2015 ABD Açk Grand Prix Altn



İnsanoğlunun 2015 ABD Açk Grand Prix Altn ile ilgili yüzyıllardır biriktirdiği tüm bilgiler artık internette mevcut ve biz de sizin için en erişilebilir şekilde derledik ve sipariş verdik. 2015 ABD Açk Grand Prix Altn ile ilgili bilmek istediğiniz her şeye hızlı ve verimli bir şekilde erişebilmenizi istiyoruz; deneyiminizin hoş olduğunu ve 2015 ABD Açk Grand Prix Altn ile ilgili aradığınız bilgiyi gerçekten bulduğunuzu hissettiğinizi.

Hedeflerimize ulaşmak için yalnızca 2015 ABD Açk Grand Prix Altn hakkında en güncel, anlaşılır ve doğru bilgileri elde etmek için değil, aynı zamanda tasarımın, okunaklılığın, yükleme hızının ve kullanılabilirliğinin sağlanmasına da büyük özen gösterdik. sayfa mümkün olduğunca keyifli olsun, böylece başka hiçbir şey için endişelenmenize gerek kalmadan temel konulara odaklanabilir, 2015 ABD Açk Grand Prix Altn ile ilgili mevcut tüm veri ve bilgileri bilebilirsiniz, biz zaten sizin için hallettik. Umarız amacımıza ulaşmışızdır ve 2015 ABD Açk Grand Prix Altn ile ilgili istediğiniz bilgileri bulmuşsunuzdur. Bu nedenle, sizi memnuniyetle karşılıyoruz ve scientiatr.com kullanma deneyiminin keyfini çıkarmaya devam etmenizi öneririz.

2015 ABD Açk Grand Prix Altn
Turnuva detaylar
seviye Grand Prix Altn
Toplam para ödülü US $ 120,000
mekan Suffolk County Community College
yer New York , ABD
ampiyonlar
Tek Erkekler Malezya Lee Chong Wei
Tek Bayanlar Japonya Nozomi Okuhara
Çift Erkekler Çin Li Junhui Liu Yuchen
Çin
Çift Bayanlar Çin Yu Yang Zhong Qianxin
Çin
Kark çiftler Çin Huang Kaixiang Huang Dongping
Çin

2015 ABD Açk Grand Prix Altn yedinci grand prix altn ve grand prix turnuvas 2015 BWF Grand Prix Altn ve Grand Prix . Turnuvas düzenlenecek Suffolk County Community College , New York 21 Haziran 2015 tarihine kadar, Amerika Birleik Devletleri 16 Haziran ve 120.000 $ toplam çanta vardr.

ulus tarafndan oyuncular

ulus lk tur kinci tur Üçüncü Tur Çeyrek finaller Yar Finalleri final
Amerika Birleik Devletleri 15 2
Brezilya 9 1
Kanada 8 1 1
Chinese Taipei 8 8 1 3
Avustralya 5 1
Hindistan 5 2 1
Çin 4 3 1
Japonya 3 7 1 5 5 1
Çek Cumhuriyeti 3 1
Fransa 3 1
Dominik Cumhuriyeti 3
Danimarka 2 2 1
sveç 2 2
Türkiye 2 1
Malezya 2
sviçre 2
Hong Kong 1 5 1 2 1
Almanya 1 4 2
ngiltere 1 2 2
Hollanda 1 1 1 1
ispanya 1 1
Finlandiya 1
Norveç 1
Endonezya 1
Uganda 1
Avusturya 1
skoçya 1 1
Tayland 1 1
Polonya 2
Sri Lanka 1

