2015 NACAC Atletizm ampiyonas



İnsanoğlunun 2015 NACAC Atletizm ampiyonas ile ilgili yüzyıllardır biriktirdiği tüm bilgiler artık internette mevcut ve biz de sizin için en erişilebilir şekilde derledik ve sipariş verdik. 2015 NACAC Atletizm ampiyonas ile ilgili bilmek istediğiniz her şeye hızlı ve verimli bir şekilde erişebilmenizi istiyoruz; deneyiminizin hoş olduğunu ve 2015 NACAC Atletizm ampiyonas ile ilgili aradığınız bilgiyi gerçekten bulduğunuzu hissettiğinizi.

Hedeflerimize ulaşmak için yalnızca 2015 NACAC Atletizm ampiyonas hakkında en güncel, anlaşılır ve doğru bilgileri elde etmek için değil, aynı zamanda tasarımın, okunaklılığın, yükleme hızının ve kullanılabilirliğinin sağlanmasına da büyük özen gösterdik. sayfa mümkün olduğunca keyifli olsun, böylece başka hiçbir şey için endişelenmenize gerek kalmadan temel konulara odaklanabilir, 2015 NACAC Atletizm ampiyonas ile ilgili mevcut tüm veri ve bilgileri bilebilirsiniz, biz zaten sizin için hallettik. Umarız amacımıza ulaşmışızdır ve 2015 NACAC Atletizm ampiyonas ile ilgili istediğiniz bilgileri bulmuşsunuzdur. Bu nedenle, sizi memnuniyetle karşılıyoruz ve scientiatr.com kullanma deneyiminin keyfini çıkarmaya devam etmenizi öneririz.

Bunlar dolu sonuçlar arasnda 2015 NACAC ampiyonas gerçekleti San José , Kosta Rika de 9 Austos 7'den, Estadio Nacional .

Erkekler sonuçlar

100 metre

200 metre

400 metre

Final 8 Austos

800 metre

1500 metre

Final 8 Austos

rütbe isim milliyet Zaman Notlar
1. sra, altn madalya sahibi(ler) Andrew Buday  Amerika Birleik Devletleri 3:45.08 CR
2. sra, gümü madalya sahibi(ler) Daniel Winn  Amerika Birleik Devletleri 3:45.43
3.lük, bronz madalya sahibi(ler) Daniel Gorman  Kanada 3:46.73
4 Gürcü Rivas  Kosta Rika 3:56.03
5 Alvaro Vasquez  Nikaragua 3:59.93
6 Adalet Dreischor  Aruba 4:19.01

5000 metre

Final 8 Austos

rütbe isim milliyet Zaman Notlar
1. sra, altn madalya sahibi(ler) Lopez Lomong  Amerika Birleik Devletleri 13:57.53 CR
2. sra, gümü madalya sahibi(ler) José Juan Esparza  Meksika 14:03.81
3.lük, bronz madalya sahibi(ler) Fabián Guerrero  Meksika 14:06.64
4 Mark Henri Allen  Haiti 15:01.53
5 Gustavo Mora  Kosta Rika 15:07.08
6 Williams Sanchez  El Salvador 15:57.99
7 Ronald Oyuncular  Aruba 16:08.98
Jeffrey Gör  Amerika Birleik Devletleri DNF

110 metre engelli

400 metre engelli

3000 metre engelli

Final 9 Austos

rütbe isim milliyet Zaman Notlar
1. sra, altn madalya sahibi(ler) Andrew Bayer  Amerika Birleik Devletleri 8:44.88
2. sra, gümü madalya sahibi(ler) Stanley Kebenei  Amerika Birleik Devletleri 8:52.82
3.lük, bronz madalya sahibi(ler) Christopher Dulhanty  Kanada 9:01.44
4 Alvaro Abreu  Dominik Cumhuriyeti 9:07.77
5 Alvaro Vasquez  Nikaragua 9:28.93
6 David Alexander Escobar  El Salvador 10:01.92

