2015 FINA Dal Dünya Dizisi



İnsanoğlunun 2015 FINA Dal Dünya Dizisi ile ilgili yüzyıllardır biriktirdiği tüm bilgiler artık internette mevcut ve biz de sizin için en erişilebilir şekilde derledik ve sipariş verdik. 2015 FINA Dal Dünya Dizisi ile ilgili bilmek istediğiniz her şeye hızlı ve verimli bir şekilde erişebilmenizi istiyoruz; deneyiminizin hoş olduğunu ve 2015 FINA Dal Dünya Dizisi ile ilgili aradığınız bilgiyi gerçekten bulduğunuzu hissettiğinizi.

Hedeflerimize ulaşmak için yalnızca 2015 FINA Dal Dünya Dizisi hakkında en güncel, anlaşılır ve doğru bilgileri elde etmek için değil, aynı zamanda tasarımın, okunaklılığın, yükleme hızının ve kullanılabilirliğinin sağlanmasına da büyük özen gösterdik. sayfa mümkün olduğunca keyifli olsun, böylece başka hiçbir şey için endişelenmenize gerek kalmadan temel konulara odaklanabilir, 2015 FINA Dal Dünya Dizisi ile ilgili mevcut tüm veri ve bilgileri bilebilirsiniz, biz zaten sizin için hallettik. Umarız amacımıza ulaşmışızdır ve 2015 FINA Dal Dünya Dizisi ile ilgili istediğiniz bilgileri bulmuşsunuzdur. Bu nedenle, sizi memnuniyetle karşılıyoruz ve scientiatr.com kullanma deneyiminin keyfini çıkarmaya devam etmenizi öneririz.

2015 FINA Dal Dünya Serileri yedincisi olan FINA Dal World Series . 1 bacak: Bu World Series farkl ehirlerde barndrlan alt bacaklar tarafndan yapld Pekin , Çin , 2. bacak Dubai , Birleik Arap Emirlikleri , 3 bacak Kazan , Rusya , 4 bacak Londra , Büyük Britanya , ve 5. bacak Windsor , Kanada ve 6. bacak Mérida , Meksika .

Genel madalya taksitli

rütbe ulus Altn Gümü Bronz Genel Toplam
1  Çin  (CHN) 50 17 7 74
2  Büyük Britanya  (NG) 4 4 12 20
3  Kanada  (CAN) 3 15 10 28
4  Meksika  (MEX) 2 8 10 20
5  Rusya  (RUS) 1 4 4 9
6  Almanya  (GER) 0 4 10 14
7  Avustralya  (AUS) 0 3 1 4
8  Malezya  (MAS) 0 2 3 5
9  Amerika Birleik Devletleri  (ABD) 0 2 0 2
10  talya  (ITA) 0 1 1 2
11  Küba  (CUB) 0 0 1 1
 Ukrayna  (UKR) 0 0 1 1
Toplamlar (12 milletler) 60 60 60 180

Çin Pekin bacak

Madalya tablosu

rütbe ulus Altn Gümü Bronz Genel Toplam
1  Çin  (CHN) 10 3 0 13
2  Kanada  (CAN) 0 2 3 5
3  Almanya  (GER) 0 1 3 4
4  Avustralya  (AUS) 0 1 0 1
 Malezya  (MAS) 0 1 0 1
 Rusya  (RUS) 0 1 0 1
 Amerika Birleik Devletleri  (ABD) 0 1 0 1
8  Meksika  (MEX) 0 0 3 3
9  Büyük Britanya  (NG) 0 0 1 1
Toplamlar (9 milletler) 10 10 10 30


Madalya özeti

Erkekler

Etkinlik Altn Gümü Bronz
3 metre tramplen
 O Chong  ( CHN )  Cao Yuan  ( CHN )  Patrick Hausding  ( GER )
10 metrelik bir platform
 Yang Jian  ( CHN )  David Boudia  ( ABD )  Sascha Klein  ( GER )
Senkronize
3 metre tramplen
 Cao Yuan  ( CHN ) Qin Kai ( CHN )
  
 Evgeny Kuznetsov  ( RUS ) Ilya Zakharov ( RUS )
  
 Stephan Feck  ( GER ) Patrick Hausding ( GER )
  
Senkronize
10 metrelik bir platform
 Chen Aisen  ( CHN ) Lin Yue ( CHN )
  
