2015 Pasifik-Asya Curling ampiyonas



İnsanoğlunun 2015 Pasifik-Asya Curling ampiyonas ile ilgili yüzyıllardır biriktirdiği tüm bilgiler artık internette mevcut ve biz de sizin için en erişilebilir şekilde derledik ve sipariş verdik. 2015 Pasifik-Asya Curling ampiyonas ile ilgili bilmek istediğiniz her şeye hızlı ve verimli bir şekilde erişebilmenizi istiyoruz; deneyiminizin hoş olduğunu ve 2015 Pasifik-Asya Curling ampiyonas ile ilgili aradığınız bilgiyi gerçekten bulduğunuzu hissettiğinizi.

Hedeflerimize ulaşmak için yalnızca 2015 Pasifik-Asya Curling ampiyonas hakkında en güncel, anlaşılır ve doğru bilgileri elde etmek için değil, aynı zamanda tasarımın, okunaklılığın, yükleme hızının ve kullanılabilirliğinin sağlanmasına da büyük özen gösterdik. sayfa mümkün olduğunca keyifli olsun, böylece başka hiçbir şey için endişelenmenize gerek kalmadan temel konulara odaklanabilir, 2015 Pasifik-Asya Curling ampiyonas ile ilgili mevcut tüm veri ve bilgileri bilebilirsiniz, biz zaten sizin için hallettik. Umarız amacımıza ulaşmışızdır ve 2015 Pasifik-Asya Curling ampiyonas ile ilgili istediğiniz bilgileri bulmuşsunuzdur. Bu nedenle, sizi memnuniyetle karşılıyoruz ve scientiatr.com kullanma deneyiminin keyfini çıkarmaya devam etmenizi öneririz.

2015 Pasifik-Asya Curling ampiyonas
ev sahibi ehir Almat , Kazakistan
Arena Baluan Sholak Spor Saray
Tarih 7-14 Kasm
Erkekler kazanan  Güney Kore
Atlamak Kim Soo Hyuk
Üçüncü Kim Tae Hwan
kinci Park Jong-duk
Öncülük etmek Nam Yoon-ho
Alternatif Yoo Min-hyeon
Finalist  Japonya ( Yusuke Morozumi )
Kadn kazanan  Japonya
Atlamak satsuki fujisawa
Üçüncü Çinli Yoshida
kinci Yumi Suzuki
Öncülük etmek Yurika Yoshida
Finalist  Güney Kore ( Kim Ji-sun )
«  2014
2016  »

2015 Pasifik-Asya Curling ampiyonas az 14 Kasm 7'den gerçekletirildi Baluan Sholak Spor Saray'na içinde Almat , Kazakistan . Erkekler ve bayanlar turnuvalarnda ilk iki srada yer alan takmlar srasyla 2016 Dünya Erkekler Curling ampiyonas ve 2016 Ford Dünya Kadnlar Curling ampiyonas'na katlmaya hak kazand .

erkekler

Takmlar

 Avustralya  Çin  Çin Taipei  Hong Kong

Atla: Ian Palangio
Üçüncü: Jay Merchant
kinci: Dean Hewitt
Lider: Derek Smith

Atla: Zang Jialiang
Üçüncü: Xu Xiaoming
kinci: Ba Dexin
Lider: Wang Jinbo
Alternatif: Zou Dejia

Atla: Randolph Shen
Üçüncü: Nicholas Hsu
kinci: Brendon Liu
Öncü: Lin Ting-li

Atla: John Li
Üçüncü: Ko Yuk-hang
kinci: Justin Wan
Lider: Chan Chun-kuen
Alternatif: Law Cho-kam

 Japonya  Kazakistan  Yeni Zelanda  Güney Kore

Atla: Yusuke Morozumi
Üçüncü: Tsuyoshi Yamaguchi
kinci: Tetsuro Shimizu
Lider: Kosuke Morozumi
Alternatif: Kohsuke Hirata

Atla: Viktor Kim
Üçüncü: Abylaikhan Zhuzbay
kinci: Daniel Kim
Lider: Muzdybay Kudaibergenov
Alternatif: Abilay Nurumbetov

