2015 Hong Kong Süper Dizisi



İnsanoğlunun 2015 Hong Kong Süper Dizisi ile ilgili yüzyıllardır biriktirdiği tüm bilgiler artık internette mevcut ve biz de sizin için en erişilebilir şekilde derledik ve sipariş verdik. 2015 Hong Kong Süper Dizisi ile ilgili bilmek istediğiniz her şeye hızlı ve verimli bir şekilde erişebilmenizi istiyoruz; deneyiminizin hoş olduğunu ve 2015 Hong Kong Süper Dizisi ile ilgili aradığınız bilgiyi gerçekten bulduğunuzu hissettiğinizi.

Hedeflerimize ulaşmak için yalnızca 2015 Hong Kong Süper Dizisi hakkında en güncel, anlaşılır ve doğru bilgileri elde etmek için değil, aynı zamanda tasarımın, okunaklılığın, yükleme hızının ve kullanılabilirliğinin sağlanmasına da büyük özen gösterdik. sayfa mümkün olduğunca keyifli olsun, böylece başka hiçbir şey için endişelenmenize gerek kalmadan temel konulara odaklanabilir, 2015 Hong Kong Süper Dizisi ile ilgili mevcut tüm veri ve bilgileri bilebilirsiniz, biz zaten sizin için hallettik. Umarız amacımıza ulaşmışızdır ve 2015 Hong Kong Süper Dizisi ile ilgili istediğiniz bilgileri bulmuşsunuzdur. Bu nedenle, sizi memnuniyetle karşılıyoruz ve scientiatr.com kullanma deneyiminin keyfini çıkarmaya devam etmenizi öneririz.

2015 Hong Kong Açk Süper Serisi
Turnuva detaylar
Tarih 2015 17 Kasm 22 Kasm 2015 - ( 2015/11/17 ) ( 2015/11/22 )
seviye Süper Serisi
Toplam para ödülü US $ 350,000
mekan Hong Kong Coliseum
yer Kowloon , Hong Kong
ampiyonlar
Tek Erkekler Malezya Lee Chong Wei
Tek Bayanlar ispanya Carolina Marín
Çift Erkekler Güney Kore Lee Yong-dae Yoo Yeon-seong
Güney Kore
Çift Bayanlar Çin Tian Qing Zhao Yunlei
Çin
Kark çiftler Çin Zhang Nan Zhao Yunlei
Çin
2014 2016

2015 Hong Kong Açk Süper Serisi onikinci Superseries turnuvas oldu 2015 BWF Super Series . Turnuva itiraz geldi Kowloon , Hong Kong $ 350,000 toplam çanta Kasm 17-22, 2015 den. Bir yeterlilik ana çizer her be disiplinde dört yerleri doldurmak için ortaya çkar.

Tek erkekler

Tohumlar

  1. Çin Chen Long (Çeyrek)
  2. Danimarka Jan Ø. Jorgensen (lk hafta)
  3. Çin Lin Dan (ikinci devre)
  4. Japonya Kento momota (kinci hafta)
  5. Chinese Taipei Chou Tien-chen (Çeyrek)
  6. Hindistan Srikanth Kidambi (lk hafta)
  7. Danimarka Viktor Axelsen (lk hafta)
  8. Endonezya Tommy Sugiarto (lk hafta)

Üst yars

lk tur kinci tur Çeyrek finaller Yar Finalleri
1 Çin Chen L 21 21
Hindistan bir Jayaram 17 12 1 Çin Chen L 19 21 21
Tayland B Ponsana 21 21 Tayland B Ponsana 21 8 13
Japonya S Sasaki 12 12 1 Çin Chen L 21 19 15
8 Endonezya T Sugiarto 16 15 Malezya Lee CW 13 21 21
Malezya Lee CW 21 21 Malezya Lee CW 21 21
Almanya M Zwiebler 21 21 Almanya M Zwiebler 12 12
Fransa B Leverdez 17 19 Malezya Lee CW 21 21
3 Çin Lin D 21 15 21 Hong Kong ng KL 19 14
PFQ Endonezya IM Mustofa 17 21 14 3 Çin Lin D 8 18
Hong Kong ng KL 21 21 Hong Kong ng KL 21 21
Chinese Taipei Hsu Jh 14 17 Hong Kong ng KL 21 15 21
5 Chinese Taipei Chou Tc 21 10 22 5 Chinese Taipei Chou Tc 17 21 15
Hong Kong Wong WK 19 21 20 5 Chinese Taipei Chou Tc 21 24
Q2 Japonya K Nishimoto 21 18 21 Q2 Japonya K Nishimoto 13 22
Hindistan HS Prannoy 15 21 6

