2015 IKF Dünya Korfbol ampiyonas



İnsanoğlunun 2015 IKF Dünya Korfbol ampiyonas ile ilgili yüzyıllardır biriktirdiği tüm bilgiler artık internette mevcut ve biz de sizin için en erişilebilir şekilde derledik ve sipariş verdik. 2015 IKF Dünya Korfbol ampiyonas ile ilgili bilmek istediğiniz her şeye hızlı ve verimli bir şekilde erişebilmenizi istiyoruz; deneyiminizin hoş olduğunu ve 2015 IKF Dünya Korfbol ampiyonas ile ilgili aradığınız bilgiyi gerçekten bulduğunuzu hissettiğinizi.

Hedeflerimize ulaşmak için yalnızca 2015 IKF Dünya Korfbol ampiyonas hakkında en güncel, anlaşılır ve doğru bilgileri elde etmek için değil, aynı zamanda tasarımın, okunaklılığın, yükleme hızının ve kullanılabilirliğinin sağlanmasına da büyük özen gösterdik. sayfa mümkün olduğunca keyifli olsun, böylece başka hiçbir şey için endişelenmenize gerek kalmadan temel konulara odaklanabilir, 2015 IKF Dünya Korfbol ampiyonas ile ilgili mevcut tüm veri ve bilgileri bilebilirsiniz, biz zaten sizin için hallettik. Umarız amacımıza ulaşmışızdır ve 2015 IKF Dünya Korfbol ampiyonas ile ilgili istediğiniz bilgileri bulmuşsunuzdur. Bu nedenle, sizi memnuniyetle karşılıyoruz ve scientiatr.com kullanma deneyiminin keyfini çıkarmaya devam etmenizi öneririz.

2015 IKF Dünya Korfbol ampiyonas
Turnuva ayrntlar
Ev sahibi ülke Belçika
Tarih 30 Ekim - 8 Kasm
Takmlar 16
Mekan (lar) 3 (3 ev sahibi ehirde)
Nihai pozisyonlar
ampiyonlar   Hollanda (9. kez)
kinciler   Belçika
Üçüncü sra   Çin Taipei
Dördüncü yer   ngiltere
Turnuva istatistikleri
Oynanan maçlar 56
Gol att 2.605 (maç bana 46,52)
En çok gol atanlar Rusya Dmitry Kazachkov
(52 gol)

10 IKF Dünya Korfbol ampiyonas düzenlendi Belçikal ehirler Ghent , Tielen ve Antwerp 2015 Ghent ve yerletirme maçlar ve final tüm gerçekletirildi iken Tielen, birinci ve ikinci tur maçlar ev sahiplii Loto Arena Antwerp.

Bu turnuva ayn zamanda Dünya Oyunlar 2017'de Korfball için eleme turnuvas görevi de görüyor . lk 11'de bitiren Avrupal olmayan tüm takmlar da dahil olmak üzere yedi takm Dünya Oyunlarna hak kazanacaktr. Bu nedenle, en az bir ve en fazla alt Avrupal olmayan takm kalifiye olacaktr. Ardndan, 2017 Dünya Oyunlarna ev sahibi ülke olarak hak kazanan Polonya hariç, kalan yerler bu yarmada en iyi Avrupa takmlar tarafndan doldurulacak .

Uluslararas Korfbol Federasyonu dier barndrma aday turnuvay ev sahiplii yapmaya planlanan Yeni Zelanda, oldu Kasm 2011'de on 4 ödül için Belçika'ya turnuvaya ev sahiplii haklarn seçti Wellington .