 Patrick Hausding  ( GER ) Sascha Klein ( GER )
  
 ván Garcia  ( MEX ) Germán Sanchez ( MEX )
  

KADIN

Etkinlik Altn Gümü Bronz
3 metre tramplen
 Shi Tingmao  ( CHN )  O Zi  ( CHN )  Pamela Ware  ( CAN )
10 metrelik bir platform
 Liu Huixia  ( CHN )  Chen Ruolin  ( CHN )  Meaghan Benfeito  ( CAN )
Senkronize
3 metre tramplen
 Shi Tingmao  ( CHN ) Wu Minxia ( CHN )
  
 Maddison Keeney  ( AUS ) Anabelle Smith ( AUS )
  
 Alicia Blagg  ( GBR ) Rebecca Gallantree ( GBR )
  
Senkronize
10 metrelik bir platform
 Chen Ruolin  ( CHN ) Liu Huixia ( CHN )
  
 Mun Yee Leong  ( MAS ) Cheong Haziran Hoong ( MAS )
  
 Meaghan Benfeito  ( CAN ) Roseline Filion ( CAN )
  

Kark

Etkinlik Altn Gümü Bronz
Senkronize
3 metre tramplen
 Chen Aisen  ( CHN ) O Zi ( CHN )
  
 Jennifer Abel  ( CAN ) François Imbeau-Dulac ( CAN )
  
 Dolores Hernandez  ( MEX ) Rommel'e Pacheco ( MEX )
  
Senkronize
10 metrelik bir platform
 Lian Jie  ( CHN ) , Tai Xiaohu ( CHN )
  
 Meaghan Benfeito  ( CAN ) Vincent Riendeau ( CAN )
  
 Paola Espinoza  ( MEX ) Jahir Ocampo ( MEX )
  

Birleik Arap Emirlikleri Dubai bacak

Madalya tablosu

rütbe ulus Altn Gümü Bronz Genel Toplam
1  Çin  (CHN) 9 3 2 14
2  Büyük Britanya  (NG) 1 1 1 3
3  Kanada  (CAN) 0 4 1 5
4  Meksika  (MEX) 0 1 2 3
5  Rusya  (RUS) 0 1 0 1
6  Almanya  (GER) 0 0 2 2
7  Malezya  (MAS) 0 0 1 1
 Ukrayna  (UKR) 0 0 1 1
Toplamlar (8 milletler) 10 10 10 30


Madalya özeti

Erkekler

Etkinlik Altn Gümü Bronz
3 metre tramplen
 Jack Laugher  ( GBR )  O Chong  ( CHN )  Cao Yuan  ( CHN )
10 metrelik bir platform
 Qiu Bo  ( CHN )  Thomas Daley  ( GBR )  Yang Jian  ( CHN )
Senkronize
3 metre tramplen
 Cao Yuan  ( CHN ) Qin Kai ( CHN )
  
 Evgeny Kuznetsov  ( RUS ) Ilya Zakharov ( RUS )
  
 Stephan Feck  ( GER ) Patrick Hausding ( GER )
  
Senkronize
10 metrelik bir platform
 Chen Aisen  ( CHN ) Lin Yue ( CHN )
  
 ván Garcia  ( MEX ) Germán Sanchez ( MEX )
  
 Patrick Hausding  ( GER ) Sascha Klein ( GER )
  

KADIN

Etkinlik Altn Gümü Bronz
3 metre tramplen
 Shi Tingmao  ( CHN )  O Zi  ( CHN )  Jennifer Abel  ( CAN )
10 metrelik bir platform
 Chen Ruolin  ( CHN )  Liu Huixia  ( CHN )  Tonia koltuu  ( GBR )
Senkronize
3 metre tramplen
 Shi Tingmao  ( CHN ) Wu Minxia ( CHN )
  
 Jennifer Abel  ( CAN ) Pamela Ware ( CAN )
  
 Dolores Hernandez  ( MEX ) Paola Espinoza ( MEX )
  
Senkronize
10 metrelik bir platform
 Chen Ruolin  ( CHN ) Liu Huixia ( CHN )
  
 Meaghan Benfeito  ( CAN ) Roseline Filion ( CAN )
  
 Mun Yee Leong  ( MAS ) Cheong Haziran Hoong ( MAS )
  

Kark

Etkinlik Altn Gümü Bronz
Senkronize
3 metre tramplen
 Chen Aisen  ( CHN ) O Zi ( CHN )
  
 Jennifer Abel  ( CAN ) François Imbeau-Dulac ( CAN )
  
