2015 Rusya Artistik Patinaj ampiyonas



İnsanoğlunun 2015 Rusya Artistik Patinaj ampiyonas ile ilgili yüzyıllardır biriktirdiği tüm bilgiler artık internette mevcut ve biz de sizin için en erişilebilir şekilde derledik ve sipariş verdik. 2015 Rusya Artistik Patinaj ampiyonas ile ilgili bilmek istediğiniz her şeye hızlı ve verimli bir şekilde erişebilmenizi istiyoruz; deneyiminizin hoş olduğunu ve 2015 Rusya Artistik Patinaj ampiyonas ile ilgili aradığınız bilgiyi gerçekten bulduğunuzu hissettiğinizi.

Hedeflerimize ulaşmak için yalnızca 2015 Rusya Artistik Patinaj ampiyonas hakkında en güncel, anlaşılır ve doğru bilgileri elde etmek için değil, aynı zamanda tasarımın, okunaklılığın, yükleme hızının ve kullanılabilirliğinin sağlanmasına da büyük özen gösterdik. sayfa mümkün olduğunca keyifli olsun, böylece başka hiçbir şey için endişelenmenize gerek kalmadan temel konulara odaklanabilir, 2015 Rusya Artistik Patinaj ampiyonas ile ilgili mevcut tüm veri ve bilgileri bilebilirsiniz, biz zaten sizin için hallettik. Umarız amacımıza ulaşmışızdır ve 2015 Rusya Artistik Patinaj ampiyonas ile ilgili istediğiniz bilgileri bulmuşsunuzdur. Bu nedenle, sizi memnuniyetle karşılıyoruz ve scientiatr.com kullanma deneyiminin keyfini çıkarmaya devam etmenizi öneririz.

2015 Rusya Artistik Patinaj ampiyonas
Tip: Ulusal ampiyona
Tarih: 24-28 Aralk 2014 (S)
47 ubat 2015 (J)
Mevsim: 201415
Konum: Soçi (S)
Yoshkar-Ola (J)
Ev sahibi: Rusya Artistik Patinaj Federasyonu
mekan: Buzda Paten Saray
ampiyonlar
Tek erkekler:
Maxim Kovtun (S)
Alexander Petrov (J)
Tek bayanlar:
Elena Radionova (S)
Evgenia Medvedeva (J)
Çift paten:
Ksenia Stolbova / Fedor Klimov (S)
Maria Vigalova / Egor Zakroev (J)
Buz dans:
Elena Ilinykh / Ruslan Zhiganshin (S)
Anna Yanovskaya / Sergey Mozgov (J)
Önceki:
2014 Rusya ampiyonas
Sonraki:
2016 Rusya ampiyonas

2015 Rusya Artistik Patinaj ampiyonalar ( Rusça : 2015 ) 'de Aralk 2014 ile 28 24 arasnda gerçekleti Soçi . Tek erkekler, tek bayanlar , çift paten ve buz dans dallarnda madalyalar verildi . Sonuçlar, Rusya'nn 2015 Dünya ampiyonasna ve 2015 Avrupa ampiyonasna gönderilen takmlarn seçmek için kullanlan kriterler arasndayd .

yarmalar

Tarih Etkinlik Tip Konum Detaylar
9-13 Eylül 2014 Rusya Kupas'nda 1. etap niteleyici Samara , Samara Oblast Detaylar
6-10 Ekim 2014 Rusya Kupas 2. etab niteleyici Yoshkar-Ola , Mari El Detaylar
2731 Ekim 2014 Rusya Kupas 3. etab niteleyici Soçi , Krasnodar Kray Detaylar
1822 Kasm 2014 Rusya Kupas'nda 4. etap niteleyici Kazan , Tataristan Detaylar
26 Aralk 2014 Rusya Kupas'nn 5. etab niteleyici Moskova Detaylar
24-28 Aralk 2014 2015 Rusya ampiyonas son Soçi , Krasnodar Kray Detaylar
47 ubat 2015 2015 Rusya Gençler ampiyonas son Yoshkar-Ola , Mari El Detaylar
24-28 ubat 2015 2015 Rusya Kupas Finali son Saransk , Mordovya Detaylar
1923 Mart 2015 2015 Rusya Gençler ampiyonas Genç Ya son Veliky Novgorod , Novgorod Oblast Detaylar
2831 Mart 2015 2015 Rusya Gençler ampiyonas Yallar son Stary Oskol , Belgorod Oblast Detaylar

