2015 Scotties Kupa Turnuvas



İnsanoğlunun 2015 Scotties Kupa Turnuvas ile ilgili yüzyıllardır biriktirdiği tüm bilgiler artık internette mevcut ve biz de sizin için en erişilebilir şekilde derledik ve sipariş verdik. 2015 Scotties Kupa Turnuvas ile ilgili bilmek istediğiniz her şeye hızlı ve verimli bir şekilde erişebilmenizi istiyoruz; deneyiminizin hoş olduğunu ve 2015 Scotties Kupa Turnuvas ile ilgili aradığınız bilgiyi gerçekten bulduğunuzu hissettiğinizi.

Hedeflerimize ulaşmak için yalnızca 2015 Scotties Kupa Turnuvas hakkında en güncel, anlaşılır ve doğru bilgileri elde etmek için değil, aynı zamanda tasarımın, okunaklılığın, yükleme hızının ve kullanılabilirliğinin sağlanmasına da büyük özen gösterdik. sayfa mümkün olduğunca keyifli olsun, böylece başka hiçbir şey için endişelenmenize gerek kalmadan temel konulara odaklanabilir, 2015 Scotties Kupa Turnuvas ile ilgili mevcut tüm veri ve bilgileri bilebilirsiniz, biz zaten sizin için hallettik. Umarız amacımıza ulaşmışızdır ve 2015 Scotties Kupa Turnuvas ile ilgili istediğiniz bilgileri bulmuşsunuzdur. Bu nedenle, sizi memnuniyetle karşılıyoruz ve scientiatr.com kullanma deneyiminin keyfini çıkarmaya devam etmenizi öneririz.

2015 Scotties Kupa Turnuvas
2015 Scotties Kupa Turnuvas
Ev sahibi ehir Moose Jaw , Saskatchewan
Arena Mozaik Yeri
Tarih 1422 ubat
Katlm 70.047
kazanan   Manitoba
Curling kulübü St. Vital CC , Winnipeg
Atla Jennifer Jones
Üçüncü Kaitlyn Lawes
kinci Jill Görevlisi
Öncülük etmek afak McEwen
Alternatif Jennifer Clark-Rouire
Koç Wendy Morgan
Finalist   Alberta ( Val Sweeting )
«  2014
2016  »

2015 Kalpler Scotties Turnuvas az 22 ubat 14 arasnda gerçekleti Mozaik Yeri içinde Moose Jaw , Saskatchewan . Kanada'y temsil kazananlar 2015 Dünya Kadnlar Curling ampiyonas'nda en 22'ye 14 Mart tarihleri arasnda Tsukisamu Gymnasium içinde Sapporo , Japonya .

Yarma formatndaki deiiklikler

lk defa, etkinlik, Scotties'e hiç katlmam Nunavut'tan ve imdi (Güney) Ontario'dan ayr bir rhtma sahip olacak olan Kuzey Ontario'dan ve Yukon'dan ayr girileri içerecek ekilde geniletilecek. ve tarihsel olarak tek bir giri olarak rekabet eden Kuzeybat Bölgeleri . Nunavut Curling Dernei, Scotties veya Brier'e ekip göndermeye hazr olmadklarna karar verdi, bu nedenle bu ylki etkinliklerde oturacaklar.

2015 turnuvasndan balayarak, ilk on bir takm, geçmi yllarda olduu gibi on iki takm arasnda bir rekabet olacak ana turnuvaya otomatik olarak katlmaya hak kazanacak. Kalan takmlar, ana turnuvada oynayacak on ikinci takm belirlemek için ön eleme turnuvasnda oynayacak.

Turnuvann sonunda, son sradaki takm, önümüzdeki yl yaplacak ön eleme turnuvasnda ön elemelerde (ve muhtemelen Nunavut) kalifiye olmayan iki takma katlacak.

2015 Tim Hortons Brier için de benzer deiiklikler uyguland , bu da ilk kez Kanadal erkekler ve kadnlar curling ampiyonalarnn ayn formatlar kullanlarak yürütülecei anlamna geliyor. Tim Hortons Brier'in önceki sürümleri, Hearts Turnuvas'ndan Kuzey Ontario'dan girii içermeleri, ancak Kanada Takm giriini içermemeleri bakmndan farklyd.

