2015 FINA Dünya Gençler Yüzme ampiyonas



İnsanoğlunun 2015 FINA Dünya Gençler Yüzme ampiyonas ile ilgili yüzyıllardır biriktirdiği tüm bilgiler artık internette mevcut ve biz de sizin için en erişilebilir şekilde derledik ve sipariş verdik. 2015 FINA Dünya Gençler Yüzme ampiyonas ile ilgili bilmek istediğiniz her şeye hızlı ve verimli bir şekilde erişebilmenizi istiyoruz; deneyiminizin hoş olduğunu ve 2015 FINA Dünya Gençler Yüzme ampiyonas ile ilgili aradığınız bilgiyi gerçekten bulduğunuzu hissettiğinizi.

Hedeflerimize ulaşmak için yalnızca 2015 FINA Dünya Gençler Yüzme ampiyonas hakkında en güncel, anlaşılır ve doğru bilgileri elde etmek için değil, aynı zamanda tasarımın, okunaklılığın, yükleme hızının ve kullanılabilirliğinin sağlanmasına da büyük özen gösterdik. sayfa mümkün olduğunca keyifli olsun, böylece başka hiçbir şey için endişelenmenize gerek kalmadan temel konulara odaklanabilir, 2015 FINA Dünya Gençler Yüzme ampiyonas ile ilgili mevcut tüm veri ve bilgileri bilebilirsiniz, biz zaten sizin için hallettik. Umarız amacımıza ulaşmışızdır ve 2015 FINA Dünya Gençler Yüzme ampiyonas ile ilgili istediğiniz bilgileri bulmuşsunuzdur. Bu nedenle, sizi memnuniyetle karşılıyoruz ve scientiatr.com kullanma deneyiminin keyfini çıkarmaya devam etmenizi öneririz.

2015 FINA Dünya Gençler Yüzme ampiyonas
ev sahibi ehir Singapur
Tarih) 25-30 Austos 2015

5 FINA Dünya Gençler Yüzme ampiyonas , içinde, 25-30 Austos 2015 tarihlerinde yapld Singapur . ampiyonalar 1998-2001 yllar arasnda doan kzlar ve 1997-2000 yllar arasnda doan erkekler içindi.

madalya tablosu

Rütbe Ulus Altn Gümü Bronz Toplam
1  Avustralya 9 7 3 19
2  Rusya 7 4 10 21
3  Amerika Birleik Devletleri 6 13 7 26
4  Türkiye 4 0 0 4
5  Kanada 3 6 3 12
6  Japonya 3 1 2 6
7  Çin 2 2 1 5
8  talya 1 2 3 6
9  Brezilya 1 2 1 4
10  Büyük Britanya 1 1 5 7
11  ispanya 1 1 3 5
12  Litvanya 1 0 1 2
 Yeni Zelanda 1 0 1 2
14  Romanya 1 0 0 1
 Ukrayna 1 0 0 1
16  sveç 0 2 0 2
17  Macaristan 0 1 0 1
18  Hrvatistan 0 0 1 1
 Msr 0 0 1 1
 Venezuela 0 0 1 1
Toplamlar (20 ülke) 42 42 43 127