4x100 metre röle

Final 9 Austos

rütbe Ulus yarmaclar Zaman Notlar
1. sra, altn madalya sahibi(ler)  Jamaika Mario Forsythe
Jason Livermore
Oshane Bailey
Sheldon Mitchell
38.07 CR
2. sra, gümü madalya sahibi(ler)  Amerika Birleik Devletleri Trell Kimmons
Harry Adams
Beejay Lee
Remontay McClain
38.45
3.lük, bronz madalya sahibi(ler)  Barbados Levi Cadogan
Ramon Gittens
Nicholas Deshong
Burkheart Ellis
38.55
4  Dominik Cumhuriyeti Mayobanex de Oleo
Yohandris Andújar
Stanly del Carmen Yancarlos
Martínez
38.78
5  Trinidad ve Tobago Mikel Thomas
Kyle Greaux
Emmanuel Callender
Dan-Neil Telesford
38.90
6  Saint Kitts ve Nevis Jason Rogers
Brijesh Lawrence
Allistar Clark
Antoine Adams
39.20
7  Kanada Ingvar Moseley
Oluwasegun Makinde
Dontae Richards-Kwok
Andre Ford-Azonwanna
39.30
8  Bahamalar Warren Fraser
Teray Smith
Johnathan Farquharson
Trevorvano Mackey
40.33
 Belize James Bregal
Mark Anthony Anderson
Linford Avila
Kenneth Blackett
DQ Sanat. 170,7

4x400 metre bayrak yar

Final 9 Austos

rütbe Ulus yarmaclar Zaman Notlar
1. sra, altn madalya sahibi(ler)  Amerika Birleik Devletleri Clayton Parros
Calvin Smith
Marcus Chambers
James Harris
3:00.07 CR
2. sra, gümü madalya sahibi(ler)  Bahamalar LaToy Williams
Alonzo Russell
Wesley Neymour
Ramon Miller
3:00.53
3.lük, bronz madalya sahibi(ler)  Küba Williams Collazo
Adrián Chacón
Osmaidel Pellicier
Yoandys Lescay
3:01.22
4  Dominik Cumhuriyeti Gustavo Cuesta
Luguelín Santos
Joel Mejía
Yon Soriano
3:01.73
5  Jamaika Nicholas Maitland
Sheldon Mitchell
Riker Hylton
Jason Livermore
3:06.79
6  Kosta Rika Gary Alexander Robinson
Nery Brenes
Gerald Drummond
David Hodgson
3:07.34

Yüksek atlay

Final 7 Austos

rütbe isim milliyet Denemeler Sonuç Notlar
2.00 2.05 2.10 2.15 2.20 2.25 2.31
1. sra, altn madalya sahibi(ler) Jakor Duffield  Amerika Birleik Devletleri - - Ö Ö Ö Ö xxx 2.25 CR
2. sra, gümü madalya sahibi(ler) Trevor Barry  Bahamalar - - - - Ö xxx 2.20
3.lük, bronz madalya sahibi(ler) Ryan Ingraham  Bahamalar - - - xo x o xxx 2.20
4 Jesse Williams  Amerika Birleik Devletleri - - Ö Ö xxx 2.15
5 Brandon Williams  Dominika Ö Ö xo Ö xxx 2.15
6 Jah-Nhai Perinchief  Bermuda Ö xo Ö Ö xxx 2.15
7 Sergio Mestre  Küba - - xxo x o xxx 2.15
8 Arturo Abascal  Meksika - x o xxx 2.05
9 Josué Louis  Haiti xx o xxx 2.00

Srkla atlama

Final 8 Austos

rütbe isim milliyet Denemeler Sonuç Notlar
4.55 4.70 4.85 5.15 5.30
1. sra, altn madalya sahibi(ler) Natan Rivera  El Salvador Ö x o xxx 4.70
Manastr Alcon  Dominik Cumhuriyeti xxx NH
Lazaro Borges  Küba - - - xxx NH
Pedro Daniel Figueroa  El Salvador x- xx NH
Nick Mossberg  Amerika Birleik Devletleri - - - xxx NH
Brad Walker  Amerika Birleik Devletleri - - - - xxx NH

