2015 Makao Açk Grand Prix Altn



İnsanoğlunun 2015 Makao Açk Grand Prix Altn ile ilgili yüzyıllardır biriktirdiği tüm bilgiler artık internette mevcut ve biz de sizin için en erişilebilir şekilde derledik ve sipariş verdik. 2015 Makao Açk Grand Prix Altn ile ilgili bilmek istediğiniz her şeye hızlı ve verimli bir şekilde erişebilmenizi istiyoruz; deneyiminizin hoş olduğunu ve 2015 Makao Açk Grand Prix Altn ile ilgili aradığınız bilgiyi gerçekten bulduğunuzu hissettiğinizi.

Hedeflerimize ulaşmak için yalnızca 2015 Makao Açk Grand Prix Altn hakkında en güncel, anlaşılır ve doğru bilgileri elde etmek için değil, aynı zamanda tasarımın, okunaklılığın, yükleme hızının ve kullanılabilirliğinin sağlanmasına da büyük özen gösterdik. sayfa mümkün olduğunca keyifli olsun, böylece başka hiçbir şey için endişelenmenize gerek kalmadan temel konulara odaklanabilir, 2015 Makao Açk Grand Prix Altn ile ilgili mevcut tüm veri ve bilgileri bilebilirsiniz, biz zaten sizin için hallettik. Umarız amacımıza ulaşmışızdır ve 2015 Makao Açk Grand Prix Altn ile ilgili istediğiniz bilgileri bulmuşsunuzdur. Bu nedenle, sizi memnuniyetle karşılıyoruz ve scientiatr.com kullanma deneyiminin keyfini çıkarmaya devam etmenizi öneririz.

2015 Makao
Açk Grand Prix Altn
Turnuva ayrntlar
Seviye Grand Prix Altn
Toplam para ödülü 120.000 ABD Dolar
Yer Seac Multi-Sports Pavilion'a dokunun
yer Makao
ampiyonlar
Tek Erkekler Güney Kore Jeon Hyeok-jin
Tek Bayanlar Hindistan Pusarla Venkata Sindhu
Çift Erkekler Güney Kore Ko Sung-hyun Shin Baek-cheol
Güney Kore
Çift Bayanlar Güney Kore Jung Kyung-eun Shin Seung-chan
Güney Kore
Kark çiftler Güney Kore Shin Baek-cheol Chae Yoo-jung
Güney Kore

2015 Makao Açk Grand Prix Açk ondokuzuncu grand prix altn ve grand prix turnuvas oldu 2015 BWF Grand Prix Altn ve Grand Prix . Turnuva, 24-29 Kasm 2015 tarihleri arasnda, Tap Seac Multi-sports Pavilion , Makao'da düzenlendi ve toplam bütçesi 120.000 $ 'd.

Tek erkekler

Tohumlar

  1. Hindistan Srikanth Kidambi (lk tur)
  2. Çin Tian Houwei (Final)
  3. Malezya Lee Chong Wei (Geri Çekildi)
  4. Güney Kore Son Wan-ho (Üçüncü tur)
  5. Hong Kong Hu Yun (lk tur)
  6. Hong Kong Wei Nan (kinci tur)
  7. Hindistan HS Prannoy (Çeyrek Finaller)
  8. Çin Xue Song (lk tur)
  9. Hindistan Ajay Jayaram (kinci tur)
  10. Hong Kong Ng Ka Long (Üçüncü tur)
  11. Hong Kong Wong Wing Ki (Üçüncü tur)
  12. Tayland Tanongsak Saensomboonsuk (lk tur)
  13. Güney Kore Jeon Hyeok-jin (ampiyon)
  14. Malezya Chong Wei Feng (kinci tur)
  15. Hindistan B. Sai Praneeth (Çeyrek Finaller)
  16. Endonezya hsan Mevlana Mustofa (Yar Finaller)