En önemli yarmalarn madalya sahipleri

Kdemli ampiyonalar
Disiplin Altn Gümü Bronz
erkekler Maksim Kovtun Sergey Voronov Adian Pitkeev
Hanmlar Elena Radyonova Elizaveta Tuktameva Evgenia Medvedeva
çiftler Ksenia Stolbova / Fedor Klimov Evgenia Tarasova / Vladimir Morozov Yuko Kavaguti / Alexander Smirnov
buz dans Elena Ilinykh / Ruslan Zhiganshin Ksenia Monko / Kirill Khaliavin Alexandra Stepanova / Ivan Bukin
Gençler ampiyonas
Disiplin Altn Gümü Bronz
erkekler Alexander Petrov Alexander Samarin Dimitri Aliyev
Hanmlar Evgenia Medvedeva Maria Sotskova Serafima Sakhanoviç
çiftler Maria Vigalova / Yegor Zakroev Lina Fedorova / Maksim Miroshkin Anastasia A. Gubanova / Alexei Sintsov
buz dans Anna Yanovskaya / Sergey Mozgov Betina Popova / Yuri Vlasenko Sofia Evdokimova / Yegor Bazin
Kupa finali
Disiplin Altn Gümü Bronz
erkekler Gordei Gorshkov Anton ulepov Andrey Lazukin
Hanmlar Alexandra Proklova Elizaveta Yuenko Alena Leonova
çiftler Kristina Astakhova / Alexei Rogonov Vasilisa Davankova / Alexander Enbert Vera Bazarova / Andrei Deputat
buz dans Evgenia Kosigina / Nikolai Moroshkin Liudmila Sosnitskaia / Pavel Golovishnikov Margarita Belyakova / Dmitry Volkov
genç erkekler Vladislav Tarasenko Evgeni lyn lya Skirda
genç bayanlar Polina Tsurskaya Anastasiya Gubanova Alisa Fedichkina
Genç çiftler Daria Beklemieva / Maxim Bobrov Alina Solovieva / Viktor Kudriavtsev Anastasia Poluianova / Stepan Korotkov
genç buz dans Alla Loboda / Pavel Drozd Ksenia Konkina / Georgy Reviya Sofia Polishchuk / Alexander Vakhnov
Gençlik ampiyonas Yallk
Disiplin Altn Gümü Bronz
erkekler Evgeni Semenenko lya Skirda Georgy Kunitsa
Hanmlar Polina Tsurskaya Alisa Fedichkina Alina Solovyeva
çiftler Apollinaria Panfilova / Maksim Selkin Elena Ivanova / Tahir Khakimov Ekaterina Borisova / Dmitry Sopot
buz dans Anastasia Skoptsova / Kirill Aleshin Daria Shirokhova / Nikita Nazarov Yulia Dolgikh / Dmitry Mihaylov
Gençlik ampiyonas Genç Ya
Disiplin Altn Gümü Bronz
erkekler Petr Gumennik Evgeni Semenenko lya Skirda
Hanmlar Anastasiya Gubanova Alina Solovyeva Ekaterina Mitrofanova
çiftler Çift disiplini yok
buz dans Buz dans disiplini yok

Kdemli ampiyonalar

Kdemli ampiyonalar arka arkaya üçüncü yl Soçi'de yapld . Yarmaclar, uluslararas baar ile veya Rusya Kupas serisinin üst düzey etkinliklerinde yararak kalifiye oldular. 2014 ulusal ampiyonu Adelina Sotnikova ve Ekaterina Bobrova / Dmitri Soloviev , 18 erkek, 18 bayan, 11 çift ve 10 dans takmnn yer ald giri listesinde yoktu.

