2015 TCR Uluslararas Serisi



İnsanoğlunun 2015 TCR Uluslararas Serisi ile ilgili yüzyıllardır biriktirdiği tüm bilgiler artık internette mevcut ve biz de sizin için en erişilebilir şekilde derledik ve sipariş verdik. 2015 TCR Uluslararas Serisi ile ilgili bilmek istediğiniz her şeye hızlı ve verimli bir şekilde erişebilmenizi istiyoruz; deneyiminizin hoş olduğunu ve 2015 TCR Uluslararas Serisi ile ilgili aradığınız bilgiyi gerçekten bulduğunuzu hissettiğinizi.

Hedeflerimize ulaşmak için yalnızca 2015 TCR Uluslararas Serisi hakkında en güncel, anlaşılır ve doğru bilgileri elde etmek için değil, aynı zamanda tasarımın, okunaklılığın, yükleme hızının ve kullanılabilirliğinin sağlanmasına da büyük özen gösterdik. sayfa mümkün olduğunca keyifli olsun, böylece başka hiçbir şey için endişelenmenize gerek kalmadan temel konulara odaklanabilir, 2015 TCR Uluslararas Serisi ile ilgili mevcut tüm veri ve bilgileri bilebilirsiniz, biz zaten sizin için hallettik. Umarız amacımıza ulaşmışızdır ve 2015 TCR Uluslararas Serisi ile ilgili istediğiniz bilgileri bulmuşsunuzdur. Bu nedenle, sizi memnuniyetle karşılıyoruz ve scientiatr.com kullanma deneyiminin keyfini çıkarmaya devam etmenizi öneririz.

2015 TCR Uluslararas Serisi açl sezon oldu TCR Uluslararas Serisi için bir motor yar ampiyonluk turu otomobil Asya ve Avrupa'da düzenledi. Sezon balad Sepang 28 Mart'ta ve 22 Kasm'da bitmi Guia Circuit de Macau .

Stefano Comini , SEAT León Cup Racer kullanarak sürücüler ampiyonluunu kazand ve Hedef Yarmas takmlarn ampiyonluunu kazand.

Takmlar ve sürücüler

Michelin , resmi lastik tedarikçisidir.

