2015 GSOC Tour Challenge



İnsanoğlunun 2015 GSOC Tour Challenge ile ilgili yüzyıllardır biriktirdiği tüm bilgiler artık internette mevcut ve biz de sizin için en erişilebilir şekilde derledik ve sipariş verdik. 2015 GSOC Tour Challenge ile ilgili bilmek istediğiniz her şeye hızlı ve verimli bir şekilde erişebilmenizi istiyoruz; deneyiminizin hoş olduğunu ve 2015 GSOC Tour Challenge ile ilgili aradığınız bilgiyi gerçekten bulduğunuzu hissettiğinizi.

Hedeflerimize ulaşmak için yalnızca 2015 GSOC Tour Challenge hakkında en güncel, anlaşılır ve doğru bilgileri elde etmek için değil, aynı zamanda tasarımın, okunaklılığın, yükleme hızının ve kullanılabilirliğinin sağlanmasına da büyük özen gösterdik. sayfa mümkün olduğunca keyifli olsun, böylece başka hiçbir şey için endişelenmenize gerek kalmadan temel konulara odaklanabilir, 2015 GSOC Tour Challenge ile ilgili mevcut tüm veri ve bilgileri bilebilirsiniz, biz zaten sizin için hallettik. Umarız amacımıza ulaşmışızdır ve 2015 GSOC Tour Challenge ile ilgili istediğiniz bilgileri bulmuşsunuzdur. Bu nedenle, sizi memnuniyetle karşılıyoruz ve scientiatr.com kullanma deneyiminin keyfini çıkarmaya devam etmenizi öneririz.

2015 GSOC Tour Challenge
Ev sahibi ehir Cennet , Newfoundland ve Labrador
Arena Paradise Double Ice Kompleksi
Tarih 8-13 Eylül
Erkekler kazanan Alberta Takm Koe
Curling kulübü Glencoe CC , Calgary
Atla Kevin Koe
Üçüncü Marc Kennedy
kinci Brent Laing
Öncülük etmek Ben Hebert
Finalist Newfoundland ve Labrador Brad Gushue
Kadn galibi sviçre Takm Tirinzoni
Curling kulübü Aarau CC , Aarau
Atla Silvana Tirinzoni
Üçüncü Manuela Siegrist
kinci Esther Neuenschwander
Öncülük etmek Marlene Albrecht
Finalist Ontario Rachel Homan
2016  »

2015 GSOC Tur Mücadelesi az 13 8 Eylül tarihleri arasnda gerçekleti Kompleks Cennet Çift Ice içinde Cennet , Newfoundland ve Labrador . Bu, hem erkekler hem de kadnlar için Dünya Curling Turu için 2015-16 curling sezonunun ilk Grand Slam etkinliiydi .

1. kademe etkinliklerinde Kevin Koe , Koe'nin dördüncü slam ampiyonu olan erkekler tarafnda Brad Gushue'yi yendi . Kadnlar tarafnda, Silvana Tirinzoni finalde Rachel Homan' üzerek ilk çarpmasn kazand .

2. kademe kazanan Jim Cotter ve Kerri Einarson , 2015 The Masters Grand Slam of Curling'e hak kazand .

Erkekler

Seviye I

Takmlar

Takmlar u ekilde sralanmtr:

Atla Üçüncü kinci Öncülük etmek Yerel
Brendan Bottcher Tom Appelman Brad Thiessen Karrick Martin Alberta Edmonton , Alberta
Reid Carruthers Braeden Moskowy Derek Samagalski Colin Hodgson Manitoba Bat St. Paul , Manitoba
Adam Casey David Mathers Anson Carmody Robbie Doherty Prens Edward Adas Charlottetown , Prince Edward Adas
Benoît Schwarz (dördüncü) Claudio Pätz Peter de Cruz (atla) Valentin Tanner sviçre Cenevre , sviçre
Niklas Edin Oskar Eriksson Kristian Lindström Christoffer Sundgren sveç Karlstad , sveç
John Epping Mathew Camm Patrick Janssen Tim March Ontario Toronto , Ontario
Brad Gushue Mark Nichols Brett Gallant Geoff Walker Newfoundland ve Labrador Newfoundland ve Labrador
Glenn Howard Richard Hart Adam Spencer Scott Howard Ontario Penetanguishene , Ontario
Brad Jacobs Ryan Fry EJ Harnden Ryan Harnden Ontario Sault Ste. Marie , Ontario
Kevin Koe Marc Kennedy Brent Laing Ben Hebert Alberta Calgary , Alberta
Steve Laycock Kirk Muyres Colton iesi Dallan Muyres Saskatchewan Saskatoon , Saskatchewan
Mike McEwen BJ Neufeld Matt Wozniak Denni Neufeld Manitoba Winnipeg , Manitoba
Sven Michel Marc Pfister Enrico Pfister Simon Gempeler sviçre Adelboden , sviçre
David Murdoch Greg Drummond Scott Andrews Michael Goodfellow skoçya Stirling , skoçya
John Shuster Tyler George Matt Hamilton John Landsteiner Amerika Birleik Devletleri Duluth , Minnesota

Round Robin Puan Durumu

Final Round Robin Sralamas

Anahtar
Playofflara Takmlar
A Havuzu W L
Manitoba Reid Carruthers 4 0
Newfoundland ve Labrador Brad Gushue 3 1
Prens Edward Adas Adam Casey 1 3
sveç Niklas Edin 1 3
skoçya David Murdoch 1 3
B havuzu W L
Alberta Kevin Koe 3 1
Manitoba Mike McEwen 3 1
Amerika Birleik Devletleri John Shuster 2 2
sviçre Peter de Cruz 1 3
Ontario John Epping 1 3
C havuzu W L
Alberta Brendan Bottcher 3 1
Ontario Glenn Howard 3 1
Ontario Brad Jacobs 3 1
Saskatchewan Steve Laycock 1 3
sviçre Sven Michel 0 4

Round Robin Sonuçlar

Tüm çekili süreleri Newfoundland Saat Diliminde listelenmitir .

