2015 Wimbledon ampiyonas



İnsanoğlunun 2015 Wimbledon ampiyonas ile ilgili yüzyıllardır biriktirdiği tüm bilgiler artık internette mevcut ve biz de sizin için en erişilebilir şekilde derledik ve sipariş verdik. 2015 Wimbledon ampiyonas ile ilgili bilmek istediğiniz her şeye hızlı ve verimli bir şekilde erişebilmenizi istiyoruz; deneyiminizin hoş olduğunu ve 2015 Wimbledon ampiyonas ile ilgili aradığınız bilgiyi gerçekten bulduğunuzu hissettiğinizi.

Hedeflerimize ulaşmak için yalnızca 2015 Wimbledon ampiyonas hakkında en güncel, anlaşılır ve doğru bilgileri elde etmek için değil, aynı zamanda tasarımın, okunaklılığın, yükleme hızının ve kullanılabilirliğinin sağlanmasına da büyük özen gösterdik. sayfa mümkün olduğunca keyifli olsun, böylece başka hiçbir şey için endişelenmenize gerek kalmadan temel konulara odaklanabilir, 2015 Wimbledon ampiyonas ile ilgili mevcut tüm veri ve bilgileri bilebilirsiniz, biz zaten sizin için hallettik. Umarız amacımıza ulaşmışızdır ve 2015 Wimbledon ampiyonas ile ilgili istediğiniz bilgileri bulmuşsunuzdur. Bu nedenle, sizi memnuniyetle karşılıyoruz ve scientiatr.com kullanma deneyiminin keyfini çıkarmaya devam etmenizi öneririz.

2015 Wimbledon formunda, aada ayrntl olarak tarif edilmitir gün-gün özetleri .

1. Gün (29 Haziran)

Ana Mahkemelerdeki Maçlar
Merkez Kortta Maçlar
Etkinlik kazanan Ezik Puan
Tek Beyler 1. Tur Srbistan Novak Djokovic [1] Almanya Philipp Kohlschreiber 64, 64, 64
Tek Bayanlar 1. Tur Rusya Maria Sharapova [4] Birleik Krallk Johanna Konta [WC] 62, 62
Tek Beyler 1. Tur sviçre Stan Wawrinka [4] Portekiz João Sousa 62, 75, 76 (73)
Tek Bayanlar 1. Tur Amerika Birleik Devletleri Sloane Stephens Çek Cumhuriyeti Barbora Strýcová [27] 64, 62
1 Nolu Kortta Maçlar
Etkinlik kazanan Ezik Puan
Tek Bayanlar 1. Tur Amerika Birleik Devletleri Serena Williams [1] Rusya Margarita Gasparyan [Q] 64, 61
Tek Beyler 1. Tur Japonya Kei Nishikori [5] talya Simone Bolelli 63, 67 (47) , 62, 36, 63
Tek Beyler 1. Tur Bulgaristan Grigor Dimitrov [11] Arjantin Federico Delbonis 63, 60, 64
2 Nolu Kortta Maçlar
Etkinlik kazanan Ezik Puan
Tek Beyler 1. Tur Avustralya Nick Kyrgios [26] Arjantin Diego Schwartzman 60, 62, 76 (86)
Tek Beyler 1. Tur Finlandiya Jarkko Nieminen Avustralya Lleyton Hewitt [WC] 36, 63, 46, 60, 119
Tek Bayanlar 1. Tur Çek Cumhuriyeti Lucie afáová [6] Amerika Birleik Devletleri Alison Riske 36, 75, 63
3 Nolu Mahkemede Maçlar
Etkinlik kazanan Ezik Puan
Tek Beyler 1. Tur Hrvatistan Marin ili [9] Japonya Hiroki Moriya [S] 63, 62, 76 (74)
Tek Bayanlar 1. Tur Srbistan Ana Ivanovic [7] Çin Xu Yifan [Q] 61, 61
Tek Beyler 1. Tur Kanada Milos Raonic [7] ispanya Daniel Gimeno-Traver 62, 63, 36, 76 (74)
Tek Bayanlar 1. Tur Amerika Birleik Devletleri Venus Williams [16] Amerika Birleik Devletleri Madison Brengle 60, 60
Tek Bayanlar 1. Tur Kolombiya Mariana Duque Mariño Birleik Krallk Naomi Broady [WC] 76 (75) , 63