 Viktoriya Kesar  ( UKR ) Maksym Dolgov ( UKR )
  
Senkronize
10 metrelik bir platform
 Lian Jie  ( CHN ) , Tai Xiaohu ( CHN )
  
 Meaghan Benfeito  ( CAN ) Vincent Riendeau ( CAN )
  
 Alejandra Orozco  ( MEX ) Jahir Ocampo ( MEX )
  

Rusya Kazan bacak

Madalya tablosu

rütbe ulus Altn Gümü Bronz Genel Toplam
1  Çin  (CHN) 8 1 2 11
2  Kanada  (CAN) 1 5 0 6
3  Büyük Britanya  (NG) 1 0 2 3
4  Rusya  (RUS) 0 2 2 4
5  Meksika  (MEX) 0 2 1 3
6  Almanya  (GER) 0 0 2 2
7  talya  (ITA) 0 0 1 1
Toplamlar (7 milletler) 10 10 10 30


Madalya özeti

Erkekler

Etkinlik Altn Gümü Bronz
3 metre tramplen
 Jack Laugher  ( GBR )  Ilya Zakharov  ( RUS )  Patrick Hausding  ( GER )
10 metrelik bir platform
 Qiu Bo  ( CHN )  Germán Sanchez  ( MEX )  Yang Jian  ( CHN )
Senkronize
3 metre tramplen
 Cao Yuan  ( CHN ) Qin Kai ( CHN )
  
 Evgeny Kuznetsov  ( RUS ) Ilya Zakharov ( RUS )
  
 Jahir Ocampo  ( MEX ) Rommel'e Pacheco ( MEX )
  
Senkronize
10 metrelik bir platform
 Chen Aisen  ( CHN ) Lin Yue ( CHN )
  
 ván Garcia  ( MEX ) Germán Sanchez ( MEX )
  
 Patrick Hausding  ( GER ) Sascha Klein ( GER )
  

KADIN

Etkinlik Altn Gümü Bronz
3 metre tramplen
 Shi Tingmao  ( CHN )  Jennifer Abel  ( CAN )  Wang Han  ( CHN )
10 metrelik bir platform
 Meaghan Benfeito  ( CAN )  Chen Ruolin  ( CHN )  Tonia koltuu  ( GBR )
Senkronize
3 metre tramplen
 Shi Tingmao  ( CHN ) Wu Minxia ( CHN )
  
 Jennifer Abel  ( CAN ) Pamela Ware ( CAN )
  
 Kristina Ilinykh  ( RUS ) Nadezhda Bazhina ( RUS )
  
Senkronize
10 metrelik bir platform
 Chen Ruolin  ( CHN ) Liu Huixia ( CHN )
  
 Meaghan Benfeito  ( CAN ) Roseline Filion ( CAN )
  
 Sarah Barrow  ( GBR ) Tonia Couch ( GBR )
  

Kark

Etkinlik Altn Gümü Bronz
Senkronize
3 metre tramplen
 Yang Hao  ( CHN ) Wang Han ( CHN )
  
 Jennifer Abel  ( CAN ) François Imbeau-Dulac ( CAN )
  
 Tania Cagnotto  ( ITA ) Maicol Verzotto ( ITA )
  
Senkronize
10 metrelik bir platform
 Lian Junjie  ( CHN ) Si Yajie ( CHN )
  
 Meaghan Benfeito  ( CAN ) Vincent Riendeau ( CAN )
  
 Nikita Shleikher  ( RUS ) Yulya Timoshinina ( RUS )
  

Birleik Krallk Londra bacak

Madalya tablosu

rütbe ulus Altn Gümü Bronz Genel Toplam
1  Çin  (CHN) 7 3 2 12
2  Büyük Britanya  (NG) 1 2 3 6
3  Kanada  (CAN) 1 1 2 4
4  Rusya  (RUS) 1 0 2 3
5  Almanya  (GER) 0 2 0 2
6  talya  (ITA) 0 1 0 1
 Malezya  (MAS) 0 1 0 1
8  Meksika  (MEX) 0 0 1 1
Toplamlar (8 milletler) 10 10 10 30


Madalya özeti

Erkekler

Etkinlik Altn Gümü Bronz
3 metre tramplen
 Evgeny Kuznetsov  ( RUS )  Patrick Hausding  ( GER )  Cao Yuan  ( CHN )
10 metrelik bir platform
 Tom Daley  ( GBR )  Yang Jian  ( CHN )  Qiu Bo  ( CHN )
Senkronize
3 metre tramplen
 Cao Yuan  ( CHN ) Qin Kai ( CHN )
  