Beraberlik 1

8 Eylül Sal, 19:00

Sayfa A 1 2 3 4 5 6 7 8 Final
Newfoundland ve Labrador Brad Gushue 0 1 0 0 2 0 0 0 3
Manitoba Reid Carruthers Çekiç (Son Ta lk Sonu) 1 0 0 1 0 1 1 1 5
Sayfa C 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Final
Ontario John Epping 0 1 0 1 0 2 0 0 1 5
Alberta Kevin Koe Çekiç (Son Ta lk Sonu) 0 0 1 0 2 0 0 1 0 4
Beraberlik 2

9 Eylül Çaramba, 09:00

Sayfa A 1 2 3 4 5 6 7 8 Final
Alberta Brendan Bottcher Çekiç (Son Ta lk Sonu) 2 0 1 2 0 0 1 X 6
Saskatchewan Steve Laycock 0 1 0 0 1 2 0 X 4
Sayfa B 1 2 3 4 5 6 7 8 Final
Ontario Glenn Howard 0 2 1 0 3 0 2 X 8
sviçre Sven Michel Çekiç (Son Ta lk Sonu) 1 0 0 4 0 1 0 X 6
Beraberlik 3

9 Eylül Çaramba, 12:30

Sayfa A 1 2 3 4 5 6 7 8 Final
Alberta Kevin Koe Çekiç (Son Ta lk Sonu) 2 1 1 0 2 0 1 X 7
Amerika Birleik Devletleri John Shuster 0 0 0 2 0 1 0 X 3
Sayfa C 1 2 3 4 5 6 7 8 Final
Manitoba Mike McEwen Çekiç (Son Ta lk Sonu) 2 0 0 0 0 0 0 1 3
sviçre Peter de Cruz 0 0 0 1 0 1 0 0 2
Sayfa D 1 2 3 4 5 6 7 8 Final
sveç Niklas Edin Çekiç (Son Ta lk Sonu) 0 1 0 0 1 0 2 0 4
skoçya David Murdoch 1 0 0 2 0 2 0 1 6
Çekili 4

9 Eylül Çaramba, 16:00

Sayfa B 1 2 3 4 5 6 7 8 Final
Manitoba Reid Carruthers 0 1 0 0 2 2 0 X 5
Prens Edward Adas Adam Casey Çekiç (Son Ta lk Sonu) 1 0 0 1 0 0 1 X 3
Sayfa D 1 2 3 4 5 6 7 8 Final
Ontario Brad Jacobs Çekiç (Son Ta lk Sonu) 0 1 0 1 1 0 0 1 4
Alberta Brendan Bottcher 0 0 2 0 0 1 0 0 3
Beraberlik 5

9 Eylül Çaramba, 19:30

Sayfa B 1 2 3 4 5 6 7 8 Final
Newfoundland ve Labrador Brad Gushue Çekiç (Son Ta lk Sonu) 2 0 2 0 3 0 X X 7
skoçya David Murdoch 0 1 0 1 0 1 X X 3
Sayfa D 1 2 3 4 5 6 7 8 Final
Ontario John Epping Çekiç (Son Ta lk Sonu) 1 0 0 2 0 0 2 0 5
Manitoba Mike McEwen 0 3 0 0 0 1 0 2 6
E Sayfas 1 2 3 4 5 6 7 8 Final
Saskatchewan Steve Laycock 0 2 0 3 1 0 0 1 7
sviçre Sven Michel Çekiç (Son Ta lk Sonu) 1 0 2 0 0 2 1 0 6
Çekili 6

10 Eylül Perembe, 09:00

Sayfa B 1 2 3 4 5 6 7 8 Final
Manitoba Mike McEwen Çekiç (Son Ta lk Sonu) 2 0 2 0 0 1 0 1 6
Amerika Birleik Devletleri John Shuster 0 2 0 0 1 0 2 0 5
Sayfa C 1 2 3 4 5 6 7 8 Final
sveç Niklas Edin 1 0 1 0 X X X X 2
Manitoba Reid Carruthers Çekiç (Son Ta lk Sonu) 0 5 0 2 X X X X 7
E Sayfas 1 2 3 4 5 6 7 8 Final
Alberta Kevin Koe Çekiç (Son Ta lk Sonu) 1 0 3 0 2 0 0 1 7
sviçre Peter de Cruz 0 1 0 2 0 2 0 0 5
Çekili 7

10 Eylül Perembe, 12:30

Sayfa A 1 2 3 4 5 6 7 8 Final
Prens Edward Adas Adam Casey Çekiç (Son Ta lk Sonu) 4 0 2 0 0 1 0 X 7
skoçya David Murdoch 0 0 0 2 1 0 1 X 4
Sayfa B 1 2 3 4 5 6 7 8 Final
Alberta Brendan Bottcher Çekiç (Son Ta lk Sonu) 0 0 0 2 0 3 2 X 7
sviçre Sven Michel 0 0 0 0 1 0 0 X 1
Sayfa C 1 2 3 4 5 6 7 8 Final
Ontario Brad Jacobs Çekiç (Son Ta lk Sonu) 0 0 1 0 2 0 2 0 5
Ontario Glenn Howard 0 0 0 2 0 1 0 3 6
Beraberlik 8

10 Eylül Perembe, 16:00

Sayfa B 1 2 3 4 5 6 7 8 Final
Ontario John Epping Çekiç (Son Ta lk Sonu) 2 0 0 0 0 0 X X 2
sviçre Peter de Cruz 0 2 0 3 0 3 X X 8
Çekili 9

