2015 Avrupa Atletizm U23 ampiyonas



İnsanoğlunun 2015 Avrupa Atletizm U23 ampiyonas ile ilgili yüzyıllardır biriktirdiği tüm bilgiler artık internette mevcut ve biz de sizin için en erişilebilir şekilde derledik ve sipariş verdik. 2015 Avrupa Atletizm U23 ampiyonas ile ilgili bilmek istediğiniz her şeye hızlı ve verimli bir şekilde erişebilmenizi istiyoruz; deneyiminizin hoş olduğunu ve 2015 Avrupa Atletizm U23 ampiyonas ile ilgili aradığınız bilgiyi gerçekten bulduğunuzu hissettiğinizi.

Hedeflerimize ulaşmak için yalnızca 2015 Avrupa Atletizm U23 ampiyonas hakkında en güncel, anlaşılır ve doğru bilgileri elde etmek için değil, aynı zamanda tasarımın, okunaklılığın, yükleme hızının ve kullanılabilirliğinin sağlanmasına da büyük özen gösterdik. sayfa mümkün olduğunca keyifli olsun, böylece başka hiçbir şey için endişelenmenize gerek kalmadan temel konulara odaklanabilir, 2015 Avrupa Atletizm U23 ampiyonas ile ilgili mevcut tüm veri ve bilgileri bilebilirsiniz, biz zaten sizin için hallettik. Umarız amacımıza ulaşmışızdır ve 2015 Avrupa Atletizm U23 ampiyonas ile ilgili istediğiniz bilgileri bulmuşsunuzdur. Bu nedenle, sizi memnuniyetle karşılıyoruz ve scientiatr.com kullanma deneyiminin keyfini çıkarmaya devam etmenizi öneririz.

2015 Avrupa Atletizm U23 ampiyonas
Tallinn2015logo.png
Tarih 812 Temmuz
ev sahibi ehir Tallinn , Estonya
Seviye 23 ya alt
Tür D mekan
Etkinlikler 44
katlm
45 ülkeden 934 sporcu

2015 Avrupa Atletizm U23 ampiyonas Bienal 10. basksn atletizm yirmi üç yandan küçük Avrupal sporcular arasndaki rekabet. 8-12 Temmuz tarihleri arasnda Estonya'nn Tallinn kentinde düzenlendi .

madalya özeti

erkekler

Etkinlik Altn Gümü Bronz
100 metre
Giovanni Galbieri talya
 
10.33 Denis Dimitrov Bulgaristan
 
10.34 Guy-Elphège Anouman Fransa
 
10.39
200 metre
Karol Zalewski Polonya
 
20.49 Leon Reid ngiltere
 
20.63 Jan Jirka Çek Cumhuriyeti
 
20.82
400 metre
Thomas Jordier Fransa
 
45.50 Pavel Ivashko Rusya
 
45.73 Luka Janeic Slovenya
 
45.73
800 metre
Artur Kuciapski Polonya
 
1:48.11 Saúl Ordóñez spanya
 
1:48.23 an Rudolf Slovenya
 
1:48.47
1500 metre
Marc Alcala spanya
 
3:44.54 Mohad Abdikadar eyh Ali talya
 
3:44.91 Neil Gourley ngiltere
 
3:45.04
5000 metre
Ali Kaya Türkiye
 
13: 20.16 CR Isaac Kimeli Belçika
 
13:54.33 Carlos Mayo spanya
 
13:55.19
10.000 metre
Ali Kaya Türkiye
 
27: 53.38 CR Mihail Strelkov Rusya
 
28:53.94 Yassine Rachik talya
 
28:53.95
110 metre engelli
David Omoregie ngiltere
 
13.63 Javier Colomo spanya
 
13.73 Lorenzo Perini talya
 
13.86
400 metre engelli
Patryk Dobek Polonya
 
48.84 Jussi Kanervo Finlandiya
 
49.66 Nicolai Hartling Danimarka
 
50.02
3000 metre engelli kou
Mitko Tsenov Bulgaristan
 
8:37.79 Viktor Bakharev Rusya
 
8:40.75 Usame Zoghlami talya
 
8:42.00
4×100 metre röle
 Fransa
Guy-Elphège Anouman
Mickaël-Meba Zézé
Ken Romain
Stuart Dutamby
Pierre Chalus *
39.36  Çek Cumhuriyeti
Marcel Kadlec
Michal Desenský
Jan Jirka
Zdenk Stromík
39.38  Rusya
Aleksandr Yeliseyev
Dmitriy Sychev
Denis Ogarkov Kirill Chernukhin
39.46
4×400 metre röle
 Fransa
Ludvy Vaillant
Alexandre Divet
Nicolas Courbière
Thomas Jordier
3:04.92  Polonya
Kajetan Duszyski
Patryk Dobek
Bartomiej Chojnowski
Karol Zalewski
3:05.35  Almanya
Jakob Krempin
Alexander Gladitz
Torben Junker
Marc Koch
3:05.97
20 kilometre yürüyü
Nikolay Markov Rusya
 
