2015 Meridian Canadian Open



İnsanoğlunun 2015 Meridian Canadian Open ile ilgili yüzyıllardır biriktirdiği tüm bilgiler artık internette mevcut ve biz de sizin için en erişilebilir şekilde derledik ve sipariş verdik. 2015 Meridian Canadian Open ile ilgili bilmek istediğiniz her şeye hızlı ve verimli bir şekilde erişebilmenizi istiyoruz; deneyiminizin hoş olduğunu ve 2015 Meridian Canadian Open ile ilgili aradığınız bilgiyi gerçekten bulduğunuzu hissettiğinizi.

Hedeflerimize ulaşmak için yalnızca 2015 Meridian Canadian Open hakkında en güncel, anlaşılır ve doğru bilgileri elde etmek için değil, aynı zamanda tasarımın, okunaklılığın, yükleme hızının ve kullanılabilirliğinin sağlanmasına da büyük özen gösterdik. sayfa mümkün olduğunca keyifli olsun, böylece başka hiçbir şey için endişelenmenize gerek kalmadan temel konulara odaklanabilir, 2015 Meridian Canadian Open ile ilgili mevcut tüm veri ve bilgileri bilebilirsiniz, biz zaten sizin için hallettik. Umarız amacımıza ulaşmışızdır ve 2015 Meridian Canadian Open ile ilgili istediğiniz bilgileri bulmuşsunuzdur. Bu nedenle, sizi memnuniyetle karşılıyoruz ve scientiatr.com kullanma deneyiminin keyfini çıkarmaya devam etmenizi öneririz.

2015 Meridian Canadian Open
Ev sahibi ehir Yorkton , Saskatchewan
Arena Gallagher Merkezi
Tarih 8-13 Aralk
Erkekler kazanan Ontario Takm Epping
Curling kulübü Donalda Curling Kulübü , Toronto
Atla John Epping
Üçüncü Mathew Camm
kinci Patrick Janssen
Öncülük etmek Tim March
Finalist Newfoundland ve Labrador Brad Gushue
Kadn galibi Ontario Takm Homan
Curling kulübü Ottawa Curling Kulübü , Ottawa
Atla Rachel Homan
Üçüncü Emma Miskew
kinci Joanne Courtney
Öncülük etmek Lisa Weagle
Finalist Manitoba Jennifer Jones
«  2014
2017  »

2015 Meridian Kanadal Aç at 13 8 Aralk tarihleri arasnda gerçekleti Gallagher Merkezi'nde de Yorkton , Saskatchewan . Kanadal Açk dördüncü oldu Grand Slam ait 2015-16 kvrma sezonu .

Kadnlar tarafnda, Ottawa'dan Rachel Homan pisti üstünlüklerini sürdürerek üçüncü sradaki Slam'lerini kazanarak Winnipeg'in Olimpiyat ampiyonu Jennifer Jones pistini finalde 8-7 malup etti.

Erkekler tarafnda, Toronto'nun John Epping pisti, 2006 Olimpiyat ampiyonu Brad Gushue of St. John's, Newfoundland ve Labrador'u 7-4 yenerek takm olarak ilk kariyer slamn kazand (Epping'in üçüncü) .

Erkekler

Takmlar

Atla Üçüncü kinci Öncülük etmek Yerel
Brendan Bottcher Tom Appelman Thomas Scoffin Karrick Martin Alberta Edmonton , Alberta
Reid Carruthers Braeden Moskowy Derek Samagalski Colin Hodgson Manitoba Bat St. Paul , Manitoba
Adam Casey David Mathers Anson Carmody Robbie Doherty Prens Edward Adas Charlottetown , Prince Edward Adas
Jim Cotter Ryan Kuhn Tyrel Griffith Rick Sawatsky Britanya Kolumbiyas Kelowna / Vernon , Britanya Kolombiyas
Niklas Edin Oskar Eriksson Kristian Lindström Christoffer Sundgren sveç Karlstad , sveç
John Epping Mathew Camm Patrick Janssen Tim March Ontario Toronto , Ontario
Brad Gushue Mark Nichols Brett Gallant Geoff Walker Newfoundland ve Labrador St. John's, Newfoundland ve Labrador
Glenn Howard Wayne Middaugh Richard Hart Scott Howard Ontario Penetanguishene , Ontario
Brad Jacobs Ryan Fry EJ Harnden Ryan Harnden Ontario Sault Ste. Marie , Ontario
Kevin Koe Marc Kennedy Brent Laing Ben Hebert Alberta Calgary , Alberta
Steve Laycock Kirk Muyres Colton iesi Dallan Muyres Saskatchewan Saskatoon , Saskatchewan
Mike McEwen BJ Neufeld Matt Wozniak Denni Neufeld Manitoba Winnipeg , Manitoba
Sven Michel Marc Pfister Enrico Pfister Simon Gempeler sviçre Adelboden , sviçre
David Murdoch Greg Drummond Scott Andrews Michael Goodfellow skoçya Stirling, skoçya
John Shuster Tyler George Matt Hamilton John Landsteiner Amerika Birleik Devletleri Duluth , Minnesota
Pat Simmons John Morris Matt Dunstone Nolan Thiessen Alberta Calgary , Alberta