Takm Araba Hayr. Sürücüler Mermi
Birleik Krallk Team Craft-Bamboo Lukoil Craft-Bamboo Racing Lukoil Racing Team
Hong Kong
Rusya
SEAT León Kupas Yarçs 2 Rusya Aleksey Dudukalo 7
74 ispanya Pepe Oriola Herey
77 Rusya Sergey Afanasyev Herey
80 Tayland Munkong Sathienthirakul 10
88 ispanya Jordi Gené Herey
99 Hong Kong Frank Yu 1, 9, 11
Almanya Liqui Moly Takm Mühendisi Audi TT Kupas 3 Danimarka Nicki Thiim 4
6 Almanya Franz Engstler 13
8 Rusya Mikhail Grachev 13
9 Güney Afrika Kelvin van der Linde 4
SEAT León Kupas Yarçs 4 sveç Tomas Engström 7
7 talya Lorenzo Veglia 16, 810
8 Rusya Mikhail Grachev 47
49 Fransa Guillaumeunnington 11
Volkswagen Golf TCR 4 sveç Tomas Engström 910
7 talya Lorenzo Veglia 11
8 Rusya Mikhail Grachev 8-11
42 ispanya Pol Rosell 8
talya Hedef Rekabet SEAT León Kupas Yarçs 5 Çin Jiang Tengyi 2
15 Hollanda Loris Hezemans 910
17 Danimarka Michel Nykjær 17
21 ispanya Jordi Oriola 11
25 sviçre Stefano Comini Herey
33 talya Andrea Belicchi 18, 11
35 Fransa Rafaël Galiana 911
40 Monako Gabriele Marotta 8
41 talya Michela Cerruti 8
50 Portekiz Francisco Mora 11
98 Hong Kong Keith Chan 11
sveç WestCoast Yar Honda Civic TCR 10 talya Gianni Morbidelli Herey
12 Birleik Krallk Robert Huff 11
20 Ukrayna Igor Skuz 36, 8
23 Almanya René Münnich 12, 910
24 Amerika Birleik Devletleri Kevin Gleason Herey
26 Rusya Ildar Rakhmatullin 7
28 Hong Kong Sunny Wong 11
Fransa JSB Yarmas SEAT León Kupas Yarçs 11 Fransa Lucile Cypriano 3
32 ispanya David Cebrián 3
Hong Kong FRD HK Yar Ford Focus ST 13 Hong Kong Kenneth Ma 9
27 Amerika Birleik Devletleri Robb Holland 10
ispanya Campos Yar Opel Astra OPC 14 Birleik Krallk Josh Dosyalar 11
16 Almanya Markus Östreich 6
19 ispanya Oscar Nogués 34
20 Ukrayna Igor Skuz 1
21 ispanya Jordi Oriola 13
22 Portekiz Armando Parente 4
ispanya Fernando Monje 56, 9
44 Hong Kong Mak Hing Tak 9
45 Fransa Hugo Valente 10
76 Birleik Krallk Dan Wells 11
SEAT León Kupas Yarçs 20 Ukrayna Igor Skuz 2
Portekiz Veloso Motor Sporlar SEAT León Kupas Yarçs 18 Portekiz José Monroy 4
50 Portekiz Francisco Mora 4
Hong Kong Roadstar Racing SEAT León Kupas Yarçs 27 Amerika Birleik Devletleri Robb Holland 11
56 Hong Kong Samson Chan 911
66 Macau Filipe de Souza 910
78 Tayvan George Chou 9
97 Tayvan Johnson Huang 10-11
Macau PAS Makao Yar Takm Honda Civic TCR 29 Macau Henry Ho 11
Macau Asya Yar Takm SEAT León Kupas Yarçs 31 Tayland Tin Sritrai 10
63 Hong Kong Sam Lok 11
69 Çin Kevin Pu 10
87 Macau Rodolfo Ávila 11
Hollanda Bas Koeten Yar SEAT León Kupas Yarçs 34 Hollanda Bas Schouten 3, 6
talya BD Yar SEAT León Kupas Yarçs 36 talya Antonio D'Amico 5
Hong Kong Prens Yar Honda Civic TCR 38 Hong Kong Kenneth Lau 911
68 Hong Kong Michael Choi 911
Macaristan Zeng Motor Sporlar SEAT León Kupas Yarçs 43 Macaristan Dániel Nagy 8
46 Macaristan Zsolt Szabó 56
47 Macaristan Norbert Tóth 2
55 Macaristan Ferenc Ficza 1
90 talya Davide Roda 5
talya Top Run Motor Sporlar Subaru Impreza STi TCR 51 talya Luca Rangoni 9
52 sviçre Alain Menüsü 10-11
Malezya Niza Racing SEAT León Kupas Yarçs 65 Malezya Douglas Khoo 10-11
talya Proteam Yar Ford Focus ST 71 Birleik Krallk Tom Boardman 5
72 talya Diego Romanini 1, 8
73 Birleik Krallk James Nash 11

Takvim

Geçici 2015 program 31 Ekim 2014'te açkland. Ayn gün, dizinin ad TCR olarak deitirileceini duyurdu , Çin Grand Prix ve Bahreyn Grand Prix'si nedeniyle angay'daki turun bir hafta geriye gidecei doruland. ile yer deitirmitir Formula takvim. 13 Mart 2015'te, 9 Austos'ta Autódromo Internacional de Codegua'da düzenlenecek ili turunun, devre rekonstrüksiyonu nedeniyle 2016 ylna ertelendii açkland . 17 Haziran 2015'te 26 Temmuz'da Autódromo Juan y Oscar Gálvez'de yaplmas planlanan Arjantin turunun yerini organizasyon sorunlar nedeniyle Red Bull Ring ald .

