2015 Japonya Süper Serisi



İnsanoğlunun 2015 Japonya Süper Serisi ile ilgili yüzyıllardır biriktirdiği tüm bilgiler artık internette mevcut ve biz de sizin için en erişilebilir şekilde derledik ve sipariş verdik. 2015 Japonya Süper Serisi ile ilgili bilmek istediğiniz her şeye hızlı ve verimli bir şekilde erişebilmenizi istiyoruz; deneyiminizin hoş olduğunu ve 2015 Japonya Süper Serisi ile ilgili aradığınız bilgiyi gerçekten bulduğunuzu hissettiğinizi.

Hedeflerimize ulaşmak için yalnızca 2015 Japonya Süper Serisi hakkında en güncel, anlaşılır ve doğru bilgileri elde etmek için değil, aynı zamanda tasarımın, okunaklılığın, yükleme hızının ve kullanılabilirliğinin sağlanmasına da büyük özen gösterdik. sayfa mümkün olduğunca keyifli olsun, böylece başka hiçbir şey için endişelenmenize gerek kalmadan temel konulara odaklanabilir, 2015 Japonya Süper Serisi ile ilgili mevcut tüm veri ve bilgileri bilebilirsiniz, biz zaten sizin için hallettik. Umarız amacımıza ulaşmışızdır ve 2015 Japonya Süper Serisi ile ilgili istediğiniz bilgileri bulmuşsunuzdur. Bu nedenle, sizi memnuniyetle karşılıyoruz ve scientiatr.com kullanma deneyiminin keyfini çıkarmaya devam etmenizi öneririz.

2015 Japonya Süper Serisi
Turnuva detaylar
Tarih 8 Eylül 2015 13 Eylül 2015 ( 2015-09-08 ) ( 2015-09-13 )
Seviye Süper Seri
Toplam para ödülü 275.000 ABD Dolar
mekan Tokyo Büyükehir Spor Salonu
Konum Tokyo , Japonya
ampiyonlar
tek erkekler Çin Lin Dan
tek bayanlar Japonya Nozomi Okuhara
Erkekler çiftler Güney Kore Lee Yong-dae Yoo Yeon-seong
Güney Kore
çift bayanlar Çin Zhao Yunlei Zhong Qianxin
Çin
Kark çiftler Danimarka Joachim Fischer Nielsen Christinna Pedersen
Danimarka
2014 2016

2015 Japonya Süper Serisi yedinci Süper Serisi turnuvas olacak 2015 BWF Super Series . Turnuva 8-13 Eylül 2015 tarihleri arasnda Japonya'nn Tokyo kentinde yaplacak ve toplam 275.000$ para ödülü olacak. Ana kuralarn tüm be disiplininde dört yeri doldurmak için bir yeterlilik yaplacaktr.

Tek Erkekler

tohumlar

  1. Çin Chen Long ( kinci tur )
  2. Danimarka Ocak Ø. Jørgensen ( çekildi )
  3. Hindistan Srikanth Kidambi ( kinci tur )
  4. Japonya Kento Momota ( kinci tur )
  5. Çin Lin Dan (ampiyon)
  6. Çin Taypesi Chou Tien-chen ( Yar Final )
  7. Danimarka Viktor Axelsen ( Final )
  8. Çin Wang Zhengming ( lk tur )

Üst Yar

lk tur kinci tur Çeyrek finaller yar finaller
1 Çin Chen L 21 21
ngiltere R Ouseph 10 14 1 Çin Chen L 16 17
Çin Tian HW 22 21 Çin Tian HW 21 21
Hong Kong Ng KL 20 16 Çin Tian HW 14 18
5 Çin Lin D 17 25 21 5 Çin Lin D 21 21
Güney Kore olu Wh 21 23 17 5 Çin Lin D 21 21
Tayland B Ponsana 21 15 16 Q4 Malezya Lee CW 17 10
Q4 Malezya Lee CW 10 21 21 5 Çin Lin D 21 21
4 Japonya K Momota 21 21 Endonezya T Sugiarto 17 17
Hong Kong Wei N 17 17 4 Japonya K Momota 21 13 19
Endonezya T Sugiarto 21 21 Endonezya T Sugiarto 16 21 21
Çin Taypesi Hsu Jh 10 17 Endonezya T Sugiarto 21 21
8 Çin Wang ZM 21 19 18 Q1 Endonezya IM Mustafa 10 5
Hong Kong Hu Y 10 21 21 Hong Kong Hu Y 5 14
Q1 Endonezya IM Mustafa 21 18 21 Q1 Endonezya IM Mustafa 21 21
Almanya M Zwiebler 15 21 18