Takmlar

2013 ve 2014 Scotties'i kazandktan sonra Rachel Homan, Kanada Takmnn atlamas olarak tekrar geri dönüyor, bu sefer Joanne Courtney'de yeni bir takm arkada ile ikinci srada. Orta Fredrik Lindberg ile birlikte olmak için sveç'e tanan Alison Kreviazuk'un yerini ald . Courtney, 2014 Scotties'de , Lori Olson-Johns'ta yeni bir üçüncü ile geri dönen Alberta'nn Val Sweeting pisti için oynad . Geçen yl finalde Homan'a yenildikten sonra gümü madalya aldlar. Altn madalya ald Olimpiyatlarda geçen yl Scotties'i kaçrdktan sonra, Jennifer Jones ve Manitoba'dan ekibi beinci Scotties unvann almaya çalyor. Dier favori Saskatchewan' temsil eden Team Stefanie Lawton . Scotties'i hiç kazanmam olsalar da, önceki Scotties turnuvalarnda dört kez 4. oldular. Ayn zamanda üç kez Kanada Kupas kazanan, dört kez Grand Slam kazanan ve Saskatchewan'da kendi sahasnda oynuyorlar.

Takmlar u ekilde sralanmtr:

Kanada Kanada Alberta Alberta Britanya Kolumbiyas ngiliz Colunbia
Ottawa CC , Ottawa

Atla: Rachel Homan
Üçüncü: Emma Miskew
kincisi: Joanne Courtney
Barol: Lisa Weagle
Alternatif: Cheryl Kreviazuk

Saville SC , Edmonton

Atla: Val Sweeting
Üçüncü: Lori Olson-Johns
kinci: Dana Ferguson
Öncü: Rachelle Brown
Alternatif: Sarah Wilkes

Prens George CC , Prens George
Howe Ses CC , Squamish

Atla: Patti Knezevic
Üçüncü: Kristen Fewster
kinci: Jen Rusnell
Lider: Rhonda Camozzi
Alternatif: Nicole Backe

Manitoba Manitoba Yeni brunswick Yeni brunswick Newfoundland ve Labrador Newfoundland ve Labrador
St. Vital CC , Winnipeg

Atla: Jennifer Jones
Üçüncü: Kaitlyn Lawes
kinci: Jill Yetkilisi
Öncü: Dawn McEwen
Alternatif: Jennifer Clark-Rouire

Curl Moncton , Moncton

Atla: Sylvie Robichaud
Üçüncü: Rebecca Atkinson
kinci: Marie Richard
Barol: Jane Boyle
Alternatif: Carol Whitaker

Bally Haly G&CC , St. John's

Atla: Heather Güçlü
Üçüncü: Stephanie Korab
kinci: Jessica Cunningham
Barol: Kathryn Cooper
Alternatif: Noelle Thomas-Kennell

Kuzey Ontario Kuzey Ontario Nova Scotia Nova Scotia Ontario Ontario
Idylwylde G&CC , Sudbury

Atla: Tracy Horgan
Üçüncü: Jenn Horgan
kincisi: Jenna Enge
Barol: Amanda Gates
Alternatif: Courtney Chenier

Mayflower CC , Halifax

Atla: Mary-Anne Arsenault
Üçüncü: Christina Black
kinci: Jane Snyder
Barol: Jenn Baxter
Alternatif: Carole MacLean

Bayview CC , Thornhill

Atla: Julie Hastings
Üçüncü: Christy Trombley
kinci: Stacey Smith
Barol: Katrina Collins
Alternatif: Cheryl McPherson

Prens Edward Adas Prens Edward Adas Quebec Quebec Saskatchewan Saskatchewan
Charlottetown CC , Charlottetown

Atla: Suzanne Birt
Üçüncü: Shelly Bradley
kincisi: Michelle McQuaid
Barol: Susan McInnis
Alternatif: Sinead Dolan

Glenmore CC , Dollard-des-Ormeaux
CC Etchemin , Saint-Romuald

Atla: Lauren Mann
Üçüncü: Amélie Blais
kinci: Brittany O'Rourke
Barol: Anne-Marie Filteau
Alternatif: Brenda Nicholls

Nutana CC , Saskatoon

Atla: Stefanie Lawton
Üçüncü: Sherry Anderson
kinci: Stephanie Schmidt
Barol: Marliese Kasner
Alternatif: Lana Vey

Kuzeybat bölgesi Kuzeybat bölgesi Nunavut Nunavut Yukon Yukon
Yellowknife CC , Yellowknife

Atla: Kerry Galusha
Üçüncü: Megan Cormier
kinci: Danielle Derry
Öncü: Shona Barbour
Alternatif: Sharon Cormier

Reddedilen davetiye Whitehorse CC, Whitehorse

Atla: Sarah Koltun
Üçüncü: Chelsea Duncan
kinci: Patty Wallingham
Ba: Jenna Duncan
Alternatif: Lindsay Moldowan