Kalifiye takmlar

Takm
Yeterlilik yöntemi
Final
görünümü
Önceki
görünüm
IKF
Sralamas
  Avustralya 2014 Asya-Okyanusya Korfbol ampiyonas ikincisi 0 9 2011 0 8
  Belçika Ev sahibi ülke 10 2011 0 2
  Brezilya 2014 Pan-Amerikan Korfbol ampiyonas ampiyonu 0 1 inci - 36
  Katalonya 2014 IKF Avrupa Korfbol ampiyonas 9 yeri 0 8 2011 0 7
  Çin 2014 Asya-Okyanusya Korfbol ampiyonas 3.lük 0 3 üncü 2011 10
  Çin Taipei 2014 Asya-Okyanusya Korfbol ampiyonas ampiyonu 0 8 2011 0 3
  Çek Cumhuriyeti 2014 IKF Avrupa Korfbol ampiyonas 5. sra 0 5 2011 0 6
  ngiltere 2014 IKF Avrupa Korfbol ampiyonas 4.sü 10 2011 0 5
  Almanya 2014 IKF Avrupa Korfbol ampiyonas 10. 10 2011 0 9
  Hong Kong 2014 Asya-Okyanusya Korfbol ampiyonas 4.sü 0 2. 2011 12
  Macaristan 2014 IKF Avrupa Korfbol ampiyonas 7 yer 0 3 üncü 2007 14
  Hollanda 2014 IKF Avrupa Korfbol ampiyonas ampiyonu 10 2011 0 1
  Polonya 2014 IKF Avrupa Korfbol ampiyonas 8. sra 0 5 2011 13
  Portekiz 2014 IKF Avrupa Korfbol ampiyonas 3.lük 0 8 2011 0 4
  Rusya 2014 IKF Avrupa Korfbol ampiyonas 6.lk 0 3 üncü 2011 11
  Güney Afrika 2014 Tüm Afrika Korfbol ampiyonas ampiyonu 0 6 2011 15
  1. ^
    2003 ylna kadar ngiltere'nin itiraklerini içerir .  
  2. ^
    1978'den 1987'ye kadar Almanya'nn itiraklerini içerir .  

lk tur

Listelenen tüm zamanlar Orta Avrupa Saatidir ( UTC + 01 )

lk tur için çekili 7 ubat 2015 tarihinde yapld ve maçlar Ghent ve Tielen'de oynanacak .

A Havuzu

Konum Takm Pld W OTW OTL L GF GA GD Puan Vasf
1   Belçika (H) 3 3 0 0 0 160 46 +114 9 1-8. Sralar için havuzlar
2   Rusya 3 2 0 0 1 84 87 3 6
3   Avustralya 3 1 0 0 2 79 95 16 3 9. - 16. sralar için havuzlar
4   Brezilya 3 0 0 0 3 35 130 95 0

30 Ekim 2015
14:00
Belçika   5117   Avustralya
Bildiri
Sporthal Bourgoyen, Ghent
Hakem: Lee Wing Hung (Hong Kong)

30 Ekim 2015
18:00
Rusya   3412   Brezilya
Bildiri
Sporthal Bourgoyen, Ghent
Hakem: Peter Busik (Slovakya)

31 Ekim 2015
14:00
Avustralya   348   Brezilya
Bildiri
Sporthal Bourgoyen, Ghent
Hakem: Chen Chi-wei (Çin Taypesi )

31 Ekim 2015
18:00
Belçika   4714   Rusya
Bildiri
Sporthal Bourgoyen, Ghent
Hakem: Jan Henk Hoeksma (Hollanda)

1 Kasm 2015
16:00
Belçika   6215   Brezilya
Bildiri
Sporthal Bourgoyen, Ghent
Hakem: Ronald Buis (Hollanda)

1 Kasm 2015
20:00
Avustralya   2836   Rusya
Bildiri
Sporthal Bourgoyen, Ghent
Hakem: Dean Woods (ngiltere)

B havuzu

Konum Takm Pld W OTW OTL L GF GA GD Puan Vasf
1   Hollanda 3 3 0 0 0 118 41 +77 9 1-8. Sralar için havuzlar
2   Almanya 3 2 0 0 1 57 73 16 6
3   Çek Cumhuriyeti 3 1 0 0 2 64 81 17 3 9. - 16. sralar için havuzlar
4   Macaristan 3 0 0 0 3 43 90 47 0

30 Ekim 2015
14:00
Hollanda   4116   Çek Cumhuriyeti
Bildiri
Sporthal Tielenhei, Tielen
Hakem: Chen Chi-wei (Chinese Taipei)

30 Ekim 2015
18:00
Almanya   2117   Macaristan
Bildiri
Sporthal Tielenhei, Tielen
Hakem: Carlos Faria (Portekiz)

31 Ekim 2015
14:00
Çek Cumhuriyeti   2713   Macaristan
Bildiri
Sporthal Tielenhei, Tielen
Hakem: Dean Woods (ngiltere)

31 Ekim 2015
18:00
Hollanda   3512   Almanya
Bildiri
Sporthal Tielenhei, Tielen
Hakem: Vincent van der Beken (Belçika)

1 Kasm 2015
16:00
Hollanda   4213   Macaristan
Bildiri
Sporthal Tielenhei, Tielen
Hakem: Luke Rosie (Avustralya)

1 Kasm 2015
20:00
Çek Cumhuriyeti   2124   Almanya
Bildiri
Sporthal Tielenhei, Tielen
Hakem: Lee Wing Hung (Hong Kong)

C havuzu

Konum Takm Pld W OTW OTL L GF GA GD Puan Vasf
1   Çin Taipei 3 3 0 0 0 103 45 +58 9 1-8. Sralar için havuzlar
2   Katalonya 3 2 0 0 1 94 55 +39 6
3   Hong Kong 3 1 0 0 2 40 73 33 3 9. - 16. sralar için havuzlar
4   Polonya 3 0 0 0 3 47 111 64 0

