2015 anghay Rolex Masters



İnsanoğlunun 2015 anghay Rolex Masters ile ilgili yüzyıllardır biriktirdiği tüm bilgiler artık internette mevcut ve biz de sizin için en erişilebilir şekilde derledik ve sipariş verdik. 2015 anghay Rolex Masters ile ilgili bilmek istediğiniz her şeye hızlı ve verimli bir şekilde erişebilmenizi istiyoruz; deneyiminizin hoş olduğunu ve 2015 anghay Rolex Masters ile ilgili aradığınız bilgiyi gerçekten bulduğunuzu hissettiğinizi.

Hedeflerimize ulaşmak için yalnızca 2015 anghay Rolex Masters hakkında en güncel, anlaşılır ve doğru bilgileri elde etmek için değil, aynı zamanda tasarımın, okunaklılığın, yükleme hızının ve kullanılabilirliğinin sağlanmasına da büyük özen gösterdik. sayfa mümkün olduğunca keyifli olsun, böylece başka hiçbir şey için endişelenmenize gerek kalmadan temel konulara odaklanabilir, 2015 anghay Rolex Masters ile ilgili mevcut tüm veri ve bilgileri bilebilirsiniz, biz zaten sizin için hallettik. Umarız amacımıza ulaşmışızdır ve 2015 anghay Rolex Masters ile ilgili istediğiniz bilgileri bulmuşsunuzdur. Bu nedenle, sizi memnuniyetle karşılıyoruz ve scientiatr.com kullanma deneyiminin keyfini çıkarmaya devam etmenizi öneririz.

tekler
2015 anghay Rolex Masters
ampiyon Srbistan Novak Djokovic
kinci Fransa Jo-Wilfried Tsonga
Son skor 6-2, 6-4

Roger Federer ampiyon oldu, ama ikinci turda kaybetti Albert Ramos-Vinolas .
Novak Djokovic yenerek ampiyonluunu kazand Jo-Wilfried Tsonga finali 6-2 ve 6-4.

Tohumlar

Üst sekiz tohumlar bir alma güle ikinci tura.

01 .  Novak Cokoviç (Champion)Srbistan
02 .  Roger Federer (ikinci devre)sviçre
03 .  Andy Murray (Yar Final)Birleik Krallk
04 .  Stan Wawrinka (Çeyrek)sviçre
05 .  Tomas Berdych (Çeyrek)Çek Cumhuriyeti
06 .  Kei Nishikori (Üçüncü yuvarlak)Japonya
07 .  David Ferrer (ikinci devre)ispanya
08 .  Rafael Nadal (Yar Final)ispanya
09 .  Milos Raonic (Üçüncü yuvarlak)Kanada
10 .  Gilles Simon (Üçüncü yuvarlak)Fransa
11 .  Richard Gasquet (Üçüncü yuvarlak)Fransa
12 .  Kevin Anderson (Çeyrek)Güney Afrika
13 .  John Isner (Üçüncü yuvarlak)Amerika Birleik Devletleri
14 .  Marin Cilic (Üçüncü yuvarlak)Hrvatistan
15 .  Feliciano Lopez (Üçüncü yuvarlak)ispanya
16 .  Jo-Wilfried Tsonga (Son)Fransa

Onlarn beraberlik bölümüne gitmek için bir oyuncunun tohum numarasn tklayn.

Çekmek

anahtar

Finaller

Çeyrek finaller Yar Finalleri final
                             
1 Srbistan Novak Djokovic 7 8 6
Avustralya Bernard Tomic 6 6 1
1 Srbistan Novak Djokovic 6 6
3 Birleik Krallk Andy Murray 1 3
3 Birleik Krallk Andy Murray 6 6
5 Çek Cumhuriyeti Tomá Berdych 1 3
1 Srbistan Novak Djokovic 6 6
16 Fransa Jo-Wilfried Tsonga 2 4
8 ispanya Rafael Nadal 6 6
4 sviçre Stanislas Wawrinka 2 1
8 ispanya Rafael Nadal 4 6 5
16 Fransa Jo-Wilfried Tsonga 6 0 7
12 Güney Afrika Kevin Anderson 6 6 7 4
16 Fransa Jo-Wilfried Tsonga 7 8 5 6

Üst yars

Bölüm 1

lk tur kinci tur Üçüncü Tur Çeyrek finaller
1 Srbistan N Djokovic 6 6
Slovakya M Klian 7 10 6 Slovakya M Klian 2 1
tuvalet Çin Ze Zhang 6 8 2 1 Srbistan N Djokovic 6 6
S Chinese Taipei Yh Lu 3 3 15 ispanya F López 2 3
Avusturya D Thiem 6 6 Avusturya D Thiem 7 7 6 6 3
S Rusya bir Kuznetsov 4 6 3 15 ispanya F López 6 4 7 8 6
15 ispanya F López 6 7 7 1 Srbistan N Djokovic 7 8 6
11 Fransa R Gasquet 7 7 6 Avustralya B Tomiç 6 6 1
Lüksemburg G Müller 6 4 2 11 Fransa R Gasquet 6 3 6
S talya S Bolelli 3 4 Kanada V Pospisil 4 6 4
Kanada V Pospisil 6 6 11 Fransa R Gasquet 3 7 7 4
ispanya F Verdasco 3 6 3 Avustralya B Tomiç 6 6 1 6
Avustralya B Tomiç 6 7 7 Avustralya B Tomiç 6 6
7 ispanya D Ferrer 4 2