10 Eylül Perembe, 19:30

Sayfa A 1 2 3 4 5 6 7 8 Final
Ontario Brad Jacobs Çekiç (Son Ta lk Sonu) 0 2 3 1 X X X X 6
sviçre Sven Michel 0 0 0 0 X X X X 0
Sayfa C 1 2 3 4 5 6 7 8 Final
Newfoundland ve Labrador Brad Gushue 2 1 0 5 X X X X 8
Prens Edward Adas Adam Casey Çekiç (Son Ta lk Sonu) 0 0 1 0 X X X X 1
Sayfa D 1 2 3 4 5 6 7 8 Final
Saskatchewan Steve Laycock Çekiç (Son Ta lk Sonu) 0 0 1 0 1 0 X X 2
Ontario Glenn Howard 1 0 0 2 0 4 X X 7
Çekili 10

11 Eylül Cuma, 09:00

Sayfa D 1 2 3 4 5 6 7 8 Final
sveç Niklas Edin 0 1 0 3 0 3 0 1 8
Prens Edward Adas Adam Casey Çekiç (Son Ta lk Sonu) 1 0 2 0 2 0 1 0 6
E Sayfas 1 2 3 4 5 6 7 8 Final
Ontario John Epping Çekiç (Son Ta lk Sonu) 0 0 0 0 1 0 x x 1
Amerika Birleik Devletleri John Shuster 0 1 1 1 0 2 x x 5
Çekili 11

11 Eylül Cuma, 12:30

Sayfa B 1 2 3 4 5 6 7 8 Final
Ontario Brad Jacobs Çekiç (Son Ta lk Sonu) 2 0 3 0 2 X X X 7
Saskatchewan Steve Laycock 0 1 0 1 0 X X X 2
E Sayfas 1 2 3 4 5 6 7 8 Final
Ontario Glenn Howard 0 0 1 1 0 1 0 X 3
Alberta Brendan Bottcher Çekiç (Son Ta lk Sonu) 0 2 0 0 1 0 2 X 5
Çekili 12

11 Eylül Cuma, 16:00

Sayfa A 1 2 3 4 5 6 7 8 Final
Newfoundland ve Labrador Brad Gushue Çekiç (Son Ta lk Sonu) 3 0 3 0 2 1 X X 9
sveç Niklas Edin 0 2 0 3 0 0 X X 5
Sayfa C 1 2 3 4 5 6 7 8 Final
Alberta Kevin Koe Çekiç (Son Ta lk Sonu) 2 0 2 1 0 0 0 0 5
Manitoba Mike McEwen 0 1 0 0 2 1 0 0 4
Sayfa D 1 2 3 4 5 6 7 8 Final
Amerika Birleik Devletleri John Shuster Çekiç (Son Ta lk Sonu) 2 0 0 2 0 1 1 X 6
sviçre Peter de Cruz 0 1 1 0 1 0 0 X 3
E Sayfas 1 2 3 4 5 6 7 8 Final
Manitoba Reid Carruthers Çekiç (Son Ta lk Sonu) 2 0 1 1 0 2 0 0 6
skoçya David Murdoch 0 1 0 0 2 0 1 1 5

Playofflar

Çeyrek finaller Yar finaller Final
                 
1 Manitoba Reid Carruthers 4
8 Amerika Birleik Devletleri John Shuster 6
8 Amerika Birleik Devletleri John Shuster 4
5 Alberta Kevin Koe 9
4 Alberta Brendan Bottcher 6
5 Alberta Kevin Koe 7
5 Alberta Kevin Koe 4
2 Newfoundland ve Labrador Brad Gushue 3
2 Newfoundland ve Labrador Brad Gushue 4
7 Ontario Glenn Howard 2
2 Newfoundland ve Labrador Brad Gushue 5
3 Manitoba Mike McEwen 3
3 Manitoba Mike McEwen 6
6 Ontario Brad Jacobs 1
Çeyrek finaller

12 Eylül Cumartesi 11:00

Takm 1 2 3 4 5 6 7 8 Final
Manitoba Reid Carruthers Çekiç (Son Ta lk Sonu) 2 0 0 0 1 0 1 0 4
Amerika Birleik Devletleri John Shuster 0 0 0 2 0 3 0 1 6
Oyuncu yüzdeleri
Manitoba Takm Arabalar Amerika Birleik Devletleri Team Shuster
Colin Hodgson % 94 John Landsteiner % 78
Derek Samagalski % 99 Matt Hamilton % 93
Braeden Moskowy % 90 Tyler George % 91
Reid Carruthers % 80 John Shuster % 90
Toplam % 91 Toplam % 88
Takm 1 2 3 4 5 6 7 8 Final
Alberta Brendan Bottcher 0 1 1 2 0 2 0 0 6
Alberta Kevin Koe Çekiç (Son Ta lk Sonu) 1 0 0 0 3 0 2 1 7
Oyuncu yüzdeleri
Alberta Takm ieleyici Alberta Takm Koe
Karrick Martin % 93 Ben Hebert 100%
Brad Thiessen 100% Brent Laing % 93
Tom Appelman % 85 Marc Kennedy % 96
Brendan Bottcher % 87 Kevin Koe % 80
Toplam % 92 Toplam % 92
Takm 1 2 3 4 5 6 7 8 Final
Newfoundland ve Labrador Brad Gushue Çekiç (Son Ta lk Sonu) 0 0 1 0 0 2 0 1 4
Ontario Glenn Howard 0 0 0 1 0 0 1 0 2
Oyuncu yüzdeleri
Newfoundland ve Labrador Gushue Takm Ontario Howard Takm
Geoff Walker % 89 Scott Howard % 77
Brett Gallant % 81 Adam Spencer % 94
Mark Nichols % 88 Richard Hart % 78
Brad Gushue % 99 Glenn Howard % 89
Toplam % 89 Toplam % 84
Takm 1 2 3 4 5 6 7 8 Final
Manitoba Mike McEwen Çekiç (Son Ta lk Sonu) 1 0 0 3 2 X X X 6
Ontario Brad Jacobs 0 1 0 0 0 X X X 1
Oyuncu yüzdeleri
Manitoba Takm McEwen Ontario Takm Jacobs
Denni Neufeld % 81 Ryan Harnden 100%
Matt Wozniak 100% EJ Harnden % 89
BJ Neufeld % 91 Ryan Fry % 94
Mike McEwen % 89 Brad Jacobs % 74
Toplam % 91 Toplam % 90
Yar finaller

