2015 Korea Masters Grand Prix Altn



İnsanoğlunun 2015 Korea Masters Grand Prix Altn ile ilgili yüzyıllardır biriktirdiği tüm bilgiler artık internette mevcut ve biz de sizin için en erişilebilir şekilde derledik ve sipariş verdik. 2015 Korea Masters Grand Prix Altn ile ilgili bilmek istediğiniz her şeye hızlı ve verimli bir şekilde erişebilmenizi istiyoruz; deneyiminizin hoş olduğunu ve 2015 Korea Masters Grand Prix Altn ile ilgili aradığınız bilgiyi gerçekten bulduğunuzu hissettiğinizi.

Hedeflerimize ulaşmak için yalnızca 2015 Korea Masters Grand Prix Altn hakkında en güncel, anlaşılır ve doğru bilgileri elde etmek için değil, aynı zamanda tasarımın, okunaklılığın, yükleme hızının ve kullanılabilirliğinin sağlanmasına da büyük özen gösterdik. sayfa mümkün olduğunca keyifli olsun, böylece başka hiçbir şey için endişelenmenize gerek kalmadan temel konulara odaklanabilir, 2015 Korea Masters Grand Prix Altn ile ilgili mevcut tüm veri ve bilgileri bilebilirsiniz, biz zaten sizin için hallettik. Umarız amacımıza ulaşmışızdır ve 2015 Korea Masters Grand Prix Altn ile ilgili istediğiniz bilgileri bulmuşsunuzdur. Bu nedenle, sizi memnuniyetle karşılıyoruz ve scientiatr.com kullanma deneyiminin keyfini çıkarmaya devam etmenizi öneririz.

2015 Korea Masters
Grand Prix Altn
Turnuva ayrntlar
Tarih 3-8 Kasm
Seviye Grand Prix Altn
Toplam para ödülü 120.000 ABD Dolar
Yer Hwasan Spor Salonu
yer Jeonju , Güney Kore
ampiyonlar
Tek erkekler Güney Kore Lee Dong-keun
Tek kadnlar Japonya Sayaka Sato
Çift erkekler Güney Kore Kim Gi-jung Kim Sa-rang
Güney Kore
Çift kadnlar Güney Kore Chang Ye-na Lee So-hee
Güney Kore
Kark çiftler Güney Kore Ko Sung-hyun Kim Ha-na
Güney Kore
2014 2016

2015 Kore Masters Grand Prix Altn onaltnc badminton turnuvas oldu 2015 BWF Grand Prix ve Grand Prix Altn . Turnuva 38 Kasm 2015 tarihleri arasnda Güney Kore , Jeonju , Hwasan Gymnasium'da düzenlendi ve toplamda 120.000 $ 'lk bir çantaya sahipti.

Tek erkekler

Tohumlar

  1. Güney Kore Son Wan-ho (Yar Finaller)
  2. Güney Kore Lee Hyun-il (Final)
  3. Çin Taipei Hsu Jen-hao (lk tur)
  4. Güney Kore Lee Dong-keun (ampiyon)
  5. Fransa Brice Leverdez (lk tur)
  6. Güney Kore Jeon Hyeok-jin (Yar Finaller)
  7. Endonezya hsan Mevlana Mustofa (lk tur)
  8. Endonezya Jonatan Christie (Çeyrek Finaller)
  9. Malezya Zulfadli Zulkiffli (Üçüncü tur)
  10. Japonya Kazumasa Sakai (Üçüncü tur)
  11. srail Misha Zilberman (Geri Çekildi)
  12. Polonya Adrian Dziolko (kinci tur)
  13. Endonezya Anthony Sinisuka Ginting (kinci tur)
  14. Çek Cumhuriyeti Petr Koukal (lk tur)
  15. Malezya Iskandar Zulkarnain Zainuddin (kinci tur)
  16. Malezya Soo Teck Zhi (kinci tur)