CTRS sralamas

Üye Dernei (Atla) Sra Puanlar
  Manitoba (Jones) 1 173.105
  Alberta (Tatl) 2 169.430
  Kanada (Homan) 3 141.788
  Ontario (Hastings) 9 55.525
  Kuzey Ontario (Horgan) 10 54.360
  Saskatchewan (Lawton / Anderson) 15 28.400
  Quebec (Mann) 27 18.008
  Nova Scotia (Arsenault) 46 6.500
  Britanya Kolombiyas (Knezevic) 53 4.000
  Yukon (Koltun) 85 0.825
  New Brunswick (Robichaud) NR 0.000
  Newfoundland ve Labrador (Güçlü) NR 0.000
  Kuzeybat Topraklar (Galusha) NR 0.000
  Prince Edward Adas (Birt) NR 0.000

Ön Eleme Yarmas

Kuzey Ontario, Yukon ve Kuzeybat Topraklar, Mosaic Place'de tek bir round-robin oynayacak ve en iyi iki rekora sahip takmlar, 14 ubat Cumartesi günü açl çekiliiyle ezamanl olarak tartlacak olan play-in oyununa ilerliyor. Scotties round-robin.

Round robin puan durumu

Yerel Atla W L PF PA Uçlar
Won

Kaybolan Bitir
Bo
Biter
Çalnt
Sonlar
Shot
Pct.
  Kuzey Ontario Tracy Horgan 2 0 17 10 10 6 2 4 75
  Kuzeybat bölgesi Kerry Galusha 1 1 16 20 8 12 0 0 70
  Yukon Sarah Koltun 0 2 15 18 9 9 2 2 76

Round robin sonuçlar

Tüm çekili süreleri Merkezi Standart Saatte ( UTC 6 ) listelenmitir .

Beraberlik 1

12 ubat Perembe, 19:00

Sayfa B 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Final
  Kuzeybat Topraklar (Galusha) Çekiç (Son Ta lk Sonu) 1 0 0 0 2 0 0 2 0 X 5
  Kuzey Ontario (Horgan) 0 2 2 2 0 1 2 0 1 X 10

Beraberlik 2

13 ubat Cuma, 08:00

Sayfa B 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Final
  Kuzey Ontario (Horgan) Çekiç (Son Ta lk Sonu) 0 0 1 0 2 2 0 2 0 X 7
  Yukon (Koltun) 0 0 0 2 0 0 2 0 1 X 5

Çekili 3

13 ubat Cuma, 15:30

Sayfa B 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Final
  Yukon (Koltun) 0 1 1 0 2 1 0 1 0 4 0 10
  Kuzeybat Topraklar (Galusha) Çekiç (Son Ta lk Sonu) 2 0 0 1 0 0 5 0 2 0 1 11

Ön Eleme Finali

14 ubat Cumartesi, 14:00

Sayfa B 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Final
  Kuzey Ontario (Horgan) Çekiç (Son Ta lk Sonu) 0 1 0 0 2 3 0 1 0 0 7
  Kuzeybat Topraklar (Galusha) 0 0 1 1 0 0 2 0 1 1 6

Round robin puan durumu

Final Round Robin Sralamas

Anahtar
Playofflara Takmlar
2016 Ön eleme yarmasna dütü
Yerel Atla W L PF PA Uçlar
Won

Kaybolan Bitir
Bo
Biter
Çalnt
Sonlar
Shot
Pct.
  Manitoba Jennifer Jones 10 1 92 50 52 39 8 17 % 85
  Alberta Val Sweeting 9 2 74 61 44 45 11 11 % 82
  Saskatchewan Stefanie Lawton 8 3 65 43 49 35 20 16 % 82
  Kanada Rachel Homan 7 4 80 59 49 39 16 15 % 82
  Kuzey Ontario Tracy Horgan 6 5 68 62 49 44 10 12 % 77
  Ontario Julie Hastings 5 6 70 73 50 49 9 18 % 77
  Nova Scotia Mary-Anne Arsenault 5 6 71 69 45 48 16 11 % 79
  Newfoundland ve Labrador Heather Strong 4 7 56 76 43 43 13 11 % 71
  Prens Edward Adas Suzanne Birt 4 7 61 70 43 45 13 12 % 76
  Yeni brunswick Sylvie Robichaud 4 7 61 79 44 48 12 6 % 78
  Quebec Lauren Mann 3 8 64 79 42 53 7 7 % 75
  Britanya Kolumbiyas Patti Knezevic 1 10 47 88 34 56 9 3 % 74

Round robin sonuçlar

Tüm çekili süreleri Merkezi Standart Saatte ( UTC 6 ) listelenmitir .