Tek erkekler

Tohumlar

  1. Chinese Taipei Chou Tien-chen (Yar Final)
  2. Danimarka Viktor Axelsen (çekildi)
  3. Danimarka Hans-Kristian Vittinghus (final)
  4. Japonya Sho Sasaki (Birinci Tur)
  5. Almanya Marc Zwiebler (çekildi)
  6. Endonezya Dionisius Hayom Rumbaka (çekildi)
  7. Çin Xue ark (kinci Tur)
  8. Chinese Taipei Hsu Jen-Hao (Üçüncü Tur)
  9. Japonya Takuma Ueda (Çeyrek Final)
  10. Hong Kong Wong Wing Ki (Üçüncü Tur)
  11. ngiltere Rajiv Ouseph (Çeyrek Final)
  12. Hong Kong Ng Ka Uzun (Çeyrek Final)
  13. Japonya Kazumasa Sakai (Birinci Tur)
  14. Hindistan Ajay Jayaram (Üçüncü Tur)
  15. Japonya Riichi Takeshita'y (Üçüncü Tur)
  16. Hindistan Sai Praneeth (Yar Final)

Finaller

Çeyrek finaller Yar Finalleri final
                             
1 Chinese Taipei Chou Tien-chen 21 21
9 Japonya Takuma Ueda 11 19
1 Chinese Taipei Chou Tien-chen 21 11 13
3 Danimarka Hans-Kristian Vittinghus 12 21 21
3 Danimarka Hans-Kristian Vittinghus 21 21
  Japonya Kenta Nishimoto 10 16
3 Danimarka Hans-Kristian Vittinghus 20 12
  Malezya Lee Chong Wei 22 21
12 Hong Kong Ng Ka Uzun 8 14
16 Hindistan Sai Praneeth 21 21
16 Hindistan Sai Praneeth 9 17
  Malezya Lee Chong Wei 21 21
  Malezya Lee Chong Wei 21 21
11 ngiltere Rajiv Ouseph 9 14

Üst yars

Bölüm 1

lk tur kinci tur Üçüncü Tur
                             
1 Chinese Taipei Chou Tc 21 18 21
  Finlandiya bir Kaisti 11 21 16
1 Chinese Taipei Chou Tc 21 21
  sveç H Hurskainen 19 14
S8 Kanada BR Sankeerth 10 18
  sveç H Hurskainen 21 21
1 Chinese Taipei Chou Tc 21 21
14 Hindistan bir Jayaram 18 19
14 Hindistan bir Jayaram 21 21
  Amerika Birleik Devletleri H Shu 19 11
14 Hindistan bir Jayaram 21 21
  Çek Cumhuriyeti J Frohlich 9 7
  Avustralya D Guda 10 11
  Çek Cumhuriyeti J Frohlich 21 21

Bölüm 2

lk tur kinci tur Üçüncü Tur
                             
PFQ Endonezya N Sulistyo 11 8
  Hindistan RMVGurusaidutt 21 21
  Hindistan RMVGurusaidutt 18 21 22
  Hindistan bir Pawar 21 11 20
  Kanada M Giuffrè 17 15
  Hindistan bir Pawar 21 21
  Hindistan RMVGurusaidutt 20 21 16
9 Japonya T Ueda 22 13 21
9 Japonya T Ueda 21 21
Q5 Dominik Cumhuriyeti W Cabrera 7 5
9 Japonya T Ueda 21 19 21
  Brezilya Y Oliveira 10 21 14
  Norveç M Myhre 21 8 9
  Brezilya Y Oliveira 19 21 21

Bölüm 3

lk tur kinci tur Üçüncü Tur
                             
3 Danimarka H Vittinghus 19 21 25
  Malezya Z Zulkiffli 21 14 23
3 Danimarka H Vittinghus 21 21
  ngiltere T Penty 13 8
Q2 Amerika Birleik Devletleri T Pojanakanokporn 9 14
  ngiltere T Penty 21 21
3 Danimarka H Vittinghus 21 21
10 Hong Kong Wong WK 12 15
10 Hong Kong Wong WK 21 21
  Brezilya bir Tjong 18 12
10 Hong Kong Wong WK 21 21
  ngiltere A Smith 11 18
  Çek Cumhuriyeti M Ludik 15 17
  ngiltere A Smith 21 21