Finaller

Çeyrek finaller Yar finaller Final
                             
1 Güney Kore Son Wan-ho 21 21
  Güney Kore Ha Young-woong 16 17
1 Güney Kore Son Wan-ho 13 16
4 Güney Kore Lee Dong-keun 21 21
4 Güney Kore Lee Dong-keun 21 18 21
8 Endonezya Jonatan Christie 10 21 8
4 Güney Kore Lee Dong-keun 17 21 21
2 Güney Kore Lee Hyun-il 21 14 14
6 Güney Kore Jeon Hyeok-jin 22 7 21
  Japonya Kenta Nishimoto 20 21 12
6 Güney Kore Jeon Hyeok-jin 12 22
2 Güney Kore Lee Hyun-il 21 24
  Güney Kore Heo Kwang-hee 16 21 13
2 Güney Kore Lee Hyun-il 21 17 21

Üst yar

Bölüm 1

lk tur kinci tur Üçüncü Tur
                             
1 Güney Kore Olu Wh 21 21
Q7 Güney Kore Woo Sh 12 10
1 Güney Kore Olu Wh 21 21
  Japonya K Tsuneyama 12 15
  Japonya K Tsuneyama 21 21
  Güney Kore Um Jk 11 13
1 Güney Kore Olu Wh 21 21
  Çin Qiao B 18 10
13 Endonezya Ginting olarak 21 21
S5 Güney Kore Park Mh 17 17
13 Endonezya Ginting olarak 14 16
  Çin Qiao B 21 21
  Güney Kore Choi Yw 17 17
  Çin Qiao B 21 21

Bölüm 2

lk tur kinci tur Üçüncü Tur
                             
5 Fransa B Leverdez 21 10 15
  Güney Kore Seo Sj 17 21 21
  Güney Kore Seo Sj 10 15
  Güney Kore Ha Yw 21 21
  Güney Kore Ha Yw 21 21
  Çin Taipei Kuo Pc 10 14
  Güney Kore Ha Yw 21 21
  Endonezya MB Pangisthu 14 8
16 Malezya Soo TZ 21 21
  Güney Kore Han Kh 18 17
16 Malezya Soo TZ 7 16
  Endonezya MB Pangisthu 21 21
  Polonya M Rogalski 15 8
  Endonezya MB Pangisthu 21 21

3. Bölüm

lk tur kinci tur Üçüncü Tur
                             
4 Güney Kore Lee Dk 21 21
  Çin Taipei Lin Yh 18 5
4 Güney Kore Lee Dk 21 20 21
  Çin Guo K 16 22 12
  Çin Guo K 21 21
  Güney Kore Kim Dh 13 12
4 Güney Kore Lee Dk 21 21
9 Malezya Zf Zulkiffli 13 8
9 Malezya Zf Zulkiffli 21 21
  Güney Kore Shin Kd 4 5
9 Malezya Zf Zulkiffli 21 21
  Japonya R Takeshita 15 10
  Japonya R Takeshita 21 21
S6 Güney Kore Joo Mg 10 17

Bölüm 4

lk tur kinci tur Üçüncü Tur
                             
8 Endonezya J Christie 21 21
  Güney Kore Kim Dr 15 15
8 Endonezya J Christie 21 21
  Güney Kore Kim Sm 14 11
  Güney Kore Kim Sm 21 22
S3 Güney Kore Lee Jw 18 20
8 Endonezya J Christie 19 21 21
  Japonya H Shimono 21 12 9
14 Çek Cumhuriyeti P Koukal 21 11 19
  Japonya H Shimono 12 21 21
  Japonya H Shimono 21 19 21
  Güney Kore Byun Js 15 21 9
  Güney Kore Byun Js 21 21
PFQ Amerika Birleik Devletleri E Lee 5 6

