2015 Aile Çember Kupas



İnsanoğlunun 2015 Aile Çember Kupas ile ilgili yüzyıllardır biriktirdiği tüm bilgiler artık internette mevcut ve biz de sizin için en erişilebilir şekilde derledik ve sipariş verdik. 2015 Aile Çember Kupas ile ilgili bilmek istediğiniz her şeye hızlı ve verimli bir şekilde erişebilmenizi istiyoruz; deneyiminizin hoş olduğunu ve 2015 Aile Çember Kupas ile ilgili aradığınız bilgiyi gerçekten bulduğunuzu hissettiğinizi.

Hedeflerimize ulaşmak için yalnızca 2015 Aile Çember Kupas hakkında en güncel, anlaşılır ve doğru bilgileri elde etmek için değil, aynı zamanda tasarımın, okunaklılığın, yükleme hızının ve kullanılabilirliğinin sağlanmasına da büyük özen gösterdik. sayfa mümkün olduğunca keyifli olsun, böylece başka hiçbir şey için endişelenmenize gerek kalmadan temel konulara odaklanabilir, 2015 Aile Çember Kupas ile ilgili mevcut tüm veri ve bilgileri bilebilirsiniz, biz zaten sizin için hallettik. Umarız amacımıza ulaşmışızdır ve 2015 Aile Çember Kupas ile ilgili istediğiniz bilgileri bulmuşsunuzdur. Bu nedenle, sizi memnuniyetle karşılıyoruz ve scientiatr.com kullanma deneyiminin keyfini çıkarmaya devam etmenizi öneririz.

Bekarlar
2015 Aile Çember Kupas
ampiyon Almanya Angelique Kerber
kinci Amerika Birleik Devletleri madison anahtarlar
Son skor 62, 46, 75
Çizmek 64
tohumlar 16

Andrea Petkovic turnuvann son ampiyonuydu, ancak yar finalde Angelique Kerber'e kaybetti .

Kerber, finalde Madison Keys'i 6-2, 4-6, 7-5'lik setlerle malup ederek ilk açk hava ampiyonluunu kazand .

tohumlar

lk sekiz tohum ikinci tura güle güle alr .

01 .  Eugenie Bouchard (kinci tur)Kanada
02 .  Ekaterina Makarova (Üçüncü tur, mide-barsak hastal nedeniyle çekildi)Rusya
03 .  Andrea Petkovic (Yar Finaller)Almanya
04 .  Sara Errani (Çeyrek Finaller)talya
05 .  Angelique Kerber (ampiyon)Almanya
06 .  Jelena Jankovi (Üçüncü tur, çekildi)Srbistan
07 .  Madison Keys (Final)Amerika Birleik Devletleri
08 .  Caroline Garcia (Üçüncü tur)Fransa
09 .  Samantha Stosur (kinci tur)Avustralya
10 .  Varvara Lepchenko (lk tur, emekli)Amerika Birleik Devletleri
11 .  Zarina Diyas (lk tur)Kazakistan
12 .  Belinda Bencic (kinci tur)sviçre
13 .  Irina-Camelia Begu (Çeyrek Finaller)Romanya
14 .  Anastasia Pavlyuchenkova (lk tur, emekli)Rusya
15 .  Mona Barthel (Üçüncü tur, emekli)Almanya
16 .  Heather Watson (lk tur)Birleik Krallk

Çekili bölümüne gitmek için bir oyuncunun tohum numarasna tklayn.

Çizmek

Anahtar

Finaller

Çeyrek finaller yar finaller son
                             
Amerika Birleik Devletleri Lauren Davis 2 2
7 Amerika Birleik Devletleri madison anahtarlar 6 6
7 Amerika Birleik Devletleri madison anahtarlar 6 6
Q Çek Cumhuriyeti Lucie Hradecká 1 4
4 talya Sara Errani 2 4
Q Çek Cumhuriyeti Lucie Hradecká 6 6
7 Amerika Birleik Devletleri madison anahtarlar 2 6 5
5 Almanya Angelique Kerber 6 4 7
Q Karada Danka Kovini 6 3 1
3 Almanya Andrea Petkoviç 2 6 6
3 Almanya Andrea Petkoviç 4 4
5 Almanya Angelique Kerber 6 6
5 Almanya Angelique Kerber 7 7 7 7
13 Romanya Irina-Camelia Begu 6 3 6 4

