2015 Kore Açk Süper Serisi



İnsanoğlunun 2015 Kore Açk Süper Serisi ile ilgili yüzyıllardır biriktirdiği tüm bilgiler artık internette mevcut ve biz de sizin için en erişilebilir şekilde derledik ve sipariş verdik. 2015 Kore Açk Süper Serisi ile ilgili bilmek istediğiniz her şeye hızlı ve verimli bir şekilde erişebilmenizi istiyoruz; deneyiminizin hoş olduğunu ve 2015 Kore Açk Süper Serisi ile ilgili aradığınız bilgiyi gerçekten bulduğunuzu hissettiğinizi.

Hedeflerimize ulaşmak için yalnızca 2015 Kore Açk Süper Serisi hakkında en güncel, anlaşılır ve doğru bilgileri elde etmek için değil, aynı zamanda tasarımın, okunaklılığın, yükleme hızının ve kullanılabilirliğinin sağlanmasına da büyük özen gösterdik. sayfa mümkün olduğunca keyifli olsun, böylece başka hiçbir şey için endişelenmenize gerek kalmadan temel konulara odaklanabilir, 2015 Kore Açk Süper Serisi ile ilgili mevcut tüm veri ve bilgileri bilebilirsiniz, biz zaten sizin için hallettik. Umarız amacımıza ulaşmışızdır ve 2015 Kore Açk Süper Serisi ile ilgili istediğiniz bilgileri bulmuşsunuzdur. Bu nedenle, sizi memnuniyetle karşılıyoruz ve scientiatr.com kullanma deneyiminin keyfini çıkarmaya devam etmenizi öneririz.

2015 Kore Açk Süper Serisi
Turnuva detaylar
Tarih 15 Eylül 2015 20 Eylül 2015 ( 2015-09-15 ) ( 2015-09-20 )
Seviye Süper Seri
Toplam para ödülü 600.000 ABD Dolar
mekan SK Hentbol Stadyumu (Olimpik Spor Salonu 2)
Konum Seul , Güney Kore
ampiyonlar
tek erkekler Çin Chen Uzun
tek bayanlar Güney Kore Sung Ji-hyun
Erkekler çiftler Güney Kore Lee Yong-dae Yoo Yeon-seong
Güney Kore
çift bayanlar Endonezya Nitya Krishinda Maheswari Greysia Polii
Endonezya
Kark çiftler Çin Zhang Nan Zhao Yunlei
Çin
2014 2016

2015 Kore Açk Süper Serisi sekizinci Süper Serisi turnuvas 2015 BWF Super Series . Turnuva , 15-20 Eylül 2015 tarihleri arasnda Güney Kore , Seul'deki SK Hentbol Stadyumu'nda (Olympic Gymnasium 2) gerçekletirildi ve toplam 600.000$'lk bir cüzdana sahipti. Ana kuralarda dört disiplinde (çift bayanlarda eleme yok) dört yeri doldurmak için bir eleme düzenlendi.

tek erkekler

tohumlar

  1. Çin Chen Uzun (ampiyon)
  2. Danimarka Ocak Ø. Jørgensen ( çekildi )
  3. Japonya Kento Momota ( Yar Finaller )
  4. Hindistan Srikanth Kidambi ( 1. tur )
  5. Çin Lin Dan ( 2. tur )
  6. Danimarka Viktor Axelsen ( 1. tur )
  7. Çin Taypesi Chou Tien-chen ( Yar Finaller )
  8. Hindistan Parupalli Kashyap ( 1. tur )