Alt yars

Bölüm 5

lk tur kinci tur Üçüncü Tur
                             
PFQ Güney Kore Choi Ms 5 10
  Çin Huang YX 21 21
  Çin Huang YX 21 18 19
10 Japonya K Sakai 17 21 21
  Güney Kore Ko Gb 12 16
10 Japonya K Sakai 21 21
10 Japonya K Sakai 22 10 18
6 Güney Kore Jeon Hj 20 21 21
  Güney Kore Han Sy 9 8
  Endonezya SD Kuncoro 21 21
  Endonezya SD Kuncoro 21 18 10
6 Güney Kore Jeon Hj 14 21 21
S8 Güney Kore Jung Kh 11 12
6 Güney Kore Jeon Hj 21 21

Bölüm 6

lk tur kinci tur Üçüncü Tur
                             
  Güney Kore Hong Jh 21 21
Q1 Güney Kore Na Ss 16 16
  Güney Kore Hong Jh 8 16
  Japonya K Nishimoto 21 21
  Japonya K Nishimoto 21 21
PFQ Güney Kore Jo Ga 10 10
  Japonya K Nishimoto 21 21
  Endonezya RA Megananda 11 8
  Endonezya RA Megananda 21 21
  Güney Kore Olu Sh 17 16
  Endonezya RA Megananda 21 21
  Güney Kore Kim Mk 17 16
  Güney Kore Kim Mk 21 21
3 Çin Taipei Hsu Jh 13 11

Bölüm 7

lk tur kinci tur Üçüncü Tur
                             
  Japonya Y Yamaguchi 21 21
Q4 Güney Kore Park Jh 9 19
  Japonya Y Yamaguchi 8 21 21
15 Malezya IZ Zainuddin 21 19 16
  Güney Kore Lee Hj 13 12
15 Malezya IZ Zainuddin 21 21
  Japonya Y Yamaguchi 16 16
  Güney Kore Heo Kh 21 21
  Çin Taipei Yang Yh 21 21
  Güney Kore Joo Hj 15 9
  Çin Taipei Yang Yh 5 8
  Güney Kore Heo Kh 21 21
  Güney Kore Heo Kh 21 21
7 Endonezya IM Mustofa 18 13

Bölüm 8

lk tur kinci tur Üçüncü Tur
                             
  Çin Shi YQ 21 21
  Güney Kore Yim Jw 13 12
  Çin Shi YQ 21 21
12 Polonya Bir Dziolko 14 12
  Malezya Goh SH 20 19
12 Polonya Bir Dziolko 22 21
  Çin Shi YQ 18 21 9
2 Güney Kore Lee Hi 21 17 21
  Güney Kore Yoon Jh 14 14
S2 Güney Kore Kim Ym 21 21
S2 Güney Kore Kim Ym 8 10
2 Güney Kore Lee Hi 21 21
  Çin Taipei Liu Wc 19 7
2 Güney Kore Lee Hi 21 21

Tek kadnlar

Tohumlar

  1. Güney Kore Sung Ji-hyun (lk tur)
  2. Çin Sun Yu (Final)
  3. Güney Kore Bae Yeon-ju (Yar Final)
  4. Japonya Sayaka Sato (ampiyon)
  5. Güney Kore Kim Hyo-min (kinci tur)
  6. Japonya Kaori Imabeppu (Çeyrek Finaller)
  7. Japonya Aya Ohori (lk tur)
  8. Çin Taipei Cheng Chi-ya (kinci tur)

Finaller

Yar finaller Final
                   
Çin Shen Yaying 12 15
4 Japonya Sayaka Sato 21 21
4 Japonya Sayaka Sato 22 21
2 Çin Sun Yu 20 19
3 Güney Kore Bae Yeon-ju 8 8
2 Çin Sun Yu 21 21