Bölüm 4

lk tur kinci tur Üçüncü Tur
                             
7 Çin Xue S 21 21
  Danimarka J Persson 13 17
7 Çin Xue S 16 15
  Japonya K Nishimoto 21 21
  Japonya K Nishimoto 21 21
Q1 Amerika Birleik Devletleri bir Shekhtman 8 7
  Japonya K Nishimoto 21 21
15 Japonya R, Takeshita 13 10
15 Japonya R, Takeshita 21 21
  ispanya E Velázquez 19 17
15 Japonya R, Takeshita 21 21
  Sri Lanka N Karunaratne 12 13
  Sri Lanka N Karunaratne 21 21
  Uganda E Ekiring 12 12

Alt yars

Bölüm 5

lk tur kinci tur Üçüncü Tur
                             
  Amerika Birleik Devletleri S Pongnairat 9 19
  Chinese Taipei Wang Tw 21 21
  Chinese Taipei Wang Tw 21 14 12
12 Hong Kong ng KL 13 21 21
S4 Çin Shi tekniklere maruz 15 21 22
12 Hong Kong ng KL 21 15 24
12 Hong Kong ng KL 21 21
8 Chinese Taipei Hsu Jh 13 10
  Chinese Taipei Lin Yh 21 21
  Dominik Cumhuriyeti N Javier 14 10
  Chinese Taipei Lin Yh 21 14 19
8 Chinese Taipei Hsu Jh 15 21 21
S6 Amerika Birleik Devletleri E Wu 16 13
8 Chinese Taipei Hsu Jh 21 21

Bölüm 6

lk tur kinci tur Üçüncü Tur
                             
  Danimarka C Thomsen 21 21
PFQ Çek Cumhuriyeti bir Mendrek 17 16
  Danimarka C Thomsen 21 9 10
16 Hindistan S Praneeth 13 21 21
Q7 Amerika Birleik Devletleri N Waller 11 12
16 Hindistan S Praneeth 21 21
16 Hindistan S Praneeth 21 16 21
  Çin Huang YX 17 21 18
Q3 Amerika Birleik Devletleri R Chew 6 5
  Polonya bir Dziolko 21 21
  Polonya bir Dziolko 10 18
  Çin Huang YX 21 21
  Çin Huang YX 21 21
4 Japonya S Sasaki 16 13

Bölüm 7

lk tur kinci tur Üçüncü Tur
                             
  Avusturya M Almer 5 16
  Danimarka R Fladberg 21 21
  Danimarka R Fladberg 13 11
  Malezya Lee CW 21 21
  Malezya Lee CW 21 21
13 Japonya K Sakai 14 13
  Malezya Lee CW 21 22
PFQ Çin Guo K 17 20
  Tayland S Thammasin 21 21
  Brezilya D Paiola 3 16
  Tayland S Thammasin 17 17
PFQ Çin Guo K 21 21
PFQ Çin Guo K 15 21 21
PFQ Chinese Taipei Yang Cc 21 12 11

Bölüm 8

lk tur kinci tur Üçüncü Tur
                             
PFQ Japonya K Tsuneyama 21 21
  Kanada L Couture 7 11
PFQ Japonya K Tsuneyama 11 18
11 ngiltere R Ouseph 21 21
PFQ Avustralya Pulluk 4 12
11 ngiltere R Ouseph 21 21
11 ngiltere R Ouseph 21 21
PFQ Çin Zhu SY 11 8
  Çek Cumhuriyeti P Koukal 21 15 15
  Danimarka F Quach 18 21 21
  Danimarka F Quach 15 17
PFQ Çin Zhu SY 21 21
  sveç M Borg 21 12 20
PFQ Çin Zhu SY 15 21 22

Kadn tekler

Tohumlar

  1. Japonya Nozomi Okuhara (Champion)
  2. Japonya Akané Yamaguchi (Yar Final)
  3. Amerika Birleik Devletleri Zhang Beiwen (kinci Tur)
  4. Japonya Sayaka Takahashi (Yar Final)
  5. Kanada Michelle Li (Birinci Tur)
  6. Japonya Minatsu Mitani (Çeyrek Final)
  7. ispanya Beatriz Corrales (kinci Tur)
  8. Chinese Taipei Pai Yu-po (kinci Tur)

