2015 Danimarka Süper Serisi Premier



İnsanoğlunun 2015 Danimarka Süper Serisi Premier ile ilgili yüzyıllardır biriktirdiği tüm bilgiler artık internette mevcut ve biz de sizin için en erişilebilir şekilde derledik ve sipariş verdik. 2015 Danimarka Süper Serisi Premier ile ilgili bilmek istediğiniz her şeye hızlı ve verimli bir şekilde erişebilmenizi istiyoruz; deneyiminizin hoş olduğunu ve 2015 Danimarka Süper Serisi Premier ile ilgili aradığınız bilgiyi gerçekten bulduğunuzu hissettiğinizi.

Hedeflerimize ulaşmak için yalnızca 2015 Danimarka Süper Serisi Premier hakkında en güncel, anlaşılır ve doğru bilgileri elde etmek için değil, aynı zamanda tasarımın, okunaklılığın, yükleme hızının ve kullanılabilirliğinin sağlanmasına da büyük özen gösterdik. sayfa mümkün olduğunca keyifli olsun, böylece başka hiçbir şey için endişelenmenize gerek kalmadan temel konulara odaklanabilir, 2015 Danimarka Süper Serisi Premier ile ilgili mevcut tüm veri ve bilgileri bilebilirsiniz, biz zaten sizin için hallettik. Umarız amacımıza ulaşmışızdır ve 2015 Danimarka Süper Serisi Premier ile ilgili istediğiniz bilgileri bulmuşsunuzdur. Bu nedenle, sizi memnuniyetle karşılıyoruz ve scientiatr.com kullanma deneyiminin keyfini çıkarmaya devam etmenizi öneririz.

2015 Danimarka Süper Serisi Premier
Turnuva detaylar
Tarih 13 Ekim 2015 18 Ekim 2015 ( 2015-10-13 ) ( 2015-10-18 )
Seviye Süper Seri Premier
Toplam para ödülü 650.000 ABD Dolar
mekan Odense Spor Park
Konum Odense , Danimarka
ampiyonlar
tek erkekler Çin Chen Uzun
tek bayanlar Çin Li Xuerui
Erkekler çiftler Güney Kore Lee Yong-dae Yoo Yeon-seong
Güney Kore
çift bayanlar Güney Kore Jung Kyung-eun Shin Seung-chan
Güney Kore
Kark çiftler Güney Kore Ko Sung-hyun Kim Ha-na
Güney Kore
2014 2016

2015 Danimarka Süper Serisi Premier dokuzuncu Süper Serisi badminton turnuvas oldu 2015 BWF Super Series . Turnuva gerçekleti Odense , Danimarka , 13-18 Ekim 2015 den $ ve 650.000 toplam ödül vard. Ana kuralarn tüm be disiplininde dört yeri doldurmak için bir yeterlilik düzenlendi.

tek erkekler

tohumlar

  1. Çin Chen Uzun (ampiyon)
  2. Danimarka Ocak Ø. Jørgensen (Çeyrek Finaller)
  3. Çin Lin Dan (Çeyrek Finaller)
  4. Japonya Kento Momota (Çeyrek Finaller)
  5. Hindistan Srikanth Kidambi (kinci tur)
  6. Danimarka Viktor Axelsen (Yar Finaller)
  7. Çin Taypesi Chou Tien-chen (Yar Finaller)
  8. Hindistan Parupalli Kashyap (lk tur)
Vasf


Eleme çekilii

Niteleyici 1

lk tur kinci tur
                   
PFR Danimarka R Messerschmidt 21 21
  Almanya F Roth 19 18
PFR Danimarka R Messerschmidt 16 12
  Estonya R Zorunluluk 21 21
  Estonya R Zorunluluk 19 22 21
  Danimarka J Kii 21 20 14 Üçüncü Tur
 
 

Niteleyici 2

lk tur kinci tur
                   
4 Japonya K etiketi 21 17 16
PFR Danimarka K Bruun 11 21 21
PFR Danimarka K Bruun 20 20
  Danimarka $ Fladberg 22 22
  Danimarka $ Fladberg 21 21
  Norveç M Myhre 15 16 Üçüncü Tur
 
 