Alt yars

lk tur kinci tur Çeyrek finaller Yar Finalleri
Güney Kore Lee Dk 21 15 21
Japonya T Ueda 13 21 10 Güney Kore Lee Dk 14 6
Q3 Japonya K Sakai 21 21 Q3 Japonya K Sakai 21 21
7 Danimarka V Axelsen 17 10 Q3 Japonya K Sakai 14 14
Hong Kong Wei, N 18 21 19 S4 Endonezya Ginting AS 21 21
S4 Endonezya Ginting AS 21 17 21 S4 Endonezya Ginting AS 21 21
Çin Xue S 21 15 17 4 Japonya K momota 7 15
4 Japonya K momota 17 21 21 S4 Endonezya Ginting AS 21 11 6
Q1 Japonya K Tago 18 21 10 Çin Tian HW 18 21 21
Güney Kore Olu Wh 21 6 21 Güney Kore Olu Wh 13 17
Çin Tian HW 21 15 24 Çin Tian HW 21 21
6 Hindistan K. Srikanth 16 21 22 Çin Tian HW 21 21
PFQ Malezya Chong WF 21 12 21 Çin Wang ZM 15 11
Hong Kong Hu Y 17 21 15 PFQ Malezya Chong WF 12 14
Çin Wang ZM 21 21 Çin Wang ZM 21 21
2 Danimarka J, O Jorgensen 15 19

Finaller

Yar Finalleri final
                   
  Malezya Lee Chong Wei 21 21
Hong Kong Ng Ka Uzun 19 14
  Malezya Lee Chong Wei 21 21
Çin Tian Houwei 16 15
S4 Endonezya Anthony Sinisuka Ginting 21 11 6
Çin Tian Houwei 18 21 21

Kadn tekler

Tohumlar

  1. ispanya Carolina Marin (ampiyon)
  2. Hindistan Saina Nehwal (Çekilmi)
  3. Güney Kore Sung Ji-Hyun (Çeyrek)
  4. Chinese Taipei Tai Tzu-Ying (Çeyrek)
  5. Çin Li Xuerui (lk hafta)
  6. Çin Wang Shixian (Çekilmi)
  7. Tayland Ratchanok Intanon (Yar Final)
  8. Çin Wang Yihan (Yar Finalleri)

Üst yars

lk tur kinci tur Çeyrek finaller Yar Finalleri
1 ispanya C Marín 21 21
Hindistan PV Sindhu 17 9 1 ispanya C Marín 21 21
Tayland B Ongbumrungpan 19 21 18 Japonya bir Yamaguchi 19 8
Japonya bir Yamaguchi 21 10 21 1 ispanya C Marín 21 21
PFQ Japonya bir Ohori'nn 19 21 12 Tayland P Buranaprasertsuk 12 13
Tayland P Buranaprasertsuk 21 17 21 Tayland P Buranaprasertsuk 21 21
PFQ Msr H Hosny 9 13 Q1 Hong Kong Tsang WC 10 15
Q1 Hong Kong Tsang WC 21 21 1 ispanya C Marín 21 21
3 Güney Kore Sung Jh 18 21 21 8 Çin Wang YH 18 16
Chinese Taipei Pai Yp 21 7 16 3 Güney Kore Sung Jh 21 21
Japonya Y Hashimoto 21 7 16 Endonezya MF Kusumastuti 15 11
Endonezya MF Kusumastuti 13 21 21 3 Güney Kore Sung Jh 14 7
8 Çin Wang YH 21 21 8 Çin Wang YH 21 21
Kanada M Li 14 6 8 Çin Wang YH 21 21
Chinese Taipei Hsu Yc 10 10 Hong Kong Cheung NY 13 5
Hong Kong Cheung NY 21 21