Finaller

Yar Finalleri final
                   
1 Japonya Nozomi Okuhara 21 21
4 Japonya Sayaka Takahashi 18 10
1 Japonya Nozomi Okuhara 21 21
Japonya Sayaka Sato 16 14
Japonya Sayaka Sato 22 21 21
2 Japonya Akané Yamaguchi 24 11 8

Üst yars

Bölüm 1

lk tur kinci tur Çeyrek finaller
                             
1 Japonya N Okuhara 21 21
  Brezilya L Vicente 5 15
1 Japonya N Okuhara 22 21
  Japonya bir Ohori'nn 20 10
  Japonya bir Ohori'nn 21 17 21
Q2 Çin Li Y 19 21 14
1 Japonya N Okuhara 21 21
6 Japonya M Mitani 8 15
6 Japonya M Mitani 12 21 21
  Almanya K Schnaase 21 15 13
6 Japonya M Mitani 17 21 21
  Japonya Y Hashimoto 21 12 18
  Japonya Y Hashimoto 21 21
PFQ Hindistan S Rane 17 11

Bölüm 2

lk tur kinci tur Çeyrek finaller
                             
4 Japonya S Takahashi 21 21
  Amerika Birleik Devletleri Wang 18 15
4 Japonya S Takahashi 21 21
  Chinese Taipei Cheng Cy 16 18
  Chinese Taipei Cheng Cy 22 16 21
  Amerika Birleik Devletleri R, Schafer 20 21 18
4 Japonya S Takahashi 21 22
  Hong Kong Cheung NY 17 20
5 Kanada M Li 20 22
  Hong Kong Cheung NY 22 24
  Hong Kong Cheung NY 21 21
  Chinese Taipei Hsu Yc 17 13
  sviçre S Jaquet 19 26 12
  Chinese Taipei Hsu Yc 21 24 21

Alt yars

Bölüm 3

lk tur kinci tur Çeyrek finaller
                             
S4 Çin Shen YY 21 21
  Amerika Birleik Devletleri J Subandhi 15 12
S4 Çin Shen YY 21 19 22
7 ispanya B Corrales 12 21 20
Q1 Avustralya W Chen 19 10
7 ispanya B Corrales 21 21
S4 Çin Shen YY 7 21 9
  Japonya S Sato 21 8 21
  Japonya S Sato 21 21
  Hindistan P Thulasi 15 6
  Japonya S Sato 21 21
3 Amerika Birleik Devletleri Zhang BW 19 14
Q3 Türkiye O Bayrak 12 14
3 Amerika Birleik Devletleri Zhang BW 21 21

Bölüm 4

lk tur kinci tur Çeyrek finaller
                             
  Brezilya F Silva 12 15
  skoçya K Gilmour 21 21
  skoçya K Gilmour 21 17 21
8 Chinese Taipei Pai Yp 11 21 14
  ngiltere F Chapman 10 21
8 Chinese Taipei Pai Yp 21 23
  skoçya K Gilmour 23 13 16
2 Japonya bir Yamaguchi 21 21 21
  Japonya K Imabeppu 21 16 21
  Kanada R Honderich 5 21 6
  Japonya K Imabeppu 13 20
2 Japonya bir Yamaguchi 21 22
  Türkiye N Yiit 20 18
2 Japonya bir Yamaguchi 22 21

Erkekler çiftler

Tohumlar

Finaller

Yar Finalleri final
                   
  Çin Li Junhui Liu Yuchen
Çin
21 18 21
Japonya Takuro Hoki Yugo Kobayashi
Japonya
17 21 11
  Çin Li Junhui Liu Yuchen
Çin
21 21
Hindistan Manu Attri Sumeeth Reddy B.
Hindistan
12 16
4 Japonya Takeshi kamura Keigo Sonoda
Japonya
17 17
Hindistan Manu Attri Sumeeth Reddy B.
Hindistan
21 21

