2015 CS Buz Mücadelesi



İnsanoğlunun 2015 CS Buz Mücadelesi ile ilgili yüzyıllardır biriktirdiği tüm bilgiler artık internette mevcut ve biz de sizin için en erişilebilir şekilde derledik ve sipariş verdik. 2015 CS Buz Mücadelesi ile ilgili bilmek istediğiniz her şeye hızlı ve verimli bir şekilde erişebilmenizi istiyoruz; deneyiminizin hoş olduğunu ve 2015 CS Buz Mücadelesi ile ilgili aradığınız bilgiyi gerçekten bulduğunuzu hissettiğinizi.

Hedeflerimize ulaşmak için yalnızca 2015 CS Buz Mücadelesi hakkında en güncel, anlaşılır ve doğru bilgileri elde etmek için değil, aynı zamanda tasarımın, okunaklılığın, yükleme hızının ve kullanılabilirliğinin sağlanmasına da büyük özen gösterdik. sayfa mümkün olduğunca keyifli olsun, böylece başka hiçbir şey için endişelenmenize gerek kalmadan temel konulara odaklanabilir, 2015 CS Buz Mücadelesi ile ilgili mevcut tüm veri ve bilgileri bilebilirsiniz, biz zaten sizin için hallettik. Umarız amacımıza ulaşmışızdır ve 2015 CS Buz Mücadelesi ile ilgili istediğiniz bilgileri bulmuşsunuzdur. Bu nedenle, sizi memnuniyetle karşılıyoruz ve scientiatr.com kullanma deneyiminin keyfini çıkarmaya devam etmenizi öneririz.

2015 Buz Mücadelesi
Tür: ISU Challenger Serisi
Tarih: 27-31 Ekim 2015
Sezon: 2015-16
Yer: Graz , Avusturya
Host: Paten Avusturya
mekan: Liebenauer Eishalle
ampiyonlar
Tek erkekler Artur Dmitriev, Jr.
Rusya
Bayanlar Tekler: Mirai Nagasu
Amerika Birleik Devletleri
Çifti pateni: Alexa Scimeca / Chris Knierim
Amerika Birleik Devletleri
Buz dans: Danielle Thomas / Daniel Eaton
Amerika Birleik Devletleri
Önceki:
2014 Buz Mücadelesi
Sonraki:
2016 Buz Mücadelesi

2015 Buz Mücadelesi üst düzey bir uluslararas oldu artistik patinaj yarmas içinde Liebenauer Eishalle geç Ekim 2015'ten düzenlenen Graz , Avusturya . O bir parçasyd 2015-16 ISU Challenger Serisi . Madalya disiplinlerinde verildi tek erkeklerin bayan tekler , çift patinaj ve buz dans .

Girdileri

Ön kaytlar, 6 Ekim 2015 tarihinde yaymlanmtr.

ülke Erkekler Bayan Çiftler Buz dans
 Ermenistan Tina Garabedian / Simon Proulx'n-Senecal
 Avustralya Kailani Craine
 Avusturya Mario-Rafael yon
Simon-Gabriel yon
Manuel Koll
Christina Grill
Ines Wohlmuth
Nina Larissa Wolfslast
Barbora Silná / Juri Kurakin
 Belçika jorik Hendrickx Loena Hendrickx
 Bosna Hersek Arijana Tirak
 Çek Cumhuriyeti Jiri Belohradsky
Petr Kotlaík
Anna Duková
Elizaveta Ukolova
 Estonya Gerli Liinamäe
 Finlandiya Viktor Zubik Nelma Hede
Emilia Toikkanen
Olesia Karmi / Max Lindholm
 Almanya Anton Kempf Lutricia Bock
Nathalie Weinzierl
Mari Vartmann / Ruben Blommaert
 Macaristan Fruzsina Medgyesi
Ivett Tóth
 srail Aimee Buchanan
 talya Adrien Bannister
Alessandro Fadini
Sara Casella
Sara Falotico
Nicole Della Monica / Matteo Guarise Misato Komatsubara / Andrea Fabbri
Yasemin Tessari / Francesco Fioretti
 Litvanya Inga Januleviit
 Kuzey Kore Ryom Tae-ok / Kim Ju-sik
 Norveç Camilla Gjersem
 Rusya Artur Dmitriyev, Jr.
Mikhail Kolyada
Anton Shulepov
Maria Artemieva
Serafima Sakhanovich
 Slovenya Dasa Grm
 Güney Kore Yura Min / Alexander Gamelin
  sviçre Stéphane Walker Matilde Gianocca
 Birleik Krallk Phillip Harris
 Amerika Birleik Devletleri Jason Brown
Ürdün Moeller
Mirai Nagasu
Tyler Pierce
Jessica Calalang / Zack Sidhu
Alexa Scimeca / Chris Knierim
Danielle Thomas / Daniel Eaton