Üst yar

Bölüm 1

lk tur kinci tur Çeyrek finaller
                             
1 Güney Kore Sung Jh 1 r
  Çin Taipei Chen Hh 1
  Çin Taipei Chen Hh 21 21
  Avustralya Wendy Chen Hy 10 9
  Vietnam Le TH 11 17
  Avustralya Wendy Chen Hy 21 21
  Çin Taipei Chen Hh 13 15
  Çin Shen YY 21 21
7 Japonya A Ohori 10 15
  Çin Shen YY 21 21
  Çin Shen YY 21 21
  Çin Taipei Çan Mh 18 14
  Çin Taipei Çan Mh 21 21
  Slovakya J Ciznarova 9 6

Bölüm 2

lk tur kinci tur Çeyrek finaller
                             
4 Japonya S Sato 21 20 22
  Güney Kore Kim Ny 15 22 20
4 Japonya S Sato 21 21
S2 Güney Kore Kim Merhaba 14 17
  Malezya Lim CS 14 19
S2 Güney Kore Kim Merhaba 21 21
4 Japonya S Sato 21 21
  Japonya K Ito 10 18
5 Güney Kore Kim Hm 21 21
  Çin Taipei Hung Sh 15 16
5 Güney Kore Kim Hm 20 17
  Japonya K Ito 22 21
  Japonya K Ito 21 21
  Endonezya DD Ayustine 9 18

Alt yars

3. Bölüm

lk tur kinci tur Çeyrek finaller
                             
  Malezya Ho YM 16 11
Q4 Güney Kore Kim Ge 21 21
Q4 Güney Kore Kim Ge 21 21
8 Çin Taipei Cheng Cy 17 17
Q1 Güney Kore Shon Mh 22 5 15
8 Çin Taipei Cheng Cy 20 21 21
Q4 Güney Kore Kim Ge 10 7
3 Güney Kore Bae Yj 21 21
S3 Güney Kore Han Sy 10 9
  Japonya Bir Maden 21 21
  Japonya Bir Maden 12 9
3 Güney Kore Bae Yj 21 21
  Endonezya Salazarani 9 12
3 Güney Kore Bae Yj 21 21

Bölüm 4

lk tur kinci tur Çeyrek finaller
                             
  Güney Kore Lee Jm 21 21
  Çin Taipei Yu Ch 13 18
  Güney Kore Lee Jm 18 19
6 Japonya K Imabeppu 21 21
  talya J Cicognini 6 6
6 Japonya K Imabeppu 21 21
6 Japonya K Imabeppu 17 13
2 Çin Güne Y 21 21
  Malezya Lim YF 19 16
  Güney Kore Koh Eb 21 21
  Güney Kore Koh Eb 15 7
2 Çin Güne Y 21 21
  Çin Taipei Lin Yc 16 5
2 Çin Güne Y 21 21

Çift erkekler

Tohumlar

Finaller

Yar finaller Final
                   
  Çin Taipei Lee Jhe-huei Lee Yang
Çin Taipei
17 14
3 Güney Kore Kim Gi-jung Kim Sa-rang
Güney Kore
21 21
3 Güney Kore Kim Gi-jung Kim Sa-rang
Güney Kore
16 21 21
2 Güney Kore Ko Sung-hyun Shin Baek-cheol
Güney Kore
21 18 19
4 Çin Li Junhui Liu Yuchen
Çin
14 15
2 Güney Kore Ko Sung-hyun Shin Baek-cheol
Güney Kore
21 21

Üst yar

Bölüm 1

lk tur kinci tur Çeyrek finaller
                             
1 Güney Kore Lee Yd Yoo Ys
Güney Kore
21 21
Q4 Çin Taipei Liao Kh Lu Cp
Çin Taipei
14 14
1 Güney Kore Lee Yd Yoo Ys
Güney Kore
25 21
  Çin Huang KX Wang SJ
Çin
23 19
  Çin Huang KX Wang SJ
Çin
21 21
  Malezya Düük JS Ong YS
Malezya
17 17
1 Güney Kore Lee Yd Yoo Ys
Güney Kore
11 r
  Çin Taipei Lee Jh Lee Y
Çin Taipei
10
7 Endonezya MF Gideon K S Sukamuljo
Endonezya
1
  Güney Kore Chung E-js Kim Dy
Güney Kore
0 r
7 Endonezya MF Gideon K S Sukamuljo
Endonezya
19 19
  Çin Taipei Lee Jh Lee Y
Çin Taipei
21 21
  Japonya T Inoue Y Kaneko
Japonya
17 17
  Çin Taipei Lee Jh Lee Y
Çin Taipei
21 21