Rnd. Yar Devre Tarih (deitir | kayna deitir) Destekleyici
1 1 Malezya Sepang Uluslararas Pisti , Kuala Lumpur 28 Mart Malezya Grand Prix
2 29 Mart
2 3 Çin Shanghai International Circuit , angay 11 Nisan Çin Grand Prix'si
4 12 Nisan
3 5 ispanya Circuit Ricardo Tormo , Cheste 3 Mays Campeonato de España de Resistencia
6
4 7 Portekiz Algarve Uluslararas Pisti , Portimão 10 Mays TCR Portekiz Serisi
Portekiz GT ampiyonas
8
5 9 talya Autodromo Nazionale di Monza , Monza 24 Mays Targa Tricolore Porsche
10
6 11 Avusturya Salzburgring , Salzburg 31 Mays Tarih Kupas Avusturya Mozartpreis
12
7 13 Rusya Sochi Autodrom , Soçi 21 Haziran TCR Russian Series
SMP F4 ampiyonas
14
8 15 Avusturya Red Bull Yüzük , Spielberg 12 Temmuz Avrupa Le Mans Serisi
Formula Renault 3.5 Serisi
16
9 17 Singapur Marina Bay Street Circuit , Singapur 19 Eylül Singapur Grand Prix
TCR Asya Serisi
18 20 Eylül
10 19 Tayland Chang Uluslararas Pisti , Buriram 25 Ekim TCR Asia Serisi
GT Asia Serisi
20
11 21 Macau Guia Circuit , Makao 22 Kasm Macau Grand Prix
FIA GT World Cup
TCR Asia Series
22

Sonuçlar

Rnd. Yar Devre Kutup pozisyonu En hzl tur Kazanan sürücü Kazanan takm Bildiri
1 1 Malezya Sepang Uluslararas Pisti Amerika Birleik Devletleri Kevin Gleason sviçre Stefano Comini sviçre Stefano Comini talya Hedef Rekabet Bildiri
2 talya Andrea Belicchi ispanya Jordi Gené Birleik Krallk Takm Craft-Bamboo Lukoil
2 3 Çin Shanghai International Circuit talya Gianni Morbidelli talya Gianni Morbidelli talya Gianni Morbidelli sveç WestCoast Yar Bildiri
4 talya Gianni Morbidelli talya Andrea Belicchi talya Hedef Rekabet
3 5 ispanya Devre Ricardo Tormo ispanya Pepe Oriola ispanya Pepe Oriola ispanya Pepe Oriola Birleik Krallk Takm Craft-Bamboo Lukoil Bildiri
6 ispanya Pepe Oriola sviçre Stefano Comini talya Hedef Rekabet
4 7 Portekiz Algarve Uluslararas Pisti Danimarka Nicki Thiim Danimarka Nicki Thiim Danimarka Nicki Thiim Almanya Liqui Moly Takm Mühendisi Bildiri
8 Danimarka Nicki Thiim Danimarka Michel Nykjær talya Hedef Rekabet
5 9 talya Autodromo Nazionale di Monza talya Gianni Morbidelli Amerika Birleik Devletleri Kevin Gleason talya Gianni Morbidelli sveç WestCoast Yar Bildiri
10 Amerika Birleik Devletleri Kevin Gleason talya Gianni Morbidelli sveç WestCoast Yar
6 11 Avusturya Salzburgring Amerika Birleik Devletleri Kevin Gleason Amerika Birleik Devletleri Kevin Gleason Amerika Birleik Devletleri Kevin Gleason sveç WestCoast Yar Bildiri
12 Amerika Birleik Devletleri Kevin Gleason Danimarka Michel Nykjær talya Hedef Rekabet
7 13 Rusya Sochi Autodrom ispanya Jordi Gené ispanya Pepe Oriola ispanya Jordi Gené Birleik Krallk Takm Craft-Bamboo Lukoil Bildiri
14 sviçre Stefano Comini sviçre Stefano Comini talya Hedef Rekabet
8 15 Avusturya Red Bull Yüzük talya Gianni Morbidelli talya Gianni Morbidelli sviçre Stefano Comini talya Hedef Rekabet Bildiri
16 Rusya Sergey Afanasyev ispanya Pol Rosell Almanya Liqui Moly Takm Mühendisi
9 17 Singapur Marina Bay Sokak Pisti sviçre Stefano Comini talya Gianni Morbidelli Amerika Birleik Devletleri Kevin Gleason sveç WestCoast Yar Bildiri
18 ispanya Jordi Gené ispanya Jordi Gené Birleik Krallk Takm Craft-Bamboo Lukoil
10 19 Tayland Chang International Circuit talya Gianni Morbidelli talya Gianni Morbidelli ispanya Pepe Oriola Birleik Krallk Takm Craft-Bamboo Lukoil Bildiri
20 Amerika Birleik Devletleri Kevin Gleason sviçre Stefano Comini talya Hedef Rekabet
11 21 Macau Guia Devresi Birleik Krallk Robert Huff Birleik Krallk Robert Huff Birleik Krallk Robert Huff sveç WestCoast Yar Bildiri
22 ispanya Pepe Oriola sviçre Stefano Comini talya Hedef Rekabet