Uzun atlama

Final 8 Austos

rütbe isim milliyet Denemeler Sonuç Notlar
1 2 3 4 5 6
1. sra, altn madalya sahibi(ler) Cameron Burrell  Amerika Birleik Devletleri 8,01 (1,8) x 7,86 (0,3) 8,06 (-0,4) 8.00 (-0.6) x 8,06 (-0,4 m/sn) CR
2. sra, gümü madalya sahibi(ler) Kemal Fuller  Jamaika x 7,31 w (3.2) 7,90 w (2,4) 7,43 (0,1) 7,71 (-1,2) 7,88 (2,0) 7,90 w (+2,4 m/sn)
3.lük, bronz madalya sahibi(ler) Ifeanyichukwu Otuonye  Turks ve Caicos Adalar 7,49 w (4,1) 7,71 (1.1) 7,24 (0,9) 7,66 (0,1) x 7,44 (-0,5) 7,71 (+1,1 m/sn)
4 am Simpson  Amerika Birleik Devletleri x 7,41 w (2,7) x 7,25 (0,5) 7,59 (0,2) x 7,59 (+0,2 m/s)
5 Kyron Blaise  Trinidad ve Tobago x 7,34 w (3,0) 7,56 w (2.2) x 6.93 (-0.9) x 7,56 w (+2,2 m/s)
6 Quincy Breell  Aruba x 7,52 w (2.2) 742 w (2,9) 7,43 (-1,0) x 7,30 (0,1) 7.52 arlk (2,2 m / s)
7 Bavon Sylvain  Dominika x 7,50 w (3,0) 6,85 w (2,3) x x 7,45 (0,2) 7,50 w (+3,0 m/s)
8 Leon Av  Amerika Birleik Devletleri Virgin Adalar 7,48 w (3.2) x 7,46 w (5,3) x x x 7,48 w (+3,2 m/sn)
9 Muhammed Taki Abdul Halim  Amerika Birleik Devletleri Virgin Adalar 7,36 (1,6) x 7,30 w (2.2) 7,36 (+1,6 m/s)
10 amar Kayas  Barbados x 7,29 w (4,7) x 7,29 w (+4,7 m/s)
11 Kevin Philbert  Curacao x 7.20 (1.4) 7,02 w (2,6) 7,20 (+1,4 m/s)
12 Dwaine Herbert  Trinidad ve Tobago 6,81 w (2,3) 6,69 (0,2) 6,84 (-0,5) 6,84 (-0,5 m/sn)
13 Jason Castro  Honduras 6,47 w (4.4) 6,55 w (2,7) 6,66 (0,4) 6,66 (+0,4 m/s)

Üçlü atlama

Final 7 Austos

rütbe isim milliyet Denemeler Sonuç Notlar
1 2 3 4 5 6
1. sra, altn madalya sahibi(ler) Yordanys Duranona  Dominika 16.58 (1.8) 16,78 (0,4) 16,76 (0,1) 16.87 (1.6) 16.98 (1.4) 16,86 (0,3) 16,98 (+1,4 m/sn) CR
2. sra, gümü madalya sahibi(ler) Josh Honeycutt  Amerika Birleik Devletleri x 15,42 w (2,4) 16.06 (1.7) x 16,34 (0,4) 16,57 w (2,2) 16.57 arlk (2,2 m / s)
3.lük, bronz madalya sahibi(ler) Leevan Kumlar  Bahamalar x x 16.20 (1.0) 16.49 (1.2) 16,49 (0,3) 16,53 (0,2) 16,53 (+0,2 m/s)
4 Samir Laine  Haiti 16.00 (1.5) x 16,38 w (2,6) 15,99 (1,9) 16,34 w (2,9) 16.12 (-1.1) 16.38 arlk (+2.6 m / s)
5 Andy Diaz  Küba x 16,03 g (3.1) - x - - 16,03 w (+3,1 m/sn)
6 Elton Walcott  Trinidad ve Tobago 16,00 w (2.2) x 15.90 (1.7) x - - 16,00 w (+2,2 m/sn)
7 Alphonso Ürdün  Amerika Birleik Devletleri 15,92 w (2,6) x 15,82 (1,6) x - - 15.92 arlk (+2.6 m / s)
8 Jason Castro  Honduras 15.38 (-0.2) 15,52 (0,2) 15,70 (0,9) 15.57 (1.1) 15,46 w (2.2) x 15,70 (+0,9 m/s)
9 Steve Waithe  Trinidad ve Tobago 15,67 w (2,4) 15.34 (-1.5) x 15.67 arlk (+2,4 m / s)
10 Kenneth Blackett  Belize x 13,82 (0,8) 14,03 g (2,5) 14.03 (+1,6 m/sn)
11 Brandon Terrell Jones  Belize x x x deniz mili