Beraberlik 1

14 ubat Cumartesi, 14:00

Sayfa A 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Final
  Britanya Kolombiyas (Knezevic) Çekiç (Son Ta lk Sonu) 0 0 0 0 1 0 1 0 X X 2
  Saskatchewan (Lawton) 1 2 1 1 0 2 0 1 X X 8
Sayfa C 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Final
  Kanada (Homan) Çekiç (Son Ta lk Sonu) 0 2 0 2 1 0 0 1 0 X 6
  Quebec (Mann) 0 0 1 0 0 1 0 0 2 X 4
Sayfa D 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Final
  Nova Scotia (Arsenault) 0 0 4 0 0 0 3 0 5 X 12
  Newfoundland ve Labrador (Güçlü) Çekiç (Son Ta lk Sonu) 2 1 0 0 2 1 0 1 0 X 7

Beraberlik 2

14 ubat Cumartesi, 19:00

Sayfa A 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Final
  New Brunswick (Robichaud) 0 0 0 0 0 2 0 0 X X 2
  Prince Edward Adas (Birt) Çekiç (Son Ta lk Sonu) 0 0 0 2 3 0 1 2 X X 8
Sayfa B 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Final
  Manitoba (Jones) 1 0 2 0 3 0 0 0 0 1 7
  Ontario (Hastings) Çekiç (Son Ta lk Sonu) 0 0 0 1 0 1 1 1 1 0 5
Sayfa C 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Final
  Alberta (Tatl) Çekiç (Son Ta lk Sonu) 2 1 0 0 0 0 2 0 0 1 6
  Kuzey Ontario (Horgan) 0 0 0 2 0 0 0 1 1 0 4
Sayfa D 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Final
  Saskatchewan (Lawton) 0 0 0 1 0 0 1 0 1 0 3
  Kanada (Homan) Çekiç (Son Ta lk Sonu) 0 2 0 0 2 0 0 1 0 1 6

Çekili 3

15 ubat Pazar 09:00

Sayfa A 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Final
  Alberta (Tatl) Çekiç (Son Ta lk Sonu) 2 0 0 1 0 1 0 2 0 0 6
  Nova Scotia (Arsenault) 0 1 0 0 1 0 1 0 1 1 5
Sayfa B 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Final
  Quebec (Mann) Çekiç (Son Ta lk Sonu) 0 1 1 0 1 2 1 2 X X 8
  Britanya Kolombiyas (Knezevic) 0 0 0 1 0 0 0 0 X X 1
Sayfa C 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Final
  New Brunswick (Robichaud) Çekiç (Son Ta lk Sonu) 1 0 0 0 0 1 1 1 0 0 4
  Newfoundland ve Labrador (Güçlü) 0 0 0 1 1 0 0 0 1 2 5

Çekili 4

15 ubat Pazar, 14:00

Sayfa A 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Final
  Quebec (Mann) 0 0 3 0 0 1 0 2 0 X 6
  Kuzey Ontario (Horgan) Çekiç (Son Ta lk Sonu) 2 1 0 2 1 0 3 0 1 X 10
Sayfa B 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Final
  Newfoundland ve Labrador (Güçlü) Çekiç (Son Ta lk Sonu) 1 0 3 0 1 0 1 0 1 X 7
  Prince Edward Adas (Birt) 0 1 0 1 0 1 0 1 0 X 4
Sayfa C 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Final
  Ontario (Hastings) Çekiç (Son Ta lk Sonu) 0 1 0 2 0 0 0 3 1 0 1 8
  Nova Scotia (Arsenault) 0 0 1 0 1 1 2 0 0 2 0 7
Sayfa D 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Final
  Manitoba (Jones) Çekiç (Son Ta lk Sonu) 0 2 1 3 3 1 0 1 X X 11
  Britanya Kolombiyas (Knezevic) 1 0 0 0 0 0 1 0 X X 2

Çekili 5

15 ubat Pazar 19:00

Sayfa A 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Final
  Kanada (Homan) Çekiç (Son Ta lk Sonu) 0 0 3 0 2 0 2 0 1 2 10
  Ontario (Hastings) 1 1 0 2 0 1 0 2 0 0 7
Sayfa B 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Final
  Alberta (Tatl) Çekiç (Son Ta lk Sonu) 3 0 2 1 3 0 1 0 X X 10
  New Brunswick (Robichaud) 0 2 0 0 0 1 0 1 X X 4
Sayfa C 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Final
  Manitoba (Jones) Çekiç (Son Ta lk Sonu) 2 1 0 0 0 1 0 2 0 1 7
  Saskatchewan (Lawton) 0 0 0 0 2 0 1 0 1 0 4
Sayfa D 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Final
  Kuzey Ontario (Horgan) 0 1 0 0 1 0 2 1 0 X 5
  Prince Edward Adas (Birt) Çekiç (Son Ta lk Sonu) 2 0 2 1 0 1 0 0 1 X 7