Nakavt Beraberlik Parantezleri

Çekili u ekilde listelenmitir:

Bir Etkinlik

lk Nakavt Yar finaller Eleme 1
Manitoba Mike McEwen 6
sviçre Sven Michel 4 Manitoba Mike McEwen 5
Alberta Brendan Bottcher 2 Ontario John Epping 6
Ontario John Epping 4 Ontario John Epping 9
sveç Niklas Edin 9 Alberta Kevin Koe 3
Amerika Birleik Devletleri John Shuster 4 sveç Niklas Edin 5
Alberta Kevin Koe 7 Alberta Kevin Koe 7
Alberta Pat Simmons 3
lk Nakavt Yar finaller Eleme 2
Saskatchewan Steve Laycock 6
Britanya Kolumbiyas Jim Cotter 2 Saskatchewan Steve Laycock 4
Ontario Brad Jacobs 4 skoçya David Murdoch 5
skoçya David Murdoch 6 skoçya David Murdoch 5
Manitoba Reid Carruthers 5 Newfoundland ve Labrador Brad Gushue 7
Ontario Glenn Howard 4 Manitoba Reid Carruthers 3
Newfoundland ve Labrador Brad Gushue 8 Newfoundland ve Labrador Brad Gushue 6
Prens Edward Adas Adam Casey 2

B Etkinlii

kinci Nakavt Yar finaller Sralama 3
sviçre Sven Michel 3
Alberta Brendan Bottcher 9 Alberta Brendan Bottcher 8
Amerika Birleik Devletleri John Shuster 7 Amerika Birleik Devletleri John Shuster 1
Alberta Pat Simmons 6 Alberta Brendan Bottcher 5
skoçya David Murdoch 6
kinci Nakavt Yar finaller Eleme 4
Britanya Kolumbiyas Jim Cotter 3
Ontario Brad Jacobs 7 Ontario Brad Jacobs 3
Ontario Glenn Howard 3 Prens Edward Adas Adam Casey 2
Prens Edward Adas Adam Casey 9 Ontario Brad Jacobs 3
Alberta Kevin Koe 5
kinci Nakavt Eleme 5
Manitoba Mike McEwen 2
sveç Niklas Edin 7 sveç Niklas Edin 4
Saskatchewan Steve Laycock 3 Manitoba Reid Carruthers 6
Manitoba Reid Carruthers 7

C Olay

Üçüncü Nakavt Yar finaller Eleme 6
sviçre Sven Michel 3
Alberta Pat Simmons 7 Alberta Pat Simmons 5
Saskatchewan Steve Laycock 6
Saskatchewan Steve Laycock 7
Ontario Brad Jacobs 3
Üçüncü Nakavt Yar finaller Eleme 7
Britanya Kolumbiyas Jim Cotter 5
Ontario Glenn Howard 3 Britanya Kolumbiyas Jim Cotter 2
Manitoba Mike McEwen 5
Manitoba Mike McEwen 6
Alberta Brendan Bottcher 9
Üçüncü Nakavt Eleme 8
Amerika Birleik Devletleri John Shuster 3
Prens Edward Adas Adam Casey 7 Prens Edward Adas Adam Casey 4
sveç Niklas Edin 7

Eleme Sonuçlar

Beraberlik 1

8 Aralk Sal, 19:00

Sayfa C 1 2 3 4 5 6 7 8 Final
Saskatchewan Steve Laycock Çekiç (Son Ta lk Sonu) 0 0 2 0 1 0 3 X 6
Britanya Kolumbiyas Jim Cotter 0 0 0 1 0 1 0 X 2
Sayfa D 1 2 3 4 5 6 7 8 Final
Manitoba Reid Carruthers Çekiç (Son Ta lk Sonu) 0 0 0 3 0 0 0 2 5
Ontario Glenn Howard 0 0 0 0 1 1 2 0 4
E Sayfas 1 2 3 4 5 6 7 8 Final
Newfoundland ve Labrador Brad Gushue Çekiç (Son Ta lk Sonu) 0 0 0 1 0 3 1 3 8
Prens Edward Adas Adam Casey 0 0 0 0 2 0 0 0 2

