2015 ICF Kano Sprint Dünya ampiyonas



İnsanoğlunun 2015 ICF Kano Sprint Dünya ampiyonas ile ilgili yüzyıllardır biriktirdiği tüm bilgiler artık internette mevcut ve biz de sizin için en erişilebilir şekilde derledik ve sipariş verdik. 2015 ICF Kano Sprint Dünya ampiyonas ile ilgili bilmek istediğiniz her şeye hızlı ve verimli bir şekilde erişebilmenizi istiyoruz; deneyiminizin hoş olduğunu ve 2015 ICF Kano Sprint Dünya ampiyonas ile ilgili aradığınız bilgiyi gerçekten bulduğunuzu hissettiğinizi.

Hedeflerimize ulaşmak için yalnızca 2015 ICF Kano Sprint Dünya ampiyonas hakkında en güncel, anlaşılır ve doğru bilgileri elde etmek için değil, aynı zamanda tasarımın, okunaklılığın, yükleme hızının ve kullanılabilirliğinin sağlanmasına da büyük özen gösterdik. sayfa mümkün olduğunca keyifli olsun, böylece başka hiçbir şey için endişelenmenize gerek kalmadan temel konulara odaklanabilir, 2015 ICF Kano Sprint Dünya ampiyonas ile ilgili mevcut tüm veri ve bilgileri bilebilirsiniz, biz zaten sizin için hallettik. Umarız amacımıza ulaşmışızdır ve 2015 ICF Kano Sprint Dünya ampiyonas ile ilgili istediğiniz bilgileri bulmuşsunuzdur. Bu nedenle, sizi memnuniyetle karşılıyoruz ve scientiatr.com kullanma deneyiminin keyfini çıkarmaya devam etmenizi öneririz.

2015 ICF Kano Sprint Dünya ampiyonas
mekan Idroskalo
Konum Milano , talya
Balangç tarihi 19 Austos
Biti tarihi 23 Austos

2015 ICF Kano Sprint Dünya ampiyonas , 41. bask Dünya ampiyonalarnda , Austos 2015 19-23 kentinde düzenlendi Milan , talya .

Olaylarn açklamas

Kano sprint yarmalar, tek kanatl bir kürek ile açk bir kano olan Kanada kanosu (C) veya çift kanatl bir kürek ile kapal bir kano olan kanolarda (K) olarak ayrlr . Her kano veya kano bir kii (1), iki kii (2) veya dört kii (4) alabilir. K-1 (kayak single) gibi belirli kanolarn veya kanolarn her biri için yarma mesafeleri 200 metre (660 ft), 500 metre (1.600 ft) veya 1.000 metre (3.300 ft) uzunluunda olabilir. Bir yarma örnek olarak C-2 500 m etkinlii olarak listelendiinde, bu, iki kiinin bir kanoda 500 metre (1.600 ft) mesafede yart anlamna gelir.

madalya özeti

madalya tablosu

Rütbe Ulus Altn Gümü Bronz Toplam
1  Beyaz Rusya  (BLR) 5 2 3 10
2  Almanya  (GER) 4 2 4 10
3  Macaristan  (HUN) 3 6 4 13
4  Rusya  (RUS) 2 2 1 5
5  Avustralya  (AUS) 2 1 0 3
6  Danimarka  (DEN) 2 0 0 2
 Yeni Zelanda  (NZL) 2 0 0 2
8  Çek Cumhuriyeti  (ÇEK) 1 2 1 4
9  Brezilya  (SUTYEN) 1 0 1 2
 Kanada  (CAN) 1 0 1 2
11  Bulgaristan  (BUL) 1 0 0 1
 Romanya  (ROU) 1 0 0 1
 Slovakya  (SVK) 1 0 0 1
14  Polonya  (POL) 0 2 2 4
 Srbistan  (SRB) 0 2 2 4
16  spanya  (ESP) 0 2 1 3
17  Çin  (CHN) 0 1 1 2
 Moldova  (MDA) 0 1 1 2
 Ukrayna  (UKR) 0 1 1 2
20  Fransa  (FRA) 0 1 0 1
 Büyük Britanya  (GBR) 0 1 0 1
22  Portekiz  (POR) 0 0 1 1
 sveç  (SWE) 0 0 1 1
 Amerika Birleik Devletleri  (ABD) 0 0 1 1
Toplamlar (24 ülke) 26 26 26 78