Finaller

Çeyrek finaller Yar finaller Final
                             
13 Güney Kore Jeon Hyeok-jin 21 21
  Japonya Kenta Nishimoto 16 13
13 Güney Kore Jeon Hyeok-jin 21 21
  Malezya Goh Soon Huat 15 15
15 Hindistan B. Sai Praneeth 16 23 13
  Malezya Goh Soon Huat 21 21 21
13 Güney Kore Jeon Hyeok-jin 21 13 23
2 Çin Tian Houwei 11 21 21
7 Hindistan HS Prannoy 21 19 11
16 Endonezya hsan Mevlana Mustofa 18 21 21
16 Endonezya hsan Mevlana Mustofa 18 17
2 Çin Tian Houwei 21 21
  Güney Kore Seo Seung-jae 9 21 15
2 Çin Tian Houwei 21 19 21

Üst yar

Bölüm 1

lk tur kinci tur Üçüncü Tur
                             
1 Hindistan K. Srikanth 16 21
  Endonezya J Christie 21 23
  Endonezya J Christie 11 21 21
  Çin Taipei Kuo Pc 21 12 12
  Çin Taipei Kuo Pc
S5 HOÇAKAL
  Endonezya J Christie 18 19
13 Güney Kore Jeon Hj 21 21
13 Güney Kore Jeon Hj 21 21
S6 Makao Lam HH 8 4
13 Güney Kore Jeon Hj 21 21
  Çin Taipei Shih Kc 17 7
  Çin Taipei Shih Kc
Q7 HOÇAKAL

Bölüm 2

lk tur kinci tur Üçüncü Tur
                             
8 Çin Xue S 9 22 5
  Japonya K Nishimoto 21 20 21
  Japonya K Nishimoto 21 21
  Endonezya KB Alexander 8 12
Q1 HOÇAKAL
  Endonezya KB Alexander
  Japonya K Nishimoto 21 21
11 Hong Kong Wong WK 11 19
11 Hong Kong Wong WK 21 17 21
  Güney Kore Heo Kh 19 21 18
11 Hong Kong Wong WK 14 21 21
  Endonezya Ginting olarak 21 15 16
  Endonezya Ginting olarak 21 15 21
  Çin Taipei Yang Yh 12 21 16

3. Bölüm

lk tur kinci tur Üçüncü Tur
                             
PFQ Malezya Tan KK w / o
  Çin Taipei Yang Cc
  Çin Taipei Yang Cc 15 17
  Endonezya AK Tedjono 21 21
  Malezya Ai WJ 13 14
  Endonezya AK Tedjono 21 21
  Endonezya AK Tedjono 15 6
15 Hindistan B. S Praneeth 21 21
15 Hindistan B. S Praneeth 21 23
  Endonezya FI Hadmadi 18 21
15 Hindistan B. S Praneeth 21 21
  Özbekistan Bir Savatyugin 11 8
  Özbekistan Bir Savatyugin 21 21
S2 Makao Pui PF 14 12

Bölüm 4

lk tur kinci tur Üçüncü Tur
                             
5 Hong Kong Hu Y 9 8
  Güney Kore Kim Dh 21 21
  Güney Kore Kim Dh 12 13
  Çin Taipei Wang Tw 21 21
  Endonezya WK Henrikho 8 12
  Çin Taipei Wang Tw 21 21
  Çin Taipei Wang Tw 20 20
  Malezya Goh SH 22 22
12 Tayland T Saensomboonsuk 19 19
  Malezya Goh SH 21 21
  Malezya Goh SH 21 21
  Hong Kong Lee CY 18 15
  Hong Kong Lee CY 21 21
  skoçya Bir Casey 11 8