Çekili 3

9 Aralk Çaramba, 11:00

Sayfa A 1 2 3 4 5 6 7 8 Final
Manitoba Mike McEwen Çekiç (Son Ta lk Sonu) 1 0 0 2 0 2 0 1 6
sviçre Sven Michel 0 0 2 0 1 0 1 0 4
Sayfa B 1 2 3 4 5 6 7 8 Final
sveç Niklas Edin Çekiç (Son Ta lk Sonu) 2 3 0 2 0 2 X X 9
Amerika Birleik Devletleri John Shuster 0 0 3 0 1 0 X X 4
Sayfa C 1 2 3 4 5 6 7 8 Final
Alberta Kevin Koe Çekiç (Son Ta lk Sonu) 2 0 2 3 0 0 X X 7
Alberta Pat Simmons 0 2 0 0 0 1 X X 3
Sayfa D 1 2 3 4 5 6 7 8 Final
Alberta Brendan Bottcher 0 0 1 0 1 0 0 X 2
Ontario John Epping Çekiç (Son Ta lk Sonu) 1 0 0 2 0 1 0 X 4
E Sayfas 1 2 3 4 5 6 7 8 Final
Ontario Brad Jacobs 0 2 0 0 2 0 0 0 4
skoçya David Murdoch Çekiç (Son Ta lk Sonu) 0 0 1 1 0 2 1 1 6

Çekili 5

9 Aralk Çaramba, 18:30

Sayfa A 1 2 3 4 5 6 7 8 Final
Britanya Kolumbiyas Jim Cotter 0 1 1 0 0 1 0 X 3
Ontario Brad Jacobs Çekiç (Son Ta lk Sonu) 1 0 0 2 2 0 2 X 7
Sayfa B 1 2 3 4 5 6 7 8 Final
Ontario Glenn Howard Çekiç (Son Ta lk Sonu) 2 0 0 0 1 X X X 3
Prens Edward Adas Adam Casey 0 1 3 5 0 X X X 9
Sayfa C 1 2 3 4 5 6 7 8 Final
Manitoba Reid Carruthers 0 1 0 1 0 1 X X 3
Newfoundland ve Labrador Brad Gushue Çekiç (Son Ta lk Sonu) 2 0 2 0 2 0 X X 6
Sayfa D 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Final
Saskatchewan Steve Laycock 2 0 0 1 0 0 0 1 0 4
skoçya David Murdoch Çekiç (Son Ta lk Sonu) 0 0 2 0 1 0 1 0 1 5
E Sayfas 1 2 3 4 5 6 7 8 Final
sveç Niklas Edin Çekiç (Son Ta lk Sonu) 1 0 2 0 1 0 1 0 5
Alberta Kevin Koe 0 2 0 2 0 2 0 1 7

Çekili 7

10 Aralk Perembe, 11:00

Sayfa A 1 2 3 4 5 6 7 8 Final
Amerika Birleik Devletleri John Shuster 0 0 3 0 3 1 0 0 7
Alberta Pat Simmons Çekiç (Son Ta lk Sonu) 0 3 0 1 0 0 1 1 6
Sayfa B 1 2 3 4 5 6 7 8 Final
sviçre Sven Michel Çekiç (Son Ta lk Sonu) 0 2 0 0 1 0 0 X 3
Alberta Brendan Bottcher 1 0 4 0 0 1 3 X 9
Sayfa C 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Final
Manitoba Mike McEwen Çekiç (Son Ta lk Sonu) 0 2 0 0 2 0 0 1 0 5
Ontario John Epping 0 0 2 2 0 1 0 0 1 6
Sayfa D 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Final
skoçya David Murdoch 0 0 0 0 2 0 0 3 0 5
Newfoundland ve Labrador Brad Gushue Çekiç (Son Ta lk Sonu) 0 0 2 1 0 2 0 0 2 7
E Sayfas 1 2 3 4 5 6 7 8 Final
Ontario Brad Jacobs Çekiç (Son Ta lk Sonu) 0 1 0 0 0 1 1 0 3
Prens Edward Adas Adam Casey 0 0 0 1 0 0 0 1 2

Çekili 9

10 Aralk Perembe, 18:30

Takm 1 2 3 4 5 6 7 8 Final
Saskatchewan Steve Laycock Çekiç (Son Ta lk Sonu) 1 0 0 1 0 1 0 0 3
Manitoba Reid Carruthers 0 0 2 0 1 0 1 3 7
Takm 1 2 3 4 5 6 7 8 Final
Manitoba Mike McEwen 0 2 0 0 0 0 0 X 2
sveç Niklas Edin Çekiç (Son Ta lk Sonu) 1 0 0 2 1 1 2 X 7
Takm 1 2 3 4 5 6 7 8 Final
Britanya Kolumbiyas Jim Cotter Çekiç (Son Ta lk Sonu) 0 1 0 2 1 0 1 X 5
Ontario Glenn Howard 1 0 1 0 0 1 0 X 3
Takm 1 2 3 4 5 6 7 8 Final
Ontario John Epping Çekiç (Son Ta lk Sonu) 2 0 5 2 0 X X X 9
Alberta Kevin Koe 0 1 0 0 2 X X X 3
Takm 1 2 3 4 5 6 7 8 Final
Alberta Brendan Bottcher Çekiç (Son Ta lk Sonu) 0 2 0 1 5 X X X 8
Amerika Birleik Devletleri John Shuster 0 0 1 0 0 X X X 1