Atla: Peter de Boer
Üçüncü: Sean Becker
kinci: Scott Becker
Lider: Brett Sargon

Atla: Kim Soo-hyuk
Üçüncü: Kim Tae-hwan
kinci: Park Jong-duk
Lider: Nam Yoon-ho
Alternatif: Yoo Min-hyeon

Round Robin Sralamas

Final Round Robin Sralamas

Anahtar
Playofflara Kalacak Takmlar
Tiebreaker için Takmlar
Ülke Atlamak W L
 Japonya Yusuke Morozumi 6 1
 Çin Zang Jialiang 6 1
 Güney Kore Kim Soo Hyuk 6 1
 Avustralya Ian Palangio 3 4
 Yeni Zelanda Peter de Boer 3 4
 Çin Taipei Randolph Shen 3 4
 Kazakistan Viktor Kim 1 6
 Hong Kong John Li 0 7

Round Robin Sonuçlar

Tüm çekili saatleri Asya/Almat Saati ( UTC+06 ) olarak listelenmitir .

3 çiz

9 Kasm Pazartesi, 14:30

Sayfa A 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 son
 Çin Taipei (Shen) 3 2 4 0 4 0 4 3 x x 20
 Hong Kong (Li)Çekiç (Son Ta lk Uç) 0 0 0 1 0 1 0 0 x x 2
C Sayfas 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 son
 Japonya (Morozumi)Çekiç (Son Ta lk Uç) 1 0 0 2 0 0 3 0 0 x 6
 Çin (Zang) 0 0 2 0 0 2 0 2 2 x 8
E Sayfas 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 son
 Güney Kore (S. Kim) 1 0 2 2 0 1 0 0 1 x 7
 Avustralya (Palangio)Çekiç (Son Ta lk Uç) 0 2 0 0 1 0 1 0 0 x 4
F sayfas 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 son
 Kazakistan (V. Kim) 0 1 0 1 0 0 0 x x x 2
 Yeni Zelanda (de Boer)Çekiç (Son Ta lk Uç) 2 0 1 0 2 3 2 x x x 10

4 çiz

10 Kasm Sal, 9:00

Sayfa A 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 son
 Japonya (Morozumi)Çekiç (Son Ta lk Uç) 2 0 0 0 1 0 1 0 2 1 7
 Çin Taipei (Shen) 0 2 0 1 0 1 0 2 0 0 6
C Sayfas 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 son
 Avustralya (Palangio) 1 0 0 0 2 0 1 0 1 0 1 6
 Yeni Zelanda (de Boer)Çekiç (Son Ta lk Uç) 0 0 1 0 0 1 0 2 0 1 0 5
E Sayfas 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 son
 Çin (Zang)Çekiç (Son Ta lk Uç) 6 5 3 3 3 2 3 x x x 25
 Hong Kong (Li) 0 0 0 0 0 0 0 x x x 0
F sayfas 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 son
 Güney Kore (S. Kim)Çekiç (Son Ta lk Uç) 1 2 1 2 0 2 0 4 x x 12
 Kazakistan (V. Kim) 0 0 0 0 1 0 1 0 x x 2

5 çiz

10 Kasm Sal 14:30

Sayfa A 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 son
 Çin (Zang)Çekiç (Son Ta lk Uç) 2 0 0 0 2 0 0 1 0 1 6
 Avustralya (Palangio) 0 0 1 0 0 0 2 0 2 0 5
B Sayfas 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 son
 Kazakistan (V. Kim)Çekiç (Son Ta lk Uç) 0 1 0 0 1 0 0 1 0 x 3
 Çin Taipei (Shen) 3 0 1 2 0 2 1 0 1 x 10
D Sayfas 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 son
 Yeni Zelanda (de Boer) 1 0 1 0 0 1 1 0 1 0 5
 Japonya (Morozumi)Çekiç (Son Ta lk Uç) 0 2 0 1 1 0 0 0 0 2 6
F sayfas 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 son
 Hong Kong (Li) 0 0 0 1 0 0 0 0 x x 1
 Güney Kore (S. Kim)Çekiç (Son Ta lk Uç) 6 3 3 0 1 3 3 1 x x 20