madalya özeti

erkek etkinlikleri

Etkinlik Altn Gümü Bronz
Erkeklerin serbest stili
50 m Kyle Chalmers Avustralya
 
22.19 Michael Andrew Amerika Birleik Devletleri
 
22.36 Giovanni Izzo talya
 
22.55
100 m Kyle Chalmers Avustralya
 
48.47 CR Maxime Rooney Amerika Birleik Devletleri
 
48.87 Felipe Souza Brezilya
 
49.30
200 m Maxime Rooney Amerika Birleik Devletleri
 
1:47.78 Grant Shoults Amerika Birleik Devletleri
 
1:48.42 Ernest Maksumov Rusya
 
1:48.68
400 m Grant Shoults Amerika Birleik Devletleri
 
3:48.91 Yang Jintong Çin
 
3:50.05 Qiu Ziao Çin
 
3:50.99
800 m Yang Jintong Çin
 
7:55.19 César Castro spanya
 
7:57.21 Ernest Maksumov Rusya
 
7:57.40
1500 m Brandonn Almeida Brezilya
 
15:15.88 Taylor Abbott Amerika Birleik Devletleri
 
15:16.35 César Castro spanya
 
15:17.10
Erkeklerin srtüstü
50 m Michael Andrew Amerika Birleik Devletleri
 
25.13 CR Javier Acevedo Kanada
 
25.46 Mohamed Samy Msr Robinson Molina Venezuela
 

 
25.54
100 m Robert Glin Romanya
 
54.30 CR Michael Taylor Amerika Birleik Devletleri
 
54.64 Luke Greenbank ngiltere
 
54.81
200 m Hugo González spanya
 
1:58.11 Michael Taylor Amerika Birleik Devletleri
 
1:58.39 Austin Katz Amerika Birleik Devletleri
 
1:58.51
erkek kurbaalama
50 m Andrius idlauskas Litvanya
 
27.99 Nicolò Martinenghi talya
 
28.03 Nikola Obrovac Hrvatistan
 
28.11
100 m Anton Chupkov Rusya
 
1:00.19 Reece Whitley Amerika Birleik Devletleri
 
1:01.00 Andrius idlauskas Litvanya
 
1:01.26
200 m Anton Chupkov Rusya
 
2:10.19 Acil Yardm Matthew Wilson Avustralya
 
2:11.23 Ippei Miyamoto Japonya
 
2:11.59
erkek kelebek
50 m Andrii Khloptsov Ukrayna
 
23.64 Michael Andrew Amerika Birleik Devletleri
 
23.84 Daniel Pakhomov Rusya
 
23.89
100 m Daniel Pakhomov Rusya
 
52.28 CR Vinicius Lanza Brezilya
 
52.88 Daniil Antipov Rusya
 
52.99
200 m Nao Horomura Japonya
 
1:56.80 Daniel Pakhomov Rusya
 
1:56.93 Mike Thomas Amerika Birleik Devletleri
 
1:57.61
Erkeklerin bireysel kark
200 m Clyde Lewis Avustralya
 
2:00.15 Daniel Sós Macaristan
 
2:01.78 Sean Grieshop Amerika Birleik Devletleri
 
2:01.83
400 m Sean Grieshop Amerika Birleik Devletleri
 
4:15.67 Brandonn Almeida Brezilya
 
4:17.06 Hugo González spanya
 
4:18.14
Erkek çocuk röleleri
4 × 100 m serbest stil  Avustralya
Vincent Dai (50.03)
Kyle Chalmers (48,41)
Brayden McCarthy (49.66)
Jak Cartwright (49.29)
3:17.39  Amerika Birleik Devletleri
Ryan Hoffer (49.97)
Daniel Krueger (49.50)
Michael Jensen (50.51)
Maxime Rooney (48.44)
3:18.42  talya
Alessandro Bori (50.11)
Giovanni Izzo (49.54)
Ivano Vendrame (49.87)
Alessandro Miressi (49.06)
3:18.58
4 × 200 m serbest stil  Amerika Birleik Devletleri
Grant Shoults (1:48.10)
Maxime Rooney (1:46.55)
Sean Grieshop (1:49.82)
Grant House (1:49.29)
7:13.76 WJR , CR  Avustralya
Damian Fyfe (1:50.03)
Clyde Lewis (1:48.34)
Kyle Chalmers (1:50.13)
Joshua Parrish (1:49.26)
7:17.76  Rusya
Ernest Maksumov (1:48.99)
Elisei Stepanov (1:48.81)
Daniil Antipov (1:51.10)
Aleksandr Prokofev (1:50.55)
7:19.45
4 × 100 m kark  Rusya
Roman Larin (55.50)
Anton Chupkov (59.84)
Daniil Pakhomov (51.74)
Vladislav Kozlov ( 49.36 )
3:36.44 WJR , CR  Amerika Birleik Devletleri
Michael Taylor (55,39)
Reece Whitley (1: 00.82)
Michael Andrew (52.75)
Maxime Rooney (48,55)
Ryan Hoffer
Daniel Krueger
3:37.51  Avustralya
Clyde Lewis (55.85)
Matthew Wilson (1:01.81)
Brayden McCarthy (54.17)
Kyle Chalmers (48.38)
3:40.21