Niteleyici 3

lk tur kinci tur
                   
  Çek Cumhuriyeti P Kukal 15 11
  Danimarka E Muhafaza 21 21
  Danimarka E Muhafaza 21 21
  Danimarka F Quach 16 10
  Danimarka F Quach 21 21
PFR skoçya Bir Casey 9 10 Üçüncü Tur
 
 

Niteleyici 4

lk tur kinci tur
                   
  Danimarka C Lind Thomsen 21 17 21
  Endonezya AK Tedjono 11 21 17
  Danimarka C Lind Thomsen 21 21
  Danimarka S Rasmussen 19 16
  Danimarka S Rasmussen 21 21
PFR Fransa J Deschamp 9 11 Üçüncü Tur
 
 

Üst yar

lk tur kinci tur Çeyrek finaller yar finaller
1 Çin Chen L 21 22
Hong Kong Wong WK 12 20 1 Çin Chen L 21 21
PFQ Güney Kore Lee Dk 16 17 Danimarka HK Vittinghus 11 9
Danimarka HK Vittinghus 21 21 1 Çin Chen L 13 21 21
8 Hindistan K Parupalli 14 15 Hong Kong Wei N 21 13 16
Malezya Lee CW 21 21 Malezya Lee CW 18 19
Hong Kong Wei N 14 21 21 Hong Kong Wei N 21 21
Q3 Danimarka E Muhafaza 21 19 15 1 Çin Chen L 15 21 21
3 Çin Lin D 21 21 6 Danimarka V Axelsen 21 17 16
Q1 Estonya R Zorunluluk 15 18 3 Çin Lin D 19 21 21
Hong Kong Hu Y 21 17 21 Hong Kong Hu Y 21 10 16
PFQ irlanda Cumhuriyeti S Evans 19 21 10 3 Çin Lin D 8 7
6 Danimarka V Axelsen 21 21 6 Danimarka V Axelsen 21 21
ngiltere R Ouseph 17 19 6 Danimarka V Axelsen 21 21
Güney Kore olu Wh 21 22 Güney Kore olu Wh 15 6
Hong Kong Ng KL 17 20

Alt yars

lk tur kinci tur Çeyrek finaller yar finaller
Fransa B Leverdez 21 2 19
Çin Tian HW 19 21 21 Çin Tian HW 9 21 18
Q4 Danimarka CL Thomsen 17 12 7 Çin Taypesi Chou Tc 21 14 21
7 Çin Taypesi Chou Tc 21 21 7 Çin Taypesi Chou Tc 21 20 21
Hindistan HS Prannoy 21 21 15 4 Japonya K Momota 19 22 15
Çin Taypesi Hsu Jh 23 19 21 Çin Taypesi Hsu Jh 21 15 16
Tayland B Ponsana 21 14 19 4 Japonya K Momota 18 21 21
4 Japonya K Momota 17 21 21 7 Çin Taypesi Chou Tc 8 20
Endonezya T Sugiarto 21 21 Endonezya T Sugiarto 21 22
Japonya S Sasaki 11 12 Endonezya T Sugiarto 21 21
PFQ Hindistan Bir Jayaram 10 14 5 Hindistan K Srikanth 15 17
5 Hindistan K Srikanth 21 21 Endonezya T Sugiarto 21 21
Q2 Danimarka $ Fladberg 16 19 2 Danimarka J Ø Jørgensen 19 19
Endonezya DH Rumbaka 21 21 Endonezya DH Rumbaka 21 15 19
Çin Wang ZM 17 9 2 Danimarka J Ø Jørgensen 12 21 21
2 Danimarka J Ø Jørgensen 21 21

Finaller

yar finaller son
                   
1 Çin Chen Uzun 15 21 21
6 Danimarka Viktor Axelsen 21 17 16
1 Çin Chen Uzun 21 21
Endonezya Tommy Sugiarto 12 12
7 Çin Taypesi Chou Tien-chen 8 20
Endonezya Tommy Sugiarto 21 22

tek bayanlar

tohumlar

  1. Hindistan Saina Nehwal (kinci tur)
  2. ispanya Carolina Marín (Yar Finaller)
  3. Çin Taypesi Tai Tzu-ying (kinci tur)
  4. Çin Li Xuerui (ampiyon)
  5. Çin Wang Shixian (Çeyrek Finaller)
  6. Çin Wang Yihan (Çeyrek Finaller)
  7. Güney Kore Sung Ji-hyun (Yar Finaller)
  8. Japonya Nozomi Okuhara (kinci tur)
Vasf