6 çiz

11 Kasm Çaramba, 9:00

Sayfa A 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 son
 Kazakistan (V. Kim) 0 0 1 0 0 0 2 0 x x 3
 Japonya (Morozumi)Çekiç (Son Ta lk Uç) 4 2 0 4 2 2 0 1 x x 15
C Sayfas 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 son
 Hong Kong (Li) 0 0 1 0 1 0 1 x x x 3
 Avustralya (Palangio)Çekiç (Son Ta lk Uç) 8 4 0 2 0 2 0 x x x 16
D Sayfas 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 son
 Çin Taipei (Shen)Çekiç (Son Ta lk Uç) 2 0 2 0 1 0 0 0 1 0 6
 Güney Kore (S. Kim) 0 2 0 3 0 0 0 2 0 2 9
F sayfas 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 son
 Yeni Zelanda (de Boer) 0 0 0 0 0 1 0 0 x x 1
 Çin (Zang)Çekiç (Son Ta lk Uç) 0 2 2 0 0 0 2 2 x x 8

7 çiz

11 Kasm Çaramba 14:30

Sayfa A 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 son
 Güney Kore (S. Kim)Çekiç (Son Ta lk Uç) 3 0 1 0 0 1 0 2 0 1 8
 Çin (Zang) 0 1 0 1 0 0 2 0 2 0 6
B Sayfas 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 son
 Çin Taipei (Shen) 0 1 0 0 0 1 0 2 1 0 5
 Yeni Zelanda (de Boer)Çekiç (Son Ta lk Uç) 2 0 3 0 0 0 1 0 0 1 7
D Sayfas 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 son
 Hong Kong (Li)Çekiç (Son Ta lk Uç) 0 0 0 0 0 1 0 1 0 x 2
 Kazakistan (V. Kim) 3 2 2 2 2 0 2 0 3 x 16
F sayfas 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 son
 Avustralya (Palangio) 0 0 1 0 1 0 0 1 0 x 3
 Japonya (Morozumi)Çekiç (Son Ta lk Uç) 1 1 0 2 0 1 2 0 2 x 9

8 çiz

12 Kasm Perembe, 9:00

Sayfa A 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 son
 Avustralya (Palangio) 0 1 0 3 2 1 1 1 x x 9
 Kazakistan (V. Kim)Çekiç (Son Ta lk Uç) 0 0 2 0 0 0 0 0 x x 2
B Sayfas 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 son
 Yeni Zelanda (de Boer) 0 0 3 0 0 1 1 0 0 0 5
 Güney Kore (S. Kim)Çekiç (Son Ta lk Uç) 1 1 0 2 1 0 0 1 1 1 8
D Sayfas 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 son
 Çin (Zang)Çekiç (Son Ta lk Uç) 2 1 0 0 0 1 1 2 x x 7
 Çin Taipei (Shen) 0 0 1 1 0 0 0 0 x x 2
F sayfas 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 son
 Japonya (Morozumi)Çekiç (Son Ta lk Uç) 1 3 0 5 2 4 0 4 x x 19
 Hong Kong (Li) 0 0 1 0 0 0 1 0 x x 2

9 çiz

12 Kasm Perembe, 14:30

Sayfa A 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 son
 Hong Kong (Li) 1 0 0 1 0 0 0 x x x 2
 Yeni Zelanda (de Boer)Çekiç (Son Ta lk Uç) 0 3 5 0 6 4 2 x x x 20
C Sayfas 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 son
 Güney Kore (S. Kim) 0 2 0 1 0 1 1 2 0 0 0 7
 Japonya (Morozumi)Çekiç (Son Ta lk Uç) 1 0 1 0 3 0 0 0 1 1 1 8
E Sayfas 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 son
 Kazakistan (V. Kim) 1 0 0 0 0 1 1 0 x x 3
 Çin (Zang)Çekiç (Son Ta lk Uç) 0 3 2 4 2 0 0 2 x x 13
F sayfas 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 son
 Çin Taipei (Shen)Çekiç (Son Ta lk Uç) 0 1 0 3 0 2 0 0 3 x 9
 Avustralya (Palangio) 0 0 1 0 2 0 1 1 0 x 5