2. Gün (30 Haziran)

Ana Mahkemelerdeki Maçlar
Merkez Kortta Maçlar
Etkinlik kazanan Ezik Puan
Tek Bayanlar 1. Tur Çek Cumhuriyeti Petra Kvitova [2] Hollanda Kiki Bertens 61, 60
Tek Beyler 1. Tur sviçre Roger Federer [2] Bosna Hersek Damir Dumhur 61, 63, 63
Tek Beyler 1. Tur Birleik Krallk Andy Murray [3] Kazakistan Mikhail Kukushkin 64, 76 (73) , 64
Tek Bayanlar 1. Tur Danimarka Caroline Wozniacki [5] Çin Zheng Saisai 75, 60
1 Nolu Kortta Maçlar
Etkinlik kazanan Ezik Puan
Tek Beyler 1. Tur ispanya Rafael Nadal [10] Brezilya Thomaz Bellucci 64, 62, 64
Tek Bayanlar 1. Tur Slovakya Jana epelová Romanya Simona Halep [3] 57, 64, 63
Tek Beyler 1. Tur Çek Cumhuriyeti Tomá Berdych [6] Fransa Jérémy Chardy 62, 67 (810) , 76 (73) , 76 (75)
2 Nolu Kortta Maçlar
Etkinlik kazanan Ezik Puan
Tek Beyler 1. Tur Fransa Jo-Wilfried Tsonga [13] Lüksemburg Gilles Müller 76 (108) , 67 (37) , 64, 36, 62
Tek Beyler 1. Tur Fransa Gilles Simon [12] ispanya Nicolás Almagro 64, 64, 75
Tek Bayanlar 1. Tur Rusya Ekaterina Makarova [8] Amerika Birleik Devletleri Sachia Vickery 62, 64
3 Nolu Mahkemede Maçlar
Etkinlik kazanan Ezik Puan
Tek Beyler 1. Tur Ukrayna Alexandr Dolgopolov Birleik Krallk Kyle Edmund [WC] 76 (74) , 61, 62
Tek Bayanlar 1. Tur Rusya Evgeniya Rodina Birleik Krallk Laura Robson [WC] 64, 64
Tek Bayanlar 1. Tur Çin Duan Yingying Kanada Eugenie Bouchard [12] 76 (73) , 64
Tek Beyler 1. Tur Fransa Gaël Monfils [18] ispanya Pablo Carreño Busta 64, 64, 75

3. Gün (1 Temmuz)

Ana Mahkemelerdeki Maçlar
Merkez Kortta Maçlar
Etkinlik kazanan Ezik Puan
Tek Erkekler 2. Tur Srbistan Novak Djokovic [1] Finlandiya Jarkko Nieminen 64, 62, 63
Tek Erkekler 2. Tur Hrvatistan Marin ili [9] Litvanya Riardas Berankis 63, 46, 76 (86) , 46, 75
Tek Bayanlar 2. Tur Amerika Birleik Devletleri Serena Williams [1] Macaristan Tímea Babos 64, 61
1 Nolu Kortta Maçlar
Etkinlik kazanan Ezik Puan
Tek Erkekler 2. Tur Kanada Milos Raonic [7] Almanya Tommy Haas [PR] 60, 62, 67 (57) , 76 (74)
Tek Bayanlar 2. Tur Birleik Krallk Heather Watson Slovakya Daniela Hantuchová 64, 62
Tek Erkekler 2. Tur sviçre Stan Wawrinka [4] Dominik Cumhuriyeti Víctor Estrella Burgos 63, 64, 75
2 Nolu Kortta Maçlar
Etkinlik kazanan Ezik Puan
Tek Erkekler 2. Tur Bulgaristan Grigor Dimitrov [11] Amerika Birleik Devletleri Steve Johnson 76 (108) , 62, 76 (72)
Tek Bayanlar 2. Tur Rusya Maria Sharapova [4] Hollanda Richèl Hogenkamp [Q] 63, 61
Tek Erkekler 2. Tur Güney Afrika Kevin Anderson [14] Türkiye Marsel lhan 67 (57) , 76 (86) , 64, 64
Tek Bayanlar 2. Tur Amerika Birleik Devletleri Venus Williams [16] Kazakistan Yulia Putintseva 7-6 (7-5) , 6-4
3 Nolu Mahkemede Maçlar
Etkinlik kazanan Ezik Puan
Tek Erkekler 2. Tur Belçika David Goffin [16] Birleik Krallk Liam Broady [WC] 76 (73) , 61, 61
Tek Bayanlar 1. Tur Amerika Birleik Devletleri Madison Keys [21] sviçre Stefanie Vögele 67 (68) , 63, 64
Tek Erkekler 2. Tur ispanya Fernando Verdasco Avusturya Dominic Thiem [32] 57, 64, 57, 63, 64
Tek Bayanlar 2. Tur Amerika Birleik Devletleri Bethanie Mattek-Sands [Q] Srbistan Ana Ivanovic [7] 63, 64
Çift Bayanlar 1. Tur sviçre Martina Hingis [1] Sania Mirza [1]
Hindistan
Kazakistan Zarina Diyas Zheng Saisai
Çin
62, 62