erkekler

  Olimpik olmayan snflar

Kano

Etkinlik Altn Gümü Bronz
C1 200 m  Beyaz Rusya
Artsem Kozyr
38.605  Çin
Li Qiang
38.815  Brezilya
Isaquias Queiroz
38.915
C1 500 m  Çek Cumhuriyeti
Martin Fuksa
1:51.004  Moldova
Oleg Tarnovschi
1:51.670  Beyaz Rusya
Maksim Piatrou
1:53.130
C1 1000 m  Almanya
Sebastian Brendel
3:48.956  Çek Cumhuriyeti
Martin Fuksa
3:48.973  Moldova
Serghei Tarnovschi
3:51.583
C1 5000 m  Almanya
Sebastian Brendel
23:03.32  spanya
Martin Antonio Campos
23:04.30  Polonya
Mateusz Kaminski
23:05.54
C2 200 m  Rusya
Alexey Korovashkov
Ivan Shtyl
36.347  Beyaz Rusya
Hleb Saladhuka
Dzianis Makhlai
37.516  Almanya
Stefan Holtz
Robert Nuck
37.750
C2 500 m  Rusya
Pavel Petrov
Mihail Pavlov
1:42.035  Polonya
Wiktor Gazunow
Vincent Somiski
1:42.575  Ukrayna
Dmytro Ianchuk
Taras Mishchuk
1:42.759
C2 1000 m  Brezilya Erlon
Silva
Isaquias Queiroz
3:38.508  Macaristan
Henrik Vasbányai
Róbert Mike
3:38.836  Polonya
Piotr Kuleta
Marcin Grzybowski
3:39.305
C-4 1000 m  Romanya
Leonid Sazan
Petre Condrat
Josif Chiril
Stefan Strat
3:23.202  Ukrayna
Denys Kovalenko
Denys Kamerylov
Vitaliy Vergeles
Eduard Shemetylo
3:23.882  Macaristan
Pál Sarudi
Tamás Kiss
András Vass
Dávid Varga
3:24.442

Kayk

Etkinlik Altn Gümü Bronz
K1 200 m  Kanada
Mark de Jonge
34.801  Fransa
Maxime Beaumont
34.993  sveç
Petter Menning
35.002
K1 500 m  Danimarka
René Holten Poulsen
1:39.407  Almanya
Tom Liebscher
1:39.893  Rusya
Roman Anoshkin
1:40.770
K1 1000 m  Danimarka
René Holten Poulsen
3:25.815  Çek Cumhuriyeti
Josef Dostal
3:26.298  Portekiz
Fernando Pimenta
3:26.535
K1 5000 m  Avustralya
Ken Wallace
19:54.46  Almanya
Max Hoff
19:57.57  Beyaz Rusya
Aleh Yurenya
20:11.91
K2 200 m  Macaristan
Sándor Tótka
Péter Molnár
30.935  Rusya
Yuri Postrigay
Alexander Dyachenko
30.966  Srbistan
Neboja Gruji
Marko Novakovi
31.046
K2 500 m  Avustralya
Ken Wallace
Lachlan Tame
1:29.216  spanya
Marcus Walz
Diego Cosgaya
1:30.004  Macaristan
Dávid Hérics
Tamás Somorácz
1:30.524
K2 1000 m  Almanya
Max Rendschmidt
Marcus Brüt
3:10.175  Avustralya
Ken Wallace
Lachlan Tame
3:11.132  Srbistan
Marko Tomievi
Milenko Zori
3:11.502
K4 1000 m  Slovakya
Denis Myák
Erik Vlek
Juraj Tarr
Tibor Linka
2:56.102  Macaristan
Zoltán Kammerer
Dávid Tóth
Tamás Kulifai
Dániel Pauman
2:56.902  Çek Cumhuriyeti
Daniel Havel
Luká
Trefil Josef Dostál
Jan trba
2:58.139