Alt yars

lk tur kinci tur Çeyrek finaller yar finaller
Tayland T Saensomboonsu 22 21 14
Endonezya DH Rumbaka 24 15 21 Endonezya DH Rumbaka 13 21 16
Japonya S Sasaki 14 12 6 Çin Taypesi Chou Tc 21 17 21
6 Çin Taypesi Chou Tc 21 21 6 Çin Taypesi Chou Tc 21 21
Japonya T Ueda 2 r Hindistan P Kayap 14 18
Hindistan P Kayap 3 Hindistan P Kayap 21 21
irlanda Cumhuriyeti S Evans 18 15 3 Hindistan Srikanth K. 11 19
3 Hindistan Srikanth K. 21 21 6 Çin Taypesi Chou Tc 19 13
Q2 Çin Taypesi Wang Tw 21 14 18 7 Danimarka V Axelsen 21 21
Danimarka HK Vittinghus 16 21 21 Danimarka HK Vittinghus 10 18
Hindistan Bir Jayaram 10 10 7 Danimarka V Axelsen 21 21
7 Danimarka V Axelsen 21 21 7 Danimarka V Axelsen 23 21
Hong Kong Wong WK 21 20 Q3 Güney Kore Lee Dk 21 17
Hindistan HS Prannoy 23 22 Hindistan HS Prannoy 9 16
Q3 Güney Kore Lee Dk 23 21 Q3 Güney Kore Lee Dk 21 21
PFQ Hindistan BS Praneeth 21 10

Finaller

yar finaller son
                   
5 Çin Lin Dan 21 21
Endonezya Tommy Sugiarto 17 17
5 Çin Lin Dan 21 16 21
7 Danimarka Viktor Axelsen 19 21 19
6 Çin Taypesi Chou Tien-chen 19 13
7 Danimarka Viktor Axelsen 21 21

Tek Bayanlar

tohumlar

  1. ispanya Carolina Marín ( Çeyrek Finaller )
  2. Hindistan Saina Nehwal ( 2. tur )
  3. Çin Li Xuerui ( Çeyrek Finaller )
  4. Çin Taypesi Tai Tzu-ying ( Yar Finaller )
  5. Tayland Ratchanok Intanon ( 2. tur )
  6. Çin Wang Yihan ( Çeyrek Finaller )
  7. Çin Wang Shixian ( Yar Finaller )
  8. Güney Kore Sung Ji-hyun ( 1. tur )

Üst Yar

lk tur kinci tur Çeyrek finaller yar finaller
1 ispanya C Marin 27 21 21
Japonya Y Haimato 29 15 18 1 ispanya C Marin 21 15 21
Güney Kore Kim Hm 17 19 Japonya S Takahashi 17 21 12
Japonya S Takahashi 21 21 1 ispanya C Marin 21 19 15
7 Çin Wang SX 21 21 7 Çin Wang SX 13 21 21
Q3 Japonya S Kawakami 18 18 7 Çin Wang SX 15 23 21
Çin Güne Y 20 11 Q2 Japonya bir maden 21 21 14
Q2 Japonya bir maden 22 21 7 Çin Wang SX 12 21 24
3 Çin Li XR W / Ö Japonya Bir Yamaguchi 21 15 26
Endonezya L Fanetri 3 Çin Li XR 21 23
Japonya K Imabeppu 19 26 22 Japonya K Imabeppu 15 21
Tayland P Buranaprasertsuk 21 24 20 3 Çin Li XR 19 21 16
8 Güney Kore Sung Jh 18 12 Japonya Bir Yamaguchi 21 13 21
Japonya Bir Yamaguchi 21 21 Japonya Bir Yamaguchi 21 21
Amerika Birleik Devletleri Zhang BW 21 17 21 Amerika Birleik Devletleri Zhang BW 11 15
Japonya Sato 18 21 17