Üst yar

lk tur kinci tur Çeyrek finaller yar finaller
1 Çin Chen L 21 21
Tayland T Saensomboonsu 10 12 1 Çin Chen L 21 21
Endonezya DH Rumbaka 16 21 Çin Wang ZM 14 17
Çin Wang ZM 21 23 1 Çin Chen L 25 21
5 Çin Lin D 21 21 Güney Kore olu Wh 23 13
Q4 Japonya R Takeshita 17 17 5 Çin Lin D 10 15
ngiltere R Ouseph 13 8 Güney Kore olu Wh 21 21
Güney Kore olu Wh 21 21 1 Çin Chen L 21 21
3 Japonya K Momota 21 21 3 Japonya K Momota 9 13
Hong Kong Ng KL 12 15 3 Japonya K Momota 21 14 21
Q3 Malezya Z Zulkiffli 14 8 Endonezya T Sugiarto 15 21 13
Endonezya T Sugiarto 21 21 3 Japonya K Momota 21 21
8 Hindistan K Parupalli 21 16 18 Hong Kong Wei N 13 16
Hong Kong Wei N 17 21 21 Hong Kong Wei N 21 21
Çin Taypesi Hsu Jh 21 15 22 Çin Taypesi Hsu Jh 13 16
Hong Kong Hu Y 16 21 20

Alt yars

lk tur kinci tur Çeyrek finaller yar finaller
Tayland B Ponsana 21 21
Danimarka HK Vittinghus 16 17 Tayland B Ponsana 19 21 13
Hindistan HS Prannoy 21 19 17 7 Çin Taypesi Chou Tc 21 11 21
7 Çin Taypesi Chou Tc 18 21 21 7 Çin Taypesi Chou Tc 21 21
Almanya M Zwiebler 21 11 12 Çin Tian HW 19 19
Q2 Endonezya IM Mustafa 19 21 21 Q2 Endonezya IM Mustafa 17 10
Çin Tian HW 12 21 21 Çin Tian HW 21 21
4 Hindistan S Kidambi 21 13 17 7 Çin Taypesi Chou Tc 19 15
Hong Kong Wong WK 7 21 21 Hindistan Bir Jayaram 21 21
Q1 Güney Kore Jeon Hj 21 15 19 Hong Kong Wong WK 21 15 15
Hindistan Bir Jayaram 21 21 Hindistan Bir Jayaram 17 21 21
6 Danimarka V Axelsen 15 15 Hindistan Bir Jayaram 21 16 21
Japonya S Sasaki 21 21 Japonya S Sasaki 19 21 16
irlanda Cumhuriyeti S Evans 19 14 Japonya S Sasaki 21 16 21
PFQ Güney Kore Lee Dk 21 21 13 PFQ Endonezya J Christie 15 21 13
PFQ Endonezya J Christie 23 16 21

Finaller

yar finaller son
                   
1 Çin Chen Uzun 21 21
3 Japonya Kento Momota 9 13
1 Çin Chen Uzun 21 21
Hindistan Ajay Jayaram 14 13
7 Çin Taypesi Chou Tien-chen 19 15
Hindistan Ajay Jayaram 21 21

tek bayanlar

tohumlar

  1. Çin Taypesi Tai Tzu-ying ( Çeyrek Finaller )
  2. Çin Li Xuerui ( Çeyrek Finaller )
  3. Tayland Ratchanok Intanon ( 1. tur )
  4. Çin Wang Yihan ( Final )
  5. Çin Wang Shixian ( Yar Finaller )
  6. Güney Kore Sung Ji-hyun (ampiyon)
  7. Japonya Nozomi Okuhara ( Çeyrek Finaller )
  8. Japonya Akane Yamaguchi ( Yar Finaller )

Üst yar

lk tur kinci tur Çeyrek finaller yar finaller
1 Çin Taypesi Tay Ty 21 21
Amerika Birleik Devletleri B Zhang 13 11 1 Çin Taypesi Tay Ty 21 21
Çin Taypesi Hsu Yc 21 21 Çin Taypesi Hsu Yc 14 19
Endonezya MF Kusumastuti 18 18 1 Çin Taypesi Tay Ty 20 13
6 Güney Kore Sung Jh 21 21 6 Güney Kore Sung Jh 22 21
Japonya Sato 18 9 6 Güney Kore Sung Jh 21 21
Q3 Güney Kore Kim Yj 13 17 Q1 Güney Kore Kim Ny 15 13
Q1 Güney Kore Kim Ny 21 21 6 Güney Kore Sung Jh 21 15 21
3 Tayland R Intanon 19 23 13 8 Japonya Bir Yamaguchi 15 21 18
Hindistan PV Sindhu 21 21 21 Hindistan PV Sindhu 16 13
Japonya S Takahashi 21 21 Japonya S Takahashi 21 21
Hong Kong Yip PY 6 13 Japonya S Takahashi 14 18
8 Japonya Bir Yamaguchi 21 21 8 Japonya Bir Yamaguchi 21 21
Güney Kore Kim Hm 17 19 8 Japonya Bir Yamaguchi 21 21
Kanada M Li 21 21 Kanada M Li 19 13
Hong Kong Cheung NY 12 18