Eleme çekilii

Niteleyici 1

lk tur kinci tur
                   
1 Danimarka L Kjaersfeldt P m NS
  Hoçakal
  Hoçakal
  Finlandiya Bir Mikkela
  Finlandiya Bir Mikkela 21 22 22
  Danimarka C Martens 10 24 20 Üçüncü Tur
 
 

Niteleyici 2

lk tur kinci tur
                   
3 Rusya K Polikarpova 21 21
  sveç B Pirzamanbein 2 12
3 Rusya K Polikarpova 24 22
  Çin Taypesi Chen Hh 22 20
  Letonya M Radovska 8 11
  Çin Taypesi Chen Hh 21 21 Üçüncü Tur
 
 

Niteleyici 3

lk tur kinci tur
                   
  Slovakya M Repiska 12 21 16
  Danimarka J Finne-Ipsen 21 17 21
  Danimarka J Finne-Ipsen 10 13
4 Danimarka Madsen'de 21 21
  Estonya L Vana 12 8
4 Danimarka Madsen'de 21 21 Üçüncü Tur
 
 

Niteleyici 4

lk tur kinci tur
                   
  Yeni Zelanda bir rütbe 11 20
  Danimarka M Poulsen 21 22
  Danimarka M Poulsen 21 22
2 irlanda Cumhuriyeti C Büyücü 11 20
  Estonya K Tolmoff 13 16
2 irlanda Cumhuriyeti C Büyücü 21 21 Üçüncü Tur
 
 

Üst yar

lk tur kinci tur Çeyrek finaller yar finaller
1 Hindistan S Nehwal 23 14 21
Tayland B Ongbumrungpan 21 21 18 1 Hindistan S Nehwal 18 13
Tayland P Buranaprasertsuk 10 4 Japonya M Mitani 21 21
Japonya M Mitani 21 21 Japonya M Mitani 13 18
7 Güney Kore Sung Jh 18 21 21 7 Güney Kore Sung Jh 21 21
Japonya S Takahashi 21 12 4 7 Güney Kore Sung Jh 21 21
Hong Kong Cheung NY 21 10 Hong Kong Cheung NY 16 14
Almanya K Schnaase 13 7 r 7 Güney Kore Sung Jh 8 22 10
4 Çin Li XR 10 21 21 4 Çin Li XR 21 20 21
Endonezya L Fanetri 21 19 11 4 Çin Li XR 21 21
Hong Kong Yip PY 16 21 Japonya Bir Yamaguchi 16 19
Japonya Bir Yamaguchi 21 23 4 Çin Li XR 23 21
5 Çin Wang SX 21 21 5 Çin Wang SX 21 17
skoçya K Gilmour 8 12 5 Çin Wang SX 21 21
PFQ Danimarka L Kjaersfeldt 21 21 PFQ Danimarka L Kjaersfeldt 14 12
Çin Taypesi Pai Yp 15 17

Alt yars

lk tur kinci tur Çeyrek finaller yar finaller
Japonya Y Haimato 21 21
Amerika Birleik Devletleri ben Wang 15 18 Japonya Y Haimato 10 9
Güney Kore bae yj 9 22 12 6 Çin Wang YH 21 21
6 Çin Wang YH 21 20 21 6 Çin Wang YH 18 19
Endonezya MF Kusumastuti 13 11 Hindistan PV Sindhu 21 21
Hindistan PV Sindhu 21 21 Hindistan PV Sindhu 21 21
Q1 Finlandiya Bir Mikkela 8 9 3 Çin Taypesi Tay Ty 12 15
3 Çin Taypesi Tay Ty 21 21 Hindistan PV Sindhu 21 18 21
Kanada M Li 19 21 21 2 ispanya C Marin 15 21 17
Q3 Danimarka Madsen'de 21 19 13 Kanada M Li 8 22 26
Q2 Rusya K Polikarpova 7 7 8 Japonya N Okuhara 21 20 24
8 Japonya N Okuhara 21 21 Kanada M Li 14 11
Çin Taypesi Hsu Yc 20 15 2 ispanya C Marin 21 21
Q4 Danimarka M Poulsen 22 21 Q4 Danimarka M Poulsen 19 13
Çin Güne Y 10 15 2 ispanya C Marin 21 21
2 ispanya C Marin 21 21

