2015 Alman Açk Grand Prix Altn



İnsanoğlunun 2015 Alman Açk Grand Prix Altn ile ilgili yüzyıllardır biriktirdiği tüm bilgiler artık internette mevcut ve biz de sizin için en erişilebilir şekilde derledik ve sipariş verdik. 2015 Alman Açk Grand Prix Altn ile ilgili bilmek istediğiniz her şeye hızlı ve verimli bir şekilde erişebilmenizi istiyoruz; deneyiminizin hoş olduğunu ve 2015 Alman Açk Grand Prix Altn ile ilgili aradığınız bilgiyi gerçekten bulduğunuzu hissettiğinizi.

Hedeflerimize ulaşmak için yalnızca 2015 Alman Açk Grand Prix Altn hakkında en güncel, anlaşılır ve doğru bilgileri elde etmek için değil, aynı zamanda tasarımın, okunaklılığın, yükleme hızının ve kullanılabilirliğinin sağlanmasına da büyük özen gösterdik. sayfa mümkün olduğunca keyifli olsun, böylece başka hiçbir şey için endişelenmenize gerek kalmadan temel konulara odaklanabilir, 2015 Alman Açk Grand Prix Altn ile ilgili mevcut tüm veri ve bilgileri bilebilirsiniz, biz zaten sizin için hallettik. Umarız amacımıza ulaşmışızdır ve 2015 Alman Açk Grand Prix Altn ile ilgili istediğiniz bilgileri bulmuşsunuzdur. Bu nedenle, sizi memnuniyetle karşılıyoruz ve scientiatr.com kullanma deneyiminin keyfini çıkarmaya devam etmenizi öneririz.

2015 Alman Açk Grand Prix Altn
Turnuva detaylar
seviye Grand Prix Altn
Toplam para ödülü US $ 120,000
mekan RWE-Sporthale'de
yer Mülheim an der Ruhr , Almanya
ampiyonlar
Tek Erkekler Danimarka Jan Ø. Jorgensen
Tek Bayanlar Güney Kore Sung Ji-hyun
Çift Erkekler Danimarka Mads Conrad Petersen Mads Pieler Kolding
Danimarka
Çift Bayanlar Danimarka Christinna Pedersen Kamilla Rytter Juhl
Danimarka
Kark çiftler Danimarka Mads Pieler Kolding Kamilla Rytter Juhl
Danimarka
2014 2016

2015 Alman Açk Grand Prix Altn Üçüncü grand prix altn ve grand prix turnuvas oldu 2015 BWF Grand Prix ve Grand Prix Altn . Turnuvas düzenlendi RWE-Sporthalle'deki , an der Ruhr Mulheim , Almanya 24 ubat den 1 Mart 2015 tarihine kadar ve 120.000 $ toplam çanta vard.

Tek erkekler

Tohumlar

  1. Danimarka Jan Ø. Jorgensen (Champion)
  2. Güney Kore Son Wan-ho (Yar Final)
  3. Chinese Taipei Chou Tien-chen (Üçüncü Tur)
  4. Danimarka Hans-Kristian Vittinghus (Çeyrek final)
  5. Endonezya Tommy Sugiarto (ÇEKLD)
  6. Japonya Kento momota (çekildi)
  7. Almanya Marc Zwiebler (çekildi)
  8. Japonya Sho Sasaki (Çeyrek Final)
  9. Tayland Tanongsak Saensomboonsuk (Birinci Tur)
  10. Güney Kore Lee Dong-Keun (Üçüncü Tur)
  11. ngiltere Rajiv Ouseph (çekildi)
  12. Hong Kong Wei Nan (Birinci Tur)
  13. Chinese Taipei Hsu Jen-Hao (Birinci Tur)
  14. Japonya Takuma Ueda (kinci Tur)
  15. Fransa Brice Leverdez (Birinci Tur)
  16. Hong Kong Wong Kanat Ki (Yar Final)