30 Ekim 2015
16:00
Hong Kong   2418   Polonya
Bildiri
Sporthal Bourgoyen, Ghent
Seyirci: Vincent van der Beken (Belçika)

30 Ekim 2015
20:00
Çin Taipei   3223   Katalonya
Bildiri
Sporthal Bourgoyen, Ghent
Hakem: Ronald Buis (Hollanda)

31 Ekim 2015
16:00
Katalonya   4216   Polonya
Bildiri
Sporthal Bourgoyen, Ghent
Hakem: Lukas Filip (Çek Cumhuriyeti)

31 Ekim 2015
20:00
Çin Taipei   269   Hong Kong
Bildiri
Sporthal Bourgoyen, Ghent
Hakem: Carlos Faria (Portekiz)

1 Kasm 2015
14:00
Çin Taipei   4517   Polonya
Bildiri
Sporthal Bourgoyen, Ghent
Hakem: Miguel Wensma (Belçika)

1 Kasm 2015
18:00
Katalonya   297   Hong Kong
Bildiri
Sporthal Bourgoyen, Ghent
Hakem: Pardeep Dahiya (Hindistan)

D havuzu

Konum Takm Pld W OTW OTL L GF GA GD Puan Vasf
1   ngiltere 3 2 1 0 0 76 49 +27 8 1-8. Sralar için havuzlar
2   Çin 3 2 0 0 1 70 57 +13 6
3   Portekiz 3 1 0 1 1 77 53 +24 4 9. - 16. sralar için havuzlar
4   Güney Afrika 3 0 0 0 3 39 103 64 0

30 Ekim 2015
16:00
Çin   3014   Güney Afrika
Bildiri
Sporthal Tielenhei, Tielen
Hakem: Luke Rosie (Avustralya)

30 Ekim 2015
20:00
Portekiz   1819 ( gg )   ngiltere
Bildiri
Sporthal Tielenhei, Tielen
Hakem: Miguel Wensma (Belçika)

31 Ekim 2015
16:00
Portekiz   1722   Çin
Bildiri
Sporthal Tielenhei, Tielen
Hakem: Pardeep Dahiya (Hindistan)

31 Ekim 2015
20:00
ngiltere   3113   Güney Afrika
Bildiri
Sporthal Tielenhei, Tielen
Hakem: Peter Busik (Slovakya)

1 Kasm 2015
14:00
Portekiz   4212   Güney Afrika
Bildiri
Sporthal Tielenhei, Tielen
Hakem: Jan Henk Hoeksma (Hollanda)

1 Kasm 2015
18:00
ngiltere   2618   Çin
Bildiri
Sporthal Tielenhei, Tielen
Hakem: Lukas Filip (Çek Cumhuriyeti)

kinci tur

Listelenen tüm zamanlar Orta Avrupa Saatidir ( UTC + 01 )

lk turda her grubun en iyi iki takm ilk 8. sralar için (E ve F havuzlar) havuzlara ilerlerken, dier takmlar 9 ila 16 arasndaki konumlar belirleyecek olan G ve H havuzlarna tanr. Her ikinci tur havuzunda ilk iki, en üst sralar için final play-off'una yükselecek ve en alttaki iki takm en alt sralar için playofflara düecek. kinci turda, tüm maçlar Ghent ve Tielen'de oynanmaya devam edecek , ancak turnuva yaps nedeniyle, 1. turda Ghent'te oynayan tüm takmlar artk Tielen'de oynayacak ve bunun tersi de geçerli olacak.