4. Gün (2 Temmuz)

Ana Mahkemelerdeki Maçlar
Merkez Kortta Maçlar
Etkinlik kazanan Ezik Puan
Tek Bayanlar 2. Tur Almanya Sabine Lisicki [18] Amerika Birleik Devletleri Christina McHale 26, 75, 61
Tek Erkekler 2. Tur sviçre Roger Federer [2] Amerika Birleik Devletleri Sam Querrey 64, 62, 62
Tek Erkekler 2. Tur Almanya Dustin Brown [Q] ispanya Rafael Nadal [10] 75, 36, 64, 64
1 Nolu Kortta Maçlar
Etkinlik kazanan Ezik Puan
Tek Erkekler 2. Tur Birleik Krallk Andy Murray [3] Hollanda Robin Haase 61, 61, 64
Tek Bayanlar 2. Tur Çek Cumhuriyeti Petra Kvitova [2] Japonya Kurumi Nara 62, 60
Tek Erkekler 2. Tur Fransa Jo-Wilfried Tsonga [13] ispanya Albert Ramos 63, 64, 64
Tek Bayanlar 2. Tur Çek Cumhuriyeti Kristýna Plíková Rusya Svetlana Kuznetsova [26] 36, 63, 64
2 Nolu Kortta Maçlar
Etkinlik kazanan Ezik Puan
Tek Erkekler 2. Tur Birleik Krallk James Ward [WC] Çek Cumhuriyeti Jií Veselý 62, 76 (74) , 36, 63
Tek Bayanlar 2. Tur Polonya Agnieszka Radwaska [13] Avustralya Ajla Tomljanovi 60, 62
Tek Erkekler 2. Tur Çek Cumhuriyeti Tomá Berdych [6] Fransa Nicolas Mahut [WC] 61, 64, 64
Çift Bayanlar 2. Tur Çin Taipei Chan Hao-ching Alison Van Uytvanck
Belçika
Birleik Krallk Johanna Konta [Dünya Kupas] Maria Sanchez [Dünya Kupas]
Amerika Birleik Devletleri
76 (75) , 62
3 Nolu Mahkemede Maçlar
Etkinlik kazanan Ezik Puan
Tek Bayanlar 2. Tur Slovakya Magdaléna Rybáriková Rusya Ekaterina Makarova [8] 62, 75
Tek Erkekler 2. Tur Fransa Gilles Simon [12] Slovenya Bla Kavi 61, 61, 67 (57) , 61
Tek Erkekler 2. Tur Fransa Gaël Monfils [18] Fransa Adrian Mannarino 76 (75) , 63, 75
Çift Bayanlar 2. Tur Amerika Birleik Devletleri Raquel Kops-Jones [5] Abigail Spears [5]
Amerika Birleik Devletleri
Hrvatistan Darija Jurak Ana Konjuh
Hrvatistan
63, 64

5. Gün (3 Temmuz)

Ana Mahkemelerdeki Maçlar
Merkez Kortta Maçlar
Etkinlik kazanan Ezik Puan
Gentlemen's Tekler 3. Tur Fransa Richard Gasquet [21] Bulgaristan Grigor Dimitrov [11] 63, 64, 64
Gentlemen's Tekler 3. Tur Srbistan Novak Djokovic [1] Avustralya Bernard Tomic [27] 63, 63, 63
Tek Bayanlar 3. Tur Amerika Birleik Devletleri Serena Williams [1] Birleik Krallk Heather Watson 62, 46, 75
1 Nolu Kortta Maçlar
Etkinlik kazanan Ezik Puan
Gentlemen's Tekler 3. Tur sviçre Stan Wawrinka [4] ispanya Fernando Verdasco 64, 63, 64
Tek Bayanlar 3. Tur Rusya Maria Sharapova [4] Romanya Irina-Camelia Begu [29] 64, 63
2 Nolu Kortta Maçlar
Etkinlik kazanan Ezik Puan
Gentlemen's Tekler 3. Tur Avustralya Nick Kyrgios [26] Kanada Milos Raonic [7] 57, 75, 76 (73) , 63
Tek Bayanlar 3. Tur Çek Cumhuriyeti Lucie afáová [6] Amerika Birleik Devletleri Sloane Stephens 36, 63, 61
Tek Bayanlar 3. Tur Amerika Birleik Devletleri Venus Williams [16] Srbistan Aleksandra Kruni 63, 62
Kark Çiftler 1. Tur Avustralya Ajla Tomljanovi Ivan Dodig
Hrvatistan
Amerika Birleik Devletleri Lisa Raymond [WC] Neal Skupski [WC]
Birleik Krallk
7-6 (7-5) , 7-6 (7-4)
3 Nolu Mahkemede Maçlar
Etkinlik kazanan Ezik Puan
Gentlemen's Tekler 3. Tur Belçika David Goffin [16] Kbrs Marcos Baghdatis 63, 64, 62
Tek Bayanlar 3. Tur Amerika Birleik Devletleri Coco Vandeweghe Avustralya Samantha Stosur [22] 62, 60
Tek Bayanlar 3. Tur Belarus Victoria Azarenka [23] Fransa Kristina Mladenovic 64, 64
Gentlemen's Doubles 2. Tur Amerika Birleik Devletleri Bob Bryan [1] Mike Bryan [1]
Amerika Birleik Devletleri
Amerika Birleik Devletleri Steve Johnson Sam Querrey
Amerika Birleik Devletleri
61, 57, 76 (73) , 63

