2015 FIBA Avrupa Altnda-16 ampiyonas



İnsanoğlunun 2015 FIBA Avrupa Altnda-16 ampiyonas ile ilgili yüzyıllardır biriktirdiği tüm bilgiler artık internette mevcut ve biz de sizin için en erişilebilir şekilde derledik ve sipariş verdik. 2015 FIBA Avrupa Altnda-16 ampiyonas ile ilgili bilmek istediğiniz her şeye hızlı ve verimli bir şekilde erişebilmenizi istiyoruz; deneyiminizin hoş olduğunu ve 2015 FIBA Avrupa Altnda-16 ampiyonas ile ilgili aradığınız bilgiyi gerçekten bulduğunuzu hissettiğinizi.

Hedeflerimize ulaşmak için yalnızca 2015 FIBA Avrupa Altnda-16 ampiyonas hakkında en güncel, anlaşılır ve doğru bilgileri elde etmek için değil, aynı zamanda tasarımın, okunaklılığın, yükleme hızının ve kullanılabilirliğinin sağlanmasına da büyük özen gösterdik. sayfa mümkün olduğunca keyifli olsun, böylece başka hiçbir şey için endişelenmenize gerek kalmadan temel konulara odaklanabilir, 2015 FIBA Avrupa Altnda-16 ampiyonas ile ilgili mevcut tüm veri ve bilgileri bilebilirsiniz, biz zaten sizin için hallettik. Umarız amacımıza ulaşmışızdır ve 2015 FIBA Avrupa Altnda-16 ampiyonas ile ilgili istediğiniz bilgileri bulmuşsunuzdur. Bu nedenle, sizi memnuniyetle karşılıyoruz ve scientiatr.com kullanma deneyiminin keyfini çıkarmaya devam etmenizi öneririz.

2015 EuroBasket altnda-16
29 FIBA 16 Ya Alt Avrupa Basketbol ampiyonas
2015 FIBA 16 Ya Alt Avrupa Basketbol ampiyonas logo.png
Turnuva detaylar
Evsahibi ülke Litvanya
Tarih 06-16 Austos 2015
Takmlar 16
Mekanlar
(1 ev sahibi ehirde)
ampiyonlar  Bosna Hersek
(1 balk)
MVP Bosna Hersek Danan Musa
Turnuva liderler
Oyuncular Takmlar
makas Bosna Hersek Musa (23.0)
rebound Türkiye Duran (12.1)
asist Bosna Hersek Musa (6.3)
Resmi internet sitesi
2014
2016  >

2015 FIBA 16 Ya Alt Avrupa Basketbol ampiyonas 29. basksn Avrupa Altnda-16 Basketbol ampiyonas . 16 takmn düzenlenen yarmada, katlan Kaunas , Litvanya iki mekanda (içinde Arvydas Sabonis Basketbol Merkezi ve efsanevi Kaunas Spor Salonu Austos 2015 8'den 16'ya,) Fransa ampiyonlar oldu.

Mekanlar

katlan takmlar

lk tur

Bu turda, on alt takm dört takmlar her dört gruba ayrlr. Her grubun ilk üç takm Eleme Round ilerleyecektir. Geçen ekipleri 9-16 yer playoff sonra, ilk Snflandrma G Grubu'nda oynayacak.

Takm ilerler kinci Tur
Takm yaracak Snflandrma Grubu G

Grup A

Sra Takm Pld W L PF PA PD puan Vasf
1  Türkiye 3 3 0 185 122 63 6 lerle ikinci turda
2  Almanya 3 2 1 126 130 -4 5
3  ngiltere 3 1 2 153 152 +1 4
4  Rusya 3 0 3 0 60 -60 0 Snflandrma G Grubu



6 Austos 2015
14:30 (OYNANAN DEL)
Türkiye  20 -0  Rusya
Arvydas Sabonis Basketbol Merkezi - Kaunas (LTU)
6 Austos 2015
19:00
Almanya  61 -56  ngiltere
: Dörtte Puanlama 15 -14, 11- 14 , 16 -10, 19 -18
Puan: Herkenhoff 13
Rebs: Herkenhoff 8
Asts: Döding 2
Puan: Boachie-Yiadom 16
Rebs: Iwowo 8
Asts: Iwowo , Edwards 4
Arvydas Sabonis Basketbol Merkezi - Kaunas (LTU)
Seyirci: 150
Hakemler: Dragan Neskoviç (SRB), Gintaras Vitkauskas (LTU), Ernad Karovic (BH)

7 Austos 2015
14:30 (OYNANAN DEL)
Rusya  0- 20  Almanya
7 Austos 2015
16:45
ngiltere  77- 91  Türkiye
: Dörtte bir orannda Puanlama 24- 31 , 23 -21, 13- 22 , 17-17
Puan: Bett , Boachie-Yiadom 15
Rebs: Boachie-Yiadom 10
Asts: 4 oyuncu 3
Puan: bitim 30
Rebs: Atar 11
Asts: Avar 4
Kaunas Spor Salonu - Kaunas (LTU)
Seyirci: 200
Hakemler: Milos Koljensic (MEB), Josip Radojkovic (SAK), Michele Rossi (ITA)

8 Austos 2015
14:30
Türkiye  74 -45  Almanya
: Dörtte Puanlama 15 -6, 15 -12, 22 -7 22 -20
Puan: bitim 25
Rebs: Duran 12
Asts: bitim 2
Puan: Buck 10
Rebs: Drescher 11
Asts: 3 oyuncu 2
Kaunas Spor Salonu - Kaunas (LTU)
Seyirci: 100
Hakemler: Francisco Araña (ESP), Milos Koljensic (MEB), Michele Rossi (ITA)
8 Austos 2015
14:30 (OYNANAN DEL)
ngiltere  20 -0  Rusya
Arvydas Sabonis Basketbol Merkezi - Kaunas (LTU)

