2015 Tayland Açk Grand Prix Altn



İnsanoğlunun 2015 Tayland Açk Grand Prix Altn ile ilgili yüzyıllardır biriktirdiği tüm bilgiler artık internette mevcut ve biz de sizin için en erişilebilir şekilde derledik ve sipariş verdik. 2015 Tayland Açk Grand Prix Altn ile ilgili bilmek istediğiniz her şeye hızlı ve verimli bir şekilde erişebilmenizi istiyoruz; deneyiminizin hoş olduğunu ve 2015 Tayland Açk Grand Prix Altn ile ilgili aradığınız bilgiyi gerçekten bulduğunuzu hissettiğinizi.

Hedeflerimize ulaşmak için yalnızca 2015 Tayland Açk Grand Prix Altn hakkında en güncel, anlaşılır ve doğru bilgileri elde etmek için değil, aynı zamanda tasarımın, okunaklılığın, yükleme hızının ve kullanılabilirliğinin sağlanmasına da büyük özen gösterdik. sayfa mümkün olduğunca keyifli olsun, böylece başka hiçbir şey için endişelenmenize gerek kalmadan temel konulara odaklanabilir, 2015 Tayland Açk Grand Prix Altn ile ilgili mevcut tüm veri ve bilgileri bilebilirsiniz, biz zaten sizin için hallettik. Umarız amacımıza ulaşmışızdır ve 2015 Tayland Açk Grand Prix Altn ile ilgili istediğiniz bilgileri bulmuşsunuzdur. Bu nedenle, sizi memnuniyetle karşılıyoruz ve scientiatr.com kullanma deneyiminin keyfini çıkarmaya devam etmenizi öneririz.

2015 Tayland
Açk Grand Prix Altn
Turnuva ayrntlar
Tarih 29 Eylül - 4 Ekim 2015
Seviye Grand Prix Altn
Toplam para ödülü 120.000 ABD Dolar
Yer Gök Gürültüsü Bitti, Muangthong Thani
yer Bangkok , Tayland
ampiyonlar
Tek Erkekler Güney Kore Lee Hyun-il
Tek Bayanlar Güney Kore Sung Ji-hyun
Çift Erkekler Endonezya Haley Nayaka Ade Yusuf Santoso
Endonezya
Çift Bayanlar Çin Huang Dongping Li Yinhui
Çin
Kark çiftler Güney Kore Choi Sol-gyu Eom Hye-won
Güney Kore
2013 2016

2015 Tayland Açk Grand Prix Altn yirminci grand prix altn ve grand prix turnuvas oldu 2015 BWF Grand Prix ve Grand Prix Altn . Turnuva, 29 Eylül - 4 Ekim 2015 tarihleri arasnda Thunder Done, Muangthong Thani, Bangkok , Tayland'da düzenlendi ve toplamda 120.000 dolarlk bir çanta vard.

Tek erkekler

Tohumlar

  1. Güney Kore Son Wan-ho (Çeyrek final)
  2. Hong Kong Hu Yun (Üçüncü tur)
  3. Endonezya Tommy Sugiarto (Geri Çekildi)
  4. Güney Kore Lee Hyun-il (ampiyon)
  5. Hong Kong Wei Nan (Geri Çekildi)
  6. Tayland Tanongsak Saensomboonsuk (kinci tur)
  7. Endonezya Dionysius Hayom Rumbaka (Yar final)
  8. Tayland Boonsak Ponsana (Üçüncü tur)
  9. Hong Kong Ng Ka Long (Çeyrek final)
  10. Hong Kong Wong Wing Ki (kinci tur)
  11. Malezya Chong Wei Feng (lk tur)
  12. Malezya Zulfadli Zulkiffli (Geri Çekildi)
  13. Endonezya Jonatan Christie (Üçüncü tur)
  14. Singapur Derek Wong Zi Liang (Üçüncü tur)
  15. Japonya Kazumasa Sakai (Üçüncü tur)
  16. Endonezya Firman Abdul Kholik (Üçüncü tur)

