2015 Dünya Kürek ampiyonas



İnsanoğlunun 2015 Dünya Kürek ampiyonas ile ilgili yüzyıllardır biriktirdiği tüm bilgiler artık internette mevcut ve biz de sizin için en erişilebilir şekilde derledik ve sipariş verdik. 2015 Dünya Kürek ampiyonas ile ilgili bilmek istediğiniz her şeye hızlı ve verimli bir şekilde erişebilmenizi istiyoruz; deneyiminizin hoş olduğunu ve 2015 Dünya Kürek ampiyonas ile ilgili aradığınız bilgiyi gerçekten bulduğunuzu hissettiğinizi.

Hedeflerimize ulaşmak için yalnızca 2015 Dünya Kürek ampiyonas hakkında en güncel, anlaşılır ve doğru bilgileri elde etmek için değil, aynı zamanda tasarımın, okunaklılığın, yükleme hızının ve kullanılabilirliğinin sağlanmasına da büyük özen gösterdik. sayfa mümkün olduğunca keyifli olsun, böylece başka hiçbir şey için endişelenmenize gerek kalmadan temel konulara odaklanabilir, 2015 Dünya Kürek ampiyonas ile ilgili mevcut tüm veri ve bilgileri bilebilirsiniz, biz zaten sizin için hallettik. Umarız amacımıza ulaşmışızdır ve 2015 Dünya Kürek ampiyonas ile ilgili istediğiniz bilgileri bulmuşsunuzdur. Bu nedenle, sizi memnuniyetle karşılıyoruz ve scientiatr.com kullanma deneyiminin keyfini çıkarmaya devam etmenizi öneririz.

2015 Dünya Kürek ampiyonas
Aiguebelette2015.jpg
mekan Lac d'Aiguebelette
Konum Aiguebelette , Fransa
Tarih 30 Austos - 6 Eylül
yarmaclar 77 ülkeden 1300

2015 Dünya Kürek ampiyonas idi Dünya Kürek ampiyonas 6 Eylül 2015-30 Austos gerçekletirildi Lac d'Aiguebelette , Aiguebelette Fransa'da.

Açklama

Yllk bir haftalk kürek yarlar FISA (Uluslararas Kürek Federasyonu) tarafndan organize edildi . Olimpik olmayan yllarda, yarlar uluslararas kürek takviminin en önemli olaydr ve 2015 Olimpiyat öncesi bir yl olduundan, ampiyonalar ayn zamanda bir sonraki yln Olimpiyatlar ve Paralimpik Oyunlar için ana eleme etkinliiydi .

Kürek Yeni Zelanda ilk kez tüm (14) Olimpik tekne snfnda balad.

madalya özeti

madalya tablosu

Kombine puan durumu
Rütbe Ulus Altn Gümü Bronz Toplam
1  Büyük Britanya  (GBR) 5 9 1 15
2  Yeni Zelanda  (NZL) 5 3 1 9
3  Almanya  (GER) 3 4 2 9
4  Avustralya  (AUS) 3 2 0 5
5  Amerika Birleik Devletleri  (ABD) 3 1 3 7
6  Fransa  (FRA) 2 2 2 6
7  Çek Cumhuriyeti  (ÇEK) 1 1 0 2
8  Hrvatistan  (CRO) 1 0 0 1
 srail  (ISR) 1 0 0 1
 talya  (ITA) 1 0 0 1
  sviçre  (SUI) 1 0 0 1
12  Danimarka  (DEN) 0 1 1 2
 Litvanya  (LTU) 0 1 1 2
14  Yunanistan  (GRE) 0 1 0 1
 Slovenya  (SVN) 0 1 0 1
16  Hollanda  (NED) 0 0 3 3
 Srbistan  (SRB) 0 0 3 3
18  Kanada  (CAN) 0 0 2 2
 Çin  (CHN) 0 0 2 2
 Norveç  (NOR) 0 0 2 2
21  Estonya  (EST) 0 0 1 1
 Güney Afrika  (RSA) 0 0 1 1
 Ukrayna  (UKR) 0 0 1 1
Toplamlar (23 ülke) 26 26 26 78