B Grubu

Sra Takm Pld W L PF PA PD puan Vasf
1  Litvanya 3 3 0 231 182 49 6 lerle ikinci turda
2  ispanya 3 2 1 217 201 16 5
3  Yunanistan 3 1 2 189 206 -17 4
4  srail 3 0 3 212 260 -48 3 Snflandrma G Grubu



6 Austos 2015
19:00
ispanya  61- 66  Litvanya
: Dörtte Puanlama 13- 16 , 17 -11, 18- 20 , 13 19
Puan: Martinez 21
Rebs: Salvador 7
Asts: 3 oyuncu 2
Puan: Sarginas , Velika , Vasiliauskas 9
Rebs: Velika 10
Asts: Velika 5
Kaunas Spor Salonu , Kaunas (LTU)
Seyirci: 1,200
Hakemler: Piotr Pastusiak (POL), Milos Koljensic (MEB), Yener Ylmaz (TUR)
6 Austos 2015
21:15
Yunanistan  80 -65  srail
: Dörtte bir orannda Puanlama 22 -14, 8- 17 , 26 -18, 24 -16
Puan: Moraitis 22
Rebs: Vlagkogias 14
Asts: Moraitis 5
Puan: Ebo 21
Rebs: Suss 7
: FBDTÖ Shabat , Ebo 4
Kaunas Spor Salonu , Kaunas (LTU)
Seyirci: 100
Hakemler: Roberto Chiari (ITA), Haydn Jones (WAL), Josip Radojkovic (SAK)

7 Austos 2015
19:00
Litvanya  69 -51  Yunanistan
: Dörtte Puanlama 17 -13, 21 -2, 21 -18, 10- 18
Puan: Uleckas 18
Rebs: 3 oyuncu 6
Asts: Velika 4
Puan: Moraitis 19
Rebs: Moraitis 8
Asts: Moraitis 4
Kaunas Spor Salonu , Kaunas (LTU)
Seyirci: 1,100
Hakemler: Roberto Chiari (ITA), Paulo Marques (POR), Miroslav Tomov (BUL)
7 Austos 2015
21:15
srail  77- 84  ispanya
: Dörtte bir orannda Puanlama 20 , -19 12- 13 , 21-21, 24 -21
Puan: Ebo 24
Rebs: Porat 9
Asts: Ebo , Parker Amitay 4
Puan: Martinez 25
Rebs: Martinez 14
Asts: Gonzalez 5
Arvydas Sabonis Basketbol Merkezi, Kaunas (LTU)
Seyirci: 110
Hakemler: Dragan Neskoviç (SRB), Aleksandar Miloyeviç (MKD), Martins Kozlovskis (LAT)

8 Austos 2015
16:45
srail  70- 96  Litvanya
: Dörtte bir orannda Puanlama 17- 30 , 21- 28 , 12- 22 , 20 -16
Puan: Levinson 15
Rebs: Sussman 8
FBDTÖ: Sussman 4
Puan: Sarginas 17
Rebs: Balciunas 9
Asts: Uleckas , Velika 5
Kaunas Spor Salonu , Kaunas (LTU)
Seyirci: 800
Hakemler: Haydn Jones (WAL), Miroslav Tomov (BUL), Josip Radojkovic (SAK)
8 Austos 2015
21:15
ispanya  72 -58  Yunanistan
: Dörtte bir orannda Puanlama 12- 14 , 18 -13, 19 -13, 23 -18
Puan: Martinez 23
Rebs: Martinez 11
Asts: Gonzalez 8
Puan: Moraitis 18
Rebs: 3 oyuncu 5
Asts: Moraitis 5
Arvydas Sabonis Basketbol Merkezi, Kaunas (LTU)
Seyirci: 120
Hakemler: Dragan Neskoviç (SRB), Yohan Rosso (FRA), Ernad Karovic (BH)

C Grubu

Sra Takm Pld W L PF PA PD puan Vasf
1  Finlandiya 3 2 1 217 211 6 5 lerle ikinci turda
2  Bosna Hersek 3 2 1 231 203 28 5
3  Srbistan 3 1 2 200 223 -23 4
4  talya 3 1 2 210 221 -11 4 Snflandrma G Grubu

6 Austos 2015
14:15
Srbistan  56- 76  Bosna Hersek
: Dörtte bir orannda Puanlama 21 -18, 14- 23 , 9- 20 , 12-, 15
Puan: Matic 13
Rebs: Petrusev 9
Asts: Uskokovic , Novakoviç 3
Puan: Musa 27
Rebs: Sikiras 7
Asts: Musa 5
Kaunas Spor Salonu , Kaunas (LTU)
Seyirci: 100
Hakemler: Tomas Jasevicius (LTU), Yohan Rosso (FRA), Martins Kozlovskis (LAT)
6 Austos 2015
16:30
talya  68 -65  Finlandiya
: Dörtte bir orannda Puanlama 15 -13, 17-17, 14 -12, 22- 23
Puan: Trapani 20
Rebs: Ebeling 8
Asts: Pajola 9
Puan: Valtonen 25
Rebs: Valtonen 10
Asts: Heinonen 4
Kaunas Spor Salonu , Kaunas (LTU)
Seyirci: 300
Hakemler: Keith Williams (ENG), Aleksandar Miloyeviç (MKD), Miroslav Tomov (BUL)

7 Austos 2015
14:30
Bosna Hersek  77 -65  talya
: Dörtte Puanlama 25 -14, 25 -5, 16- 21 , 11- 25
Puan: Musa 23
Rebs: Musa 19
Asts: Musa 7
Puan: Caruso 16
Rebs: Caruso 13
Asts: Trapani 3
Arvydas Sabonis Basketbol Merkezi, Kaunas (LTU)
Seyirci: 114
Hakemler: Francisco Araña (ESP), Amit Balak (ISR), Yohan Rosso (FRA)
7 Austos 2015
16:45
Finlandiya  70 -65  Srbistan
: Dörtte Puanlama 17 -9, 23 -13, 9 23 , 21 -20
Puan: Valtonen 25
Rebs: Valtonen , R.Waxlax 10
Asts: Valtonen , Heinonen 4
Puan: Uskokovic , Latinovic 20
Rebs: Petrusev 13
Asts: Marjanoviç 4
Arvydas Sabonis Basketbol Merkezi, Kaunas (LTU)
Seyirci: 150
Hakemler: Marek Cmikiewicz (POL), Keith Williams (ENG), Gintaras Vitkauskas (LTU)