Üst yars

Bölüm 1

lk tur kinci tur Çeyrek finaller
                             
PFQ Malezya Hoon TH Lim KW
Malezya
19 15
  Fransa B Careme R labar
Fransa
21 21
  Fransa B Careme R labar
Fransa
17 12
  Çin Li JH Liu YC
Çin
21 21
  Çin Li JH Liu YC
Çin
21 21
  ngiltere Bir Ellis P Mills
ngiltere
17 15
  Çin Li JH Liu YC
Çin
21 19 21
6 Japonya K Kazuno K Yamada
Japonya
13 21 18
6 Japonya K Kazuno K Yamada
Japonya
14 21 21
  Amerika Birleik Devletleri P Chew S Pongnairat
Amerika Birleik Devletleri
21 13 8
6 Japonya K Kazuno K Yamada
Japonya
24 21
  Chinese Taipei Lin Cy Wu Hl
Chinese Taipei
22 10
PFQ Kanada P Charron T Ng
Kanada
10 10
  Chinese Taipei Lin Cy Wu Hl
Chinese Taipei
21 21

Bölüm 2

lk tur kinci tur Çeyrek finaller
                             
3 Danimarka K Astrup A Rasmussen
Danimarka
16 19
  Japonya T Hoki Y Kobayashi
Japonya
21 21
  Japonya T Hoki Y Kobayashi
Japonya
18 21 21
PFQ ngiltere C Coles P Van Rietvelde
skoçya
21 19 17
PFQ ngiltere C Coles P Van Rietvelde
skoçya
21 21
  Brezilya H Arthuso D Paiola
Brezilya
18 13
  Japonya T Hoki Y Kobayashi
Japonya
21 21
  Tayland K Ketlen D Puavaranukroh
Tayland
18 15
8 Almanya M Fuchs J Schottler
Almanya
21 19 21
  Chinese Taipei Liang Jw Lu Cp
Chinese Taipei
18 21 13
8 Almanya M Fuchs J Schottler
Almanya
21 15 19
  Tayland K Ketlen D Puavaranukroh
Tayland
19 21 21
  Kanada Bir Liu D Ng
Kanada
16 19
  Tayland K Ketlen D Puavaranukroh
Tayland
21 21

Alt yars

Bölüm 3

lk tur kinci tur Çeyrek finaller
                             
  Japonya T Inoue Y Kaneko
Japonya
21 20 16
S4 Chinese Taipei Lee Jh Lee Y
Chinese Taipei
17 22 21
S4 Chinese Taipei Lee Jh Lee Y
Chinese Taipei
21 21
7 Polonya Bir Cwaina P WACHA
Polonya
18 14
  Avustralya M Chau S Serasinghe
Avustralya
21 14 17
7 Polonya Bir Cwaina P WACHA
Polonya
18 21 21
S4 Chinese Taipei Lee Jh Lee Y
Chinese Taipei
13 21 18
4 Japonya T kamura K Sonoda
Japonya
21 19 21
Q2 Hong Kong Veya CC Tang CM
Hong Kong
21 19 20
  Almanya P Kaesbauer M Lamsfuss
Almanya
17 21 22
  Almanya P Kaesbauer M Lamsfuss
Almanya
13 19
4 Japonya T kamura K Sonoda
Japonya
21 21
  Çin Huang KX Wang SJ
Çin
15 19
4 Japonya T kamura K Sonoda
Japonya
21 21

