2015 FIVB Voleybol Dünya Ligi



İnsanoğlunun 2015 FIVB Voleybol Dünya Ligi ile ilgili yüzyıllardır biriktirdiği tüm bilgiler artık internette mevcut ve biz de sizin için en erişilebilir şekilde derledik ve sipariş verdik. 2015 FIVB Voleybol Dünya Ligi ile ilgili bilmek istediğiniz her şeye hızlı ve verimli bir şekilde erişebilmenizi istiyoruz; deneyiminizin hoş olduğunu ve 2015 FIVB Voleybol Dünya Ligi ile ilgili aradığınız bilgiyi gerçekten bulduğunuzu hissettiğinizi.

Hedeflerimize ulaşmak için yalnızca 2015 FIVB Voleybol Dünya Ligi hakkında en güncel, anlaşılır ve doğru bilgileri elde etmek için değil, aynı zamanda tasarımın, okunaklılığın, yükleme hızının ve kullanılabilirliğinin sağlanmasına da büyük özen gösterdik. sayfa mümkün olduğunca keyifli olsun, böylece başka hiçbir şey için endişelenmenize gerek kalmadan temel konulara odaklanabilir, 2015 FIVB Voleybol Dünya Ligi ile ilgili mevcut tüm veri ve bilgileri bilebilirsiniz, biz zaten sizin için hallettik. Umarız amacımıza ulaşmışızdır ve 2015 FIVB Voleybol Dünya Ligi ile ilgili istediğiniz bilgileri bulmuşsunuzdur. Bu nedenle, sizi memnuniyetle karşılıyoruz ve scientiatr.com kullanma deneyiminin keyfini çıkarmaya devam etmenizi öneririz.

2015 Dünya Ligi
Maracanãzinho (4712854723).jpg
Maracanãzinho nihai düzenlenen
Turnuva detaylar
Evsahibi ülke  Brezilya
ehir Rio de Janeiro (1. Grup Finali)
Tarih 16 Mays 19 Temmuz
Takmlar 32 (5 konfederasyondan)
Mekan(lar) 65 (65 ev sahibi ehirde)
ampiyonlar  Fransa (1. ampiyonluk)
ikinciler  Srbistan
Üçüncü sra  Amerika Birleik Devletleri
dördüncü yer  Polonya
Turnuva ödülleri
MVP Fransa Earvin N'Gapeth
En yi Pasör Fransa Benjamin Toniutti
en iyi OH Fransa Earvin N'Gapeth Micha Kubiak
Polonya
En yi MB Amerika Birleik Devletleri Maxwell Holt Sreko Lisinac
Srbistan
En iyi OPP Srbistan Aleksandar Atanasijevi
En yi Libero Polonya Pawel Zatorski
Resmi internet sitesi
FIVB Dünya Ligi

2015 FIVB Voleybol Dünya Ligi yllk erkekler uluslararas 26'ncs oldu voleybol Temmuz 2015 ila 19 16 Mays oynanan turnuvann, turnuva 5 konfederasyonlardaki rekor 32 katlmc ülkeler yer ald. Takmlar 3 gruba ve 8 havuza ayrld. Bir voleybol testi olay olarak görev Grup 1 Final Turu 2016 Yaz Olimpiyatlar düzenlenen Rio de Janeiro , Brezilya .

Vasf

Grup Afrika Asya ve Okyanusya Avrupa Kuzey Amerika Güney Amerika
Grup 1  Avustralya ran
 

 talya Polonya Rusya Srbistan
 
 
 

 Amerika Birleik Devletleri  Brezilya
2. Grup  Japonya Güney Kore
 
 Kanada Küba
 
 Arjantin
Grup 3

 Msr Tunus
 

 Çin Kazakistan
 

 Yunanistan Karada Slovakya spanya Türkiye
 
 
 
 

 Meksika Porto Riko
 
 Venezuela

Biçim

  • 2014'te 28, 2013'te 18 ve 200103 ve 200612 arasnda 16 takm bulunan Dünya Ligi'nde ilk kez 32 takm yer alacak. Dünya Ligi, açl ylnda 1990'da 8, 1991'de 10 ve ardndan 1992-2000 ve 2004-05'ten 12 takma ev sahiplii yapt.
  • Ktalararas Tur srasnda, A'dan E'ye Havuzlar, takm bana toplam 12 maç için iç ve d saha maçlar oynayacak. Havuz F'den H'ye iki bamsz turnuva olacak.
  • Grup 2 Final Turunun galipleri FIVB tarafndan belirlenen promosyon artlarn karlayabilirse, Ktalararas Turdan sonra Grup 1'in son sradaki takm küme düebilir.

Havuzlar kompozisyon

Grup 1'in havuzlar 18 Temmuz 2014'te, Grup 2 ve 3'ün havuzlar ise 31 Ekim 2014'te açkland. Almanya'nn çekilmesinin ardndan D Havuzu'nda Japonya onlarn yerini alrken, H Havuzu'nda Japonya'nn yerini Venezuela ald.

Grup 1 2. Grup Grup 3
Havuz A B Havuzu Havuz C D havuzu Havuz E F havuzu Havuz G Havuz H
 talya  Rusya  Bulgaristan  Fransa  Belçika  Tunus  Çin  Msr
 Brezilya  Amerika Birleik Devletleri  Küba  Japonya  Portekiz  Porto Riko  Meksika  Venezuela
 Srbistan  Polonya  Kanada  Güney Kore  Finlandiya  Türkiye  Slovakya  ispanya
 Avustralya  ran  Arjantin  Çek Cumhuriyeti  Hollanda  Karada  Yunanistan  Kazakistan

Yarma program

Ktalararas yuvarlak son tur
1. hafta Hafta 2 3. Hafta 4. Hafta 5. Hafta 6. Hafta 7. Hafta 8. Hafta 9. Hafta 10. Hafta
Grup 1 8 maç 8 maç 8 maç 8 maç 8 maç 8 maç 10 maç
2. Grup 4 maç 2 maç 10 maç 12 maç 12 maç 10 maç 12 maç 10 maç 4 maç
Grup 3 18 maç 18 maç 4 maç

Kadrolar

Takm kadrolarnda 25 oyuncu var. Her hafta oynamak için en fazla 12 normal oyuncu ve en fazla 2 libero seçilebilir. Her takmn 25 oyuncusundan oluan tam kadro aadaki makalede görülebilir.

Havuz ayakta prosedürü

  1. Kazanlan maç says
  2. Maç puanlar
  3. Oran ayarlar
  4. Puan oran
  5. Beraberlik iki takm arasndaki puan oranna göre devam ederse, aralarndaki son maç kazanan takma öncelik verilecektir. Puan eitlii üç veya daha fazla takm arasnda olduunda, bu takmlarn 1, 2 ve 3 puanlarna göre yeni bir snflandrmas, sadece birbirlerine kar olduklar maçlar dikkate alnarak yaplacaktr.