Çekili 6

16 ubat Pazartesi, 09:00

Sayfa A 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Final
  Manitoba (Jones) Çekiç (Son Ta lk Sonu) 2 0 0 1 0 1 5 0 X X 9
  Newfoundland ve Labrador (Güçlü) 0 1 0 0 1 0 0 1 X X 3
Sayfa B 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Final
  Nova Scotia (Arsenault) 0 1 0 0 0 1 0 2 0 X 4
  Kuzey Ontario (Horgan) Çekiç (Son Ta lk Sonu) 2 0 0 2 1 0 2 0 1 X 8
Sayfa C 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Final
  Prince Edward Adas (Birt) 0 1 0 0 1 0 2 0 0 X 4
  Britanya Kolombiyas (Knezevic) Çekiç (Son Ta lk Sonu) 1 0 0 1 0 1 0 2 2 X 7
Sayfa D 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Final
  Ontario (Hastings) 0 2 0 1 0 0 2 1 0 0 6
  Quebec (Mann) Çekiç (Son Ta lk Sonu) 1 0 0 0 1 2 0 0 1 0 5

Çekili 7

16 ubat Pazartesi, 14:00

Sayfa A 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Final
  Saskatchewan (Lawton) Çekiç (Son Ta lk Sonu) 0 2 1 1 1 0 2 0 1 X 8
  Quebec (Mann) 0 0 0 0 0 2 0 1 0 X 3
Sayfa B 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Final
  Britanya Kolombiyas (Knezevic) 0 0 1 0 0 0 0 2 X X 3
  Kanada (Homan) Çekiç (Son Ta lk Sonu) 1 1 0 0 4 1 1 0 X X 8
Sayfa C 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Final
  Newfoundland ve Labrador (Güçlü) 0 1 0 1 0 0 0 0 X X 2
  Alberta (Tatl) Çekiç (Son Ta lk Sonu) 2 0 2 0 0 1 0 2 X X 7
Sayfa D 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Final
  New Brunswick (Robichaud) 0 0 0 1 0 0 1 0 2 0 4
  Nova Scotia (Arsenault) Çekiç (Son Ta lk Sonu) 1 0 0 0 0 2 0 1 0 1 5

Beraberlik 8

16 ubat Pazartesi, 19:00

Sayfa A 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Final
  Kuzey Ontario (Horgan) Çekiç (Son Ta lk Sonu) 3 0 0 2 1 0 2 0 X X 8
  New Brunswick (Robichaud) 0 1 0 0 0 1 0 2 X X 4
Sayfa B 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Final
  Prince Edward Adas (Birt) 0 0 0 1 1 0 1 0 2 0 5
  Alberta (Tatl) Çekiç (Son Ta lk Sonu) 0 0 3 0 0 1 0 1 0 1 6
Sayfa C 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Final
  Saskatchewan (Lawton) Çekiç (Son Ta lk Sonu) 0 1 0 1 0 1 0 0 0 1 4
  Ontario (Hastings) 0 0 1 0 1 0 0 1 0 0 3
Sayfa D 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Final
  Kanada (Homan) 1 0 1 0 2 0 0 2 0 1 0 7
  Manitoba (Jones) Çekiç (Son Ta lk Sonu) 0 3 0 1 0 2 0 0 1 0 1 8

Çekili 9

17 ubat Sal, 14:00

Sayfa A 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Final
  Ontario (Hastings) 0 2 0 2 0 1 0 2 2 X 9
  Britanya Kolombiyas (Knezevic) Çekiç (Son Ta lk Sonu) 1 0 1 0 1 0 1 0 0 X 4
Sayfa B 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Final
  Quebec (Mann) Çekiç (Son Ta lk Sonu) 0 1 0 0 0 1 0 1 X X 3
  Manitoba (Jones) 1 0 1 2 4 0 1 0 X X 9
Sayfa C 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Final
  Nova Scotia (Arsenault) Çekiç (Son Ta lk Sonu) 2 0 0 1 0 0 0 1 1 0 5
  Prince Edward Adas (Birt) 0 0 1 0 2 1 1 0 0 1 6
Sayfa D 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Final
  Newfoundland ve Labrador (Güçlü) 1 0 1 0 1 1 0 1 0 1 6
  Kuzey Ontario (Horgan) Çekiç (Son Ta lk Sonu) 0 1 0 1 0 0 1 0 1 0 4