Finaller

Çeyrek finaller Yar finaller Final
                             
1 Güney Kore Son Wan-ho 12 12
Endonezya hsan Mevlana Mustofa 21 21
  Endonezya hsan Mevlana Mustofa 21 21
Güney Kore Jeon Hyeok-jin 15 17
  Çin Qiao Kutusu 20 18
Güney Kore Jeon Hyeok-jin 22 21
Endonezya hsan Mevlana Mustofa 17 24 8
4 Güney Kore Lee Hyun-il 21 22 21
9 Hong Kong Ng Ka Long 15 11
4 Güney Kore Lee Hyun-il 21 21
4 Güney Kore Lee Hyun-il 21 21
7 Endonezya Dionysius Hayom Rumbaka 17 13
7 Endonezya Dionysius Hayom Rumbaka 21 21
Endonezya Sony smaller Kuncoro 14 11

Üst yar

Bölüm 1

lk tur kinci tur Üçüncü Tur
                             
1 Güney Kore Olu Wh 21 28
  Japonya R Takeshita 16 26
1 Güney Kore Olu Wh 24 21
  Japonya K Nishimoto 22 17
  Japonya K Nishimoto 19 21 21
  Endonezya TA Mahbub 21 12 16
1 Güney Kore Olu Wh 11 21 21
  Endonezya S Santoso 21 17 12
11 Malezya Chong WF 4 15
  Endonezya S Santoso 21 21
  Endonezya S Santoso 21 22
  Tayland M Narongrit 17 20
  Tayland M Narongrit 18 23 23
  Malezya Liew D 21 21 21

Bölüm 2

lk tur kinci tur Üçüncü Tur
                             
6 Tayland T Saensomboonsuk 21 21
  Hollanda E Meijs 16 13
6 Tayland T Saensomboonsuk 16 18
  Endonezya IM Mustofa 21 21
  Endonezya IM Mustofa 21 21
S8 Tayland C Nobsamrong 7 12
  Endonezya IM Mustofa 21 21
14 Singapur D Wong 19 13
14 Singapur D Wong 18 21 21
  Çin Huang YX 21 15 13
14 Singapur D Wong 21 22
  Endonezya RA Megananda 10 20
S2 Tayland K Vitidsarn 17 7
  Endonezya RA Megananda 21 21

3. Bölüm

lk tur kinci tur Üçüncü Tur
                             
PFQ Tayland P Boontun 7 8
  Çin Shi YQ 21 21
  Çin Shi YQ 17 21 21
  Tayland S Thammasin 21 19 9
  Endonezya Bir yunus 20 16
  Tayland S Thammasin 22 21
  Çin Shi YQ 15 17
  Çin Qiao B 21 21
10 Hong Kong Wong WK 21 21
S3 Tayland T Kittinaowarat 14 10
10 Hong Kong Wong WK 16 15
  Çin Qiao B 21 21
Q1 Tayland K Cheiklinthes 9 6
  Çin Qiao B 21 21

Bölüm 4

lk tur kinci tur Üçüncü Tur
                             
PFQ Tayland P Nipornram 20 18
  Endonezya SH Rhustavito 22 21
  Endonezya SH Rhustavito 5 17
  Güney Kore Jeon Hj 21 21
  Tayland Bir Namkul 15 7
  Güney Kore Jeon Hj 21 21
  Güney Kore Jeon Hj 12 21 21
13 Endonezya J Christie 21 12 19
13 Endonezya J Christie 21 21
  Tayland K Atthaviroj 14 17
13 Endonezya J Christie 21 21
  Tayland K Wangcharoen 10 14
Q4 Tayland Bir Uthaiteerakomen 8 10
  Tayland K Wangcharoen 21 21

Alt yars

Bölüm 5

lk tur kinci tur Üçüncü Tur
                             
  Hong Kong Tam CH 15 9
  Endonezya Ginting olarak 21 21
  Endonezya Ginting olarak 12 19
9 Hong Kong Ng KL 21 21
  Hindistan Bir Yelegar 7 21 6
9 Hong Kong Ng KL 21 15 21
9 Hong Kong Ng KL 21 18 22
8 Tayland B Ponsana 19 21 20
  Tayland T Huansuriya 10 14
  Endonezya E Sukamta 21 21
  Endonezya E Sukamta 14 13
8 Tayland B Ponsana 21 21
  Malezya Zh Zulkiffli 14 10
8 Tayland B Ponsana 21 21