Alt yars

lk tur kinci tur Çeyrek finaller yar finaller
Q4 Japonya M Araki 17 11
Çin Taypesi Pai Yp 21 21 Çin Taypesi Pai Yp 18 12
Kanada M Li 8 12 6 Çin Wang YH 21 21
6 Çin Wang YH 21 21 6 Çin Wang YH 18 21 13
Güney Kore bae yj 21 21 4 Çin Taypesi Tay Ty 21 17 21
Endonezya MF Kusumastuti 16 13 Güney Kore bae yj 15 11
Q1 Japonya k ito 8 15 4 Çin Taypesi Tay Ty 21 21
4 Çin Taypesi Tay Ty 21 21 4 Çin Taypesi Tay Ty 12 21 19
Hong Kong Cheung NY 9 14 Japonya N Okuhara 21 14 21
Japonya N Okuhara 21 21 Japonya N Okuhara 15 21 21
Hong Kong Yip PY 18 18 5 Tayland R Intanon 21 13 3
5 Tayland R Intanon 21 21 Japonya N Okuhara 21 18 21
Hindistan PV Sindhu 13 21 11 Japonya M Mitani 16 21 15
Japonya M Mitani 21 17 21 Japonya M Mitani 21 21
Tayland B Ongbumrungpan 14 20 2 Hindistan S Nehwal 13 16
2 Hindistan S Nehwal 21 22

Finaller

yar finaller son
                   
7 Çin Wang Shixian 12 21 24
Japonya Akane Yamaguchi 21 15 26
  Japonya Akane Yamaguchi 18 12
Japonya Nozomi Okuhara 21 21
4 Çin Taypesi Tai Tzu-ying 12 21 19
Japonya Nozomi Okuhara 21 14 21

Erkekler Çiftler

tohumlar

  1. Güney Kore Lee Yong-dae / Yoo Yeon-seong (ampiyon)
  2. Danimarka Mathias Boe / Carsten Mogensen ( 2. tur )
  3. Endonezya Muhammed Ahsan / Hendra Setiawan ( Çeyrek Finaller )
  4. Çin Chai Biao / Hong Wei ( 1. tur )
  5. Çin Fu Haifeng / Zhang Nan ( Final )
  6. Japonya Hiroyuki Endo / Kenichi Hayakawa ( Yar Finaller )
  7. Güney Kore Ko Sung-hyun / Shin Baek-cheol ( 2. tur )
  8. Çin Taypesi Lee Sheng-mu / Tsai Chia-hsin ( 1. tur )

Üst Yar

lk tur kinci tur Çeyrek finaller yar finaller
1 Güney Kore Lee Yd Yoo Ys
Güney Kore
21 21
Japonya T Inoue Y Kaneko
Japonya
12 15 1 Güney Kore Lee Yd Yoo Ys
Güney Kore
21 21
Endonezya A Adistia H A Gunawan
Endonezya
17 18 Çin Cai Y Lu K
Çin
12 14
Çin Cai Y Lu K
Çin
21 21 1 Güney Kore Lee Yd Yoo Ys
Güney Kore
21 21
7 Güney Kore Ko Sh Shin Bc
Güney Kore
12 21 21 Japonya T Kamura K Sonoda
Japonya
14 15
Japonya T Hoki Y Kobayashi
Japonya
21 16 15 7 Güney Kore Ko Sh Shin Bc
Güney Kore
21 15 19
Japonya T Kamura K Sonoda
Japonya
15 21 21 Japonya T Kamura K Sonoda
Japonya
9 21 21
Çin Wang YL Zhang W
Çin
21 9 19 1 Güney Kore Lee Yd Yoo Ys
Güney Kore
21 21
4 Çin Chai B Hong W
Çin
10 19 Endonezya A Pratama RK Suwardi
Endonezya
16 16
Danimarka M Conrad-Petersen M Pieler Kolding
Danimarka
21 21 Danimarka M Conrad-Petersen M Pieler Kolding
Danimarka
18 15
Q4 Endonezya M Kido A PR Putra
Endonezya
11 6 Endonezya A Pratama RK Suwardi
Endonezya
21 21
Endonezya A Pratama RK Suwardi
Endonezya
21 21 Endonezya A Pratama RK Suwardi
Endonezya
21 21
8 Çin Taypesi Lee Sm Tsai Ch
Çin Taypesi
14 20 Malezya Goh VS Tan WK
Malezya
16 13
Danimarka K Astrup AS Rasmussen
Danimarka
21 22 Danimarka K Astrup AS Rasmussen
Danimarka
21 20 16
Malezya Goh VS Tan WK
Malezya
19 21 21 Malezya Goh VS Tan WK
Malezya
15 22 21
Q2 Japonya H Saeki R Taohata
Japonya
21 19 16