Finaller

Çeyrek finaller Yar Finalleri final
                             
1 Danimarka Jan Ø. Jorgensen 21 21
8 Japonya Sho Sasaki 16 13
1 Danimarka Jan Ø. Jorgensen 21 21
16 Hong Kong Wong Wing Ki 18 13
  Japonya Kazumasa Sakai 20 22
16 Hong Kong Wong Wing Ki 22 24
1 Danimarka Jan Ø. Jorgensen 21 21
  Endonezya Dionysius Hayom Rumbaka 12 13
  Endonezya Dionysius Hayom Rumbaka 22 21
4 Danimarka Hans-Kristian Vittinghus 20 15
  Endonezya Dionysius Hayom Rumbaka 21 21
2 Güney Kore Son Wan-ho 17 15
  Endonezya Andre Kurniawan Tedjono 9 19
2 Güney Kore Son Wan-ho 21 21

Üst yars

Bölüm 1

lk tur kinci tur Üçüncü Tur
                             
1 Danimarka J, O Jorgensen 21 21
  Sri Lanka D Karunaratne 11 12
1 Danimarka J, O Jorgensen 21 21
  Chinese Taipei Wang Tw 19 19
  Chinese Taipei Wang Tw
  Belçika Y Tan wo
1 Danimarka J, O Jorgensen 21 21
10 Güney Kore Lee Dk 17 16
10 Güney Kore Lee Dk 21 21
  Slovenya Ben Utrosa 14 10
10 Güney Kore Lee Dk 24 21
Q3 Malezya Ben Zainuddin 22 12
Q3 Malezya Ben Zainuddin 18 21 23
Q1 Endonezya W Prasetyo 21 19 21

Bölüm 2

lk tur kinci tur Üçüncü Tur
                             
8 Japonya S Sasaki 21 17 21
  irlanda Cumhuriyeti S Evans 18 21 13
8 Japonya S Sasaki 21 21
  Estonya R Zorunlu 18 18
  talya Ade Chandra 21 16 18
  Estonya R Zorunlu 17 21 21
8 Japonya S Sasaki 21 21
  Singapur D Wong 12 13
15 Fransa B Leverdez 16 21 20
Q2 Almanya F Roth 21 12 22
Q2 Almanya F Roth 21 18 11
  Singapur D Wong 17 21 21
  Hollanda E Pang 18 14
  Singapur D Wong 21 21

Bölüm 3

lk tur kinci tur Üçüncü Tur
                             
3 Chinese Taipei Chou Tc 21 21
  Ukrayna D Zavadsky 16 15
3 Chinese Taipei Chou Tc 21 21
  Hindistan bir Jayaram 16 12
  Hindistan bir Jayaram 21 21
  Tayland B Ponsana 7 16
3 Chinese Taipei Chou Tc 8 22 16
  Japonya K Sakai 21 20 21
14 Japonya T Ueda 21 21
  Polonya M Rogalski 14 13
14 Japonya T Ueda 21 18 19
  Japonya K Sakai 13 21 21
  Japonya K Sakai 21 21
  Amerika Birleik Devletleri B Seguin 8 8

Bölüm 4

lk tur kinci tur Üçüncü Tur
                             
PFQ Malezya B Wong 12 21 6
S8 Endonezya FA Kholik 21 17 21
S8 Endonezya FA Kholik 21 22
  Hong Kong ng KL 12 20
  Hong Kong ng KL 17 21 21
  Danimarka F Quach 21 6 15
S8 Endonezya FA Kholik 12 19
16 Hong Kong Wong WK 21 21
16 Hong Kong Wong WK 21 21
  Endonezya S Santoso 17 16
16 Hong Kong Wong WK 21 21
PFQ Danimarka K Bruun 8 18
PFQ Danimarka K Bruun 13 21 21
PFQ Sri Lanka N Karunaratne 21 15 17