Çekili 10

11 Aralk Cuma, 08:00

Sayfa D 1 2 3 4 5 6 7 8 Final
sviçre Sven Michel Çekiç (Son Ta lk Sonu) 0 2 0 1 0 0 0 X 3
Alberta Pat Simmons 1 0 4 0 0 1 1 X 7

Çekili 11

11 Aralk Cuma, 11:00

Sayfa B 1 2 3 4 5 6 7 8 Final
Britanya Kolumbiyas Jim Cotter 0 0 0 0 0 0 2 X 2
Manitoba Mike McEwen Çekiç (Son Ta lk Sonu) 0 0 2 2 1 0 0 X 5
E Sayfas 1 2 3 4 5 6 7 8 Final
Amerika Birleik Devletleri John Shuster 0 2 0 0 1 0 0 0 3
Prens Edward Adas Adam Casey Çekiç (Son Ta lk Sonu) 0 0 1 2 0 1 1 2 7

Çekili 12

11 Aralk Cuma, 14:30

Sayfa C 1 2 3 4 5 6 7 8 Final
sveç Niklas Edin Çekiç (Son Ta lk Sonu) 0 0 2 0 0 2 0 0 4
Manitoba Reid Carruthers 1 1 0 0 0 0 2 2 6
E Sayfas 1 2 3 4 5 6 7 8 Final
Alberta Pat Simmons 0 3 0 1 0 0 0 0 5
Saskatchewan Steve Laycock Çekiç (Son Ta lk Sonu) 2 0 2 0 0 1 0 1 6

Beraberlik 13

11 Aralk Cuma, 18:00

Sayfa B 1 2 3 4 5 6 7 8 Final
Alberta Brendan Bottcher Çekiç (Son Ta lk Sonu) 0 2 0 1 0 2 0 0 5
skoçya David Murdoch 0 0 2 0 2 0 0 2 6
Sayfa C 1 2 3 4 5 6 7 8 Final
Ontario Brad Jacobs Çekiç (Son Ta lk Sonu) 1 1 0 1 0 0 0 X 3
Alberta Kevin Koe 0 0 2 0 2 1 0 X 5

Çekili 14

12 Aralk Cumartesi, 07:30

Sayfa B 1 2 3 4 5 6 7 8 Final
Saskatchewan Steve Laycock Çekiç (Son Ta lk Sonu) 2 1 0 3 0 1 X X 7
Ontario Brad Jacobs 0 0 1 0 2 0 X X 3
Sayfa C 1 2 3 4 5 6 7 8 Final
Manitoba Mike McEwen 0 2 0 0 1 0 3 0 6
Alberta Brendan Bottcher Çekiç (Son Ta lk Sonu) 1 0 2 1 0 3 0 2 9
Sayfa D 1 2 3 4 5 6 7 8 Final
Prens Edward Adas Adam Casey 0 1 1 0 1 1 0 0 4
sveç Niklas Edin Çekiç (Son Ta lk Sonu) 2 0 0 2 0 0 2 1 7

Playofflar

Çeyrek finaller Yar finaller Final
                 
Newfoundland ve Labrador Brad Gushue 6
Alberta Brendan Bottcher 2
Newfoundland ve Labrador Brad Gushue 5
Manitoba Reid Carruthers 2
Manitoba Reid Carruthers 6
skoçya David Murdoch 3
Newfoundland ve Labrador Brad Gushue 4
Ontario John Epping 7
Ontario John Epping 6
Saskatchewan Steve Laycock 4
Ontario John Epping 6
Alberta Kevin Koe 5
Alberta Kevin Koe 7
sveç Niklas Edin 4

Çeyrek finaller

12 Aralk Cumartesi, 14:30

Takm 1 2 3 4 5 6 7 8 Final
Newfoundland ve Labrador Brad Gushue Çekiç (Son Ta lk Sonu) 1 1 1 0 0 1 0 2 6
Alberta Brendan Bottcher 0 0 0 1 0 0 1 0 2
Takm 1 2 3 4 5 6 7 8 Final
Manitoba Reid Carruthers 0 3 0 1 0 0 2 X 6
skoçya David Murdoch Çekiç (Son Ta lk Sonu) 1 0 1 0 0 1 0 X 3
Takm 1 2 3 4 5 6 7 8 Final
Ontario John Epping Çekiç (Son Ta lk Sonu) 0 1 0 3 0 1 0 1 6
Saskatchewan Steve Laycock 0 0 2 0 1 0 1 0 4
Takm 1 2 3 4 5 6 7 8 Final
Alberta Kevin Koe Çekiç (Son Ta lk Sonu) 2 0 1 3 0 0 1 X 7
sveç Niklas Edin 0 1 0 0 2 1 0 X 4