Kz etkinlikleri

Etkinlik Altn Gümü Bronz
Kzlarn serbest stili
50 m Mariya Kameneva Rusya
 
25.12 Rikako Ikee Japonya
 
25.19 Shayna Jack Avustralya
 
25.24
100 m Taylor Ruck Kanada
 
53,92 CR Penny Oleksiak Kanada
 
54.65 Arina Openysheva Rusya
 
54.78
200 m Taylor Ruck Kanada
 
1: 57.87 CR Arina Openysheva Rusya
 
1:58.28 Hannah Cox Amerika Birleik Devletleri
 
1:59.28
400 m Tamsin Cook Avustralya
 
4: 06,17 CR Sierra Schmidt Amerika Birleik Devletleri
 
4:07.47 Linda Caponi talya
 
4:07.73
800 m Sierra Schmidt Amerika Birleik Devletleri
 
8: 27.55 CR Simona Quadarella talya
 
8:29.79 Holly Hibbott ngiltere
 
8:31.56
1500 m Simona Quadarella talya
 
16: 05,61 CR Sierra Schmidt Amerika Birleik Devletleri
 
16:12.84 Gabrielle Kopenski Amerika Birleik Devletleri
 
16:21.15
Kzlarn srtüstü
50 m Gabrielle Fa'amausili Yeni Zelanda
 
27.81 WJR , CR Minna Atherton Avustralya
 
27.83 Danielle Hanus Kanada
 
28.26
100 m Minna Atherton Avustralya
 
59.58 WJR , CR Claire Adams Amerika Birleik Devletleri
 
1:00.19 Bobbi Gichard Yeni Zelanda
 
1:00.42
200 m Minna Atherton Avustralya
 
2: 09.11 CR Liu Yaxin Çin
 
2:09.44 Taylor Ruck Kanada
 
2:09.49
Kzlarn kurbaalama
50 m Viktoriya Zeynep Güne Türkiye
 
30.78 Sophie Hansson sveç
 
31.18 Katie Matts ngiltere
 
31.66
100 m Viktoriya Zeynep Güne Türkiye
 
1:06.77 Sophie Hansson sveç
 
1:07.77 Katie Matts ngiltere
 
1:07.96
200 m Viktoriya Zeynep Güne Türkiye
 
2:19.64 WJR , CR Maria Astashkina Rusya
 
2:24.57 Sofiya Andreeva Rusya
 
2:24.88
Kz kelebek
50 m Rikako Ikee Japonya
 
26.28 CR Penny Oleksiak Kanada
 
26.45 Mariya Kameneva Rusya
 
26.47
100 m Rikako Ikee Japonya
 
58.28 CR Penny Oleksiak Kanada
 
58.50 Gemma Cooney Avustralya
 
58.98
200 m Wang Siqi Çin
 
2:08.24 Tamsin Cook Avustralya
 
2:08.86 Hannah Kukurugya Amerika Birleik Devletleri
 
2:10.08
Kzlarn bireysel kark
200 m Viktoriya Zeynep Güne Türkiye
 
2:11.03 WJR , CR Mary-Sophie Harvey Kanada
 
2:12.37 Georgia Coats Büyük Britanya
 
2:12.74
400 m Rosie Rudin ngiltere
 
4:39.01 WJR , CR Georgia Coats Büyük Britanya
 
4:39.94 Afrika Zamorano spanya
 
4:40.15
Kz röleleri
4 × 100 m serbest stil  Avustralya
Shayna Jack (54.91)
Minna Atherton (55.93)
Gemma Cooney (
54.65 ) Lucy Elizabeth McJannett (54.38)
3:39.87
WJR , CR
 Rusya
Arina Openysheva (55.23)