8 Austos 2015
16:45
Srbistan  79 -77  talya
: Dörtte Puanlama 21 -19, 18- 24 , 23 -19, 17 -15
Puan: Pecarski 25
Rebs: Pecarski 14
Asts: Uskokovic 5
Puan: Stefanini 24
Rebs: Serpilli 10
Asts: Stefanini , Serpilli 3
Arvydas Sabonis Basketbol Merkezi, Kaunas (LTU)
Seyirci: 100
Hakemler: Paulo Marques (POR), Marek Cmikiewicz (POL), Marius Ciulin (ROU)
8 Austos 2015
19:00
Finlandiya  82 -78  Bosna Hersek
: Dörtte bir orannda Puanlama 21 -16, 23-23, 19- 20 , 19-19
Puan: R.Waxlax 20
Rebs: Heinonen 8
Asts: Heinonen , E.Waxlax 6
Puan: Campara 24
Rebs: Mutic , Barukcija 8
Asts: Campara 5
Arvydas Sabonis Basketbol Merkezi, Kaunas (LTU)
Seyirci: 140
Hakemler: Petros Papapetrou (GRE), Yener Ylmaz (TUR), Martins Kozlovskis (LAT)

D Grubu

Sra Takm Pld W L PF PA PD puan Vasf
1  Fransa 3 3 0 177 158 19 6 lerle ikinci turda
2  Karada 3 2 1 186 170 16 5
3  Hrvatistan 3 1 2 197 190 7 4
4  Letonya 3 0 3 146 188 -42 3 Snflandrma G Grubu

6 Austos 2015
16:45
Fransa  66 -61  Hrvatistan
: Dörtte Puanlama 23 -20, 21 -18, 11 16 , 11 -7
Puan: Blanc 17
Rebs: Bazille 10
Asts: Mopsus 5
Puan: Jordano'nn 15
Rebs: Sariç 5
Asts: 3 oyuncu 2
Arvydas Sabonis Basketbol Merkezi, Kaunas (LTU)
Seyirci: 120
Hakemler: Francisco Araña (ESP), Paulo Marques (POR), Amit Balak (ISR)
6 Austos 2015
21:15
Letonya  47- 64  Karada
: Dörtte bir orannda Puanlama 9 -4, 14- 23 , 12- 22 , 12-, 15
Puan: Kalnins 12
Rebs: Miska 8
Asts: Zagars 4
Puan: Slavkoviç 24
Rebs: Cepic 9
Asts: 3 oyuncu 2
Arvydas Sabonis Basketbol Merkezi, Kaunas (LTU)
Seyirci: 80
Hakemler: Marek Cmikiewicz (POL), Marius Ciulin (ROU), Jonathan Ross Chapman (AUS)

7 Austos 2015
19:00
Hrvatistan  77 -64  Letonya
: Dörtte bir orannda Puanlama 22 -8, 19 -17, 15- 20 , 21 -19
Puan: Bajo 18
Rebs: Nakic 10
Asts: Jordano'nn 8
Puan: Kalnins 13
Rebs: Lacis 9
Asts: Kurucs 5
Arvydas Sabonis Basketbol Merkezi, Kaunas (LTU)
Seyirci: 120
Hakemler: Marius Ciulin (ROU), Petros Papapetrou (GRE), Yener Ylmaz (TUR)
7 Austos 2015
21:15
Karada  62- 64  Fransa
: Dörtte bir orannda Puanlama 15- 20 , 17 -14, 20 -11, 10- 19
Puan: Slavkovic 17
Rebs: Popovic , Cepic 6
Asts: Slavkoviç 4
Puan: Fevrier 18
Rebs: Fevrier 7
Asts: Mopsus 4
Kaunas Spor Salonu , Kaunas (LTU)
Seyirci: 100
Hakemler: Piotr Pastusiak (POL), Tomas Jasevicius (LTU), Haydn Jones (WAL)

8 Austos 2015
19:00
Karada  60 -59  Hrvatistan
: Dörtte Puanlama 13- 15 , 14 15 , 20- 21 , 13 -8
Puan: Slavkovic 20
Rebs: Miloseviç 8
Asts: Miloseviç , brisame 2
Puan: Bajo 26
Rebs: Bajo 10
Asts: Jordano'nn , Jularic 3
Kaunas Spor Salonu , Kaunas (LTU)
Seyirci: 100
Hakemler: Roberto Chiari (ITA), Gintaras Vitkauskas (LTU), Amit Balak (ISR)
8 Austos 2015
21:15
Fransa  47 -35  Letonya
: Dörtte Puanlama 14 -6, 7 10 , 9 11 , 17 -8
Puan: Blanc 16
Rebs: Dorez 8
Asts: Mopsus , Beyhurst 4
Puan: Kaufmanis 7
Rebs: Kalnins 9
Asts: Kurucs 2
Kaunas Spor Salonu , Kaunas (LTU)
Seyirci: 100
Hakemler: Piotr Pastusiak (POL), Aleksandar Miloyeviç (MKD), Jonathan Ross Chapman (AUS)

kinci tur

lk Tur dan Oniki ilerleyen ekipler, alt takmlar her iki grupta tahsis edilecektir. Her grubun ilk dört takm çeyrek finale çkarak. Grup G. adl takmlara kar 16 yer playoff - Her grubun son iki takm 9 oynayaca

