2015 Kano Slalom Dünya Kupas



İnsanoğlunun 2015 Kano Slalom Dünya Kupas ile ilgili yüzyıllardır biriktirdiği tüm bilgiler artık internette mevcut ve biz de sizin için en erişilebilir şekilde derledik ve sipariş verdik. 2015 Kano Slalom Dünya Kupas ile ilgili bilmek istediğiniz her şeye hızlı ve verimli bir şekilde erişebilmenizi istiyoruz; deneyiminizin hoş olduğunu ve 2015 Kano Slalom Dünya Kupas ile ilgili aradığınız bilgiyi gerçekten bulduğunuzu hissettiğinizi.

Hedeflerimize ulaşmak için yalnızca 2015 Kano Slalom Dünya Kupas hakkında en güncel, anlaşılır ve doğru bilgileri elde etmek için değil, aynı zamanda tasarımın, okunaklılığın, yükleme hızının ve kullanılabilirliğinin sağlanmasına da büyük özen gösterdik. sayfa mümkün olduğunca keyifli olsun, böylece başka hiçbir şey için endişelenmenize gerek kalmadan temel konulara odaklanabilir, 2015 Kano Slalom Dünya Kupas ile ilgili mevcut tüm veri ve bilgileri bilebilirsiniz, biz zaten sizin için hallettik. Umarız amacımıza ulaşmışızdır ve 2015 Kano Slalom Dünya Kupas ile ilgili istediğiniz bilgileri bulmuşsunuzdur. Bu nedenle, sizi memnuniyetle karşılıyoruz ve scientiatr.com kullanma deneyiminin keyfini çıkarmaya devam etmenizi öneririz.

2015 Kano Slalom Dünya Kupas kano ve düzenledii kategoriler kano 5 be rklarn bir dizi oldu Uluslararas Kano Federasyonu (ICF). 28. baskyd.

Takvim

Seri , Çek Cumhuriyeti'nin Prag kentindeki Dünya Kupas 1. Yar ile balad (19-21 Haziran) ve Fransa'nn Pau kentindeki Dünya Kupas Finali (14-16 Austos) ile sona erdi .

Etiket mekan Tarih
Dünya Kupas Yar 1 Çek Cumhuriyeti Prag 1921 Haziran
Dünya Kupas Yar 2 Polonya Krakov 2628 Haziran
Dünya Kupas Yar 3 Slovakya Liptovský Mikulá 3-5 Temmuz
Dünya Kupas Yar 4 ispanya La Seu d'Urgell 7-9 Austos
Dünya Kupas Finali Fransa pau 14-16 Austos

Nihai puan durumu

Her yarn galibi 60 puan ald (en azndan yar final aamasna ulaan tüm yarmaclar için Dünya Kupas Finali için çift puan verildi). Alt sralar için puanlar bir kategoriden dierine farkllk gösteriyordu. Her katlmcya katlm için en az 2 puan ve yar final için 5 puan (Dünya Kupas Finalinde 10 puan) garanti edildi. ki veya daha fazla sporcu veya tekne puan açsndan eitse, sralama Dünya Kupas Finalindeki konumlarna göre belirlenir.

C1 erkekler

konum atlet Puan
1  Matej Beu  ( SVK ) 299
2  Benjamin Savek  ( SLO ) 246
3  Alexander Slafkovski  ( SVK ) 231
4  Michal Martikán  ( SVK ) 224
5  David Floransa  ( GBR ) 201
6  Denis Gargaud Chanut  ( FRA ) 198
7  Luka Boi  ( SLO ) 194
8  Stanislav Jeek  ( ÇEK ) 192
9  Pierre-Antoine Tillard  ( FRA ) 177
10  Sideris Tasiadis  ( GER ) 176

C1 kadnlar

konum atlet Puan
1  Jessica Fox  ( AUS ) 318
2  Kateina Hoková  ( ÇEK ) 246
3  Viktoria Wolffhardt  ( AUT ) 245
4  Núria Vilarrubla  ( ESP ) 199
5  Lucie Baudu  ( FRA ) 198
6  Viktoriia Dobrotvorska  ( UKR ) 184
7  Ana Satila  ( SUTYEN ) 153
8  Julia Schmid  ( AUT ) 147
9  Yasemin Royle  ( GBR ) 144
10  Rosalyn Lawrence  ( AUS ) 131