Yar finaller

12 Aralk Cumartesi 18:30

Takm 1 2 3 4 5 6 7 8 Final
Newfoundland ve Labrador Brad Gushue Çekiç (Son Ta lk Sonu) 0 0 1 0 3 0 1 X 5
Manitoba Reid Carruthers 0 0 0 1 0 1 0 X 2
Takm 1 2 3 4 5 6 7 8 Final
Ontario John Epping Çekiç (Son Ta lk Sonu) 2 0 0 1 0 1 0 2 6
Alberta Kevin Koe 0 0 2 0 1 0 2 0 5

Final

13 Aralk Pazar, 14:30

Takm 1 2 3 4 5 6 7 8 Final
Newfoundland ve Labrador Brad Gushue Çekiç (Son Ta lk Sonu) 1 0 1 0 1 0 1 X 4
Ontario John Epping 0 2 0 2 0 3 0 X 7

KADIN

Takmlar

Atla Üçüncü kinci Öncülük etmek Yerel
Chelsea Carey Amy Nixon Jocelyn Peterman Laine Peters Alberta Calgary , Alberta
Binia Feltscher Irene Schori Franziska Kaufmann Christine Urech sviçre Flims , sviçre
Tracy Fleury Kristal Webster Jenna Walsh Jenn Horgan Ontario Sudbury , Ontario
Rachel Homan Emma Miskew Joanne Courtney Lisa Weagle Ontario Ottawa , Ontario
Jennifer Jones Kaitlyn Lawes Jill Görevlisi afak McEwen Manitoba Winnipeg , Manitoba
Kim Eun-jung Kim Kyeong-ae Kim Seon-yeong Kim Yeong-mi Güney Kore Uiseong , Güney Kore
Stefanie Lawton Trish Paulsen Sherri Singler Marliese Kasner Saskatchewan Saskatoon , Saskatchewan
Kristy McDonald Kate Cameron Leslie Wilson-Westcott Raunora Westcott Manitoba Winnipeg , Manitoba
Sherry Middaugh Jo-Ann Rizzo Lee Merklinger Leigh Armstrong Ontario Coldwater , Ontario
Eve Muirhead Anna Sloan Vicki Adams Sarah Reid skoçya Stirling , skoçya
Alina Pätz Nadine Lehmann Marisa Winkelhausen Nicole Schwägli sviçre Zürih , sviçre
Kelsey Rocque Laura Crocker Taylor McDonald Jen Gates Alberta Edmonton , Alberta
Anna Sidorova Margarita Fomina Alexandra Raeva Alina Kovaleva Rusya Moskova , Rusya
Maria Prytz (dördüncü) Christina Bertrup Maria Wennerström Margaretha Sigfridsson (atla) sveç Sundsvall , sveç
Valerie Sweeting Lori Olson-Johns Dana Ferguson Rachelle Brown Alberta Edmonton , Alberta
Silvana Tirinzoni Manuela Siegrist Esther Neuenschwander Marlene Albrecht sviçre Aarau , sviçre

Nakavt Beraberlik Parantezleri

Çekili u ekilde listelenmitir:

Bir Etkinlik

lk Nakavt Yar finaller Eleme 1
Ontario Rachel Homan 8
Saskatchewan Stefanie Lawton 2 Ontario Rachel Homan 6
sviçre Binia Feltscher 9 sviçre Binia Feltscher 1
Ontario Sherry Middaugh 4 Ontario Rachel Homan 5
skoçya Eve Muirhead 5 sviçre Alina Pätz 7
Alberta Chelsea Carey 4 skoçya Eve Muirhead 3
sviçre Alina Pätz 9 sviçre Alina Pätz 9
Güney Kore Kim Eun-jung 2
lk Nakavt Yar finaller Eleme 2
Manitoba Jennifer Jones 8
sveç Margaretha Sigfridsson 4 Manitoba Jennifer Jones 6
Rusya Anna Sidorova 3 Alberta Kelsey Rocque 5
Alberta Kelsey Rocque 9 Manitoba Jennifer Jones 7
Alberta Valerie Sweeting 7 Alberta Valerie Sweeting 5
Ontario Tracy Fleury 6 Alberta Valerie Sweeting 8
sviçre Silvana Tirinzoni 9 sviçre Silvana Tirinzoni 3
Manitoba Kristy McDonald 3