Takm ilerler Çeyrek
Takm yaracak 9 - 16 yer playoff

E Grubu

Sra Takm Pld W L PF PA PD puan Vasf
1  ispanya 5 4 1 359 306 53 9 lerle Çeyrek
2  Türkiye 5 4 1 383 324 59 9
3  Almanya 5 3 2 314 335 -21 8
4  Litvanya 5 3 2 371 323 48 8
5  ngiltere 5 1 4 324 379 -55 6 9 - 16 yer playoff
6  Yunanistan 5 0 5 281 365 -84 5



10 Austos 2015
19:00
Yunanistan  63- 87  Türkiye
: Dörtte bir orannda Puanlama 9- 28 , 22 -21, 21 -18, 11- 20
Puan: Moraitis 25
Rebs: Moraitis 11
Asts: Kapris , Psaras 3
Puan: bitim 32
Rebs: Duran 18
Asts: bitim , Avar 5
Arvydas Sabonis Basketbol Merkezi, Kaunas (LTU)
Seyirci: 110
Hakemler: Roberto Chiari (ITA), Milos Koljensic (MEB), Aleksandar Miloyeviç (MKD)
10 Austos 2015
19:00
ngiltere  67- 102  Litvanya
: Dörtte bir orannda Puanlama 18 -17, 15- 24 , 19- 31 , 15- 30
Puan: Edwards 11
Rebs: Boachie-Yiadom 7
Asts: Yuvarlak , Sharman 2
Puan: Vasiliauskas 16
Rebs: Kinas 10
Asts: Velika 5
Kaunas Spor Salonu , Kaunas (LTU)
Seyirci: 1000
Hakemler: Yener Ylmaz (TUR), Jonathan Ross Chapman (AUS), Michele Rossi (ITA)
10 Austos 2015
21:15
ispanya  76 -54  Almanya
: Dörtte Puanlama 12 -10, 19- 22 , 25 -11, 20 -11
Puan: Martinez 29
Rebs: Salvador 10
Asts: Martinez 3
Puan: Bonga 11
Rebs: Bonga 7
Asts: Herkenhoff 4
Arvydas Sabonis Basketbol Merkezi, Kaunas (LTU)
Seyirci: 150
Hakemler: Dragan Neskoviç (SRB), Gintaras Vitkauskas (LTU), Ernad Karovic (BH)

11 Austos 2015
16:45
Yunanistan  50- 60  ngiltere
: Dörtte Puanlama 13 -7, 11- 19 , 6- 16 , 20 -18
Puan: Moraitis 25
Rebs: Moraitis 11
Asts: 6 oyuncu 1
Puan: Bett 20
Rebs: Boachie-Yiadom 15
Asts: Yuvarlak , Iwowo 4
Kaunas Spor Salonu , Kaunas (LTU)
Seyirci: 200
Hakemler: Milos Koljensic (MEB), Yohan Rosso (FRA), Martins Kozlovskis (LAT)
11 Austos 2015
19:00
Almanya  77 -70  Litvanya
: Dörtte bir orannda Puanlama 12- 19 , 19 -17, 24 -11, 22- 23
Puan: Drescher 17
Rebs: Herkenhoff 10
Asts: Bonga 6
Puan: Vasiliauskas 15
Rebs: Sarginas 5
Asts: Velika 5
Kaunas Spor Salonu , Kaunas (LTU)
Seyirci: 1100
Hakem: Keith Williams (ENG), Haydn Jones (WAL), Jonathan Ross Chapman (AUS)
11 Austos 2015
21:15
Türkiye  64- 75  ispanya
: Dörtte bir orannda Puanlama 17- 23 , 15 -14, 20 -17, 12- 21
Puan: bitim 16
Rebs: Afsar 7
Asts: Avar 4
Puan: Salvador 15
Rebs: Salvador 9
Asts: Salvador , Gonzalez 4
Kaunas Spor Salonu , Kaunas (LTU)
Seyirci: 200
Hakemler: Dragan Neskoviç (SRB), Aleksandar Miloyeviç (MKD), Josip Radojkovic (SAK)

12 Austos 2015
14:30
Almanya  77 -59  Yunanistan
: Dörtte Puanlama 17- 21 , 16 -13, 22 -5, 22 -20
Puan: Kurt 13
Rebs: Seric 6
Asts: Döding , Weidemann 4
Puan: Giannararas , Moraitis 12
Rebs: Domprogiannis 6
Asts: Mellios 6
Kaunas Spor Salonu , Kaunas (LTU)
Seyirci: 150
Hakemler: Keith Williams (ENG), Tomas Jasevicius (LTU), Michele Rossi (ITA)
12 Austos 2015
16:45
Litvanya  64- 67  Türkiye
: Dörtte bir orannda Puanlama 7- 19 , 22 -17, 12- 15 , 23 -16
Puan: Velika 17
Rebs: Vasiliauskas 6
Asts: Velika 5
Puan: bitim 15
Rebs: Duran 15
Asts: Akyüz 5
Kaunas Spor Salonu , Kaunas (LTU)
Seyirci: 1000
Hakemler: Hakemler: Roberto Chiari (ITA), Aleksandar Miloyeviç (MKD), Milos Koljensic (MEB)
12 Austos 2015
19:00
ispanya  75 -64  ngiltere
: Dörtte bir orannda Puanlama 19 -7, 21 -18, 20- 21 , 15- 18
Puan: Martinez 18
Rebs: Martinez , Pompido 8
Asts: 3 oyuncu 3
Puan: Bett 18
Rebs: Boachie-Yiadom 8
Asts: Boachie-Yiadom 4
Kaunas Spor Salonu , Kaunas (LTU)
Seyirci: 150
Hakemler: Petros Papapetrou (GRE), Miroslav Tomov (BUL), Martins Kozlovskis (LAT)

F Grubu

Sra Takm Pld W L PF PA PD puan Vasf
1  Finlandiya 5 4 1 332 331 +1 9 lerle Çeyrek
2  Bosna Hersek 5 3 2 377 331 46 8
3  Srbistan 5 3 2 343 343 0 8
4  Fransa 5 3 2 306 294 12 8
5  Karada 5 2 3 319 332 -13 7 9 - 16 yer playoff
6  Hrvatistan 5 0 5 325 371 -46 5