Sonuçlar: Challenger Serisi

Madalya özeti

Disiplin Altn Gümü Bronz
Erkekler Rusya Artur Dmitriyev, Jr. Amerika Birleik Devletleri Jason Brown Rusya Mikhail Kolyada
Bayan Amerika Birleik Devletleri Mirai Nagasu Rusya Maria Artemieva Amerika Birleik Devletleri Tyler Pierce
Çiftler Amerika Birleik Devletleri Alexa Scimeca / Chris Knierim Almanya Mari Vartmann / Ruben Blommaert talya Nicole Della Monica / Matteo Guarise
Buz dans Amerika Birleik Devletleri Danielle Thomas / Daniel Eaton talya Misato Komatsubara / Andrea Fabbri Finlandiya Olesia Karmi / Max Lindholm

Erkekler

rütbe isim ulus Genel Toplam SP FS
1 Artur Dmitriyev, Jr.  Rusya 247,57 2 84,46 2 163,11
2 Jason Brown  Amerika Birleik Devletleri 240,65 1 85,29 4 155.36
3 Mikhail Kolyada  Rusya 239,77 3 74.86 1 164,91
4 jorik Hendrickx  Belçika 233,47 4 74,55 3 158,92
5 Anton Shulepov  Rusya 215,01 5 74.16 5 140,85
6 Phillip Harris  Birleik Krallk 183,33 6 65,93 6 117,40
7 Ürdün Moeller  Amerika Birleik Devletleri 178,21 7 63.50 9 114,71
8 Stéphane Walker   sviçre 175,44 8 60.39 8 115,05
9 Jiri Belohradsky  Çek Cumhuriyeti 167,55 9 54.71 10 112,84
10 Anton Kempf  Almanya 163,69 12 47.28 7 116,41
11 Adrien Bannister  talya 153,42 10 53.41 11 100,01
12 Mario-Rafael yon  Avusturya 137,12 14 43,77 12 93,35
13 Viktor Zubik  Finlandiya 134,54 13 44,69 13 89,85
14 Alessandro Fadini  talya 131,10 11 47.83 14 83,27
15 Manuel Koll  Avusturya 113,09 15 37.11 15 75.98
16 Simon-Gabriel yon  Avusturya 95.71 16 29.98 16 65.73
WD Petr Kotlaík  Çek Cumhuriyeti