6. Gün (4 Temmuz)

Ana Mahkemelerdeki Maçlar
Merkez Kortta Maçlar
Etkinlik kazanan Ezik Puan
Gentlemen's Tekler 3. Tur sviçre Roger Federer [2] Avustralya Sam Groth 64, 64, 67 (57) , 62
Tek Bayanlar 3. Tur Srbistan Jelena Jankovi [28] Çek Cumhuriyeti Petra Kvitova [2] 36, 75, 64
Gentlemen's Tekler 3. Tur Birleik Krallk Andy Murray [3] talya Andreas Seppi [25] 62, 62, 16, 61
Gentlemen's Tekler 3. Tur Fransa Gilles Simon [12] Fransa Gaël Monfils [18] 36, 63, 76 (86) , 26, 62
1 Nolu Kortta Maçlar
Etkinlik kazanan Ezik Puan
Tek Bayanlar 3. Tur Danimarka Caroline Wozniacki [5] talya Camila Giorgi [31] 62, 62
Gentlemen's Tekler 3. Tur Hrvatistan Marin ili [9] Amerika Birleik Devletleri John Isner [17] 76 (74) , 67 (68) , 64, 67 (47) , 1210
Gentlemen's Tekler 3. Tur Kanada Vasek Pospisil Birleik Krallk James Ward [WC] 64, 36, 26, 63, 86
2 Nolu Kortta Maçlar
Etkinlik kazanan Ezik Puan
Tek Bayanlar 3. Tur ispanya Garbiñe Muguruza [20] Almanya Angelique Kerber [10] 76 (1412) , 16, 62
Tek Bayanlar 3. Tur sviçre Timea Bacsinszky [15] Almanya Sabine Lisicki [18] 63, 62
Gentlemen's Tekler 3. Tur Çek Cumhuriyeti Tomá Berdych [6] ispanya Pablo Andújar 46, 60, 63, 76 (73)
Kark Çiftler 2. Tur sviçre Martina Hingis [7] Leander Paes [7]
Hindistan
Fransa Alizé Cornet Édouard Roger-Vasselin
Fransa
64, 62
3 Nolu Mahkemede Maçlar
Etkinlik kazanan Ezik Puan
Gentlemen's Tekler 3. Tur Srbistan Viktor Troicki [22] Almanya Dustin Brown [Q] 64, 76 (73) , 46, 63
Gentlemen's Tekler 3. Tur Hrvatistan Ivo Karlovi [23] Fransa Jo-Wilfried Tsonga [13] 76 (73) , 46, 76 (72) , 76 (119)
Çift Bayanlar 2. Tur Avustralya Casey Dellacqua [9] Yaroslava Shvedova [9]
Kazakistan
Slovakya Daniela Hantuchová Samantha Stosur
Avustralya
63, 60
Kark Çiftler 1. Tur Ukrayna Olga Savchuk [Alt] Oliver Marach [Alt]
Avusturya
Birleik Krallk Heather Watson Max Mirnyi
Belarus
67 (57) , 76 (74) , 64

Orta Pazar (5 Temmuz)

Gelenei takiben, Orta Pazar bir dinlenme günüydü.