Bölüm 2

lk tur kinci tur Çeyrek finaller
                             
3 Güney Kore Kim Gj Kim Sr
Güney Kore
21 21
  Çin Taipei Lin Yh Yang Yh
Çin Taipei
12 13
3 Güney Kore Kim Gj Kim Sr
Güney Kore
21 21
  Hong Kong Veya CC Tang CM
Hong Kong
8 14
  Hong Kong Veya CC Tang CM
Hong Kong
15 21 21
S2 Güney Kore Kim Ds Song Cy
Güney Kore
21 16 15
3 Güney Kore Kim Gj Kim Sr
Güney Kore
21 21
8 Çin Wang YL Zhang W
Çin
18 16
8 Çin Wang YL Zhang W
Çin
21 21
  Çin Taipei Huang Pj Tien Tc
Çin Taipei
18 19
8 Çin Wang YL Zhang W
Çin
17 21 21
  Güney Kore Choi Yw Kang Jw
Güney Kore
21 11 10
  Güney Kore Choi Yw Kang Jw
Güney Kore
21 21
S3 Hollanda R Bosch O Leydon-Davis
Yeni Zelanda
18 9

Alt yars

3. Bölüm

lk tur kinci tur Çeyrek finaller
                             
  Hong Kong Chan TK Hukuku CH
Hong Kong
  Güney Kore Jun Bc Kim De
Güney Kore
w / o
  Hong Kong Chan TK Hukuku CH
Hong Kong
21 13 18
6 Japonya K Kazuno K Yamada
Japonya
12 21 21
  Çin Taipei Chen Hl Wang Cl
Çin Taipei
15 13
6 Japonya K Kazuno K Yamada
Japonya
21 21
6 Japonya K Kazuno K Yamada
Japonya
15 16
4 Çin Li JH Liu YC
Çin
21 21
  Endonezya B Angriawan R A Saputro
Endonezya
21 21
  Güney Kore Han Ts Lee Sj
Güney Kore
18 16
  Endonezya B Angriawan R A Saputro
Endonezya
11 21 13
4 Çin Li JH Liu YC
Çin
21 17 21
  Malezya Chooi KM Ow YH
Malezya
11 16
4 Çin Li JH Liu YC
Çin
21 21

Bölüm 4

lk tur kinci tur Çeyrek finaller
                             
  Çin Taipei Chang Kc Liang Jw
Çin Taipei
22 16 19
  Güney Kore Choi Sg Kim Jh
Güney Kore
20 21 21
  Güney Kore Choi Sg Kim Jh
Güney Kore
19 21 21
5 Endonezya W Nayaka A Yusuf
Endonezya
21 18 16
Q1 Güney Kore Han Ys Kim Jd
Güney Kore
18 18
5 Endonezya W Nayaka A Yusuf
Endonezya
21 21
  Güney Kore Choi Sg Kim Jh
Güney Kore
20 17
2 Güney Kore Ko Sh Shin Bc
Güney Kore
22 21
  Japonya T Hoki Y Kobayashi
Japonya
19 17
PFQ Güney Kore Jung Jw Kim Dj
Güney Kore
21 21
PFQ Güney Kore Jung Jw Kim Dj
Güney Kore
16 16
2 Güney Kore Ko Sh Shin Bc
Güney Kore
21 21
  Çin Taipei Liu Wc Yang Ph
Çin Taipei
14 18
2 Güney Kore Ko Sh Shin Bc
Güney Kore
21 21