Gülle atma

Final 9 Austos

rütbe isim milliyet Denemeler Sonuç Notlar
1 2 3 4 5 6
1. sra, altn madalya sahibi(ler) jonathan jones  Amerika Birleik Devletleri 19.68 20.54 x 19.77 x x 20.54 CR
2. sra, gümü madalya sahibi(ler) Darrell Tepesi  Amerika Birleik Devletleri x 19.26 x x 19.67 18.93 19.67
3.lük, bronz madalya sahibi(ler) Raymond Kahverengi  Jamaika 18.35 18.44 19.28 x 19.26 18.51 19.28
4 Dillon Simon  Dominika 18.30 18.69 18.34 18.43 x 18.52 18.69
5 Eldread Henry  Britanya Virjin Adalar 16.40 16.84 17.50 17.58 18.49 17.19 18.49
6 Ashinia Miller  Jamaika 18.31 18.35 18.25 x 18.05 18.16 18.35
7 Hezekiel Romeo  Trinidad ve Tobago 16.84 17.10 x 17.32 17.43 16.96 17.43
8 Mario Cota  Meksika 16.76 17.21 16.83 16.87 x x 17.21
9 Mario McKenzie  Kosta Rika 13.34 12.10 13.30 13.34
10 Shane Nedd  Aruba x 11.83 11.64 11.83

Disk atma

Final 7 Austos

rütbe isim milliyet Denemeler Sonuç Notlar
1 2 3 4 5 6
1. sra, altn madalya sahibi(ler) rus kanat oyuncusu  Amerika Birleik Devletleri 59.04 59.90 56.04 60.11 58.96 60.68 60.68 CR
2. sra, gümü madalya sahibi(ler) Andrew Evans  Amerika Birleik Devletleri 59.07 x 54.96 58.65 59.32 x 59.32
3.lük, bronz madalya sahibi(ler) Quincy Wilson  Trinidad ve Tobago 52.62 x 52.63 x 56.31 56.82 56.82
4 Dillon Simon  Dominika 55.70 53.69 54.01 54.24 54.77 x 55.70
5 Mario Cota  Meksika 52.41 53.94 53.29 51.75 x 54.76 54.76
6 Eldread Henry  Britanya Virjin Adalar x 52.82 x x x x 52.82
7 caniggia raynor  Jamaika 51.11 x x x 50.52 49.35 51.11
8 Emmanuel Stewart  Trinidad ve Tobago x 48.78 x 47.26 50.39 x 50.39
9 Mario McKenzie  Kosta Rika 47.88 46.89 47.20 47.88
10 Winston Campbell  Honduras 47.39 x 44.34 47.39

Çekiç frlatma

Final 9 Austos

rütbe isim milliyet Denemeler Sonuç Notlar
1 2 3 4 5 6
1. sra, altn madalya sahibi(ler) Roberto Janet  Küba 72.58 72.34 x x 71.93 72.72 72.72 CR
2. sra, gümü madalya sahibi(ler) Colin Dunbar  Amerika Birleik Devletleri x 70.14 x 71.74 x x 71.74
3.lük, bronz madalya sahibi(ler) Diego del Real  Meksika 66.23 68.86 69.49 67.30 68.93 70.83 70.83
4 James Lambert  Amerika Birleik Devletleri 68.15 70.53 70.02 69.35 x 69.56 70.53
5 Roberto Sawyers  Kosta Rika 70.42 67.59 67.30 68.80 x 64.38 70.42
6 Reinier Mejías  Küba x x x x 68.16 x 68.16
7 Diego Berrios  Guatemala 59.63 61.67 61.59 62.57 61.48 x 62.57
8 caniggia raynor  Jamaika 55.41 x x 27.93 58.69 x 58.69