Üst yar

Bölüm 1

lk tur kinci tur Üçüncü Tur Çeyrek finaller
1/WC Kanada E Bouchard 3 1
Amerika Birleik Devletleri G Dk 7 7 6 2 3 Amerika Birleik Devletleri L Davis 6 6
Amerika Birleik Devletleri L Davis 6 1 7 7 6 Amerika Birleik Devletleri L Davis 6 3
Amerika Birleik Devletleri S Stephens 3 6 6 15 Almanya M Barthel 4 0 r
tuvalet Amerika Birleik Devletleri B Mattek-Kumlar 6 3 2 Amerika Birleik Devletleri S Stephens 3 6 2
Macaristan T Babolar 3 3 15 Almanya M Barthel 6 7 7
15 Almanya M Barthel 6 6 Amerika Birleik Devletleri L Davis 2 2
10/WC Amerika Birleik Devletleri V Lepçenko 2 1 r, 7 Amerika Birleik Devletleri M Tular 6 6
Romanya Bir Mitu 6 2 Romanya Bir Mitu 6 6
Hrvatistan Bir Tomljanovic 7 7 4 6 Hrvatistan Bir Tomljanovic 2 2
Romanya Bir Dülgeru 6 5 6 4 Romanya Bir Mitu 2 0
Q Ukrayna K Bondarenko 6 4 6 7 Amerika Birleik Devletleri M Tular 6 6
Amerika Birleik Devletleri Bir Risk 4 6 1 Q Ukrayna K Bondarenko 2 1
7 Amerika Birleik Devletleri M Tular 6 6

Bölüm 2

lk tur kinci tur Üçüncü Tur Çeyrek finaller
4 talya S Errani 6 7 7
Slovakya J epelová 6 6 5 7 7 Slovakya J epelová 3 6 5
Rusya E Vesnina 2 7 7 6 4 4 talya S Errani 6 5 6
Amerika Birleik Devletleri S Rogers 6 6 Q ispanya Sorribes Tormo 2 7 2
ispanya S Soler Espinoza 3 1 Amerika Birleik Devletleri S Rogers 5 1
Q ispanya Sorribes Tormo 6 3 Q ispanya Sorribes Tormo 7 6
14 Rusya bir Pavlyuchenkova 4 0 r 4 talya S Errani 2 4
11 Kazakistan Z Diyas 6 1 3 Q Çek Cumhuriyeti L Hradecka 6 6
Q Çek Cumhuriyeti L Hradecka 4 6 6 Q Çek Cumhuriyeti L Hradecka 7 6
Hrvatistan M Lui-Baroni 3 6 3 Q Slovakya K Kuová 5 3
Q Slovakya K Kuová 6 3 6 Q Çek Cumhuriyeti L Hradecka 5 7 6
Q Amerika Birleik Devletleri J Pegula 6 3 6 4 8 Fransa C Garcia 7 5 4
tuvalet Amerika Birleik Devletleri S Vickery 4 6 7 7 tuvalet Amerika Birleik Devletleri S Vickery 3 6 3
8 Fransa C Garcia 6 4 6

Alt yars

3. Bölüm

lk tur kinci tur Üçüncü Tur Çeyrek finaller
6 Srbistan J Jankovi 6 6 6 6
Almanya T Maria 6 6 Almanya T Maria 3 7 8 1
Amerika Birleik Devletleri ben ahin 1 3 6 Srbistan J Jankovi
Q Karada D Kovini 6 6 Q Karada D Kovini olmadan
Amerika Birleik Devletleri C McHale 2 3 Q Karada D Kovini 4 6 6
Avustralya C Dellacqua 1 2 12 sviçre B Bencic 6 3 2
12 sviçre B Bencic 6 6 Q Karada D Kovini 6 3 1
16 Birleik Krallk H Watsons 3 6 5 3 Almanya Bir Petkoviç 2 6 6
Hrvatistan D Vekiç 6 4 7 Hrvatistan D Vekiç 1 3
halkla ilikiler Romanya E Gallovits-Hall 7 7 4 2 Amerika Birleik Devletleri M Brengle 6 6
Amerika Birleik Devletleri M Brengle 6 2 6 6 Amerika Birleik Devletleri M Brengle 4 4
Yeni Zelanda M Erakovic 2 6 4 3 Almanya Bir Petkoviç 6 6
Güney Afrika C Scheper'lar 6 2 6 Güney Afrika C Scheper'lar 6 1 2
3 Almanya Bir Petkoviç 1 6 6

Bölüm 4

lk tur kinci tur Üçüncü Tur Çeyrek finaller
5 Almanya bir Kerber 3 6 6
Kazakistan Y Putintseva 3 3 Rusya E Rodina 6 3 4
Rusya E Rodina 6 6 5 Almanya bir Kerber 6 6
Türkiye Ç Büyükakçay 2 2 ispanya L Arruabarrena 3 0
ispanya L Arruabarrena 6 6 ispanya L Arruabarrena 6 3 6
Q Bulgaristan S Karatançeva 2 4 9 Avustralya S Stosur 3 6 4
9 Avustralya S Stosur 6 6 5 Almanya bir Kerber 7 7 7 7
13 Romanya IC Begu 6 7 7 13 Romanya IC Begu 6 3 6 4
Q Almanya L Siegemund 2 6 5 13 Romanya IC Begu 6 6 4 6
sviçre S Vögele 5 2 Kazakistan Y vedova 0 7 7 4
Kazakistan Y vedova 7 6 13 Romanya IC Begu olmadan
Amerika Birleik Devletleri N Gibbs 4 5 2 Rusya E Makarova
Çin S Zhang 6 7 Çin S Zhang 7 3 2
2 Rusya E Makarova 5 6 6