10 Austos 2015
14:30
Srbistan  69 -62  Fransa
: Dörtte Puanlama 21 -13, 17- 18 , 12- 20 , 19 -11
Puan: Marjanoviç , Pecarski 19
Rebs: Pecarski 12
Asts: Pecarski 5
Puan: Blanc 17
Rebs: Beyhurst 9
Asts: 4 oyuncu 2
Kaunas Spor Salonu , Kaunas (LTU)
Seyirci: 100
Hakemler: Marius Ciulin (ROU), Marek Cmikiewicz (POL), Petros Papapetrou (GRE)
10 Austos 2015
16:45
Hrvatistan  75- 84  Finlandiya
: Dörtte bir orannda Puanlama 12- 23 , 23 -22, 19 -14, 21- 25
Puan: Vidoviç 16
Rebs: Mihalic 11
Asts: Jordano'nn , Jularic 3
Puan: Valtonen 23
Rebs: Heinonen 9
Asts: Heinonen 6
Kaunas Spor Salonu , Kaunas (LTU)
Seyirci: 200
Hakemler: Francisco Araña (ESP), Yohan Rosso (FRA), Tomas Jasevicius (LTU)
10 Austos 2015
21:15
Karada  77 -73  Bosna Hersek
: Dörtte bir orannda Puanlama 15- 18 , 26 -25, 13- 24 , 23 -6
Puan: Slavkovic 15
Rebs: Simonoviç'in 10
Asts: brisame 4
Puan: Musa 22
Rebs: Musa 11
Asts: Musa 6
Kaunas Spor Salonu , Kaunas (LTU)
Seyirci: 100
Hakemler: Piotr Pastusiak (POL), Paulo Marques (POR), Amit Balak (ISR)

11 Austos 2015
14:30
Hrvatistan  71- 75  Srbistan
: Dörtte Puanlama 10- 24 , 17 -14, 17-17, 27 -20
Puan: Bajo 23
Rebs: Bajo 8
Asts: Jordano'nn 4
Puan: Latinoviç 19
Rebs: Pecarski 13
Asts: Vuliki 5
Kaunas Spor Salonu , Kaunas (LTU)
Seyirci: 100
Hakemler: Roberto Chiari (ITA), Amit Balak (ISR), Michele Rossi (ITA)
11 Austos 2015
19:00
Bosna Hersek  64 -57  Fransa
: Dörtte bir orannda Puanlama 18 -9, 17 -14, 15- 17 , 14- 17
Puan: Musa 22
Rebs: Sikiras 8
Asts: Musa 8
Puan: Blanc 16
Rebs: Hoard 11
Asts: Beyhurst 4
Arvydas Sabonis Basketbol Merkezi, Kaunas (LTU)
Seyirci: 90
Hakemler: Marius Ciulin (ROU), Marek Cmikiewicz (POL), Miroslav Tomov (BUL)
11 Austos 2015
21:15
Finlandiya  58 -56  Karada
: Dörtte Puanlama 14-14, 17 -12, 12 -10, 15- 20
Puan: Heinonen 13
Rebs: Jaakkola 9
Asts: Valtonen 6
Puan: Simonoviç'in 15
Rebs: Simonoviç'in 14
Asts: Drobnjak , Vujovic 4
Arvydas Sabonis Basketbol Merkezi, Kaunas (LTU)
Seyirci: 70
Hakemler: Paulo Marques (POR), Tomas Jasevicius (LTU), Yener Ylmaz (TUR)

12 Austos 2015
19:00
Karada  64- 78  Srbistan
: Dörtte Puanlama 23 -13, 16- 22 , 18 -15, 7 28
Puan: Simonoviç 19
Rebs: Simonoviç 10
Asts: 3 oyuncu 2
Puan: Marjanoviç 30
Rebs: Pecarski 10
Asts: Uskokovic 6
Arvydas Sabonis Basketbol Merkezi, Kaunas (LTU)
Seyirci: 90
Hakemler: Francisco Araña (ESP), Haydn Jones (WAL), Amit Balak (ISR)
12 Austos 2015
21:15
Fransa  57 -38  Finlandiya
: Dörtte Puanlama 16 -4 20 -11, 5 12 , 16 -11
Puan: Ruckling 12
: Rebs Bazille 14
FBDTÖ: BRIKI 3
Puan: Valtonen , Pihlajamäki 7
Rebs: Waxlax 6
Asts: 4 oyuncu 1
Kaunas Spor Salonu , Kaunas (LTU)
Seyirci: 100
Hakemler: Dragan Neskoviç (SRB), Josip Radojkovic (SAK), Jonathan Ross Chapman (AUS)
12 Austos 2015
21:15
Bosna Hersek  86 -59  Hrvatistan
: Dörtte bir orannda Puanlama 22 -11, 22 -17, 24 -13, 18-18
Puan: Campara 21
Rebs: Sikiras 9
Asts: Musa 7
Puan: Bajo 16
Rebs: Bajo 10
Asts: Sariç 3
Arvydas Sabonis Basketbol Merkezi, Kaunas (LTU)
Seyirci: 60
Hakemler: Paulo Marques (POR), Marek Cmikiewicz (POL), Gintaras Vitkauskas (LTU)

Snflandrma G Grubu

lk Tur Her grubun son takm bu Snflandrma Round yaracak.