Bölüm 4

lk tur kinci tur Çeyrek finaller
                             
Q3 Brezilya Y'nin de Oliveira bir Tjong
Brezilya
10 17
  ngiltere M Ellis C Langridge
ngiltere
21 21
  ngiltere M Ellis C Langridge
ngiltere
21 21
PFQ Hong Kong Chan L Lee CH
Hong Kong
3 11
  Chinese Taipei Liao Mc Tseng Mh
Chinese Taipei
18 21 16
PFQ Hong Kong Chan L Lee CH
Hong Kong
21 18 21
  ngiltere M Ellis C Langridge
ngiltere
20 13
  Hindistan M Attri S Reddy
Hindistan
22 21
  Hindistan M Attri S Reddy
Hindistan
21 21
Q1 Hindistan K. Dilshad T Kona
Hindistan
16 9
  Hindistan M Attri S Reddy
Hindistan
21 14 21
2 Japonya H Hashimoto K Hirata
Japonya
18 21 19
  Kanada K, Li , N Yakura
Kanada
15 11
2 Japonya H Hashimoto K Hirata
Japonya
21 21

Kadn çiftler

Tohumlar

Finaller

Yar Finalleri final
                   
Japonya Ayane Kurihara Naru Shinoya
Japonya
21 21
4 Hindistan Jwala Gutta Ashwini Ponnappa
Hindistan
17 11
Japonya Ayane Kurihara Naru Shinoya
Japonya
14 10
5 Çin Yu Yang Zhong Qianxin
Çin
21 21
Japonya Naoko Fukuman Kurumi Yonao
Japonya
18 5
5 Çin Yu Yang Zhong Qianxin
Çin
21 21

Üst yars

Bölüm 1

lk tur kinci tur Çeyrek finaller
                             
1 Japonya R Kakiiwa M Maeda
Japonya
10 r
  Kanada Bir Bruce P Chan
Kanada
11
  Kanada Bir Bruce P Chan
Kanada
21 19 11
PFQ Chinese Taipei Huang Mc Liu Sc
Chinese Taipei
18 21 21
PFQ Dominik Cumhuriyeti B Polanco Munoz D Saturria
Dominik Cumhuriyeti
5 10
PFQ Chinese Taipei Huang Mc Liu Sc
Chinese Taipei
21 21
PFQ Chinese Taipei Huang Mc Liu Sc
Chinese Taipei
20 14
  Japonya Bir Kurihara K Shinoya
Japonya
22 21
6 Amerika Birleik Devletleri E Lee P Obanana
Amerika Birleik Devletleri
13 21 21
PFQ Chinese Taipei Çan Kh Wu Fc
Chinese Taipei
21 17 14
6 Amerika Birleik Devletleri E Lee P Obanana
Amerika Birleik Devletleri
10 12
  Japonya Bir Kurihara K Shinoya
Japonya
21 21
  Hollanda S Barning ben Tabeling
Hollanda
11 17
  Japonya Bir Kurihara K Shinoya
Japonya
21 21

Bölüm 2

lk tur kinci tur Çeyrek finaller
                             
4 Hindistan J Güta bir Ponnappa
Hindistan
21 21
  Japonya M Matsumoto W Nagahara
Japonya
16 14
4 Hindistan J Güta bir Ponnappa
Hindistan
21 21
  Türkiye O Bayrak N Yiit
Türkiye
10 18
  Türkiye O Bayrak N Yiit
Türkiye
23 21
  Brezilya L Vicente L Vicente
Brezilya
21 14
4 Hindistan J Güta bir Ponnappa
Hindistan
21 21
7 Almanya J Goliszewski C Nelte
Almanya
17 14
7 Almanya J Goliszewski C Nelte
Almanya
13 21 21
  Chinese Taipei Cheng Cy Lee Ch
Chinese Taipei
21 18 18
7 Almanya J Goliszewski C Nelte
Almanya
21 18 24
  Hong Kong Chan TK Yuen SY
Hong Kong
19 21 22
  Amerika Birleik Devletleri Bir Lee J Wallwork
ngiltere
11 5
  Hong Kong Chan TK Yuen SY
Hong Kong
21 21