Çekili 10

17 ubat Sal, 19:00

Sayfa A 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Final
  Newfoundland ve Labrador (Güçlü) Çekiç (Son Ta lk Sonu) 0 0 0 3 0 0 0 2 X X 5
  Kanada (Homan) 2 0 3 0 0 0 6 0 X X 11
Sayfa B 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Final
  Saskatchewan (Lawton) Çekiç (Son Ta lk Sonu) 0 0 2 0 1 0 1 0 0 2 6
  Nova Scotia (Arsenault) 0 1 0 1 0 1 0 1 1 0 5
Sayfa C 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Final
  Quebec (Mann) 0 3 0 1 0 1 0 0 3 0 0 8
  New Brunswick (Robichaud) Çekiç (Son Ta lk Sonu) 2 0 1 0 2 0 1 1 0 1 1 9
Sayfa D 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Final
  Britanya Kolombiyas (Knezevic) Çekiç (Son Ta lk Sonu) 0 0 2 0 2 0 1 0 0 X 5
  Alberta (Tatl) 0 1 0 3 0 3 0 0 3 X 10

Çekili 11

18 ubat Çaramba, 09:00

Sayfa A 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Final
  Nova Scotia (Arsenault) Çekiç (Son Ta lk Sonu) 1 0 2 0 2 0 0 3 0 1 9
  Manitoba (Jones) 0 1 0 1 0 1 1 0 2 0 6
Sayfa B 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Final
  Ontario (Hastings) 1 0 1 1 1 1 0 0 2 X 7
  Newfoundland ve Labrador (Güçlü) Çekiç (Son Ta lk Sonu) 0 1 0 0 0 0 2 1 0 X 4
Sayfa C 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Final
  Britanya Kolombiyas (Knezevic) Çekiç (Son Ta lk Sonu) 0 2 0 1 0 2 0 0 0 X 5
  Kuzey Ontario (Horgan) 1 0 1 0 2 0 1 1 1 X 7
Sayfa D 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Final
  Quebec (Mann) Çekiç (Son Ta lk Sonu) 2 0 0 0 1 1 0 2 0 X 6
  Prince Edward Adas (Birt) 0 4 1 2 0 0 2 0 1 X 10

Çekili 12

18 ubat Çaramba, 14:00

Sayfa A 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Final
  Quebec (Mann) Çekiç (Son Ta lk Sonu) 1 0 2 0 1 0 0 1 0 1 6
  Alberta (Tatl) 0 2 0 1 0 1 2 0 2 0 8
Sayfa B 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Final
  New Brunswick (Robichaud) Çekiç (Son Ta lk Sonu) 2 0 1 0 2 0 1 0 1 0 1 8
  Britanya Kolombiyas (Knezevic) 0 1 0 2 0 1 0 2 0 1 0 7
Sayfa C 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Final
  Kanada (Homan) Çekiç (Son Ta lk Sonu) 0 1 0 1 0 0 2 0 1 1 6
  Nova Scotia (Arsenault) 0 0 2 0 0 4 0 1 0 0 7
Sayfa D 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Final
  Saskatchewan (Lawton) 0 0 0 0 2 0 1 0 1 X 4
  Newfoundland ve Labrador (Güçlü) Çekiç (Son Ta lk Sonu) 0 0 1 1 0 0 0 0 0 X 2

Beraberlik 13

18 ubat Çaramba, 19:00

Sayfa A 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Final
  Saskatchewan (Lawton) 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1 0 5
  Kuzey Ontario (Horgan) Çekiç (Son Ta lk Sonu) 1 0 0 1 0 2 0 0 1 0 1 6
Sayfa B 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Final
  Kanada (Homan) Çekiç (Son Ta lk Sonu) 0 2 0 1 0 3 0 1 2 X 9
  Prince Edward Adas (Birt) 0 0 1 0 1 0 3 0 0 X 5
Sayfa C 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Final
  Ontario (Hastings) Çekiç (Son Ta lk Sonu) 0 0 2 1 0 0 0 1 1 X 5
  Alberta (Tatl) 1 3 0 0 1 1 2 0 0 X 8
Sayfa D 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Final
  Manitoba (Jones) Çekiç (Son Ta lk Sonu) 3 0 1 0 3 0 1 0 1 0 9
  New Brunswick (Robichaud) 0 2 0 2 0 1 0 1 0 1 7

Çekili 14

19 ubat Perembe, 09:00

Sayfa A 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Final
  Britanya Kolombiyas (Knezevic) Çekiç (Son Ta lk Sonu) 1 0 2 0 2 0 0 2 0 0 7
  Newfoundland ve Labrador (Güçlü) 0 2 0 1 0 1 2 0 2 2 10
Sayfa B 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Final
  Nova Scotia (Arsenault) 0 0 2 1 0 0 1 1 2 0 7
  Quebec (Mann) Çekiç (Son Ta lk Sonu) 0 1 0 0 3 3 0 0 0 1 8
Sayfa C 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Final
  Prince Edward Adas (Birt) 0 1 0 0 0 1 0 X X X 2
  Manitoba (Jones) Çekiç (Son Ta lk Sonu) 3 0 1 3 2 0 1 X X X 10
Sayfa D 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Final
  Kuzey Ontario (Horgan) 0 3 0 1 2 0 0 2 0 1 9
  Ontario (Hastings) Çekiç (Son Ta lk Sonu) 1 0 2 0 0 2 1 0 1 0 7