Cirit atma

Final 9 Austos

rütbe isim milliyet Denemeler Sonuç Notlar
1 2 3 4 5 6
1. sra, altn madalya sahibi(ler) Riley Dolezal  Amerika Birleik Devletleri 76.25 x 74.00 79.30 75.78 78.58 79.30 CR
2. sra, gümü madalya sahibi(ler) Guillermo Martinez  Küba 78.15 74.89 74.50 73.60 74.49 72.97 78.15
3.lük, bronz madalya sahibi(ler) Albert Reynolds  Aziz Lucia 70.24 x 77.71 71.48 72.80 70.80 77.71
4 Osmani Laffita  Küba 75.02 x 76.59 x x 75.32 76.59
5 Shakeil Waithe  Trinidad ve Tobago 69.51 70.38 72.16 70.61 73.44 x 73.44
6 Orrin Powell  Jamaika 68.88 x x 66.58 62.43 66.88 68.88
7 Orlando Thomas  Jamaika 59.48 x 61.61 x 65.06 66.99 66.99
8 André Bazil  Dominika 55.90 60.19 x 59.47 60.87 58.22 60.87
9 Erick Mendez  Kosta Rika 54.40 49.53 45.26 54.40

kadn sonuçlar

100 metre

200 metre

400 metre

800 metre

1500 metre

Final 8 Austos

rütbe isim milliyet Zaman Notlar
1. sra, altn madalya sahibi(ler) Rachel Schneider  Amerika Birleik Devletleri 4:14.78 CR
2. sra, gümü madalya sahibi(ler) Shelby Houlihan  Amerika Birleik Devletleri 4:16.61
3.lük, bronz madalya sahibi(ler) Cristina Guevara  Meksika 4:24.75
4 Adriana Munoz  Küba 4:24.79
5 Monica Vargas  Kosta Rika 4:51.73

5000 metre

Final 9 Austos

rütbe isim milliyet Zaman Notlar
1. sra, altn madalya sahibi(ler) Kelly Taylor  Amerika Birleik Devletleri 16:24.86 CR
2. sra, gümü madalya sahibi(ler) Rosa del Toro  El Salvador 17:51.74
3.lük, bronz madalya sahibi(ler) Gabriela Traña  Kosta Rika 18:41.98

100 metre engelli

400 metre engelli

3000 metre engelli

Final 9 Austos

rütbe isim milliyet Zaman Notlar
1. sra, altn madalya sahibi(ler) Ashley Higginson  Amerika Birleik Devletleri 9:56.75 CR
2. sra, gümü madalya sahibi(ler) alaya Kipp  Amerika Birleik Devletleri 10:03.91
3.lük, bronz madalya sahibi(ler) Ana Cristina Narvaez  Meksika 10:16.25
4 Brenda Salmeron  El Salvador 11:34.71

4x100 metre röle

Final 9 Austos

rütbe Ulus yarmaclar Zaman Notlar
1. sra, altn madalya sahibi(ler)  Amerika Birleik Devletleri Barbara Pierre
Lakeisha Lawson
Dezerea Bryant
Kyra Jefferson
42.24 CR
2. sra, gümü madalya sahibi(ler)  Porto Riko Beatriz Cruz
Celiangeli Morales
Genoiska Carol Rodríguez'i ptal Et
43.51
3.lük, bronz madalya sahibi(ler)  Trinidad ve Tobago Kamaria Durant
Reyare Thomas
Lisa Wickham Peli Alzola
44.24
4  Bahamalar Devynne Charlton
Carmiesha Cox
Tayla Carter
Adanaca Kahverengi
44.28
5  Kanada Christie Moerman
Jellisa Westney
Nicole Setterington
Tameran Defreitas
45.19