Alt yars

Bölüm 3

lk tur kinci tur Çeyrek finaller
                             
  Japonya N Fukuman K Yonao
Japonya
21 21
  Chinese Taipei Hsieh Pc Wu Tj
Chinese Taipei
9 10
  Japonya N Fukuman K Yonao
Japonya
19 21 21
  Hong Kong Poon LY Tse YS
Hong Kong
21 15 15
  Hong Kong Poon LY Tse YS
Hong Kong
15 21 21
8 ngiltere H Olver L Smith
ngiltere
21 14 11
  Japonya N Fukuman K Yonao
Japonya
21 21
3 Japonya S Matsuo M Naito
Japonya
11 19
  Hindistan P Gadre S Reddy
Hindistan
18 20
  Japonya S Tanaka K Yonemoto
Japonya
21 22
  Japonya S Tanaka K Yonemoto
Japonya
7 20
3 Japonya S Matsuo M Naito
Japonya
21 22
Q1 HOÇAKAL
3 Japonya S Matsuo M Naito
Japonya

Bölüm 4

lk tur kinci tur Çeyrek finaller
                             
S4 Çin Huang DP Zhu MC
Çin
5 9
  Chinese Taipei Hsu Yc Pai Yp
Chinese Taipei
21 21
  Chinese Taipei Hsu Yc Pai Yp
Chinese Taipei
10 4
5 Çin Yu Y Zhong QX
Çin
21 21
  Fransa Bir Fontaine e Lefel
Fransa
21 11
5 Çin Yu Y Zhong QX
Çin
23 21
5 Çin Yu Y Zhong QX
Çin
21 21
2 Hollanda D Muskens S Piek
Hollanda
15 11
  Rusya O Golovanova V Vorobeva
Rusya
11 7
  Almanya Ben Herttrich B Michels
Almanya
21 21
  Almanya Ben Herttrich B Michels
Almanya
22 15 13
2 Hollanda D Muskens S Piek
Hollanda
20 21 21
  Brezilya P Pereira F Silva
Brezilya
6 8
2 Hollanda D Muskens S Piek
Hollanda
21 21

Kark çiftler

Tohumlar

Finaller

Yar Finalleri final
                   
1 Almanya Michael Fuchs Birgit Michels
Almanya
13 21 15
Çin Huang Kaixiang Huang Dongping
Çin
21 12 21
Çin Huang Kaixiang Huang Dongping
Çin
21 21
2 Hong Kong Lee Chun Hei Chau Hoi Wah
Hong Kong
15 14
3 Hollanda Jacco Arends Selena Piek
Hollanda
19 17
2 Hong Kong Lee Chun Hei Chau Hoi Wah
Hong Kong
21 21

Üst yars

Bölüm 1

lk tur kinci tur Çeyrek finaller
                             
1 Almanya M Fuchs B Michels
Almanya
21 18 21
  sveç J Nordh e Fabbeke
sveç
13 21 15
1 Almanya M Fuchs B Michels
Almanya
24 21
PFQ sveç N Ruponen bir Högström
sveç
22 11
PFQ sveç N Ruponen bir Högström
sveç
29 21 21
  Chinese Taipei Liao Mc Chen Hh
Chinese Taipei
30 19 12
1 Almanya M Fuchs B Michels
Almanya
21 21
  Avustralya R, Middleton L Choo
Avustralya
17 16
6 Amerika Birleik Devletleri P Chew J Subandhi
Amerika Birleik Devletleri
14 12
  Avustralya R, Middleton L Choo
Avustralya
21 21
  Avustralya R, Middleton L Choo
Avustralya
21 21
  Japonya T Inoue S Matsuo
Japonya
13 14
  Fransa R labar e Lefel
Fransa
12 19
  Japonya T Inoue S Matsuo
Japonya
21 21