Takvim

  • 25 Aralk Perembe
    • 14:0016:30 Erkekler ksa
    • 16:4517:30 Açl töreni
    • 17:4519:45 Çift ksa
    • 20:0021:30 Ksa dans
  • 26 Aralk Cuma
    • 14:0016:30 Bayanlar ksa
    • 16:4519:45 Erkekler serbest
    • 20:0021:45 Serbest dans
  • 27 Aralk Cumartesi
    • 15:0017:15 Çiftler serbest
    • 17:3020:20 Bayanlar serbest
  • 28 Aralk Pazar
    • 13:0013:45 Madalya törenleri
    • 14:0016:30 Sergiler

Sonuçlar

erkekler

Rütbe sim Toplam puanlar SP FS
1 Maksim Kovtun 271.52 1 98.14 2 173.38
2 Sergey Voronov 270.53 3 91.24 1 179.29
3 Adian Pitkeev 240.96 4 87.36 3 153.60
4 Konstantin Menov 237.27 2 92.37 5 144.90
5 Gordei Gorshkov 228.56 7 75.29 4 153.27
6 Artur Gachinski 222.07 5 80.69 7 141.38
7 Anton ulepov 208.34 11 66.48 6 141.86
8 Moris Kvitelashvili 207.40 8 74.37 9 133.03
9 Alexander Petrov 205.87 6 76.87 10 129.00
10 Dimitri Aliyev 204.46 12 64.36 8 140.10
11 Alexander Samarin 187.87 9 72.05 14 115.82
12 Artem Lezheev 186.25 13 63.01 11 123.24
13 Andrey Lazukin 181,66 10 70.92 17 110.74
14 Daniel Bernadiner 177.40 16 59.21 12 118.19
15 Roma Galkin 175.42 14 61.47 15 113,95
16 Vladislav Kainov 175.25 17 57.54 13 117.71
17 Evgeni Vlasov 163.37 18 50.70 16 112.67
WD Artur Dmitriev Jr. geri çekildi 15 60.82 rekabetten çekildi

Hanmlar

Rütbe sim Toplam puanlar SP FS
1 Elena Radyonova 217.45 1 74.13 1 143.32
2 Elizaveta Tuktameva 212.35 2 73.62 2 138.73
3 Evgenia Medvedeva 209.81 3 72.57 3 137.24
4 Anna Pogorilaya 204.51 4 71.17 4 133.34
5 Serafima Sakhanoviç 191.84 11 59.21 5 132.63
6 Maria Sotskova 186.06 8 61.66 6 124.40
7 Alena Leonova 184.33 5 67.99 7 116.34
8 Maria Artemieva 175.33 9 60.59 8 114.74
9 Yulia Lipnitskaya 169.70 6 66.90 11 102.80
10 Natalya Ogoreltseva 160.92 7 62.98 14 97.94
11 Maria Stavitskaia 160.85 12 58.09 12 102.76
12 Alexandra Proklova 160.08 15 51.85 9 108.23
13 Diana Pervushkina 152.67 16 50.17 13 102.50
14 Ekaterina Bayanova 151,25 14 53.70 15 97.55
15 Alsu Kayumova 148.76 18 44.86 10 103.90
16 Elizaveta Yuenko 145.04 10 60.11 17 84.93
17 Maria Gorokhova 142.31 17 45.51 16 96.80
18 Polina Korobeynikova 141.39 13 57.68 18 83.71

çiftler

Rütbe sim Toplam puanlar SP FS
1 Ksenia Stolbova / Fedor Klimov 212.10 1 75.72 2 136.38
2 Evgenia Tarasova / Vladimir Morozov 208.23 3 70.29 1 137,94
3 Yuko Kavaguti / Alexander Smirnov 207.68 2 71.81 3 135.87
4 Kristina Astakhova / Alexei Rogonov 174.52 6 57.63 4 116.89
5 Vera Bazarova / Andrei Deputat 172.73 4 60.98 6 111.75
6 Vasilisa Davankova / Alexander Enbert 171.60 7 54.84 5 116.76
7 Natalja Zabijako / Yuri Larionov 166.03 5 59.96 7 106.07
8 Arina Cherniavskaia / Antonio Souza-Kordeyru 155.10 8 52.22 8 102.88
9 Anastasia A. Gubanova / Alexei Sintsov 149.39 9 51.13 10 98.26
10 Tatyana Kuznetsova / Semen Stepanov 142.96 10 43.89 9 99.07