Erkekler etkinlikleri

  Olimpik olmayan snflar

Etkinlik Altn Gümü Bronz
M1x  Çek Cumhuriyeti
Ondej Synek
6:54.76  Yeni Zelanda
Mahé Drysdale
6:55.10  Litvanya
Mindaugas Grikonis
6:57.64
M2x  Hrvatistan
Martin Sinkovi
Valent Sinkovi
6:03.33  Litvanya
Rolandas Mainskas
Saulius Ritter
6:05.31  Yeni Zelanda
Robbie Manson
Christopher Harris
6:06.73
M4x  Almanya
Philipp Wende
Karl Schulze
Lauritz Schoof
Hans Gruhne
5:53.22  Avustralya
David Crawshay
Karsten Forsterling
Cameron Girdlestone
David Watts
5:54.75  Estonya
Andrei Jämsä
Allar Raja
Tõnu Endrekson
Kaspar Taimsoo
5:56.34
M2  Yeni Zelanda
Eric Murray
Hamish Bond
6:15.83  ngiltere
James Foad
Matt Langridge
6:22.35  Srbistan
Milo Vasi
Nenad Beik
6:25.36
M4  talya
Marco Di Costanzo
Matteo Castaldo
Matteo Lodo
Giuseppe Vicino
5:46.78  Avustralya
Will Lockwood
Spencer Turrin
Josh Dunkley-Smith
Alexander Hill
5:48.74  Büyük Britanya
Scott Durant
Alan Sinclair
Tom Ransley
Stewart Innes
5:49.00
M2+  Büyük Britanya
Nathaniel Reilly-O'Donnell
Matthew Tarrant
Henry Fieldman
6:51.31  Almanya
Jakob Schneider
Clemens Ernsting
Jonas Wiesen
6:57.36  Srbistan
Viktor Piva
Martin Makovi
Luka Mladenovi
6:59.53
M8+  Büyük Britanya
Matt Gotrel
Constantine Louloudis
Pete Reed
Paul Bennett
Moe Sbihi
Alex Gregory
George Nash Phelan Hill'i
Satch Yapacak
5:36.18  Almanya
Maximilian Munski
Malte Jakschik
Maximilian Reinelt
Eric Johannesen
Anton Braun
Felix Drahotta
Richard Schmidt
Hannes Ocik
Martin Sauer
5:36.36  Hollanda
Dirk Uittenbogaard
Boaz Meylink
Kaj Hendriks
Boudewijn Röell
Olivier Siegelaar
Ton Wieten Mechiel
Versluis
Robert
Lücken Peter Wiersum
5:38.09
Erkekler hafif etkinlikler
LM1x  Yeni Zelanda
Adam Ling
6:53.80  Slovenya
Rajko Hrvat
6:54.59  Srbistan
Milo Stanojevi
6:55.88
LM2x  Fransa
Stany Delayre
Jérémie Azou
6:13.38  ngiltere, Richard Chambers'
Fletcher Will
6:15.15  Norveç
Kristoffer Brun
Are Strandli
6:15.52
LM4x  Fransa
Maxime Demotfaucon
Damien Piqueras
Pierre Houin
Morgan Maunoir
5:48.50  Almanya
Roman Acht
Daniel Lawitzke
Philipp Grebner
Jonathan Rommelmann
5:48.81  Danimarka
Emil Espensen
Andrej Bendtsen
Mathias Larsen
Oscar Petersen
5:50.41
LM2  Büyük Britanya
Joel Cassells
Sam Scrimgeour
6:29.40  Fransa
Augustin Mouterde
Theophile Onfroy
6:32.02  Almanya
Jonas Kilthau
Matthias Arnold
6:34.53
LM4   sviçre
Lucas Tramer
Simon Schürch
Simon Niepmann
Mario Gyr
5:55.31  Danimarka
Kasper Winther Jørgensen
Jens Vilhelmsen
Jacob Barsøe
Jacob Larsen
5:57.58  Fransa
Franck Solforosi
Thomas Baroukh
Thibault Colard
Guillaume Raineau
5:58.22
LM8+  Almanya
Tobias Schad
Simon Barr
Torben Neumann
Florian Silindir
Tobias Franzmann
Stefan Wallat
Claas Mertens
Can Temel
Felix Heinemann
5:38.92  Fransa
Gaël Chocheyras
Alexis Guérinot
Clément Duret
Thibault Lecomte
Clément Fonta
Vincent Cavard
Clément Roulet-Dubonnet
Fabrice Moreau
Thibaut Hacot
5:40.14  Amerika Birleik Devletleri
Tobin McGee
John Devlin
Christopher Lambert
Peter Schmidt
Phillip Henson
Alex Twist
David Smith
Matthew Lenhart
Jack Carlson
5:40.41