4x400 metre bayrak yar

Final 9 Austos

rütbe Ulus yarmaclar Zaman Notlar
1. sra, altn madalya sahibi(ler)  Amerika Birleik Devletleri Kala
Funderburk Charonda Williams
Tiffany Williams
Courtney Okolo
3:25.39 CR
2. sra, gümü madalya sahibi(ler)  Jamaika Sonikqua Walker
Verone Chambers
Jonique Günü
Bobby-Gaye Wilkins-Gooden
3:28.65
3.lük, bronz madalya sahibi(ler)  Bahamalar Lanece Clarke
Christine Amertil
Katrina Seymour
Adanaca Kahverengi
3:31.80
4  Kanada Noelle Montcalm
Rachel Francois
Micha Powell
Wendy Fawn Dorr
3:33.65
5  Trinidad ve Tobago Romona Modeste
Sparkle McKnight
Jessica James
Aleena Brooks
3:33.85
6  Kosta Rika Sharolyn Scott
Dessire Bermúdez
Gina Zambrana
Sharolyn Josephs
3:41.40

Yüksek atlay

Final 9 Austos

rütbe isim milliyet Denemeler Sonuç Notlar
1.60 1.65 1.70 1.73 1.76 1.79 1.82 1.85 1.88 1.91 1.96
1. sra, altn madalya sahibi(ler) Levern Spencer  Aziz Lucia - - - - - Ö - Ö Ö Ö xxx 1.91 CR
2. sra, gümü madalya sahibi(ler) Priscilla Frederick  Antigua ve Barbuda - - - - Ö Ö Ö Ö Ö xxx 1.88
3.lük, bronz madalya sahibi(ler) Deandra Daniel  Trinidad ve Tobago - - - Ö Ö xxo Ö x o xxx 1.85
4 Elizabeth Patterson  Amerika Birleik Devletleri - - - - Ö xxo Ö xxx 1.82
5 Vanessa Jules  Haiti - - Ö Ö Ö x o xxx 1.79
6 Thea Lafond  Dominika - - Ö Ö x o xxx 1.76
7 Makeba Alcide  Aziz Lucia Ö Ö Ö xxo x o xxx 1.76
8 Wanetta Kirby  Amerika Birleik Devletleri Virgin Adalar Ö Ö Ö Ö xxx 1.73
9 Abigail Obando  Kosta Rika Ö Ö xxx 1.65

Srkla atlama

Final 7 Austos

rütbe isim milliyet Denemeler Sonuç Notlar
3.35 3.50 3.65 3,95 4.10 4.20 4.30 4.40 4.50 4.60
1. sra, altn madalya sahibi(ler) Kristen Hixson  Amerika Birleik Devletleri - - - - - Ö xxo Ö xx o xxx 4.50 CR
2. sra, gümü madalya sahibi(ler) Kelsie Ahbe  Kanada - - - - - Ö xo Ö xxx 4.40
3.lük, bronz madalya sahibi(ler) Katie Nageotte  Amerika Birleik Devletleri - - - - - Ö Ö xxx 4.30
4 Karmelita Correa  Meksika - - - Ö Ö x o xxx 4.20
5 Andrea Velasco  El Salvador xxo Ö xxx 3.50