Alt yars

lk tur kinci tur Çeyrek finaller yar finaller
Japonya H Hashimoto N Hirata
Japonya
22 18 21
Endonezya W Nayaka A Yusuf
Endonezya
20 21 10 Japonya H Hashimoto N Hirata
Japonya
18 4
ngiltere M Ellis C Langridge
ngiltere
11 16 5 Çin Fu HF Zhang N
Çin
21 21
5 Çin Fu HF Zhang N
Çin
21 21 5 Çin Fu HF Zhang N
Çin
21 21
Rusya V vanov I Sozonov
Rusya
21 25 3 Endonezya M Ahsan H Setiwan
Endonezya
9 18
Q3 Çin Taypesi Liao Mc Tseng Mh
Çin Taypesi
10 23 Rusya V vanov I Sozonov
Rusya
21 15 18
Japonya K Kazuno K Yamada
Japonya
17 12 3 Endonezya M Ahsan H Setiwan
Endonezya
19 21 21
3 Endonezya M Ahsan H Setiwan
Endonezya
21 21 5 Çin Fu HF Zhang N
Çin
21 21
Q1 Tayland D Puavaranukroh K Kedren
Tayland
21 21 6 Japonya H Endo K Hayakawa
Japonya
15 14
Amerika Birleik Devletleri P Çineme S Pongnairat
Amerika Birleik Devletleri
11 11 Q1 Tayland D Puavaranukroh K Kedren
Tayland
12 14
Endonezya MF Gideon KS Sukamuljo
Endonezya
21 15 15 6 Japonya H Endo K Hayakawa
Japonya
21 21
6 Japonya H Endo K Hayakawa
Japonya
19 21 21 6 Japonya H Endo K Hayakawa
Japonya
21 21
Malezya Hoon TH Lim KW
Malezya
23 19 11 Güney Kore Kim Kj Kim Sr
Güney Kore
11 18
Güney Kore Kim Kj Kim Sr
Güney Kore
21 21 21 Güney Kore Kim Kj Kim Sr
Güney Kore
18 21 21
Çin Liu XL Qiu ZH
Çin
17 17 2 Danimarka M Boe C Mogensen
Danimarka
21 18 16
2 Danimarka M Boe C Mogensen
Danimarka
21 21

Finaller

yar finaller son
                   
1 Güney Kore Lee Yong-dae Yoo Yeon-seong
Güney Kore
21 21
Endonezya Angga Pratama Ricky Karanda Suwardi
Endonezya
16 16
1 Güney Kore Lee Yong-dae Yoo Yeon-seong
Güney Kore
21 29
5 Çin Fu Haifeng Zhang Nan
Çin
19 27
5 Çin Fu Haifeng Zhang Nan
Çin
21 21
6 Japonya Hiroyuki Endo Kenichi Hayakawa
Japonya
15 14