Alt yars

lk tur kinci tur Çeyrek finaller Yar Finalleri
Q2 Chinese Taipei Chen Hh 21 21
Q3 Hong Kong Yeung SY 16 10 Q2 Chinese Taipei Chen Hh 6 6
Japonya N Okuhara 21 21 Japonya N Okuhara 21 21
5 Çin Li XR 19 9 Japonya N Okuhara 21 21
Japonya K Imabeppu 21 21 4 Chinese Taipei Tai Ty 13 13
Amerika Birleik Devletleri Wang 16 12 Japonya K Imabeppu 9 22
Güney Kore Bae-klln 18 10 4 Chinese Taipei Tai Ty 21 24
4 Chinese Taipei Tai Ty 21 21 Japonya N Okuhara 26 21
Endonezya L Fanetri 11 21 14 7 Tayland R Intanon 24 6
Japonya M Mitani 21 18 21 Japonya M Mitani 22 9 12
S4 Hong Kong Cheung YM 8 9 7 Tayland R Intanon 20 21 21
7 Tayland R Intanon 21 21 7 Tayland R Intanon 21 21
Amerika Birleik Devletleri R, Schafer 15 13 Japonya S Sato 19 11
Japonya S Sato 21 21 Japonya S Sato 21 21
Hong Kong Yip PY 21 21 Hong Kong Yip PY 16 11
PFQ Malezya Tee JY 14 19

Finaller

Yar Finalleri final
                   
1 ispanya Carolina Marín 21 21
8 Çin Wang Yihan 18 16
1 ispanya Carolina Marín 21 18 22
Japonya Nozomi Okuhara 17 21 20
Japonya Nozomi Okuhara 26 21
7 Tayland Ratchanok Intanon 24 6

Erkekler çiftler

Tohumlar

Üst yars

lk tur kinci tur Çeyrek finaller Yar Finalleri
1 Güney Kore Lee Yd Yoo Ys
Güney Kore
21 21
Çin Cai, Y Lu K
Çin
13 14 1 Güney Kore Lee Yd Yoo Ys
Güney Kore
21 21
Q2 Hong Kong Chung-Y Li KH
Hong Kong
11 10 Danimarka K Astrup'tan A S Rasmussen
Danimarka
9 13
Danimarka K Astrup'tan A S Rasmussen
Danimarka
21 21 1 Güney Kore Lee Yd Yoo Ys
Güney Kore
21 21
7 Çin Liu XL Qiu ZH
Çin
19 23 8 Endonezya MF Gideon K S Sukamuljo
Endonezya
16 11
Endonezya MF Gideon K S Sukamuljo
Endonezya
21 21 21 Endonezya MF Gideon K S Sukamuljo
Endonezya
21 21
PFQ Tayland B Issara K Puangpuapech
Tayland
21 23 PFQ Tayland B Issara K Puangpuapech
Tayland
15 15
Q1 Hong Kong Chan TK Kanunu CH
Hong Kong
12 21 1 Güney Kore Lee Yd Yoo Ys
Güney Kore
22 21 30
PFQ Chinese Taipei Huang Pj Tien Tc
Chinese Taipei
21 20 11 6 Çin Chai B Hong W
Çin
24 11 28
Güney Kore Ko Sh Shin Bc
Güney Kore
16 22 21 Güney Kore Ko Sh Shin Bc
Güney Kore
20 18
Malezya Goh VS Tan WK
Malezya
21 21 Malezya Goh VS Tan WK
Malezya
22 21
Chinese Taipei Lin Cy Wu Hl
Chinese Taipei
18 11 Malezya Goh VS Tan WK
Malezya
15 12
6 Çin Chai B Hong W
Çin
21 21 6 Çin Chai B Hong W
Çin
21 21
Danimarka M Conrad Petersen M Pieler Kolding
Danimarka
17 10 6 Çin Chai B Hong W
Çin
21 21 21
Chinese Taipei Liao Mc Tseng Mh
Chinese Taipei
15 18 Malezya Koo KK Tan BH
Malezya
17 23 16
Malezya Koo KK Tan BH
Malezya
21 21