Çift kadnlar

Tohumlar

Finaller

Yar finaller Final
                   
6 Güney Kore Jung Kyung-eun Shin Seung-chan
Güney Kore
19 21 21
Japonya Yuki Fukushima Sayaka Hirota
Japonya
21 11 15
6 Güney Kore Jung Kyung-eun Shin Seung-chan
Güney Kore
7 21 19
5 Güney Kore Chang Ye-na Lee So-hee
Güney Kore
21 16 21
5 Güney Kore Chang Ye-na Lee So-hee
Güney Kore
22 21
2 Güney Kore Git Ah-ra Yoo Hae-won
Güney Kore
20 18

Üst yar

Bölüm 1

lk tur kinci tur Çeyrek finaller
                             
1 Japonya S Matsuo M Naito
Japonya
18 21 9
  Endonezya DD Haris R E Putri Sari
Endonezya
21 14 21
  Endonezya DD Haris R E Putri Sari
Endonezya
21 21
  Çin Taipei Chiang Kh Wu Fc
Çin Taipei
18 18
  Çin Taipei Chiang Kh Wu Fc
Çin Taipei
21 21
  Güney Kore Cho Ys Park Se
Güney Kore
12 14
  Endonezya DD Haris R E Putri Sari
Endonezya
19 17
6 Güney Kore Jung Ke Shin Sc
Güney Kore
21 21
6 Güney Kore Jung Ke Shin Sc
Güney Kore
21 21
Q4 Güney Kore Kim Cm Lee Br
Güney Kore
4 7
6 Güney Kore Jung Ke Shin Sc
Güney Kore
21 21
  Güney Kore Kim Sb Seong Sy
Güney Kore
8 10
S3 Güney Kore Lee Yn Park Ys
Güney Kore
12 15
  Güney Kore Kim Sb Seong Sy
Güney Kore
21 21

Bölüm 2

lk tur kinci tur Çeyrek finaller
                             
4 Güney Kore Chae Yj Kim Sy
Güney Kore
21 21
  Çin Taipei Hung Sh Lin Yc
Çin Taipei
10 9
4 Güney Kore Chae Yj Kim Sy
Güney Kore
15 21 13
  Endonezya AS Awanda N K Mahadewi Istirani
Endonezya
21 13 21
  Endonezya AS Awanda N K Mahadewi Istirani
Endonezya
21 17 21
  Güney Kore Song Kb Yoon Ma
Güney Kore
10 21 19
  Endonezya AS Awanda N K Mahadewi Istirani
Endonezya
22 19 9
  Japonya Y Fukushima S Hirota
Japonya
20 21 21
7 Çin Huang DP Ou DN
Çin
21 21
  Çin Taipei Cheng Cy Cheng Yc
Çin Taipei
12 8
7 Çin Huang DP Ou DN
Çin
16 19
  Japonya Y Fukushima S Hirota
Japonya
21 21
  Güney Kore Ji Jb Kim Ge
Güney Kore
15 25 17
  Japonya Y Fukushima S Hirota
Japonya
21 23 21

Alt yars

3. Bölüm

lk tur kinci tur Çeyrek finaller
                             
  Güney Kore Eom Hw Kim Hn
Güney Kore
21 21
  Çin Taipei Lin Wc Lin Xm
Çin Taipei
13 7
  Güney Kore Eom Hw Kim Hn
Güney Kore
9 12
5 Güney Kore Chang Yn Lee Sh
Güney Kore
21 21
S2 Güney Kore Kim Th Seo Sh
Güney Kore
7 11
5 Güney Kore Chang Yn Lee Sh
Güney Kore
21 21
5 Güney Kore Chang Yn Lee Sh
Güney Kore
21 14 21
3 Japonya Bir Kurihara N Shinoya
Japonya
16 21 12
  Endonezya GR Imawan T R Nuraidah
Endonezya
21 21
  Güney Kore Kim Yy Ko Jh
Güney Kore
6 7
  Endonezya GR Imawan T R Nuraidah
Endonezya
17 14
3 Japonya Bir Kurihara N Shinoya
Japonya
21 21
  Çin Taipei Chang Ht Hu Lf
Çin Taipei
8 12
3 Japonya Bir Kurihara N Shinoya
Japonya
21 21