Finaller

yar finaller son
                   
7 Güney Kore Sung Ji-hyun 8 22 10
4 Çin Li Xuerui 21 20 21
4 Çin Li Xuerui 21 21
Hindistan PV Sindhu 19 12
Hindistan PV Sindhu 21 18 21
2 ispanya carolina marin 15 21 17

Erkekler çiftler

tohumlar

  1. Güney Kore Lee Yong-dae / Yoo Yeon-seong (ampiyon)
  2. Endonezya Mohammad Ahsan / Hendra Setiawan (kinci tur)
  3. Çin Fu Haifeng / Zhang Nan (Yar Finaller)
  4. Danimarka Mathias Boe / Carsten Mogensen (Yar Finaller)
  5. Japonya Hiroyuki Endo / Kenichi Hayakawa (kinci tur)
  6. Çin Chai Biao / Hong Wei (Çeyrek Finaller)
  7. Çin Liu Xiaolong / Qiu Zihan (Çeyrek Finaller)
  8. Çin Taypesi Lee Sheng-mu / Tsai Chia-hsin (Çeyrek Finaller)
Vasf


Eleme çekilii

Niteleyici 1

lk tur kinci tur
                   
1 Danimarka M Christiansen D Daugaard
Danimarka
P m NS
  Hoçakal
  Hoçakal
  Almanya M Lamsfuß M E Seidel
Almanya
  Danimarka N Mathiasen L Moelhede
Danimarka
21 14 19
  Almanya M Lamsfuß M E Seidel
Almanya
17 21 21 Üçüncü Tur
 
 

Niteleyici 2

lk tur kinci tur
                   
3 Çin Taypesi Lin Cy Wu Hl
Çin Taypesi
  Hoçakal
3 Çin Taypesi Lin Cy Wu Hl
Çin Taypesi
28 19 18
  Çin Liu C Lu K
Çin
26 21 21
  Danimarka K Antonsen F Sogaard Mortensen
Danimarka
19 18
  Çin Liu C Lu K
Çin
21 21 Üçüncü Tur
 
 

Niteleyici 3

lk tur kinci tur
                   
  Danimarka Bir Bond J Eipe
Danimarka
21 21
  Hong Kong Alan Chan YL Reginald Lee CH
Hong Kong
14 11
  Danimarka Bir Bond J Eipe
Danimarka
16 21 15
  Danimarka S Gravholt N Overgaard
Danimarka
21 14 21
  Danimarka S Gravholt N Overgaard
Danimarka
16 21 21
4 Çin Taypesi Liao Mc Tseng Mh
Çin Taypesi
21 14 19 Üçüncü Tur
 
 

Niteleyici 4

lk tur kinci tur
                   
  Danimarka Doktor Buhl K Knudsen
Danimarka
15 12
  Fransa B Kersaudy G Mittelheisser
Fransa
21 21
  Fransa B Kersaudy G Mittelheisser
Fransa
21 21
2 Belçika M Dierickx F Golinski
Belçika
8 10
  Hoçakal
2 Belçika M Dierickx F Golinski
Belçika
Üçüncü Tur
 
 

Üst yar

lk tur kinci tur Çeyrek finaller yar finaller
1 Güney Kore Lee Yd Yoo Ys
Güney Kore
21 21
Danimarka M Conrad-Petersen M Pieler Kolding
Danimarka
16 13 1 Güney Kore Lee Yd Yoo Ys
Güney Kore
21 21
Almanya M Schwenger J Zurwonne
Almanya
19 14 Güney Kore Ko Sh Shin Bc
Güney Kore
16 19
Güney Kore Ko Sh Shin Bc
Güney Kore
21 21 1 Güney Kore Lee Yd Yoo Ys
Güney Kore
21 21
7 Çin Liu XL Qiu ZH
Çin
21 21 7 Çin Liu XL Qiu ZH
Çin
18 16
ngiltere Ellis P Mills
ngiltere
13 12 7 Çin Liu XL Qiu ZH
Çin
15 21 25
Fransa B Careme R Labar
Fransa
14 14 Çin Li JH Liu YC
Çin
21 15 23
Çin Li JH Liu YC
Çin
21 21 1 Güney Kore Lee Yd Yoo Ys
Güney Kore
21 21
3 Çin Fu HF Zhang N
Çin
21 21 3 Çin Fu HF Zhang N
Çin
17 14
Q3 Danimarka S Gravholt N Overgaard
Danimarka
12 15 3 Çin Fu HF Zhang N
Çin
21 21
Çin Wang YL Zhang W
Çin
10 14 Çin Taypesi Chen Hl Wang Cl
Çin Taypesi
17 11
Çin Taypesi Chen Hl Wang Cl
Çin Taypesi
21 21 3 Çin Fu HF Zhang N
Çin
21 21
8 Çin Taypesi Lee Sm Tsai Ch
Çin Taypesi
21 27 8 Çin Taypesi Lee Sm Tsai Ch
Çin Taypesi
13 18
Q1 Almanya M Lamsfuß M E Seidel
Almanya
18 25 8 Çin Taypesi Lee Sm Tsai Ch
Çin Taypesi
21 20 21
ngiltere M Ellis C Langridge
ngiltere
22 13 Hindistan M Attri B S Reddy
Hindistan
19 22 19
Hindistan M Attri B S Reddy
Hindistan
24 21