Alt yars

lk tur kinci tur Çeyrek finaller Yar Finalleri
Endonezya Bir Pratama Y K Suwardi
Endonezya
22 21
Japonya T kamura K Sonoda
Japonya
20 19 Endonezya Bir Pratama Y K Suwardi
Endonezya
21 18 21
Chinese Taipei Chen Hl Wang Cl
Chinese Taipei
11 21 21 Chinese Taipei Chen Hl Wang Cl
Chinese Taipei
19 21 15
5 Japonya H Endo K Hayakawa
Japonya
21 16 16 Endonezya Bir Pratama Y K Suwardi
Endonezya
22 12 14
Japonya K Kazuno K Yamada
Japonya
23 21 3 Danimarka M Boe C Mogensen
Danimarka
20 21 21
Endonezya W Nayaka bir Yusuf
Endonezya
21 18 Japonya K Kazuno K Yamada
Japonya
11 17
Rusya V Ivanov I Sozonov
Rusya
12 17 3 Danimarka M Boe C Mogensen
Danimarka
21 21
3 Danimarka M Boe C Mogensen
Danimarka
21 21 3 Danimarka M Boe C Mogensen
Danimarka
14 21 21
S4 Hong Kong Chan DL Ho WL
Hong Kong
14 10 2 Endonezya M Ahsan H Setiawan
Endonezya
21 12 16
Güney Kore Kim Gj Kim Sr
Güney Kore
21 21 Güney Kore Kim Gj Kim Sr
Güney Kore
21 21
Q3 Hong Kong Veya CC Tang CM
Hong Kong
21 21 Q3 Hong Kong Veya CC Tang CM
Hong Kong
19 17
8 Chinese Taipei Lee Sm Tsai Ch
Chinese Taipei
16 19 Güney Kore Kim Gj Kim Sr
Güney Kore
20 19
Çin Wang L Zhang W
Çin
21 21 2 Endonezya M Ahsan H Setiawan
Endonezya
22 21
Malezya Hoon TH Lim KW
Malezya
18 17 Çin Wang L Zhang W
Çin
16 19
Japonya H Hashimoto K Hirata
Japonya
17 16 2 Endonezya M Ahsan H Setiawan
Endonezya
21 21
2 Endonezya M Ahsan H Setiawan
Endonezya
21 21

Finaller

Yar Finalleri final
                   
1 Güney Kore Lee Yong-dae Yoo Yeon-seong
Güney Kore
22 21 30
6 Çin Chai Biao Hong Wei
Çin
24 11 28
1 Güney KoreLee Yong-dae Yoo Yeon-seong
Güney Kore
21 18 21
3 Danimarka Mathias Boe Carsten Mogensen
Danimarka
7 21 18
3 Danimarka Mathias Boe Carsten Mogensen
Danimarka
14 21 21
2 Endonezya Mohammad Ahsan Hendra Setiawan
Endonezya
21 12 16

Kadn çiftler

Tohumlar

Üst yars

lk tur kinci tur Çeyrek finaller Yar Finalleri
1 Japonya M Matsutomo bir Takahashi
Japonya
21 21
PFQ Hong Kong Chan HY Ng WY
Hong Kong
14 4 1 Japonya M Matsutomo bir Takahashi
Japonya
21 21 21
Endonezya Awanda AS N KM Istirani
Endonezya
20 21 20 Çin Tang JH Zhong QX
Çin
23 10 12
Çin Tang JH Zhong QX
Çin
22 12 22 1 Japonya M Matsutomo bir Takahashi
Japonya
21 21 13
8 Güney Kore Jung Ke Shin Sc
Güney Kore
21 21 Japonya N Fukuman K Yonao
Japonya
23 17 21
Hindistan J Güta bir Ponnappa
Hindistan
12 15 8 Güney Kore Jung Ke Shin Sc
Güney Kore
21 18 16
PFQ Hong Kong Chan TK Yuen SY
Hong Kong
14 21 13 Japonya N Fukuman K Yonao
Japonya
14 21 21
Japonya N Fukuman K Yonao
Japonya
21 16 21 Japonya N Fukuman K Yonao
Japonya
16 15
3 Danimarka C-Pedersen K Rytter Juhl
Danimarka
21 21 5 Çin Tian S Zhao L
Çin
21 21
Tayland J Kittiharakul R Prajongjai
Tayland
15 12 3 Danimarka C-Pedersen K Rytter Juhl
Danimarka
21 21
Endonezya GR Imawan T, aadaki gibidir Nuraidah
Endonezya
21 21 Endonezya GR Imawan T, aadaki gibidir Nuraidah
Endonezya
14 13
Amerika Birleik Devletleri E Lee U L Obanana
Amerika Birleik Devletleri
12 14 3 Danimarka C-Pedersen K Rytter Juhl
Danimarka
15 23 11
5 Çin Tian S Zhao L
Çin
21 21 5 Çin Tian S Zhao L
Çin
21 21 21
Endonezya KN Hanadia D, T Permatasari
Endonezya
10 5 5 Çin Tian S Zhao L
Çin
21 21
Q2 Chinese Taipei Chen Hh Huang Mc
Chinese Taipei
8 21 8 Japonya S Matuso M Naito
Japonya
11 16
Japonya S Matuso M Naito
Japonya
21 19 21