Bölüm 2

lk tur kinci tur Üçüncü Tur Çeyrek finaller
3 Birleik Krallk bir Murray 6 6
Amerika Birleik Devletleri S Johnson 4 6 7 7 Amerika Birleik Devletleri S Johnson 2 4
talya bir Seppi 6 1 6 2 3 Birleik Krallk bir Murray 6 4 6 6
Belçika D Goffin 6 6 13 Amerika Birleik Devletleri J Isner 7 7 4 4
S Japonya G Soeda 4 2 Belçika D Goffin 3 6 5
Fransa bir Mannarino 1 2 13 Amerika Birleik Devletleri J Isner 6 7 7
13 Amerika Birleik Devletleri J Isner 6 6 3 Birleik Krallk bir Murray 6 6
10 Fransa G Simon 6 4 6 5 Çek Cumhuriyeti T Berdych 1 3
S Gürcistan (ülke) N Basilashvili 3 6 0 10 Fransa G Simon 6 0 6 6
Arjantin L Mayer 6 6 Arjantin L Mayer 7 7 4 2
tuvalet Çin Y Bai 0 1 10 Fransa G Simon 3 3
S Polonya Kubot 4 2 5 Çek Cumhuriyeti T Berdych 6 6
Amerika Birleik Devletleri J Çorap 6 6 Amerika Birleik Devletleri J Çorap 6 3 6 4
5 Çek Cumhuriyeti T Berdych 7 7 4 6

Alt yars

Bölüm 3

lk tur kinci tur Üçüncü Tur Çeyrek finaller
8 ispanya R Nadal 7 6 4 7 7
Hrvatistan Ben Karlovic 6 7 8 Hrvatistan Ben Karlovic 5 7 7 6 4
Fransa J Chardy 4 6 6 8 ispanya R Nadal 6 7 7
ispanya R Bautista Agut 6 6 9 Kanada M Raonic 3 6 3
ispanya G Garcia-Lopez 2 3 ispanya R Bautista Agut 4 7 7 6 5
Brezilya T Bellucci 6 5 6 2 9 Kanada M Raonic 6 6 3 7 7
9 Kanada M Raonic 7 7 7 7 8 ispanya R Nadal 6 6
14 Hrvatistan M Cilic 4 6 7 7 4 sviçre S Wawrinka 2 1
tuvalet Çin D Wu 6 3 6 4 14 Hrvatistan M Cilic 6 6
Ukrayna bir Dolgopolov 3 6 6 5 Hrvatistan B Coriç 1 2
Hrvatistan B Coriç 6 1 7 7 14 Hrvatistan M Cilic 5 7 9 4
Uruguay P Cuevas 6 4 4 4 sviçre S Wawrinka 7 6 7 6
Srbistan V Troicki 2 6 6 Srbistan V Troicki 6 3 3
4 sviçre S Wawrinka 7 7 6

Bölüm 4

lk tur kinci tur Üçüncü Tur Çeyrek finaller
6 Japonya K Nishikori 1 6 6
Avustralya N Kyrgios 6 6 Avustralya N Kyrgios 6 4 4
Avusturya Bir Haider-Maurer 3 2 6 Japonya K Nishikori 6 10 6 3
talya F Fognini 7 7 6 12 Güney Afrika K Anderson 7 12 7 7
Portekiz J Sousa 6 2 3 talya F Fognini 3 6 1
tuvalet Almanya T Haas 3 5 12 Güney Afrika K Anderson 6 7 7
12 Güney Afrika K Anderson 6 7 12 Güney Afrika K Anderson 6 6 7 4
16 Fransa JW Tsonga 6 5 6 6 16 Fransa JW Tsonga 7 8 5 6
ispanya T Robredo 7 7 2 2 16 Fransa JW Tsonga 6 6
Dominik Cumhuriyeti V Estrella Burgos 6 4 6 Dominik Cumhuriyeti V Estrella Burgos 3 2
LL Amerika Birleik Devletleri D Genç 2 6 4 16 Fransa JW Tsonga 6 5 7 6
Amerika Birleik Devletleri S Querrey 6 4 5 S ispanya Bir Ramos-Vinolas 7 7 5 4
S ispanya Bir Ramos-Vinolas 4 6 7 S ispanya Bir Ramos-Vinolas 7 7 2 6
2 sviçre R Federer 6 4 6 3