Alt yars

lk tur kinci tur Çeyrek finaller yar finaller
Japonya K Imabeppu 18 11
Güney Kore bae yj 21 21 Güney Kore bae yj 21 8 13
Tayland P Buranaprasertsuk 18 21 19 7 Japonya N Okuhara 13 21 21
7 Japonya N Okuhara 21 19 21 7 Japonya N Okuhara 19 13
Tayland B Ongbamrungphan 21 21 4 Çin Wang YH 21 21
Amerika Birleik Devletleri ben Wang 10 18 Tayland B Ongbamrungphan 21 13 13
Çin Taypesi Pai Yp 12 12 4 Çin Wang YH 8 21 21
4 Çin Wang YH 21 21 4 Çin Wang YH 21 21
Q4 Japonya Bir Ohori 21 22 5 Çin Wang SX 12 19
Endonezya L Fanetri 16 20 Q4 Japonya Bir Ohori 14 7
Japonya Y Haimato 16 22 14 5 Çin Wang SX 21 21
5 Çin Wang SX 21 20 21 5 Çin Wang SX 10 21 21
Japonya M Mitani 12 16 2 Çin Li XR 21 19 10
Çin Güne Y 21 21 Çin Güne Y 21 13 9
Q2 Güney Kore Lee Jm 12 11 2 Çin Li XR 18 21 21
2 Çin Li XR 21 21

Finaller

yar finaller son
                   
6 Güney Kore Sung Ji-hyun 21 15 21
8 Japonya Akane Yamaguchi 15 21 18
6 Güney Kore Sung Ji-hyun 21 17 21
4 Çin Wang YH 14 21 18
4 Çin Wang Yihan 21 21
5 Çin Wang Shixian 12 19

Erkekler çiftler

tohumlar

  1. Güney Kore Lee Yong-dae / Yoo Yeon-seong (ampiyon)
  2. Endonezya Muhammed Ahsan / Hendra Setiawan ( Çeyrek Finaller )
  3. Danimarka Mathias Boe / Carsten Mogensen ( Yar Finaller )
  4. Çin Fu Haifeng / Zhang Nan ( Yar Finaller )
  5. Çin Chai Biao / Hong Wei ( 2. tur )
  6. Japonya Hiroyuki Endo / Kenichi Hayakawa ( Çeyrek Finaller )
  7. Çin Liu Xiaolong / Qiu Zihan ( 1. tur )
  8. Çin Taypesi Lee Sheng-mu / Tsai Chia-hsin ( 2. tur )