Maç 3-0 veya 3-1 kazand: Kazanan için 3 maç puan, kaybeden için 0 maç puan
Maç 3-2 kazand: Kazanan için 2 maç puan, kaybeden için 1 maç puan

Ktalararas yuvarlak

  • Tüm zamanlar yereldir.

Grup 1

  • 1. Grup Final Turu Brezilya'ya ev sahiplii yapacak, A ve B Grubunda ilk iki srada yer alan takmlar ve 2. Grup Final Turunun galipleri 1. Grup Final Turu'na katlma hakk elde edecek. Brezilya, A Grubunda ilk iki takmdan biri olarak bitirirse, A Grubu ilk üç takmn gönderecek.
Grup 1 Final turu için Kalifiye
Grup 1 Final turu için ev sahibi olarak Kalifiye
küme dümü pozisyon

Havuz A

Rütbe Takm Maçlar puan Setler Puan
W L W L Oran W L Oran
1  Brezilya 9 3 28 33 16 2.063 1145 1038 1.103
2  Srbistan 7 5 23 30 22 1.364 1180 1152 1.024
3  talya 6 6 16 22 26 0.846 1073 1096 0.979
4  Avustralya 2 10 5 11 32 0.344 931 1043 0,893
3. Hafta
Tarih Zaman Puan 1'i ayarla 2'yi ayarla 3'ü ayarla 4'ü ayarla 5'i ayarla Toplam Rapor
29 Mays 14:00 Brezilya  3-2  Srbistan 24-26 25-17 2522 2628 1511 115104 P2 P3
29 Mays 19:40 Avustralya  1-3  talya 19-25 2522 21-25 20-25   85-97 P2 P3
30 Mays 16:10 Avustralya  1-3  talya 20-25 21-25 2523 23-25   89-98 P2 P3
31 Mays 10:00 Brezilya  3-1  Srbistan 25-18 2520 19-25 2522   94-85 P2 P3
4. Hafta
Tarih Zaman Puan 1'i ayarla 2'yi ayarla 3'ü ayarla 4'ü ayarla 5'i ayarla Toplam Rapor
5 Haz 14:00 Brezilya  3-1  Avustralya 2520 21-25 25-19 25-18   96-82 P2 P3
5 Haz 20:40 talya  1-3  Srbistan 2522 23-25 24-26 23-25   95-98 P2 P3
7 Haz 10:05 Brezilya  3-0  Avustralya 31-29 25-19 25-19     8167 P2 P3
7 Haz 18:10 talya  3-2  Srbistan 2514 19-25 18-25 2520 1512 10296 P2 P3
5. Hafta
Tarih Zaman Puan 1'i ayarla 2'yi ayarla 3'ü ayarla 4'ü ayarla 5'i ayarla Toplam Rapor
12 Haz 20:10 Srbistan  3-2  Brezilya 22-25 23-25 2523 2521 15-13 110-107 P2 P3
12 Haz 20:40 talya  03  Avustralya 16-25 18-25 21-25     55-75 P2 P3
14 Haz 20:10 Srbistan  2-3  Brezilya 23-25 2520 21-25 2522 1315 107107 P2 P3
14 Haz 20:10 talya  3-0  Avustralya 2624 2521 2523     7668 P2 P3
6. Hafta
Tarih Zaman Puan 1'i ayarla 2'yi ayarla 3'ü ayarla 4'ü ayarla 5'i ayarla Toplam Rapor
18 Haz 20:10 Srbistan  3-0  Avustralya 31-29 27-25 25-19     8373 P2 P3
19 Haz 20:10 talya  3-2  Brezilya 2624 21-25 25-18 17-25 16-14 105106 P2 P3
20 Haz 20:10 Srbistan  3-0  Avustralya 2523 2520 2520     7563 P2 P3
21 Haz 20:10 talya  03  Brezilya 23-25 22-25 16-25     6175 P2 P3
7. Hafta
Tarih Zaman Puan 1'i ayarla 2'yi ayarla 3'ü ayarla 4'ü ayarla 5'i ayarla Toplam Rapor
26 Haz 20:10 Srbistan  3-1  talya 2523 2520 2527 2521   10091 P2 P3
27 Haz 19:10 Avustralya  1-3  Brezilya 17-25 18-25 2523 20-25   8098 P2 P3
28 Haz 16:40 Avustralya  03  Brezilya 22-25 20-25 15-25     57-75 P2 P3
28 Haz 20:10 Srbistan  3-2  talya 2624 21-25 2624 23-25 1715 113113 P2 P3
8. Hafta
Tarih Zaman Puan 1'i ayarla 2'yi ayarla 3'ü ayarla 4'ü ayarla 5'i ayarla Toplam Rapor
2 Temmuz 13:00 Brezilya  3-0  talya 2520 2624 25-19     7663 P2 P3
3 Temmuz 13:00 Brezilya  2-3  talya 2521 27-29 2521 19-25 1921 115117 P2 P3
4 Temmuz 19:10 Avustralya  1-3  Srbistan 22-25 21-25 31-29 18-25   92104 P2 P3
5 Temmuz 16:40 Avustralya  3-2  Srbistan 2522 22-25 13-25 2521 1512 100105 P2 P3