12 Eylül Cumartesi, 19:00

Takm 1 2 3 4 5 6 7 8 Final
Amerika Birleik Devletleri John Shuster 0 1 0 0 1 0 X X 2
Alberta Kevin Koe Çekiç (Son Ta lk Sonu) 1 0 3 1 0 4 X X 9
Oyuncu yüzdeleri
Amerika Birleik Devletleri Team Shuster Alberta Takm Koe
John Landsteiner % 90 Ben Hebert % 74
Matt Hamilton % 71 Brent Laing % 94
Tyler George % 79 Marc Kennedy % 82
John Shuster % 75 Kevin Koe % 96
Toplam % 79 Toplam % 86
Takm 1 2 3 4 5 6 7 8 Final
Newfoundland ve Labrador Brad Gushue Çekiç (Son Ta lk Sonu) 2 0 0 1 0 0 2 X 5
Manitoba Mike McEwen 0 2 0 0 0 1 0 X 3
Oyuncu yüzdeleri
Newfoundland ve Labrador Gushue Takm Manitoba Takm McEwen
Geoff Walker % 96 Denni Neufeld % 83
Brett Gallant % 86 Matt Wozniak % 74
Mark Nichols % 90 BJ Neufeld % 93
Brad Gushue % 80 Mike McEwen % 77
Toplam % 88 Toplam % 82
Final

13 Eylül Pazar, 18:30

Sayfa C 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Final
Alberta Kevin Koe Çekiç (Son Ta lk Sonu) 0 0 1 0 1 0 1 0 1 4
Newfoundland ve Labrador Brad Gushue 0 1 0 0 0 1 0 1 0 3
Oyuncu yüzdeleri
Alberta Takm Koe Newfoundland ve Labrador Gushue Takm
Ben Hebert % 73 Geoff Walker % 96
Brent Laing % 73 Brett Gallant % 93
Marc Kennedy % 78 Mark Nichols % 91
Kevin Koe % 87 Brad Gushue % 84
Toplam % 78 Toplam % 91

Seviye II

Round Robin Puan Durumu

Final Round Robin Sralamas

Anahtar
Playofflara Takmlar
Takmlardan Eitlik Bozanlara
A Havuzu W L
Ontario Mark Kean 4 0
skoçya Kyle Smith 3 1
Yeni brunswick James Grattan 2 2
Ontario Travis Fanset 1 3
Newfoundland ve Labrador Rick Rowsell 0 4
B havuzu W L
Ontario Greg Balsdon 4 0
Nova Scotia Shawn Adams 3 1
Saskatchewan Josh Heidt 2 2
Yeni brunswick Rene Comeau 1 3
Newfoundland ve Labrador Greg Smith 0 4
C havuzu W L
Britanya Kolumbiyas Jim Cotter 4 0
skoçya Tom Brewster 3 1
Nova Scotia Chad Stevens 2 2
Newfoundland ve Labrador Colin Thomas 1 3
Newfoundland ve Labrador Andrew Symonds 0 4

Berabere

11 Eylül Cuma, 20:30

Takm 1 2 3 4 5 6 7 8 Final
Yeni brunswick James Grattan 0 0 3 0 3 1 X X 7
Saskatchewan Josh Heidt Çekiç (Son Ta lk Sonu) 0 1 0 1 0 0 X X 2

Playofflar

Çeyrek finaller Yar finaller Final
                 
1 Britanya Kolumbiyas Jim Cotter 5
8 Yeni brunswick James Grattan 4
1 Britanya Kolumbiyas Jim Cotter 9
5 skoçya Kyle Smith 2
4 Nova Scotia Shawn Adams 2
5 skoçya Kyle Smith 9
1 Britanya Kolumbiyas Jim Cotter 5
2 Ontario Mark Kean 3
2 Ontario Mark Kean 9
7 Nova Scotia Chad Stevens 7
2 Ontario Mark Kean 6
6 skoçya Tom Brewster 4
3 Ontario Greg Balsdon 4
6 skoçya Tom Brewster 7
Çeyrek finaller

12 Eylül Cumartesi, 11:30

Takm 1 2 3 4 5 6 7 8 Final
Britanya Kolumbiyas Jim Cotter Çekiç (Son Ta lk Sonu) 0 1 0 1 0 1 0 2 5
Yeni brunswick James Grattan 0 0 1 0 1 0 2 0 4
Takm 1 2 3 4 5 6 7 8 Final
Nova Scotia Shawn Adams Çekiç (Son Ta lk Sonu) 0 0 1 1 0 0 X X 2
skoçya Kyle Smith 2 0 0 0 5 2 X X 9
Takm 1 2 3 4 5 6 7 8 Final
Ontario Mark Kean Çekiç (Son Ta lk Sonu) 3 0 1 0 2 0 0 3 9
Nova Scotia Chad Stevens 0 1 0 2 0 3 1 0 7
Takm 1 2 3 4 5 6 7 8 Final
Ontario Greg Balsdon Çekiç (Son Ta lk Sonu) 1 0 2 0 0 1 0 X 4
skoçya Tom Brewster 0 2 0 1 3 0 1 X 7
Yar finaller

12 Eylül Cumartesi, 19:00

Takm 1 2 3 4 5 6 7 8 Final
Britanya Kolumbiyas Jim Cotter Çekiç (Son Ta lk Sonu) 2 0 3 0 4 X X X 9
skoçya Kyle Smith 0 1 0 1 0 X X X 2
Takm 1 2 3 4 5 6 7 8 Final
Ontario Mark Kean Çekiç (Son Ta lk Sonu) 2 0 1 0 1 1 0 1 6
skoçya Tom Brewster 0 2 0 0 0 0 2 0 4
Final

