 7.54 7.89 7,93 7.82 0.00 # 20
8 Nam Nguyen   Kanada 145.55 78.47 67.08 6.82 6.32 6.75 6.86 6.79 0.00 # 7
9 Misha Ge   Özbekistan 143.95 68.29 75.66 7.57 7.11 7.75 7.61 7.79 0.00 # 15
10 Adam Rippon   Amerika Birleik Devletleri 143.93 70.01 75.92 7.68 7.14 7.71 7.68 7.75 2.00 # 14
11 Wang Yi   Çin 141.93 70.73 71.20 7.21 6.71 7.32 7.18 7.18 0.00 # 18
12 Ronald Lam   Hong Kong 138.92 75.10 64.82 6.54 6.11 6,61 6,61 6.54 1.00 # 9
13 Kim Jin-seo   Güney Kore 138.11 72.91 65.20 6.64 6.07 6.71 6.57 6,61 0.00 # 8
14 Jeremy Ten   Kanada 130.66 58.78 73.88 7.43 7.11 7.29 7.54 7.57 2.00 # 16
15 Denis Margalik   Arjantin 130.44 66.46 63.98 6.46 6.18 6.64 6.32 6.39 0.00 # 10
16 Liam Firus   Kanada 129,60 61.96 69.64 7.21 6.68 6.89 7,00 7.04 2.00 # 17
17 Chih-I Tsao   Çin Taipei 123,19 63.91 59.28 6.18 5.57 6.14 5.86 5.89 0.00 # 6
18 Brendan Kerry   Avustralya 118.02 58.08 59.94 6.32 5,75 5.86 6.18 5.86 0.00 # 11
19 Lee June-hyoung   Güney Kore 116.71 54.01 63.70 6.46 6.14 6.32 6.50 6.43 1.00 # 12
20 Abzal Rakimgaliev   Kazakistan 110.56 56.06 55.50 5,71 5.11 5,64 5,61 5,68 1.00 # 4
21 Guan Yuhang   Çin 107.52 52,60 55.92 5,71 5.18 5,68 5,75 5,64 1.00 # 3
22 Julian Zhi Jie Yee   Malezya 100.33 48.47 51.86 5,43 4.79 5,36 5.21 5.14 0.00 # 1
23 Byun Se-jong   Güney Kore 100,00 49.30 50.70 5.21 4.71 5.04 5.18 5.21 0.00 # 2
24 Harry Hau Yin Lee   Hong Kong 83,00 40.36 43.64 4.57 4.04 4.36 4.46 4.39 1.00 # 5

Hanmlar

Nihai sonuçlar

Sra sim Ulus Toplam puanlar SP FS
1 Polina Edmunds   Amerika Birleik Devletleri 184.02 4 61.03 1 122,99
2 Satoko Miyahara   Japonya 181,59 1 64.84 2 116.75
3 Rika Hongo   Japonya 177.44 3 61.28 3 116.16
4 Gracie Altn   Amerika Birleik Devletleri 176.58 2 62.67 5 113,91
5 Zijun Li   Çin 175,92 5 60.28 4 115.64
6 Yuka Nagai   Japonya 168.09 7 56.94 8 111.15
7 Gabrielle Daleman   Kanada 167.09 8 55.25 6 111.84
8 Samantha Cesario   Amerika Birleik Devletleri 166.76 9 54.95 7 111.81
9 Park So-youn   Güney Kore 163.75 10 53.47 9 110.28
10 Alaine Chartrand   Kanada 161.22 6 58.50 10 102.72
11 Kim Hae-jin   Güney Kore 147.30 11 51.41 12 95,89
12 Kailani Craine   Avustralya 142.16 12 47.91 13 94.25
13 Chea Song-joo   Güney Kore 139.09 15 42.16 11 96.93
14 Veronik Mallet   Kanada 130.15 13 42.92 14 87,23
15 Melissa Bulanhagui   Filipinler 126,32 16 41.67 15 84.65
16 Alisson Krystle Perticheto   Filipinler 115.87 17 41.63 16 74,24
17 Brooklee Han   Avustralya 114.02 18 40.68 17 73,34
18 Isadora Williams   Brezilya 113,96 14 42.68 18 71.28
19 Reyna Hamui   Meksika 105.94 19 39.93 19 66.01