Sra Takm Pld W L PF PA PD puan
1  talya 3 3 0 162 122 40 6
2  srail 3 2 1 170 152 18 5
3  Letonya 3 1 2 137 135 2 4
4  Rusya 3 0 3 0 60 -60 0



10 Austos 2015
14:30 (OYNANAN DEL)
Rusya  0- 20  Letonya
Arvydas Sabonis Basketbol Merkezi, Kaunas (LTU)
10 Austos 2015
16:45
srail  73- 84  talya
: Dörtte Puanlama 23- 24 , 24- 27 , 9 18 , 17 -15
Puan: Suss 18
Rebs: Suss 11
FBDTÖ: Zano 5
Puan: Trapani 16
Rebs: Caruso 9
Asts: Trapani 6
Arvydas Sabonis Basketbol Merkezi, Kaunas (LTU)
Seyirci: 140
Hakemler: Keith Williams (ENG), Haydn Jones (WAL), Josip Radojkovic (SAK)

11 Austos 2015
14:30 (OYNANAN DEL)
talya  20 -0  Rusya
Arvydas Sabonis Basketbol Merkezi, Kaunas (LTU)
11 Austos 2015
16:45
Letonya  68- 77  srail
: Dörtte bir orannda Puanlama 16- 18 , 20 -18, 15- 16 , 17- 25
Puan: Kaufmanis 16
Rebs: Railans 15
FBDTÖ: Kurucs 6
Puan: Ebo 20
Rebs: Porat , Suss 8
Asts: Parker Amitay 5
Arvydas Sabonis Basketbol Merkezi, Kaunas (LTU)
Seyirci: 100
Hakemler: Piotr Pastusiak (POL), Petros Papapetrou (GRE), Ernad Karovic (BH)

12 Austos 2015
14:30 (OYNANAN DEL)
Rusya  0- 20  srail
Arvydas Sabonis Basketbol Merkezi, Kaunas (LTU)
12 Austos 2015
16:45
talya  58-49  Letonya
: Dörtte bir orannda Puanlama 17 -9, 17 -9, 15- 18 , 9- 13
Puan: Stefanni 17
Rebs: Caruso 9
Asts: Valentini 4
Puan: Kalnins 14
Rebs: Miska 8
Asts: 4 oyuncu 1
Arvydas Sabonis Basketbol Merkezi, Kaunas (LTU)
Seyirci: 70
Hakemler: Marius Ciulin (ROU), Ernad Karovic (BH), Yener Ylmaz (TUR)

16 yerde - 9 için Snflandrma playoff

  13. yer maç 13. - 16. yer playoff 9 - 16 yer playoff 9 - 12 yer playoff 9. sra maç
                                               
     F5   Karada  20  
     G4   Rusya  0  
   G4   Rusya  0        F5   Karada  65  
   E6   Yunanistan  20        G1   talya  73  
   E6   Yunanistan  45
     G1   talya  62  
   E6   Yunanistan  77        G1   talya  68
   E5   ngiltere  52        F6   Hrvatistan  76
     E5   ngiltere  65  
       G3   Letonya  66  
 E5   ngiltere  77        G3   Letonya  70
  15 yer maç      G2   srail  76        F6   Hrvatistan  78     11th yer maç
   G4   Rusya  0    F6   Hrvatistan  84    F5   Karada  57
   G2   srail  20      G2   srail  82      G3   Letonya  60

16 yerde - 9 için Snflandrma oyunlar


14 Austos 2015
21:15 (OYNANAN DEL)
Karada  20 -0  Rusya
Arvydas Sabonis Basketbol Merkezi - Kaunas (LTU)
14 Austos 2015
14:30
Yunanistan  45- 62  talya
: Dörtte Puanlama 4- 14 , 5 21 , 21 -7, 15- 20
Yar yarya Puanlama: 09- 35
Puan: Moraitis 14
Rebs: Kampouridis , Vlagkogias 6
Asts: Moraitis 5
Puan: Ebeling 15
Rebs: Ebeling 12
Asts: Pajola , De Zardo 5
Arvydas Sabonis Basketbol Merkezi - Kaunas (LTU)
Seyirci: 120
Hakemler: Francisco Araña (ESP), Tomas Jasevicius (LTU), Jonathan Ross Chapman (AUS)

14 Austos 2015
16:45
ngiltere  65- 66  Letonya
: Dörtte Puanlama 10- 14 , 25 -20, 14 -13, 16- 19
Yar yarya Puanlama: 35 -34
Puan: Yuvarlak , Boachie-Yiadom 14
Rebs: Boachie-Yiadom 10
Asts: Bett 7
Puan: Kurucs 20
Rebs: Railans 14
FBDTÖ: Kurucs 5
Arvydas Sabonis Basketbol Merkezi - Kaunas (LTU)
Seyirci: 100
Hakemler: Gintaras Vitkauskas (LTU), Ernad Karovic (BH), Miroslav Tomov (BUL)
14 Austos 2015
19:00
Hrvatistan  84 -82  srail
: Dörtte bir orannda Puanlama 22- 28 , 29 -17, 21-21, 12- 16
Yar yarya Puanlama: 51 -35
Puan: Jordano'nn 27
Rebs: Jordano'nn 12
Asts: Jordano'nn 6
Puan: Ebo 27
Rebs: Suss 11
: FBDTÖ 3 oyuncu 3
Arvydas Sabonis Basketbol Merkezi - Kaunas (LTU)
Seyirci: 60
Hakemler: Keith Williams (ENG), Yohan Rosso (FRA), Martins Kozlovskis (LAT)

16 yerde - 13. için Snflandrma oyunlar


15 Austos 2015
21:15 (OYNANAN DEL)
Rusya  0- 20  Yunanistan
Arvydas Sabonis Basketbol Merkezi - Kaunas (LTU)
15 Austos 2015
14:30
ngiltere  77 -76  srail
: Dörtte bir orannda Puanlama 15- 29 , 23 -20, 14 -11, 25 -16
Puan: Boachie-Yiadom 27
Rebs: Boachie-Yiadom 16
FBDTÖ: Bett 4
Puan: Ebo 32
Rebs: Suss 13
FBDTÖ: Kravits 5
Arvydas Sabonis Basketbol Merkezi - Kaunas (LTU)
Seyirci: 110
Hakemler: Piotr Pastusiak (POL), Tomas Jasevicius (LTU), Ernad Karovic (BH)