B Havuzu

Rütbe Takm Maçlar puan Setler Puan
W L W L Oran W L Oran
1  Amerika Birleik Devletleri 9 3 27 29 17 1.706 1071 992 1.080
2  Polonya 8 4 22 30 23 1.304 1179 1138 1.036
3  ran 6 6 18 25 21 1.190 1031 1021 1.010
4  Rusya 1 11 5 11 34 0.324 946 1076 0.879
3. Hafta
Tarih Zaman Puan 1'i ayarla 2'yi ayarla 3'ü ayarla 4'ü ayarla 5'i ayarla Toplam Rapor
28 Mays 20:25 Polonya  3-0  Rusya 25-16 25-17 2520     7553 P2 P3
29 Mays 20:25 Polonya  3-2  Rusya 25-19 24-26 20-25 25-19 18-16 112105 P2 P3
30 Mays 19:10 Amerika Birleik Devletleri  3-1  ran 25-19 2522 23-25 2523   98-89 P2 P3
31 Mays 16:10 Amerika Birleik Devletleri  3-1  ran 25-16 25-16 20-25 2520   95-77 P2 P3
4. Hafta
Tarih Zaman Puan 1'i ayarla 2'yi ayarla 3'ü ayarla 4'ü ayarla 5'i ayarla Toplam Rapor
5 Haz 19:10 Amerika Birleik Devletleri  3-1  Rusya 25-18 24-26 2515 2826   10285 P2 P3
5 Haz 20:25 Polonya  3-1  ran 2520 2522 21-25 27-25   9892 P2 P3
6 Haz 19:10 Amerika Birleik Devletleri  3-0  Rusya 2523 2521 25-16     75-60 P2 P3
6 Haz 20:25 Polonya  3-2  ran 22-25 2522 25-16 22-25 156 10994 P2 P3
5. Hafta
Tarih Zaman Puan 1'i ayarla 2'yi ayarla 3'ü ayarla 4'ü ayarla 5'i ayarla Toplam Rapor
12 Haz 19:10 Amerika Birleik Devletleri  3-2  Polonya 23-25 2523 19-25 2522 159 107104 P2 P3
13 Haz 18:10 Rusya  1-3  ran 2520 16-25 19-25 23-25   8395 P2 P3
13 Haz 19:10 Amerika Birleik Devletleri  3-1  Polonya 23-25 2523 2515 25-17   98-80 P2 P3
14 Haz 18:10 Rusya  03  ran 20-25 18-25 21-25     5975 P2 P3
6. Hafta
Tarih Zaman Puan 1'i ayarla 2'yi ayarla 3'ü ayarla 4'ü ayarla 5'i ayarla Toplam Rapor
19 Haz 18:10 Rusya  1-3  Polonya 32-30 14-25 22-25 18-25   86105 P2 P3
19 Haz 21:10 ran  3-0  Amerika Birleik Devletleri 25-19 2927 2520     7966 P2 P3
20 Haz 18:10 Rusya  2-3  Polonya 25-19 21-25 24-26 2520 14-16 109106 P2 P3
21 Haz 21:10 ran  3-0  Amerika Birleik Devletleri 2520 2521 25-19     75-60 P2 P3
7. Hafta
Tarih Zaman Puan 1'i ayarla 2'yi ayarla 3'ü ayarla 4'ü ayarla 5'i ayarla Toplam Rapor
26 Haz 18:10 Rusya  03  Amerika Birleik Devletleri 21-25 20-25 19-25     60-75 P2 P3
26 Haz 21:10 ran  3-2  Polonya 2521 23-25 21-25 25-16 1511 10998 P2 P3
27 Haz 18:10 Rusya  1-3  Amerika Birleik Devletleri 23-25 25-19 23-25 18-25   89-94 P2 P3
28 Haz 21:10 ran  1-3  Polonya 2523 20-25 20-25 19-25   8498 P2 P3
8. Hafta
Tarih Zaman Puan 1'i ayarla 2'yi ayarla 3'ü ayarla 4'ü ayarla 5'i ayarla Toplam Rapor
3 Temmuz 21:10 ran  3-0  Rusya 2521 2521 2521     7563 P2 P3
3 Temmuz 20:25 Polonya  3-2  Amerika Birleik Devletleri 19-25 2522 21-25 2520 1512 105-104 P2 P3
4 Temmuz 21:10 ran  1-3  Rusya 23-25 25-19 18-25 21-25   87-94 P2 P3
4 Temmuz 20:25 Polonya  1-3  Amerika Birleik Devletleri 20-25 21-25 2522 23-25   89-97 P2 P3

2. Grup

  • 2. Grup Final Turu Bulgaristan'a ev sahiplii yapacak ve Havuz C, D ve E'nin galipleri 2. Grup Final Turu'na katlma hakk elde edecek. Bulgaristan C Grubunu birinci bitirirse, C Grubu ilk iki takmn gönderecek.
Grup 2 Final turu için Kalifiye
Grup 2 Final turu için ev sahibi olarak Kalifiye
küme dümü pozisyon

Havuz C

Rütbe Takm Maçlar puan Setler Puan
W L W L Oran W L Oran
1  Bulgaristan 8 4 21 27 21 1.286 1067 1074 0,993
2  Arjantin 7 5 21 26 21 1.238 1068 980 1.090
3  Kanada 6 6 23 29 21 1.381 1097 1074 1.021
4  Küba 3 9 7 13 32 0.406 944 1048 0.901
1. hafta
Tarih Zaman Puan 1'i ayarla 2'yi ayarla 3'ü ayarla 4'ü ayarla 5'i ayarla Toplam Rapor
16 Mays 19:10 Kanada  3-0  Küba 2520 25-19 2624     7663 P2 P3
17 Mays 19:10 Kanada  3-0  Küba 2624 25-19 2521     76-64 P2 P3
3. Hafta
Tarih Zaman Puan 1'i ayarla 2'yi ayarla 3'ü ayarla 4'ü ayarla 5'i ayarla Toplam Rapor
29 Mays 22:10 Arjantin  3-0  Küba 25-18 25-19 25-18     75-55 P2 P3
30 Mays 17:40 Bulgaristan  1-3  Kanada 20-25 19-25 2522 21-25   85-97 P2 P3
30 Mays 21:10 Arjantin  2-3  Küba 25-17 17-25 21-25 25-16 915 97-98 P2 P3
31 Mays 20:40 Bulgaristan  3-2  Kanada 21-25 23-25 2523 2514 159 10996 P2 P3
4. Hafta
Tarih Zaman Puan 1'i ayarla 2'yi ayarla 3'ü ayarla 4'ü ayarla 5'i ayarla Toplam Rapor
5 Haz 20:10 Kanada  3-0  Arjantin 2522 27-25 25-19     77-66 P2 P3
5 Haz 20:40 Küba  1-3  Bulgaristan 19-25 21-25 2624 23-25   8999 P2 P3
6 Haz 18:40 Kanada  2-3  Arjantin 2523 22-25 2521 19-25 10-15 101109 P2 P3
6 Haz 20:40 Küba  1-3  Bulgaristan 25-18 20-25 24-26 23-25   9294 P2 P3
5. Hafta
Tarih Zaman Puan 1'i ayarla 2'yi ayarla 3'ü ayarla 4'ü ayarla 5'i ayarla Toplam Rapor
12 Haz 20:10 Kanada  2-3  Bulgaristan 2520 19-25 2522 2527 1215 106109 P2 P3
12 Haz 20:40 Küba  3-1  Arjantin 2520 2521 20-25 2521   95-87 P2 P3
13 Haz 20:10 Kanada  3-1  Bulgaristan 25-18 25-19 21-25 2520   96-82 P2 P3
13 Haz 20:40 Küba  03  Arjantin 23-25 18-25 21-25     6275 P2 P3
6. Hafta
Tarih Zaman Puan 1'i ayarla 2'yi ayarla 3'ü ayarla 4'ü ayarla 5'i ayarla Toplam Rapor
19 Haz 20:40 Küba  1-3  Kanada 14-25 2520 21-25 21-25   8195 P2 P3
20 Haz 18:40 Arjantin  2-3  Bulgaristan 24-26 2522 24-26 25-16 16-18 114108 P2 P3
20 Haz 20:40 Küba  3-2  Kanada 17-25 20-25 2523 25-19 1512 102104 P2 P3
21 Haz 18:40 Arjantin  3-0  Bulgaristan 25-19 25-19 25-16     7554 P2 P3
7. Hafta
Tarih Zaman Puan 1'i ayarla 2'yi ayarla 3'ü ayarla 4'ü ayarla 5'i ayarla Toplam Rapor
26 Haz 18:41 Arjantin  3-1  Kanada 25-17 18-25 2514 2521   93-77 P2 P3
27 Haz 18:40 Arjantin  3-2  Kanada 23-25 2515 21-25 27-25 156 111-96 P2 P3
27 Haz 20:55 Bulgaristan  3-0  Küba 2523 25-16 2624     7663 P2 P3
28 Haz 20:55 Bulgaristan  3-1  Küba 25-19 25-19 19-25 25-17   94-80 P2 P3
8. Hafta
Tarih Zaman Puan 1'i ayarla 2'yi ayarla 3'ü ayarla 4'ü ayarla 5'i ayarla Toplam Rapor
4 Temmuz 20:55 Bulgaristan  3-0  Arjantin 27-25 2520 2522     77-67 P2 P3
5 Temmuz 20:55 Bulgaristan  1-3  Arjantin 19-25 2624 17-25 18-25   8099 P2 P3