Ksa program

Ksa Programda, Program Bileen Puan (PCS), be farkl bileenin her birinin ortalama puan eklenerek hesaplanr (her bileen orijinal olarak 10 puandan çkar) - Skating Skills (SS), Transitions & Linking Footwork (TR) , Performans ve Yürütme (PE), Koreografi ve Kompozisyon (CH) ve Yorumlama (IN). Bu toplam daha sonra 0,80 ile çarplr. Dier bir deyile, Program Bileen Puan 40 puan üzerinden iaretlenir.

Pl. sim Ulus TSS TES PCS SS TR PE CH ÇNDE Ded. StN.
1 Satoko Miyahara   Japonya 64.84 35.81 29.03 7.25 7.11 7.36 7.43 7.14 0.00 # 17
2 Gracie Altn   Amerika Birleik Devletleri 62.67 32.53 30.14 7.64 7.32 7.43 7.61 7.68 0.00 # 16
3 Rika Hongo   Japonya 61.28 33.31 27.97 7.14 6.71 7.07 7.04 7,00 0.00 # 18
4 Polina Edmunds   Amerika Birleik Devletleri 61.03 33.26 27.77 7,00 6.75 7.07 6,96 6,93 0.00 # 13
5 Li Zijun   Çin 60.28 31,80 28.48 7.18 6.89 7.25 7.18 7.11 0.00 # 19
6 Alaine Chartrand   Kanada 58.50 32.23 26.27 6.68 6.18 6.71 6.64 6.64 0.00 # 10
7 Yuka Nagai   Japonya 56.94 31.59 25.35 6.50 6.07 6.54 6.32 6.25 0.00 # 7
8 Gabrielle Daleman   Kanada 55.25 29.10 26.15 6,61 6.29 6.54 6.71 6.54 0.00 # 11
9 Samantha Cesario   Amerika Birleik Devletleri 54.95 28,40 26.55 6.57 6.50 6,61 6.71 6.79 0.00 # 15
10 Park So-youn   Güney Kore 53.47 27,99 25.48 6,61 6.18 6.43 6.39 6.25 0.00 # 14
11 Kim Hae-jin   Güney Kore 51.41 28.72 22.69 6,00 5,29 5.86 5,64 5.57 0.00 # 4
12 Kailani Craine   Avustralya 47.91 27.71 20.20 5,00 4.89 5.11 5.04 5.21 0.00 # 2
13 Véronik Mallet   Kanada 42.29 23.21 21.71 5,64 5,36 5,25 5,50 5,39 2.00 # 8
14 Isadora Williams   Brezilya 42.68 22.70 19.98 5.04 4.79 4.96 5.11 5.07 0.00 # 3
15 Chea Song-joo   Güney Kore 42.16 21.84 20.32 5.21 4.86 5.07 5.18 5.07 0.00 # 1
16 Melissa Bulanhagui   Filipinler 41.67 22.36 19.31 4.89 4.57 4.82 4.96 4.89 0.00 # 6
17 Alisson Krystle Perticheto   Filipinler 41.63 23.34 19.29 4.79 4,50 4.93 4.86 5.04 1.00 # 5
18 Brooklee Han   Avustralya 40.68 21.54 20.14 5.07 4.89 4.89 5,25 5.07 1.00 # 12
19 Reyna Hamui   Meksika 39.93 20.93 19.00 4.71 4.43 4.75 4.82 5.04 0.00 # 9

Bedava paten

Free Skating'de, Program Bileen Puan (PCS), be farkl bileenin her birinin ortalama puan eklenerek hesaplanr (her bileen orijinal olarak 10 puandan çkar) - Skating Skills (SS), Transitions & Linking Footwork (TR) , Performans ve Yürütme (PE), Koreografi ve Kompozisyon (CH) ve Yorumlama (IN). Bu toplam daha sonra 1,60 ile çarplr. Baka bir deyile, Program Bileen Puan 80 puan üzerinden iaretlenir.