Üst yar

lk tur kinci tur Çeyrek finaller yar finaller
1 Güney Kore Lee Yd Yoo Ys
Güney Kore
21 21
Endonezya MF Gideon KS Sukamuljo
Endonezya
11 12 1 Güney Kore Lee Yd Yoo Ys
Güney Kore
27 21
Çin Taypesi Liao Mc Tseng Mh
Çin Taypesi
13 21 21 Çin Taypesi Liao Mc Tseng Mh
Çin Taypesi
25 5
Q4 Güney Kore Chung Es Kim Dy
Güney Kore
21 17 16 1 Güney Kore Lee Yd Yoo Ys
Güney Kore
21 22
6 Japonya H Endo K Hayakawa
Japonya
21 21 6 Japonya H Endo K Hayakawa
Japonya
15 20
Q1 Çin Liu C Lu K
Çin
16 14 6 Japonya H Endo K Hayakawa
Japonya
21 21
Danimarka M Conrad-Petersen M Pieler Kolding
Danimarka
22 21 Danimarka M Conrad-Petersen M Pieler Kolding
Danimarka
18 5
Endonezya A Adistia H A Gunawan
Endonezya
20 16 1 Güney Kore Lee Yd Yoo Ys
Güney Kore
23 22 21
3 Danimarka M Boe C Mogensen
Danimarka
21 21 3 Danimarka M Boe C Mogensen
Danimarka
25 20 17
Japonya H Hashimoto N Hirata
Japonya
19 14 3 Danimarka M Boe C Mogensen
Danimarka
21 21
Amerika Birleik Devletleri P Çineme S Pongnairat
Amerika Birleik Devletleri
15 19 Endonezya W Nayaka A Yusuf
Endonezya
11 14
Endonezya W Nayaka A Yusuf
Endonezya
21 21 3 Danimarka M Boe C Mogensen
Danimarka
21 21
8 Çin Taypesi Lee Sm Tsai Ch
Çin Taypesi
21 7 21 Güney Kore Ko Sh Shin Bc
Güney Kore
13 16
Çin Wang YL Zhang W
Çin
11 21 17 8 Çin Taypesi Lee Sm Tsai Ch
Çin Taypesi
18 22
Güney Kore Ko Sh Shin Bc
Güney Kore
20 25 21 Güney Kore Ko Sh Shin Bc
Güney Kore
21 24
Rusya V vanov I Sozonov
Rusya
22 23 14

Alt yars

lk tur kinci tur Çeyrek finaller yar finaller
ngiltere M Ellis C Langridge
ngiltere
16 10
Malezya Koo KK Tan BH
Malezya
21 21 Malezya Koo KK Tan BH
Malezya
21 21
Danimarka K Astrup AS Rasmussen
Danimarka
19 15 5 Çin Chai B Hong W
Çin
14 12
5 Çin Chai B Hong W
Çin
21 21 Malezya Koo KK Tan BH
Malezya
16 12
Japonya T Kamura K Sonoda
Japonya
11 18 4 Çin Fu HF Zhang N
Çin
21 21
Q3 Güney Kore Choi Çavu Kim Jh
Güney Kore
21 21 Q3 Güney Kore Choi Çavu Kim Jh
Güney Kore
18 21 12
Japonya K Kazuno K Yamada
Japonya
15 14 4 Çin Fu HF Zhang N
Çin
21 17 21
4 Çin Fu HF Zhang N
Çin
21 21 4 Çin Fu HF Zhang N
Çin
21 18 17
Güney Kore Kim Gj Kim Sr
Güney Kore
21 21 Güney Kore Kim Gj Kim Sr
Güney Kore
12 21 21
Japonya T Inoue Y Kaneko
Japonya
12 8 Güney Kore Kim Gj Kim Sr
Güney Kore
21 21
Endonezya A Pratama RK Suwardi
Endonezya
21 21 Endonezya A Pratama RK Suwardi
Endonezya
19 15
7 Çin Liu XL Qiu ZH
Çin
14 12 Güney Kore Kim Gj Kim Sr
Güney Kore
21 21
Q2 Güney Kore Haziran Bc Kim De
Güney Kore
15 15 2 Endonezya M Ahsan H Setiawan
Endonezya
17 15
Malezya Goh VS Tan WK
Malezya
21 21 Malezya Goh VS Tan WK
Malezya
19 19
Tayland D Puavaranukroh K Kedren
Tayland
13 16 2 Endonezya M Ahsan H Setiawan
Endonezya
21 21
2 Endonezya M Ahsan H Setiawan
Endonezya
21 21

Finaller

yar finaller son
                   
1 Güney Kore Lee Yong-dae Yoo Yeon-seong
Güney Kore
23 22 21
3 Danimarka Mathias Boe Carsten Mogensen
Danimarka
25 20 17
1 Güney Kore Lee Yong-dae Yoo Yeon-seong
Güney Kore
21 21
Güney Kore Kim Gi-jung Kim Sa-rang
Güney Kore
16 12
4 Çin Fu Haifeng Zhang Nan
Çin
21 18 17
Güney Kore Kim Gi-jung Kim Sa-rang
Güney Kore
12 21 21