Alt yars

lk tur kinci tur Çeyrek finaller yar finaller
Güney Kore Kim Gj Kim Sr
Güney Kore
21 21
Japonya H Hashimoto N Hirata
Japonya
16 15 Güney Kore Kim Gj Kim Sr
Güney Kore
21 17 16
Danimarka K Astrup A Skaarup Rasmussen
Danimarka
20 19 6 Çin Chai B Hong W
Çin
12 21 21
6 Çin Chai B Hong W
Çin
22 21 6 Çin Chai B Hong W
Çin
21 21
Almanya M Fuchs J Schöttler
Almanya
19 15 4 Danimarka M Boe C Mogensen
Danimarka
23 23
Endonezya A Pratama RK Suwardi
Endonezya
21 21 Endonezya A Pratama RK Suwardi
Endonezya
19 16
Malezya Goh VS Tan WK
Malezya
15 21 20 4 Danimarka M Boe C Mogensen
Danimarka
21 21
4 Danimarka M Boe C Mogensen
Danimarka
21 19 22 4 Danimarka M Boe C Mogensen
Danimarka
20 21 17
PFQ Danimarka M Christiansen D Daugaard
Danimarka
17 11 Q2 Çin Liu C Lu K
Çin
22 11 21
Rusya V vanov I Sozonov
Rusya
21 21 Rusya V vanov I Sozonov
Rusya
21 22
Q4 Fransa B Kersaudy G Mittelheisser
Fransa
18 21 12 5 Japonya H Endo K Hayakawa
Japonya
10 20
5 Japonya H Endo K Hayakawa
Japonya
21 16 21 Rusya V vanov I Sozonov
Rusya
19 18
Q2 Çin Liu C Lu K
Çin
21 21 Q2 Çin Liu C Lu K
Çin
21 21
Japonya T Kamura K Sonoda
Japonya
18 14 Q2 Çin Liu C Lu K
Çin
25 23
Polonya Bir Cwalina P Wacha
Polonya
21 16 17 2 Endonezya M Ahsan H Setiawan
Endonezya
23 21
2 Endonezya M Ahsan H Setiawan
Endonezya
11 21 21

Finaller

yar finaller son
                   
1 Güney Kore Lee Yong-dae Yoo Yeon-seong
Güney Kore
21 21
3 Çin Fu Haifeng Zhang Nan
Çin
17 14
1 Güney Kore Lee Yong-dae Yoo Yeon-seong
Güney Kore
21 21
Q2 Çin Liu Cheng Lu Kai
Çin
8 14
4 Danimarka Mathias Boe Carsten Mogensen
Danimarka
20 21 17
Q2 Çin Liu Cheng Lu Kai
Çin
22 11 21

çift bayanlar

tohumlar

Vasf


Eleme çekilii

Niteleyici 1

lk tur kinci tur
                   
1 Tayland C Chaladchalam P Muenwong
Tayland
P m NS
  Hoçakal
  Hoçakal
  Güney Kore Jung Ke Shin Sc.
Güney Kore
  Güney Kore Jung Ke Shin Sc.
Güney Kore
21 21
  Danimarka E Juul Moller C Sentow
Danimarka
5 11 Üçüncü Tur
 
 