C2 erkekler

konum Sporcular Puan
1  Gauthier Klauss / Matthieu Péche  ( FRA ) 306
2  Joná Kapar / Marek indler  ( ÇEK ) 276
3  Ondej Karlovský / Jakub Ján  ( ÇEK ) 265
4  Piotr Szczepaski / Marcin Pochwaa  ( POL ) 175
5  Luka Boi  / Sao Taljat ( SLO ) 171
6  Robert Behling / Thomas Becker  ( GER ) 164
7  Pierre Labarelle / Nicolas Peschier  ( FRA ) 152
8  Ladislav kantár / Peter kantár  ( SVK ) 150
9  Tomá Kuera / Ján Batik  ( SVK ) 140
10  Yves Prigent / Loïc Kervella  ( FRA ) 139

K1 erkekler

konum atlet Puan
1  Peter Kauzer  ( SLO ) 257
2  Lucien Delfour  ( Avustralya ) 236
3  Ondej Tunka  ( ÇEK ) 230
4  Boris Neveu  ( FRA ) 215
5  Vavinec Hradilek  ( ÇEK ) 205
6  Mathieu Biazizzo  ( FRA ) 195
7  Joe Clarke  ( GBR ) 191
8  Martin Halcin  ( SVK ) 189
9  Mateusz Polaczyk  ( POL ) 177
10  Thomas Bersinger  ( ARG ) 174

K1 kadnlar

konum atlet Puan
1  Corinna Kuhnle  ( AUT ) 264
2  Jana Dukátová  ( SVK ) 264
3  Jessica Fox  ( AUS ) 252
4  Maialen Chourraut  ( ESP ) 250
5  Kateina Kudjová  ( ÇEK ) 242
6  Yasemin Schornberg  ( GER ) 216
7  Eva Terelj  ( SLO ) 209
8  Ricarda Funk  ( GER ) 202
9  Emilie Fer  ( FRA ) 197
10  Marta Martínez  ( ESP ) 154

Sonuçlar

Dünya Kupas Yar 1

Serinin ilk yar gerçekleti Prag-Troja Kano Merkezinde , Çek Cumhuriyeti 19 Haziran ila 21.

Etkinlik Altn Puan Gümü Puan Bronz Puan
C1 erkekler  Stanislav Jeek  ( ÇEK ) 90.68  Benjamin Savek  ( SLO ) 91.25  David Floransa  ( GBR ) 92.33
C1 kadnlar  Kateina Hoková  ( ÇEK ) 112.43  Jessica Fox  ( AUS ) 113.35  Ana Satila  ( SUTYEN ) 116.82
C2 erkekler  Fransa
Gauthier Klauss
Matthieu Péché
98.60  Çek Cumhuriyeti
Ondej Karlovský
Jakub Ján
99.69  Çek Cumhuriyeti
Joná Kapar
Marek indler
99.89
K1 erkekler  Jií Prskavec  ( ÇEK ) 88.74  Boris Neveu  ( FRA ) 89.29  Ondej Tunka  ( ÇEK ) 90.66
K1 kadnlar  Yasemin Schornberg  ( GER ) 98.03  Jessica Fox  ( AUS ) 98.16  Kateina Kudjová  ( ÇEK ) 99.15
C1 erkek takm  Çek Cumhuriyeti
Michal Ján
Stanislav Jeek
Tomá Rak
108.38  Büyük Britanya
David Florence
Ryan Westley
Adam Burgess
108.59  Almanya
Sideris Tasiadis
Nico Bettge
Franz Anton
110.09
C1 kadn takm  Çek Cumhuriyeti
Kateina Hoková
Monika Janová
Tereza Fierová
141.32  Almanya
Karolin Wagner
Lena Stöcklin
Rebecca Jüttner
154.49  Avusturya
Julia Schmid
Viktoria Wolffhardt
Nadine Weratschnig
154.97
C2 erkek takm  Polonya
Piotr Szczepaski & Marcin Pochwaa
Filip Brzeziski & Andrzej Brzeziski
Micha Wiercioch & Grzegorz Majerczak
115.52  Çek Cumhuriyeti
Ondej Karlovský & Jakub Ján
Joná Kapar & Marek indler
Tomá Koplík & Jakub Vrzá
117.24  Almanya
Franz Anton ve Jan Benzien
Robert Behling ve Thomas Becker
Kai Müller ve Kevin Müller
120.74
K1 erkek takm  Polonya
Mateusz Polaczyk
Maciej Okrglak
Dariusz Popiela
99.04  Çek Cumhuriyeti
Jií Prskavec
Vavinec Hradilek
Ondej Tunka
99.38  Slovenya
Peter Kauzer Jano
Peterlin
Simon Brus
120.74
K1 kadn takm  Çek Cumhuriyeti
Karolína Galuková
Kateina Kudjová
tpánka Hilgertová
115.23  Slovenya
Ura Kragelj
Eva Terelj
Ajda Novak
119.71  Avustralya
Jessica Fox
Rosalyn Lawrence
Alison Borçlanyor
122.24

Dünya Kupas Yar 2

Serinin ikinci yar gerçekleti Krakov-Kolna Kano Slalom Kursu , Polonya 28 Haziran 26 'dan. Burada takm etkinlii yoktu.