çift bayanlar

tohumlar

  1. Japonya Misaki Matsutomo / Ayaka Takahashi ( çekildi )
  2. Çin Luo Ying / Luo Yu ( Yar Finaller )
  3. Danimarka Christinna Pedersen / Kamilla Rytter Juhl ( Çeyrek Finaller )
  4. Çin Wang Xiaoli / Yu Yang ( Çeyrek Finaller )
  5. Çin Ma Jin / Tang Yuanting ( Çeyrek Finaller )
  6. Endonezya Nitya Krishinda Maheswari / Greysia Polii (ampiyon)
  7. Japonya Reika Kakiiwa / Miyuki Maeda ( çekildi )
  8. Çin Bao Yixin / Zhong Qianxin ( 1. tur )

Üst yar

lk tur kinci tur Çeyrek finaller yar finaller
1 Japonya M Matsutomo A Takahashi
Japonya
Güney Kore Jung Ke Shin Sc.
Güney Kore
21 21 Güney Kore Jung Ke Shin Sc.
Güney Kore
w / Ö
Çin Taypesi Hsieh Pc Wu Tj
Çin Taypesi
10 15 Güney Kore Jung Ke Shin Sc.
Güney Kore
14 21 21
5 Çin Ma J Tang YT
Çin
21 21 5 Çin Ma J Tang YT
Çin
21 17 19
Güney Kore Eom Hw Kim Hn
Güney Kore
19 17 5 Çin Ma J Tang YT
Çin
21 10 21
Çin Tang JH Tian Q
Çin
21 21 Çin Tang JH Tian Q
Çin
18 21 13
Hollanda S Barning I Tabeling
Hollanda
8 9 Güney Kore Jung Ke Shin Sc.
Güney Kore
14 13
3 Danimarka C Pedersen K Rytter Juhl
Danimarka
w / Ö Güney Kore Chang Yn Lee Sh
Güney Kore
21 21
Malezya V Hoo KM Woon KW
Malezya
3 Danimarka C Pedersen K Rytter Juhl
Danimarka
21 21
Hong Kong Poon LY Tse YS
Hong Kong
16 21 19 Japonya N Fukuman K Yonao
Japonya
11 15
Japonya N Fukuman K Yonao
Japonya
21 14 21 3 Danimarka C Pedersen K Rytter Juhl
Danimarka
16 19
8 Çin Bao YX Zhong QX
Çin
21 17 18 Güney Kore Chang Yn Lee Sh
Güney Kore
21 21
Güney Kore Chae Yj Kim Sy
Güney Kore
15 21 21 Güney Kore Chae Yj Kim Sy
Güney Kore
7 12
Rusya E Bolotova E Kosetskaya
Rusya
Güney Kore Chang Yn Lee Sh
Güney Kore
21 21
Güney Kore Chang Yn Lee Sh
Güney Kore
w / Ö

Alt yars

lk tur kinci tur Çeyrek finaller yar finaller
Japonya S Matsuo M Naito
Japonya
26 21
Hindistan P Gadre N S Reddy
Hindistan
24 9 Japonya S Matsuo M Naito
Japonya
9 16
Amerika Birleik Devletleri E Lee PL Obanana
Amerika Birleik Devletleri
11 14 6 Endonezya NK Maheswari G Polii
Endonezya
21 21
6 Endonezya NK Maheswari G Polii
Endonezya
21 21 6 Endonezya NK Maheswari G Polii
Endonezya
21 21
Tayland C Chaladchalam P Muenwong
Tayland
21 21 4 Çin Wang XL Yu Y
Çin
4 18
Japonya Bir Kurihara N Shinoya
Japonya
17 14 Tayland C Chaladchalam P Muenwong
Tayland
15 11
Tayland P Supajirakul S Taerattanachai
Tayland
10 21 8 4 Çin Wang XL Yu Y
Çin
21 21
4 Çin Wang XL Yu Y
Çin
21 19 21 6 Endonezya NK Maheswari G Polii
Endonezya
21 17 21
Güney Kore Kim Hr Kong Hy
Güney Kore
17 11 2 Çin Luo Y Luo Y
Çin
18 21 13
Hollanda E Muskens S Piek
Hollanda
21 21 Hollanda E Muskens S Piek
Hollanda
21 14 21
Endonezya DD Haris RA Pradipta
Endonezya
w / Ö Endonezya DD Haris RA Pradipta
Endonezya
13 21 12
7 Japonya R Kakiiwa M Maeda
Japonya
Hollanda E Muskens S Piek
Hollanda
18 21 10
Güney Kore Git Ar Yoo Hw
Güney Kore
w / Ö 2 Çin Luo Y Luo Y
Çin
21 17 21
Hindistan J Gutta A Ponnappa
Hindistan
Güney Kore Git Ar Yoo Hw
Güney Kore
21 16 20
Çin Taypesi Hsu Yc Pai Yp
Çin Taypesi
14 19 2 Çin Luo Y Luo Y
Çin
16 21 22
2 Çin Luo Y Luo Y
Çin
21 21