Bölüm 2

lk tur kinci tur Çeyrek finaller
                             
4 Hong Kong Chan YL Tse YS
Hong Kong
21 21
Q3 Fransa B Careme S Jaquet
sviçre
14 19
4 Hong Kong Chan YL Tse YS
Hong Kong
19 21 18
  Çin Huang KX Huang DP
Çin
21 18 21
  Çin Huang KX Huang DP
Çin
21 21
  Brezilya Bir Tjong L Vicente
Brezilya
10 15
  Çin Huang KX Huang DP
Çin
21 21
Q1 Chinese Taipei Lu Cp Lee Ch
Chinese Taipei
7 13
5 Hollanda J de Ruiter S Barning
Hollanda
21 21
  Kanada P Charron P Chan
Kanada
11 18
5 Hollanda J de Ruiter S Barning
Hollanda
22 21 19
Q1 Chinese Taipei Lu Cp Lee Ch
Chinese Taipei
24 13 21
  Hindistan T Kona S Reddy
Hindistan
18 16
Q1 Chinese Taipei Lu Cp Lee Ch
Chinese Taipei
21 21

Alt yars

Bölüm 3

lk tur kinci tur Çeyrek finaller
                             
PFQ Avustralya M Chau G Somerville
Avustralya
14 7
S4 Chinese Taipei Liang Jw Cheng Cy
Chinese Taipei
21 21
S4 Chinese Taipei Liang Jw Cheng Cy
Chinese Taipei
23 21 15
8 Kanada T Ng A Bruce
Kanada
25 16 21
PFQ Kanada N Yakura B Tam
Kanada
20 17
8 Kanada T Ng A Bruce
Kanada
22 21
8 Kanada T Ng A Bruce
Kanada
13 14
3 Hollanda J Arends S Piek
Hollanda
21 21
  Japonya K Kazuno A Kurihara
Japonya
10 21 21
Q2 Chinese Taipei Lee Y Wu Fc
Chinese Taipei
21 14 15
  Japonya K Kazuno A Kurihara
Japonya
21 19 17
3 Hollanda J Arends S Piek
Hollanda
13 21 21
  Amerika Birleik Devletleri H Shu E Lee
Amerika Birleik Devletleri
12 11
3 Hollanda J Arends S Piek
Hollanda
21 21

Bölüm 4

lk tur kinci tur Çeyrek finaller
                             
  Fransa G Mittelheisser bir Fontaine
Fransa
18 9
  Hong Kong Tang CM Poon LY
Hong Kong
21 21
  Hong Kong Tang CM Poon LY
Hong Kong
21 19
  Almanya P Kaesbauer C Nelte
Almanya
23 21
  Almanya P Kaesbauer C Nelte
Almanya
21 15 21
7 Çin Liu YC Zhong QX
Çin
18 21 15
  Almanya P Kaesbauer C Nelte
Almanya
4 20
2 Hong Kong Lee CH Chau HW
Hong Kong
21 22
  Chinese Taipei Chang Kc Chang Ht
Chinese Taipei
13 9
  Almanya M Lamsfuss ben Herttrich
Almanya
21 21
  Almanya M Lamsfuss ben Herttrich
Almanya
14 9
2 Hong Kong Lee CH Chau HW
Hong Kong
21 21
  Chinese Taipei Lin Cy Wu Tj
Chinese Taipei
17 14
2 Hong Kong Lee CH Chau HW
Hong Kong
21 21

Referanslar

Önceki Halleri
2015 Yeni Zelanda Açk Grand Prix
BWF Grand Prix Altn ve Grand Prix
2015 BWF Sezon
Sonra gelen
2015 Kanada Açk Grand Prix

Opiniones de nuestros usuarios

Hatem Akman

Bu 2015 ABD Açk Grand Prix Altn makalesine nasıl ulaştım bilmiyorum ama gerçekten beğendim.

Talia Yıldırım

2015 ABD Açk Grand Prix Altn hakkındaki bu gönderi çok ilginç.

Zehra Kandemir

Sonunda 2015 ABD Açk Grand Prix Altn hakkında okunması kolay bir makale.

Mehdi Kaçar

Bazen bir şey hakkında internette bilgi ararken, sizi ilgilendirmeyen şeyler hakkında konuşmakta ısrar eden çok uzun makaleler buluyorsunuz. 2015 ABD Açk Grand Prix Altn ile ilgili bu makaleyi beğendim çünkü konuya giriyor ve tam olarak ne istediğimden bahsediyor. Bilgide kaybolmak Yararsız.