Niteleyici 2

lk tur kinci tur
                   
4 Fransa Bir Fontaine Bir Tran
Fransa
  Hoçakal
4 Fransa Bir Fontaine Bir Tran
Fransa
17 21
  Danimarka Bir Madsen ve Nielsen
Danimarka
21 23
  Danimarka S Lundgaard DS Hansen
Danimarka
w / Ö
  Danimarka Bir Madsen ve Nielsen
Danimarka
Üçüncü Tur
 
 

Niteleyici 3

lk tur kinci tur
                   
  Güney Kore Chang Yn Lee Sh
Güney Kore
21 21
  Danimarka C Martens J Van Zaane
Danimarka
6 9
  Güney Kore Chang Yn Lee Sh
Güney Kore
22 21
  Danimarka M Fruergaard S Thygesen
Danimarka
20 9
  Hoçakal
3 Danimarka M Fruergaard S Thygesen
Danimarka
Üçüncü Tur
 
 

Niteleyici 4

lk tur kinci tur
                   
  Danimarka C Finne-Ipsen J Finne-Ipsen
Danimarka
17 21 19
  Almanya L Efler L Kaepplein
Almanya
21 16 21
  Almanya L Efler L Kaepplein
Almanya
Hoçakal
  Hoçakal
2 Fransa M Batomene E Lefel
Fransa
P m NS Üçüncü Tur
 
 

Üst yar

lk tur kinci tur Çeyrek finaller yar finaller
1 Japonya M Matsutomo A Takahashi
Japonya
23 21
Güney Kore Git Ar Yoo Hw
Güney Kore
21 13 1 Japonya M Matsutomo A Takahashi
Japonya
17 13
Q1 Güney Kore Jung Ke Shin Sc.
Güney Kore
21 21 Q1 Güney Kore Jung Ke Shin Sc.
Güney Kore
21 21
Güney Kore Eom Hw Kim Hn
Güney Kore
18 17 Q1 Güney Kore Jung Ke Shin Sc.
Güney Kore
21 21
6 Endonezya NK Maheswari G Polii
Endonezya
13 14 Q3 Güney Kore Chang Yn Lee Sh
Güney Kore
18 19
Q3 Güney Kore Chang Yn Lee Sh
Güney Kore
21 21 Q3 Güney Kore Chang Yn Lee Sh
Güney Kore
21 23
Çin Bao YX Zhong QX
Çin
15 15 Güney Kore Chae Yj Kim Sy
Güney Kore
11 21
Güney Kore Chae Yj Kim Sy
Güney Kore
21 21 Q1 Güney Kore Jung Ke Shin Sc.
Güney Kore
21 21
PFQ Tayland C Chaladchalam P Muenwong
Tayland
15 12 7 Japonya R Kakiiwa M Maeda
Japonya
11 15
Japonya N Fukuman K Yonao
Japonya
21 21 Japonya N Fukuman K Yonao
Japonya
15 21 14
Almanya J Goliszewski C Nelte
Almanya
14 15 Hong Kong Poon LY Tse YS
Hong Kong
21 15 21
Hong Kong Poon LY Tse YS
Hong Kong
21 21 Hong Kong Poon LY Tse YS
Hong Kong
21 14 16
7 Japonya R Kakiiwa M Maeda
Japonya
21 21 7 Japonya R Kakiiwa M Maeda
Japonya
18 21 21
Hindistan J Gutta A Ponnappa
Hindistan
19 18 7 Japonya R Kakiiwa M Maeda
Japonya
21 21
Q2 Danimarka Bir Madsen ve Nielsen
Danimarka
30 15 14 Çin Taypesi Hsieh Pc Wu Tj
Çin Taypesi
16 10
Çin Taypesi Hsieh Pc Wu Tj
Çin Taypesi
29 21 21