13 Eylül Pazar 18:00

Takm 1 2 3 4 5 6 7 8 Final
Britanya Kolumbiyas Jim Cotter Çekiç (Son Ta lk Sonu) 1 1 1 0 0 1 0 1 5
Ontario Mark Kean 0 0 0 1 1 0 1 0 3

KADIN

Seviye I

Takmlar

Takmlar u ekilde sralanmtr:

Atla Üçüncü kinci Öncülük etmek Yerel
Chelsea Carey Amy Nixon Jocelyn Peterman Laine Peters Alberta Edmonton , Alberta
Binia Feltscher Irene Schori Franziska Kaufmann Christine Urech sviçre Flims , sviçre
Tracy Fleury Kristal Webster Jenn Horgan Amanda Gates Ontario Sudbury , Ontario
Julie Hastings Christy Trombley Stacey Smith Katrina Collins Ontario Thornhill , Ontario
Rachel Homan Emma Miskew Joanne Courtney Lisa Weagle Ontario Ottawa , Ontario
Jennifer Jones Kaitlyn Lawes Jill Görevlisi Jennifer Clark-Rouire Manitoba Winnipeg , Manitoba
Kim Eun-jung Kim Kyeong-ae Kim Seon-yeong Kim Yeong-mi Güney Kore Uiseong , Güney Kore
Kristy McDonald Kate Cameron Leslie Wilson-Westcott Raunora Westcott Manitoba Winnipeg , Manitoba
Sherry Middaugh Jo-Ann Rizzo Lee Merklinger Leigh Armstrong Ontario Coldwater , Ontario
Eve Muirhead Anna Sloan Vicki Adams Sarah Reid skoçya Stirling , skoçya
Alina Pätz Nadine Lehmann Marisa Winkelhausen Nicole Schwägli sviçre Zürih , sviçre
Kelsey Rocque Laura Crocker Taylor McDonald Jen Gates Alberta Edmonton , Alberta
Anna Sidorova Margarita Fomina Aleksandra Saitova Alina Kovaleva Rusya Moskova , Rusya
Val Sweeting Lori Olson-Johns Dana Ferguson Rachelle Brown Alberta Edmonton , Alberta
Silvana Tirinzoni Manuela Siegrist Esther Neuenschwander Marlene Albrecht sviçre Aarau , sviçre

Round Robin Puan Durumu

Final Round Robin Sralamas

Anahtar
Playofflara Takmlar
Takmlardan Eitlik Bozanlara
A Havuzu W L
Ontario Sherry Middaugh 3 1
Manitoba Kristy McDonald 3 1
Manitoba Jennifer Jones 2 2
Alberta Chelsea Carey 2 2
Rusya Anna Sidorova 0 4
B havuzu W L
Ontario Rachel Homan 4 0
Alberta Kelsey Rocque 3 1
Ontario Julie Hastings 1 3
sviçre Binia Feltscher 1 3
Alberta Val Sweeting 1 3
C havuzu W L
Güney Kore Kim Eun-jung 3 1
sviçre Silvana Tirinzoni 2 2
skoçya Eve Muirhead 2 2
Ontario Tracy Fleury 2 2
sviçre Alina Pätz 1 3

Round Robin Sonuçlar

Çekili u ekilde listelenmitir:

Beraberlik 1

8 Eylül Sal, 19:00

Sayfa B 1 2 3 4 5 6 7 8 Final
skoçya Eve Muirhead 1 0 1 1 0 2 0 0 5
sviçre Silvana Tirinzoni Çekiç (Son Ta lk Sonu) 0 0 0 0 1 0 2 1 4
Sayfa D 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Final
Manitoba Jennifer Jones 0 0 1 0 1 1 0 1 0 4
Ontario Sherry Middaugh Çekiç (Son Ta lk Sonu) 0 2 0 2 0 0 0 0 1 5
E Sayfas 1 2 3 4 5 6 7 8 Final
Alberta Val Sweeting Çekiç (Son Ta lk Sonu) 0 1 0 0 3 0 X X 4
Alberta Kelsey Rocque 1 0 4 1 0 3 X X 9
Beraberlik 2

9 Eylül Çaramba, 09:00

Sayfa C 1 2 3 4 5 6 7 8 Final
Ontario Tracy Fleury 0 4 0 2 0 0 1 X 7
sviçre Alina Pätz Çekiç (Son Ta lk Sonu) 4 0 2 0 2 3 0 X 11
Sayfa D 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Final
Ontario Rachel Homan 0 3 0 2 0 0 0 1 1 7
Ontario Julie Hastings Çekiç (Son Ta lk Sonu) 2 0 2 0 1 0 1 0 0 6
E Sayfas 1 2 3 4 5 6 7 8 Final
Alberta Chelsea Carey Çekiç (Son Ta lk Sonu) 0 2 0 0 3 0 0 1 6
Rusya Anna Sidorova 0 0 1 1 0 0 1 0 3
Beraberlik 3

9 Eylül Çaramba, 12:30

Sayfa B 1 2 3 4 5 6 7 8 Final
Alberta Val Sweeting 0 3 0 0 2 0 0 2 7
sviçre Binia Feltscher Çekiç (Son Ta lk Sonu) 2 0 3 1 0 3 1 0 10
E Sayfas 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Final
Manitoba Jennifer Jones 0 0 4 0 0 1 0 0 0 5
Manitoba Kristy McDonald Çekiç (Son Ta lk Sonu) 0 1 0 1 2 0 0 1 1 6
Çekili 4

9 Eylül Çaramba, 16:00

Sayfa A 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Final
skoçya Eve Muirhead Çekiç (Son Ta lk Sonu) 2 0 1 0 0 2 0 1 0 6
Güney Kore Kim Eun-jung 0 1 0 2 1 0 2 0 2 8
Sayfa C 1 2 3 4 5 6 7 8 Final
Alberta Kelsey Rocque Çekiç (Son Ta lk Sonu) 0 3 3 2 0 1 X X 9
Ontario Julie Hastings 1 0 0 0 1 0 X X 2
Beraberlik 5