1:23:49 Álvaro Martín spanya
 
1:24:51 Pavel Parin Rusya
 
1:25:56
Yüksek atlama
lya vanyuk Rusya
 
2.30 Dmitriy Kroyter srail
 
2.24 Eugenio Meloni talya Chris Kandu ngiltere
 

 
2.21
Srkla atlama
Robert Renner Slovenya
 
5.55 Leonid Kobelev Rusya
 
5.55 Adrian Vallés spanya
 
5.50
Uzun atlama
Fabian Heinle Almanya
 
8.14 Radek Juka Çek Cumhuriyeti
 
8.00 Bachana Khorava Gürcistan
 
7.97
Üç adm atlama
Dmitriy Chizhikov Rusya
 
17.05 Georgi Tsonov Bulgaristan
 
16.77 lya Potaptsev Rusya
 
16.46
gülle atma
Filip Mihaljevic Hrvatistan
 
19.35 Bob Bertemes Lüksemburg
 
19.29 Andrzej Regin Polonya
 
19.08
Disk atma
Alin Firfiric Romanya
 
60.64 Wojciech Praczyk Polonya
 
58.96 Róbert Szikszai Macaristan
 
58.82
Çekiç atma
Nick Miller ngiltere
 
74.46 Valeriy Pronkin Rusya
 
74.29 Bence Pásztor Macaristan
 
74.06
Cirit atma
Kacper Oleszczuk Polonya
 
82.29 Maksym Bohdan Ukrayna
 
81.08 Bernhard Seifert Almanya
 
80.57
Decathlon
Pieter Braun Hollanda
 
8195 Jorge Ureña spanya
 
7983 Janek Õiglane Estonya
 
7945

KADIN

Etkinlik Altn Gümü Bronz
100 metre
Rebekka Haase Almanya
 
11.47 Alexandra Burghardt Almanya
 
11.54 Stella Akakpo Fransa
 
11.55
200 metre
Rebekka Haase Almanya
 
23.16 Anna-Lena Freese Almanya
 
23.22 Brigitte Ntiamoah Fransa
 
23.49
400 metre
Bianca Razor Romanya
 
51.31 Yekaterina Renzhina Rusya
 
51.51 Patrycja Wyciszkiewicz Polonya
 
51.63
800 metre
Renelle Lamote Fransa
 
2:00.19 Anastasiya Tkachuk Ukrayna
 
2:00.43 Christina Hering Almanya
 
2:00.88
1500 metre
Amela Terzi Srbistan
 
4:04.77 CR , NR Sofia Ennaoui Polonya
 
4:04.90 Nataliya Pryshchepa Ukrayna
 
4:06.29
5000 metre
Liv Westphal Fransa
 
15:30.61 Louise Karton Belçika
 
15:32.75 Viktoriya Kalyuzhna Ukrayna
 
15:38.38
10.000 metre
Jip Vastenburg Hollanda
 
32:18.69 Rhona Auckland ngiltere
 
32:22.79 Alice Wright ngiltere
 
32:46.57
100 metre engelli
Noemi Zbären sviçre
  
12.71 Karolina Koeczek Polonya
 
12.92 Nadine Visser Hollanda
 
13.01
400 metre engelli
Elise Malmberg sveç
 
55.88 Stina Troest Danimarka
 
56.01 Aurelie Chaboudez Fransa
 
56.04
3000 metre engelli kou
Tuba Güvenç Türkiye
 
9:36.14 Maeva Danois Fransa
 
9:40.89 Emma Oudiou Fransa
 
9:44.74
4×100 metre röle
 Almanya
Amelie-Sophie Lederer
Alexandra Burghardt
Rebekka Haase
Anna-Lena Freese
43:47  talya
Martina Favaretto
Irene Siragusa
Anna Bongiorni
Johanelis Herrera Abreu
44:06   sviçre
Lena Weiss
Sarah Atcho Charlène
Keller
Noemi Zbären
44:24
4×400 metre röle
 Büyük Britanya
Seren Bundy-Davies
Zoey Clark
Victoria Ohuruogu
Kirsten McAslan
3:30:07  Polonya
Magorzata Curyo
Martyna Dbrowska
Adrianna
Janowicz Patrycja Wyciszkiewicz
3:30:24  Rusya
Yana Glotova
Yuliya Spiridonova
Tatyana Zotova
Yekaterina Renzhina
3:30:78
20 kilometre yürüyü
Mariya Ponomaryova Rusya
 