Çift Bayanlar

tohumlar

  1. Japonya Misaki Matsutomo / Ayaka Takahashi ( 2. tur )
  2. Çin Luo Ying / Luo Yu ( Çeyrek Finaller )
  3. Çin Wang Xiaoli / Yu Yang ( 2. tur )
  4. Danimarka Christinna Pedersen / Kamilla Rytter Juhl ( Final )
  5. Çin Ma Jin / Tang Yuanting ( 1. tur )
  6. Endonezya Nitya Krishinda Maheswari / Greysia Polii ( Çeyrek Finaller )
  7. Japonya Reika Kakiiwa / Miyuki Maeda ( 2. tur )
  8. Çin Zhao Yunlei / Zhong Qianxin (ampiyon)

Üst Yar

lk tur kinci tur Çeyrek finaller yar finaller
1 Japonya M Matsutomo A Takahashi
Japonya
21 21
Hindistan P Gadre N S Reddy
Hindistan
6 17 1 Japonya M Matsutomo A Takahashi
Japonya
Amerika Birleik Devletleri E Lee PL Obanana
Amerika Birleik Devletleri
6 7 Japonya S Matsuo M Naito
Japonya
W / Ö
Japonya S Matsuo M Naito
Japonya
21 21 Japonya S Matsuo M Naito
Japonya
13 21 24
5 Çin Ma J Tang YT
Çin
21 22 19 Q4 Güney Kore Chang Yn Lee Sh
Güney Kore
21 16 22
Güney Kore Git Ar Yoo Hw
Güney Kore
9 24 21 Güney Kore Git Ar Yoo Hw
Güney Kore
20 13
Q4 Güney Kore Chang Yn Lee Sh
Güney Kore
22 16 21 Q4 Güney Kore Chang Yn Lee Sh
Güney Kore
22 21
Japonya S Tanaka K Yonemoto
Japonya
20 21 15 Japonya S Matsuo M Naito
Japonya
17 16
4 Danimarka C Pedersen K Rytter Juhl
Danimarka
21 21 4 Danimarka C Pedersen K Rytter Juhl
Danimarka
21 21
Japonya Y Fukushima S Hirota
Japonya
19 12 4 Danimarka C Pedersen K Rytter Juhl
Danimarka
21 21
Q3 Japonya R Kawashima S Ozaki
Japonya
21 21 Q3 Japonya R Kawashima S Ozaki
Japonya
12 15
PFQ Japonya M Matsumoto W Nagahara
Japonya
16 16 4 Danimarka C Pedersen K Rytter Juhl
Danimarka
21 21
6 Endonezya NK Maheswari G Polii
Endonezya
16 21 21 6 Endonezya NK Maheswari G Polii
Endonezya
19 17
Japonya N Fukuman K Yonao
Japonya
21 12 11 6 Endonezya NK Maheswari G Polii
Endonezya
22 21
Güney Kore Eom Hw Kim Hn
Güney Kore
21 19 21 Güney Kore Eom Hw Kim Hn
Güney Kore
20 15
PFQ Japonya R Etoh A Matsuda
Japonya
13 21 18

Alt yars

lk tur kinci tur Çeyrek finaller yar finaller
Hong Kong Poon LY Tse YS
Hong Kong
21 21
Çin Taypesi Hsieh Pc Wu Tj
Çin Taypesi
18 15 Hong Kong Poon LY Tse YS
Hong Kong
18 15
Hindistan J Gutta A Ponnappa
Hindistan
20 21 13 8 Çin Zhao YL Zhong QX
Çin
21 21
8 Çin Zhao YL Zhong QX
Çin
22 18 21 8 Çin Zhao YL Zhong QX
Çin
21 23
Hollanda S Barning I Tabeling
Hollanda
7 9 Çin Tang JH Tian Q
Çin
19 21
Çin Tang JH Tian Q
Çin
21 21 Çin Tang JH Tian Q
Çin
21 21
Japonya Bir Kurihara N Shinoya
Japonya
21 9 9 3 Çin Wang XL Yu Y
Çin
9 17
3 Çin Wang XL Yu Y
Çin
19 21 21 8 Çin Zhao YL Zhong QX
Çin
21 21
Q1 Güney Kore Jung Ke Shin Sc.
Güney Kore
18 21 10 Güney Kore Chae Yj Kim Sy
Güney Kore
16 13
Güney Kore Chae Yj Kim Sy
Güney Kore
21 16 21 Güney Kore Chae Yj Kim Sy
Güney Kore
21 21
Q2 Tayland C Chaladchalam P Muenwong
Tayland
17 17 7 Japonya R Kakiiwa M Maeda
Japonya
12 13
7 Japonya R Kakiiwa M Maeda
Japonya
21 21 Güney Kore Chae Yj Kim Sy
Güney Kore
21 21
Hollanda E Muskens S Piek
Hollanda
21 21 2 Çin Luo Y Luo Y
Çin
19 14
Tayland P Supajirakul S Taerattanachai
Tayland
15 13 Hollanda E Muskens S Piek
Hollanda
15 21 15
Çin Taypesi Hsu Yc Pai Yp
Çin Taypesi
17 13 2 Çin Luo Y Luo Y
Çin
21 15 21
2 Çin Luo Y Luo Y
Çin
21 21