Alt yars

lk tur kinci tur Çeyrek finaller Yar Finalleri
Tayland C Chaladchalam P Muenwong
Tayland
13 19
Güney Kore Chae klln Kim Sy
Güney Kore
21 21 Güney Kore Chae klln Kim Sy
Güney Kore
21 21
Q1 Hong Kong Cheung YM Tsang WC
Hong Kong
5 Q1 Hong Kong Cheung YM Tsang WC
Hong Kong
11 6
7 Japonya R Kakiiwa M Maeda
Japonya
3 r Güney Kore Chae klln Kim Sy
Güney Kore
21 16 11
Endonezya SR Andini M D Giovani
Endonezya
10 22 12 4 Endonezya NK Maheswari G Polii
Endonezya
14 21 21
Japonya Bir Kurihara K Shinoya
Japonya
21 20 21 Japonya Bir Kurihara K Shinoya
Japonya
11 16
Q3 Hong KongNg TY Yeung NT
Hong Kong
12 14 4 Endonezya NK Maheswari G Polii
Endonezya
21 21
4 Endonezya NK Maheswari G Polii
Endonezya
21 21 4 Endonezya NK Maheswari G Polii
Endonezya
20 11
Hollanda D Muskens S Piek
Hollanda
9 21 21 S4 Çin Tang YT Yu Y
Çin
22 21
Chinese Taipei Hsu Yc Pai Yp
Chinese Taipei
21 10 17 Hollanda D Muskens S Piek
Hollanda
21 10 15
Hong Kong Poon LY Tse YS
Hong Kong
7 13 6 Güney Kore Chang Yn Lee Sh
Güney Kore
18 21 21
6 Güney Kore Chang Yn Lee Sh
Güney Kore
21 21 6 Güney Kore Chang Yn Lee Sh
Güney Kore
20 21 16
Chinese Taipei Çan Kh Wu Fc
Chinese Taipei
11 12 S4 Çin Tang YT Yu Y
Çin
22 17 21
S4 Çin Tang YT Yu Y
Çin
21 21 S4 Çin Tang YT Yu Y
Çin
22 21
Güney Kore Ar git Yoo HW
Güney Kore
18 14 2 Çin Luo Y Luo Y
Çin
20 16
2 Çin Luo Y Luo Y
Çin
21 21

Finaller

Yar Finalleri final
                   
Japonya Naoko Fukuman Kurumi Yonao
Japonya
16 15
5 Çin Tian Qing Zhao Yunlei
Çin
21 21
5 Çin Tian Qing Zhao Yunlei
Çin
21 21
S4 Çin Tang Yuanting Yu Yang
Çin
15 12
4 Endonezya Nitya Krishinda Maheswari Greysia Polii
Endonezya
20 11
S4 Çin Tang Yuanting Yu Yang
Çin
22 21

Kark çiftler

Tohumlar

Üst yars

lk tur kinci tur Çeyrek finaller Yar Finalleri
1 Çin Zhang, N Zhao L
Çin
21 21
Tayland S Prapakamol S Thoungthongkam
Tayland
10 12 1 Çin Zhang, N Zhao L
Çin
21 19 21
Hollanda J Arends S Piek
Hollanda
21 21 Hollanda J Arends S Piek
Hollanda
19 21 11
Q3 Tayland P Thongnuam K Saengchote
Tayland
10 13 1 Çin Zhang, N Zhao L
Çin
22 17 21
8 Endonezya P Ürdün D Susanto
Endonezya
21 21 8 Endonezya P Ürdün D Susanto
Endonezya
20 21 19
S4 Hong Kong Veya CC Chan TK
Hong Kong
12 15 8 Endonezya P Ürdün D Susanto
Endonezya
21 21
Hong Kong Lee CH Chau HW
Hong Kong
21 21 Hong Kong Lee CH Chau HW
Hong Kong
18 18
Chinese Taipei Liao Mc Chen Hh
Chinese Taipei
11 11 1 Çin Zhang, N Zhao L
Çin
22 21
3 Çin Xu C Ma J
Çin
21 21 Güney Kore Yoo Ys Chang Yn
Güney Kore
20 17
Hong Kong Chan YL Tse YS
Hong Kong
14 8 3 Çin Xu C Ma J
Çin
21 21
Endonezya E Subaktiar G E Widjaja
Endonezya
21 21 Endonezya E Subaktiar G E Widjaja
Endonezya
14 11
PFQ Chinese Taipei Tseng Mh Huang Mc
Chinese Taipei
13 11 3 Çin Xu C Ma J
Çin
18 21 14
7 Çin Lu K Huang tekniklere maruz
Çin
21 18 16 Güney Kore Yoo Ys Chang Yn
Güney Kore
21 14 21
Güney Kore Yoo Ys Chang Yn
Güney Kore
17 21 21 Güney Kore Yoo Ys Chang Yn
Güney Kore
21 21
Rusya E Dremin E Dimova
Rusya
21 21 Rusya E Dremin E Dimova
Rusya
10 15
Q1 Chinese Taipei Wu Hl Hsieh Pc
Chinese Taipei
18 19