D havuzu

Rütbe Takm Maçlar puan Setler Puan
W L W L Oran W L Oran
1  Fransa 12 0 35 36 5 7.200 1017 821 1.239
2  Japonya 5 7 17 19 23 0.826 914 946 0,966
3  Çek Cumhuriyeti 5 7 12 18 28 0.643 984 1068 0.921
4  Güney Kore 2 10 8 14 31 0.452 962 1042 0.923
3. Hafta
Tarih Zaman Puan 1'i ayarla 2'yi ayarla 3'ü ayarla 4'ü ayarla 5'i ayarla Toplam Rapor
30 Mays 14:10 Güney Kore  1-3  Fransa 3028 23-25 18-25 16-25   87103 P2 P3
30 Mays 14:10 Japonya  3-1  Çek Cumhuriyeti 21-25 25-18 2522 2520   96-85 P2 P3
31 Mays 14:10 Güney Kore  03  Fransa 17-25 21-25 21-25     5975 P2 P3
31 Mays 14:10 Japonya  2-3  Çek Cumhuriyeti 2522 2520 24-26 23-25 1115 108108 P2 P3
4. Hafta
Tarih Zaman Puan 1'i ayarla 2'yi ayarla 3'ü ayarla 4'ü ayarla 5'i ayarla Toplam Rapor
6 Haz 14:10 Güney Kore  2-3  Çek Cumhuriyeti 2520 19-25 25-18 20-25 1215 101103 P2 P3
6 Haz 14:10 Japonya  03  Fransa 12-25 14-25 2628     52-78 P2 P3
7 Haz 14:10 Güney Kore  3-1  Çek Cumhuriyeti 27-29 25-18 2520 2521   10288 P2 P3
7 Haz 14:10 Japonya  03  Fransa 15-25 18-25 23-25     56-75 P2 P3
5. Hafta
Tarih Zaman Puan 1'i ayarla 2'yi ayarla 3'ü ayarla 4'ü ayarla 5'i ayarla Toplam Rapor
12 Haz 20:00 Fransa  3-0  Çek Cumhuriyeti 2515 2523 2511     75-49 P2 P3
13 Haz 14:10 Güney Kore  1-3  Japonya 20-25 2520 21-25 19-25   8595 P2 P3
14 Haz 14:10 Güney Kore  3-0  Japonya 2520 2521 25-18     75-59 P2 P3
14 Haz 17:00 Fransa  3-0  Çek Cumhuriyeti 27-25 2624 2522     7871 P2 P3
6. Hafta
Tarih Zaman Puan 1'i ayarla 2'yi ayarla 3'ü ayarla 4'ü ayarla 5'i ayarla Toplam Rapor
19 Haz 18:10 Çek Cumhuriyeti  03  Fransa 18-25 20-25 24-26     6276 P2 P3
20 Haz 14:20 Japonya  3-0  Güney Kore 25-17 25-17 25-17     7551 P2 P3
20 Haz 18:10 Çek Cumhuriyeti  1-3  Fransa 17-25 2523 22-25 14-25   7898 P2 P3
21 Haz 13:10 Japonya  3-0  Güney Kore 2521 2520 25-18     75-59 P2 P3
7. Hafta
Tarih Zaman Puan 1'i ayarla 2'yi ayarla 3'ü ayarla 4'ü ayarla 5'i ayarla Toplam Rapor
25 Haz 20:00 Fransa  3-0  Japonya 2520 25-19 2521     75-60 P2 P3
26 Haz 18:10 Çek Cumhuriyeti  3-2  Güney Kore 2522 16-25 16-25 2523 1512 97-107 P2 P3
27 Haz 18:10 Çek Cumhuriyeti  3-1  Güney Kore 3028 25-18 18-25 2521   9892 P2 P3
27 Haz 20:00 Fransa  3-2  Japonya 23-25 22-25 2520 2523 1510 110103 P2 P3
8. Hafta
Tarih Zaman Puan 1'i ayarla 2'yi ayarla 3'ü ayarla 4'ü ayarla 5'i ayarla Toplam Rapor
2 Temmuz 20:00 Fransa  3-0  Güney Kore 2624 25-18 2521     7663 P2 P3
3 Temmuz 18:10 Çek Cumhuriyeti  03  Japonya 21-25 21-25 23-25     65-75 P2 P3
4 Temmuz 18:10 Çek Cumhuriyeti  3-0  Japonya 25-19 3028 25-13     80-60 P2 P3
4 Temmuz 20:00 Fransa  3-1  Güney Kore 23-25 2523 25-18 2515   98-81 P2 P3