Alt yars

Bölüm 5

lk tur kinci tur Üçüncü Tur
                             
  Çin Qiao B 21 21
PFQ Makao Iek UI 1 8
  Çin Qiao B 21 21
14 Malezya Chong WF 16 8
Q4 Makao Wong CC 14 4
14 Malezya Chong WF 21 21
  Çin Qiao B 21 11 19
7 Hindistan HS Prannoy 12 21 21
  Çin Taipei Lin Ch 21 21
PFQ Makao Wan WC 12 7
  Çin Taipei Lin Ch 19 15
7 Hindistan HS Prannoy 21 21
  Endonezya E Sukamta 15 21 18
7 Hindistan HS Prannoy 21 16 21

Bölüm 6

lk tur kinci tur Üçüncü Tur
                             
  Çin Taipei Cheng Pw 21 19
  Malezya Woon KH 16 18 r
  Çin Taipei Cheng Pw 15 10
16 Endonezya IM Mustofa 21 21
PFQ Endonezya K Ekber 9 12
16 Endonezya IM Mustofa 21 21
16 Endonezya IM Mustofa 21 26
4 Güney Kore Olu Wh 15 24
S3 Makao Che PN 5 5
  Endonezya FA Kholik 21 21
  Endonezya FA Kholik 19 11
4 Güney Kore Olu Wh 21 21
S8 HOÇAKAL
4 Güney Kore Olu Wh

Bölüm 7

lk tur kinci tur Üçüncü Tur
                             
  Hong Kong Chan YK 21 21
PFQ Çin Taipei Yang Ch 17 17
  Hong Kong Chan YK 21 16 12
10 Hong Kong Ng KL 16 21 21
  Japonya K Tago 21 7 13
10 Hong Kong Ng KL 17 21 21
10 Hong Kong Ng KL 20 17
  Güney Kore Seo Sj 22 21
  Güney Kore Seo Sj 21 8 21
  Endonezya MB Pangisthu 18 21 17
  Güney Kore Seo Sj 21 21
6 Hong Kong Wei N 10 17
  Singapur D Wong 14 22
6 Hong Kong Wei N 21 24

Bölüm 8

lk tur kinci tur Üçüncü Tur
                             
PFQ Hong Kong Lee CW 6 8
  Çin Lin GP 21 21
  Çin Lin GP 21 21
9 Hindistan Bir Jayaram 11 17
  Hong Kong Tam CH 6 23
9 Hindistan Bir Jayaram 21 25
  Çin Lin GP 16 21 7
2 Çin Tian HW 21 12 21
  Endonezya Bir Marteen 22 20
  Çin Taipei Liu Wc 24 22
  Çin Taipei Liu Wc 9 9
2 Çin Tian HW 21 21
  Çin Taipei Lin Yh 16 18
2 Çin Tian HW 21 21

Tek kadnlar

Tohumlar

  1. Tayland Ratchanok Intanon (Geri Çekildi)
  2. Japonya Akane Yamaguchi (Yar Finaller)
  3. Çin Sun Yu (lk tur)
  4. Güney Kore Bae Yeon-ju (Çeyrek finaller)
  5. Hindistan Pusarla Venkata Sindhu (ampiyon)
  6. Japonya Minatsu Mitani (Final)
  7. Japonya Yui Hashimoto (Çeyrek finaller)
  8. Japonya Sayaka Sato (Çeyrek finaller)

Finaller

Yar finaller Final
                   
Çin O Bingjiao 21 12 12
6 Japonya Minatsu Mitani 17 21 21
6 Japonya Minatsu Mitani 9 23 14
5 Hindistan PV Sindhu 21 21 21
5 Hindistan PV Sindhu 21 15 21
2 Japonya Akane Yamaguchi 8 21 16

Üst yar

Bölüm 1

lk tur kinci tur Çeyrek finaller
                             
PFQ Malezya Yang LL 21 21
  Amerika Birleik Devletleri Ben Wang 16 17
PFQ Malezya Yang LL 19 15
  Çin O BJ 21 21
  Endonezya R Hartawan 17 13
  Çin O BJ 21 21
  Çin O BJ 23 21
7 Japonya Y Hashimoto 21 18
7 Japonya Y Hashimoto 21 21
S3 Endonezya YY Susanto 8 8
7 Japonya Y Hashimoto 21 21
  Çin Taipei Hung Sh 12 19
  Çin Taipei Hung Sh 17 21 21
  Endonezya H Ramadini 21 12 18