Beraberlik 15

19 ubat Perembe, 14:00

Sayfa A 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Final
  Prince Edward Adas (Birt) 0 1 1 1 0 2 0 0 1 0 6
  Ontario (Hastings) Çekiç (Son Ta lk Sonu) 0 0 0 0 2 0 2 2 0 2 8
Sayfa B 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Final
  Kuzey Ontario (Horgan) Çekiç (Son Ta lk Sonu) 1 0 0 0 1 0 0 0 1 X 3
  Manitoba (Jones) 0 0 2 1 0 3 0 0 0 X 6
Sayfa C 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Final
  New Brunswick (Robichaud) 0 1 0 2 0 1 0 0 X X 4
  Saskatchewan (Lawton) Çekiç (Son Ta lk Sonu) 2 0 1 0 3 0 2 1 X X 9
Sayfa D 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Final
  Alberta (Tatl) 1 0 2 0 0 1 0 1 0 2 7
  Kanada (Homan) Çekiç (Son Ta lk Sonu) 0 1 0 1 1 0 2 0 1 0 6

Beraberlik 16

19 ubat Perembe, 19:00

Sayfa A 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Final
  Kanada (Homan) 0 0 0 1 1 0 2 1 0 0 5
  New Brunswick (Robichaud) Çekiç (Son Ta lk Sonu) 0 1 2 0 0 1 0 0 0 2 6
Sayfa B 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Final
  Alberta (Tatl) 0 0 1 0 0 0 0 0 X X 1
  Saskatchewan (Lawton) Çekiç (Son Ta lk Sonu) 2 1 0 2 1 2 0 1 X X 9
Sayfa C 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Final
  Newfoundland ve Labrador (Güçlü) 0 1 0 1 1 0 1 0 1 X 5
  Quebec (Mann) Çekiç (Son Ta lk Sonu) 1 0 2 0 0 2 0 2 0 X 7
Sayfa D 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Final
  Nova Scotia (Arsenault) 0 2 0 0 2 0 0 0 0 1 5
  Britanya Kolombiyas (Knezevic) Çekiç (Son Ta lk Sonu) 0 0 0 2 0 0 0 1 1 0 4

Beraberlik 17

20 ubat Cuma, 09:00

Sayfa A 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Final
  Alberta (Tatl) 0 2 0 0 0 2 0 1 X X 5
  Manitoba (Jones) Çekiç (Son Ta lk Sonu) 3 0 1 1 3 0 2 0 X X 10
Sayfa B 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Final
  Ontario (Hastings) 0 0 1 0 1 0 0 2 1 0 5
  New Brunswick (Robichaud) Çekiç (Son Ta lk Sonu) 0 1 0 1 0 2 2 0 0 3 9
Sayfa C 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Final
  Kuzey Ontario (Horgan) Çekiç (Son Ta lk Sonu) 0 1 1 1 0 1 0 0 0 X 4
  Kanada (Homan) 1 0 0 0 1 0 2 0 2 X 6
Sayfa D 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Final
  Prince Edward Adas (Birt) 1 0 0 2 0 0 0 0 0 1 0 4
  Saskatchewan (Lawton) Çekiç (Son Ta lk Sonu) 0 2 1 0 0 0 1 0 0 0 1 5

Playofflar

  Sayfa playoff sistemi Yar final Final
                           
1   Manitoba 8  
2   Alberta 6         1   Manitoba 6
      2   Alberta 7   2   Alberta 5
  3   Saskatchewan 6  
3   Saskatchewan 8
4   Kanada 7  
Bronz Madalya Oyunu
     
3   Saskatchewan 5
4   Kanada 7

1'e 2

20 ubat Cuma, 19:00

Takm 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Final
  Manitoba (Jones) Çekiç (Son Ta lk Sonu) 4 0 0 0 0 1 0 2 0 1 8
  Alberta (Tatl) 0 1 0 1 1 0 2 0 1 0 6
Oyuncu yüzdeleri
  Manitoba   Alberta
afak McEwen % 93 Rachelle Brown % 93
Jill Görevlisi % 83 Dana Ferguson % 80
Kaitlyn Lawes % 85 Lori Olson-Johns % 84
Jennifer Jones % 80 Val Sweeting % 79
Toplam % 85 Toplam % 84