12. yerin - 9 için Snflandrma oyunlar


15 Austos 2015
16:45
Karada  65- 73  talya
: Dörtte bir orannda Puanlama 15- 21 , 15-15 12-, 18 , 23 -19
Puan: Drobnjak 26
Rebs: Vujovic 7
Asts: Drobnjak 3
Puan: Ebeling 18
Rebs: De Zardo 7
Asts: Laganà 5
Arvydas Sabonis Basketbol Merkezi - Kaunas (LTU)
Seyirci: 100
Hakemler: Paulo Marques (POR), Yener Ylmaz (TUR), Martins Kozlovskis (LAT)
15 Austos 2015
19:00
Letonya  70- 78  Hrvatistan
: Dörtte bir orannda Puanlama 17- 23 , 8- 12 , 28 -18, 17- 25
Puan: Kurucs 32
Rebs: Miska 7
Asts: Kalnins 4
Puan: Jularic 16
Rebs: Vrgoc 8
Asts: Vidoviç 5
Arvydas Sabonis Basketbol Merkezi - Kaunas (LTU)
Seyirci: 60
Hakemler: Petros Papapetrou (GRE), Miroslav Tomov (BUL), Jonathan Ross Chapman (AUS)

ampiyona playoff

  5. sra maç 5 - 8. sra play-off Çeyrek finaller Yar Finalleri final
                                               
     E1   ispanya  72  
     F4   Fransa  63  
   F4   Fransa  57        E1   ispanya  78  
   E3   Almanya  55        F2   Bosna Hersek  86 (2OT)  
   F2   Bosna Hersek  70
     E3   Almanya  54  
   F4   Fransa  75        F2   Bosna Hersek  85
   F1   Finlandiya  46        E 4   Litvanya  83
     F1   Finlandiya  74  
       E 4   Litvanya  93  
 F1   Finlandiya  68        E 4   Litvanya  73
  7. sra maç      F3   Srbistan  63        E2   Türkiye  71     3.lük maç
   E3   Almanya  91    E2   Türkiye  87    E1   ispanya  72
   F3   Srbistan  64      F3   Srbistan  66      E2   Türkiye  83

Çeyrek finaller


14 Austos 2015
14:30
ispanya  72 -63 Fransa 
: Dörtte Puanlama 15 -8, 16 -13, 21 -19, 20- 23
Puan: Gonzalez 25
Rebs: Salvador 8
Asts: Sagrista 6
Puan: Fevrier 20
Rebs: Fevrier 12
Asts: Beyhurst 4
Kaunas Spor Salonu , Kaunas (LTU)
Seyirci: 300
Hakemler: Dragan Neskoviç (SRB), Aleksandar Miloyeviç (MKD), Amit Balak (ISR)
14 Austos 2015
16:45
Bosna Hersek  70 -54 Almanya 
: Dörtte Puanlama 14 -6, 25 -11, 12- 13 , 19- 24
Puan: Musa 25
Rebs: Musa 13
Asts: Musa 9
Puan: Weidemann 13
Rebs: Wendler 10
Asts: 3 oyuncu 2
Kaunas Spor Salonu , Kaunas (LTU)
Seyirci: 400
Hakemler: Roberto Chiari (ITA), Paulo Marques (POR), Marek Cmikiewicz (POL)

14 Austos 2015
19:00
Finlandiya  74- 93 Litvanya 
: Dörtte bir orannda Puanlama 23 -21, 15- 22 , 21- 25 , 15- 25
Puan: Valtonen 21
Rebs: Valtonen 6
Asts: Heinonen 6
Puan: Velika , Kozys 18
Rebs: Balciunas 11
Asts: Bakutis 5
Kaunas Spor Salonu , Kaunas (LTU)
Seyirci: 3,000
Hakemler: Piotr Pastusiak (POL), Milos Koljensic (MEB), Josip Radojkovic (SAK)
14 Austos 2015
21:15
Türkiye  87 -66 Srbistan 
: Dörtte Puanlama 24 -16, 20 -17, 20 -18, 23 -15
Puan: bitim 27
Rebs: Duran 17
Asts: Sipahi , Akyüz 3
Puan: Uskokovic 21
Rebs: Pecarski 5
Asts: Uskokovic 5
Kaunas Spor Salonu , Kaunas (LTU)
Seyirci: 150
Hakemler: Marius Ciulin (ROU), Haydn Jones (WAL), Petros Papapetrou (GRE)

8 yere 5th için Snflandrma oyunlar


15 Austos 2015
14:30
Fransa  57 -55 Almanya 
: Dörtte Puanlama 11- 14 , 15 -15, 13 17 , 15 -9
Puan: Fevrier 17
Rebs: Bazille 11
Asts: Rucklin 3
Puan: Herkenhoff 17
Rebs: Herkenhoff 15
Asts: Drescher 3
Kaunas Spor Salonu , Kaunas (LTU)
Seyirci: 100
Hakemler: Keith Williams (ENG), Aleksandar Miloyeviç (MKD), Milos Koljensic (MEB)
15 Austos 2015
16:45
Finlandiya  68 -63 Srbistan 
: Dörtte Puanlama 11- 19 , 23 -13, 17 -8, 17- 23
Puan: Valtonen 25
Rebs: Antikainen , Heinonen 7
Asts: Heinonen 6
Puan: Marjanoviç 13
Rebs: 3 oyuncu 9
Asts: Uskokovic 4
Kaunas Spor Salonu , Kaunas (LTU)
Seyirci: 400
Hakemler: Francisco Araña (ESP), Gintaras Vitkauskas (LTU), Michele Rossi (ITA)