Bölüm 6

lk tur kinci tur Üçüncü Tur
                             
  Tayland S Avihingsanon 21 21
  Hong Kong Chan YK 17 18
  Tayland S Avihingsanon 8 21 12
16 Endonezya FA Kholik 21 11 21
S6 Tayland N Nantatheero 11 22 17
16 Endonezya FA Kholik 21 20 21
16 Endonezya FA Kholik 13 15
4 Güney Kore Lee Hi 21 21
  Tayland K Leelavechabutr 22 21
  Endonezya WK Henrikho 20 16
  Tayland K Leelavechabutr 10 14
4 Güney Kore Lee Hi 21 21
  Endonezya MB Pangisthu 21 12 16
4 Güney Kore Lee Hi 19 21 21

Bölüm 7

lk tur kinci tur Üçüncü Tur
                             
S5 Tayland C Sukasem 11 12
  Malezya Tan CS 21 21
  Malezya Tan CS 17 15
15 Japonya K Sakai 21 21
PFQ Endonezya K Ekber 4 5
15 Japonya K Sakai 21 21
15 Japonya K Sakai 15 15
7 Endonezya DH Rumbaka 21 21
  Tayland K Phetpradab 21 15 21
  Malezya Bir Abdul Latif 13 21 11
  Tayland K Phetpradab 13 10
7 Endonezya DH Rumbaka 21 21
Q7 Tayland K Laotrakul 10 11
7 Endonezya DH Rumbaka 21 21

Bölüm 8

lk tur kinci tur Üçüncü Tur
                             
  Endonezya SD Kuncoro 21 14 21
  Tayland P Thongnuam 15 21 13
  Endonezya SD Kuncoro 21 21
  Çin Lin GP 15 5
  Çin Lin GP 21 21
PFQ Brunei J Woon 5 10
  Endonezya SD Kuncoro 21 21
2 Hong Kong Hu Y 15 11
  Japonya K Tsuneyama 21 17 21
  Endonezya WY Prasetyo 16 21 19
  Japonya K Tsuneyama 18 17
2 Hong Kong Hu Y 21 21
  Amerika Birleik Devletleri S Pongnairat 14 15
2 Hong Kong Hu Y 21 21

Tek kadnlar

Tohumlar

Finaller

Yar finaller Final
                   
1 Tayland Ratchanok Inthanon 20 21 17
Singapur Liang Xiaoyu 22 13 21
Singapur Liang Xiaoyu 11 14
2 Güney Kore Sung Ji-hyun 21 21
3 Çin Sun Yu 10 18
2 Güney Kore Sung Ji-hyun 21 21

Üst yar

Bölüm 1

lk tur kinci tur Çeyrek finaller
                             
1 Tayland R Intanon 21 21
Q1 Tayland C Jucharoen 10 10
1 Tayland R Intanon 21 21
S3 Tayland T Poopradubsil 11 10
S3 Tayland T Poopradubsil 21 21
S2 Tayland N Aimsaard 17 8
1 Tayland R Intanon 9 21 21
6 Japonya S Sato 21 19 12
6 Japonya S Sato 21 19 21
  Tayland N Jindapon 13 21 17
6 Japonya S Sato 21 21
PFQ Endonezya Salazarani 12 14
PFQ Endonezya Salazarani 21 21
  Endonezya H Ramadini 9 15

Bölüm 2

lk tur kinci tur Çeyrek finaller
                             
4 Güney Kore Bae Yj 21 18 17
  Çin Chen YF 17 21 21
  Çin Chen YF 16 21 16
  Singapur Liang XY 21 14 21
  Singapur Liang XY 21 21
  Avustralya W Chen 4 15
  Singapur Liang XY 21 23
  Tayland P Chochuwong 12 21
8 Endonezya MF Kusumastuti 13 16
  Tayland P Chochuwong 21 21
  Tayland P Chochuwong 21 17 21
  Hong Kong Yip PY 18 21 19
  talya J Cicognini 11 18
  Hong Kong Yip PY 21 21

Alt yars

3. Bölüm

lk tur kinci tur Çeyrek finaller
                             
  Çin O BJ 21 21
  Endonezya Bir Firdasari 9 13
  Çin O BJ 18 21 21
5 Tayland B Ongbumrungpan 21 16 13
  Singapur Chen JY 18 9
5 Tayland B Ongbumrungpan 21 21
  Çin O BJ 19 20
3 Çin Güne Y 21 22
  Amerika Birleik Devletleri J Subandhi 21 10
PFQ Tayland S Suwannakitborihan 23 21
PFQ Tayland S Suwannakitborihan 21 17 9
3 Çin Güne Y 12 21 21
  Endonezya R Hartawan 16 15
3 Çin Güne Y 21 21