ba bozan

13 Kasm Cuma, 14:30

C Sayfas 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 son
 Avustralya (Palangio)Çekiç (Son Ta lk Uç) 0 1 0 1 0 1 0 1 0 x 4
 Yeni Zelanda (de Boer) 0 0 3 0 2 0 1 0 3 x 9

Playofflar

yar finaller son
           
1  Japonya 7
4  Yeni Zelanda 6
1  Japonya 7
3  Güney Kore 11
2  Çin 6
3  Güney Kore 8
Bronz Madalya Oyunu
     
4  Yeni Zelanda 4
2  Çin 5

yar finaller

13 Kasm Cuma, 19:00

F sayfas 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 son
 Japonya (Morozumi)Çekiç (Son Ta lk Uç) 2 0 3 0 0 0 1 0 0 1 7
 Yeni Zelanda (de Boer) 0 2 0 2 0 0 0 2 0 0 6
D Sayfas 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 son
 Çin (Zang) 0 0 2 1 0 1 0 0 2 0 6
 Güney Kore (Kim)Çekiç (Son Ta lk Uç) 1 0 0 0 4 0 0 1 0 2 8

Bronz Madalya Oyunu

14 Kasm Cumartesi, 9:00

E Sayfas 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 son
 Yeni Zelanda (de Boer) 0 0 0 0 0 1 1 0 2 0 4
 Çin (Zang)Çekiç (Son Ta lk Uç) 0 0 1 1 2 0 0 1 0 0 5

Altn Madalya Oyunu

14 Kasm Cumartesi, 9:00

B Sayfas 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 son
 Japonya (Morozumi)Çekiç (Son Ta lk Uç) 0 0 0 1 0 3 0 3 0 x 7
 Güney Kore (Kim) 1 1 2 0 4 0 2 0 1 x 11

Kadnlar

Takmlar

 Çin  Japonya  Kazakistan  Yeni Zelanda  Güney Kore

Atla: Liu Sijia
Üçüncü: Liu Jinli
kinci: Yu Xinna
Lider: Wang Rui
Alternatif: Mei Jie

Atla: Satsuki Fujisawa
Üçüncü: Chinami Yoshida
kinci: Yumi Suzuki
Lider: Yurika Yoshida
Alternatif: Kotomi Ishizaki

Atla: Olga On
Üçüncü: Olga Panina
kinci: Nargiz Issayeva
Lider: Regina Lankina
Alternatif: Anastassya Spirikova

Atla: Chelsea Farley
Üçüncü: Thivya Jeyaranjan
kinci: Tessa Farley
Lider: Eleanor Adviento
Alternatif: Emily Whelan

Dördüncü: Gim Un-chi
Üçüncü: Lee Seul-bee
kinci: Um Min-ji
Atla: Kim Ji-sun
Alternatif: Yeom Yoon-jung

Round Robin Sralamas

Final Round Robin Sralamas

Anahtar
Playofflara Kalacak Takmlar
Tiebreaker için Takmlar
Ülke Atlamak W L
 Japonya satsuki fujisawa 6 2
 Güney Kore Kim Ji-sun 6 2
 Çin Liu Sijia 6 2
 Kazakistan Olga On 1 7
 Yeni Zelanda Chelsea Farley 1 7

Round Robin Sonuçlar

Tüm çekili saatleri Asya/Almat Saati ( UTC+06 ) olarak listelenmitir .

