2015 Çin Ustalar Grand Prix Altn



İnsanoğlunun 2015 Çin Ustalar Grand Prix Altn ile ilgili yüzyıllardır biriktirdiği tüm bilgiler artık internette mevcut ve biz de sizin için en erişilebilir şekilde derledik ve sipariş verdik. 2015 Çin Ustalar Grand Prix Altn ile ilgili bilmek istediğiniz her şeye hızlı ve verimli bir şekilde erişebilmenizi istiyoruz; deneyiminizin hoş olduğunu ve 2015 Çin Ustalar Grand Prix Altn ile ilgili aradığınız bilgiyi gerçekten bulduğunuzu hissettiğinizi.

Hedeflerimize ulaşmak için yalnızca 2015 Çin Ustalar Grand Prix Altn hakkında en güncel, anlaşılır ve doğru bilgileri elde etmek için değil, aynı zamanda tasarımın, okunaklılığın, yükleme hızının ve kullanılabilirliğinin sağlanmasına da büyük özen gösterdik. sayfa mümkün olduğunca keyifli olsun, böylece başka hiçbir şey için endişelenmenize gerek kalmadan temel konulara odaklanabilir, 2015 Çin Ustalar Grand Prix Altn ile ilgili mevcut tüm veri ve bilgileri bilebilirsiniz, biz zaten sizin için hallettik. Umarız amacımıza ulaşmışızdır ve 2015 Çin Ustalar Grand Prix Altn ile ilgili istediğiniz bilgileri bulmuşsunuzdur. Bu nedenle, sizi memnuniyetle karşılıyoruz ve scientiatr.com kullanma deneyiminin keyfini çıkarmaya devam etmenizi öneririz.

2015 Çin Ustalar Grand Prix Altn
Turnuva detaylar
Tarih 14 Nisan 2015 19 Nisan 2015 ( 2015-04-14 ) ( 2015-04-19 )
Seviye Grand Prix Altn
Toplam para ödülü 250.000 ABD Dolar
mekan Olimpik Spor Merkezi Xincheng Spor Salonu
Konum Changzhou , Jiangsu , Çin
ampiyonlar
tek erkekler Çin Wang Zhengming
tek bayanlar Çin O Bingjiao
Erkekler çiftler Çin Li Junhui Liu Yuchen
Çin
çift bayanlar Çin Tang Jinhua Zhong Qianxin
Çin
Kark çiftler Çin Liu Cheng Bao Yixin
Çin
2014 2016

2015 Çin Masters Grand Prix Altn beinci grand prix ve grand prix altn turnuvas oldu 2015 BWF Grand Prix ve Grand Prix Altn . Turnuva 14-19 Nisan 2015 tarihlerinde Changzhou , Jiangsu , Çin'deki Olimpik Spor Merkezi Xincheng Gymnasium'da gerçekletirildi ve toplam 250.000$'lk bir cüzdana sahipti.

tek erkekler

tohumlar

  1. Çin Wang Zhengming (ampiyon)
  2. Çin Tian Houwei (Yar Final)
  3. Hong Kong Wei Nan (Yar Final)
  4. Singapur Derek Wong Zi Liang (Çeyrek Final)
  5. Çin Xue Song (Üçüncü Tur)
  6. Tayland Suppanyu Avihingsanon (kinci Tur)
  7. Rusya Vladimir Malkov (kinci Tur)
  8. Amerika Birleik Devletleri Howard Shu (kinci Tur)

Finaller

Çeyrek finaller yar finaller son
                             
1 Çin Wang Zhengming 19 21 21
  Çin Zhao Junpeng 21 11 15
1 Çin Wang Zhengming 21 21
3 Hong Kong Wei Nan 12 12
3 Hong Kong Wei Nan 15 21 21
  Çin Lin Guipu 21 9 18
1 Çin Wang Zhengming 22 21
  Çin Huang Yuxiang 20 19
  Çin Huang Yuxiang 11 21 21
4 Singapur Derek Wong Zi Liang 21 19 18
  Çin Huang Yuxiang 21 21
2 Çin Tian Houwei 15 11
  Çin Taypesi Kuo Po-cheng 7 6
2 Çin Tian Houwei 21 21