Yarn Adam

Her hafta sonu sonunda, Yar Direksiyonu belirli bir nedenle etkinlik srasnda öne çkan bir sürücüyü seçer.

Yar Sürücü Nedeni
Malezya Sepang talya Gianni Morbidelli 2. yarta Andrea Belicchi'ye kar en iyi sollama manevrasn yapmak için
Çin angay talya Lorenzo Veglia 2. yarta heyecan verici ama adil bir mücadele sunmak için
ispanya Valencia ispanya Pepe Oriola 1. yartaki üstün hz ve 2. yartaki yakn dövüleri için
Portekiz Portimão Rusya Mikhail Grachev Çok zor bir haftasonunda asla pes etmediim için
talya Monza ispanya Fernando Monje Opel Astra OPC'yi tutarl bir ekilde aksiyonun önüne getirmek için
Avusturya Salzburgring talya Andrea Belicchi Her iki rkta da eylemin ortasnda yer aldnz için
Rusya Soçi Rusya Aleksey Dudukalo Tüm etkinlik boyunca Stakhanovist'i oynamak için
Avusturya Red Bull Yüzük ispanya Pol Rosell Geldi, gördü, Volkswagen için kazand
Singapur Singapur talya Luca Rangoni Her iki yara da katlmak için gösterilen kararllk için
Tayland Buriram sviçre Stefano Comini Yaralanma ve teknik sorunlara ramen ampiyonluk liderliini sürdürmek için
Macau Macau ispanya Jordi Oriola Macau'da sollamann mümkün olduunu kantlamak için