9 Eylül Çaramba, 19:30

Sayfa A 1 2 3 4 5 6 7 8 Final
sviçre Alina Pätz 0 0 1 0 0 0 X X 1
sviçre Silvana Tirinzoni Çekiç (Son Ta lk Sonu) 1 1 0 3 1 1 X X 7
Sayfa C 1 2 3 4 5 6 7 8 Final
Ontario Sherry Middaugh 0 0 0 1 0 2 1 X 4
Rusya Anna Sidorova Çekiç (Son Ta lk Sonu) 0 1 0 0 0 0 0 X 1
Çekili 6

10 Eylül Perembe, 09:00

Sayfa D 1 2 3 4 5 6 7 8 Final
Alberta Chelsea Carey Çekiç (Son Ta lk Sonu) 1 0 0 2 1 0 1 X 5
Manitoba Kristy McDonald 0 0 1 0 0 1 0 X 2
Çekili 7

10 Eylül Perembe, 12:30

Sayfa D 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Final
Ontario Tracy Fleury 1 0 1 0 3 0 2 0 1 8
Güney Kore Kim Eun-jung Çekiç (Son Ta lk Sonu) 0 1 0 2 0 1 0 3 0 7
E Sayfas 1 2 3 4 5 6 7 8 Final
Ontario Rachel Homan Çekiç (Son Ta lk Sonu) 0 1 2 0 3 0 2 X 8
sviçre Binia Feltscher 0 0 0 2 0 1 0 X 3
Beraberlik 8

10 Eylül Perembe, 16:00

Sayfa A 1 2 3 4 5 6 7 8 Final
Manitoba Jennifer Jones 0 2 2 0 1 1 1 X 7
Rusya Anna Sidorova Çekiç (Son Ta lk Sonu) 2 0 0 1 0 0 0 X 3
Sayfa C 1 2 3 4 5 6 7 8 Final
skoçya Eve Muirhead Çekiç (Son Ta lk Sonu) 1 0 1 0 5 X X X 7
sviçre Alina Pätz 0 0 0 1 0 X X X 1
Sayfa D 1 2 3 4 5 6 7 8 Final
Alberta Val Sweeting 1 3 0 3 0 1 X X 8
Ontario Julie Hastings Çekiç (Son Ta lk Sonu) 0 0 1 0 2 0 X X 3
E Sayfas 1 2 3 4 5 6 7 8 Final
Ontario Sherry Middaugh Çekiç (Son Ta lk Sonu) 0 1 0 2 0 1 1 0 5
Alberta Chelsea Carey 0 0 2 0 1 0 0 1 4
Çekili 9

10 Eylül Perembe, 19:30

Sayfa B 1 2 3 4 5 6 7 8 Final
Alberta Kelsey Rocque 0 0 0 0 X X X X 0
Ontario Rachel Homan Çekiç (Son Ta lk Sonu) 1 2 1 3 X X X X 7
E Sayfas 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Final
sviçre Silvana Tirinzoni 0 3 0 3 0 0 0 1 2 9
Ontario Tracy Fleury Çekiç (Son Ta lk Sonu) 2 0 2 0 1 1 1 0 0 7
Çekili 10

11 Eylül Cuma, 09:00

Sayfa A 1 2 3 4 5 6 7 8 Final
Alberta Kelsey Rocque 0 0 2 0 3 1 0 X 6
sviçre Binia Feltscher Çekiç (Son Ta lk Sonu) 1 1 0 1 0 0 1 X 4
Sayfa C 1 2 3 4 5 6 7 8 Final
sviçre Silvana Tirinzoni 0 2 0 2 0 0 1 X 5
Güney Kore Kim Eun-jung Çekiç (Son Ta lk Sonu) 3 0 1 0 2 3 0 X 9
Çekili 11

11 Eylül Cuma, 12:30

Sayfa A 1 2 3 4 5 6 7 8 Final
Ontario Sherry Middaugh 0 1 0 1 0 2 1 0 5
Manitoba Kristy McDonald Çekiç (Son Ta lk Sonu) 2 0 2 0 2 0 0 1 7
Sayfa C 1 2 3 4 5 6 7 8 Final
Manitoba Jennifer Jones 2 0 1 0 0 2 0 2 7
Alberta Chelsea Carey Çekiç (Son Ta lk Sonu) 0 1 0 1 1 0 3 0 6
Sayfa D 1 2 3 4 5 6 7 8 Final
Ontario Tracy Fleury Çekiç (Son Ta lk Sonu) 1 1 0 3 0 2 0 2 9
skoçya Eve Muirhead 0 0 2 0 2 0 1 0 5
Çekili 12

11 Eylül Cuma, 16:00

Sayfa B 1 2 3 4 5 6 7 8 Final
Ontario Julie Hastings 0 2 2 0 0 1 2 0 7
sviçre Binia Feltscher Çekiç (Son Ta lk Sonu) 1 0 0 1 1 0 0 1 4
Beraberlik 13

11 Eylül Cuma, 19:30

Sayfa B 1 2 3 4 5 6 7 8 Final
Rusya Anna Sidorova Çekiç (Son Ta lk Sonu) 0 1 0 0 0 1 0 1 3
Manitoba Kristy McDonald 1 0 0 0 2 0 1 0 4
Sayfa C 1 2 3 4 5 6 7 8 Final
Alberta Val Sweeting 0 0 0 0 1 0 1 X 2
Ontario Rachel Homan Çekiç (Son Ta lk Sonu) 0 2 1 0 0 3 0 X 6
Sayfa D 1 2 3 4 5 6 7 8 Final
sviçre Alina Pätz 0 0 2 0 0 2 1 0 5
Güney Kore Kim Eun-jung Çekiç (Son Ta lk Sonu) 0 2 0 2 3 0 0 1 8