Üst yar

Bölüm 1

lk tur kinci tur Üçüncü Tur
                             
1 Çin Wang ZM
  HOÇAKAL
1 Çin Wang ZM 21 21
  Çin Qiao B 17 13
  Çin Qiao B
  HOÇAKAL
1 Çin Wang ZM 21 21
  skoçya Bir Casey 13 14
  skoçya Bir Casey
  HOÇAKAL
  skoçya Bir Casey 21 21
  Kanada T Chiu 18 16
  Kanada T Chiu
  HOÇAKAL

Bölüm 2

lk tur kinci tur Üçüncü Tur
                             
7 Rusya V Malkov
  HOÇAKAL
7 Rusya V Malkov 18 7
  Çin Zhao JP 21 21
  Çin Zhao JP
  HOÇAKAL
  Çin Zhao JP 21 21
  Tayland K Leelavechabutr 16 13
  Tayland K Leelavechabutr
  HOÇAKAL
  Tayland K Leelavechabutr 9 21 21
  Çin Taypesi Shih Kc 21 19 13
  Çin Taypesi Shih Kc
  HOÇAKAL

3. Bölüm

lk tur kinci tur Üçüncü Tur
                             
3 Hong Kong Wei N
  HOÇAKAL
3 Hong Kong Wei N 17 21 21
  Tayland K Wangcharoen 21 14 12
  Tayland K Wangcharoen
  HOÇAKAL
3 Hong Kong Wei N 21 21
  Tayland K Tantianankul 17 13
  Tayland S Thammasin
  HOÇAKAL
  Tayland S Thammasin vay
  Tayland K Tantianankul
  Tayland K Tantianankul
  HOÇAKAL

Bölüm 4

lk tur kinci tur Üçüncü Tur
                             
6 Tayland Avihingsanon
  HOÇAKAL
6 Tayland Avihingsanon 18 15
  Çin Lin GP 21 21
  Çin Lin GP
  HOÇAKAL
  Çin Lin GP 15 22 21
  Malezya M Haim 21 20 16
  Çin Taypesi Cheng Pw
  HOÇAKAL
  Çin Taypesi Cheng Pw 14 11
  Malezya M Haim 21 21
  Malezya M Haim
  HOÇAKAL

Alt yars

5. Bölüm

lk tur kinci tur Üçüncü Tur
                             
  Çin Huang YX 21 21
  Hong Kong Çan YK 10 10
  Çin Huang YX 16 21 21
  Çin Taypesi hsueh hy 21 16 17
  HOÇAKAL
  Çin Taypesi hsueh hy
  Çin Huang YX
5 Çin Xue S vay
  HOÇAKAL
  Tayland K Phetpradab
  Tayland K Phetpradab 16 17
5 Çin Xue S 21 21
  HOÇAKAL
5 Çin Xue S

6. Bölüm

lk tur kinci tur Üçüncü Tur
                             
  HOÇAKAL
  Tayland Bir Namkul
  Tayland Bir Namkul 18 16
  Çin Liao JW 21 21
  HOÇAKAL
  Çin Liao JW
  Çin Liao JW 21 15 9
4 Singapur D Wong 18 21 21
  HOÇAKAL
  Çin Zhu SY
  Çin Zhu SY 21 19 20
4 Singapur D Wong 12 21 22
  HOÇAKAL
4 Singapur D Wong

Bölüm 7

lk tur kinci tur Üçüncü Tur
                             
  HOÇAKAL
  Çin Guo K
  Çin Guo K 21 21
  Endonezya S Kuncoro 12 13
  HOÇAKAL
  Endonezya S Kuncoro
  Çin Guo K 19 21 18
  Çin Taypesi Kuo bilgisayar 21 14 21
  HOÇAKAL
  Çin Taypesi Kuo bilgisayar
  Çin Taypesi Kuo bilgisayar 21 21 21
8 Amerika Birleik Devletleri H Shu 12 23 11
  HOÇAKAL
8 Amerika Birleik Devletleri H Shu

Bölüm 8

lk tur kinci tur Üçüncü Tur
                             
  HOÇAKAL
  Tayland M Narongrit
  Tayland M Narongrit 8 19
  Çin Taypesi Lin Yh 21 21
  HOÇAKAL
  Çin Taypesi Lin Yh
  Çin Taypesi Lin Yh 10 13
2 Çin Tian HW 21 21
  HOÇAKAL
  Çin Zhou ZQ
  Çin Zhou ZQ 11 16
2 Çin Tian HW 21 21
  HOÇAKAL
2 Çin Tian HW

tek bayanlar

tohumlar

  1. Kanada Michelle Li (Çekildi)
  2. Amerika Birleik Devletleri Iris Wang (kinci Tur)
  3. Çin Yao Xue (kinci Tur)
  4. Çin Taypesi Hung Shih-han (kinci Tur)