Finaller

yar finaller son
                   
Japonya Shizuka Matsuo Mami Naito
Japonya
17 16
4 Danimarka Christinna Pedersen Kamilla Rytter Juhl
Danimarka
21 21
4 Danimarka Christinna Pedersen Kamilla Rytter Juhl
Danimarka
12 16
8 Çin Zhao Yunlei Zhong Qianxin
Çin
21 21
8 Çin Zhao Yunlei Zhong Qianxin
Çin
21 21
Güney Kore Chae Yoo-jung Kim So-young
Güney Kore
16 13

Kark çiftler

tohumlar

  1. Çin Zhang Nan / Zhao Yunlei (Final)
  2. Çin Xu Chen / Ma Jin ( Çeyrek Finaller )
  3. Endonezya Tantowi Ahmad / Liliyana Natsir ( Çeyrek Finaller )
  4. Çin Liu Cheng / Bao Yixin ( Çeyrek Finaller )
  5. Danimarka Joachim Fischer Nielsen / Christinna Pedersen (ampiyon)
  6. Çin Lu Kai / Huang Yaqiong ( 2. tur )
  7. ngiltere Chris Adcock / Gabrielle Adcock ( Çeyrek Finaller )
  8. Güney Kore Ko Sung-hyun / Kim Ha-na ( Yar Finaller )

Üst Yar

lk tur kinci tur Çeyrek finaller yar finaller
1 Çin Zhang N Zhao YL
Çin
21 23
Hong Kong Lee CH Chau HW
Hong Kong
13 21 1 Çin Zhang N Zhao YL
Çin
21 21
Çin Wang YL Luo Y
Çin
16 18 Malezya Chan PS Goh LY
Malezya
15 18
Malezya Chan PS Goh LY
Malezya
21 21 1 Çin Zhang N Zhao YL
Çin
21 21
7 ngiltere C Adcock G Adcock
ngiltere
21 21 7 ngiltere C Adcock G Adcock
ngiltere
12 13
Güney Kore Shin Bc Chae Yj
Güney Kore
17 12 7 ngiltere C Adcock G Adcock
ngiltere
11
Hong Kong Chan YL Tse YS
Hong Kong
21 16 17 Japonya K Hayakawa M Matsotomo
Japonya
7 r
Japonya K Hayakawa M Matsotomo
Japonya
15 21 21 1 Çin Zhang N Zhao YL
Çin
21 21
3 Endonezya T Ahmed L Natsir
Endonezya
21 21 8 Güney Kore Ko Sh Kim Hn
Güney Kore
18 17
Malezya Tan AQ Lai PJ
Malezya
17 17 3 Endonezya T Ahmed L Natsir
Endonezya
21 21
Endonezya E Subaktiar G E Widjaja
Endonezya
19 23 13 Çin Taypesi Liao Mc Chen Hh
Çin Taypesi
17 11
Çin Taypesi Liao Mc Chen Hh
Çin Taypesi
21 21 21 3 Endonezya T Ahmed L Natsir
Endonezya
16 21
8 Güney Kore Ko Sh Kim Hn
Güney Kore
21 24 8 Güney Kore Ko Sh Kim Hn
Güney Kore
21 23
Endonezya R Widianto RP Dili
Endonezya
19 22 8 Güney Kore Ko Sh Kim Hn
Güney Kore
21 21
Q4 Güney Kore Choi Astsubay Eom Hw
Güney Kore
19 18 Endonezya P Jordan D Susanto
Endonezya
17 10
Endonezya P Jordan D Susanto
Endonezya
21 21