Yar Finalleri


15 Austos 2015
19:00
Litvanya  73 -71  Türkiye
: Dörtte Puanlama 12- 20 , 22 -18, 20- 23 , 19 -10
Yar yarya Puanlama: 34- 38
Puan: Kozys 12
Rebs: Vasiliauskas 9
Asts: Velika 4
Puan: bitim 18
Rebs: Duran 13
Asts: Duran 4
Kaunas Spor Salonu , Kaunas (LTU)
Seyirci: 3,500
Hakemler: Dragan Nekovi (SRB), Marek Cmikiewicz (POL), Yohan Rosso (FRA)
15 Austos 2015
21:15
ispanya  78- 86  (OT)  Bosna Hersek
: Dörtte Puanlama 12- 19 , 20 -12, 15- 16 , 16-16,  Uzatma: 10-10, 5- 13
Yar yarya Puanlama: 32 -31  Uzatma: 10-10, 5- 13
Puan: Martinez 27
Rebs: Martinez 20
Asts: Gonzalez 4
Puan: Campara , Musa 24
Rebs: Barukcija 10
Asts: Campara 6
Kaunas Spor Salonu , Kaunas (LTU)
Seyirci: 200
Hakemler: Marius Ciulin (ROU), Haydn Jones (WAL), Amit Balak (ISR)

Nihai snflandrma oyunlar

15. sra için Karlama

16 Austos 2015
21:15 (OYNANAN DEL)
srail  20-0  Rusya
Arvydas Sabonis Basketbol Merkezi - Kaunas (LTU)

13. srada yer için Eleme

16 Austos 2015
14:30
Yunanistan  77 -52  ngiltere
: Dörtte Puanlama 15 -14, 21 -15, 15 -2, 26 -21
Puan: Kampouridis 17
Rebs: Kampouridis 8
Asts: Giannaras 11
Puan: Cleary 19
Rebs: Iwowo 10
Asts: Iwowo 3
Arvydas Sabonis Basketbol Merkezi - Kaunas (LTU)
Seyirci: 70
Hakemler: Marius Ciulin (ROU), Marek Cmikiewicz (POL), Yohan Rosso (FRA)

11.lik maç

16 Austos 2015
16:45
Karada  57- 60  Letonya
: Dörtte bir orannda Puanlama 18 -13, 17 -13, 13- 25 , 9-9
Puan: Slavkovic 21
Rebs: Simonoviç'in 10
Asts: Slavkoviç 6
Puan: Kurucs 20
Rebs: Berkis 8
Asts: 3 oyuncu 4
Arvydas Sabonis Basketbol Merkezi - Kaunas (LTU)
Seyirci: 60
Hakemler: Haydn Jones (WAL), Keith Williams (TUR), Jonathan Ross Chapman (AUS)

9.luk maç

16 Austos 2015
19:00
talya  68- 76  Hrvatistan
: Dörtte bir orannda Puanlama 22 , -18 11- 17 , 24-24, 11- 17
Puan: Stefanini 15
Rebs: Caruso 8
Asts: Valentini , Stefanini 4
Puan: Julari 20
Rebs: Bajo 10
Asts: Jordano'nn 9
Arvydas Sabonis Basketbol Merkezi - Kaunas (LTU)
Seyirci: 60
Hakemler: Tomas Jasevicius (LTU), Yener Ylmaz (TUR), Miroslav Tomov (BUL)

7.lik maç

16 Austos 2015
14:30
Almanya  91 -64  Srbistan
: Dörtte bir orannda Puanlama 17- 19 , 27 -21, 28 -7, 19 -17
Puan: Weidemann 25
Rebs: Bonga 10
Asts: Bonga 6
Puan: Kovaevi 13
Rebs: Pecarski 4
Asts: Uskokovi 7
Kaunas Spor Salonu - Kaunas (LTU)
Seyirci: 100
Hakemler: Francisco Araña (ESP), Gintaras Vitkauskas (LTU), Michele Rossi (ITA)

5.lik maç

16 Austos 2015
16:45
Fransa  75 -46  Finlandiya
: Dörtte Puanlama 23 -8, 16 -14, 16 -9, 20 -15
Puan: Blanc 23
Rebs: Beyhurst 9
Asts: Blanc , BRIKI 4
Puan: Valtonen 17
Rebs: Antikainen 6
Asts: 3 oyuncu 2
Kaunas Spor Salonu - Kaunas (LTU)
Seyirci: 150
Hakemler: Dragan Neskoviç (SRB), Ernad Karovic (BH), Martins Kozlovskis (LAT)

Bronz madalya maç

16 Austos 2015
19:00
ispanya  72- 83  Türkiye
: Dörtte bir orannda Puanlama 13- 19 , 15- 16 , 23- 27 , 21-21
Puan: Martinez 24
Rebs: Martinez 14
Asts: McCarthy 5
Puan: bitim 16
Rebs: Afar 9
Asts: Akyüz 5
Kaunas Spor Salonu - Kaunas (LTU)
Seyirci: 3,800
Hakemler: Aleksandar Miloyeviç (MKD), Paulo Marques (POR), Josip Radojkovic (SAK)

final

16 Austos 2015
21:15
Bosna Hersek  85 -83  Litvanya
: Dörtte bir orannda Puanlama 26 -19, 24 -18, 19- 22 , 16- 24
Puan: Musa 33
Rebs: Muti , Musa 8
Asts: Musa 7
Puan: Velika 14
Rebs: Juozaitis 7
Asts: 4 oyuncu 3
Kaunas Spor Salonu - Kaunas (LTU)
Seyirci: 4.500
Hakemler: Roberto Chiari (ITA), Piotr Pastusiak (POL) Milo Koljeni (MEB)

Final sralamas

Takm küme 2016 Euro U-16 Ligi B

Ödüller

En deerli oyuncu
Bosna Hersek Danan Musa

All-Turnuva Takm

Referanslar

D balantlar

Opiniones de nuestros usuarios

Rabia ünlü

Değişken hakkında bulduğum bilgileri çok faydalı ve keyifli buldum. Bir 'ama' koymam gerekseydi, ifadesinde yeterince kapsayıcı olmayabilir, aksi halde harika.

Safa Yaman

2015 FIBA Avrupa Altnda-16 ampiyonas'daki bu gönderi için teşekkürler, tam da ihtiyacım olan şeydi.

Azad Taşdemir

2015 FIBA Avrupa Altnda-16 ampiyonas'dan güzel makale.