7. Gün (6 Temmuz)

Ana Mahkemelerdeki Maçlar
Merkez Kortta Maçlar
Etkinlik kazanan Ezik Puan
Tek Bayanlar 4. Tur Amerika Birleik Devletleri Serena Williams [1] Amerika Birleik Devletleri Venus Williams [16] 64, 63
Tek Beyler 4. Tur Birleik Krallk Andy Murray [3] Hrvatistan Ivo Karlovi [23] 76 (97) , 64, 57, 64
Tek Beyler 4. Tur sviçre Roger Federer [2] ispanya Roberto Bautista Agut [20] 62, 62, 63
1 Nolu Kortta Maçlar
Etkinlik kazanan Ezik Puan
Tek Bayanlar 4. Tur Rusya Maria Sharapova [4] Kazakistan Zarina Diyas 64, 64
Tek Beyler 4. Tur sviçre Stan Wawrinka [4] Belçika David Goffin [16] 76 (73) , 76 (97) , 64
2 Nolu Kortta Maçlar
Etkinlik kazanan Ezik Puan
Tek Beyler 4. Tur Fransa Richard Gasquet [21] Avustralya Nick Kyrgios [26] 75, 61, 67 (79) , 76 (86)
Tek Bayanlar 4. Tur ispanya Garbiñe Muguruza [20] Danimarka Caroline Wozniacki [5] 64, 64
Tek Beyler 4. Tur Fransa Gilles Simon [12] Çek Cumhuriyeti Tomá Berdych [6] 64, 64, 62
Kark Çiftler 2. Tur Romanya Raluca Olaru [Alt] Michael Venus [Alt]
Yeni Zelanda
Çin Zheng Jie [15] Henri Kontinen [15]
Finlandiya
64, 62
3 Nolu Mahkemede Maçlar
Etkinlik kazanan Ezik Puan
Tek Bayanlar 4. Tur Amerika Birleik Devletleri Coco Vandeweghe Çek Cumhuriyeti Lucie afáová [6] 76 (71) , 76 (74)
Tek Bayanlar 4. Tur Polonya Agnieszka Radwaska [13] Srbistan Jelena Jankovi [28] 75, 64
Tek Beyler 4. Tur Hrvatistan Marin ili [9] Amerika Birleik Devletleri Denis Kudla [WC] 64, 46, 63, 75
Kark Çiftler 2. Tur Fransa Kristina Mladenovic [8] Daniel Nestor [8]
Kanada
Birleik Krallk Johanna Konta [WC] Ken Skupski [WC]
Birleik Krallk
57, 61, 64

8. Gün (7 Temmuz)

Ana Mahkemelerdeki Maçlar
Merkez Kortta Maçlar
Etkinlik kazanan Ezik Puan
Tek Bayanlar Çeyrek Finalleri Rusya Maria Sharapova [4] Amerika Birleik Devletleri Coco Vandeweghe 63, 67 (37) , 62
Tek Bayanlar Çeyrek Finalleri Amerika Birleik Devletleri Serena Williams [1] Belarus Victoria Azarenka [23] 36, 62, 63
Kdemli Beyler Davetiyesi Çiftler
Tur Karlamas
Avustralya Todd Woodbridge Mark Woodforde
Avustralya
ran Mansour Bahrami Henri Leconte
Fransa
63, 76 (73)
1 Nolu Kortta Maçlar
Etkinlik kazanan Ezik Puan
Tek Beyler 4. Tur Srbistan Novak Djokovic [1] Güney Afrika Kevin Anderson [14] 67 (68) , 67 (68) , 61, 64, 75
Tek Bayanlar Çeyrek Finalleri ispanya Garbiñe Muguruza [20] sviçre Timea Bacsinszky [15] 75, 63
Tek Bayanlar Çeyrek Finalleri Polonya Agnieszka Radwaska [13] Amerika Birleik Devletleri Madison Keys [21] 76 (73) , 36, 63
Beyler Davetiyesi Çiftler
Tur Robin
Amerika Birleik Devletleri Justin Gimelstob Ross Hutchins
Birleik Krallk
sveç Jonas Björkman [2] Thomas Johansson [2]
sveç
36, 62, [103]
2 Nolu Kortta Maçlar
Etkinlik kazanan Ezik Puan
Kark Çiftler 3. Tur sviçre Martina Hingis [7] Leander Paes [7]
Hindistan
Avustralya Anastasia Rodionova Artem Sitak
Yeni Zelanda
62, 62
Gentlemen's Doubles Çeyrek Finalleri Birleik Krallk Jamie Murray [13] John Peers [13]
Avustralya
Avusturya Alexander Peya [8] Bruno Soares [8]
Brezilya
64, 76 (73) , 63
Kdemli Beyler Davetiyesi Çiftler
Tur Karlamas
Birleik Krallk Jeremy Bates Chris Wilkinson
Birleik Krallk
Fransa Guy Cédric Pioline'i Unut
Fransa
16, 63, [104]
Gentlemen's Doubles Çeyrek Finalleri Hindistan Rohan Bopanna [9] Florin Mergea [9]
Romanya
Amerika Birleik Devletleri Bob Bryan [1] Mike Bryan [1]
Amerika Birleik Devletleri
57, 64, 76 (119) , 76 (75)
3 Nolu Mahkemede Maçlar
Etkinlik kazanan Ezik Puan
Kdemli Beyler Davetiyesi Çiftler
Tur Karlamas
Amerika Birleik Devletleri Richard Leach Patrick McEnroe
Amerika Birleik Devletleri
sveç Joakim Nyström Mikael Pernfors
sveç
62, 75
Beyler Davetiyesi Çiftler
Tur Robin
Birleik Krallk Greg Rusedski Fabrice Santoro
Fransa
Hollanda Richard Krajicek Mark Petchey
Birleik Krallk
75, 75
Gentlemen's Doubles Çeyrek Finalleri Hollanda Jean-Julien Rojer [4] Horia Tecu [4]
Romanya
Polonya Marcin Matkowski [7] Nenad Zimonji [7]
Srbistan
64, 63, 76 (72)
Kark Çiftler 3. Tur Fransa Kristina Mladenovic [8] Daniel Nestor [8]
Kanada
Zimbabve Cara Black [9] Juan Sebastián Cabal [9]
Kolombiya
63, 67 (47) , 63