Alt yars

lk tur kinci tur Çeyrek finaller yar finaller
Güney Kore Lee Yd Lee Sh
Güney Kore
21 21
Endonezya Bir Adistia V Marissa
Endonezya
8 13 Güney Kore Lee Yd Lee Sh
Güney Kore
23 16
Q3 Japonya Bir Koga K Yonemoto
Japonya
14 11 5 Danimarka J Fischer Nielsen C Pedersen
Danimarka
25 21
5 Danimarka J Fischer Nielsen C Pedersen
Danimarka
21 21 5 Danimarka J Fischer Nielsen C Pedersen
Danimarka
21 21
Tayland S Prakamol S Thongthongkam
Tayland
24 21 21 4 Çin Liu C Bao YX
Çin
16 12
Hollanda J Arends S Piek
Hollanda
26 16 14 Tayland S Prakamol S Thongthongkam
Tayland
8 13
Amerika Birleik Devletleri P Chew J Subandhi
Amerika Birleik Devletleri
10 9 4 Çin Liu C Bao YX
Çin
21 21
4 Çin Liu C Bao YX
Çin
21 21 5 Danimarka J Fischer Nielsen C Pedersen
Danimarka
21 21
Güney Kore Kim Kj Shin Sc
Güney Kore
24 21 Güney Kore Kim Kj Shin Sc
Güney Kore
19 16
Q1 Japonya K Kazuno A Kurihara
Japonya
22 18 Güney Kore Kim Kj Shin Sc
Güney Kore
21 21
Endonezya M Kido P Z Bernadeth
Endonezya
13 12 6 Çin Lu K Huang YQ
Çin
19 14
6 Çin Lu K Huang YQ
Çin
21 21 Güney Kore Kim Kj Shin Sc
Güney Kore
21 21
Japonya K Sonoda N Fukuman
Japonya
17 19 2 Çin Xu C Ma J
Çin
16 17
Endonezya R Alexander M D Oktaviani
Endonezya
21 21 Endonezya R Alexander M D Oktaviani
Endonezya
17 14
Q2 Güney Kore Yoo Ys Chang Yn
Güney Kore
21 19 20 2 Çin Xu C Ma J
Çin
21 21
2 Çin Xu C Ma J
Çin
19 21 22

Finaller

yar finaller son
                   
1 Çin Zhang Nan Zhao Yunlei
Çin
21 21
8 Güney Kore Ko Sung-hyun Kim Ha-na
Güney Kore
18 17
1 Çin Zhang Nan Zhao Yunlei
Çin
21 18 21
5 Danimarka Joachim Fischer Nielsen Christinna Pedersen
Danimarka
17 21 23
5 Danimarka Joachim Fischer Nielsen Christinna Pedersen
Danimarka
21 21
Güney Kore Kim Ki-jung Shin Seung-chan
Güney Kore
19 16

Referanslar

Opiniones de nuestros usuarios

Lamia Bülbül

Dil eski görünüyor, ancak bilgiler güvenilir ve genel olarak 2015 Japonya Süper Serisi hakkında yazılan her şey çok fazla güven veriyor.

Murtaza Aksu

2015 Japonya Süper Serisi hakkında harika bir gönderi.

Meryem Ceylan

2015 Japonya Süper Serisi'daki bu gönderi için teşekkürler, tam da ihtiyacım olan şeydi.

Ercan Demir

Benim gibi 2015 Japonya Süper Serisi hakkında bilgi arayanlar için bu çok iyi bir seçenek.