Kadn etkinlikleri

  Olimpik olmayan snflar

Etkinlik Altn Gümü Bronz
W1x  Avustralya
Kim Karga
7:38.92  Çek Cumhuriyeti
Miroslava Knapková
7:41.88  Çin
Duan Jingli
7:43.21
W2x  Yeni Zelanda
Eve MacFarlane
Zoe Stevenson
6:45.09  Yunanistan
Aikaterini Nikolaidou
Sofia Asoumanaki
6:46.51  Almanya
Julia Lier
Mareike Adams
6:47.19
W4x  Amerika Birleik Devletleri
Amanda Elmore
Tracy Eisser
Megan Kalmoe
Olivia Coffey
6:27.07  Almanya
Annekatrin Thiele
Carina Bär
Marie-Cathérine Arnold
Lisa Schmidla
6:28.41  Hollanda
Nicole Beukers
Chantal Achterberg
Inge Janssen
Carline Bouw
6:29.69
W2  Büyük Britanya
Helen Glover
Heather Stanning
6:52.99  Yeni Zelanda
Grace Prendergast
Kerri Gowler
6:56.75  Amerika Birleik Devletleri
Felice Mueller
Elle Logan
7:00.55
W4  Amerika Birleik Devletleri
Kristine O'Brien
Grace Latz
Adrienne Martelli
Grace Luczak
6:25.22  Büyük Britanya
Rebecca Chin
Karen Bennett
Lucinda Gooderham
Holly Norton
6:31.52  Çin
Yin Dameng
Cheng Wenjing
Yi Liqin
Yu Jing
6:35.56
W8+  Amerika Birleik Devletleri
Victoria Opitz
Meghan Musnicki
Amanda Polk
Lauren Schmetterling
Emily Regan
Kerry Simmonds
Tessa Gobbo
Heidi Robbins
Katelin Snyder
6:05.65  Yeni Zelanda
Kayla Pratt
Emma Dyke
Ruby Tew
Kelsey Bevan
Grace Prendergast
Kerri Gowler
Genevieve Behrent
Rebecca Scown
Francie Turner
6:08.52  Kanada
Lisa Roman
Cristy Hemire
Jennifer Martins
Ashley Brzozowicz
Christine Roper
Susanne Grainger
Natalie Mastracci
Lauren Wilkinson
Lesley Thompson
6:09.05
Bayanlar hafif hafif etkinlikler
LW1x  Yeni Zelanda
Zoe McBride
7:32.45  ngiltere
Imogen Walsh
7:33.99  Amerika Birleik Devletleri
Kathleen Bertko
7:34.58
LW2x  Yeni Zelanda
Sophie MacKenzie
Julia Edward
6:53.01  Büyük Britanya
Katherine Copeland
Charlotte Taylor
6:54.22  Güney Afrika
Ursula Grobler
Kirsten McCann
6:55.79
LW4x  Almanya
Katrin Thoma
Leonie Pieper
Lena Müller
Anja Noske
6:25.10  Büyük Britanya
Brianna Stubbs
Ruth Walczak
Emily Craig
Eleanor Piggott
6:27.07  Hollanda
Anne Marie
Schonk Mirte Kraaijkamp
Elisabeth Woerner
Marie-Anne Frenken
6:28.27

Para kürek çekme (uyarlanabilir) olaylar

Etkinlik Altn Gümü Bronz
ASM1x  Avustralya
Erik Horrie
4:45.55  ngiltere
Tom Aggar
4:51.09  Ukrayna
Igor Bondar
4:51.70
ASW1x  srail
Moran Samuel
5:25.92  ngiltere
Rachel Morris
5:27.02  Norveç
Birgit Skarstein
5:31.94
TAMix2x  Avustralya
Gavin Bellis
Kathryn Ross
4:03.51  ngiltere
Laurence Whiteley
Lauren Rowles
4:04.03  Fransa
Perle Bouge
Stephane Tardieu
4:06.08
LTAMix4+  Büyük Britanya
Grace Clough
Daniel Brown
Pam Relph
James Fox
Oliver James
3:19.56  Amerika Birleik Devletleri
Jaclyn Smith
Danielle Hansen
Zachary Burns
Richard Vandegrift
Jennifer Sichel
3:19.82  Kanada
Victoria Nolan
Veronique Boucher
Curtis Halladay
Andrew Todd
Kristen Kit
3:27.38

Etkinlik kodlar

tek kürek çift kürek dörtlü kürek çift (coxless) dört (coxless) coxed çifti dörtlü sekiz (koklanm)
Erkeklerin M1x M2x M4x M2 M4 M2+ M8+
Hafif erkek LM1x LM2x LM4x LM2 LM4 LM8+
Bayanlar W1x W2x W4x W2 W4 W8+
Hafif kadn LW1x LW2x LW4x
erkek olarak ASM1x
kadn olarak ASW1x
TA kark TAMix2x
LTA kark LTAMix4+
Uyarlanabilir kürek snflandrmas AS : kollar ve omuzlar, TA : gövde ve kollar, LTA : bacaklar, gövde, kollar

Referanslar

D balantlar

Opiniones de nuestros usuarios

Ela Yüce

Bu makaleyi 2015 Dünya Kürek ampiyonas ve tüm sayfada harika bir keşif. Doğrudan favorilere gidiyor.

Rami Altıntaş

2015 Dünya Kürek ampiyonas hakkında verilen bilgiler doğru ve çok faydalı. Güzel.

Erol Durmuş

2015 Dünya Kürek ampiyonas'daki bu gönderi için teşekkürler, tam da ihtiyacım olan şeydi.

Fatim Koç

Sonunda! Şimdilerde on bin kelimelik makaleler yazmıyorlarsa mutlu değiller gibi görünüyor. Baylar içerik yazarları, bu EVET 2015 Dünya Kürek ampiyonas hakkında iyi bir makale.