Bölüm 4

lk tur kinci tur Çeyrek finaller
                             
  Güney Kore Kim Hj Park Kh
Güney Kore
21 21
  Çin Taipei Chen Hh Huang Mc
Çin Taipei
16 19
  Güney Kore Kim Hj Park Kh
Güney Kore
21 21
8 Endonezya SR Andini M D Giovani
Endonezya
13 15
  Güney Kore Kim Hr Kong Hy
Güney Kore
16 21 16
8 Endonezya SR Andini M D Giovani
Endonezya
21 17 21
  Güney Kore Kim Hj Park Kh
Güney Kore
16 13
2 Güney Kore Git Ar Yoo Hw
Güney Kore
21 21
  Japonya S Tanaka K Yonemoto
Japonya
21 21
  Vietnam Le TH Pham NT
Vietnam
15 12
  Japonya S Tanaka K Yonemoto
Japonya
21 5 19
2 Güney Kore Git Ar Yoo Hw
Güney Kore
17 21 21
Q1 Güney Kore Kim Mj Kim Yj
Güney Kore
11 8
2 Güney Kore Git Ar Yoo Hw
Güney Kore
21 21

Kark çiftler

Tohumlar

Finaller

Yar finaller Final
                   
1 Güney Kore Ko Sung-hyun Kim Ha-na
Güney Kore
21 21
6 Güney Kore Choi Sol-gyu Eom Hye-won
Güney Kore
18 12
1 Güney Kore Ko Sung-hyun Kim Ha-na
Güney Kore
19 21 21
5 Güney Kore Shin Baek-cheol Chae Yoo-jung
Güney Kore
21 17 19
Güney Kore Kim Gi-jung Shin Seung-chan
Güney Kore
18 17
5 Güney Kore Shin Baek-cheol Chae Yoo-jung
Güney Kore
21 21

Üst yar

Bölüm 1

lk tur kinci tur Çeyrek finaller
                             
1 Güney Kore Ko Sh Kim Hn
Güney Kore
21 21
Q1 Çin Taipei Liu Wc Huang Mc
Çin Taipei
10 11
1 Güney Kore Ko Sh Kim Hn
Güney Kore
21 21
S2 Japonya Y Kaneko S Matsuo
Japonya
10 15
S2 Japonya Y Kaneko S Matsuo
Japonya
21 21
  Çin Taipei Tien Tc Wu Fc
Çin Taipei
12 9
1 Güney Kore Ko Sh Kim Hn
Güney Kore
21 21
  Japonya Bir Koga K Yonemoto
Japonya
15 19
8 Çin Taipei Chen Hl Hu Lf
Çin Taipei
21 23 11
  Japonya Bir Koga K Yonemoto
Japonya
18 25 21
  Japonya Bir Koga K Yonemoto
Japonya
21 21
  Güney Kore Kim Jh Kim Sy
Güney Kore
17 18
  Güney Kore Kim Jh Kim Sy
Güney Kore
21 24
  Vietnam TD Pham NT yapn
Vietnam
9 22