Bölüm 4

lk tur kinci tur Çeyrek finaller
                             
  Tayland S Katethong 13 15
  Malezya Tee JY 21 21
  Malezya Tee JY 21 19 21
7 Tayland P Buranaprasertsuk 19 21 16
  Japonya K Imabeppu 14 14
7 Tayland P Buranaprasertsuk 21 21
  Malezya Tee JY 11 11
2 Güney Kore Sung Jh 21 21
  Endonezya GM Tunjung 18 21 21
Q4 Tayland P Chaiwan 21 17 17
  Endonezya GM Tunjung 15 11
2 Güney Kore Sung Jh 21 21
  Endonezya DD Ayustine 11 10
2 Güney Kore Sung Jh 21 21

Çift erkekler

Tohumlar

Finaller

Yar finaller Final
                   
5 Endonezya Nayaka Ade Yusuf
Endonezya
21 21
Endonezya Markus Fernaldi Gideon Kevin Sanjaya Sukamuljo
Endonezya
18 16
5 Endonezya Nayaka Ade Yusuf
Endonezya
20 23 21
Malezya Koo Kien Keat Tan Boon Heong
Malezya
22 21 16
Malezya Koo Kien Keat Tan Boon Heong
Malezya
21 17 21
2 Endonezya Angga Pratama Ricky Karanda Suwardi
Endonezya
19 21 16

Üst yar

Bölüm 1

lk tur kinci tur Çeyrek finaller
                             
PFQ Tayland M Narongrit K Tantianankul
Tayland
16 14
S3 Singapur T Hee
Singapur Loh KH
21 21
S3 Singapur T Hee
Singapur Loh KH
22 12
  Tayland D Puavaranukroh K Kedren
Tayland
24 21
  Tayland D Puavaranukroh K Kedren
Tayland
21 21
  Endonezya Ben Fadhilah P Vilailak
Tayland
10 13
  Tayland D Puavaranukroh K Kedren
Tayland
18 21 14
5 Endonezya W Nayaka A Yusuf
Endonezya
21 14 21
5 Endonezya W Nayaka A Yusuf
Endonezya
16 21 21
  Çin Huang KX Zheng SW
Çin
21 12 14
5 Endonezya W Nayaka A Yusuf
Endonezya
21 21
  Malezya Hoon TH Lim KW
Malezya
12 14
  Malezya Hoon TH Lim KW
Malezya
15 21 21
Q4 Çin Han CK Zhou HD
Çin
21 19 18

Bölüm 2

lk tur kinci tur Çeyrek finaller
                             
3 Çin Li JH Liu YC
Çin
17 21 21
  Hindistan Bir Francis Bir Vishnu
Hindistan
21 15 15
3 Çin Li JH Liu YC
Çin
23 17 14
  Hong Kong Veya CC Tang CM
Hong Kong
21 21 21
  Tayland W Ampunsuwan T Isriyanate
Tayland
18 19
  Hong Kong Veya CC Tang CM
Hong Kong
21 21
  Hong Kong Veya CC Tang CM
Hong Kong
9 15
  Endonezya MF Gideon K S Sukamuljo
Endonezya
21 21
6 Japonya K Kazuno K Yamada
Japonya
21 22
PFQ Tayland R Chandawan C Tochareonbodee
Tayland
14 20
6 Japonya K Kazuno K Yamada
Japonya
18 13
  Endonezya MF Gideon K S Sukamuljo
Endonezya
21 21
  Endonezya MF Gideon K S Sukamuljo
Endonezya
21 21
S2 Tayland W Buranakuea
Tayland P Thongnuam
16 16

Alt yars

3. Bölüm

lk tur kinci tur Çeyrek finaller
                             
  Malezya Chooi KM Ow YH
Malezya
21 21
  Filipinler P Escueta R Estanislao
Filipinler
18 16
  Malezya Chooi KM Ow YH
Malezya
21 14 21
8 Çin Wang YL Zhang W
Çin
19 21 16
  Hong Kong Chan YL Lee CH
Hong Kong
15 13
8 Çin Wang YL Zhang W
Çin
21 21
  Malezya Chooi KM Ow YH
Malezya
17 11
  Malezya Koo KK Tan BH
Malezya
21 21
  Malezya Koo KK Tan BH
Malezya
21 22
PFQ Hong Kong Chan TK Hukuku CH
Hong Kong
17 20
  Malezya Koo KK Tan BH
Malezya
21 21
PFQ Tayland Bir Thaptimdong B Thumpanichwong
Tayland
16 16
  Amerika Birleik Devletleri P Chew S Pongnairat
Amerika Birleik Devletleri
21 21 22
PFQ Tayland Bir Thaptimdong B Thumpanichwong
Tayland
15 23 24