Etkinlik Altn Puan Gümü Puan Bronz Puan
C1 erkekler  Matej Beu  ( SVK ) 83.33  David Floransa  ( GBR ) 86.19  Benjamin Savek  ( SLO ) 86.22
C1 kadnlar  Jessica Fox  ( AUS ) 103.19  Kimberley Woods  ( GBR ) 106.38  Viktoriia Dobrotvorska  ( UKR ) 111.34
C2 erkekler  Çek Cumhuriyeti
Joná Kapar
Marek indler
93.16  Almanya
Robert Behling
Thomas Becker
94.99  Fransa
Pierre-Antoine Tillard
Edern Le Ruyet
98.13
K1 erkekler  Vavinec Hradilek  ( ÇEK ) 81.39  Martin Halcin  ( SVK ) 81.51  Mathieu Biazizzo  ( FRA ) 81.85
K1 kadnlar  Maialen Chourraut  ( ESP ) 90.91  Corinna Kuhnle  ( AUT ) 92.89  Ricarda Funk  ( GER ) 93.97

Dünya Kupas Yar 3

Serinin üçüncü yar gerçekleti Ondrej Cibak Whitewater Slalom Course in Liptovský Mikulá , Slovakya Temmuz 3'den 5'e.

Etkinlik Altn Puan Gümü Puan Bronz Puan
C1 erkekler  Michal Martikán  ( SVK ) 95.47  Alexander Slafkovski  ( SVK ) 95.49  Stanislav Jeek  ( ÇEK ) 96.78
C1 kadnlar  Mallory Franklin  ( GBR ) 114.40  Viktoria Wolffhardt  ( AUT ) 117.28  Viktoriia Dobrotvorska  ( UKR ) 125.55
C2 erkekler  Slovakya
Pavol Hochschorner
Peter Hochschorner
102.63  Fransa
Gauthier Klauss
Matthieu Péché
102.84  Polonya
Piotr Szczepaski
Marcin Pochwaa
104.11
K1 erkekler  Mathieu Biazizzo  ( FRA ) 88.86  Vavinec Hradilek  ( ÇEK ) 91.34  Peter Kauzer  ( SLO ) 92.35
K1 kadnlar  Jana Dukátová  ( SVK ) 101.01  Maialen Chourraut  ( ESP ) 103.11  Marta Martínez  ( ESP ) 103.68
C1 erkek takm  Slovakya
Michal Martikán
Alexander Slafkovský
Matej Beu
105.57  Slovenya
Benjamin Savek
Luka
Boi Ane Beri
110.19  Polonya
Grzegorz Hedwig
Kacper Gondek
Igor Sztuba
111.06
C1 kadn takm  Çek Cumhuriyeti
Kateina Hoková
Monika Janová
Tereza Fierová
141.03  Büyük Britanya
Kimberley Woods
Mallory Franklin
Eilidh Gibson
142.60  Fransa
Lucie Baudu
Claire Jacquet
Ella Bregazzi
148.45
C2 erkek takm  Çek Cumhuriyeti
Ondej Karlovský & Jakub Ján
Joná Kapar & Marek indler
Tomá Koplík & Jakub Vrzá
116.98  Polonya
Piotr Szczepaski & Marcin Pochwaa
Filip Brzeziski & Andrzej Brzeziski
Micha Wiercioch & Grzegorz Majerczak
124.78  Fransa
Hugo Cailhol ve Nicolas Scianimanico
Gauthier Klauss ve Matthieu Péché
Yves Prigent ve Loïc Kervella
126.02
K1 erkek takm  Avustralya
Lucien Delfour
Daniel Watkins
Jaxon Merritt
104.77  Polonya
Mateusz Polaczyk
Maciej Okrglak
Dariusz Popiela
105.21  Slovenya
Peter Kauzer Jano
Peterlin
Simon Brus
105.72
K1 kadn takm  Slovakya
Elena Kaliská
Jana Dukátová
Kristína Zárubová
118.88  Çek Cumhuriyeti
Karolína Galuková
Kateina Kudjová
Veronika Vojtová
122.55  Avustralya
Jessica Fox
Kate Eckhardt
Noemie Fox
123.68

Dünya Kupas Yar 4

Serinin sondan bir önceki yar, 7-9 Austos tarihleri arasnda spanya'nn La Seu d'Urgell kentindeki Segre Olimpiyat Park'nda gerçekleti . Burada takm etkinlii yoktu.