Finaller

yar finaller son
                   
  Çin Hui Xirui 21 21
Japonya Chisato Hoi 7 18
  Çin Hui Xirui 13 9
Çin O Bingjiao 21 21
  Çin O Bingjiao 21 21
Çin Chen Yufei 13 10

Üst yar

Bölüm 1

lk tur kinci tur Çeyrek finaller
                             
1 Kanada M Li
  HOÇAKAL
1 Kanada M Li vay
  Çin Hui XR
  Çin Hui XR
  HOÇAKAL
  Çin Hui XR 21 21
  Çin Gao FJ 10 14
  Çin Gao FJ
  HOÇAKAL
  Çin Gao FJ 22 21 21
  Çin Chen XX 24 18 19
  Çin Chen XX 21 21
  Avustralya M Güne 8 6

Bölüm 2

lk tur kinci tur Çeyrek finaller
                             
4 Çin Taypesi Asl Sh
  HOÇAKAL
4 Çin Taypesi Asl Sh 18 14
  Çin Hayran BENM 21 21
  Çin Hayran BENM 21 21
  Çek Cumhuriyeti Z Pavelkova 12 11
  Çin Hayran BENM 15 17
  Japonya C Hoi 21 21
  Japonya C Hoi
  HOÇAKAL
  Japonya C Hoi 21 21
  Tayland S Katethong 13 14
  Tayland S Katethong 11 21 21
  Çin Taypesi Yu Ch 21 15 17

Alt yars

3. Bölüm

lk tur kinci tur Çeyrek finaller
                             
  Slovakya J Ciznarova 6 4
  Çin Zhang YM 21 21
  Çin Zhang YM 10 1 r,
  Çin o BJ 21 6
  HOÇAKAL
  Çin o BJ
  Çin o BJ 21 21
  Çin en YY 10 17
  Çin en YY 21 21
  Avusturya S Prutsch 7 10
  Çin en YY 21 21
3 Çin yao X 13 14
  HOÇAKAL
3 Çin yao X

Bölüm 4

lk tur kinci tur Çeyrek finaller
                             
  Çin Li Y 21 18 21
  Çin Taypesi Lee Ch 12 21 15
  Çin Li Y 18 22
  Tayland P Chochuwong 21 24
  HOÇAKAL
  Tayland P Chochuwong
  Tayland P Chochuwong 11 15
  Çin Chen YF 21 21
  Çin Chen YF 21 21
  Çin Taypesi Çan Mh 16 15
  Çin Chen YF 21 21
2 Amerika Birleik Devletleri ben Wang 14 14
  HOÇAKAL
2 Amerika Birleik Devletleri ben Wang

Erkekler çiftler

tohumlar

Finaller

yar finaller son
                   
Çin Taypesi Liao Min-chun
Çin Taypesi Tseng Min-hao
7 13
4 Çin Wang Yilu Zhang Wen
Çin
21 21
4 Çin Wang Yilu Zhang Wen
Çin
15 21 12
3 Çin Li Junhui Liu Yuchen
Çin
21 19 21
3 Çin Li Junhui Liu Yuchen
Çin
17 21 21
Çin Kang Jun Liu Cheng
Çin
21 17 13

Üst yar

Bölüm 1

lk tur kinci tur Çeyrek finaller
                             
1 Çin Liu XL Qiu ZH
Çin
  HOÇAKAL
1 Çin Liu XL Qiu ZH
Çin
17 21
  Çin Taypesi Liao Mc
Çin Taypesi Tseng Mh
21 23
  Çin O JT Zheng SW
Çin
21 19 19
  Çin Taypesi Liao Mc
Çin Taypesi Tseng Mh
12 21 21
  Çin Taypesi Liao Mc
Çin Taypesi Tseng Mh
21 21
  Malezya Hoon TH Lim KW
Malezya
16 18
  Malezya Hoon TH Lim KW
Malezya
  HOÇAKAL
  Malezya Hoon TH Lim KW
Malezya
21 21
  Singapur T Hee H Wijaya
Singapur
19 11
  Singapur T Hee H Wijaya
Singapur
21 21
  Tayland M Narongrit K Tantianankul
Tayland
16 18