Eitlikler

12 Eylül Cumartesi 08:00

Takm 1 2 3 4 5 6 7 8 Final
Manitoba Jennifer Jones 1 0 0 2 0 1 0 0 4
skoçya Eve Muirhead Çekiç (Son Ta lk Sonu) 0 2 0 0 1 0 1 1 5
Oyuncu yüzdeleri
Manitoba Takm Jones skoçya Takm Muirhead
Jennifer Clark-Rouire % 98 Sarah Reid % 79
Jill Görevlisi % 61 Vicki Adams % 61
Kaitlyn Lawes % 77 Anna Sloan % 76
Jennifer Jones % 78 Eve Muirhead % 83
Toplam % 79 Toplam % 75
Takm 1 2 3 4 5 6 7 8 Final
Alberta Chelsea Carey Çekiç (Son Ta lk Sonu) 1 0 1 0 2 0 0 0 4
Ontario Tracy Fleury 0 1 0 2 0 1 0 1 5
Oyuncu yüzdeleri
Alberta Takm Carey Ontario Fleury Takm
Laine Peters % 86 Amanda Gates % 88
Jocelyn Peterman % 88 Jenn Horgan % 84
Amy Nixon % 90 Kristal Webster % 76
Chelsea Carey % 72 Tracy Fleury % 80
Toplam % 84 Toplam % 82

Playofflar

Çeyrek finaller Yar finaller Final
                 
1 Ontario Rachel Homan 7
8 skoçya Eve Muirhead 3
1 Ontario Rachel Homan 6
4 Güney Kore Kim Eun-jung 3
4 Güney Kore Kim Eun-jung 7
5 Manitoba Kristy McDonald 2
1 Ontario Rachel Homan 5
6 sviçre Silvana Tirinzoni 6
2 Ontario Sherry Middaugh 4
7 Ontario Tracy Fleury 6
7 Ontario Tracy Fleury 7
6 sviçre Silvana Tirinzoni 9
3 Alberta Kelsey Rocque 1
6 sviçre Silvana Tirinzoni 6
Çeyrek finaller

12 Eylül Cumartesi, 14:30

Takm 1 2 3 4 5 6 7 8 Final
Ontario Rachel Homan Çekiç (Son Ta lk Sonu) 0 3 0 1 0 2 0 1 7
skoçya Eve Muirhead 0 0 1 0 1 0 1 0 3
Oyuncu yüzdeleri
Ontario Takm Homan skoçya Takm Muirhead
Lisa Weagle % 77 Sarah Reid % 97
Joanne Courtney % 82 Vicki Adams % 84
Emma Miskew % 87 Anna Sloan % 58
Rachel Homan % 89 Eve Muirhead % 78
Toplam % 84 Toplam % 79
Takm 1 2 3 4 5 6 7 8 Final
Güney Kore Kim Eun-jung 0 2 0 3 0 1 1 X 7
Manitoba Kristy McDonald Çekiç (Son Ta lk Sonu) 1 0 1 0 0 0 0 X 2
Oyuncu yüzdeleri
Güney Kore Takm Kim Manitoba Takm McDonald
Kim Yeong-mi % 84 Raunora Westcott % 83
Kim Seon-yeong % 67 Leslie Wilson-Westcott % 67
Kim Kyeong-ae 100% Kate Cameron % 87
Kim Eun-jung % 97 Kristy McDonald % 59
Toplam % 87 Toplam % 74
Takm 1 2 3 4 5 6 7 8 Final
Ontario Sherry Middaugh Çekiç (Son Ta lk Sonu) 0 0 0 2 1 0 1 0 4
Ontario Tracy Fleury 0 2 1 0 0 2 0 1 6
Oyuncu yüzdeleri
Ontario Takm Middaugh Ontario Fleury Takm
Leigh Armstrong % 88 Amanda Gates % 55
Lee Merklinger % 84 Jenn Horgan % 77
Jo-Ann Rizzo % 72 Kristal Webster % 78
Sherry Middaugh % 57 Tracy Fleury % 76
Toplam % 75 Toplam % 72
Takm 1 2 3 4 5 6 7 8 Final
Alberta Kelsey Rocque Çekiç (Son Ta lk Sonu) 0 0 0 0 1 0 0 X 1
sviçre Silvana Tirinzoni 0 2 1 1 0 1 1 X 6
Oyuncu yüzdeleri
Alberta Rocque Takm sviçre Takm Tirinzoni
Jen Gates % 65 Marlene Albrecht % 82
Taylor McDonald % 62 Esther Neuenschwander % 80
Laura Crocker % 69 Manuela Siegrist % 92
Kelsey Rocque % 54 Silvana Tirinzoni % 77
Toplam % 63 Toplam % 83
Yar finaller

12 Eylül Cumartesi, 17:30

Takm 1 2 3 4 5 6 7 8 Final
Ontario Rachel Homan Çekiç (Son Ta lk Sonu) 1 0 2 1 0 2 0 X 6
Güney Kore Kim Eun-jung 0 1 0 0 1 0 1 X 3
Oyuncu yüzdeleri
Ontario Takm Homan Güney Kore Takm Kim
Lisa Weagle % 71 Kim Yeong-mi % 82
Joanne Courtney % 86 Kim Seon-yeong % 70
Emma Miskew % 76 Kim Kyeong-ae % 68
Rachel Homan % 84 Kim Eun-jung % 86
Toplam % 79 Toplam % 76
Takm 1 2 3 4 5 6 7 8 Final
Ontario Tracy Fleury 0 3 0 0 1 0 3 0 7
sviçre Silvana Tirinzoni Çekiç (Son Ta lk Sonu) 3 0 2 1 0 2 0 1 9
Oyuncu yüzdeleri
Ontario Fleury Takm sviçre Takm Tirinzoni
Amanda Gates % 80 Marlene Albrecht % 75
Jenn Horgan % 76 Esther Neuenschwander % 83
Kristal Webster % 85 Manuela Siegrist % 95
Tracy Fleury % 77 Silvana Tirinzoni % 83
Toplam % 80 Toplam % 84
Final