Pl. sim Ulus TSS TES PCS SS TR PE CH ÇNDE Ded. StN.
1 Polina Edmunds   Amerika Birleik Devletleri 122,99 63.83 59.16 7.36 7.11 7.57 7.43 7,50 0.00 # 16
2 Satoko Miyahara   Japonya 116.75 61.05 56.70 7.29 6.86 7.07 7.18 7.04 1.00 # 17
3 Rika Hongo   Japonya 116.16 59.89 56.27 7.18 6.71 7.14 7.14 7,00 0.00 # 15
4 Li Zijun   Çin 115.64 58.44 57.20 7.25 6.86 7.25 7.25 7.14 0.00 # 18
5 Gracie Altn   Amerika Birleik Devletleri 113,91 53.50 60.41 7.61 7,50 7.25 7.71 7.68 0.00 # 19
6 Gabrielle Daleman   Kanada 111.84 58,19 53.65 6.79 6.46 6.89 6.68 6.71 0.00 # 14
7 Samantha Cesario   Amerika Birleik Devletleri 111.81 56.28 55.53 6.75 6.57 6,96 7.21 7.21 0.00 # 12
8 Yuka Nagai   Japonya 111.15 59.38 51.77 6.75 6.11 6.54 6.57 6.39 0.00 # 13
9 Park So-youn   Güney Kore 110.28 59,80 51.48 6.64 6,00 6.54 6.57 6.43 1.00 # 11
10 Alaine Chartrand   Kanada 102.72 52.27 50.45 6.64 5,96 6.14 6.36 6.43 0.00 # 10
11 Chea Song-joo   Güney Kore 96.93 51.26 45.67 5.86 5,43 5,75 5,75 5,75 0.00 # 9
12 Kim Hae-jin   Güney Kore 95,89 53.92 42.97 5.86 4.82 5,64 5,29 5,25 1.00 # 5
13 Kailani Craine   Avustralya 94.25 50.98 43.27 5,61 5.14 5.57 5,36 5,36 0.00 # 8
14 Veronik Mallet   Kanada 87,23 44.59 44.64 5,75 5,29 5.57 5,61 5,68 2.00 # 7
15 Melissa Bulanhagui   Filipinler 84.65 46.35 38.30 4.93 4.57 4.86 4.86 4.71 0.00 # 1
16 Alisson Krystle Perticheto   Filipinler 74,24 37.94 37.30 4.82 4.39 4.79 4.64 4.68 1.00 # 4
17 Brooklee Han   Avustralya 73,34 39.51 37.83 5.11 4.61 4.39 4.82 4.71 4.00 # 3
18 Isadora Williams   Brezilya 71.28 33.66 38.62 5.07 4.57 4.75 4.86 4.89 1.00 # 6
19 Reyna Hamui   Meksika 66.01 31.02 35,99 4.71 4.11 4.46 4.57 4.64 1.00 # 2

Çiftler

Nihai sonuçlar

Sra sim Ulus Toplam puanlar SP FS
1 Meagan Duhamel / Eric Radford   Kanada 219.48 1 75.67 1 143.81
2 Peng Cheng / Zhang Hao   Çin 201.45 2 69.81 3 131.64
3 Pang Qing / Tong Jian   Çin 199,99 4 66.87 2 133.12
4 Sui Wenjing / Han Cong   Çin 198.88 3 69,19 4 129.69
5 Alexa Scimeca / Chris Knierim   Amerika Birleik Devletleri 187.98 5 63.54 5 124.44
6 Lubov Iliushechkina / Dylan Moscovitch   Kanada 173.50 6 60.13 6 113,37
7 Haven Denney / Brandon Frazier   Amerika Birleik Devletleri 167.57 9 56.98 7 110.59
8 Tarah Kayne / Daniel O'Shea   Amerika Birleik Devletleri 166.67 8 57.91 8 108.76
9 Kirsten Moore-Towers / Michael Marinaro   Kanada 160.70 7 59.30 9 101,40
10 Narumi Takahashi / Ryuichi Kihara   Japonya 132.84 10 45.63 10 87.21

Ksa program

Ksa Programda, Program Bileen Puan (PCS), be farkl bileenin her birinin ortalama puan eklenerek hesaplanr (her bileen orijinal olarak 10 puandan çkar) - Skating Skills (SS), Transitions & Linking Footwork (TR) , Performans ve Yürütme (PE), Koreografi ve Kompozisyon (CH) ve Yorumlama (IN). Bu toplam daha sonra 0,80 ile çarplr. Dier bir deyile, Program Bileen Puan 40 puan üzerinden iaretlenir.