Bölüm 2

lk tur kinci tur Çeyrek finaller
                             
4 Güney Kore Bae Yj 17 21 21
  Hong Kong Yip PY 21 13 14
4 Güney Kore Bae Yj 21 21
  Güney Kore Lee Jm 15 11
Q1 Hong Kong Cheung YM 14 13
  Güney Kore Lee Jm 21 21
4 Güney Kore Bae Yj 22 14 17
6 Japonya M Mitani 20 21 21
6 Japonya M Mitani 21 21
PFQ Çin Taipei Sung Sy 18 11
6 Japonya M Mitani 21 21
S2 Çin Taipei Yu Ch 15 14
S2 Çin Taipei Yu Ch 21 12 21
  Singapur Chen JY 14 21 14

Alt yars

3. Bölüm

lk tur kinci tur Çeyrek finaller
                             
  Çin Taipei Cheng Cy 11 9
  Endonezya L Fanetri 21 21
  Endonezya L Fanetri 17 18
5 Hindistan PV Sindhu 21 21
  Güney Kore Kim Hm 13 20
5 Hindistan PV Sindhu 21 22
5 Hindistan PV Sindhu 21 18 21
  Çin Chen YF 13 21 14
  Çin Chen YF 21 21
  Endonezya Bir Firdasari 10 6
  Çin Chen YF 21 21
  Japonya A Ohori 19 9
  Japonya A Ohori 21 21
3 Çin Sun Yu 16 18

Bölüm 4

lk tur kinci tur Çeyrek finaller
                             
  Hong Kong Cheung NY 22 21 21
  Endonezya Salazarani 24 14 14
  Hong Kong Cheung NY 18 6
8 Japonya S Sato 21 21
  Singapur Liang XY 14 15
8 Japonya S Sato 21 21
8 Japonya S Sato 13 21 21
2 Japonya Bir Yamaguchi 21 13 23
  Amerika Birleik Devletleri Zhang BW 21 21
tuvalet Makao Ng WC 7 7
  Amerika Birleik Devletleri Zhang BW 14 21 17
2 Japonya Bir Yamaguchi 21 19 21
Q4 Çin Taipei Çan Mh 19 15
2 Japonya Bir Yamaguchi 21 21

Çift erkekler

Tohumlar

Finaller

Yar finaller Final
                   
8 Çin Taipei Chen Hung-ling Wang Chi-lin
Çin Taipei
16 18
Endonezya Berry Angriawan Ryan Agung çknt
Endonezya
21 21
Endonezya Berry Angriawan Ryan Agung çknt
Endonezya
20 14
2 Güney Kore Ko Sung-hyun Shin Baek-cheol
Güney Kore
22 21
4 Rusya Vladimir Ivanov Ivan Sozonov
Rusya
21 19 20
2 Güney Kore Ko Sung-hyun Shin Baek-cheol
Güney Kore
19 21 22

Üst yar

Bölüm 1

lk tur kinci tur Çeyrek finaller
                             
1 Çin Liu XL Qiu ZH
Çin
19 14
Q4 Malezya Düük JS Tan KM
Malezya
21 21
Q4 Malezya Düük JS Tan KM
Malezya
22 21 17
  Endonezya HA Gunawan M Kido
Endonezya
24 18 21
  Filipinler PG Magnaye P J Vivas
Filipinler
w / o
  Endonezya HA Gunawan M Kido
Endonezya
  Endonezya HA Gunawan M Kido
Endonezya
12 17 r
8 Çin Taipei Chen Hl Wang Cl
Çin Taipei
21 16
8 Çin Taipei Chen Hl Wang Cl
Çin Taipei
21 21
  Hong Kong Veya CC Tang CM
Hong Kong
16 16
8 Çin Taipei Chen Hl Wang Cl
Çin Taipei
21 21
  Çin Taipei Lee Jh Lee Y
Çin Taipei
17 11
  Çin Taipei Lee Jh Lee Y
Çin Taipei
21 21
PFQ Hollanda R Bosch O Leydon-Davis
Yeni Zelanda
15 11