1 çiz

8 Kasm Pazar, 16:30

C Sayfas 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 son
 Çin (Liu)Çekiç (Son Ta lk Uç) 0 0 0 0 0 1 0 2 0 x 3
 Japonya (Fujisawa) 1 0 2 3 1 0 1 0 2 x 10
D Sayfas 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 son
 Kazakistan (On)Çekiç (Son Ta lk Uç) 0 0 0 0 0 0 0 0 x x 0
 Güney Kore (Kim) 4 5 1 1 2 1 3 3 x x 20

2 çiz

9 Kasm Pazartesi, 9:00

C Sayfas 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 son
 Güney Kore (Kim)Çekiç (Son Ta lk Uç) 1 0 4 0 0 2 3 x x x 10
 Yeni Zelanda (Farley) 0 1 0 1 1 0 0 x x x 3
E Sayfas 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 son
 Çin (Liu)Çekiç (Son Ta lk Uç) 0 1 1 1 2 0 4 2 x x 11
 Kazakistan (On) 0 0 0 0 0 0 0 0 x x 0

3 çiz

9 Kasm Pazartesi, 14:30

B Sayfas 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 son
 Yeni Zelanda (Farley)Çekiç (Son Ta lk Uç) 0 0 1 0 0 1 0 0 x x 2
 Çin (Liu) 0 1 0 2 3 0 2 1 x x 9
D Sayfas 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 son
 Japonya (Fujisawa)Çekiç (Son Ta lk Uç) 0 3 1 0 4 0 3 x x x 11
 Kazakistan (On) 1 0 0 1 0 1 0 x x x 3

4 çiz

10 Kasm Sal, 9:00

B Sayfas 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 son
 Japonya (Fujisawa)Çekiç (Son Ta lk Uç) 0 2 0 4 0 2 0 1 x x 9
 Yeni Zelanda (Farley) 1 0 1 0 1 0 0 0 x x 3
D Sayfas 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 son
 Güney Kore (Kim)Çekiç (Son Ta lk Uç) 0 0 0 0 2 0 0 1 1 0 4
 Çin (Liu) 0 2 1 1 0 0 1 0 0 1 6

5 çiz

10 Kasm Sal 14:30

C Sayfas 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 son
 Yeni Zelanda (Farley)Çekiç (Son Ta lk Uç) 3 0 0 1 0 2 0 1 0 2 9
 Kazakistan (On) 0 1 1 0 3 0 4 0 1 0 10
E Sayfas 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 son
 Güney Kore (Kim)Çekiç (Son Ta lk Uç) 1 0 1 1 0 0 1 3 x x 7
 Japonya (Fujisawa) 0 1 0 0 1 0 0 0 x x 2

6 çiz

11 Kasm Çaramba, 9:00

B Sayfas 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 son
 Güney Kore (Kim)Çekiç (Son Ta lk Uç) 0 5 0 4 0 5 x x x x 14
 Kazakistan (On) 1 0 1 0 1 0 x x x x 3
E Sayfas 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 son
 Japonya (Fujisawa)Çekiç (Son Ta lk Uç) 0 0 1 0 0 1 1 0 0 2 5
 Çin (Liu) 0 0 0 2 0 0 0 2 0 0 4

7 çiz

11 Kasm Çaramba 14:30

C Sayfas 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 son
 Kazakistan (On)Çekiç (Son Ta lk Uç) 0 0 1 0 0 0 x x x x 1
 Çin (Liu) 1 2 0 4 4 2 x x x x 13
E Sayfas 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 son
 Yeni Zelanda (Farley)Çekiç (Son Ta lk Uç) 1 0 0 0 0 3 0 1 0 x 5
 Güney Kore (Kim) 0 2 2 3 1 0 1 0 4 x 13

8 çiz

12 Kasm Perembe, 9:00

C Sayfas 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 son
 Japonya (Fujisawa) 0 0 0 0 0 1 0 x x x 1
 Güney Kore (Kim)Çekiç (Son Ta lk Uç) 0 0 1 2 4 0 2 x x x 9
E Sayfas 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 son
 Kazakistan (On)Çekiç (Son Ta lk Uç) 0 2 0 1 0 2 0 0 1 x 6
 Yeni Zelanda (Farley) 2 0 2 0 2 0 1 1 0 x 8