9. Gün (8 Temmuz)

Ana Mahkemelerdeki Maçlar
Merkez Kortta Maçlar
Etkinlik kazanan Ezik Puan
Tek Erkekler Çeyrek Finalleri Birleik Krallk Andy Murray [3] Kanada Vasek Pospisil 64, 75, 64
Tek Erkekler Çeyrek Finalleri Srbistan Novak Djokovic [1] Hrvatistan Marin ili [9] 64, 64, 64
1 Nolu Kortta Maçlar
Etkinlik kazanan Ezik Puan
Tek Erkekler Çeyrek Finalleri sviçre Roger Federer [2] Fransa Gilles Simon [12] 63, 75, 62
Tek Erkekler Çeyrek Finalleri Fransa Richard Gasquet [21] sviçre Stan Wawrinka [4] 64, 46, 36, 64, 119
2 Nolu Kortta Maçlar
Etkinlik kazanan Ezik Puan
Kdemli Beyler Davetiyesi Çiftler
Tur Karlamas
Amerika Birleik Devletleri Rick Leach Patrick McEnroe
Amerika Birleik Devletleri
Birleik Krallk Jeremy Bates Chris Wilkinson
Birleik Krallk
63, 62
Çift Bayanlar Çeyrek Finalleri Rusya Ekaterina Makarova [2] Elena Vesnina [2]
Rusya
Zimbabve Cara Black Lisa Raymond
Amerika Birleik Devletleri
63, 46, 86
Bayanlar Davetiyesi Çiftler
Tur Karlamas
Bulgaristan Magdalena Maleeva Rennae Stubbs
Avustralya
Amerika Birleik Devletleri Chanda Rubin Sandrine Testud
Fransa
46, 63, [1311]
Kark Çiftler 3. Tur Rusya Elena Vesnina [3] Marcin Matkowski [3]
Polonya
Çek Cumhuriyeti Andrea Hlaváková [16] ukasz Kubot [16]
Polonya
67 (47) , 64, 119
3 Nolu Mahkemede Maçlar
Etkinlik kazanan Ezik Puan
Çift Bayanlar Çeyrek Finalleri Amerika Birleik Devletleri Raquel Kops-Jones [5] Abigail Spears [5]
Amerika Birleik Devletleri
Amerika Birleik Devletleri Bethanie Mattek-Sands [3] Lucie afáová [3]
Çek Cumhuriyeti
63, 62
Bayanlar Davetiyesi Çiftler
Tur Karlamas
Amerika Birleik Devletleri Lindsay Davenport Mary Joe Fernández
Amerika Birleik Devletleri
Fransa Marion Bartoli Iva Majoli
Hrvatistan
62, 57, [102]
Kark Çiftler 3. Tur Amerika Birleik Devletleri Bethanie Mattek-Sands [1] Mike Bryan [1]
Amerika Birleik Devletleri
Romanya Raluca Olaru Michael Venüs
Yeni Zelanda
76 (73) , 75
Çift Bayanlar Çeyrek Finalleri sviçre Martina Hingis [1] Sania Mirza [1]
Hindistan
Avustralya Casey Dellacqua [9] Yaroslava Shvedova [9]
Kazakistan
75, 63