Kadnlar

  Olimpik olmayan snflar

Kano

Etkinlik Altn Gümü Bronz
C1 200 m  Bulgaristan
Staniliya Stamenova
48.717  Macaristan
Kincs Takács
48.817  Beyaz Rusya
Kamila Bobr
49.225
C2 500 m  Beyaz Rusya
Daryna Kastsiuchenka
Kamila Bobr
2:00.675  Rusya
Maria Kazakova
Olesia Romasenko
2:01,798  Macaristan
Kincsö Takács
Zsanett Lakatos
2:02.798

Kayk

Etkinlik Altn Gümü Bronz
K1 200 m  Yeni Zelanda
Lisa Carrington
40.060  Polonya
Marta Walczykiewicz
40.700  spanya
Teresa Portela
41.248
K1 500 m  Yeni Zelanda
Lisa Carrington
1:49.398  Macaristan
Anna Kárász
1:51.125  Çin
Zhou Yu
1:51.478
K1 1000 m  Macaristan
Erika Medveczky
4:04.037  Srbistan
Kristina Bede
4:06.397  Amerika Birleik Devletleri
Margaret Hogan
4:07.414
K1 5000 m  Beyaz Rusya
Maryna Litvinchuk
22:36.06  Büyük Britanya
Lani Belcher
22:40.02  Kanada
Emilie Fournel
22:43.59
K2 200 m  Beyaz Rusya
Marharyta Tsishkevich
Maryna Litvinchuk
38.477  Macaristan
Luca Homonnai
Natasa Dusev-Janics
38.659  Almanya
Sabrina Hering
Steffi Kriegerstein
39.488
K2 500 m  Macaristan
Gabriella Szabó
Danuta Kozák
1:39.865  Srbistan
Milica Starovi Dalma Ruii
-Benedek
1:41.075  Almanya
Franziska Weber
Tina Dietze
1:41.335
K2 1000 m  Almanya
Sabrina Hering
Steffi Kriegerstein
3:37.646  Beyaz Rusya
Sofiya Yurchanka
Aleksandra Grishina
3:38:699  Macaristan
Alíz Sarudi
Dóra Bodonyi
3:41:0089
K4 500 m  Beyaz Rusya
Marharyta Tsishkevich Nadzeya Liapeshka
Volha
Khudzenka
Maryna Litvinchuk
1:33,953  Macaristan
Gabriella Szabó
Danuta Kozák
Krisztina Fazekas Zur
Anna Kárász
1:34.267  Almanya
Franziska Weber
Conny Wassmuth
Verena Hantl
Tina Dietze
1:34.890

parakano

madalya tablosu

Rütbe Ulus Altn Gümü Bronz Toplam
1  Avustralya  (AUS) 3 1 1 5
2  Brezilya  (SUTYEN) 3 0 4 7
3  Büyük Britanya  (GBR) 2 5 0 7
4  Polonya  (POL) 1 2 0 3
5  Almanya  (GER) 1 1 1 3
6  Amerika Birleik Devletleri  (ABD) 1 1 0 2
7  Avusturya  (AUT) 1 0 0 1
8  Rusya  (RUS) 0 1 1 2
9  spanya  (ESP) 0 1 0 1
10  Macaristan  (HUN) 0 0 2 2
11  Fransa  (FRA) 0 0 1 1
 Ukrayna  (UKR) 0 0 1 1
Toplamlar (12 ülke) 12 12 11 35