Bölüm 2

lk tur kinci tur Çeyrek finaller
                             
3 Güney Kore Kim Gj Kim Sr
Güney Kore
21 21
  Çin Taipei Chang Kc Liang Jw
Çin Taipei
13 17
3 Güney Kore Kim Gj Kim Sr
Güney Kore
21 21
  Çin Taipei Lin Yh Yang Yh
Çin Taipei
15 13
S2 Çin Taipei Hung Yy Lin Sk
Çin Taipei
19 21 18
  Çin Taipei Lin Yh Yang Yh
Çin Taipei
21 15 21
3 Güney Kore Kim Gj Kim Sr
Güney Kore
24 13 17
  Endonezya B Angriawan R A
Endonezya
22 21 21
7 Endonezya MF Gideon K S Sukamuljo
Endonezya
21 21
  Hong Kong Chan TK Hukuku CH
Hong Kong
18 16
7 Endonezya MF Gideon K S Sukamuljo
Endonezya
11 21 11
  Endonezya B Angriawan R A
Endonezya
21 18 21
  Endonezya B Angriawan R A
Endonezya
18 21 21
PFQ Malezya Lee YS Lin WF
Malezya
21 13 14

Alt yars

3. Bölüm

lk tur kinci tur Çeyrek finaller
                             
  Hong Kong Chan YL Lee CH
Hong Kong
  Endonezya HK Clinton A PR Putra
Endonezya
w / o
  Hong Kong Chan YL Lee CH
Hong Kong
21 21
  Malezya Ong YS Teo EY
Malezya
19 18
  Malezya Ong YS Teo EY
Malezya
21 19 21
6 Endonezya W Nayaka A Yusuf
Endonezya
16 21 10
  Hong Kong Chan YL Lee CH
Hong Kong
18 11
4 Rusya V Ivanov I Sozonov
Rusya
21 21
  Malezya Hoon TH Lim KW
Malezya
  Filipinler PJ Escueta R Estanislao
Filipinler
w / o
  Malezya Hoon TH Lim KW
Malezya
21 21 6
4 Rusya V Ivanov I Sozonov
Rusya
23 19 21
  Çin Taipei Liu Wc Yang Ph
Çin Taipei
18 13
4 Rusya V Ivanov I Sozonov
Rusya
21 21

Bölüm 4

lk tur kinci tur Çeyrek finaller
                             
  Malezya Chooi KM Ow YH
Malezya
21 21
PFQ Çin Taipei Su Ch Yang Ph
Çin Taipei
12 11
  Malezya Chooi KM Ow YH
Malezya
12 21 12
5 Çin Li JH Liu YC
Çin
21 17 21
S3 Çin Taipei Huang Pj Tien Tc
Çin Taipei
12 22 9
5 Çin Li JH Liu YC
Çin
21 20 21
5 Çin Li JH Liu YC
Çin
17 21 13
2 Güney Kore Ko Sh Shin Bc
Güney Kore
21 16 21
Q1 Çin Taipei Liao Kh Lu Cp
Çin Taipei
21 21
  Güney Kore Choi Sg Kim Jh
Güney Kore
19 13
Q1 Çin Taipei Liao Kh Lu Cp
Çin Taipei
13 22
2 Güney Kore Ko Sh Shin Bc
Güney Kore
21 24
  Çin Taipei Lin Cy Wu Hl
Çin Taipei
21 21 14
2 Güney Kore Ko Sh Shin Bc
Güney Kore
23 13 21