ampiyona sralamas

Sürücüler ampiyonas

Poz. Sürücü SEP
Malezya
SHA
Çin
VAL
ispanya
POR
Portekiz
MNZ
talya
SAL
Avusturya
SOC
Rusya
RBR
Avusturya
GÜNAH
Singapur
BUR
Tayland
MAC
Macau
  Puan  
1 sviçre Stefano Comini 1 3 4 4 2 6 3 1 5 11 Ret 2 4 2 3 8 4 1 1 4 9 2 1 2 5 1 3 3 1 342
2 ispanya Pepe Oriola 2 2 Ret 5 4 1 1 5 Ret 3 4 2 3 Ret 6 4 2 2 3 2 3 2 4 5 3 1 2 3 4 5 9 312
3 ispanya Jordi Gené 7 1 7 10 3 Ret 2 2 3 4 2 4 5 10 1 1 5 4 3 6 1 2 5 4 2 4 Ret 285
4 talya Gianni Morbidelli 4 3 1 1 3 8 3 Ret Ret 1 1 1 5 2 3 7 DNS 11 1 Ret 3 2 4 10 1 Ret 6 4 243
5 Amerika Birleik Devletleri Kevin Gleason 6 1 7 3 3 6 11 4 7 2 6 Ret 1 1 6 8 6 5 2 5 1 3 5 4 3 18 7 2 Ret 226
6 talya Andrea Belicchi 5 2 5 5 1 4 2 DSQ 12 10 3 5 5 3 5 3 2 Ret 2 11 8 2 186
7 Rusya Sergey Afanasyev 3 Ret 10 11 2 5 9 11 Ret 11 4 DNS 8 4 5 4 6 5 4 5 4 18 3 4 7 10 Ret 134
8 Rusya Mikhail Grachev Ret 8 14 4 Ret 5 Ret 6 6 12 9 Ret 7 6 5 3 7 6 7 7 Ret DNS 11 3 105
9 Danimarka Michel Nykjær 8 Ret 9 5 7 4 2 Ret 1 13 DNS 12 1 9 7 100
10 talya Lorenzo Veglia 10 11 11 8 10 7 3 4 Ret 7 8 7 11 8 7 8 6 7 5 9 Ret 85
11 Almanya René Münnich Ret 5 6 2 2 14 11 10 9 Ret 34
12 Hollanda Loris Hezemans 9 8 6 2 32
13 Danimarka Nicki Thiim 1 1 13 30
14 Birleik Krallk Robert Huff 1 1 Ret 30
15 ispanya Pol Rosell 9 1 27
16 ispanya Fernando Monje 5 3 DNS DNS 10 19 26
17 sveç Tomas Engström 10 4 8 12 9 8 6 21
18 Almanya Franz Engstler Ret 4 Ret 6 7 Ret Ret 16
19 ispanya Jordi Oriola DNS DNS WD WD NC Ret 5 8 14
20 Portekiz José Monroy 8 5 14
21 Güney Afrika Kelvin van der Linde 4 5 12 13
22 Macau Rodolfo Ávila 12 5 10
23 Ukrayna Igor Skuz DNS Ret 13 13 15 Ret 13 9 Ret 6 Ret Ret 12 Ret 10
24 Macaristan Zsolt Szabó 8 7 11 DNS 10
25 Hollanda Bas Schouten 9 8 9 9 10
26 Amerika Birleik Devletleri Robb Holland Ret DSQ 14 6 8
27 ispanya David Cebrián 14 6 8
28 ispanya Oscar Nogués 13 Ret 9 7 8
29 Hong Kong Keith Chan 18 7 6
30 Portekiz Francisco Mora 10 8 Ret DNS 5
31 talya Michela Cerruti 10 8 5
32 Tayland Tin Sritrai 12 8 4
32 Macaristan Norbert Tóth 8 12 4
34 talya Antonio D'Amico 9 10 3
34 Macaristan Ferenc Ficza 9 10 3
36 Macaristan Dániel Nagy Ret 3 DNS 3
37 Hong Kong Frank Yu 11 9 16 14 Ret DNS 2
38 Tayland Munkong Sathienthirakul 11 9 2
38 Rusya Aleksey Dudukalo 11 9 2
40 Çin Jiang Tengyi 12 9 2
41 Fransa Rafaël Galiana 13 11 22 10 WD WD 1
42 Birleik Krallk Tom Boardman 10 11 1
43 Rusya Ildar Rakhmatullin 12 10 1
44 Monako Gabriele Marotta 13 10 1
45 Almanya Markus Östreich 10 Ret 1
Çin Kevin Pu 13 11 0
Hong Kong Michael Choi 14 12 18 13 16 Ret 0
Macau Filipe de Souza Ret 15 14 12 0
Fransa Lucile Cypriano 12 Ret 0
Tayvan George Chou 18 13 0
Birleik Krallk Josh Dosyalar 13 Ret 0
Hong Kong Kenneth Lau NC 16 15 14 Ret DNS 0
Tayvan Johnson Huang 16 15 DNQ DNQ 0
Hong Kong Sunny Wong 15 Ret 0
talya Luca Rangoni 15 Ret 0
Hong Kong Samson Chan 17 17 17 16 19 Ret 0
Malezya Douglas Khoo 19 17 DNQ DNQ 0
Fransa Guillaumeunnington 17 Ret 0
sviçre Alain Menüsü 20 DNS WD WD 0
Fransa Hugo Valente 21 Ret 0
Macau Henry Ho NC Ret 0
talya Diego Romanini DNS DNS Ret Ret 0
Birleik Krallk James Nash Ret DNS 0
Hong Kong Kenneth Ma DNS Ret 0
Hong Kong Mak Hing Tak DNS DNS 0
talya Davide Roda DNS DNS 0
Hong Kong Sam Lok DNQ DNQ 0
Birleik Krallk Dan Wells WD WD 0
Portekiz Armando Parente WD WD 0
Poz. Sürücü SEP
Malezya
SHA
Çin
VAL
ispanya
POR
Portekiz
MNZ
talya
SAL
Avusturya
SOC
Rusya
RBR
Avusturya
GÜNAH
Singapur
BUR
Tayland
MAC
Macau
  Puan  
Renk Sonuç
Altn kazanan
Gümü 2. sra
Bronz 3. sra
Yeil Puan bitti
Mavi Puansz biti
Snflandrlmam kaplama (NC)
Mor Emekli (Ret)
Krmz Uygun olmad (DNQ)
Ön yeterlilik kazanmad (DNPQ)
Siyah Diskalifiye (DSQ)
Beyaz Balamad (DNS)
Geri çekildi (WD)
Yar iptal edildi (C)
Bo Katlmad (DNP)
Gelmedi (DNA)
Hariç tutulan (EX)