B Etkinlii

kinci Nakavt Yar finaller Sralama 3
Saskatchewan Stefanie Lawton 2
Ontario Sherry Middaugh 6 Ontario Sherry Middaugh 5
Alberta Chelsea Carey 9 Alberta Chelsea Carey 8
Güney Kore Kim Eun-jung 6 Alberta Chelsea Carey 4
Alberta Valerie Sweeting 5
kinci Nakavt Yar finaller Eleme 4
sveç Margaretha Sigfridsson 3
Rusya Anna Sidorova 5 Rusya Anna Sidorova 5
Ontario Tracy Fleury 9 Ontario Tracy Fleury 6
Manitoba Kristy McDonald 4 Ontario Tracy Fleury 3
Ontario Rachel Homan 7
kinci Nakavt Eleme 5
sviçre Binia Feltscher 3
skoçya Eve Muirhead 10 skoçya Eve Muirhead 7
Alberta Kelsey Rocque 3 sviçre Silvana Tirinzoni 2
sviçre Silvana Tirinzoni 4

C Olay

Üçüncü Nakavt Yar finaller Eleme 6
Saskatchewan Stefanie Lawton 8
Güney Kore Kim Eun-jung 3 Saskatchewan Stefanie Lawton 2
Alberta Kelsey Rocque 7
Alberta Kelsey Rocque 3
Ontario Tracy Fleury 4
Üçüncü Nakavt Yar finaller Eleme 7
sveç Margaretha Sigfridsson 7
Manitoba Kristy McDonald 1 sveç Margaretha Sigfridsson 7
sviçre Binia Feltscher 6
sveç Margaretha Sigfridsson 2
Alberta Chelsea Carey 6
Üçüncü Nakavt Eleme 8
Ontario Sherry Middaugh 3
Rusya Anna Sidorova 7 Rusya Anna Sidorova 6
sviçre Silvana Tirinzoni 1

Eleme Sonuçlar

Beraberlik 1

8 Aralk Sal, 19:00

Sayfa A 1 2 3 4 5 6 7 8 Final
skoçya Eve Muirhead 0 0 2 0 2 1 0 0 5
Alberta Chelsea Carey Çekiç (Son Ta lk Sonu) 1 0 0 2 0 0 1 0 4
Sayfa B 1 2 3 4 5 6 7 8 Final
sviçre Alina Pätz Çekiç (Son Ta lk Sonu) 3 1 0 3 0 2 X X 9
Güney Kore Kim Eun-jung 0 0 1 0 1 0 X X 2

Beraberlik 2

9 Aralk Çaramba, 08:00

Sayfa A 1 2 3 4 5 6 7 8 Final
sviçre Silvana Tirinzoni 0 2 2 0 2 0 3 X 9
Manitoba Kristy McDonald Çekiç (Son Ta lk Sonu) 1 0 0 1 0 1 0 X 3
Sayfa B 1 2 3 4 5 6 7 8 Final
sviçre Binia Feltscher Çekiç (Son Ta lk Sonu) 1 0 5 0 0 3 X X 9
Ontario Sherry Middaugh 0 2 0 1 1 0 X X 4
Sayfa C 1 2 3 4 5 6 7 8 Final
Ontario Rachel Homan Çekiç (Son Ta lk Sonu) 0 1 0 2 4 0 1 X 8
Saskatchewan Stefanie Lawton 0 0 1 0 0 1 0 X 2
Sayfa D 1 2 3 4 5 6 7 8 Final
Manitoba Jennifer Jones Çekiç (Son Ta lk Sonu) 1 0 3 0 2 0 2 X 8
sveç Margaretha Sigfridsson 0 1 0 1 0 2 0 X 4
E Sayfas 1 2 3 4 5 6 7 8 Final
Rusya Anna Sidorova 0 2 1 0 0 0 0 X 3
Alberta Kelsey Rocque Çekiç (Son Ta lk Sonu) 2 0 0 1 2 1 3 X 9

Çekili 4

9 Aralk Çaramba, 14:30

Sayfa A 1 2 3 4 5 6 7 8 Final
Saskatchewan Stefanie Lawton Çekiç (Son Ta lk Sonu) 0 0 0 0 2 0 0 0 2
Ontario Sherry Middaugh 0 2 0 1 0 1 0 2 6
Sayfa B 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Final
Alberta Valerie Sweeting 0 1 0 2 1 0 2 0 1 7
Ontario Tracy Fleury Çekiç (Son Ta lk Sonu) 1 0 1 0 0 2 0 2 0 6
Sayfa C 1 2 3 4 5 6 7 8 Final
skoçya Eve Muirhead 1 0 0 1 0 1 0 X 3
sviçre Alina Pätz Çekiç (Son Ta lk Sonu) 0 3 2 0 1 0 3 X 9
Sayfa D 1 2 3 4 5 6 7 8 Final
Ontario Rachel Homan Çekiç (Son Ta lk Sonu) 2 1 1 2 0 X X X 6
sviçre Binia Feltscher 0 0 0 0 1 X X X 1
E Sayfas 1 2 3 4 5 6 7 8 Final
Alberta Chelsea Carey 0 3 0 0 2 0 4 X 9
Güney Kore Kim Eun-jung Çekiç (Son Ta lk Sonu) 1 0 2 2 0 1 0 X 6