Bölüm 4

lk tur kinci tur Çeyrek finaller
                             
  Endonezya M Kido A Putra
Endonezya
21 21
  Tayland K Cholprasertsuk S Suharitdumrong
Tayland
18 16
  Endonezya M Kido A Putra
Endonezya
17 9
  Japonya T Inoue Y Kaneko
Japonya
21 21
  Japonya T Inoue Y Kaneko
Japonya
21 21
7 Endonezya Bir Adistia H A Gunawan
Endonezya
16 12
  Japonya T Inoue Y Kaneko
Japonya
15 7
2 Endonezya A Pratama R K Suwardi
Endonezya
21 21
  Tayland B Issara N Puangpuapech
Tayland
17 14
  Endonezya B Angriawan R A
Endonezya
21 21
  Endonezya B Angriawan R A
Endonezya
13 9 r
2 Endonezya A Pratama R K Suwardi
Endonezya
21 11
Q1 Tayland S Jomkoh N Uakoolwarawat
Tayland
12 16
2 Endonezya A Pratama R K Suwardi
Endonezya
21 21

Çift kadnlar

Tohumlar

Finaller

Yar finaller Final
                   
  Güney Kore Chang Ye-na Lee So-hee
Güney Kore
21 21
Çin Chen Qingchen Jia Yifan
Çin
10 12
  Güney Kore Chang Ye-na Lee So-hee
Güney Kore
22 11 15
Çin Huang Dongping Li Yinhui
Çin
20 21 21
Çin Huang Dongping Li Yinhui
Çin
21 21
8 Güney Kore Git Ah-ra Yoo Hae-won
Güney Kore
16 14

Üst yar

Bölüm 1

lk tur kinci tur Çeyrek finaller
                             
PFQ Tayland S Kanchanasaka K Sukklad
Tayland
10 6
  Malezya Lim YL Lee MY
Malezya
21 21
  Malezya Lim YL Lee MY
Malezya
15 10
  Güney Kore Chang Yn Lee Sh
Güney Kore
21 21
  Tayland N Chatputtarn F Loog
Tayland
8 8
  Güney Kore Chang Yn Lee Sh
Güney Kore
21 21
  Güney Kore Chang Yn Lee Sh
Güney Kore
22 21
6 Malezya Bir Anscelly Soong FC
Malezya
20 18
6 Malezya Bir Anscelly Soong FC
Malezya
13 21 21
PFQ Tayland S Amitrapai P Chochuwong
Tayland
21 11 7
6 Malezya Bir Anscelly Soong FC
Malezya
21 21
  Endonezya K Dewi V Marissa
Endonezya
16 15
  Endonezya K Dewi V Marissa
Endonezya
21 21
  Tayland N Chatupornkarnchana S Chumnibannakarn
Tayland
19 6

Bölüm 2

lk tur kinci tur Çeyrek finaller
                             
3 Japonya S Matsuo M Naito
Japonya
Q4 HOÇAKAL
3 Japonya S Matsuo M Naito
Japonya
22 27 21
  Hong Kong Poon LY Tse YS
Hong Kong
20 29 13
  Hong Kong Poon LY Tse YS
Hong Kong
21 21
  Singapur SM Sari Tan WH
Singapur
18 11
3 Japonya S Matsuo M Naito
Japonya
17 13
  Çin Chen QC Jia YF
Çin
21 21
7 Tayland J Kittiharakul R Prajongjai
Tayland
18 12
  Çin Chen QC Jia YF
Çin
21 21
  Çin Chen QC Jia YF
Çin
21 21
  Güney Kore Jung Ke Shin Sc
Güney Kore
14 15
  Güney Kore Jung Ke Shin Sc
Güney Kore
21 21
  Avustralya Wendy Chen Y Y Susanto
Endonezya
8 12