eleme

tohumlar

  1. Çek Cumhuriyeti Lucie Hradecká (Kalifiye)
  2. Çin Zhu Lin (lk tur)
  3. Bulgaristan Sesil Karatantcheva (Kalifiye)
  4. Rusya Alla Kudryavtseva (lk tur)
  5. Japonya Kimiko Date-Krumm (Eleme yarmas)
  6. Portekiz Michelle Larcher de Brito (lk tur)
  7. Slovakya Kristina Kuová (Kalifiye)
  8. Karada Danka Kovini (Kalifiye)
  9. Ukrayna Maryna Zanevska (lk tur)
  10. Amerika Birleik Devletleri Louisa Chirico (Eleme yarmas)
  11. Srbistan Jovana Jaki (Eleme yarmas)
  12. Çek Cumhuriyeti Barbora Krejíková (Eleme yarmas)
  13. Almanya Laura Siegemund (Kalifiye)
  14. Polonya Paula Kania (lk tur)
  15. Ukrayna Kateryna Bondarenko (Kalifiye)
  16. Avustralya Anastasia Rodionova (lk tur)

Niteleyiciler

Çizmek

lk eleme

lk tur Eleme Yarmas
                   
1 Çek Cumhuriyeti Lucie Hradecká 6 6
tuvalet Amerika Birleik Devletleri Ellie Halbauer 2 4
1 Çek Cumhuriyeti Lucie Hradecká 7 7 6
12 Çek Cumhuriyeti Barbora Krejíková 6 3 4
Avustralya Olivia Rogowska 5 4
12 Çek Cumhuriyeti Barbora Krejíková 7 6

kinci niteleyici

lk tur Eleme Yarmas
                   
2 Çin Zhu Lin 3 6 4
tuvalet Amerika Birleik Devletleri jessica pegula 6 7 7
tuvalet Amerika Birleik Devletleri jessica pegula 7 7 6
Hollanda Lesley Kerkhove 6 5 3
Hollanda Lesley Kerkhove 7 6
9 Ukrayna Maryna Zanevska 5 3

Üçüncü niteleyici

lk tur Eleme Yarmas
                   
3 Bulgaristan Sesil Karatançeva 6 6
Hollanda Arantxa Rus 2 1
3 Bulgaristan Sesil Karatançeva 6 1 6
10 Amerika Birleik Devletleri Louisa Chirico 3 6 1
Kanada Gabriela Dabrowski 2 4
10 Amerika Birleik Devletleri Louisa Chirico 6 6

Dördüncü niteleyici

lk tur Eleme Yarmas
                   
4 Rusya Alla Kudryavtseva 1 4
ispanya Sara Sorribes Tormo 6 6
ispanya Sara Sorribes Tormo 6 6
11 Srbistan Jovana Jaki 2 2
Polonya Katarzyna Piter 2 7 7 2
11 Srbistan Jovana Jaki 6 6 1 6

Beinci eleme

lk tur Eleme Yarmas
                   
5 Japonya Kimiko Date-Krumm 6 6
Amerika Birleik Devletleri Julia Boserup 1 1
5 Japonya Kimiko Date-Krumm 0 1
13 Almanya Laura Siegemund 6 6
tuvalet Kanada Françoise Abanda 1 5
13 Almanya Laura Siegemund 6 7

Altnc eleme

lk tur Eleme Yarmas
                   
6 Portekiz Michelle Larcher de Brito 6 5 6 2
Brezilya Beatriz Haddad Maia 7 7 4 6
Brezilya Beatriz Haddad Maia 3 6 10
15 Ukrayna Kateryna Bondarenko 6 7 12
Amerika Birleik Devletleri Catherine Bellis 4 2
15 Ukrayna Kateryna Bondarenko 6 6

Yedinci eleme

lk tur Eleme Yarmas
                   
7 Slovakya Kristina Kuová 7 7 6
tuvalet Amerika Birleik Devletleri Samantha Crawford 6 3 4
7 Slovakya Kristina Kuová 6 1 6
Amerika Birleik Devletleri Maria Sanchez 4 6 4
Amerika Birleik Devletleri Maria Sanchez 7 7 6
16 Avustralya Anastasia Rodionova 6 5 2

sekizinci eleme

lk tur Eleme Yarmas
                   
8 Karada Danka Kovini 6 6
Amerika Birleik Devletleri Allie Kiick 0 0
8 Karada Danka Kovini 4 6 7 10
Japonya Naomi Osaka 6 3 6 8
Japonya Naomi Osaka 6 6
14 Polonya Paula Kania 3 1

Referanslar

Opiniones de nuestros usuarios

Eda Sevinç

Bu makaleyi 2015 Aile Çember Kupas'da bulduğuma çok sevindim.

Selin Ercan

Bazen bir şey hakkında internette bilgi ararken, sizi ilgilendirmeyen şeyler hakkında konuşmakta ısrar eden çok uzun makaleler buluyorsunuz. 2015 Aile Çember Kupas ile ilgili bu makaleyi beğendim çünkü konuya giriyor ve tam olarak ne istediğimden bahsediyor. Bilgide kaybolmak Yararsız.

Mehmed Uzun

Teşekkürler. 2015 Aile Çember Kupas ile ilgili makale bana yardımcı oldu.