1-8. Sralar için havuzlar

E Havuzu

Konum Takm Pld W OTW OTL L GF GA GD Puan Vasf
1   Belçika (H) 3 3 0 0 0 96 46 +50 9 Yar finaller
2   Çin Taipei 3 2 0 0 1 81 65 +16 6
3   Katalonya 3 1 0 0 2 60 78 18 3 5. ve 8.likler için finaller
4   Rusya 3 0 0 0 3 53 101 48 0

3 Kasm 2015
18:00
Rusya   1731   Çin Taipei
Bildiri
Sporthal Tielenhei, Tielen

3 Kasm 2015
20:00
Belçika   2414   Katalonya
Bildiri
Sporthal Tielenhei, Tielen

4 Kasm 2015
18:00
Rusya   2223   Katalonya
Bildiri
Sporthal Tielenhei, Tielen

4 Kasm 2015
20:00
Belçika   2518   Çin Taipei
Bildiri
Sporthal Tielenhei, Tielen

F havuzu

Konum Takm Pld W OTW OTL L GF GA GD Puan Vasf
1   Hollanda 3 3 0 0 0 135 37 +98 9 Yar finaller
2   ngiltere 3 2 0 0 1 71 78 7 6
3   Almanya 3 0 1 0 2 54 87 33 2 5. ve 8.likler için finaller
4   Çin 3 0 0 1 2 61 119 58 1

3 Kasm 2015
18:00
Almanya   1526   ngiltere
Bildiri
Sporthal Bourgoyen, Gent

3 Kasm 2015
20:00
Hollanda   6012   Çin
Bildiri
Sporthal Bourgoyen, Gent

4 Kasm 2015
18:00
Almanya   2726 ( gg )   Çin
Bildiri
Sporthal Bourgoyen, Gent

4 Kasm 2015
20:00
Hollanda   4013   ngiltere
Bildiri
Sporthal Bourgoyen, Gent

9. - 16. sralar için havuzlar

G havuzu

Konum Takm Pld W OTW OTL L GF GA GD Puan Vasf
1   Avustralya 3 3 0 0 0 90 49 +41 9 9. - 12. sralar için finaller
2   Hong Kong 3 2 0 0 1 85 61 +24 6
3   Polonya 3 1 0 0 2 73 63 +10 3 13. - 16.lk finalleri
4   Brezilya 3 0 0 0 3 34 109 75 0

3 Kasm 2015
14:00
Avustralya   2822   Polonya
Bildiri
Sporthal Tielenhei, Tielen

3 Kasm 2015
16:00
Brezilya   1542   Hong Kong
Bildiri
Sporthal Tielenhei, Tielen

4 Kasm 2015
14:00
Brezilya   1133   Polonya
Bildiri
Sporthal Tielenhei, Tielen

4 Kasm 2015
16:00
Avustralya   2819   Hong Kong
Bildiri
Sporthal Tielenhei, Tielen

H havuzu

Konum Takm Pld W OTW OTL L GF GA GD Puan Vasf
1   Portekiz 3 3 0 0 0 94 40 +54 9 9. - 12. sralar için finaller
2   Çek Cumhuriyeti 3 2 0 0 1 84 47 +37 6
3   Macaristan 3 1 0 0 2 49 68 19 3 13. - 16.lk finalleri
4   Güney Afrika 3 0 0 0 3 35 107 72 0

3 Kasm 2015
14:00
Çek Cumhuriyeti   4010   Güney Afrika
Bildiri
Sporthal Bourgoyen, Gent

3 Kasm 2015
16:00
Macaristan   1128   Portekiz
Bildiri
Sporthal Bourgoyen, Gent

4 Kasm 2015
14:00
Macaristan   2513   Güney Afrika
Bildiri
Sporthal Bourgoyen, Gent

4 Kasm 2015
16:00
Çek Cumhuriyeti   1724   Portekiz
Bildiri
Sporthal Bourgoyen, Gent

Finaller

Listelenen tüm zamanlar Orta Avrupa Saatidir ( UTC + 01 )

E ve F havuzlarnn en iyi iki takm ampiyonluk finallerinde oynar, dier takmlar ise Dünya Oyunlar 2017 turnuvasnda Korfbol için pozisyon yerletirme ve olas kalifikasyon için oynar . Bu turda kadar tüm maçlar oynanan olduu Not Loto Arena içinde Antwerp .

13. - 16.lk

Parantez

 
13. - 16. sralara yerletirme maçlar 13.-14. sra maç
 
           
 
5 Kasm - Anvers
 
 
  Polonya 25
 
7 Kasm - Anvers
 
  Güney Afrika 20
 
  Polonya 14
 
5 Kasm - Anvers
 
  Macaristan 18
 
  Brezilya 9
 
 
  Macaristan 24
 
15.-16 .lk maç
 
 
7 Kasm - Anvers
 
 
  Güney Afrika 22
 
 
  Brezilya 12

13. - 16. sralara yerletirme maçlar

5 Kasm 2015
14:00
Polonya   2520   Güney Afrika
Bildiri

5 Kasm 2015
16:00
Brezilya   924   Macaristan
Bildiri

15. - 16.lk maç

7 Kasm 2015
14:00
Güney Afrika   2212   Brezilya
Bildiri

13. - 14. sra maç

7 Kasm 2015
16:00
Polonya   1418   Macaristan
Bildiri

9. - 12. yerler

Parantez

 
9. 12. Sralar yerletirme maçlar 9.-10. sra maç
 
           
 