Alt yars

Bölüm 5

lk tur kinci tur Üçüncü Tur
                             
  Rusya V Malkov 21 19 20
PFQ Ukrayna V Atraschenkov 8 21 22
PFQ Ukrayna V Atrashchenkov 10 13
  Endonezya D Rumbaka 21 21
  Endonezya D Rumbaka 21 10 21
13 Chinese Taipei Hsu Jh 10 21 18
  Endonezya D Rumbaka 21 21
  Fransa L corvée 11 12
S4 irlanda Cumhuriyeti J Magee 22 15 16
  Fransa L corvée 20 21 21
  Fransa L corvée 21 21
  Litvanya K Navickas 18 9
  Litvanya K Navickas 21 0
PFQ Finlandiya K Lehikoinen 17 0 r

Bölüm 6

lk tur kinci tur Üçüncü Tur
                             
  Polonya bir Dziolko 17 18
  Malezya Goh SH 21 21
  Malezya Goh SH 12 21 21
  Danimarka C Lind Thomsen 21 12 17
  Danimarka C Lind Thomsen 15 21 21
12 Hong Kong Wei, N 21 19 18
  Malezya Goh SH 11 15
4 Danimarka H Vittinghus 21 21
  Ukrayna bir Pochtarev 13 14
  Danimarka R Fladberg 21 21
  Danimarka R Fladberg 14 14
4 Danimarka H Vittinghus 21 21
  Hollanda N Fransman 16 19
4 Danimarka H Vittinghus 21 21

Bölüm 7

lk tur kinci tur Üçüncü Tur
                             
  Fransa T Rouxel 21 21
  Amerika Birleik Devletleri S Pongnairat 8 18
  Fransa T Rouxel 21 21
  Danimarka E Holst 16 13
  Danimarka E Holst 21 21
9 Tayland T Saensomboonsuk 19 11
  Fransa T Rouxel 17 18
  Endonezya bir Tedjono 21 21
  Endonezya bir Tedjono 21 21
  Hollanda E Meijs 14 16
  Endonezya bir Tedjono 21 21
  Fransa L Claerbout 11 11
  Fransa L Claerbout 21 21
PFQ Belçika M Moreels 12 8

Bölüm 8

lk tur kinci tur Üçüncü Tur
                             
S6 Fransa M Baumann 17 21 18
Q7 Almanya P Kaemnitz 21 17 21
Q7 Almanya P Kaemnitz 10 22
  Hindistan bir Bhat 21 24
  Hindistan bir Bhat 21 13 21
PFQ Bulgaristan B Kisyov 6 21 15
  Hindistan bir Bhat 12 13
2 Güney Kore Olu Wh 21 21
  Finlandiya E Heino 21 12 21
  Çek Cumhuriyeti M Ludik 18 21 19
  Finlandiya E Heino 21 10
2 Güney Kore Olu Wh 23 21
Q5 Endonezya T Mahbub 15 10
2 Güney Kore Olu Wh 21 21

Kadn tekler

Tohumlar

  1. Güney Kore Sung Ji-Hyun (Champion)
  2. ispanya Carolina Marín (Son)
  3. Güney Kore Bae Yeon-ju (Çeyrek Final)
  4. Amerika Birleik Devletleri Zhang Beiwen (Çeyrek final)
  5. Japonya Sayaka Takahashi (Yar Final)
  6. Kanada Michelle Li (kinci Tur)
  7. Japonya Akané Yamaguchi (Birinci Tur)
  8. Japonya Minatsu Mitani (Çeyrek Final)

Finaller

Yar Finalleri final
                   
1 Güney Kore Sung Ji-hyun 21 21
  Japonya Nozomi Okuhara 19 13
1 Güney Kore Sung Ji-hyun 21 14 21
2 ispanya Carolina Marín 15 21 6
5 Japonya Sayaka Takahashi 16 12
2 ispanya Carolina Marín 21 21