Kaln  - Direk
talik  - En Hzl Tur

- Sürücüler yar bitirmedi, ancak yar mesafesinin% 75'inden fazlasn tamamladklar için snflandrld.

Takmlar ampiyonas

Poz. Takm SEP
Malezya
SHA
Çin
VAL
ispanya
POR
Portekiz
MNZ
talya
SAL
Avusturya
SOC
Rusya
RBR
Avusturya
GÜNAH
Singapur
BUR
Tayland
MAC
Macau
  Puan  
1 talya Hedef Rekabet 1 2 4 4 1 4 2 1 5 1 3 2 4 2 3 1 3 2 1 1 4 8 2 1 2 5 1 3 3 1 669
5 3 5 5 2 6 3 2 12 10 13 5 5 3 5 4 7 2 9 9 8 6 2 5 2
2 Birleik Krallk Takm Craft-Bamboo Lukoil 2 1 7 4 4 1 1 5 2 2 3 2 3 2 4 4 2 1 1 2 3 5 2 4 4 1 1 2 3 2 4 9 650
3 2 10 10 2 4 9 11 3 4 4 4 Ret 6 5 4 2 3 4 4 3 5 5 3 2 4 4 4 5 Ret
3 sveç WestCoast Yar 4 1 3 1 1 3 8 3 7 5 2 1 1 1 1 1 3 7 6 5 1 5 1 2 4 4 1 18 1 1 4 545
6 5 6 2 2 6 11 4 13 9 6 6 5 2 6 8 10 11 2 Ret 3 3 5 9 3 Ret 6 Ret
4 Almanya Liqui Moly Takm Mühendisi 10 4 8 6 3 7 5 5 7 1 1 6 7 8 7 7 6 4 3 7 1 7 6 7 5 5 9 3 320
Ret 11 11 8 10 Ret 3 4 12 12 9 Ret 11 10 5 8 8 6 8 7 8 6 11 Ret
5 ispanya Campos Yar DNS Ret 13 13 13 Ret 9 7 5 3 10 Ret 10 19 21 Ret 13 Ret 44
DNS DNS WD WD NC Ret WD WD DNS DNS DNS DNS WD WD
6 Macaristan Zeng Motor Sporlar 9 10 8 5 12 8 7 11 DNS Ret 3 DNS 33
DNS DNS
7 Portekiz Veloso Motor Sporlar 8 5 26
10 8
8 Macau Asya Yar Takm 12 8 12 5 13
13 11 DNQ DNQ
9 Hollanda Bas Koeten Yar 9 8 9 9 18
10 Hong Kong Roadstar Racing 17 13 14 12 14 6 11
18 15 16 15 19 Ret
11 Fransa JSB Yarmas 12 6 9
14 Ret
12 Hong Kong Prens Yar 14 12 15 13 16 Ret 4
NC 16 18 14 Ret DNS
13 talya BD Yar 9 10 3
14 talya Proteam Yar DNS DNS 10 11 Ret Ret Ret DNS 1
talya Top Run Motor Sporlar 15 Ret 20 DNS WD WD 0
Malezya Niza Racing 19 17 DNQ DNQ 0
Macau PAS Makao Yar Takm NC Ret 0
Hong Kong FRD HK Yar DNS Ret Ret DSQ 0
Poz. Takm SEP
Malezya
SHA
Çin
VAL
ispanya
POR
Portekiz
MNZ
talya
SAL
Avusturya
SOC
Rusya
RBR
Avusturya
GÜNAH
Singapur
BUR
Tayland
MAC
Macau
  Puan  
Renk Sonuç
Altn kazanan
Gümü 2. sra
Bronz 3. sra
Yeil Puan bitti
Mavi Puansz biti
Snflandrlmam kaplama (NC)
Mor Emekli (Ret)
Krmz Uygun olmad (DNQ)
Ön yeterlilik kazanmad (DNPQ)
Siyah Diskalifiye (DSQ)
Beyaz Balamad (DNS)
Geri çekildi (WD)
Yar iptal edildi (C)
Bo Katlmad (DNP)
Gelmedi (DNA)
Hariç tutulan (EX)