3'e kar 4

21 ubat Cumartesi 10:00

Takm 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Final
  Saskatchewan (Lawton) Çekiç (Son Ta lk Sonu) 0 0 2 0 0 2 1 0 2 0 1 8
  Kanada (Homan) 0 0 0 2 1 0 0 2 0 2 0 7
Oyuncu yüzdeleri
  Saskatchewan   Kanada
Marliese Kasner % 76 Lisa Weagle % 93
Stephanie Schmidt % 88 Joanne Courtney % 82
Sherry Anderson % 83 Emma Miskew % 83
Stefanie Lawton % 83 Rachel Homan % 76
Toplam % 82 Toplam % 84

Yar final

21 ubat Cumartesi, 15:00

Takm 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Final
  Alberta (Tatl) Çekiç (Son Ta lk Sonu) 0 1 0 3 0 2 0 0 1 0 7
  Saskatchewan (Lawton) 0 0 1 0 2 0 2 0 0 1 6
Oyuncu yüzdeleri
  Alberta   Saskatchewan
Rachelle Brown % 80 Marliese Kasner % 81
Dana Ferguson % 90 Stephanie Schmidt % 81
Lori Olson-Johns % 75 Sherry Anderson % 91
Val Sweeting % 81 Stefanie Lawton % 73
Toplam % 84 Toplam % 82

Bronz madalya maç

22 ubat Pazar, 14:00

Takm 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Final
  Saskatchewan (Lawton) Çekiç (Son Ta lk Sonu) 1 0 1 0 1 0 0 1 1 0 5
  Kanada (Homan) 0 2 0 2 0 0 2 0 0 1 7
Oyuncu yüzdeleri
  Saskatchewan   Kanada
Marliese Kasner % 76 Lisa Weagle % 85
Stephanie Schmidt % 83 Joanne Courtney % 89
Sherry Anderson % 74 Emma Miskew % 85
Stefanie Lawton % 69 Rachel Homan % 90
Toplam % 75 Toplam % 87

Final

22 ubat Pazar 19:00

Takm 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Final
  Manitoba (Jones) Çekiç (Son Ta lk Sonu) 2 0 0 1 0 1 0 1 0 1 6
  Alberta (Tatl) 0 2 0 0 1 0 1 0 1 0 5
Oyuncu yüzdeleri
  Manitoba   Alberta
afak McEwen % 86 Rachelle Brown % 81
Jill Görevlisi % 79 Dana Ferguson % 90
Kaitlyn Lawes % 78 Lori Olson-Johns % 91
Jennifer Jones % 85 Val Sweeting % 88
Toplam % 82 Toplam % 88

statistik

En iyi 5 oyuncu yüzdeleri

Yalnzca round robin

Anahtar
lk All-Star Takm
kinci All-Star Takm
Olas satlar %
Manitoba afak McEwen 90
Kanada Lisa Weagle 88
Nova Scotia Jenn Baxter 86
Saskatchewan Marliese Kasner 85
Alberta Rachelle Brown 85
Saniye %
Manitoba Jill Görevlisi 86
Saskatchewan Stephanie Schmidt 82
Alberta Dana Ferguson 81
Nova Scotia Jane Snyder 81
Kanada Joanne Courtney 80
Üçte %
Manitoba Kaitlyn Lawes 84
Alberta Lori Olson-Johns 82
Kanada Emma Miskew 81
Ontario Christy Trombley 80
Saskatchewan Sherry Anderson 79
Atlar %
Saskatchewan Stefanie Lawton 83
Manitoba Jennifer Jones 81
Kanada Rachel Homan 80
Alberta Val Sweeting 79
Yeni brunswick Sylvie Robichaud 77

Mükemmel oyunlar

oyuncu Takm Durum utlar Kar taraf
afak McEwen   Manitoba Öncülük etmek 12   Britanya Kolumbiyas

Ödüller

Ödüller ve all-star takmlar u ekilde:

All-Star Takmlar

lk takm

kinci Takm

Marj Mitchell Sportmenlik Ödülü
Joan Mead Builder Ödülü
  • Bernadette McIntyre, gönüllü, eski bakan ve Scotties ev sahibi komitelerinin yönetici bakan yardmcs

Eyalet ve bölge playdownlar

Referanslar

D balantlar

Opiniones de nuestros usuarios

Ilhan Karakoç

Benim gibi 2015 Scotties Kupa Turnuvas hakkında bilgi arayanlar için bu çok iyi bir seçenek.

Sevda Alkan

2015 Scotties Kupa Turnuvas hakkında harika bir gönderi.

Azad çiftçi

2015 Scotties Kupa Turnuvas hakkındaki bu gönderi çok ilginç.

Rafia Günay

Dil eski görünüyor, ancak bilgiler güvenilir ve genel olarak 2015 Scotties Kupa Turnuvas hakkında yazılan her şey çok fazla güven veriyor.