niteleyici

Tohumlar

  1. Amerika Birleik Devletleri Donald Young (Eleme yarmas ansl kaybeden)
  2. Güney Kore Chung Hyeon (Eleme yarmas)
  3. talya Simone Bolelli (Kalifiye)
  4. Fransa Nicolas Mahut (Eleme yarmas)
  5. Fransa Lucas Pouille (lk hafta)
  6. ispanya Albert Ramos-Vinolas (Kalifiye)
  7. Gürcistan (ülke) Nikoloz Basilashvili (Kalifiye)
  8. Rusya Andrey Kuznetsov (Kalifiye)
  9. Amerika Birleik Devletleri Rajeev Ram (lk hafta)
  10. Chinese Taipei Lu Yen-Hsun (Kalifiye)
  11. Almanya Michael Berrer (Eleme yarmas)
  12. Fransa Pierre-Hugues Herbert (Eleme rekabet, emekli)
  13. Japonya Soeda git (Nitelikli)
  14. Amerika Birleik Devletleri Austin Krajicek (Eleme yarmas)

elemeleri

ansl kaybeden

  1. Amerika Birleik Devletleri Donald Young

Eleme beraberlik

lk eleme

lk tur Eleme Yarmas
                   
1 Amerika Birleik Devletleri Donald Young 6 6
tuvalet Çin Qiu Zhuoyang 4 0
1 Amerika Birleik Devletleri Donald Young 3 1
8 Rusya Andrey Kuznetsov 6 6
tuvalet Çin O Yecong 2 7 3 r
8 Rusya Andrey Kuznetsov 6 5 5

kinci eleme

lk tur Eleme Yarmas
                   
2 Güney Kore Chung Hyeon 6 6
Alt Rusya Teymuraz Gabashvili 3 2
2 Güney Kore Chung Hyeon 6 5 3
13 Japonya Go Soeda 0 7 6
Alt Çin Güne Fajing 0 0
13 Japonya Go Soeda 6 6

Üçüncü eleme

lk tur Eleme Yarmas
                   
3 talya Simone Bolelli 6 6
talya Matteo Donati 4 3
3 talya Simone Bolelli 7 7 5 6
Polonya Michal Przysiezny 6 2 7 1
Polonya Michal Przysiezny 6 6
9 Amerika Birleik Devletleri Rajeev Ram 4 3

Dördüncü eleme

lk tur Eleme Yarmas
                   
4 Fransa Nicolas Mahut 6 4 6 7
Avustralya Matthew Ebden 7 7 3 5
4 Fransa Nicolas Mahut 7 7 2 0
10 Chinese Taipei Lu Yen-Hsun 6 3 6 6
Japonya Yoshihito Nishoka 1 0
10 Chinese Taipei Lu Yen-Hsun 6 6

Beinci eleme

lk tur Eleme Yarmas
                   
5 Fransa Lucas Pouille 4 4
Polonya ukasz Kubot 6 6
Polonya ukasz Kubot 1
12 Fransa Pierre-Hugues Herbert 2 r
Güney Kore Haziran Woong-sun 3 2
12 Fransa Pierre-Hugues Herbert 6 6

Altnc eleme

lk tur Eleme Yarmas
                   
6 ispanya Albert Ramos-Vinolas 6 6
tuvalet Çin Zhang Zhizhen 4 3
6 ispanya Albert Ramos-Vinolas 6 7 7
11 Almanya Michael Berrer 4 6 4
tuvalet Çin Gong Maoxin 6 3 0
11 Almanya Michael Berrer 7 7 6

Yedinci eleme

lk tur Eleme Yarmas
                   
7 Gürcistan (ülke) Nikoloz Basilashvili 6 6
Japonya Shuichi Sekiguchi 4 2
7 Gürcistan (ülke) Nikoloz Basilashvili 6 7 8
14 Amerika Birleik Devletleri Austin Krajicek 3 6 6
Alt Tayland Danai Udomchoke 2 1
14 Amerika Birleik Devletleri Austin Krajicek 6 6

Referanslar

Opiniones de nuestros usuarios

Sibel Erdem

Değişken hakkında bulduğum bilgileri çok faydalı ve keyifli buldum. Bir 'ama' koymam gerekseydi, ifadesinde yeterince kapsayıcı olmayabilir, aksi halde harika.

Esma Deniz

Değişken hakkında bu kadar didaktik bir şekilde yazılmış bir makale görmeyeli uzun zaman oldu. Beğendim.

Azad Akça

Bazen bir şey hakkında internette bilgi ararken, sizi ilgilendirmeyen şeyler hakkında konuşmakta ısrar eden çok uzun makaleler buluyorsunuz. 2015 anghay Rolex Masters ile ilgili bu makaleyi beğendim çünkü konuya giriyor ve tam olarak ne istediğimden bahsediyor. Bilgide kaybolmak Yararsız.

Halim Yüce

Doğru. 2015 anghay Rolex Masters hakkında gerekli bilgileri sağlar.