5 Kasm - Anvers
 
 
  Avustralya 16
 
7 Kasm - Anvers
 
  Çek Cumhuriyeti 17
 
  Çek Cumhuriyeti 20
 
5 Kasm - Anvers
 
  Portekiz 19
 
  Hong Kong 6
 
 
  Portekiz 27
 
11.-12. Yer maç
 
 
7 Kasm - Anvers
 
 
  Avustralya 23
 
 
  Hong Kong 9

9. 12. Sralar yerletirme maçlar

5 Kasm 2015
18:00
Avustralya   1617 ( gg )   Çek Cumhuriyeti
Bildiri

5 Kasm 2015
20:00
Hong Kong   627   Portekiz
Bildiri

11. - 12. sra maç

7 Kasm 2015
18:00
Avustralya   239   Hong Kong
Bildiri

9. - 10.luk maç

7 Kasm 2015
20:00
Çek Cumhuriyeti   2019   Portekiz
Bildiri

5. ve 8. yerler

Parantez

 
5. 8. sra yerletirme maçlar 5.-6.lk maç
 
           
 
6 Kasm - Anvers
 
 
  Rusya 17
 
8 Kasm - Anvers
 
  Almanya 24
 
  Almanya 15
 
6 Kasm - Anvers
 
  Katalonya 16
 
  Katalonya 32
 
 
  Çin 23
 
7.-8.lik maç
 
 
8 Kasm - Anvers
 
 
  Rusya 30
 
 
  Çin 41

5. 8. sra yerletirme maçlar

6 Kasm 2015
14:00
Rusya   1724   Almanya
Bildiri

6 Kasm 2015
16:00
Katalonya   3223   Çin
Bildiri

7. - 8.lik maç

8 Kasm 2015
9:30
Rusya   3041   Çin
Bildiri

5. - 6.lk maç

8 Kasm 2015
11:30
Almanya   1516 ( gg )   Katalonya
Bildiri

ampiyona yar finalleri

Parantez

 
Yar finaller Final
 
           
 
6 Kasm - Anvers
 
 
  Çin Taipei 17
 
8 Kasm - Anvers
 
  Hollanda 40
 
  Hollanda 27
 
6 Kasm - Anvers
 
  Belçika 18
 
  Belçika 30
 
 
  ngiltere 14
 
Üçüncü sra
 
 
8 Kasm - Anvers
 
 
  Çin Taipei 21
 
 
  ngiltere 12

Yar finaller

6 Kasm 2015
18:00
Çin Taipei   1740   Hollanda
Bildiri

6 Kasm 2015
20:00
Belçika   3014   ngiltere
Bildiri

3. - 4.lük maç

8 Kasm 2015
13:30
Çin Taipei   2112   ngiltere
Bildiri

Final

8 Kasm 2015
15:30
Hollanda   2718   Belçika
Bildiri

statistik

Yeni Rekor

Final sralamas

Anahtar
Avrupa dndaki takm olarak 2017 Dünya Oyunlarna ilk 11'de girmeye hak kazand
En iyi Avrupa takm olarak 2017 Dünya Oyunlarna hak kazand (kalan dört sra)
Ev sahibi olarak 2017 Dünya Oyunlarna katlmaya hak kazand (zaten turnuva öncesi)
Sra Takm
1. sra, altn madalya kazananlar   Hollanda
2.lik, gümü madalya (lar)   Belçika
Üçüncülük, bronz madalya (lar)   Çin Taipei
4   ngiltere
5   Katalonya
6   Almanya
7   Çin
8   Rusya
9   Çek Cumhuriyeti
10   Portekiz
11   Avustralya
12   Hong Kong
13   Macaristan
14   Polonya
15   Güney Afrika
16   Brezilya

Ayrca baknz

Notlar

Referanslar

D balantlar

Opiniones de nuestros usuarios

Adnan Kandemir

2015 IKF Dünya Korfbol ampiyonas hakkında harika bir gönderi.

Halil Akbaş

2015 IKF Dünya Korfbol ampiyonas ile ilgili bu makale dikkatimi çekti, kelimelerin ne kadar iyi ölçüldüğünü merak ediyorum, sanki...zarif.