Uzun atlama

Final 9 Austos

rütbe isim milliyet Denemeler Sonuç Notlar
1 2 3 4 5 6
1. sra, altn madalya sahibi(ler) quanesha burks  Amerika Birleik Devletleri 6,69 (-0,3) 6,27 (0,5) 6,93 (2,0) x 6,68 (0,0) 6,66 (0,6) 6,93 (+2,0 m/sn) CR
2. sra, gümü madalya sahibi(ler) Chantel Malone  Britanya Virjin Adalar 6,69 (0,0) 6,52 w (2.1) x 6,29 (1.5) 6,42 (1,0) 6,25 (-0,9) 6,69 (+0,0 m/s)
3.lük, bronz madalya sahibi(ler) Sha'Keela Saunders  Amerika Birleik Devletleri 6,57 (1.7) 6,34 w (2.8) 6,39 w (2,3) 6,53 w (2,6) 6,37 w (2.8) 6.32 (1.2) 6,57 (+1,7 m/s)
4 Irisdaymi Herrera  Küba 6,03 w (2,7) 6,40 w (2,7) 6.18 (2.0) 6.23 (1.6) 6,31 (1.3) 6,20 w (2.8) 6,40 w (+2,7 m/s)
5 Alysbeth Felix  Porto Riko x 6,34 w (2,6) 6.10 (0.5) 5,92 (0,1) 4,47 (1,6) x 6,34 w (+2,6 m/s)
6 Yilian Durruthy  Küba 6,15 w (2,3) 6,17 w (2.8) x x x 5,49 (1,8) 6,17 w (+2,8 m/s)
7 Sandisha Antoine  Aziz Lucia x 5,78 w (2,4) 5,82 w (2,5) x 6,09 (0,9) x 6.09 (+0.9 m/s)
8 Wanetta Kirby  Amerika Birleik Devletleri Virgin Adalar 5,85 (1,0) 5,82 (1,8) 5,79 (1,6) x x 5,90 (1,0) 5,90 (+1,0 m/s)
9 Rechelle Meade  anguilla 5,80 (1.5) x x 5,80 (+1,5 m/sn)
10 Daneya Robinson  Kosta Rika 5,00 (1.7) 5,39 (1.2) 5,39 (1,5) 5,39 (+1,2 m/s)
11 Katy Sealy  Belize 5.01 (-0.8) x 5.07 (0.7) 5.07 (+0.7 m/s)
12 Shanicka Augustine  Belize x 4,91 (1,6) 4,74 (-0,3) 4,91 (+1,6 m/s)

Üçlü atlama

Final 7 Austos

rütbe isim milliyet Denemeler Sonuç Notlar
1 2 3 4 5 6
1. sra, altn madalya sahibi(ler) Shanieka Thomas  Jamaika 14.03 g (3.0) x 14.23 (1.3) 14.19 (1.8) 13,85 (0,0) 13.99 (-0.9) 14,23 (+1,3 m/sn) CR
2. sra, gümü madalya sahibi(ler) Ana Lucia José  Dominik Cumhuriyeti 13,73 w (4,5) x 14.03 (0.9) 14,21 w (3.3) x x 14,21 w (+3,3 m/s)
3.lük, bronz madalya sahibi(ler) Lynnika Pitts  Amerika Birleik Devletleri 14.02 w (4.2) x x x 13.82 (1.5) 13,83 g (3.1) 14,02 w (+4,2 m/sn)
4 tamara mersin  Bahamalar 13,65 w (2.2) 13,78 w (3.4) x x x x 13,78 w (+3,4 m/s)
5 Ayanna skender  Trinidad ve Tobago 13,43 w (2,6) 13,57 g (3,7) x 13,66 w (2.1) 13,68 (2,0) x 13,68 (+2,0 m/s)
6 Thea Lafond  Dominika 13.28 (1.6) 13,60 g (2,5) 12,86 w (4.2) 12,55 (-0,3) x 13,14 w (2,3) 13,60 w (+2,5 m/s)
7 Sandisha Antoine  Aziz Lucia 13,25 (0,6) 13,53 g (2,4) x x 13,50 (1,9) x 13,53 w (+2,4 m/sn)
8 Dailenis Alcantara  Küba 13,45 w (3.4) 11,95 w (5,1) 13,44 w (2,7) x - - 13,45 w (+3,4 m/s)
9 Christina Epps  Amerika Birleik Devletleri 12,81 w (4,0) - - 12,81 w (+4,0 m/s)