Alt yars

lk tur kinci tur Çeyrek finaller Yar Finalleri
Endonezya R, Alexander M D Oktaviani
Endonezya
21 22
Güney Kore Lee Yd Lee Sh
Güney Kore
16 20 Endonezya R, Alexander M D Oktaviani
Endonezya
21 18 12
Japonya K Sonoda K Fukuman
Japonya
18 21 11 5 Güney Kore Ko Sh Kim Hn
Güney Kore
17 21 21
5 Güney Kore Ko Sh Kim Hn
Güney Kore
21 18 21 5 Güney Kore Ko Sh Kim Hn
Güney Kore
8 18
Danimarka N Nohr S Thygesen
Danimarka
21 21 3 Çin Liu C Bao YX
Çin
21 21
PFQ Msr AA El Khateeb D Hany
Msr
8 9 Danimarka N Nohr S Thygesen
Danimarka
15 14
Güney Kore Choi Tr Eom Hw
Güney Kore
19 14 3 Çin Liu C Bao YX
Çin
21 21
3 Çin Liu C Bao YX
Çin
21 21 3 Çin Liu C Bao YX
Çin
17 21 21
Güney Kore Kim Gj Shin Sc
Güney Kore
21 21 Güney Kore Shin Bc Chae klln
Güney Kore
21 15 16
Q2 Hong Kong Kanun CH Yuen SY
Hong Kong
11 18 Güney Kore Kim Gj Shin Sc
Güney Kore
13 20
Güney Kore Shin Bc Chae klln
Güney Kore
21 21 Güney Kore Shin Bc Chae klln
Güney Kore
21 22
6 ngiltere C Adcock G Adcock
ngiltere
9 15 Güney Kore Shin Bc Chae klln
Güney Kore
14 21 21
Hong Kong Tang CM Poon LY
Hong Kong
21 21 Japonya K Kazuno A Kurihara
Japonya
21 10 17
Japonya K Hayakawa M Matsutomo
Japonya
15 15 Hong Kong Tang CM Poon LY
Hong Kong
17 14
Japonya K Kazuno A Kurihara
Japonya
21 21 Japonya K Kazuno A Kurihara
Japonya
21 21
PFQ Msr Bir Kashkal H Hosny
Msr
11 9

Finaller

Yar Finalleri final
                   
1 Çin Zhang Nan Zhao Yunlei
Çin
22 21
Güney Kore Yoo Yeon-seong Chang Ye-na
Güney Kore
20 17
1 Çin Zhang Nan Zhao Yunlei
Çin
21 17 21
3 Çin Liu Cheng Bao Yixin
Çin
17 21 17
3 Çin Liu Cheng Bao Yixin
Çin
17 21 21
Güney Kore Shin Baek-cheol Chae Yoo-jung
Güney Kore
21 15 16

Referanslar

D balantlar

Önceki Halleri
2014 Hong Kong Süper Serisi
Hong Kong Açk Sonra gelen
2016 Hong Kong Süper Serisi
Önceki Halleri
2015 Çin Açk Süper Serisi Premier
BWF Super Series
2015 BWF Sezon
Sonra gelen
2015 BWF Super Series Masters Finalleri

Opiniones de nuestros usuarios

Seydi Taşçi

2015 Hong Kong Süper Dizisi'daki bu giriş, ona iyi bir puan vermekten daha az olan bir bahsi kazanmamı sağladı.

Insaf Polat

2015 Hong Kong Süper Dizisi'daki bu gönderi için teşekkürler, tam da ihtiyacım olan şeydi.

Nadi Esen

Bu 2015 Hong Kong Süper Dizisi girdisi, son anda yarın için çalışmamı tamamlamama yardımcı oldu. Vikipedi'yi tekrar çektiğimi görebiliyordum, öğretmenin bize yasakladığı bir şey. Beni kurtardığın için teşekkürler.

Sibel Tunç

2015 Hong Kong Süper Dizisi ile ilgili güzel bir yazı olmuş. Gereken bilgileri aşırıya kaçmadan veriyor.