Üst yars

Bölüm 1

lk tur kinci tur Çeyrek finaller
                             
1 Güney Kore Sung Jh 21 21
  irlanda Cumhuriyeti C Magee 15 10
1 Güney Kore Sung Jh 21 21
  Chinese Taipei Pai Yp 16 14
  Chinese Taipei Pai Yp 21 17 21
  skoçya K Gilmour 14 21 17
1 Güney Kore Sung Jh 23 21
Q3 Güney Kore Kim Hmm 21 15
7 Japonya bir Yamaguchi 21 17 18
Q3 Güney Kore Kim Hmm 19 21 21
Q3 Güney Kore Kim Hmm 21 22
Q2 Hong Kong Cheung NY 14 20
  Bulgaristan L Zetchiri 23 19 8
Q2 Hong Kong Cheung NY 21 21 21

Bölüm 2

lk tur kinci tur Çeyrek finaller
                             
4 Amerika Birleik Devletleri Zhang BW 21 25
  Tayland P Buranaprasertsuk 17 23
4 Amerika Birleik Devletleri Zhang BW 21 21
  Tayland B Ongbumrungpan 14 18
  ispanya B Corrales 18 22 16
  Tayland B Ongbumrungpan 21 20 21
4 Amerika Birleik Devletleri Zhang BW 21 14 19
  Japonya N Okuhara 9 21 21
6 Kanada M Li 21 14 21
  Fransa S Vignes Waran 12 21 17
6 Kanada M Li 15 20
  Japonya N Okuhara 21 22
  Japonya N Okuhara 16 21 21
  Danimarka L Kjaersfeldt 21 9 10

Alt yars

Bölüm 3

lk tur kinci tur Çeyrek finaller
                             
  Hong Kong Yip PY 10 3 r
  Almanya K Schnaase 21 3
  Almanya K Schnaase 13 5
5 Japonya S Takahashi 21 21
  Endonezya M Kusumastuti 15 10
5 Japonya S Takahashi 21 21
5 Japonya S Takahashi 21 21
3 Güney Kore Bae klln 19 15
  Amerika Birleik Devletleri Wang 21 13 12
  Danimarka bir Madsen 11 21 21
  Danimarka bir Madsen 10 10
3 Güney Kore Bae klln 21 21
  Tayland N Jindapon 21 10 19
3 Güney Kore Bae klln 17 21 21

Bölüm 4

lk tur kinci tur Çeyrek finaller
                             
  Japonya S Sato 17 17
Q1 Japonya Y Hashimoto 21 21
Q1 Japonya Y Hashimoto 23 12 16
8 Japonya M Mitani 21 21 21
S4 Hollanda S Eijbergen 10 12
8 Japonya M Mitani 21 21
8 Japonya M Mitani 6 19
2 ispanya C Marín 21 21
  Japonya K Imabeppu 24 22
  Chinese Taipei Hsu Yc 22 20
  Japonya K Imabeppu 14 12
2 ispanya C Marín 21 21
  Bulgaristan P Nedelcheva 11 19
2 ispanya C Marín 21 21

Erkekler çiftler

Tohumlar

Finaller

Yar Finalleri final
                   
6 Rusya Vladimir Ivanov Ivan Sozonov
Rusya
21 19 21
  Danimarka Kim Astrup Sorensen Anders Skårup Rasmussen
Danimarka
7 21 17
6 Rusya Vladimir Ivanov Ivan Sozonov
Rusya
20 19
4 Danimarka Mads Conrad Petersen Mads Pieler Kolding
Danimarka
22 21
4 Danimarka Mads Conrad Petersen Mads Pieler Kolding
Danimarka
21 21
2 Japonya Hiroyuki Endo Kenichi Hayakawa
Japonya
16 14