Kaln  - Direk
talik  - En Hzl Tur

- Sürücüler yar bitirmedi, ancak yar mesafesinin% 75'inden fazlasn tamamladklar için snflandrld.

OMP Kupas

Bir OMP sergileyen tüm sürücüler OMP Kupas için uygundur. Puanlar ampiyonluklar ve OMP güvenlik ekipmanlarnn kullanm için verilir. Sezonun sonunda ilk dört sürücü nakit para ödülü kazanr.

Konum Sürücü Üretici firma Puanlar
1 sviçre Stefano Comini OTURMA YER 474
2 ispanya Pepe Oriola OTURMA YER 389
3 Amerika Birleik Devletleri Kevin Gleason Honda 380
4 ispanya Jordi Gené OTURMA YER 362
5 talya Gianni Morbidelli Honda 309
6 talya Andrea Belicchi OTURMA YER 276
7 Rusya Sergey Afanasyev OTURMA YER 211
8 Danimarka Michel Nykjær OTURMA YER 177
9 Ukrayna Igor Skuz Opel
SEAT
Honda
108
10 Almanya René Münnich Honda 43
11 Macaristan Zsolt Szabó OTURMA YER 30
12 Hollanda Bas Schouten OTURMA YER 24
13 ispanya Jordi Oriola Opel
KOLTUK
20
14 talya Diego Romanini Ford 16
15 ispanya Oscar Nogués Opel 12

Referanslar

D balantlar

Opiniones de nuestros usuarios

Nihal Bilgin

Bu makaleyi 2015 TCR Uluslararas Serisi'da bulduğuma çok sevindim.

Murad çetin

Değişken hakkında bulduğum bilgileri çok faydalı ve keyifli buldum. Bir 'ama' koymam gerekseydi, ifadesinde yeterince kapsayıcı olmayabilir, aksi halde harika.

Naim çelik

Sayfayı beğendim ve 2015 TCR Uluslararas Serisi ile ilgili makale aradığım makale.

Ismail Sert

Sonunda 2015 TCR Uluslararas Serisi hakkında okunması kolay bir makale.