 Jack Laugher  ( GBR ) Christopher Mears ( GBR )
  
 Evgeny Kuznetsov  ( RUS ) Ilya Zakharov ( RUS )
  
Senkronize
10 metrelik bir platform
 Chen Aisen  ( CHN ) Lin Yue ( CHN )
  
 Patrick Hausding  ( GER ) Sascha Klein ( GER )
  
 ván Garcia  ( MEX ) Germán Sanchez ( MEX )
  

KADIN

Etkinlik Altn Gümü Bronz
3 metre tramplen
 Shi Tingmao  ( CHN )  Wang Han  ( CHN )  Pamela Ware  ( CAN )
10 metrelik bir platform
 Roseline Filion  ( CAN )  Liu Huixia  ( CHN )  Tonia koltuu  ( GBR )
Senkronize
3 metre tramplen
 Shi Tingmao  ( CHN ) Wu Minxia ( CHN )
  
 Tania Cagnotto  ( ITA ) Francesca Dallape ( ITA )
  
 Jennifer Abel  ( CAN ) Pamela Ware ( CAN )
  
Senkronize
10 metrelik bir platform
 Chen Ruolin  ( CHN ) Liu Huixia ( CHN )
  
 Mun Yee Leong  ( MAS ) Cheong Haziran Hoong ( MAS )
  
 Sarah Barrow  ( GBR ) Tonia Couch ( GBR )
  

Kark

Etkinlik Altn Gümü Bronz
Senkronize
3 metre tramplen
 Yang Hao  ( CHN ) Wang Han ( CHN )
  
 Francois Imbeau-Dulac  ( CAN ) Jennifer Abel ( CAN )
  
 James Heatley  ( GBR ) Grace Reid ( GBR )
  
Senkronize
10 metrelik bir platform
 Lian Junjie  ( CHN ) Si Yajie ( CHN )
  
 Matthew Lee  ( GBR ) Gürcistan Ward ( GBR )
  
 Shleikher Nikita  ( RUS ) Timoshinina Yulya ( RUS )
  

Kanada Windsor bacak

Madalya tablosu

rütbe ulus Altn Gümü Bronz Genel Toplam
1  Çin  (CHN) 9 4 0 13
2  Büyük Britanya  (NG) 1 1 2 4
3  Meksika  (MEX) 0 2 2 4
4  Kanada  (CAN) 0 1 3 4
5  Avustralya  (AUS) 0 1 0 1
 Amerika Birleik Devletleri  (ABD) 0 1 0 1
7  Almanya  (GER) 0 0 2 2
8  Malezya  (MAS) 0 0 1 1
Toplamlar (8 milletler) 10 10 10 30

Madalya özeti

Erkekler

Etkinlik Altn Gümü Bronz
3 metre tramplen
 Jack Laugher  ( GBR )  O Chao  ( CHN )  Rommell Pacheco  ( MEX )
10 metrelik bir platform
 Yang Jian  ( CHN )  Lin Yue  ( CHN )  Tom Daley  ( GBR )
Senkronize
3 metre tramplen
 O Chao  ( CHN ) O Chong ( CHN )
  
 Jahir Ocampo  ( MEX ) Rommell Pacheco ( MEX )
  
 Patrick Hausding  ( GER ) Stefan Feck ( GER )
  
Senkronize
10 metrelik bir platform
 Yang Jian  ( CHN ) Lin Yue ( CHN )
  
 David Boudia  ( ABD ) Steele Johnson ( ABD )
  
 Patrick Hausding  ( GER ) Sascha Klein ( GER )
  

KADIN

Etkinlik Altn Gümü Bronz
3 metre tramplen
 O Zi  ( CHN )  Wang Han  ( CHN )  Jennifer Abel  ( CAN )
10 metrelik bir platform
 Ren Qian  ( CHN )  Si Yajie  ( CHN )  Pandelela Rinong  ( MAS )
Senkronize
3 metre tramplen
 O Zi  ( CHN ) Wang Han ( CHN )
  
 Ester Qin  ( AUS ) Samantha Wills ( AUS )
  
 Jennifer Abel  ( CAN ) Pamela Ware ( CAN )
  
Senkronize
10 metrelik bir platform
 Si Yajie  ( CHN ) Lian Jie ( CHN )
  