Bölüm 2

lk tur kinci tur Çeyrek finaller
                             
4 Çin Wang YL Zhang W
Çin
  HOÇAKAL
4 Çin Wang YL Zhang W
Çin
21 21
  Malezya Chooi KM Ow YH
Malezya
10 16
  Malezya Chooi KM Ow YH
Malezya
21 21
  Çin Taypesi Liu Wc Yang Ph
Çin Taypesi
18 17
4 Çin Wang YL Zhang W
Çin
21 21
  Çin Taypesi Lu Cy Tien Tc
Çin Taypesi
14 11
  Hollanda R Bosch Huang Pj
Çin Taypesi
  HOÇAKAL
  Hollanda R Bosch Huang Pj
Çin Taypesi
21 17 17
  Çin Taypesi Lu Cy Tien Tc
Çin Taypesi
14 21 21
  Endonezya A Pratama R Suwardi
Endonezya
21 18 18
  Çin Taypesi Lu Cy Tien Tc
Çin Taypesi
17 21 21

Alt yars

3. Bölüm

lk tur kinci tur Çeyrek finaller
                             
  Malezya Tan WG Teo EY
Malezya
21 15 21
  Çin Taypesi Chang Kc Wang Cl
Çin Taypesi
16 21 17
  Malezya Tan WG Teo EY
Malezya
22 19
  Çin Huang KX Yu XY
Çin
24 21
  Çin Huang KX Yu XY
Çin
21 21
  Çin Taypesi Cheng Pw Lin Yh
Çin Taypesi
10 13
  Çin Huang KX Yu XY
Çin
16 21 16
3 Çin Li JH Liu YC
Çin
21 12 21
  Endonezya MF Gideon KS Sukamuljo
Endonezya
17 21 17
  Çin Taypesi Lin Cy Wu Hl
Çin Taypesi
21 14 21
  Çin Taypesi Lin Cy Wu Hl
Çin Taypesi
14 18
3 Çin Li JH Liu YC
Çin
21 21
  HOÇAKAL
3 Çin Li JH Liu YC
Çin

Bölüm 4

lk tur kinci tur Çeyrek finaller
                             
  Çin Kang J Liu C
Çin
21 19 24
  Çin Taypesi Liang Jw Lu Cp
Çin Taypesi
12 21 22
  Çin Kang J Liu C
Çin
21 21
  Tayland K Ketlen D Puavaranukroh
Tayland
17 10
  HOÇAKAL
  Tayland K Ketlen D Puavaranukroh
Tayland
  Çin Kang J Liu C
Çin
21 21
  Japonya H Saeki R Taohata
Japonya
16 18
  Japonya H Saeki R Taohata
Japonya
21 15 22
  Malezya Mak HC
Malezya Teo KS
17 21 20
  Japonya H Saeki R Taohata
Japonya
17 21 21
2 Singapur D Chrisnanta C Triyachart
Singapur
21 10 20
  HOÇAKAL
2 Singapur D Chrisnanta C Triyachart
Singapur

çift bayanlar

tohumlar

Finaller

yar finaller son
                   
1 Malezya Vivian Hoo Kah Mun Woon Khe Wei
Malezya
21 9
Çin Tang Jinhua Zhong Qianxin
Çin
23 21
Çin Tang Jinhua Zhong Qianxin
Çin
21 11 21
3 Çin Bao Yixin Tang Yuanting
Çin
14 21 17
3 Çin Bao Yixin Tang Yuanting
Çin
21 21
Çin Chen Qingchen Jia Yifan
Çin
17 16

Üst yar

Bölüm 1

lk tur kinci tur Çeyrek finaller
                             
1 Malezya V Hoo Woon KW
Malezya
  HOÇAKAL
1 Malezya V Hoo Woon KW
Malezya
18 21 21
  Çin Du Y Li YH
Çin
21 18 12
  Çin Du Y Li YH
Çin
  HOÇAKAL
1 Malezya V Hoo Woon KW
Malezya
21 21
  Japonya Bir Higashino C Hoshi
Japonya
15 11
  Japonya Bir Higashino C Hoshi
Japonya
  HOÇAKAL
  Japonya Bir Higashino C Hoshi
Japonya
21 21
  Tayland S Katethong P Pransopon
Tayland
12 15
  Tayland S Katethong P Pransopon
Tayland
  HOÇAKAL