Üst yars

Bölüm 1

lk tur kinci tur Çeyrek finaller
                             
1 Chinese Taipei Lee Sm Tsai Ch
Chinese Taipei
21 21
  Hollanda J Arends J Maa
Hollanda
18 14
1 Chinese Taipei Lee Sm Tsai Ch
Chinese Taipei
21 21
  Belçika M Dierickx F Golinski
Belçika
15 13
Q3 Endonezya Bir Aldiartama F Kurniawan
Endonezya
19 24 19
  Belçika M Dierickx F Golinski
Belçika
21 22 21
1 Chinese Taipei Lee Sm Tsai Ch
Chinese Taipei
26 15 18
6 Rusya V Ivanov I Sozonov
Rusya
24 21 21
6 Rusya V Ivanov I Sozonov
Rusya
21 21
PFQ Endonezya F Alfian R Ardianto
Endonezya
13 18
6 Rusya V Ivanov I Sozonov
Rusya
21 21
  Endonezya R Sugiarto bir Wirawan
Endonezya
11 14
  Endonezya R Sugiarto bir Wirawan
Endonezya
23 14 23
  Güney Kore Choi Sk Ko Sh
Güney Kore
21 21 21

Bölüm 2

lk tur kinci tur Çeyrek finaller
                             
3 Japonya H Hashimoto K Hirata
Japonya
21 21
  Fransa B Kersaudy G Mittelheisser
Fransa
15 13
3 Japonya H Hashimoto K Hirata
Japonya
21 21
  Polonya Bir Cwalina P WACHA
Polonya
19 18
  Almanya R, Beck Heinz
Almanya
17 16
  Polonya Bir Cwalina P WACHA
Polonya
21 21
3 Japonya H Hashimoto K Hirata
Japonya
16 21 19
  Danimarka K Astrup Sorensen A Skårup Rasmussen
Danimarka
21 18 21
PFQ Hong Kong Chan L Lee CH
Hong Kong
18 21 11
  Danimarka M Christiansen D Daugaard
Danimarka
21 15 21
  Danimarka M Christiansen D Daugaard
Danimarka
13 21 9
  Danimarka K Astrup Sorensen A Skårup Rasmussen
Danimarka
21 18 21
  ngiltere M Nottingham, H Towler
ngiltere
21 14 14
  Danimarka K Astrup Sorensen A Skårup Rasmussen
Danimarka
8 21 21

Alt yars

Bölüm 3

lk tur kinci tur Çeyrek finaller
                             
  Kanada Bir Liu D Ng
Kanada
21 21
  Fransa L Constantin M Lo Ying Ping
Fransa
10 7
  Kanada Bir Liu D Ng
Kanada
21 11 16
5 Güney Kore Kim Ki Kim Sr
Güney Kore
19 21 21
  Polonya L Moren B Szkudlarczyk
Polonya
16 13
5 Güney Kore Kim Gj Kim Sr
Güney Kore
21 21
5 Güney Kore Kim Ki Kim Sr
Güney Kore
20 26 18
4 Danimarka M Conrad Petersen M Pieler Kolding
Danimarka
22 24 21
  Almanya M Schwenger J Zurwonne
Almanya
15 21 21
  Fransa B Careme R labar
Fransa
21 18 18
  Almanya M Schwenger J Zurwonne
Almanya
22 17 18
4 Danimarka M Conrad Petersen M Pieler Kolding
Danimarka
20 21 21
Q2 Hrvatistan Z Durkinjak Z Hoelbling
Hrvatistan
10 17
4 Danimarka M Conrad Petersen M Pieler Kolding
Danimarka
21 21

Bölüm 4

lk tur kinci tur Çeyrek finaller
                             
PFQ Almanya F Holzer M Lamsfuss
Almanya
10 21 12
S4 Endonezya B Angriawan R Saputra
Endonezya
21 16 21
S4 Endonezya B Angriawan R Saputra
Endonezya
21 21
7 Japonya T kamura K Sonoda
Japonya
19 17
  Amerika Birleik Devletleri P Chew S Pongnairat
Amerika Birleik Devletleri
8 12
7 Japonya T kamura K Sonoda
Japonya
21 21
S4 Endonezya B Angriawan R Saputra
Endonezya
10 16
2 Japonya H Endo K Hayakawa
Japonya
21 21
Q1 ngiltere C Coles P Van Rietvelde
skoçya
19 15
  Chinese Taipei Chen Hl Wang Cl
Chinese Taipei
21 21
  Chinese Taipei Chen Hl Wang Cl
Chinese Taipei
24 16 18
2 Japonya H Endo K Hayakawa
Japonya
22 21 21
PFQ skoçya R Blair'in S Ikeda
Japonya
21 16 15
2 Japonya H Endo K Hayakawa
Japonya
19 21 21