Pl. sim Ulus TSS TES PCS SS TR PE CH ÇNDE Ded. StN.
1 Meagan Duhamel / Eric Radford   Kanada 75.67 41.07 34,60 8.71 8.50 8.71 8.57 8.75 0.00 # 8
2 Peng Cheng / Zhang Hao   Çin 69.81 36.76 33.05 8.25 8.14 8.29 8.25 8.39 0.00 # 9
3 Sui Wenjing / Han Cong   Çin 69,19 37.33 31.86 7,93 7.86 8.00 8.04 8.00 0.00 # 5
4 Pang Qing / Tong Jian   Çin 66.87 33.65 33.22 8.43 7,96 8.39 8.29 8.46 0.00 # 7
5 Alexa Scimeca / Chris Knierim   Amerika Birleik Devletleri 63.54 33.06 30.48 7.64 7.36 7.79 7.64 7.68 0.00 # 10
6 Lubov Iliushechkina / Dylan Moscovitch   Kanada 60.13 31.76 28.37 7.04 6.68 7.29 7.21 7.25 0.00 # 1
7 Kirsten Moore-Towers / Michael Marinaro   Kanada 59.30 31.76 27.54 6.89 6,61 6,93 7,00 7,00 0.00 # 2
8 Tarah Kayne / Daniel O'Shea   Amerika Birleik Devletleri 57.91 30.85 27.06 6.68 6.54 6.82 6.82 6,96 0.00 # 4
9 Haven Denney / Brandon Frazier   Amerika Birleik Devletleri 56.98 29.12 28.86 7.32 7,00 7.18 7.25 7.32 1.00 # 6
10 Narumi Takahashi / Ryuichi Kihara   Japonya 45.63 23.83 22,80 5,79 5.54 5,71 5,79 5,68 1.00 # 3

Bedava paten

Free Skating'de, Program Bileen Puan (PCS), be farkl bileenin her birinin ortalama puan eklenerek hesaplanr (her bileen orijinal olarak 10 puandan çkar) - Skating Skills (SS), Transitions & Linking Footwork (TR) , Performans ve Yürütme (PE), Koreografi ve Kompozisyon (CH) ve Yorumlama (IN). Bu toplam daha sonra 1,60 ile çarplr. Baka bir deyile, Program Bileen Puan 80 puan üzerinden iaretlenir.

Pl. sim Ulus TSS TES PCS SS TR PE CH ÇNDE Ded. StN.
1 Meagan Duhamel / Eric Radford   Kanada 143.81 73,39 70.42 8,93 8.61 8.86 8.79 8.82 0.00 # 8
2 Pang Qing / Tong Jian   Çin 133.12 62.32 70,80 8.75 8.61 8.89 8.86 9.14 0.00 # 10
3 Peng Cheng / Zhang Hao   Çin 131.64 65.77 66.87 8.43 8.18 8.36 8.39 8.43 1.00 # 9
4 Sui Wenjing / Han Cong   Çin 129.69 63.93 65.76 8.29 8.07 8.32 8.29 8.14 0.00 # 7
5 Alexa Scimeca / Chris Knierim   Amerika Birleik Devletleri 124.44 63.36 61.08 7.75 7.46 7.71 7.61 7.64 0.00 # 4
6 Lubov Iliushechkina / Dylan Moscovitch   Kanada 113,37 55.89 57.48 7.21 7.18 7.18 7.21 7.14 0.00 # 5
7 Haven Denney / Brandon Frazier   Amerika Birleik Devletleri 110.59 55.08 56.51 7.14 6,93 7,00 7.18 7.07 1.00 # 1
8 Tarah Kayne / Daniel O'Shea   Amerika Birleik Devletleri 108.76 54.50 55.26 6,93 6.75 6.79 7.18 6.89 1.00 # 3
9 Kirsten Moore-Towers / Michael Marinaro   Kanada 101,40 48.11 54,29 6,93 6.64 6,61 6,96 6.79 1.00 # 6
10 Narumi Takahashi / Ryuichi Kihara   Japonya 87.21 44.27 43.94 5,71 5.32 5,50 5,61 5.32 1.00 # 2