Havuz E

Rütbe Takm Maçlar puan Setler Puan
W L W L Oran W L Oran
1  Belçika 10 2 27 32 17 1.882 1150 1024 1.123
2  Hollanda 9 3 26 31 17 1.824 1071 995 1.076
3  Finlandiya 4 8 14 21 28 0.750 1044 1119 0.933
4  Portekiz 1 11 5 13 35 0.371 1007 1134 0.888
1. hafta
Tarih Zaman Puan 1'i ayarla 2'yi ayarla 3'ü ayarla 4'ü ayarla 5'i ayarla Toplam Rapor
16 Mays 15:00 Portekiz  1-3  Hollanda 2523 20-25 21-25 20-25   8698 P2 P3
17 Mays 15:00 Portekiz  2-3  Hollanda 25-17 18-25 2624 21-25 1215 102106 P2 P3
Hafta 2
Tarih Zaman Puan 1'i ayarla 2'yi ayarla 3'ü ayarla 4'ü ayarla 5'i ayarla Toplam Rapor
23 Mays 17:10 Finlandiya  2-3  Belçika 20-25 28-30 2520 2523 7-15 105-113 P2 P3
24 Mays 17:10 Finlandiya  2-3  Belçika 31-29 20-25 2523 21-25 1115 108117 P2 P3
3. Hafta
Tarih Zaman Puan 1'i ayarla 2'yi ayarla 3'ü ayarla 4'ü ayarla 5'i ayarla Toplam Rapor
30 Mays 20:10 Belçika  3-1  Finlandiya 25-18 20-25 2624 2514   96-81 P2 P3
31 Mays 16:10 Belçika  3-1  Finlandiya 2927 23-25 25-16 2510   10278 P2 P3
4. Hafta
Tarih Zaman Puan 1'i ayarla 2'yi ayarla 3'ü ayarla 4'ü ayarla 5'i ayarla Toplam Rapor
5 Haz 18:40 Finlandiya  3-0  Portekiz 25-19 2523 2522     75-64 P2 P3
6 Haz 17:10 Hollanda  3-2  Belçika 2521 25-18 14-25 22-25 159 10198 P2 P3
6 Haz 18:40 Finlandiya  3-1  Portekiz 2523 28-30 2514 2523   10390 P2 P3
7 Haz 15:10 Hollanda  03  Belçika 12-25 17-25 14-25     4375 P2 P3
5. Hafta
Tarih Zaman Puan 1'i ayarla 2'yi ayarla 3'ü ayarla 4'ü ayarla 5'i ayarla Toplam Rapor
13 Haz 17:10 Hollanda  3-0  Finlandiya 2520 2514 25-18     7552 P2 P3
13 Haz 20:10 Belçika  3-0  Portekiz 25-16 2521 2523     75-60 P2 P3
14 Haz 15:10 Hollanda  3-1  Finlandiya 22-25 2520 2514 25-19   97-78 P2 P3
14 Haz 16:10 Belçika  3-2  Portekiz 25-13 2527 3028 23-25 15-13 118106 P2 P3
6. Hafta
Tarih Zaman Puan 1'i ayarla 2'yi ayarla 3'ü ayarla 4'ü ayarla 5'i ayarla Toplam Rapor
19 Haz 19:10 Hollanda  3-0  Portekiz 25-18 2521 2523     7562 P2 P3
20 Haz 17:10 Hollanda  2-3  Portekiz 2515 21-25 23-25 2521 1115 105101 P2 P3
7. Hafta
Tarih Zaman Puan 1'i ayarla 2'yi ayarla 3'ü ayarla 4'ü ayarla 5'i ayarla Toplam Rapor
26 Haz 18:40 Finlandiya  03  Hollanda 15-25 20-25 2628     61-78 P2 P3
27 Haz 17:00 Portekiz  1-3  Belçika 2522 17-25 22-25 21-25   85-97 P2 P3
27 Haz 17:10 Finlandiya  2-3  Hollanda 18-25 2520 25-18 18-25 1315 99103 P2 P3
28 Haz 17:00 Portekiz  03  Belçika 2628 23-25 18-25     67-78 P2 P3
8. Hafta
Tarih Zaman Puan 1'i ayarla 2'yi ayarla 3'ü ayarla 4'ü ayarla 5'i ayarla Toplam Rapor
3 Temmuz 20:10 Belçika  3-2  Hollanda 22-25 2520 23-25 3331 16-14 119115 P2 P3
4 Temmuz 17:00 Portekiz  2-3  Finlandiya 17-25 2522 17-25 2624 1315 98111 P2 P3
4 Temmuz 20:10 Belçika  03  Hollanda 23-25 22-25 17-25     6275 P2 P3
5 Temmuz 17:00 Portekiz  1-3  Finlandiya 18-25 20-25 25-18 23-25   86-93 P2 P3

Grup 3

  • 3. Grup Final Turu Slovakya'ya ev sahiplii yapacak ve F, G ve H Havuzlarnn galipleri 3. Grup Final Turuna katlmaya hak kazanacak. Slovakya G Grubunu birinci bitirirse, G Grubu ilk iki takmn gönderecek.
Grup 3 Final turu için Kalifiye
Grup 3 Final turu için ev sahibi olarak Kalifiye

F havuzu

Rütbe Takm Maçlar puan Setler Puan
W L W L Oran W L Oran
1  Karada 5 1 16 17 5 3.400 532 477 1.115
2  Türkiye 5 1 13 16 8 2.000 562 494 1.138
3  Porto Riko 1 5 4 7 16 0.438 468 542 0.863
4  Tunus 1 5 3 5 16 0,313 450 499 0.902
5. Hafta
Tarih Zaman Puan 1'i ayarla 2'yi ayarla 3'ü ayarla 4'ü ayarla 5'i ayarla Toplam Rapor
12 Haz 17:00 Porto Riko  2-3  Türkiye 18-25 2624 20-25 2521 10-15 99110 P2 P3
12 Haz 20:15 Karada  3-0  Tunus 25-18 2520 25-16     7554 P2 P3
13 Haz 17:00 Türkiye  3-0  Tunus 2624 25-18 25-18     76-60 P2 P3
13 Haz 20:00 Karada  3-0  Porto Riko 2522 2523 2521     75-66 P2 P3
14 Haz 17:00 Tunus  3-1  Porto Riko 25-17 20-25 25-17 25-19   95-78 P2 P3
14 Haz 20:00 Karada  3-1  Türkiye 2522 23-25 2624 2523   9994 P2 P3
6. Hafta
Tarih Zaman Puan 1'i ayarla 2'yi ayarla 3'ü ayarla 4'ü ayarla 5'i ayarla Toplam Rapor
19 Haz 17:10 Karada  3-0  Tunus 2523 2521 27-25     77-69 P2 P3
19 Haz 20:10 Türkiye  3-0  Porto Riko 25-16 25-16 25-13     75-45 P2 P3
20 Haz 17:10 Porto Riko  1-3  Karada 19-25 2628 2522 13-25   83100 P2 P3
20 Haz 20:10 Türkiye  3-1  Tunus 2520 2522 21-25 25-18   96-85 P2 P3
21 Haz 17:00 Tunus  1-3  Porto Riko 27-29 16-25 25-18 19-25   87-97 P2 P3
21 Haz 20:00 Türkiye  3-2  Karada 2521 23-25 2523 23-25 1512 111106 P2 P3