10. Gün (9 Temmuz)

Ana Mahkemelerdeki Maçlar
Merkez Kortta Maçlar
Etkinlik kazanan Ezik Puan
Tek Bayanlar Yar Finalleri ispanya Garbiñe Muguruza [20] Polonya Agnieszka Radwaska [13] 62, 36, 63
Tek Bayanlar Yar Finalleri Amerika Birleik Devletleri Serena Williams [1] Rusya Maria Sharapova [4] 62, 64
Çiftler Çiftler Yar Finalleri Birleik Krallk Jamie Murray [13] John Peers [13]
Avustralya
srail Jonathan Erlich [S] Philipp Petzschner [S]
Almanya
46, 63, 64, 62
1 Nolu Kortta Maçlar
Etkinlik kazanan Ezik Puan
Beyler Davetiyesi Çiftler
Tur Robin
sveç Jonas Björkman Thomas Johansson
sveç
Birleik Krallk Jamie Delgado Thomas Enqvist
sveç
63, 76 (74)
Kark Çiftler Çeyrek Finalleri Amerika Birleik Devletleri Mike Bryan [1] Bethanie Mattek-Sands [1]
Amerika Birleik Devletleri
Kanada Daniel Nestor [8] Kristina Mladenovic [8]
Fransa
76 (72) , 62
Kark Çiftler Çeyrek Finalleri Hindistan Leander Paes [7] Martina Hingis [7]
sviçre
Polonya Marcin Matkowski [3] Elena Vesnina [3]
Rusya
62, 61
Beyler Davetiyesi Çiftler
Tur Robin
Hrvatistan Goran Ivanievi Ivan Ljubii
Hrvatistan
Amerika Birleik Devletleri Justin Gimelstob Ross Hutchins
Birleik Krallk
6-4, 2-6, [10-6]
Beyler Davetiyesi Çiftler
Tur Robin
ispanya Albert Costa Fernando González
ili
Hollanda Richard Krajicek Mark Petchey
Birleik Krallk
46, 61, [105]
2 Nolu Kortta Maçlar
Etkinlik kazanan Ezik Puan
Çiftler Çiftler Yar Finalleri Hollanda Jean-Julien Rojer [4] Horia Tecu [4]
Romanya
Hindistan Rohan Bopanna [9] Florin Mergea [9]
Romanya
46, 62, 63, 46, 1311
Kark Çiftler Çeyrek Finalleri Avusturya Alexander Peya [5] Tímea Babos [5]
Macaristan
Brezilya Bruno Soares [2] Sania Mirza [2]
Hindistan
36, 76 (86) , 97
Kark Çiftler Çeyrek Finalleri sveç Robert Lindstedt Anabel Medina Garrigues
ispanya
Romanya Horia Tecu [6] Katarina Srebotnik [6]
Slovenya
64, 16, 63
3 Nolu Mahkemede Maçlar
Etkinlik kazanan Ezik Puan
Bayanlar Davetiyesi Çiftler
Tur Karlamas
Çek Cumhuriyeti Jana Novotná Barbara Schett
Avusturya
Amerika Birleik Devletleri Andrea Jaeger Andrea Temesvári
Macaristan
61, 75
Kdemli Beyler Davetiyesi Çiftler
Tur Karlamas
Birleik Krallk Andrew Kalesi Jeff Tarango
Amerika Birleik Devletleri
Avustralya Todd Woodbridge Mark Woodforde
Avustralya
4-6, 7-6 (7-5) , [13-11]
Kdemli Beyler Davetiyesi Çiftler
Tur Karlamas
Fransa Guy Cédric Pioline'i Unut
Fransa
Amerika Birleik Devletleri Rick Leach Patrick McEnroe
Amerika Birleik Devletleri
63, 62