Buz dans

Nihai sonuçlar

Sra sim Ulus Toplam puanlar SD FD
1 Kaitlyn Weaver / Andrew Poje   Kanada 177.46 3 68.31 1 109.15
2 Madison Chock / Evan Bates   Amerika Birleik Devletleri 176.18 1 70.38 2 105,80
3 Maia Shibutani / Alex Shibutani   Amerika Birleik Devletleri 170,79 2 69.65 3 101.14
4 Piper Gilles / Paul Poirier   Kanada 162.25 4 63.45 4 98,80
5 Kaitlin Hawayek / Jean-Luc Baker   Amerika Birleik Devletleri 149.98 6 58.31 5 91.67
6 Alexandra Paul / Mitchell slam   Kanada 149,92 5 61,34 6 88.58
7 Wang Shiyue / Liu Xinyu   Çin 130.95 7 48.71 7 82.24
8 Emi Hirai / Marien de la Asuncion   Japonya 122.67 8 47,80 8 74.87
9 Rebeka Kim / Kirill Minov   Güney Kore 120,76 9 46.54 9 74.22
10 Zhao Yue / Zheng Xun   Çin 115.12 10 43.59 10 71.53
11 Pilar Maekawa / Leonardo Maekawa   Meksika 106.27 12 40.86 11 65.41
12 Karina Uzurova / lias Ali   Kazakistan 102.54 13 39.84 12 62.70
WD Zhang Yiyi / Wu Nan   Çin geri çekildi 11 42.54 geri çekildi

Ksa dans

Short Dance'da, Program Bileen Puan (PCS), be farkl bileenin her birinin ortalama puan eklenerek hesaplanr (her bileen orijinal olarak 10 puan üzerinden) - Skating Skills (SS), Transitions & Linking Footwork (TR) , Performans ve Yürütme (PE), Koreografi ve Kompozisyon (CC) ve Yorumlama ve Zamanlama (BT). Bu toplam daha sonra 0,80 ile çarplr. Dier bir deyile, Program Bileen Puan 40 puan üzerinden iaretlenir.

Pl. sim Ulus TSS TES PCS SS TR PE CC O Ded. StN.
1 Madison Chock / Evan Bates   Amerika Birleik Devletleri 70.38 34.96 35.42 8.68 8.68 8,93 8,96 9.04 0.00 # 12
2 Maia Shibutani / Alex Shibutani   Amerika Birleik Devletleri 69.65 35.85 33,80 8.43 8.21 8.54 8.61 8.46 0.00 # 11
3 Kaitlyn Weaver / Andrew Poje   Kanada 68.31 32.12 36.19 8,93 8.75 9.14 9.29 9.14 0.00 # 10
4 Piper Gilles / Paul Poirier   Kanada 63.45 32.13 31.32 7.79 7.82 7.79 8.07 7.68 0.00 # 13
5 Alexandra Paul / Mitchell slam   Kanada 61,34 31.71 29.63 7.36 7.18 7,50 7.43 7.57 0.00 # 7
6 Kaitlin Hawayek / Jean-Luc Baker   Amerika Birleik Devletleri 58.31 28.68 29.63 7.32 7.21 7.46 7.54 7,50 0.00 # 9
7 Wang Shiyue / Liu Xinyu   Çin 48.71 26.62 23.09 5,71 5.54 5.86 5.89 5.86 1.00 # 5
8 Emi Hirai / Marien de la Asuncion   Japonya 47,80 26.63 22.17 5.57 5.21 5,50 5,75 5,68 1.00 # 4
9 Rebeka Kim / Kirill Minov   Güney Kore 46.54 23.53 23.01 5,79 5.54 5,79 5,79 5.86 0.00 # 8
10 Zhao Yue / Zheng Xun   Çin 43.59 21.39 22.20 5.57 5.21 5,68 5,68 5,61 0.00 # 1
11 Zhang Yiyi / Wu Nan   Çin 42.54 20.56 22.98 5.82 5.54 5,71 5.86 5,79 1.00 # 6
12 Pilar Maekawa / Leonardo Maekawa   Meksika 40.86 22.16 18.70 4.68 4.43 4.68 4.96 4.64 0.00 # 2
13 Karina Uzurova / lias Ali   Kazakistan 39.84 19.77 20.07 5.07 4.75 5.07 5.11 5.07 0.00 # 3