Alt yars

lk tur kinci tur Çeyrek finaller yar finaller
Bulgaristan G Stoeva S Stoeva
Bulgaristan
21 21
Kanada Bir Bruce P Chan
Kanada
15 11 Bulgaristan G Stoeva S Stoeva
Bulgaristan
19 10
PFQ Fransa M Batomene E Lefel
Fransa
5 17 5 Çin Tian Q Zhao YL
Çin
21 21
5 Çin Tian Q Zhao YL
Çin
21 21 5 Çin Tian Q Zhao YL
Çin
22 21
ngiltere H Olver L Smith
ngiltere
11 20 3 Danimarka C Pedersen K Rytter Juhl
Danimarka
20 19
Malezya Vivian Hoo KM Woon KW
Malezya
21 22 Malezya Vivian Hoo KM Woon KW
Malezya
16 13
Çin Huang YQ Tang JH
Çin
21 22 15 3 Danimarka C Pedersen K Rytter Juhl
Danimarka
21 21
3 Danimarka C Pedersen K Rytter Juhl
Danimarka
16 24 21 5 Çin Tian Q Zhao YL
Çin
21 21
Almanya Ben Herttrich B Michels
Almanya
14 21 8 Çin Ma J Tang YT
Çin
14 15
Çin Taypesi Hsu Yc Pai Yp
Çin Taypesi
21 23 Çin Taypesi Hsu Yc Pai Yp
Çin Taypesi
12 11
Malezya AA Anscelly Soong FC
Malezya
17 23 19 8 Çin Ma J Tang YT
Çin
21 21
8 Çin Ma J Tang YT
Çin
21 21 21 8 Çin Ma J Tang YT
Çin
21 20 21
Q4 Almanya L Efler L Kaepplein
Almanya
11 15 2 Çin Luo Y Luo Y
Çin
19 22 7
Tayland J Kittiharakul R Prajongjai
Tayland
21 21 Tayland J Kittiharakul R Prajongjai
Tayland
21 15 9
Hollanda E Muskens S Piek
Hollanda
17 18 2 Çin Luo Y Luo Y
Çin
17 21 21
2 Çin Luo Y Luo Y
Çin
21 21

Finaller

yar finaller son
                   
Q1 Güney Kore Jung Kyung-eun Shin Seung-chan
Güney Kore
21 21
7 Japonya Reika Kakiiwa Miyuki Maeda
Japonya
11 15
Q1 Güney Kore Jung Kyung-eun Shin Seung-chan
Güney Kore
w / Ö
5 Çin Tian Qing Zhao Yunlei
Çin
5 Çin Tian Qing Zhao Yunlei
Çin
21 21
8 Çin Ma Jin Tang Yuanting
Çin
14 15

Kark çiftler

tohumlar

  1. Çin Zhang Nan / Zhao Yunlei (kinci tur)
  2. Endonezya Tantowi Ahmed / Liliyana Natsir (Final)
  3. Çin Xu Chen / Ma Jin (Çeyrek Finaller)
  4. Çin Liu Cheng / Bao Yixin (Yar Finaller)
  5. Danimarka Joachim Fischer Nielsen / Christinna Pedersen (Yar Finaller)
  6. ngiltere Chris Adcock / Gabrielle Adcock (Çeyrek Finaller)
  7. Güney Kore Ko Sung-hyun / Kim Ha-na (ampiyon)
  8. Çin Lu Kai / Huang Yaqiong (Çeyrek Finaller)
Vasf


Eleme çekilii

Niteleyici 1

lk tur kinci tur
                   
1 sveç J Nordh E Fabbeke
sveç
20 18
  Danimarka S Gravholt M Fruergaard
Danimarka
22 21
  Danimarka S Gravholt M Fruergaard
Danimarka
21 18 15
  Güney Kore Yoo Ys Chang Yn
Güney Kore
14 21 21
PFR Danimarka ME Christensen DS Hansen
Danimarka
10 11
  Güney Kore Yoo Ys Chang Yn
Güney Kore
21 21 Üçüncü Tur
 
 

Niteleyici 2

lk tur kinci tur
                   
4 Danimarka M Christiansen L Grebak
Danimarka
22 21 15
  Japonya K Kazuno A Kurihara
Japonya
24 14 21
  Japonya K Kazuno A Kurihara
Japonya
21 21
  Almanya ME Seidel L Efler
Almanya
18 16
  Almanya ME Seidel L Efler
Almanya
21 21
  Fransa B Kersaudy L Palermo
Fransa
15 19 Üçüncü Tur
 
 

Niteleyici 3

lk tur kinci tur
                   
  Polonya R Mateusiak N Zieba
Polonya
22 21 20
  sveç N Ruponen A Hogstrom
sveç
24 10 22
  sveç N Ruponen A Hogstrom
sveç
15 11
3 Güney Kore Choi Astsubay Eom Hw
Güney Kore
21 21
  Çin Taypesi Wu Hl Hsieh Bilgisayar
Çin Taypesi
17 22 16
3 Güney Kore Choi Astsubay Eom Hw
Güney Kore
21 20 21 Üçüncü Tur
 