Etkinlik Altn Puan Gümü Puan Bronz Puan
C1 erkekler  Denis Gargaud Chanut  ( FRA ) 92.08  Matej Beu  ( SVK ) 94.10  Benjamin Savek  ( SLO ) 95.03
C1 kadnlar  Jessica Fox  ( AUS ) 110.51  Kateina Hoková  ( ÇEK ) 117.58  Kimberley Woods  ( GBR ) 119.30
C2 erkekler  Fransa
Gauthier Klauss
Matthieu Péché
100.79  Fransa
Pierre Labarelle
Nicolas Peschier
101.07  Büyük Britanya
David Florence
Richard Hounslow
101.46
K1 erkekler  Boris Neveu  ( FRA ) 89.06  Samuel Hernanz  ( ESP ) 89.61  Lucien Delfour  ( Avustralya ) 90.50
K1 kadnlar  Corinna Kuhnle  ( AUT ) 97.33  Maialen Chourraut  ( ESP ) 98.93  Marta Martínez  ( ESP ) 99.56

Dünya Kupas Finali

Serinin son yar gerçekleti Pau-Pyrénées Whitewater Stadyumu , Fransa , 16 Austos, 14 ila.

Etkinlik Altn Puan Gümü Puan Bronz Puan
C1 erkekler  Pierre-Antoine Tillard  ( FRA ) 97.30  Matej Beu  ( SVK ) 97.83  Denis Gargaud Chanut  ( FRA ) 99.09
C1 kadnlar  Núria Vilarrubla  ( ESP ) 124.26  Jessica Fox  ( AUS ) 125.85  Viktoria Wolffhardt  ( AUT ) 127.08
C2 erkekler  Çek Cumhuriyeti
Joná Kapar
Marek indler
107.65  Fransa
Gauthier Klauss
Matthieu Péché
109.32  Fransa
Yves Prigent
Loïc Kervella
109.88
K1 erkekler  Peter Kauzer  ( SLO ) 96.20  Mathieu Doby  ( BEL ) 96.21  Lucien Delfour  ( Avustralya ) 96.22
K1 kadnlar  Emilie Fer  ( FRA ) 103.53  Jessica Fox  ( AUS ) 103.90  Corinna Kuhnle  ( AUT ) 106.48
C1 erkek takm  Fransa
Nicolas Peschier
Pierre-Antoine Tillard
Martin Thomas
108.24  Slovenya
Benjamin Savek
Luka
Boi Jure Lenari
118.13  Büyük Britanya
David Florence
Ryan Westley
Adam Burgess
118.26
C1 kadn takm  spanya
Núria Vilarrubla
Annebel van der Knijff
Miren Lazkano
193.40  Büyük Britanya
Kimberley Woods
Jasmine Royle
Eilidh Gibson
219.32  Avustralya
Jessica Fox
Rosalyn Lawrence
Alison Borçlanyor
313.88
C2 erkek takm  Büyük Britanya
David Florence & Richard Hounslow
Rhys Davies & Matthew Lister
Adam Burgess & Greg Pitt
125.86  Rusya
Dmitry Larionov ve Mikhail Kuznetsov
Alexei Suslov ve Maxim Obraztsov
Anton Ushakov ve Artem Ushakov
136.83  Brezilya
Charles Corrêa ve Anderson Oliveira
Pedro Aversa ve Rafael de Souza
Felipe Borges ve Fábio Rodrigues
300.63
K1 erkek takm  Fransa
Mathieu Biazizzo
Vivien Colober
Boris Neveu
103.93  Büyük Britanya
Richard Hounslow
Joe Clarke
Bradley Forbes-Cryans
106.48  Slovenya
Peter Kauzer Jano
Peterlin
Simon Brus
109.27
K1 kadn takm  spanya
Maialen Chourraut
Irati Goikoetxea
Marta Martínez
119.72  Avusturya
Violetta Oblinger-Peters
Corinna
Kuhnle Viktoria Wolffhardt
119.89  Büyük Britanya
Fiona Pennie
Kimberley Woods
Lizzie Neave
125.40

Referanslar

D balantlar

Opiniones de nuestros usuarios

Mazhar Turan

2015 Kano Slalom Dünya Kupas girişi benim için çok faydalı oldu.

Fikret Koca

Bu makaleyi 2015 Kano Slalom Dünya Kupas'da bulduğuma çok sevindim.

Ayda Cengiz

İnternette her zaman okunan tipik bir şey olmayan 2015 Kano Slalom Dünya Kupas hakkında farklı bir şey bulmam gerekiyordu ve 2015 Kano Slalom Dünya Kupas'ın bu makalesini beğendim.

Nizam Sert

2015 Kano Slalom Dünya Kupas'daki bu giriş, ona iyi bir puan vermekten daha az olan bir bahsi kazanmamı sağladı.