Havuz G

Rütbe Takm Maçlar puan Setler Puan
W L W L Oran W L Oran
1  Çin 6 0 14 18 9 2.000 608 568 1.070
2  Yunanistan 4 2 11 16 12 1.333 616 589 1.046
3  Slovakya 2 4 10 14 13 1.077 575 566 1.016
4  Meksika 0 6 1 4 18 0.222 451 527 0.856
5. Hafta
Tarih Zaman Puan 1'i ayarla 2'yi ayarla 3'ü ayarla 4'ü ayarla 5'i ayarla Toplam Rapor
12 Haz 18:01 Slovakya  2-3  Çin 2523 2521 17-25 17-25 15-17 99111 P2 P3
12 Haz 21:02 Meksika  2-3  Yunanistan 2520 2521 21-25 19-25 14-16 104107 P2 P3
13 Haz 17:00 Çin  3-2  Yunanistan 2522 20-25 18-25 3028 15-13 108113 P2 P3
13 Haz 19:52 Meksika  03  Slovakya 21-25 19-25 19-25     5975 P2 P3
14 Haz 16:00 Slovakya  2-3  Yunanistan 2520 2515 20-25 20-25 1719 107104 P2 P3
14 Haz 18:50 Meksika  03  Çin 21-25 22-25 21-25     64-75 P2 P3
6. Hafta
Tarih Zaman Puan 1'i ayarla 2'yi ayarla 3'ü ayarla 4'ü ayarla 5'i ayarla Toplam Rapor
19 Haz 19:45 Slovakya  2-3  Çin 2520 2523 19-25 20-25 1315 102108 P2 P3
19 Haz 22:55 Yunanistan  3-0  Meksika 25-16 25-18 3028     8062 P2 P3
20 Haz 18:00 Çin  3-1  Meksika 2511 2523 18-25 2515   93-74 P2 P3
20 Haz 21:14 Slovakya  2-3  Yunanistan 2514 25-17 16-25 19-25 10-15 95-96 P2 P3
21 Haz 18:00 Meksika  1-3  Slovakya 2522 23-25 23-25 17-25   8897 P2 P3
21 Haz 21:05 Çin  3-2  Yunanistan 21-25 2521 3432 18-25 15-13 113116 P2 P3

Havuz H

Rütbe Takm Maçlar puan Setler Puan
W L W L Oran W L Oran
1  Msr 5 1 16 17 5 3.400 518 447 1.159
2  ispanya 5 1 14 16 7 2.286 531 488 1.088
3  Kazakistan 1 5 3 7 17 0.412 495 561 0.882
4  Venezuela 1 5 3 6 17 0.353 492 540 0.911
5. Hafta
Tarih Zaman Puan 1'i ayarla 2'yi ayarla 3'ü ayarla 4'ü ayarla 5'i ayarla Toplam Rapor
12 Haz 15:11 ispanya  3-2  Msr 22-25 2521 2527 2522 159 112104 P2 P3
12 Haz 18:35 Kazakistan  3-2  Venezuela 2522 3133 2523 28-30 159 124117 P2 P3
13 Haz 15:10 ispanya  3-1  Venezuela 25-16 21-25 2522 2523   96-86 P2 P3
13 Haz 18:40 Kazakistan  03  Msr 18-25 14-25 21-25     5375 P2 P3
14 Haz 15:10 Venezuela  03  Msr 22-25 22-25 17-25     6175 P2 P3
14 Haz 18:40 Kazakistan  1-3  ispanya 2522 19-25 19-25 16-25   79-97 P2 P3
6. Hafta
Tarih Zaman Puan 1'i ayarla 2'yi ayarla 3'ü ayarla 4'ü ayarla 5'i ayarla Toplam Rapor
19 Haz 20:30 ispanya  3-0  Venezuela 25-18 2624 2521     7663 P2 P3
19 Haz 22:30 Msr  3-1  Kazakistan 25-19 25-16 20-25 2523   95-83 P2 P3
20 Haz 20:30 ispanya  3-0  Kazakistan 2523 25-18 2521     7562 P2 P3
20 Haz 22:30 Msr  3-0  Venezuela 2520 2523 2520     7563 P2 P3
21 Haz 20:30 Kazakistan  2-3  Venezuela 16-25 25-17 19-25 2520 915 94102 P2 P3
21 Haz 23:15 Msr  3-1  ispanya 2514 25-18 19-25 25-18   94-75 P2 P3

son tur

Grup 3

Final dört (8. Hafta)

 
yar finaller son
 
           
 
4 Temmuz
 
 
 Karada 3
 
5 Temmuz
 
 Çin 1
 
 Karada 2
 
4 Temmuz
 
 Msr 3
 
 Slovakya 1
 
 
 Msr 3
 
3.lük maç
 
 
5 Temmuz
 
 
 Çin 2
 
 
 Slovakya 3
yar finaller
Tarih Zaman Puan 1'i ayarla 2'yi ayarla 3'ü ayarla 4'ü ayarla 5'i ayarla Toplam Rapor
4 Temmuz 17:30 Karada  3-1  Çin 2521 2521 22-25 2515   97-82 P2 P3
4 Temmuz 20:30 Slovakya  1-3  Msr 23-25 2522 2527 23-25   9699 P2 P3
3.lük maç
Tarih Zaman Puan 1'i ayarla 2'yi ayarla 3'ü ayarla 4'ü ayarla 5'i ayarla Toplam Rapor
5 Temmuz 17:30 Çin  2-3  Slovakya 25-17 2826 20-25 27-29 1315 113112 P2 P3
son
Tarih Zaman Puan 1'i ayarla 2'yi ayarla 3'ü ayarla 4'ü ayarla 5'i ayarla Toplam Rapor
5 Temmuz 20:30 Karada  2-3  Msr 20-25 2521 23-25 2523 915 102109 P2 P3

2. Grup

Final Four (9. Hafta)

 
yar finaller son
 
           
 