Gülle atma

Final 8 Austos

rütbe isim milliyet Denemeler Sonuç Notlar
1 2 3 4 5 6
1. sra, altn madalya sahibi(ler) Jillian Camarena-Williams  Amerika Birleik Devletleri 18.02 18.10 18.29 18.62 17.16 x 18.62 CR
2. sra, gümü madalya sahibi(ler) jeneva stevens  Amerika Birleik Devletleri 16.99 17.61 x 17.13 17.29 17.11 17.61
3.lük, bronz madalya sahibi(ler) Yaniuvis Lopez  Küba x 16.59 16.59 x 16.76 16.55 16.76
4 Makeba Alcide  Aziz Lucia 10.84 11.21 11.87 10.79 11.58 12.02 12.02
5 Naomi Priscilla Smith  Kosta Rika 11.65 10.51 11.58 11.49 10.70 11.38 11.65

Disk atma

Final 7 Austos

rütbe isim milliyet Denemeler Sonuç Notlar
1 2 3 4 5 6
1. sra, altn madalya sahibi(ler) yaz iskelesi  Amerika Birleik Devletleri 55.50 53.85 54.75 x 51.24 56.64 56.64
2. sra, gümü madalya sahibi(ler) Jaleesa Williams  Trinidad ve Tobago x x x 37.06 x x 37.06
3.lük, bronz madalya sahibi(ler) Alma Guitiérrez  Honduras 35.06 35.52 33.12 33.42 34.64 36.67 36.67
4 marelly balentina  Curacao x 14.01 x x 31.75 32.92 32.92

Çekiç frlatma

Final 8 Austos

rütbe isim milliyet Denemeler Sonuç Notlar
1 2 3 4 5 6
1. sra, altn madalya sahibi(ler) Amber Campbell  Amerika Birleik Devletleri 69.68 70.47 72.41 71.59 71.78 x 72.41 CR
2. sra, gümü madalya sahibi(ler) Deanna Fiyat  Amerika Birleik Devletleri 65.02 67.01 71.27 70.51 x 70.11 71.27
3.lük, bronz madalya sahibi(ler) Yirisleydis Ford  Küba 68.51 69.91 68.72 x 66.77 x 69.91
4 Daina Levy  Jamaika 61.79 63.12 68.39 65.46 68.60 61.66 68.60
5 Ariannis Vichy  Küba 66.60 66.22 65.93 64.34 63.24 61.00 66.60
6 Lauren Stuart  Kanada 66.15 65.57 x 63.95 61.01 66.02 66.15
7 Natalie Grant  Jamaika 56.82 53.75 56.33 x x x 56.82

Cirit atma

Final 7 Austos

rütbe isim milliyet Denemeler Sonuç Notlar
1 2 3 4 5 6
1. sra, altn madalya sahibi(ler) kara kanat  Amerika Birleik Devletleri x 58.55 x 55.52 x 60.34 60.34 CR
2. sra, gümü madalya sahibi(ler) Yulenmi Aguilar  Küba x 56.79 x x 52.89 55.44 56.79
3.lük, bronz madalya sahibi(ler) hanna carson  Amerika Birleik Devletleri 49.05 x 49.36 50.34 x x 50.34
4 Coralys Ortiz  Porto Riko x x 49.81 x x x 49.81
5 marelly balentina  Curacao x 40.63 41.58 39.89 40.77 x 41.58
6 Genova Aryalar  Kosta Rika 40.78 x 41.10 38.49 x 41.03 41.10

Referanslar

Opiniones de nuestros usuarios

Imran özdemir

2015 NACAC Atletizm ampiyonas'daki bu giriş, ona iyi bir puan vermekten daha az olan bir bahsi kazanmamı sağladı.

Baha Güzel

Bazen bir şey hakkında internette bilgi ararken, sizi ilgilendirmeyen şeyler hakkında konuşmakta ısrar eden çok uzun makaleler buluyorsunuz. 2015 NACAC Atletizm ampiyonas ile ilgili bu makaleyi beğendim çünkü konuya giriyor ve tam olarak ne istediğimden bahsediyor. Bilgide kaybolmak Yararsız.

Nur Türkmen

2015 NACAC Atletizm ampiyonas'daki bu girişin anlatım şeklini çok ilginç buluyorum, bana okul yıllarımı hatırlatıyor. Ne güzel zamanlar, beni onlara geri getirdiğin için teşekkürler.