Bayan

rütbe isim ulus Genel Toplam SP FS
1 Mirai Nagasu  Amerika Birleik Devletleri 169,38 2 57.85 1 111,53
2 Maria Artemieva  Rusya 166,81 3 57.49 2 109,32
3 Tyler Pierce  Amerika Birleik Devletleri 162,69 1 58,47 3 104,22
4 Serafima Sakhanovich  Rusya 157,73 5 54,39 4 103,34
5 ivett Tóth  Macaristan 150,15 4 54,89 5 95.26
6 Anna Duková  Çek Cumhuriyeti 142,23 6 53,83 9 88.40
7 Kailani Craine  Avustralya 141,59 8 49.70 6 91,89
8 Lutricia Bock  Almanya 141,07 7 50.14 7 90,93
9 Dasa Grm  Slovenya 134,35 12 44.94 8 89,41
10 Nathalie Weinzierl  Almanya 128,49 9 47,73 11 80.76
11 Aimee Buchanan  srail 122,83 11 45.07 13 77.76
12 Sara Casella  talya 120,75 19 38.49 10 82,26
13 Elizaveta Ukolova  Çek Cumhuriyeti 118,65 13 42.62 15 76.03
14 Fruzsina Medgyesi  Macaristan 118,47 10 47.32 17 71.15
15 Emilia Toikkanen  Finlandiya 115,15 16 40.58 16 74,57
16 Camilla Gjersem  Norveç 114,71 21 36.55 12 78,16
17 Inga Januleviit  Litvanya 112,55 22 35.23 14 77,32
18 Gerli Liinamäe  Estonya 109,17 17 40.45 18 68.72
19 Matilde Gianocca   sviçre 106,02 20 37.69 19 68.33
20 Sara Falotico  talya 104.72 15 40.84 20 63,88
21 Nelma Hede  Finlandiya 103,65 14 42.10 21 61.55
22 Nina Larissa Wolfslast  Avusturya 92,42 23 31.40 22 61.02
23 Christina Grill  Avusturya 85,43 24 27.94 23 57.49
24 Ines Wohlmuth  Avusturya 76.62 25 22.11 24 54.51
25 Arijana Tirak  Bosna Hersek 45.47 26 15.54 25 29,93
WD Loena Hendrickx  Belçika 18 39.92

Çiftler

rütbe isim ulus Genel Toplam SP FS
1 Alexa Scimeca / Chris Knierim  Amerika Birleik Devletleri 189,28 1 68,74 1 120,54
2 Mari Vartmann / Ruben Blommaert  Almanya 155,62 3 56.38 2 99,24
3 Nicole Della Monica / Matteo Guarise  talya 154,78 2 58.34 4 96,44
4 Jessica Calalang / Zack Sidhu  Amerika Birleik Devletleri 150.96 4 52,58 3 98,38
5 Ryom Tae-ok / Kim Ju-sik  Kuzey Kore 132,18 5 44.16 5 88,02

Buz dans

rütbe isim ulus Genel Toplam SD FD
1 Danielle Thomas / Daniel Eaton  Amerika Birleik Devletleri 132,44 1 52.34 1 80,10
2 Misato Komatsubara / Andrea Fabbri  talya 126,66 2 51.76 3 74,90
3 Olesia Karmi / Max Lindholm  Finlandiya 124,26 4 49.32 2 74,94
4 Barbora Silná / Juri Kurakin  Avusturya 123.60 3 51.08 4 72,52
5 Yura Min / Alexander Gamelin  Güney Kore 107,76 6 40.48 5 67.28
6 Tina Garabedian / Simon Proulx'n-Senecal  Ermenistan 102,54 7 39,90 6 62.64
7 Yasemin Tessari / Francesco Fioretti  talya 97,16 5 41.12 7 56.04

Bulgular: Leo Scheu Memorial

Madalya özeti: Genç

Disiplin Altn Gümü Bronz
Erkekler Petr Gumennik Daniel Grassl Catalin Dimitrescu
Bayan Stanislava Konstantinova Maria Perederova Kristina saev

Madalya özeti: leri acemi

Disiplin Altn Gümü Bronz
Erkekler Gabriel Folkesson Maxim Knorr Jonathan Egyptsson
Bayan Alina Uruadze Ann-Christin Marold Dora Nagy

Referanslar

D balantlar

Opiniones de nuestros usuarios

Halil Taşçi

Bu 2015 CS Buz Mücadelesi girdisi, son anda yarın için çalışmamı tamamlamama yardımcı oldu. Vikipedi'yi tekrar çektiğimi görebiliyordum, öğretmenin bize yasakladığı bir şey. Beni kurtardığın için teşekkürler.

Timur Bayram

2015 CS Buz Mücadelesi hakkındaki bu gönderi çok ilginç.

Efe Koca

Öğrenmek her zaman iyidir. 2015 CS Buz Mücadelesi ile ilgili makale için teşekkürler.

Baha Durmaz

2015 CS Buz Mücadelesi ile ilgili güzel bir yazı olmuş. Gereken bilgileri aşırıya kaçmadan veriyor.