10 Temmuz
 
 
 Bulgaristan 3
 
11 Temmuz
 
 Belçika 1
 
 Bulgaristan 0
 
10 Temmuz
 
 Fransa 3
 
 Fransa 3
 
 
 Arjantin 0
 
3.lük maç
 
 
11 Temmuz
 
 
 Belçika 2
 
 
 Arjantin 3
yar finaller
Tarih Zaman Puan 1'i ayarla 2'yi ayarla 3'ü ayarla 4'ü ayarla 5'i ayarla Toplam Rapor
10 Temmuz 17:40 Bulgaristan  3-1  Belçika 23-25 2514 25-18 2520   98-77 P2 P3
10 Temmuz 20:40 Fransa  3-0  Arjantin 25-13 2520 25-17     75-50 P2 P3
3.lük maç
Tarih Zaman Puan 1'i ayarla 2'yi ayarla 3'ü ayarla 4'ü ayarla 5'i ayarla Toplam Rapor
11 Temmuz 17:40 Belçika  2-3  Arjantin 18-25 2520 21-25 25-18 1115 100103 P2 P3
son
Tarih Zaman Puan 1'i ayarla 2'yi ayarla 3'ü ayarla 4'ü ayarla 5'i ayarla Toplam Rapor
11 Temmuz 20:40 Bulgaristan  03  Fransa 16-25 20-25 21-25     57-75 P2 P3

Grup 1

Bilardo oyunu (10. Hafta)

Yar Final için Kalifiye
Havuz I
Rütbe Takm Maçlar puan Setler Puan
W L W L Oran W L Oran
1  Amerika Birleik Devletleri 1 1 3 4 4 1.000 197 191 1.031
2  Fransa 1 1 3 4 4 1.000 197 197 1.000
3  Brezilya 1 1 3 4 4 1.000 200 206 0.971
Tarih Zaman Puan 1'i ayarla 2'yi ayarla 3'ü ayarla 4'ü ayarla 5'i ayarla Toplam Rapor
15 Temmuz 14:05 Brezilya  1-3  Fransa 2927 21-25 2931 19-25   98108 P2 P3
16 Temmuz 14:05 Brezilya  3-1  Amerika Birleik Devletleri 2826 22-25 2522 27-25   10298 P2 P3
17 Temmuz 14:05 Amerika Birleik Devletleri  3-1  Fransa 2521 2522 24-26 2520   99-89 P2 P3
J havuzu
Rütbe Takm Maçlar puan Setler Puan
W L W L Oran W L Oran
1  Polonya 1 1 4 5 4 1.250 204 190 1.074
2  Srbistan 1 1 3 5 5 1.000 210 206 1.019
3  talya 1 1 2 4 5 0.800 184 202 0.911
Tarih Zaman Puan 1'i ayarla 2'yi ayarla 3'ü ayarla 4'ü ayarla 5'i ayarla Toplam Rapor
15 Temmuz 16:55 Srbistan  2-3  talya 23-25 2514 23-25 2520 915 105-99 P2 P3
16 Temmuz 17:00 Polonya  3-1  talya 2515 27-25 20-25 2520   97-85 P2 P3
17 Temmuz 16:45 Srbistan  3-2  Polonya 18-25 2522 22-25 2522 15-13 105-107 P2 P3

Son dört (10. Hafta)

 
yar finaller son
 
           
 
18 Temmuz
 
 
 Amerika Birleik Devletleri 2
 
19 Temmuz
 
 Srbistan 3
 
 Srbistan 0
 
18 Temmuz
 
 Fransa 3
 
 Fransa 3
 
 
 Polonya 2
 
3.lük maç
 
 
19 Temmuz
 
 
 Amerika Birleik Devletleri 3
 
 
 Polonya 0
yar finaller
Tarih Zaman Puan 1'i ayarla 2'yi ayarla 3'ü ayarla 4'ü ayarla 5'i ayarla Toplam Rapor
18 Temmuz 10:00 Amerika Birleik Devletleri  2-3  Srbistan 23-25 21-25 27-25 2520 1215 108110 P2 P3
18 Temmuz 13:15 Fransa  3-2  Polonya 2523 2523 19-25 22-25 1715 108111 P2 P3
3.lük maç
Tarih Zaman Puan 1'i ayarla 2'yi ayarla 3'ü ayarla 4'ü ayarla 5'i ayarla Toplam Rapor
19 Temmuz 09:10 Amerika Birleik Devletleri  3-0  Polonya 2522 2523 2523     7568 P2 P3
son
Tarih Zaman Puan 1'i ayarla 2'yi ayarla 3'ü ayarla 4'ü ayarla 5'i ayarla Toplam Rapor
19 Temmuz 11:30 Srbistan  03  Fransa 19-25 21-25 23-25     6375 P2 P3

Son durum

Ödüller

Ödül paras

statistik

Her grubun istatistikleri, P2 ve P3 vis raporlarn takip eder. statistikler 6 voleybol becerisi, servis, alma, set, spike, blok ve kazmay içerir. Aadaki tablo, 6 Temmuz 2015 itibariyle her bir beceride en iyi 5 sradaki oyuncuyu ve en çok gol atan oyuncular göstermektedir.

En iyi golcüler

Spike, blok ve servisten puan alan oyuncular tarafndan belirlenen en iyi golcüler.

Grup 1 2. Grup Grup 3
Rütbe sim Puan sim Puan sim Puan
1 Polonya Bartosz Kürek 207 Belçika Sam Deroo 207 Karada Vojin ai 126
2 Avustralya Thomas Edgar 196 Finlandiya Urpo Sivula 193 Msr Badawy Mohamed Moneim 109
3 Brezilya Ricardo Lucarelli 169 Küba Rolando Cepeda 192 Venezuela Kervin Pinerua 108
4 ran ehram Mahmudi 141 Japonya Kunihiro Shimizu 180 Karada Marko Bojic 103
5 Polonya Mateusz Mika 139 Belçika Gert Van Walle 175 Msr Ahmed Abdelhay 100

En iyi smaçörler

Yüzde (% baar) olarak baaryla yükselen oyuncular tarafndan belirlenen en iyi smaçörler.

Grup 1 2. Grup Grup 3
Rütbe sim %succ sim %succ sim %succ
1 Brezilya Ricardo Lucarelli 56.98 Fransa Antonin Rouzier 59.26 Yunanistan Mitar Tzourits 60.00
2 ran ehram Mahmudi 56.33 Fransa Earvin N'Gapeth 56.45 Yunanistan Rafail Kumentakis 57.84
3 Amerika Birleik Devletleri Matthew Anderson 51.57 Güney Kore Song Myung-geun 53.41 Çin Dai Qingyao 57.02
4 Brezilya Wallace de Souza 51.47 Belçika Sam Deroo 53.31 Türkiye Kadir Cin 53.68
5 ran Milad Ebadipur 50.91 Japonya Yuki Ishikawa 52.22 Venezuela Kervin Pinerua 53.59

En iyi engelleyiciler

En çok say blouna sahip oyuncular tarafndan belirlenen en iyi golcüler, takmnn oynad set saysna bölünür (ortalama blok/set).