buz dans

Rütbe sim Toplam puanlar SD FD
1 Elena Ilinykh / Ruslan Zhiganshin 171.41 1 70.35 2 101.06
2 Ksenia Monko / Kirill Khaliavin 167.19 3 65.72 1 101.47
3 Alexandra Stepanova / Ivan Bukin 166.19 2 66.37 3 99.82
4 Victoria Sinitsina / Nikita Katsalapov 158.57 4 60.79 4 97.78
5 Tiffany Zahorski / Jonathan Guerreiro 145.13 5 59.62 5 85.51
6 Evgenia Kosigina / Nikolai Moroshkin 132.84 6 52.76 6 80.08
7 Liudmila Sosnitskaia / Pavel Golovishnikov 112.19 7 43.58 7 68.61
8 Margarita Belyakova / Dmitry Volkov 95.77 8 37.12 9 58.65
9 Anastasia Safronova / lya Zimin 92.13 9 32.61 8 59.52
10 Anzhelika Kanivets / Alexei Chizhov 83.49 10 29.95 10 53.54

Gençler ampiyonas

2015 Rusya Gençler ampiyonas ( Rusça : ) 4-7 ubat 2015 tarihleri arasnda Yoshkar- Ola'da düzenlendi . Yarmaclar Rusya Kupas serisinin genç seviye etkinliklerinde yararak katlmaya hak kazandlar. Erkeklerde 18 eleme, 18 bayan, 12 çift ve 15 buz dans takm vard. ubat yarmasnn sonuçlar, 2015 Dünya Gençler ampiyonas için seçim kriterlerinin bir parçasyd .

Sonuçlar

erkekler

Rütbe sim Bölge Toplam puanlar SP FS
1 Alexander Petrov SPB 218.07 1 77.89 2 140.18
2 Alexander Samarin MOS 209.37 2 76.04 3 133.33
3 Dimitri Aliyev C/K 206.15 11 59.83 1 146.32
4 Vladimir Samoilov MOS 197.91 5 66.03 4 131.88
5 Petr Gumennik SPB 196.29 6 65.65 5 130.64
6 Andrey Lazukin SPB 192.25 3 69.74 7 122.51
7 lya Skirda MOS 189.23 10 61.57 6 127.66
8 Daniel Bernadiner MOS 179.54 8 62.25 10 117.29
9 Murad Kurbanov MOS 179.15 9 61.87 11 117.28
10 Nikolay Gerasimov MOS 179.09 12 59.67 8 119.42
11 Vladislav Tarasenko MOS 176,38 7 64.36 14 112.02
12 Igor Efimchuk SPB 175.51 4 67.65 15 107.86
13 Georgy Kunitsa MOS 174.52 13 58.62 12 115.90
14 Matvei Vetlugin MOS 174.43 16 55.73 9 118.70
15 Evgeni lyn Kazan 168.54 15 56.21 13 112.33
16 Evgeni Semenenko SPB 163.25 14 57.88 18 105.37
17 kirill Sokolov MOS 160.97 17 54.27 16 106.70
18 Dmitry Shutkov SPB 155.56 18 49.26 17 106.30