Çekili 6

10 Aralk Perembe, 08:00

Sayfa A 1 2 3 4 5 6 7 8 Final
sveç Margaretha Sigfridsson Çekiç (Son Ta lk Sonu) 0 1 0 0 1 1 0 0 3
Rusya Anna Sidorova 0 0 1 2 0 0 1 1 5
Sayfa B 1 2 3 4 5 6 7 8 Final
Ontario Sherry Middaugh 0 2 0 0 2 0 1 X 5
Alberta Chelsea Carey Çekiç (Son Ta lk Sonu) 2 0 0 2 0 4 0 X 8
Sayfa C 1 2 3 4 5 6 7 8 Final
Manitoba Jennifer Jones Çekiç (Son Ta lk Sonu) 2 0 2 0 1 0 0 1 6
Alberta Kelsey Rocque 0 2 0 1 0 1 1 0 5
Sayfa D 1 2 3 4 5 6 7 8 Final
Ontario Tracy Fleury 0 3 0 1 3 0 2 X 9
Manitoba Kristy McDonald Çekiç (Son Ta lk Sonu) 2 0 1 0 0 1 0 X 4
E Sayfas 1 2 3 4 5 6 7 8 Final
Alberta Valerie Sweeting 1 1 1 0 2 0 3 X 8
sviçre Silvana Tirinzoni Çekiç (Son Ta lk Sonu) 0 0 0 1 0 2 0 X 3

Beraberlik 8

10 Aralk Perembe, 14:30

Sayfa A 1 2 3 4 5 6 7 8 Final
Alberta Kelsey Rocque Çekiç (Son Ta lk Sonu) 0 1 0 1 0 1 0 0 3
sviçre Silvana Tirinzoni 0 0 0 0 2 0 0 2 4
Sayfa B 1 2 3 4 5 6 7 8 Final
Ontario Rachel Homan Çekiç (Son Ta lk Sonu) 0 1 0 0 3 1 0 X 5
sviçre Alina Pätz 0 0 3 1 0 0 3 X 7
Sayfa C 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Final
Rusya Anna Sidorova 0 1 0 1 1 0 1 1 0 5
Ontario Tracy Fleury Çekiç (Son Ta lk Sonu) 1 0 2 0 0 2 0 0 1 6
Sayfa D 1 2 3 4 5 6 7 8 Final
Manitoba Jennifer Jones 1 2 0 2 0 1 0 1 7
Alberta Valerie Sweeting Çekiç (Son Ta lk Sonu) 0 0 1 0 3 0 1 0 5
E Sayfas 1 2 3 4 5 6 7 8 Final
sviçre Binia Feltscher 0 1 0 1 0 1 0 X 3
skoçya Eve Muirhead Çekiç (Son Ta lk Sonu) 1 0 3 0 2 0 4 X 10

Çekili 10

11 Aralk Cuma, 08:00

Sayfa B 1 2 3 4 5 6 7 8 Final
Saskatchewan Stefanie Lawton Çekiç (Son Ta lk Sonu) 3 2 0 2 0 1 X X 8
Güney Kore Kim Eun-jung 0 0 1 0 2 0 X X 3
Sayfa C 1 2 3 4 5 6 7 8 Final
sveç Margaretha Sigfridsson Çekiç (Son Ta lk Sonu) 1 1 0 0 5 X X X 7
Manitoba Kristy McDonald 0 0 1 0 0 X X X 1

Çekili 11

11 Aralk Cuma, 11:00

Sayfa A 1 2 3 4 5 6 7 8 Final
Alberta Chelsea Carey Çekiç (Son Ta lk Sonu) 0 0 0 1 1 0 1 1 4
Alberta Valerie Sweeting 0 0 2 0 0 3 0 0 5
Sayfa C 1 2 3 4 5 6 7 8 Final
skoçya Eve Muirhead Çekiç (Son Ta lk Sonu) 0 1 2 0 0 3 1 X 7
sviçre Silvana Tirinzoni 0 0 0 1 1 0 0 X 2
Sayfa D 1 2 3 4 5 6 7 8 Final
Ontario Tracy Fleury 0 0 1 0 0 2 0 X 3
Ontario Rachel Homan Çekiç (Son Ta lk Sonu) 0 3 0 1 2 0 1 X 7