Finaller

yar finaller son
                   
  Güney Kore Jung Kyung-eun Shin Seung-chan
Güney Kore
14 13
Güney Kore Chang Ye-na Lee So-hee
Güney Kore
21 21
Güney Kore Chang Ye-na Lee So-hee
Güney Kore
15 18
6 Endonezya Nitya Krishinda Maheswari Greysia Polii
Endonezya
21 21
6 Endonezya Nitya Krishinda Maheswari Greysia Polii
Endonezya
21 17 21
2 Çin Luo Ying Luo Yu
Çin
18 21 13

Kark çiftler

tohumlar

  1. Çin Zhang Nan / Zhao Yunlei (ampiyon)
  2. Endonezya Tantowi Ahmed / Liliyana Natsir ( Final )
  3. Çin Xu Chen / Ma Jin ( 2. tur )
  4. Çin Liu Cheng / Bao Yixin ( Çeyrek Finaller )
  5. ngiltere Chris Adcock / Gabby Adcock ( Yar Finaller )
  6. Çin Lu Kai / Huang Yaqiong ( Çeyrek Finaller )
  7. Güney Kore Ko Sung-hyun / Kim Ha-na ( Yar Finaller )
  8. Endonezya Riky Widianto / Richi Puspita Dili ( 2. tur )

Üst yar

lk tur kinci tur Çeyrek finaller yar finaller
1 Çin Zhang N Zhao YL
Çin
21 21
Hindistan T Kona N. S Reddy
Hindistan
11 10 1 Çin Zhang N Zhao YL
Çin
21 21
Q1 Japonya K Kazuno A Kurihara
Japonya
22 21 Q1 Japonya K Kazuno A Kurihara
Japonya
19 14
Güney Kore Choi Astsubay Eom Hw
Güney Kore
20 13 1 Çin Zhang N Zhao YL
Çin
21 21
8 Endonezya R Widianto RP Dili
Endonezya
21 21 Güney Kore Shin Bc Chae Yj
Güney Kore
14 9
Çin Wang YL Luo Y
Çin
17 18 8 Endonezya R Widianto RP Dili
Endonezya
8 12
Q2 Güney Kore Yoo Ys Chang Yn
Güney Kore
16 16 Güney Kore Shin Bc Chae Yj
Güney Kore
21 21
Güney Kore Shin Bc Chae Yj
Güney Kore
21 21 1 Çin Zhang N Zhao YL
Çin
21 12 21
4 Çin Liu C Bao YX
Çin
21 22 7 Güney Kore Ko Sh Kim Hn
Güney Kore
15 21 10
Güney Kore Kim Gj Shin Sc
Güney Kore
19 20 4 Çin Liu C Bao YX
Çin
13 21 21
Malezya Tan AQ Lai PJ
Malezya
14 21 17 Hollanda J Arends S Piek
Hollanda
21 10 15
Hollanda J Arends S Piek
Hollanda
21 17 21 4 Çin Liu C Bao YX
Çin
21 19 12
7 Güney Kore Ko Sh Kim Hn
Güney Kore
21 21 7 Güney Kore Ko Sh Kim Hn
Güney Kore
15 21 21
Hong Kong Lee CH Chau HW
Hong Kong
18 12 7 Güney Kore Ko Sh Kim Hn
Güney Kore
21 17 21
Japonya K Sonoda N Fukuman
Japonya
23 21 21 Japonya K Sonoda N Fukuman
Japonya
16 21 16
Endonezya Bir Adistia V Marissa
Endonezya
25 15 14