9 çiz

12 Kasm Perembe, 14:30

B Sayfas 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 son
 Çin (Liu)Çekiç (Son Ta lk Uç) 0 2 0 0 2 1 1 1 1 0 8
 Güney Kore (Kim) 2 0 2 2 0 0 0 0 0 1 7
D Sayfas 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 son
 Yeni Zelanda (Farley)Çekiç (Son Ta lk Uç) 1 0 0 1 0 1 0 0 0 x 3
 Japonya (Fujisawa) 0 3 1 0 1 0 0 2 0 x 7

10 çiz

13 Kasm Cuma, 14:30

B Sayfas 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 son
 Kazakistan (On)Çekiç (Son Ta lk Uç) 0 0 1 0 1 0 x x x x 2
 Japonya (Fujisawa) 1 2 0 2 0 6 x x x x 11
D Sayfas 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 son
 Çin (Liu)Çekiç (Son Ta lk Uç) 2 0 3 3 1 3 x x x x 12
 Yeni Zelanda (Farley) 0 1 0 0 0 0 x x x x 1

ba bozan

13 Kasm Cuma, 19:00

E Sayfas 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 son
 Kazakistan (On)Çekiç (Son Ta lk Uç) 0 2 0 0 2 2 0 0 2 2 10
 Yeni Zelanda (Farley) 1 0 2 1 0 0 2 0 0 0 6

Playofflar

yar finaller son
           
1  Japonya 10
4  Kazakistan 2
1  Japonya 8
2  Güney Kore 7
2  Güney Kore 7
3  Çin 6
Bronz Madalya Oyunu
     
4  Kazakistan 0
3  Çin 16

yar finaller

14 Kasm Cumartesi, 9:00

D Sayfas 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 son
 Japonya (Fujisawa)Çekiç (Son Ta lk Uç) 1 1 1 4 0 0 3 0 x x 10
 Kazakistan (On) 0 0 0 0 0 1 0 1 x x 2
C Sayfas 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 son
 Güney Kore (Kim) 1 0 2 0 1 0 1 1 1 0 7
 Çin (Liu)Çekiç (Son Ta lk Uç) 0 1 0 2 0 2 0 0 0 1 6

Bronz Madalya Oyunu

14 Kasm Cumartesi, 14:30

D Sayfas 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 son
 Kazakistan (On) 0 0 0 0 0 0 0 0 x x 0
 Çin (Liu)Çekiç (Son Ta lk Uç) 2 2 2 3 0 3 1 3 x x 16

Altn Madalya Oyunu

14 Kasm Cumartesi, 14:30

E Sayfas 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 son
 Japonya (Fujisawa) 2 0 2 0 0 2 0 1 1 0 8
 Güney Kore (Kim)Çekiç (Son Ta lk Uç) 0 1 0 3 0 0 2 0 0 1 7

Referanslar

D balantlar

Opiniones de nuestros usuarios

Lamia Ipek

Teşekkürler. 2015 Pasifik-Asya Curling ampiyonas ile ilgili makale bana yardımcı oldu.

Sahar Oruç

2015 Pasifik-Asya Curling ampiyonas hakkında harika bir gönderi.

Elvin Turgut

2015 Pasifik-Asya Curling ampiyonas girişi benim için çok faydalı oldu.

Elvin özer

Sonunda! Şimdilerde on bin kelimelik makaleler yazmıyorlarsa mutlu değiller gibi görünüyor. Baylar içerik yazarları, bu EVET 2015 Pasifik-Asya Curling ampiyonas hakkında iyi bir makale.

Arafat Akkaya

2015 Pasifik-Asya Curling ampiyonas hakkındaki bilgiler çok ilginç ve güvenilir, şimdiye kadar okuduğum diğer makaleler gibi, zaten çok sayıda, çünkü neredeyse bir saattir Tinder tarihimi bekliyorum ve görünmüyor, bu yüzden beni ayağa kaldırdı. Şirkete birkaç yıldız bırakma ve lanet olası hayatıma sıçma fırsatını yakalıyorum.