1:27:17 Anezka Drahotova Çek Cumhuriyeti
 
1:27:25 Lyudmyla Olyanovska Ukrayna
 
1:28:41
Yüksek atlama
Alessia Trost talya
 
1.90 Nafissatou Thiam Belçika
 
1.87 Iryna Heraschenko Ukrayna
 
1.87
Srkla atlama
Angelica Bengtsson sveç
 
4.55 Michaela Meijer sveç
 
4.50 Natalya Demidenko Rusya
 
4.35
Uzun atlama
Malaika Mihambo Almanya
 
6.73 Jazmin Sawyers ngiltere
 
6.71 Alina Rotaru Romanya
 
6.69
Üç adm atlama
Dovil Dzindzaletait Litvanya
 
14.23 Elena Andreea Panuroiu Romanya
 
14.13 Tetyana Ptashkina Ukrayna
 
14.05
gülle atma
Viktoriya Kolb Beyaz Rusya
 
17.47 Shanice Craft Almanya
 
17.29 Sara Gambetta Almanya
 
16.99
Disk atma
Shanice Craft Almanya
 
63.83 Anna Rüh Almanya
 
61.27 Kristin Pudenz Almanya
 
59.94
Çekiç atma
Alexandra Tavernier Fransa
 
72.50 Alena Sobaleva Beyaz Rusya
 
71.20 Malwina Kopron Polonya
 
68.57
Cirit atma
Christin Hussong Almanya
 
65.60 Kateryna Derun Ukrayna
 
58.60 Liveta Jasinait Litvanya
 
55.77
Heptatlon
Xénia Krizsán Macaristan
 
6303 Lyubov Tkach Rusya
 
6055 Ivona Dadic Avusturya
 
6033

madalya tablosu

  Evsahibi ülke

rütbe Ulus Altn Gümü Bronz Toplam
1  Almanya  (GER) 7 4 5 16
2  Fransa  (FRA) 6 1 5 12
3  Rusya  (RUS) 4 7 5 16
4  Polonya  (POL) 4 5 3 12
5  Büyük Britanya  (GBR) 3 3 3 9
6  Türkiye  (TUR) 3 0 0 3
7  talya  (ITA) 2 2 4 8
8  Romanya  (ROU) 2 1 1 4
9  sveç  (SWE) 2 1 0 3
10  Hollanda  (NED) 2 0 1 3
11  spanya  (ESP) 1 4 2 7
12  Bulgaristan  (BUL) 1 2 0 3
13  Beyaz Rusya  (BLR) 1 1 0 2
14  Macaristan  (HUN) 1 0 2 3
15  Litvanya  (LTU) 1 0 1 2
 Slovenya  (TG) 1 0 1 2
  sviçre  (SUI) 1 0 1 2
18  Hrvatistan  (CRO) 1 0 0 1
 Srbistan  (SRB) 1 0 0 1
20  Ukrayna  (UKR) 0 3 5 8
21  Çek Cumhuriyeti  (ÇEK) 0 3 1 4
22  Belçika  (BEL) 0 3 0 3
23  Danimarka  (DEN) 0 1 1 2
24  Finlandiya  (FIN) 0 1 0 1
 srail  (ISR) 0 1 0 1
 Lüksemburg  (LÜX) 0 1 0 1
27  Avusturya  (AUT) 0 0 1 1
 Estonya  (EST) * 0 0 1 1
 Gürcistan  (GEO) 0 0 1 1
Toplamlar (29 ülke) 44 44 44 132

katlm

Resmi olmayan bir sayma göre, etkinlie 45 ülkeden 934 sporcu katld.

Referanslar

D balantlar

Opiniones de nuestros usuarios

Isak çakmak

Teşekkürler. 2015 Avrupa Atletizm U23 ampiyonas ile ilgili makale bana yardımcı oldu.

Nayim Aygün

2015 Avrupa Atletizm U23 ampiyonas hakkındaki bu gönderi çok ilginç.

Attila çakir

Benim gibi 2015 Avrupa Atletizm U23 ampiyonas hakkında bilgi arayanlar için bu çok iyi bir seçenek.