Grup 1 2. Grup Grup 3
Rütbe sim Ort/ayar sim Ort/ayar sim Ort/ayar
1 ran Muhammed Musavi 0.65 Fransa Kevin Le Roux 0.65 ispanya Jorge Fernandez Valcarcel 0.78
2 Avustralya Nehemya Mote 0,51 Bulgaristan Viktor Yosifov 0,57 ispanya Miguel Angel Fornes 0.74
3 talya Simone Anzani 0,50 Bulgaristan Teodor Todorov 0,56 Porto Riko manniks roma 0.65
4 Avustralya Jacob Ross Guymer 0.49 Fransa Nicolas Le Goff 0,54 Kazakistan Anton Kuznetsov 0.63
5 Amerika Birleik Devletleri Maxwell Holt'un fotoraf. 0.48 Belçika Pieter Verhees 0,53 Tunus Ömer Agrebi 0.62

En iyi sunucular

En çok as servis saysna sahip oyuncular tarafndan belirlenen en iyi skorerler, takmnn oynad set saysna bölünür (ortalama as servis/set).

Grup 1 2. Grup Grup 3
Rütbe sim Ort/ayar sim Ort/ayar sim Ort/ayar
1 Avustralya Paul Sanderson 0.30 Hollanda Nimir Abdülaziz 0,57 ispanya Daniel Rocamora Blazquez 0,52
2 Avustralya Thomas Edgar 0.30 Finlandiya Olli-Pekka Ojansivu 0,41 Karada Marko Bojic 0,52
3 Amerika Birleik Devletleri Micah Christenson 0.26 Portekiz Alexandre Ferreira 0.38 Çin Zhang Zhejia 0.47
4 talya Emanuele Birarelli 0.25 Fransa Earvin N'Gapeth 0.37 Çin Yuan Zhi 0.36
5 Srbistan Sreko Lisinac 0.25 Finlandiya Urpo Sivula 0.33 Msr Hüsam Abdalla 0.35

En iyi pasörler

En çok say atan oyuncular tarafndan, takmnn oynad set saysna bölünerek belirlenir (ortalama kou seti/set).

Grup 1 2. Grup Grup 3
Rütbe sim Ort/ayar sim Ort/ayar sim Ort/ayar
1 talya Dragan Travica 3.88 Japonya Hideomi Fukatsu 6.55 Venezuela José Carrasco 9.43
2 ran Said Maruf 3.87 Fransa Benjamin Toniutti 6.07 ispanya Melek Trinidad 8.43
3 Polonya Fabian Drzyzga 3.85 Küba Ricardo Calvo 5.82 Kazakistan Kanat Gabdulin 6.17
4 Amerika Birleik Devletleri Micah Christenson 3.85 Kanada Tyler Sanders 5.76 Msr Abdullah Abdülselam Abdullah Bekhit 4.80
5 Srbistan Nikola Jovoviç 3.67 Arjantin Demián González 4.68 Meksika Pedro Rangel 2.68

En iyi kazclar

En iyi golcüler, en fazla mükemmel vuru saysna sahip oyuncular tarafndan, takmnn oynad set saysna bölünerek belirlenir (ortalama mükemmel vuru/set).

Grup 1 2. Grup Grup 3
Rütbe sim Ort/ayar sim Ort/ayar sim Ort/ayar
1 Polonya Pawel Zatorski 2.62 Finlandiya Lauri Kerminen 2.04 ispanya Francisco J. Ruiz 0.78
2 Polonya Michal Kubiak 1.77 Belçika Stijn Dejonckheere 1.45 Msr Muhammed Muvad 0.74
3 Amerika Birleik Devletleri Erik oji 1.76 Küba yan Garcia 1.44 ispanya Sergio Noda Blanco 0,52
4 Avustralya Luke Perry 1.58 Fransa Jenia Grebennikov 1.44 ispanya Francesc Llenas 0,52
5 talya Massimo Colaci 1.56 Portekiz Ivo Casas 1.22 Msr Badawy Mohamed Moneim 0.48

En iyi alclar

Yüzde (% verimli) olarak mükemmel alma eksi hata alma saylaryla belirlenen en iyi puanlayclar.

Grup 1 2. Grup Grup 3
Rütbe sim %eff sim %eff sim %eff
1 talya Ivan Zaytsev 51.75 Fransa Earvin N'Gapeth 61.16 Porto Riko Jackson Rivera 62.01
2 talya Filippo Lanza 51.71 Güney Kore Jeong Min-su 56.63 Yunanistan Rafail Kumentakis 57.98
3 Amerika Birleik Devletleri Erik oji 43.88 Bulgaristan Nikolay Pençev 53.03 Porto Riko Dennis Del Valle 57.72
4 Avustralya Paul Sanderson 43.27 Küba yan Garcia 46.61 Türkiye Baturalp Burak Güngör 57.02
5 Polonya Michal Kubiak 34.90 Güney Kore Kwak Seung-suk 46.38 Türkiye Nuri ahin 52.73

Referanslar

D balantlar

Opiniones de nuestros usuarios

Rahim Taşçi

Sayfayı beğendim ve 2015 FIVB Voleybol Dünya Ligi ile ilgili makale aradığım makale.

Temur Dönmez

Bu makaleyi 2015 FIVB Voleybol Dünya Ligi'da bulduğuma çok sevindim.

Dilan özcan

Öğrenmek her zaman iyidir. 2015 FIVB Voleybol Dünya Ligi ile ilgili makale için teşekkürler.

Arman Gün

Sonunda! Şimdilerde on bin kelimelik makaleler yazmıyorlarsa mutlu değiller gibi görünüyor. Baylar içerik yazarları, bu EVET 2015 FIVB Voleybol Dünya Ligi hakkında iyi bir makale.

Sadika Güler

Babam ödevi Vikipedi'den hiçbir şey kullanmadan yapmam için bana meydan okudu, ona başka birçok siteyi arayarak yapabileceğimi söyledim. Şanslıyım ki bu web sitesini buldum ve 2015 FIVB Voleybol Dünya Ligi hakkındaki bu makale ödevimi tamamlamama yardımcı oldu. Neredeyse içine düştüm Wikipedia'ya gitmeye karar verdim, çünkü 2015 FIVB Voleybol Dünya Ligi hakkında hiçbir şey bulamadım, ama neyse ki burada buldum, çünkü daha sonra babam nerede olduğunu görmek için tarama geçmişini kontrol etti. Wikipedia'ya git? Şanslıyım ki bu web sitesini ve 2015 FIVB Voleybol Dünya Ligi ile ilgili makaleyi burada buldum. Bu yüzden sana beş yıldızımı veriyorum.