Kadn çiftler

Tohumlar

Finaller

Yar Finalleri final
                   
  Endonezya Della Destiara Haris Rosyita Eka Putri Sari
Endonezya
21 15 21
8 Malezya Vivian Hoo Kah Mun Woon Khe Wei
Malezya
13 21 18
  Endonezya Della Destiara Haris Rosyita Eka Putri Sari
Endonezya
18 21 9
2 Danimarka Christinna Pedersen Kamilla Rytter Juhl
Danimarka
21 17 21
  Güney Kore Jang Ye-na Yoo Hae-won
Güney Kore
15 18
2 Danimarka Christinna Pedersen Kamilla Rytter Juhl
Danimarka
21 21

Üst yars

Bölüm 1

lk tur kinci tur Çeyrek finaller
                             
1 Japonya M Matsutomo bir Takahashi
Japonya
21 21
PFQ Güney Kore Kim Sy Git Ar
Güney Kore
17 18
1 Japonya M Matsutomo bir Takahashi
Japonya
19 21 17
  Endonezya D Haris R Putri Sar
Endonezya
21 9 21
  Rusya Bir Chervaykova K Vislova
Rusya
11 16
  Endonezya D Haris R Putri Sar
Endonezya
21 21
  Endonezya D Haris R Putri Sar
Endonezya
21 21
  Tayland J Kittiharakul R Prajongjai
Tayland
14 16
PFQ Almanya Ben Herttrich B Michels
Almanya
21 21
Q1 Almanya C Bott J Karnott
Almanya
15 19
PFQ Almanya Ben Herttrich B Michels
Almanya
16 16
  Tayland J Kittiharakul R Prajongjai
Tayland
21 21
  Tayland J Kittiharakul R Prajongjai
Tayland
21 21
  Hollanda S Barning ben Tabeling
Hollanda
13 13

Bölüm 2

lk tur kinci tur Çeyrek finaller
                             
4 Güney Kore Lee Sh Shin Sc
Güney Kore
21 21
  ngiltere S Brown K Robertshaw
ngiltere
7 14
4 Güney Kore Lee Sh Shin Sc
Güney Kore
21 21
  Hindistan J Güta bir Ponnappa
Hindistan
8 10
  Endonezya S Andini M Giovani
Endonezya
17 16
  Hindistan J Güta bir Ponnappa
Hindistan
21 21
4 Güney Kore Lee Sh Shin Sc
Güney Kore
16 7
8 Malezya V Hoo Woon KW
Malezya
21 21
8 Malezya V Hoo Woon KW
Malezya
21 11 21
  Japonya Bir Kurihara K Shinoya
Japonya
18 21 18
8 Malezya V Hoo Woon KW
Malezya
21 21
  Chinese Taipei Hsu Yc Pai Yp
Chinese Taipei
13 14
  Chinese Taipei Hsu Yc Pai Yp
Chinese Taipei
21 21
Q2 Fransa L Baumann bir Fontaine
Fransa
9 14

Alt yars

Bölüm 3

lk tur kinci tur Çeyrek finaller
                             
  Güney Kore Jang Yn Yoo Hw
Güney Kore
21 24
PFQ Fransa D Lansac e Lefel
Fransa
10 22
  Güney Kore Jang Yn Yoo Hw
Güney Kore
21 21
6 Japonya S Matsuo M Naito
Japonya
19 13
Q3 Endonezya K Dewi J Gozali
Endonezya
12 14
6 Japonya S Matsuo M Naito
Japonya
21 21
  Güney Kore Jang Yn Yoo Hw
Güney Kore
24 21
  Güney Kore Chae klln Jung Ke
Güney Kore
22 19
  Tayland P Supajirakul S Taerattanachai
Tayland
15 15
  Güney Kore Chae klln Jung Ke
Güney Kore
21 21
  Güney Kore Chae klln Jung Ke
Güney Kore
21 21
3 Endonezya N Maheswari G Polii
Endonezya
17 16
PFQ Ukrayna N Voytsekh Y Zharka
Ukrayna
15 7
3 Endonezya N Maheswari G Polii
Endonezya
21 21