Hanmlar

Rütbe sim Bölge Toplam puanlar SP FS
1 Evgenia Medvedeva MOS 205.05 1 70,95 1 134.10
2 Maria Sotskova MOS 186.30 2 65.93 3 120.37
3 Serafima Sakhanoviç HANIM 185.96 4 62.60 2 123.36
4 Polina Tsurskaya MOS 182.83 3 64.07 4 118.76
5 Elizaveta Nugumanova SPB 178,45 5 62.23 6 116.22
6 Anastasiya Gubanova SPB 178.44 7 60.77 5 117.67
7 Elizaveta Yuenko MOS 175.33 6 61.26 7 114.07
8 Alisa Fedichkina SPB 161.27 15 52.18 8 109.09
9 Valeria Mihaylova MOS 154.78 13 53.22 9 101.56
10 Diana Pervushkina TOL 152.27 11 53.71 10 98.56
11 Ekaterina Mitrofanova MOS 151.91 9 55.20 11 96.71
12 Anna Tarusina MOS 147.74 14 52.71 12 95.03
13 Anastasia Mukhortova MOS 145.83 12 53.69 14 92.14
14 Alsu Kayumova MOS 144.43 10 55.08 15 89.35
15 Maria Perederova SPB 139.89 16 52.00 16 87.89
16 Sofya Samodurova SPB 136.06 17 43.54 13 92.52
17 Stanislava Konstantinova SPB 132.68 8 58.40 17 74.28
WD Alexandra Proklova MOS

çiftler

Rütbe sim Bölge Toplam puanlar SP FS
1 Maria Vigalova / Yegor Zakroev perma 171.57 2 60.29 1 111.28
2 Lina Fedorova / Maksim Miroshkin MOS 164.80 1 61.48 2 103.32
3 Anastasia A. Gubanova / Alexei Sintsov perma 152.04 3 54.23 3 97.81
4 Alina Solovieva / Viktor Kudriavtsev MOS 147.32 5 52.02 4 95.30
5 Daria Beklemieva / Maxim Bobrov MOS 146.12 4 53.18 5 92.94
6 Anastasia Poluianova / Stepan Korotkov perma 138.33 8 48.30 6 90.03
7 Maria Chuzhanova / Denis Mintsev MOS 134.22 7 49.89 8 84.33
8 Ekaterina Borisova / Dmitry Sopot perma 133.69 6 50.98 11 82.71
9 Elena Ivanova / Tahir Khakimov perma 130.70 11 44.63 7 86.07
10 Daria Foka / Evgeniy Kostarev MOS 130.40 9 47.23 10 83.17
11 Kamilla Gainetdinova / Sergei Alexeev MOS 130.37 10 47.00 9 83.37
12 Vlada Mishina / Vadim Ivanov M/K 112.28 12 42.88 12 69.40

buz dans

Rütbe sim Bölge Toplam puanlar SD FD
1 Anna Yanovskaya / Sergey Mozgov MOS 163,59 1 65.24 1 98.35
2 Betina Popova / Yuri Vlasenko MOS 147.99 3 58.06 2 89.93
3 Sofia Evdokimova / Yegor Bazin Togliatti 140.56 5 54.53 3 86.03
4 Alla Loboda / Pavel Drozd MOS 140.37 2 61.84 5 78.53
5 Anastasia Shpilevaya / Grigory Smirnov Ay/Saat 139.86 4 55.47 4 84.39
6 Eva Khachaturian / Andrei Bagin MOS 123.79 6 53.14 10 70.65
7 Sofya evçenko / gor Eremenko MOS 120.32 7 49.39 9 70.93
8 Daria Shirokhova / Nikita Nazarov MOB 120.06 8 47.05 8 73.01
9 Anastasia Skoptsova / Kirill Aleshin MOS 120.01 9 46.79 7 73.22
10 Sofia Polishchuk / Alexander Vakhnov MOS 116.45 12 40.61 6 75.84
11 Yulia Dolgikh / Dmitry Mihaylov MOS 111.20 10 44.17 11 67.03
12 Daria Rumiantseva / Dmitri Riabchenko MOS 108.62 11 41.73 12 66.89
13 Karolina Klikich / Daniil Ragimov Togliatti 100.26 13 38.96 13 61.30
14 Polina Ivanenko / Daniil Karpov Orenburg 94.11 14 37.38 14 56.73
WD Ksenia Konkina / Georgy Reviya MOB