Bedava dans

Free Dance'da, Program Bileen Puan (PCS), be farkl bileenin her birinin ortalama puan eklenerek hesaplanr (her bileen balangçta 10 puan üzerinden) - Skating Skills (SS), Transitions & Linking Footwork (TR) , Performans ve Yürütme (PE), Koreografi ve Kompozisyon (CC) ve Yorumlama ve Zamanlama (BT). Bu toplam daha sonra 1,20 ile çarplr. Dier bir deyile, Program Bileen Puan 60 üzerinden iaretlenir.

Pl. sim Ulus TSS TES PCS SS TR PE CC O Ded. StN.
1 Kaitlyn Weaver / Andrew Poje   Kanada 109.15 53.27 55.88 9.25 9.21 9.36 9,43 9.32 0.00 # 11
2 Madison Chock / Evan Bates   Amerika Birleik Devletleri 105,80 51.93 53.87 8.89 8.75 9.07 9.04 9.14 0.00 # 12
3 Maia Shibutani / Alex Shibutani   Amerika Birleik Devletleri 101.14 49.16 51.98 8.68 8.25 8.71 8.86 8.82 0.00 # 9
4 Piper Gilles / Paul Poirier   Kanada 98,80 48.46 49.94 8.18 8.00 8.43 8.50 8.50 0.00 # 10
5 Kaitlin Hawayek / Jean-Luc Baker   Amerika Birleik Devletleri 91.67 46.62 45.05 7,50 7.25 7.57 7.54 7.68 0.00 # 5
6 Alexandra Paul / Mitchell slam   Kanada 88.58 44.92 44.66 7,50 7.25 7.29 7.61 7.57 1.00 # 13
7 Wang Shiyue / Liu Xinyu   Çin 82.24 43.84 38,40 6.39 6.11 6.50 6.50 6.50 0.00 # 8
8 Emi Hirai / Marien de la Asuncion   Japonya 74.87 39.98 34.89 5,93 5,50 5,93 5.89 5.82 0.00 # 7
9 Rebeka Kim / Kirill Minov   Güney Kore 74.22 39.71 35.51 5.82 5.57 6,00 6.14 6.07 1.00 # 6
10 Zhao Yue / Zheng Xun   Çin 71.53 38.46 33.07 5,46 5.21 5,64 5,64 5,61 0.00 # 3
11 Pilar Maekawa / Leonardo Maekawa   Meksika 65.41 37.38 28.03 4.71 4.36 4.61 4.89 4.79 0.00 # 1
12 Karina Uzurova / lias Ali   Kazakistan 62.70 32.82 29.88 4.82 4.54 5.11 5,29 5.14 0.00 # 4
WD Zhang Yiyi / Wu Nan   Çin geri çekildi # 2

Madalya özeti

Madalya kazananlar

Genel yerletirme için madalyalar:

Disiplin Altn Gümü Bronz
Erkekler Kazakistan Denis Ten Amerika Birleik Devletleri Joshua Farris Çin Yan Han
Hanmlar Amerika Birleik Devletleri Polina Edmunds Japonya Satoko Miyahara Japonya Rika Hongo
Çiftler Kanada Meagan Duhamel / Eric Radford Çin Peng Cheng / Zhang Hao Çin Pang Qing / Tong Jian
Buz dans Kanada Kaitlyn Weaver / Andrew Poje Amerika Birleik Devletleri Madison Chock / Evan Bates Amerika Birleik Devletleri Maia Shibutani / Alex Shibutani

Ksa segmentte yerletirme için küçük madalyalar:

Disiplin Altn Gümü Bronz
Erkekler Kazakistan Denis Ten Japonya Shoma Uno Çin Yan Han
Hanmlar Japonya Satoko Miyahara Amerika Birleik Devletleri Gracie Altn Japonya Rika Hongo
Çiftler Kanada Meagan Duhamel / Eric Radford Çin Peng Cheng / Zhang Hao Çin Sui Wenjing / Han Cong
Buz dans Amerika Birleik Devletleri Madison Chock / Evan Bates Amerika Birleik Devletleri Maia Shibutani / Alex Shibutani Kanada Kaitlyn Weaver / Andrew Poje

Serbest segmente yerletirilmek için küçük madalyalar:

Disiplin Altn Gümü Bronz
Erkekler Kazakistan Denis Ten Amerika Birleik Devletleri Joshua Farris Japonya Daisuke Murakami
Hanmlar Amerika Birleik Devletleri Polina Edmunds Japonya Satoko Miyahara Japonya Rika Hongo
Çiftler Kanada Meagan Duhamel / Eric Radford Çin Pang Qing / Tong Jian Çin Peng Cheng / Zhang Hao
Buz dans Kanada Kaitlyn Weaver / Andrew Poje Amerika Birleik Devletleri Madison Chock / Evan Bates Amerika Birleik Devletleri Maia Shibutani / Alex Shibutani

Ülkelere göre madalyalar

Genel yerletirme için madalya tablosu:

Sra Ulus Altn Gümü Bronz Toplam
1   Kanada   (CAN) 2 0 0 2
2   Amerika Birleik Devletleri   (ABD) 1 2 1 4
3   Kazakistan   (KAZ) 1 0 0 1
4   Çin   (CHN) 0 1 2 3
5   Japonya   (JPN) 0 1 1 2
Toplam (5 ülke) 4 4 4 12

Ksa segmentte yerletirme için küçük madalya tablosu:

Sra Ulus Altn Gümü Bronz Toplam
1   Amerika Birleik Devletleri   (ABD) 1 2 0 3
2   Japonya   (JPN) 1 1 1 3
3   Kanada   (CAN) 1 0 1 2
4   Kazakistan   (KAZ) 1 0 0 1
5   Çin   (CHN) 0 1 2 3
Toplam (5 ülke) 4 4 4 12

Serbest segmente yerletirmek için küçük madalya tablosu:

Sra Ulus Altn Gümü Bronz Toplam
1   Kanada   (CAN) 2 0 0 2
2   Amerika Birleik Devletleri   (ABD) 1 2 1 4
3   Kazakistan   (KAZ) 1 0 0 1
4   Japonya   (JPN) 0 1 2 3
5   Çin   (CHN) 0 1 1 2
Toplam (5 ülke) 4 4 4 12

Ödül paras

Para ödülü, her disiplinde aadaki ekilde ilk 12'ye giren patencilere verilir:

Para ödülü (US $)
Yerletirme Erkek / Bayan Tekler Çiftler / Buz dansçlar
1 inci 15.000 22.500
2. 9.000 13.500
3 üncü 6.000 9.000
4. 4.500 6.750
5 3.250 5.000
6 2.500 3.750
7'si 2.250 3.500
8 2.000 3.000
9 1.750 2.500
10 1500 2.250
11'i 1.250 1.750
12'si 1.000 1500
Çiftler ve buz dans yapan çiftler miktar böler.
Toplam para ödülü: 250.000 USD.

Referanslar

D balantlar

Opiniones de nuestros usuarios

Hamza Karahan

Bu makaleyi 2015 Four Continents Artistik Patinaj ampiyonas'da bulduğuma çok sevindim.

Eda Yeşil

2015 Four Continents Artistik Patinaj ampiyonas ile ilgili makale eksiksiz ve iyi açıklanmış. Virgül eklemem veya kaldırmam.

Nebil Gümüş

Değişken hakkında zaten her şeyi bildiğimi sanıyordum, ancak bu makalede iyi olduğunu düşündüğüm bazı ayrıntıların o kadar iyi olmadığını doğruladım. Bilgi için teşekkürler.