Bölüm 4

lk tur kinci tur Çeyrek finaller
                             
  Rusya E Bolotova E Kosetskaya
Rusya
8 21 21
  Amerika Birleik Devletleri E Lee P Obanana
Amerika Birleik Devletleri
21 11 18
  Rusya E Bolotova E Kosetskaya
Rusya
10 6
5 Hollanda D Muskens S Piek
Hollanda
21 21
  Almanya J Goliszewski C Nelte
Almanya
16 17
5 Hollanda D Muskens S Piek
Hollanda
21 21
5 Hollanda D Muskens S Piek
Hollanda
18 15
2 Danimarka C-Pedersen K Rytter Juhl
Danimarka
21 21
  Hong Kong Chan TK Tse YS
Hong Kong
21 21
  ngiltere H Olver L Smith
ngiltere
11 19
  Hong Kong Chan TK Tse YS
Hong Kong
8 6
2 Danimarka C-Pedersen K Rytter Juhl
Danimarka
21 21
S4 Almanya L Efler L Kaepplein
Almanya
9 13
2 Danimarka C-Pedersen K Rytter Juhl
Danimarka
21 21

Kark çiftler

Tohumlar

Finaller

Yar Finalleri final
                   
1 Danimarka Joachim Fischer Nielsen Christinna Pedersen
Danimarka
21 21
3 ngiltere Chris Adcock Gabrielle Adcock
ngiltere
17 16
1 Danimarka Joachim Fischer Nielsen Christinna Pedersen
Danimarka
18 17
6 Danimarka Mads Pieler Kolding Kamilla Rytter Juhl
Danimarka
21 21
  irlanda Cumhuriyeti Sam Magee Chloe Magee
irlanda Cumhuriyeti
6 12
6 Danimarka Mads Pieler Kolding Kamilla Rytter Juhl
Danimarka
21 21

Üst yars

Bölüm 1

lk tur kinci tur Çeyrek finaller
                             
1 Danimarka J Fischer Nielsen C Pedersen
Danimarka
11
  Japonya K Hayakawa M Matsutomo
Japonya
7 r
1 Danimarka J Fischer Nielsen C Pedersen
Danimarka
21 21
PFQ sveç J Nordh e Fabbeke
sveç
17 13
Q1 Fransa B Careme S Jaquet
sviçre
wo
PFQ sveç J Nordh e Fabbeke
sveç
1 Danimarka J Fischer Nielsen C Pedersen
Danimarka
21 21
  Endonezya R Alexander M Oktaviani
Endonezya
13 19
PFQ Endonezya Bir Wirawan J Gozali
Endonezya
6 17
  Endonezya R Alexander M Oktaviani
Endonezya
21 21
  Endonezya R Alexander M Oktaviani
Endonezya
21 21
Q2 Endonezya F Kurniawan K Dewi
Endonezya
12 18
  Fransa R labar e Lefel
Fransa
25 27 19
Q2 Endonezya F Kurniawan K Dewi
Endonezya
27 25 21

Bölüm 2

lk tur kinci tur Çeyrek finaller
                             
3 ngiltere C Adcock G Adcock
ngiltere
21 19 21
  Rusya V Durkin K Vislova
Rusya
13 21 19
3 ngiltere C Adcock G Adcock
ngiltere
21 21
Q3 Rusya V Ivanov bir Ponnappa
Hindistan
19 15
  Almanya M Schwenger C Nelte
Almanya
13 21 19
Q3 Rusya V Ivanov bir Ponnappa
Hindistan
21 18 21
3 ngiltere C Adcock G Adcock
ngiltere
21 16 21
  Güney Kore Kim Ki Shin Sc
Güney Kore
7 21 14
8 Hong Kong Lee CH Chau HW
Hong Kong
22 21
  Güney Kore Kim Ki Shin Sc
Güney Kore
24 23
  Güney Kore Kim Ki Shin Sc
Güney Kore
21 21
  Danimarka N Nohr S Thygesen
Danimarka
15 15
  Hollanda J de Ruiter S Barning
Hollanda
20 18
  Danimarka N Nohr S Thygesen
Danimarka
22 21