Bölüm 2

lk tur kinci tur Çeyrek finaller
                             
4 Çin Taypesi Chen Hh Lai Cw
Çin Taypesi
  HOÇAKAL
4 Çin Taypesi Chen Hh Lai Cw
Çin Taypesi
21 21
  Çin Huang DP Zhu MC
Çin
13 10
  Çin Huang DP Zhu MC
Çin
  HOÇAKAL
4 Çin Taypesi Chen Hh Lai Cw
Çin Taypesi
10 19
  Çin Tang JH Zhong QX
Çin
21 21
  Çin Taypesi Chiang Kh Wu FC
Çin Taypesi
  HOÇAKAL
  Çin Taypesi Chiang Kh Wu FC
Çin Taypesi
13 10
  Çin Tang JH Zhong QX
Çin
21 21
  Malezya Çene KM Yemek MK
Malezya
15 13
  Çin Tang JH Zhong QX
Çin
21 21

Alt yars

3. Bölüm

lk tur kinci tur Çeyrek finaller
                             
  Çin Taypesi Chang Ch Chang Ht
Çin Taypesi
  Tayland P Chochuwong C Teachavorasinskun
Tayland
vay
  Çin Taypesi Chang Ch Chang Ht
Çin Taypesi
13 12
  Çin Taypesi Hsieh Pc Wu Tj
Çin Taypesi
21 21
  HOÇAKAL
  Çin Taypesi Hsieh Pc Wu Tj
Çin Taypesi
  Çin Taypesi Hsieh Pc Wu Tj
Çin Taypesi
11 12
3 Çin Bao YX Tang YT
Çin
21 21
  HOÇAKAL
  Endonezya S Andini M Giovani
Endonezya
  Endonezya S Andini M Giovani
Endonezya
4 9
3 Çin Bao YX Tang YT
Çin
21 21
  HOÇAKAL
3 Çin Bao YX Tang YT
Çin

Bölüm 4

lk tur kinci tur Çeyrek finaller
                             
  Singapur V Neo S Sari
Singapur
15 12
  Çin Chen QC Jia YF
Çin
21 21
  Çin Chen QC Jia YF
Çin
21 21
  Çin Taypesi Cheng Cy Lee Ch
Çin Taypesi
13 15
  HOÇAKAL
  Çin Taypesi Cheng Cy Lee Ch
Çin Taypesi
  Çin Chen QC Jia YF
Çin
21 21
  Çin Taypesi Cheng Wh Shaui Pl
Çin Taypesi
19 12
  HOÇAKAL
  Çin Taypesi Cheng Wh Shaui Pl
Çin Taypesi
  Çin Taypesi Cheng Wh Shaui Pl
Çin Taypesi
23 21
2 Malezya Lim YL Lee MY
Malezya
21 19
  HOÇAKAL
2 Malezya Lim YL Lee MY
Malezya

Kark çiftler

tohumlar

Finaller

yar finaller son
                   
1 Çin Liu Cheng Bao Yixin
Çin
21 17 21
Malezya Chan Peng Yaknda Goh Liu Ying
Malezya
17 21 17
1 Çin Liu Cheng Bao Yixin
Çin
18 21 26
3 Endonezya Edi Subaktiar Gloria Emanuelle Widjaja
Endonezya
21 15 24
3 Endonezya Edi Subaktiar Gloria Emanuelle Widjaja
Endonezya
21 23
Çin Wang Yilu Tang Yuanting
Çin
17 21

Üst yar

Bölüm 1

lk tur kinci tur Çeyrek finaller
                             
1 Çin Liu C Bao YX
Çin
  HOÇAKAL
1 Çin Liu C Bao YX
Çin
21 21
  Çin Taypesi Chang Kc Chang Ht
Çin Taypesi
8 13
  Çin Yu XY Zhu MC
Çin
18 11
  Çin Taypesi Chang Kc Chang Ht
Çin Taypesi
21 21
1 Çin Liu C Bao YX
Çin
21 21
  Malezya Tan AQ Lai PJ
Malezya
19 18
  Çin TaypesiTseng Mh Lai Cw
Çin Taypesi
15 10
  Malezya Tan AQ Lai PJ
Malezya
21 21
  Malezya Tan AQ Lai PJ
Malezya
21 21
  Singapur T Hee Tan WH
Singapur
14 17
  Çin Taypesi Lu Cp Yu Ch
Çin Taypesi
16 19
  Singapur T Hee Tan WH
Singapur
21 21