Alt yars

3. Bölüm

lk tur kinci tur Çeyrek finaller
                             
Q1 HOÇAKAL
  Japonya Bir Kurihara N Shinoya
Japonya
  Japonya Bir Kurihara N Shinoya
Japonya
21 21
  Tayland N Jaiareree T Kaweenuntavong
Tayland
7 14
  Tayland N Jaiareree T Kaweenuntavong
Tayland
21 21
PFQ Tayland R Laisuan K Ostermeyer
Tayland
16 18
  Japonya Bir Kurihara N Shinoya
Japonya
21 14 14
  Çin Huang DP Li YH
Çin
19 21 21
S3 Tayland R Iamratanamaetheekul S Mingchua
Tayland
21 21
  Tayland P Chamnaktan K Sudjaipraparat
Tayland
10 17
S3 Tayland R Iamratanamaetheekul S Mingchua
Tayland
15 11
  Çin Huang DP Li YH
Çin
21 21
  Çin Huang DP Li YH
Çin
21 14 21
4 Tayland P Supajirakul S Taerattanachai
Tayland
19 21 10

Bölüm 4

lk tur kinci tur Çeyrek finaller
                             
  Endonezya Bir Rahayu J F Sugiarto
Endonezya
21 21
S2 Tayland P Pransopon S Suwannakitborihan
Tayland
16 12
  Endonezya Bir Rahayu J F Sugiarto
Endonezya
16 10
8 Güney Kore Git Ar Yoo Hw
Güney Kore
21 21
  Tayland C Chaladchalam P Muenwong
Tayland
17 18
8 Güney Kore Git Ar Yoo Hw
Güney Kore
21 21
8 Güney Kore Git Ar Yoo Hw
Güney Kore
19 21 21
2 Malezya V Hoo Woon KW
Malezya
21 11 16
  Endonezya W Anggraini P Zebadiah
Endonezya
13 18
  Hong Kong Chan TK Yuen SY
Hong Kong
21 21
  Hong Kong Chan TK Yuen SY
Hong Kong
17 13
2 Malezya V Hoo Woon KW
Malezya
21 21
  Endonezya KN Hanadia D T Permatasari
Endonezya
13 5
2 Malezya V Hoo Woon KW
Malezya
21 21

Kark çiftler

Tohumlar

Finaller

Yar finaller Final
                   
1 Güney Kore Ko Sung-hyun Kim Ha-na
Güney Kore
16 16
3 Endonezya Praveen Jordan Debby Susanto
Endonezya
21 21
3 Endonezya Praveen Jordan Debby Susanto
Endonezya
19 21 16
Güney Kore Choi Sol-gyu Eom Hye-won
Güney Kore
21 17 21
7 Çin Huang Kaixiang Huang Dongping
Çin
14 15
Güney Kore Choi Sol-gyu Eom Hye-won
Güney Kore
21 21

Üst yar

Bölüm 1

lk tur kinci tur Çeyrek finaller
                             
1 Güney Kore Ko Sh Kim Hn
Güney Kore
24 21
  Endonezya R Alexander M D Oktaviani
Endonezya
22 15
1 Güney Kore Ko Sh Kim Hn
Güney Kore
21 21
  Endonezya M Kido P Zebadiah
Endonezya
17 12
  Endonezya M Kido P Zebadiah
Endonezya
21 21
Q1 Tayland C Charoenkitamorn P Pransopon
Tayland
13 15
1 Güney Kore Ko Sh Kim Hn
Güney Kore
21 21
  Çin Liu YC Li YH
Çin
17 12
5 Çin Zheng SW Chen QC
Çin
21 21
PFQ Endonezya D Juang A PL Variella
Endonezya
7 16
5 Çin Zheng SW Chen QC
Çin
21 20 17
  Çin Liu YC Li YH
Çin
18 22 21
  Çin Liu YC Li YH
Çin
21 21
  Endonezya F Kurniawan K Dewi
Endonezya
17 17