 

Niteleyici 4

lk tur kinci tur
                   
  Çin Taypesi Lin Cy Wu Tj
Çin Taypesi
23 21
  Almanya M Lamsfuss Ben Herttrich
Almanya
21 17
  Çin Taypesi Lin Cy Wu Tj
Çin Taypesi
16 21 14
2 Güney Kore Lee Yd Lee Sh
Güney Kore
21 7 21
  Danimarka K Antonsen A Madsen
Danimarka
19 17
2 Güney Kore Lee Yd Lee Sh
Güney Kore
21 21 Üçüncü Tur
 
 

Üst yar

lk tur kinci tur Çeyrek finaller yar finaller
1 Çin Zhang N Zhao YL
Çin
21 21
Endonezya R Widianto RP Dili
Endonezya
15 19 1 Çin Zhang N Zhao YL
Çin
20 18
Japonya K Hayakawa M Matsotomo
Japonya
14 21 Güney Kore Shin Bc Chae Yj
Güney Kore
22 21
Güney Kore Shin Bc Chae Yj
Güney Kore
21 23 Güney Kore Shin Bc Chae Yj
Güney Kore
16 19
5 Danimarka J Fischer Nielsen C Pedersen
Danimarka
19 21 21 5 Danimarka J Fischer Nielsen C Pedersen
Danimarka
21 21
Çin Wang YL Luo Y
Çin
21 16 7 5 Danimarka J Fischer Nielsen C Pedersen
Danimarka
21 20 22
Q2 Japonya K Kazuno A Kurihara
Japonya
21 21 Q2 Japonya K Kazuno A Kurihara
Japonya
8 22 20
Fransa R Labar E Lefel
Fransa
19 16 5 Danimarka J Fischer Nielsen C Pedersen
Danimarka
14 16
3 Çin Xu C Ma J
Çin
21 21 7 Güney Kore Ko Sh Kim Hn
Güney Kore
21 21
Hong Kong Lee CH Chau HW
Hong Kong
11 14 3 Çin Xu C Ma J
Çin
21 21
Çin Taypesi Liao Mc Chen Hh
Çin Taypesi
14 21 14 Kanada T Ng A Bruce
Kanada
11 12
Kanada T Ng A Bruce
Kanada
21 11 21 3 Çin Xu C Ma J
Çin
21 13 15
7 Güney Kore Ko Sh Kim Hn
Güney Kore
21 21 7 Güney Kore Ko Sh Kim Hn
Güney Kore
13 21 21
Malezya Chan PS Goh LY
Malezya
18 13 7 Güney Kore Ko Sh Kim Hn
Güney Kore
21 24 21
Fransa G Mittelheisser A Fontaine
Fransa
21 15 16 Hollanda J Arends S Piek
Hollanda
16 26 16
Hollanda J Arends S Piek
Hollanda
16 21 21

Alt yars

lk tur kinci tur Çeyrek finaller yar finaller
Endonezya P Jordan D Susanto
Endonezya
21 21
Rusya V Durkin N Vislova
Rusya
18 16 Endonezya P Jordan D Susanto
Endonezya
8 12
irlanda Cumhuriyeti S Büyücü C Büyücü
irlanda Cumhuriyeti
14 11 6 ngiltere C Adcock G Adcock
ngiltere
21 21
6 ngiltere C Adcock G Adcock
ngiltere
21 21 6 ngiltere C Adcock G Adcock
ngiltere
23 18
Güney Kore Kim Gj Shin Sc
Güney Kore
21 15 14 4 Çin Liu C Bao YX
Çin
25 21
Q3 Güney Kore Choi Astsubay Eom Hw
Güney Kore
18 21 21 Q3 Güney Kore Choi Astsubay Eom Hw
Güney Kore
14 13
Q4 Güney Kore Lee Yd Lee Sh
Güney Kore
10 18 4 Çin Liu C Bao YX
Çin
21 21
4 Çin Liu C Bao YX
Çin
21 21 4 Çin Liu C Bao YX
Çin
18 15
Japonya K Sonoda N Fukuman
Japonya
21 22 2 Endonezya T Ahmed L Natsir
Endonezya
21 21
Hong Kong Chan YL Tse YS
Hong Kong
19 20