Çift kadnlar

Tohumlar

Finaller

Yar finaller Final
                   
6 Güney Kore Jung Kyung-eun Shin Seung-chan
Güney Kore
21 21
4 Japonya Shizuka Matsuo Mami Naito
Japonya
9 9
6 Güney Kore Jung Kyung-eun Shin Seung-chan
Güney Kore
18 15
Hong Kong Poon Lok Yan Tse Ying Suet
Hong Kong
21 15 r
  Hong Kong Poon Lok Yan Tse Ying Suet
Hong Kong
10 21 21
Japonya Yuki Fukushima Sayaka Hirota
Japonya
21 13 16

Üst yar

Bölüm 1

lk tur kinci tur Çeyrek finaller
                             
PFQ Çin Taipei Sung Sy Yu Ch
Çin Taipei
12 5
  Güney Kore Kim Hr Kong Hy
Güney Kore
21 21
  Güney Kore Kim Hr Kong Hy
Güney Kore
21 12 20
  Endonezya DD Haris R E Putri Sari
Endonezya
16 21 22
  Endonezya DD Haris R E Putri Sari
Endonezya
21 21
Q1 Hong Kong Ng TZ Yeung NT
Hong Kong
11 17
  Endonezya DD Haris R E Putri Sari
Endonezya
15 17
6 Güney Kore Jung Ke Shin Sc
Güney Kore
21 21
6 Güney Kore Jung Ke Shin Sc
Güney Kore
21 21
Q4 Makao Ieong PS UTI
Makao
3 3
6 Güney Kore Jung Ke Shin Sc
Güney Kore
21 21
  Malezya Chow MK Lai PJ
Malezya
14 5
  Çin Du Y Li YH
Çin
19 21 14
  Malezya Chow MK Lai PJ
Malezya
21 16 21

Bölüm 2

lk tur kinci tur Çeyrek finaller
                             
4 Japonya S Matsuo M Naito
Japonya
21 21
  Endonezya RP Dili R A Pradipta
Endonezya
9 9
4 Japonya S Matsuo M Naito
Japonya
21 21
  Endonezya SR Andini M D Giovani
Endonezya
16 17
  Endonezya SR Andini M D Giovani
Endonezya
21 16 21
  Hong Kong Chan TK Yuen SY
Hong Kong
17 21 9
4 Japonya S Matsuo M Naito
Japonya
21 18 21
7 Güney Kore Git Ar Yoo Hw
Güney Kore
15 21 7
7 Güney Kore Git Ar Yoo Hw
Güney Kore
21 21
  Hong Kong Chan HY Ng WY
Hong Kong
7 13
7 Güney Kore Git Ar Yoo Hw
Güney Kore
21 21 23
  Çin Taipei Hsieh Pc Wu Tj
Çin Taipei
23 12 21
  Çin Taipei Hsieh Pc Wu Tj
Çin Taipei
23 21
  Hong Kong Cheung YM Tsang Tuvalet
Hong Kong
21 4

Alt yars

3. Bölüm

lk tur kinci tur Çeyrek finaller
                             
  Çin Taipei Lin Ty Kuo Yw
Çin Taipei
21 25
S3 Hong Kong Fan KY Wu YT
Hong Kong
14 23
  Çin Taipei Lin Ty Kuo Yw
Çin Taipei
13 15
8 Güney Kore Chae Yj Kim Sy
Güney Kore
21 21
  Çin Taipei Chiang Kh Wu Fc
Çin Taipei
17 15
8 Güney Kore Chae Yj Kim Sy
Güney Kore
21 21
8 Güney Kore Chae Yj Kim Sy
Güney Kore
19 21 9
  Hong Kong Poon LY Tse YS
Hong Kong
21 7 21
PFQ Makao Gong XX Kuan CL
Makao
13 8
  Hong Kong Poon LY Tse YS
Hong Kong
21 21
  Hong Kong Poon LY Tse YS
Hong Kong
21 21
3 Japonya N Fukuman K Yonao
Japonya
19 17
  Çin Taipei Chen S-ying Chen S-yu
Çin Taipei
10 9
3 Japonya N Fukuman K Yonao
Japonya
21 21