Bölüm 2

lk tur kinci tur Çeyrek finaller
                             
3 Endonezya R Alexander M D Oktaviani
Endonezya
18 21 21
  Çin Taipei Huang Pj Chiang Kh
Çin Taipei
21 12 14
3 Endonezya R Alexander M D Oktaviani
Endonezya
19 15
  Güney Kore Kim Dy Go Ar
Güney Kore
21 21
  Malezya Tan KM Lai PJ
Malezya
21 20 15
  Güney Kore Kim Dy Go Ar
Güney Kore
16 22 21
  Güney Kore Kim Dy Go Ar
Güney Kore
16 10
6 Güney Kore Choi Sg Eom Hw
Güney Kore
21 21
6 Güney Kore Choi Sg Eom Hw
Güney Kore
21 23
  Çin Liu YC Ou DN
Çin
17 21
6 Güney Kore Choi Sg Eom Hw
Güney Kore
21 21
  Çin Taipei Yang Ph Chen Hh
Çin Taipei
9 14
  Çin Taipei Yang Ph Chen Hh
Çin Taipei
21 21
  Hollanda R Bosch Lin Wc
Çin Taipei
17 14

Alt yars

3. Bölüm

lk tur kinci tur Çeyrek finaller
                             
  Güney Kore Kim Gj Shin Sc
Güney Kore
21 21
  Çin Taipei Lee Ch Cheng Cy
Çin Taipei
10 14
  Güney Kore Kim Gj Shin Sc
Güney Kore
21 21
S3 Japonya Y Kobayashi Y Fukushima
Japonya
18 15
S3 Japonya Y Kobayashi Y Fukushima
Japonya
19 21 21
7 Endonezya AE Prasetya A Saufika
Endonezya
21 13 12
  Güney Kore Kim Gj Shin Sc
Güney Kore
25 21
  Japonya K Kazuno A Kurihara
Japonya
23 13
  Japonya K Kazuno A Kurihara
Japonya
4
  Güney Kore Chung Es Kong Hy
Güney Kore
3 r
  Japonya K Kazuno A Kurihara
Japonya
21 13 21
4 Çin Huang KX Huang DP
Çin
10 21 12
  Çin Taipei Wang Cl Yu Ch
Çin Taipei
13 12
4 Çin Huang KX Huang DP
Çin
21 21

Bölüm 4

lk tur kinci tur Çeyrek finaller
                             
  Çin Taipei Chang Kc Chang Ht
Çin Taipei
21 21
  Yeni Zelanda Ey Leydon-Davis Lin Xm
Çin Taipei
19 16
  Çin Taipei Chang Kc Chang Ht
Çin Taipei
13 16
5 Güney Kore Shin Bc Chae Yj
Güney Kore
21 21
  Endonezya H Faisal S D Aulia
Endonezya
14 21 15
5 Güney Kore Shin Bc Chae Yj
Güney Kore
21 17 21
5 Güney Kore Shin Bc Chae Yj
Güney Kore
16 21 21
  Güney Kore Kim De Yoo Hw
Güney Kore
21 11 18
Q4 Güney Kore Kim Dj Kim Cm
Güney Kore
17 21 21
  Çin Taipei Liang Jw Cheng Yc
Çin Taipei
21 19 16
Q4 Güney Kore Kim Dj Kim Cm
Güney Kore
12 18
  Güney Kore Kim De Yoo Hw
Güney Kore
21 21
  Güney Kore Kim De Yoo Hw
Güney Kore
21 19 21
2 Rusya E Dremin E Dimova
Rusya
14 21 14

Referanslar

D balantlar

Öncesinde
2015 Bitburger Open Grand Prix Gold
BWF Grand Prix ve Grand Prix Gold
2015 BWF Sezonu
2015 skoç Açk Grand Prix'si ile baarya ulat

Opiniones de nuestros usuarios

Isak Fidan

Teşekkürler. 2015 Korea Masters Grand Prix Altn ile ilgili makale bana yardımcı oldu.

Esma Duran

2015 Korea Masters Grand Prix Altn ile ilgili bu makale dikkatimi çekti, kelimelerin ne kadar iyi ölçüldüğünü merak ediyorum, sanki...zarif.

Hadi Işık

Bu yazıda 2015 Korea Masters Grand Prix Altn hakkında bilmediğim şeyler öğrendim, bu yüzden şimdi yatağa gidebilirim.