Çekili 12

11 Aralk Cuma, 14:30

Sayfa A 1 2 3 4 5 6 7 8 Final
Ontario Sherry Middaugh 0 2 0 0 1 0 0 X 3
Rusya Anna Sidorova Çekiç (Son Ta lk Sonu) 3 0 0 1 0 2 1 X 7
Sayfa B 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Final
sveç Margaretha Sigfridsson Çekiç (Son Ta lk Sonu) 2 0 1 0 2 0 1 0 1 7
sviçre Binia Feltscher 0 2 0 1 0 1 0 2 0 6
Sayfa D 1 2 3 4 5 6 7 8 Final
Saskatchewan Stefanie Lawton 0 1 0 0 1 0 0 X 2
Alberta Kelsey Rocque Çekiç (Son Ta lk Sonu) 2 0 2 1 0 1 1 X 7

Beraberlik 13

11 Aralk Cuma, 18:00

Sayfa A 1 2 3 4 5 6 7 8 Final
Alberta Kelsey Rocque Çekiç (Son Ta lk Sonu) 1 0 0 0 0 2 0 0 3
Ontario Tracy Fleury 0 0 1 1 1 0 0 1 4
Sayfa D 1 2 3 4 5 6 7 8 Final
sveç Margaretha Sigfridsson Çekiç (Son Ta lk Sonu) 1 0 0 1 0 0 0 X 2
Alberta Chelsea Carey 0 1 1 0 2 1 1 X 6
E Sayfas 1 2 3 4 5 6 7 8 Final
Rusya Anna Sidorova Çekiç (Son Ta lk Sonu) 2 0 0 1 1 1 1 X 6
sviçre Silvana Tirinzoni 0 1 0 0 0 0 0 X 1

Playofflar

Çeyrek finaller Yar finaller Final
                 
Manitoba Jennifer Jones 6
Ontario Tracy Fleury 2
Manitoba Jennifer Jones 7
skoçya Eve Muirhead 2
Alberta Valerie Sweeting 5
skoçya Eve Muirhead 6
Manitoba Jennifer Jones 7
Ontario Rachel Homan 8
sviçre Alina Pätz 6
Alberta Chelsea Carey 8
Alberta Chelsea Carey 0
Ontario Rachel Homan 6
Ontario Rachel Homan 7
Rusya Anna Sidorova 2

Çeyrek finaller

12 Aralk Cumartesi 11:00

Takm 1 2 3 4 5 6 7 8 Final
Manitoba Jennifer Jones Çekiç (Son Ta lk Sonu) 2 2 0 0 0 2 0 X 6
Ontario Tracy Fleury 0 0 1 0 0 0 1 X 2
Takm 1 2 3 4 5 6 7 8 Final
Alberta Valerie Sweeting 0 0 0 0 3 0 2 0 5
skoçya Eve Muirhead Çekiç (Son Ta lk Sonu) 1 1 1 1 0 1 0 1 6
Takm 1 2 3 4 5 6 7 8 Final
sviçre Alina Pätz Çekiç (Son Ta lk Sonu) 1 0 0 2 2 0 1 0 6
Alberta Chelsea Carey 0 2 2 0 0 3 0 1 8
Takm 1 2 3 4 5 6 7 8 Final
Ontario Rachel Homan Çekiç (Son Ta lk Sonu) 0 2 2 0 2 0 1 X 7
Rusya Anna Sidorova 0 0 0 1 0 1 0 X 2

Yar finaller

12 Aralk Cumartesi 18:30

Takm 1 2 3 4 5 6 7 8 Final
Manitoba Jennifer Jones Çekiç (Son Ta lk Sonu) 0 1 0 1 1 2 2 X 7
skoçya Eve Muirhead 1 0 1 0 0 0 0 X 2
Takm 1 2 3 4 5 6 7 8 Final
Alberta Chelsea Carey 0 0 0 0 0 0 X X 0
Ontario Rachel Homan Çekiç (Son Ta lk Sonu) 2 1 0 1 1 1 X X 6

Final

13 Aralk Pazar 11:00

Takm 1 2 3 4 5 6 7 8 Final
Manitoba Jennifer Jones Çekiç (Son Ta lk Sonu) 2 0 3 0 0 0 2 0 7
Ontario Rachel Homan 0 3 0 1 1 1 0 2 8

Referanslar

D balantlar

Opiniones de nuestros usuarios

Murat Karaca

2015 Meridian Canadian Open'daki bu girişin anlatım şeklini çok ilginç buluyorum, bana okul yıllarımı hatırlatıyor. Ne güzel zamanlar, beni onlara geri getirdiğin için teşekkürler.

Arman Akin

2015 Meridian Canadian Open'dan güzel makale.

Fadil çakar

2015 Meridian Canadian Open ile ilgili makale eksiksiz ve iyi açıklanmış. Virgül eklemem veya kaldırmam.

Fikret Ayaz

Bu makaleyi 2015 Meridian Canadian Open ve tüm sayfada harika bir keşif. Doğrudan favorilere gidiyor.

Irfan Bayraktar

Sayfayı beğendim ve 2015 Meridian Canadian Open ile ilgili makale aradığım makale.