Alt yars

lk tur kinci tur Çeyrek finaller yar finaller
Hong Kong Chan YL Tse YS
Hong Kong
21 17 21
Endonezya E Subaktiar G E Widjaja
Endonezya
15 21 17 Hong Kong Chan YL Tse YS
Hong Kong
20 16
Çin Taypesi Liao Mc Chen Hh
Çin Taypesi
15 17 5 ngiltere C Adcock G Adcock
ngiltere
22 21
5 ngiltere C Adcock G Adcock
ngiltere
21 21 5 ngiltere C Adcock G Adcock
ngiltere
21 21
Tayland S Prakamol S Thongthongkam
Tayland
21 12 21 Tayland S Prakamol S Thongthongkam
Tayland
16 17
Q3 Güney Kore Chung Es Kong Hy
Güney Kore
10 21 15 Tayland S Prakamol S Thongthongkam
Tayland
25 15 21
Endonezya R Alexander M D Oktavianti
Endonezya
14 15 3 Çin Xu C Ma J
Çin
23 21 18
3 Çin Xu C Ma J
Çin
21 21 5 ngiltere C Adcock G Adcock
ngiltere
9 15
PFQ Güney Kore Kim Dy Kim Hr
Güney Kore
16 21 21 2 Endonezya T Ahmed L Natsir
Endonezya
21 21
Q4 Güney Kore Kim Jh Kim Sy
Güney Kore
21 18 13 PFQ Güney Kore Kim Dy Kim Hr
Güney Kore
15 8
Malezya Chan PS Goh LY
Malezya
21 12 15 6 Çin Lu K Huang YQ
Çin
21 21
6 Çin Lu K Huang YQ
Çin
18 21 21 6 Çin Lu K Huang YQ
Çin
21 11 17
Güney Kore Lee Yd Lee Sh
Güney Kore
17 15 2 Endonezya T Ahmed L Natsir
Endonezya
16 21 21
Endonezya P Jordan D Susanto
Endonezya
21 21 Endonezya P Jordan D Susanto
Endonezya
10 13
Amerika Birleik Devletleri P Chew J Subandhi
Amerika Birleik Devletleri
8 16 2 Endonezya T Ahmed L Natsir
Endonezya
21 21
2 Endonezya T Ahmed L Natsir
Endonezya
21 21

Finaller

yar finaller son
                   
1 Çin Zhang Nan Zhao Yunlei
Çin
21 12 21
7 Güney Kore Ko Sung-hyun Kim Ha-na
Güney Kore
15 21 10
1 Çin Zhang Nan Zhao Yunlei
Çin
21 21
2 Endonezya Tontowi Ahmed Liliyana Natsir
Endonezya
16 15
5 ngiltere Chris Adcock Gabby Adcock
ngiltere
9 15
2 Endonezya Tontowi Ahmed Liliyana Natsir
Endonezya
21 21

Referanslar

D balantlar

Opiniones de nuestros usuarios

Mazhar çoban

2015 Kore Açk Süper Serisi girişi benim için çok faydalı oldu.

Abdulaziz Günay

2015 Kore Açk Süper Serisi ile ilgili güzel bir yazı olmuş. Gereken bilgileri aşırıya kaçmadan veriyor.

Lamia Bayram

2015 Kore Açk Süper Serisi hakkında harika bir gönderi.

Susan Aydoğdu

Değişken hakkında zaten her şeyi bildiğimi sanıyordum, ancak bu makalede iyi olduğunu düşündüğüm bazı ayrıntıların o kadar iyi olmadığını doğruladım. Bilgi için teşekkürler.