Uluslararas takm seçimleri

K Üniversite Oyunlar

2015 K Universiade takm u ekilde açkland:

erkekler Hanmlar çiftler buz dans
1 Artur Gachinski Maria Artemieva Evgenia Tarasova / Vladimir Morozov Victoria Sinitsina / Nikita Katsalapov
2 Gordei Gorshkov Alena Leonova Vera Bazarova / Andrei Deputat Evgenia Kosigina / Nikolai Moroshkin
3 Moris Kvitelashvili Kristina Astakhova / Alexei Rogonov
1. alt. Adelina Sotnikova

Avrupa ampiyonas

2015 Avrupa ampiyonas için takm 28 Aralk 2014'te açkland:

erkekler Hanmlar çiftler buz dans
1 Maksim Kovtun Anna Pogorilaya Yuko Kavaguti / Alexander Smirnov Elena Ilinykh / Ruslan Zhiganshin
2 Adian Pitkeev Elena Radyonova Ksenia Stolbova / Fedor Klimov Ksenia Monko / Kirill Khaliavin
3 Sergey Voronov Elizaveta Tuktameva Evgenia Tarasova / Vladimir Morozov Alexandra Stepanova / Ivan Bukin
1. alt. Konstantin Menov Adelina Sotnikova Kristina Astakhova / Alexei Rogonov Victoria Sinitsina / Nikita Katsalapov
2. alt. Gordei Gorshkov Alena Leonova Vera Bazarova / Andrei Deputat Ekaterina Bobrova / Dmitri Soloviev
3. alt. Artur Gachinski Maria Artemieva Tatyana Volosozhar / Maksim Trankov

Dünya Gençler ampiyonas

2015 Dünya Gençler ampiyonas için takm 12 ubat 2015'te belli bir sra gözetmeksizin açkland:

erkekler Hanmlar çiftler buz dans
Alexander Petrov Evgenia Medvedeva Maria Vigalova / Yegor Zakroev Sofia Evdokimova / Yegor Bazin
Adian Pitkeev Serafima Sakhanoviç Anastasia A. Gubanova / Alexei Sintsov Betina Popova / Yuri Vlasenko
Alexander Samarin Maria Sotskova Lina Fedorova / Maksim Miroshkin Anna Yanovskaya / Sergey Mozgov
Alt. Dimitri Aliyev Elizaveta Yuenko Daria Beklemieva / Maxim Bobrov (eklendi) Alla Loboda / Pavel Drozd
Alt. Vladimir Samoilov Alexandra Proklova Anastasia Shpilevaya / Grigory Smirnov
Alt. Andrey Lazukin Diana Pervushkina Eva Khachaturian / Andrei Bagin

Dünya ampiyonas

2015 Dünya ampiyonas kadrosu u ekilde açkland:

erkekler Hanmlar çiftler buz dans
1 Maksim Kovtun Anna Pogorilaya Kristina Astakhova / Alexei Rogonov Elena Ilinykh / Ruslan Zhiganshin
2 Sergey Voronov Elena Radyonova Yuko Kavaguti / Alexander Smirnov Ksenia Monko / Kirill Khaliavin
3 Elizaveta Tuktameva Evgenia Tarasova / Vladimir Morozov Alexandra Stepanova / Ivan Bukin
1. alt. Konstantin Menov Alena Leonova Vera Bazarova / Andrei Deputat
2. alt. Adian Pitkeev

Referanslar

D balantlar

Opiniones de nuestros usuarios

Ayten Aslan

İnternette her zaman okunan tipik bir şey olmayan 2015 Rusya Artistik Patinaj ampiyonas hakkında farklı bir şey bulmam gerekiyordu ve 2015 Rusya Artistik Patinaj ampiyonas'ın bu makalesini beğendim.

Zehra çolak

2015 Rusya Artistik Patinaj ampiyonas ile ilgili makale eksiksiz ve iyi açıklanmış. Virgül eklemem veya kaldırmam.

Abdo Akin

Değişken hakkında bu kadar didaktik bir şekilde yazılmış bir makale görmeyeli uzun zaman oldu. Beğendim.

Nil Polat

Değişken hakkında bulduğum bilgileri çok faydalı ve keyifli buldum. Bir 'ama' koymam gerekseydi, ifadesinde yeterince kapsayıcı olmayabilir, aksi halde harika.