13 Eylül Pazar 11:30

Sayfa C 1 2 3 4 5 6 7 8 Final
Ontario Rachel Homan Çekiç (Son Ta lk Sonu) 0 3 0 1 0 1 0 0 5
sviçre Silvana Tirinzoni 0 0 1 0 1 0 2 2 6
Oyuncu yüzdeleri
Ontario Takm Homan sviçre Takm Tirinzoni
Lisa Weagle % 58 Marlene Albrecht % 91
Joanne Courtney % 72 Esther Neuenschwander % 82
Emma Miskew % 93 Manuela Siegrist % 63
Rachel Homan % 80 Silvana Tirinzoni % 74
Toplam % 76 Toplam % 78

Seviye II

Round Robin Puan Durumu

Final Round Robin Sralamas

Anahtar
Playofflara Takmlar
Takmlardan Eitlik Bozanlara
A Havuzu W L
Prens Edward Adas Suzanne Birt 2 2
Yeni brunswick Sylvie Robichaud 2 2
Manitoba Cathy Overton-Clapham 2 2
Amerika Birleik Devletleri Nina Roth 2 2
Manitoba Michelle Montford 2 2
B havuzu W L
Manitoba Kerri Einarson 4 0
Ontario Jill Thurston 3 1
sveç Anna Hasselborg 1 3
Nova Scotia Mary-Anne Arsenault 1 3
Newfoundland ve Labrador Heather Strong 1 3
C havuzu W L
Manitoba Barb Spencer 4 0
Amerika Birleik Devletleri Jamie Sinclair 3 1
Saskatchewan Amber Holland 2 2
Newfoundland ve Labrador Stacie Curtis 1 3
sveç Cissi Östlund 0 4

Eitlikler

12 Eylül Cumartesi, 08:30

Takm 1 2 3 4 5 6 7 8 Final
Manitoba Cathy Overton-Clapham 1 0 0 1 1 0 0 X 3
Manitoba Michelle Montford Çekiç (Son Ta lk Sonu) 0 3 3 0 0 1 1 X 8
Takm 1 2 3 4 5 6 7 8 Final
Saskatchewan Amber Holland Çekiç (Son Ta lk Sonu) 1 0 1 0 3 3 0 X 8
Amerika Birleik Devletleri Nina Roth 0 2 0 1 0 0 1 X 4

Playofflar

Çeyrek finaller Yar finaller Final
                 
1 Manitoba Kerri Einarson 8
8 Manitoba Michelle Montford 1
1 Manitoba Kerri Einarson 7
4 Manitoba Jill Thurston 6
4 Manitoba Jill Thurston 8
5 Prens Edward Adas Suzanne Birt 5
1 Manitoba Kerri Einarson 8
7 Saskatchewan Amber Holland 2
2 Manitoba Barb Spencer 3
7 Saskatchewan Amber Holland 9
7 Saskatchewan Amber Holland 7
3 Amerika Birleik Devletleri Jamie Sinclair 4
3 Amerika Birleik Devletleri Jamie Sinclair 5
6 Yeni brunswick Sylvie Robichaud 4
Çeyrek finaller

12 Eylül Cumartesi, 15:00

Takm 1 2 3 4 5 6 7 8 Final
Manitoba Kerri Einarson Çekiç (Son Ta lk Sonu) 2 0 3 1 2 X X X 8
Manitoba Michelle Montford 0 1 0 0 0 X X X 1
Takm 1 2 3 4 5 6 7 8 Final
Manitoba Jill Thurston Çekiç (Son Ta lk Sonu) 3 0 1 0 1 0 3 X 8
Prens Edward Adas Suzanne Birt 0 1 0 2 0 2 0 X 5
Takm 1 2 3 4 5 6 7 8 Final
Manitoba Barb Spencer Çekiç (Son Ta lk Sonu) 0 0 0 1 1 0 1 0 3
Saskatchewan Amber Holland 0 0 1 0 0 3 0 5 9
Takm 1 2 3 4 5 6 7 8 Final
Amerika Birleik Devletleri Jamie Sinclair Çekiç (Son Ta lk Sonu) 1 1 0 0 2 0 0 1 5
Yeni brunswick Sylvie Robichaud 0 0 0 3 0 0 1 0 4
Yar finaller

12 Eylül Cumartesi, 19:00

Takm 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Final
Manitoba Kerri Einarson Çekiç (Son Ta lk Sonu) 2 0 2 0 0 0 0 2 1 7
Manitoba Jill Thurston 0 1 0 2 2 0 1 0 0 6
Takm 1 2 3 4 5 6 7 8 Final
Saskatchewan Amber Holland Çekiç (Son Ta lk Sonu) 1 0 1 2 1 0 0 2 7
Amerika Birleik Devletleri Jamie Sinclair 0 2 0 0 0 1 1 0 4
Final

13 Eylül Pazar 11:30

Takm 1 2 3 4 5 6 7 8 Final
Manitoba Kerri Einarson Çekiç (Son Ta lk Sonu) 2 1 0 1 0 3 1 X 8
Saskatchewan Amber Holland 0 0 1 0 1 0 0 X 2

Referanslar

D balantlar

Opiniones de nuestros usuarios

Abbas Karataş

2015 GSOC Tour Challenge'daki bu giriş, ona iyi bir puan vermekten daha az olan bir bahsi kazanmamı sağladı.

Ilyas Karagöz

İnternette her zaman okunan tipik bir şey olmayan 2015 GSOC Tour Challenge hakkında farklı bir şey bulmam gerekiyordu ve 2015 GSOC Tour Challenge'ın bu makalesini beğendim.

Anis Gültekin

2015 GSOC Tour Challenge ile ilgili makale eksiksiz ve iyi açıklanmış. Virgül eklemem veya kaldırmam.