Bölüm 2

lk tur kinci tur Çeyrek finaller
                             
4 Endonezya R Alexander M Oktaviani
Endonezya
  HOÇAKAL
4 Endonezya R Alexander M Oktaviani
Endonezya
21 24 16
  Singapur C Triyachart S Sari
Singapur
15 26 21
  Singapur C Triyachart S Sari
Singapur
21 21
  Çin Taypesi Huang Pj Shuai Pl
Çin Taypesi
18 15
  Singapur C Triyachart S Sari
Singapur
20 16
  Malezya Chan PS Goh LY
Malezya
22 21
  Malezya Chan PS Goh LY
Malezya
21 21
  Çin Li JH Zhong QX
Çin
13 14
  Malezya Chan PS Goh LY
Malezya
21 21
  Çin O JT Du Y
Çin
15 13
  Çin Taypesi Lin Cy Wu Tj
Çin Taypesi
16 16
  Çin O JT Du Y
Çin
21 21

Alt yars

3. Bölüm

lk tur kinci tur Çeyrek finaller
                             
  Tayland K Leelavechabutr P Pransopon
Tayland
16 10
  Çin Taypesi Liao Mc Chen Hh
Çin Taypesi
21 21
  Çin Taypesi Liao Mc Chen Hh
Çin Taypesi
15 16
  Çin Huang KX Huang DP
Çin
21 21
  Çin Taypesi Wang Cl Cheng Cy
Çin Taypesi
14 9
  Çin Huang KX Huang DP
Çin
21 21
  Çin Huang KX Huang DP
Çin
14 21 15
3 Endonezya E Subaktiar G Widjaja
Endonezya
21 9 21
  Çin Zheng GB Chen QC
Çin
21 21
  Malezya Wong FY Chow MK
Malezya
8 13
  Çin Zheng GB Chen QC
Çin
17 19
3 Endonezya E Subaktiar G Widjaja
Endonezya
21 21
  HOÇAKAL
3 Endonezya E Subaktiar G Widjaja
Endonezya

Bölüm 4

lk tur kinci tur Çeyrek finaller
                             
  Çin Taypesi Lu Cy Cheng Wh
Çin Taypesi
20 21
  Malezya Tan CT Lai SJ
Malezya
22 23
  Malezya Tan CT Lai SJ
Malezya
17 21 21
  Malezya Chooi KM Lee BENM
Malezya
21 16 16
  Malezya Chooi KM Lee BENM
Malezya
21 21
  Çin Taypesi Wu Hl Hsieh Bilgisayar
Çin Taypesi
19 19
  Malezya Tan CT Lai SJ
Malezya
11 13
  Çin Wang YL Tang YT
Çin
21 21
  Çin Wang YL Tang YT
Çin
21 21
  Çin Taypesi Liang Jw Lee Ch
Çin Taypesi
8 15
  Çin Wang YL Tang YT
Çin
17 21 21
2 Singapur D Chrisnanta V Neo
Singapur
21 18 16
  HOÇAKAL
2 Singapur D Chrisnanta V Neo
Singapur

Referanslar

Opiniones de nuestros usuarios

Efe Usta

2015 Çin Ustalar Grand Prix Altn girişi benim için çok faydalı oldu.

Azad Akdeniz

İnternette her zaman okunan tipik bir şey olmayan 2015 Çin Ustalar Grand Prix Altn hakkında farklı bir şey bulmam gerekiyordu ve 2015 Çin Ustalar Grand Prix Altn'ın bu makalesini beğendim.

Ferhat Genç

Öğrenmek her zaman iyidir. 2015 Çin Ustalar Grand Prix Altn ile ilgili makale için teşekkürler.

Ilham Sönmez

2015 Çin Ustalar Grand Prix Altn ile ilgili makale eksiksiz ve iyi açıklanmış. Virgül eklemem veya kaldırmam.

Nazan Atalay

2015 Çin Ustalar Grand Prix Altn hakkındaki bu gönderi çok ilginç.