  Paralimpik olmayan snflar

Etkinlik Altn Gümü Bronz
Erkekler K1 200 m KL1  Luis Carlos Cardoso da Silva  ( SUTYEN ) 50.863  Jakub Tokarz  ( POL ) 52.533  Fernando Fernandes de Padua  ( SUTYEN ) 52.970
Erkekler K1 200 m KL2  Markus Swoboda  ( AUT ) 42.542  Curtis McGrath  ( AUS ) 43.185  Fernando Rufino de Paulo  ( SUTYEN ) 43.415
Erkekler K1 200 m KL3  Tom Kierey  ( GER ) 39.270  Robert Oliver  ( GBR ) 39.739  Leonid Krylov  ( RUS ) 39.784
Erkekler V1 200 m VL1  Luis Carlos Cardoso da Silva  ( SUTYEN ) 57.912  Jakub Tokarz  ( POL ) 58.639  Robert Suba  ( HUN ) 1:02,919
Erkekler V1 200 m VL2  Curtis McGrath  ( AUS ) 49.489  Javier Reja  ( ESP ) 52.205  Ivo Kilian  ( ALMAN ) 53.985
Erkekler V1 200 m VL3  Caio Ribeiro de Carvalho  ( SUTYEN ) 50.656  Jonathan Young  ( GBR ) 51.058  Daniel Geri  ( HUN ) 52.311
Bayanlar K1 200 m KL1  Jeanette Chipington  ( GBR ) 56.865  Edina Müller  ( ALMAN ) 57.513  Svitlana Kupriianova  ( UKR ) 59.365
Bayanlar K1 200 m KL2  Emma Wiggs  ( GBR ) 53.023  Nicola Paterson  ( GBR ) 54.521  Susan Seipel  ( Avustralya ) 55.616
Bayanlar K1 200 m KL3  Amanda Reynolds  ( AUS ) 50.501  Anne Dickins  ( GBR ) 50.521  Cindy Moreau  ( FRA ) 50.951
Bayanlar V1 200 m VL1  Katarzyna Leskiewicz  ( POL ) 1:15.299  Ann Yoshida  ( ABD ) 1:18,539 hiçbiri ödüllendirildi
Bayanlar V1 200 m VL2  Susan Seipel  ( Avustralya ) 59.916  Nadezda Andreeva  ( RUS ) 1:04,289  Débora Benivides  ( SUTYEN ) 1:05,536
Bayanlar V1 200 m VL3  Anja Pierce  ( ABD ) 1:02.536  Frances Bateman  ( GBR ) 1:03.208  Aline Souza Lopes  ( sutyen ) 1:05.432

Referanslar

D balantlar

Opiniones de nuestros usuarios

Fikret Bayram

2015 ICF Kano Sprint Dünya ampiyonas ile ilgili güzel bir yazı olmuş. Gereken bilgileri aşırıya kaçmadan veriyor.

Hamza Akin

Bu 2015 ICF Kano Sprint Dünya ampiyonas girdisi, son anda yarın için çalışmamı tamamlamama yardımcı oldu. Vikipedi'yi tekrar çektiğimi görebiliyordum, öğretmenin bize yasakladığı bir şey. Beni kurtardığın için teşekkürler.

Elvin Karakuş

Bazen bir şey hakkında internette bilgi ararken, sizi ilgilendirmeyen şeyler hakkında konuşmakta ısrar eden çok uzun makaleler buluyorsunuz. 2015 ICF Kano Sprint Dünya ampiyonas ile ilgili bu makaleyi beğendim çünkü konuya giriyor ve tam olarak ne istediğimden bahsediyor. Bilgide kaybolmak Yararsız.

Mustafa Inan

Değişken hakkında bulduğum bilgileri çok faydalı ve keyifli buldum. Bir 'ama' koymam gerekseydi, ifadesinde yeterince kapsayıcı olmayabilir, aksi halde harika.