Bölüm 4

lk tur kinci tur Çeyrek finaller
                             
  Çin Taipei Cheng Cy Cheng Yc
Çin Taipei
16 21 18
  Endonezya GR Imawan T R Nuraidah
Endonezya
21 12 21
  Endonezya GR Imawan T R Nuraidah
Endonezya
16 12
5 Güney Kore Chang Yn Lee Sh
Güney Kore
21 21
S3 Çin Taipei Chang Yh Wang Pr
Çin Taipei
6 14
5 Güney Kore Chang Yn Lee Sh
Güney Kore
21 21
5 Güney Kore Chang Yn Lee Sh
Güney Kore
21 18 19
  Japonya Y Fukushima S Hirota
Japonya
17 21 21
  Endonezya AS Awanda N K Mahadewi Istirani
Endonezya
21 21
  Çin Taipei Chang Ht Hu Lf
Çin Taipei
15 16
  Endonezya AS Awanda N K Mahadewi Istirani
Endonezya
16 21 10
  Japonya Y Fukushima S Hirota
Japonya
21 19 21
  Japonya Y Fukushima S Hirota
Japonya
21 21
2 Hindistan J Gutta A Ponnappa
Hindistan
16 15

Kark çiftler

Tohumlar

Finaller

Yar finaller Final
                   
7 Endonezya Ronald Alexander Melati Daeva Oktaviani
Endonezya
19 19
Güney Kore Choi Sol-gyu Eom Hye-won
Güney Kore
21 21
Güney Kore Choi Sol-gyu Eom Hye-won
Güney Kore
18 13
5 Güney Kore Shin Baek-cheol Chae Yoo-jung
Güney Kore
21 21
5 Güney Kore Shin Baek-cheol Chae Yoo-jung
Güney Kore
21 21
PFQ Çin Liu Yuchen Li Yinhui
Çin
18 18

Üst yar

Bölüm 1

lk tur kinci tur Çeyrek finaller
                             
PFQ Çin Taipei Lu Ch Chiang Kh
Çin Taipei
17 21 13
  Malezya Tan CT Chow MK
Malezya
21 15 21
  Malezya Tan CT Chow MK
Malezya
19 21 14
S3 Çin Taipei Lee Jh Wang Pr
Çin Taipei
21 17 21
S3 Çin Taipei Lee Jh Wang Pr
Çin Taipei
19 21 21
  Çin Taipei Lee Ch Cheng Cy
Çin Taipei
21 15 15
S3 Çin Taipei Lee Jh Wang Pr
Çin Taipei
13 16
7 Endonezya R Alexander M D Oktaviani
Endonezya
21 21
7 Endonezya R Alexander M D Oktaviani
Endonezya
20 21 21
  Çin Taipei Wang Cl Yu Ch
Çin Taipei
22 14 14
7 Endonezya R Alexander M D Oktaviani
Endonezya
21 21
  Hong Kong Veya CC Chan TK
Hong Kong
14 8
  Çin Taipei Yang Ph Chen Sy
Çin Taipei
15 19
  Hong Kong Veya CC Chan TK
Hong Kong
21 21