Bölüm 2

lk tur kinci tur Çeyrek finaller
                             
3 Endonezya P Ürdün D Susanto
Endonezya
21 21
  Çin Zhang W Ou DN
Çin
14 18
3 Endonezya P Ürdün D Susanto
Endonezya
21 21
  Malezya Tan AQ Lai PJ
Malezya
18 19
  Malezya Tan AQ Lai PJ
Malezya
21 21
S2 Tayland W Ampunsuwan P Chochuwong
Tayland
10 13
3 Endonezya P Ürdün D Susanto
Endonezya
21 19 21
8 Hong Kong Chan YL Tse YS
Hong Kong
15 21 14
8 Hong Kong Chan YL Tse YS
Hong Kong
21 21
  Singapur T Hee Tan WH
Singapur
5 12
8 Hong Kong Chan YL Tse YS
Hong Kong
21 21
PFQ Hong Kong Tang CM Poon LY
Hong Kong
15 18
PFQ Hong Kong Tang CM Poon LY
Hong Kong
21 21
  Hindistan Bir Vishnu Bir Balan
Hindistan
12 19

Alt yars

3. Bölüm

lk tur kinci tur Çeyrek finaller
                             
  Amerika Birleik Devletleri P Çinemek J Subandhi
Amerika Birleik Devletleri
15 14
PFQ Japonya K Kazuno A Kurihara
Japonya
21 21
PFQ Japonya K Kazuno A Kurihara
Japonya
10 18
7 Çin Huang KX Huang DP
Çin
21 21
S3 Tayland T zriyanat S Amitrapai
Tayland
19 19
7 Çin Huang KX Huang DP
Çin
21 21
7 Çin Huang KX Huang DP
Çin
21 21 21
PFQ Çin Han CK Jia YF
Çin
23 16 16
PFQ Çin Han CK Jia YF
Çin
15 21 21
  Endonezya Ben Fadhilah W Anggraini
Endonezya
21 11 18
PFQ Çin Han CK Jia YF
Çin
21 21 21
  Tayland S Prapakamol S Thoungthongkam
Tayland
23 13 10
  Tayland S Prapakamol S Thoungthongkam
Tayland
14 21 21
4 Hong Kong Lee CH Chau HW
Hong Kong
21 18 13

Bölüm 4

lk tur kinci tur Çeyrek finaller
                             
  Endonezya Bir Adistia V Marissa
Endonezya
16 16
  Güney Kore Choi Sg Eom Hw
Güney Kore
21 21
  Güney Kore Choi Sg Eom Hw
Güney Kore
21 21
  Singapur DB Chrisnanta V Neo
Singapur
14 19
  Singapur DB Chrisnanta V Neo
Singapur
21 14 22
6 Endonezya E Subaktiar G E Widjaja
Endonezya
17 21 20
  Güney Kore Choi Sg Eom Hw
Güney Kore
21 18 21
  Japonya Y Kaneko S Matsuo
Japonya
16 21 14
  Hindistan G Venkat J Dewangan
Hindistan
5 17
  Japonya Y Kaneko S Matsuo
Japonya
21 21
  Japonya Y Kaneko S Matsuo
Japonya
19 21 21
2 Endonezya R Widianto R P Dili
Endonezya
21 17 18
Q4 Tayland P Kunaanuvit K Sudjaipraparat
Tayland
11 9
2 Endonezya R Widianto R P Dili
Endonezya
21 21

Referanslar

Öncesinde
2015 Vietnam Açk Grand Prix
BWF Grand Prix ve Grand Prix Gold
2015 BWF Sezonu
Sonra gelen
2015 Hollanda Açk Grand Prix

Opiniones de nuestros usuarios

Temur Temel

2015 Tayland Açk Grand Prix Altn ile ilgili bu makale dikkatimi çekti, kelimelerin ne kadar iyi ölçüldüğünü merak ediyorum, sanki...zarif.

Halim Coşkun

Teşekkürler. 2015 Tayland Açk Grand Prix Altn ile ilgili makale bana yardımcı oldu.

Saray Ay

2015 Tayland Açk Grand Prix Altn ile ilgili bu makale dikkatimi çekti, kelimelerin ne kadar iyi ölçüldüğünü merak ediyorum, sanki...zarif.

Erhan Mutlu

Bazen bir şey hakkında internette bilgi ararken, sizi ilgilendirmeyen şeyler hakkında konuşmakta ısrar eden çok uzun makaleler buluyorsunuz. 2015 Tayland Açk Grand Prix Altn ile ilgili bu makaleyi beğendim çünkü konuya giriyor ve tam olarak ne istediğimden bahsediyor. Bilgide kaybolmak Yararsız.

Kazi Dursun

Öğrenmek her zaman iyidir. 2015 Tayland Açk Grand Prix Altn ile ilgili makale için teşekkürler.