Maria Kameneva ( 54.76 )
Daria Mullakaeva (55.42)
Daria S. Ustinova (54.50)
3:39.91  Kanada
Penny Oleksiak (55.35)
Rebecca Smith (55.46)
Mary-Sophie Harvey (55.71)
Taylor Ruck (53.74)
3:40.26
4 × 200 m serbest stil  Avustralya
Tamsin Cook (1:58.16) CR
Lucy Elizabeth McJannett (1: 59.68 )
Shayna Jack (1:59.76)
Gemma Cooney (1:59.08)
7:56.68
WJR , CR
 Kanada
Penny Oleksiak (1:59.92)
Rebecca Smith (1:59.41)
Mary-Sophie Harvey (2:01.00)
Taylor Ruck (1:56.71)
7:57.04  Rusya
Arina Openysheva (1:58.90)
Daria Mullakaeva (1:59,99)
Valeriya Salamatina (1:59.11)
Anastasiia Kirpichnikova (1:59.58)
7:57.58
4 × 100 m kark  Rusya
Irina Prikhodko (1:00.77)
Maria Astashkina (1:07.65)
Polina Egorova (58.36)
Mariia Kameneva ( 54.27 )
4:01.05 WJR , CR  Avustralya
Minna Atherton (59.61)
Ella Bond (1:09.54)
Gemma Cooney (58.77)
Shayna Jack (54.50)
4:02.42  Japonya
Natsumi Sakai (1:01.91)
Runa Imai (1:08.03)
Rikako Ikee (58.07)
Sachi Mochida (55.09)
4:03.10

Karma etkinlikler

Etkinlik Altn Gümü Bronz
4×100 m serbest stil bayrak yar  Kanada
Javier Acevedo (
50.42 ) Markus Thormeyer (48.77)
Penny Oleksiak (54.83)
Taylor Ruck (53.69)
3:27.71 WJR , CR  Avustralya
Jack Cartwright (50.34)
Kyle Chalmers (
48.89 ) Lucy Elizabeth McJannett (54.92)
Shayna Jack (54.44)
3:28.59  Rusya
Vladislav Kozlov ( 49.74 )
Igor Shadrin (49.58)
Mariia Kameneva (54.77)
Arina Openysheva (54.70)
3:28.79
4×100 m kark bayrak yar  Rusya
Irina Prikhodko (1:00.53)
Anton Chupkov (59.74)
Daniil Pakhomov (51.33)
Arina Openysheva (54.25)
3:45.85 WJR , CR  Avustralya
Minna Atherton (59.87)
Matthew Wilson (1:01.16)
Lucia Lassman (59.56)
Kyle Chalmers (47.68)
3:48.27  Amerika Birleik Devletleri
Michael Taylor (54,72)
Michael Andrew (1: 01.07)
Cassidy Bayer (59,43)
Stanzi Moseley (55,02)
3:50.24

Referanslar

D balantlar

Opiniones de nuestros usuarios

Isa Gün

2015 FINA Dünya Gençler Yüzme ampiyonas hakkında harika bir gönderi.

Fadil Gezer

Sonunda! Şimdilerde on bin kelimelik makaleler yazmıyorlarsa mutlu değiller gibi görünüyor. Baylar içerik yazarları, bu EVET 2015 FINA Dünya Gençler Yüzme ampiyonas hakkında iyi bir makale.

Salman Inan

Değişken hakkında zaten her şeyi bildiğimi sanıyordum, ancak bu makalede iyi olduğunu düşündüğüm bazı ayrıntıların o kadar iyi olmadığını doğruladım. Bilgi için teşekkürler.