Bölüm 2

lk tur kinci tur Çeyrek finaller
                             
3 Hong Kong Lee CH Chau HW
Hong Kong
21 23
  Endonezya AE Prasetya A Saufika
Endonezya
13 21
3 Hong Kong Lee CH Chau HW
Hong Kong
21 21
  Güney Kore Kim Gj Shin Sc
Güney Kore
16 18
  Çin Taipei Lin Cy Wu Tj
Çin Taipei
13 19
  Güney Kore Kim Gj Shin Sc
Güney Kore
21 21
3 Hong Kong Lee CH Chau HW
Hong Kong
21 18 15
  Güney Kore Choi Sg Eom Hw
Güney Kore
13 21 21
8 Endonezya M Kido P Z Bernadeth
Endonezya
19 14
  Güney Kore Choi Sg Eom Hw
Güney Kore
21 21
  Güney Kore Choi Sg Eom Hw
Güney Kore
21 21
  Güney Kore Kim Jh Kim Hr
Güney Kore
19 14
  Çin Taipei Su Ch Wu Fc
Çin Taipei
21 ' 7 15
  Güney Kore Kim Jh Kim Hr
Güney Kore
17 21 21

Alt yars

3. Bölüm

lk tur kinci tur Çeyrek finaller
                             
  Çin Taipei Wu Yc Sung Sy
Çin Taipei
9 9
Q4 Hong Kong Li KH Yeung NT
Hong Kong
21 21
Q4 Hong Kong Li KH Yeung NT
Hong Kong
8 6
5 Güney Kore Shin Bc Chae Yj
Güney Kore
21 21
  Çin Taipei Liu Wc Hung Sh
Çin Taipei
14 13
5 Güney Kore Shin Bc Chae Yj
Güney Kore
21 21
5 Güney Kore Shin Bc Chae Yj
Güney Kore
21 21
4 Endonezya E Subaktiar G E Widjaja
Endonezya
13 13
  Çin Taipei Wu Hl Hsieh Pc
Çin Taipei
19 21 21
Q1 Çin Taipei Yang Ph Chen Sy
Çin Taipei
21 18 12
  Çin Taipei Wu Hl Hsieh Pc
Çin Taipei
7 14
4 Endonezya E Subaktiar G E Widjaja
Endonezya
21 21
  Malezya Tan KM Lai PJ
Malezya
21 24 10
4 Endonezya E Subaktiar G E Widjaja
Endonezya
23 22 21

Bölüm 4

lk tur kinci tur Çeyrek finaller
                             
  Çin Taipei Chen Hl Hu Lf
Çin Taipei
13 18
  Çin Li JH Du Y
Çin
21 21
  Çin Li JH Du Y
Çin
17 14
6 Hong Kong Chan YL Tse SY
Hong Kong
21 21
S2 Hong Kong Chung Y
Hong Kong Ng TY
18 10
6 Hong Kong Chan YL Tse SY
Hong Kong
21 21
6 Hong Kong Chan YL Tse SY
Hong Kong
19 21 18
PFQ Çin Liu YC Li YH
Çin
21 19 21
  Çin Taipei Chang Kc Chang Ht
Çin Taipei
21 14 15
  Hong Kong Tang CM Poon LY
Hong Kong
14 21 21
  Hong Kong Tang CM Poon LY
Hong Kong
14 5
PFQ Çin Liu YC Li YH
Çin
21 21
  Endonezya Ben Fadhilah W Anggraini
Endonezya
9 15
PFQ Çin Liu YC Li YH
Çin
21 21

Referanslar

Önceki Halleri
2015 skoç Açk Grand Prix
BWF Grand Prix Gold ve Grand Prix
2015 sezonu
2015 Endonezyal Masters Grand Prix Altn Ödülünü ald

Opiniones de nuestros usuarios

Kader Karakaş

Bu makaleyi 2015 Makao Açk Grand Prix Altn'da bulduğuma çok sevindim.

Mehmed Demirel

Sonunda 2015 Makao Açk Grand Prix Altn hakkında okunması kolay bir makale.

Sibel çelebi

2015 Makao Açk Grand Prix Altn'daki bu giriş, ona iyi bir puan vermekten daha az olan bir bahsi kazanmamı sağladı.

Malik Dinç

Bu makaleyi 2015 Makao Açk Grand Prix Altn ve tüm sayfada harika bir keşif. Doğrudan favorilere gidiyor.