11. Gün (10 Temmuz)

Ana Mahkemelerdeki Maçlar
Merkez Kortta Maçlar
Etkinlik kazanan Ezik Puan
Tek Erkekler Yar Finalleri Srbistan Novak Djokovic [1] Fransa Richard Gasquet [21] 76 (72) , 64, 64
Tek Erkekler Yar Finalleri sviçre Roger Federer [2] Birleik Krallk Andy Murray [3] 7-5, 7-5, 6-4
1 Nolu Kortta Maçlar
Etkinlik kazanan Ezik Puan
Çift Bayanlar Yar Finalleri sviçre Martina Hingis [1] Sania Mirza [1]
Hindistan
Amerika Birleik Devletleri Raquel Kops-Jones [5] Abigail Spears [5]
Amerika Birleik Devletleri
61, 62
Kdemli Beyler Davetiyesi Çiftler
Tur Karlamas
Birleik Krallk Jeremy Bates Chris Wilkinson
Birleik Krallk
sveç Joakim Nyström Mikael Pernfors
sveç
75, 61
Kark Çiftler Yar Finalleri sviçre Martina Hingis [7] Leander Paes [7]
Hindistan
Amerika Birleik Devletleri Bethanie Mattek-Sands [1] Mike Bryan [1]
Amerika Birleik Devletleri
63, 64
Kark Çiftler Yar Finalleri Macaristan Tímea Babos [5] Alexander Peya [5]
Avusturya
ispanya Anabel Medina Garrigues Robert Lindstedt
sveç
46, 63, [119]
3 Nolu Mahkemede Maçlar
Etkinlik kazanan Ezik Puan
Beyler Davetiyesi Çiftler
Tur Robin
Birleik Krallk Jamie Baker Fabrice Santoro
Fransa
ispanya Albert Costa Fernando González
ili
61, 26, [119]
Çift Bayanlar Yar Finalleri Rusya Ekaterina Makarova [2] Elena Vesnina [2]
Rusya
Macaristan Tímea Babos [4] Kristina Mladenovic [4]
Fransa
63, 46, 64
Bayanlar Davetiyesi Çiftler
Tur Karlamas
Amerika Birleik Devletleri Chanda Rubin Sandrine Testud
Fransa
Çek Cumhuriyeti Jana Novotná Barbara Schett
Avusturya
6-4, 36, [10-8]
Kdemli Beyler Davetiyesi Çiftler
Tur Karlamas
Hollanda Jacco Eltingh Paul Haarhuis
Avusturya
Avustralya Todd Woodbridge Mark Woodforde
Avustralya
75, 64

12. Gün (11 Temmuz)

Ana Mahkemelerdeki Maçlar
Merkez Kortta Maçlar
Etkinlik kazanan Ezik Puan
Tek Bayanlar Finali Amerika Birleik Devletleri Serena Williams [1] ispanya Garbiñe Muguruza [20] 64, 64
Gentlemen's Doubles Finali Hollanda Jean-Julien Rojer [4] Horia Tecu [4]
Romanya
Birleik Krallk Jamie Murray [13] John Peers [13]
Avustralya
76 (75) , 64, 64
Çift Bayanlar Finali sviçre Martina Hingis [1] Sania Mirza [1]
Hindistan
Rusya Ekaterina Makarova [2] Elena Vesnina [2]
Rusya
57, 76 (74) , 75
1 Nolu Kortta Maçlar
Etkinlik kazanan Ezik Puan
Kdemli Beyler Davetiyesi Çiftler
Tur Karlamas
Fransa Guy Cédric Pioline'i Unut
Fransa
sveç Joakim Nyström Mikael Pernfors
sveç
63, 63
Beyler Davetiyesi Çiftler
Tur Robin
Hrvatistan Goran Ivanievi Ivan Ljubii
Hrvatistan
sveç Jonas Björkman Thomas Johansson
sveç
61, 16, [107]
3 Nolu Mahkemede Maçlar
Etkinlik kazanan Ezik Puan
Beyler Davetiyesi Çiftler
Tur Robin
Güney Afrika Wayne Ferreira Sébastien Grosjean
Fransa
Hollanda Richard Krajicek Mark Petchey
Birleik Krallk
63, 64

13. Gün (12 Temmuz)

Ana Mahkemelerdeki Maçlar
Merkez Kortta Maçlar
Etkinlik kazanan Ezik Puan
Gentlemen's Singles Finali Srbistan Novak Djokovic [1] sviçre Roger Federer [2] 76 (71) , 67 (1012) , 64, 63
Kark Çiftler Finali sviçre Martina Hingis [7] Leander Paes [7]
Hindistan
Macaristan Tímea Babos [5] Alexander Peya [5]
Avusturya
61, 61
1 Nolu Kortta Maçlar
Etkinlik kazanan Ezik Puan
Kdemli Beyler Davetiyesi Çiftler
Finali
Hollanda Jacco Eltingh Paul Haarhuis
Hollanda
Fransa Guy Cédric Pioline'i Unut
Fransa
64, 64
3 Nolu Mahkemede Maçlar
Etkinlik kazanan Ezik Puan
Erkeklerin Davetiyesi Çiftler
Finali
Hrvatistan Goran Ivanievi Ivan Ljubii
Hrvatistan
Güney Afrika Wayne Ferreira Sébastien Grosjean
Fransa
6-3, 1-6, [10-5]

Opiniones de nuestros usuarios

Reyhan Akman

2015 Wimbledon ampiyonas ile ilgili güzel bir yazı olmuş. Gereken bilgileri aşırıya kaçmadan veriyor.

Hakan Bal

2015 Wimbledon ampiyonas hakkında verilen bilgiler doğru ve çok faydalı. Güzel.

Safi Ergin

Sonunda 2015 Wimbledon ampiyonas hakkında okunması kolay bir makale.