Alt yars

Bölüm 3

lk tur kinci tur Çeyrek finaller
                             
  Rusya Bir Yartsev e Kosetskaya
Rusya
17 11
  irlanda Cumhuriyeti S Magee C Magee
irlanda Cumhuriyeti
21 21
  irlanda Cumhuriyeti S Magee C Magee
irlanda Cumhuriyeti
21 21
  Malezya Tan AQ Lai PJ
Malezya
13 14
  Malezya Tan AQ Lai PJ
Malezya
25 21
5 Tayland S Prapakamol S Thoungthongkam
Tayland
23 19
  irlanda Cumhuriyeti S Magee C Magee
irlanda Cumhuriyeti
15 21 21
4 Almanya M Fuchs B Michels
Almanya
21 14 16
  Güney Kore Choi Sk Chae klln
Güney Kore
21 21
  Amerika Birleik Devletleri P Chew J Subandhi
Amerika Birleik Devletleri
13 15
  Güney Kore Choi Sk Chae klln
Güney Kore
15 21 18
4 Almanya M Fuchs B Michels
Almanya
21 14 21
  Hollanda J Arends S Piek
Hollanda
19 21 15
4 Almanya M Fuchs B Michels
Almanya
21 10 21

Bölüm 4

lk tur kinci tur Çeyrek finaller
                             
  Almanya P Kaesbauer ben Herttrich
Almanya
21 21
S4 Almanya R, Beck K Kattenbeck
Almanya
14 9
  Almanya P Kaesbauer ben Herttrich
Almanya
14 16
6 Danimarka M Pieler Kolding K Rytter Juhl
Danimarka
21 21
  Fransa G Mittelheisser bir Fontaine
Fransa
18 17
6 Danimarka M Pieler Kolding K Rytter Juhl
Danimarka
21 21
6 Danimarka M Pieler Kolding K Rytter Juhl
Danimarka
17 21 21
  Hong Kong Chan YL Tse YS
Hong Kong
21 16 16
  Rusya E Dremin E Dimova
Rusya
18 21 15
  Endonezya E Subaktiar G Widjaja
Endonezya
21 18 21
  Endonezya E Subaktiar G Widjaja
Endonezya
15 21 14
  Hong Kong Chan YL Tse YS
Hong Kong
21 13 21
  Hong Kong Chan YL Tse YS
Hong Kong
21 15 21
2 Güney Kore Ko Sh Kim Hn
Güney Kore
15 21 16

Referanslar

http://bwf.tournamentsoftware.com/sport/tournament.aspxid=19A76ABB-4E06-4B9A-B398-555205B7748B

Önceki Halleri
2015 Syed Modi Uluslararas Grand Prix Altn
BWF Grand Prix ve Grand Prix Altn
2015 BWF Sezon
Sonra gelen
2015 sviçre Açk Grand Prix Altn

Opiniones de nuestros usuarios

Izel Yalçın

Değişken hakkında zaten her şeyi bildiğimi sanıyordum, ancak bu makalede iyi olduğunu düşündüğüm bazı ayrıntıların o kadar iyi olmadığını doğruladım. Bilgi için teşekkürler.

Zehra Sevinç

Bu makaleyi 2015 Alman Açk Grand Prix Altn'da bulduğuma çok sevindim.

Tarik özdemir

İnternette her zaman okunan tipik bir şey olmayan 2015 Alman Açk Grand Prix Altn hakkında farklı bir şey bulmam gerekiyordu ve 2015 Alman Açk Grand Prix Altn'ın bu makalesini beğendim.