 Tonia Couch  ( GBR ) Sarah Barrow ( GBR )
  
 Meaghan Benfeito  ( CAN ) Roseline Filion ( CAN )
  

Kark

Etkinlik Altn Gümü Bronz
Senkronize
3 metre tramplen
 O Zi  ( CHN ) Lin Yue ( CHN )
  
 Dolores Hernandez  ( MEX ) Rommell Pacheco ( MEX )
  
 Tom Daley  ( GBR ) Alicia Blagg ( GBR )
  
Senkronize
10 metrelik bir platform
 Tai Xiaohu  ( CHN ) Lian Jie ( CHN )
  
 Meaghan Benfeito  ( CAN ) Vincent Reindeau ( CAN )
  
 Alejandra Orozco  ( MEX ) Alman Sanchez ( MEX )
  

Meksika Mérida bacak

Madalya tablosu

rütbe ulus Altn Gümü Bronz Genel Toplam
1  Çin  (CHN) 7 3 1 11
2  Meksika  (MEX) 2 3 1 6
3  Kanada  (CAN) 1 2 1 4
4  Avustralya  (AUS) 0 1 1 2
 Almanya  (GER) 0 1 1 2
6  Büyük Britanya  (NG) 0 0 3 3
7  Küba  (CUB) 0 0 1 1
 Malezya  (MAS) 0 0 1 1
 Amerika Birleik Devletleri  (ABD) 0 0 1 1
Toplamlar (9 milletler) 10 10 11 31

Madalya özeti

Erkekler

Etkinlik Altn Gümü Bronz
3 metre tramplen
 Rommell Pacheco  ( MEX )  Jahir Ocampo  ( MEX )  O Chao  ( CHN )
10 metrelik bir platform
 Yang Jian  ( CHN )  ván Garcia  ( MEX )  Tom Daley  ( GBR )
Senkronize
3 metre tramplen
 O Chao  ( CHN ) O Chong ( CHN )
  
 Jahir Ocampo  ( MEX ) Rommell Pacheco ( MEX )
  
 Patrick Hausding  ( GER ) Stefan Feck ( GER )
  
Senkronize
10 metrelik bir platform
 Germán Sanchez  ( MEX ) Iván Garcia ( MEX )
  
 Patrick Hausding  ( GER ) Sascha Klein ( GER )
  
 Jose Guerra  ( CUB ) Jeinkler Aguirre ( CUB )
  

KADIN

Etkinlik Altn Gümü Bronz
3 metre tramplen
 O Zi  ( CHN )  Wang Han  ( CHN )  Maddison Keeney'daki  ( AUS )
10 metrelik bir platform
 Si Yajie  ( CHN )  Ren Qian  ( CHN )  Tonia koltuu  ( GBR )
Senkronize
3 metre tramplen
 O Zi  ( CHN ) Wang Han ( CHN )
  
 Ester Qin  ( AUS ) Samantha Wills ( AUS )
  
 Jennifer Abel  ( CAN ) Pamela Ware ( CAN )
  
Senkronize
10 metrelik bir platform
 Si Yajie  ( CHN ) Lian Jie ( CHN )
  
 Meaghan Benfeito  ( CAN ) Roseline Filion ( CAN )
  
 Leong Mun Yee  ( MAS ) Cheong Haziran Hoong ( MAS )
  

Kark

Etkinlik Altn Gümü Bronz
Senkronize
3 metre tramplen
 Jennifer Abel  ( CAN ) Francois Imbeau-Dulac ( CAN )
  
 Yang Hao  ( CHN ) Wang Han ( CHN )
  
 Tom Daley  ( GBR ) Alicia Blagg ( GBR )
  
Senkronize
10 metrelik bir platform
 Tai Xiaohu  ( CHN ) Lian Jie ( CHN )
  
 Meaghan Benfeito  ( CAN ) Vincent Reindeau ( CAN )
  
 Jahir Ocampo  ( MEX ) Paola Espinoza ( MEX )
  

Referanslar

Opiniones de nuestros usuarios

Emin Sağlam

2015 FINA Dal Dünya Dizisi ile ilgili makale eksiksiz ve iyi açıklanmış. Virgül eklemem veya kaldırmam.

Kamil şimşek

Bu makaleyi 2015 FINA Dal Dünya Dizisi ve tüm sayfada harika bir keşif. Doğrudan favorilere gidiyor.