2015 sviçre Açk Grand Prix Altn



İnsanoğlunun 2015 sviçre Açk Grand Prix Altn ile ilgili yüzyıllardır biriktirdiği tüm bilgiler artık internette mevcut ve biz de sizin için en erişilebilir şekilde derledik ve sipariş verdik. 2015 sviçre Açk Grand Prix Altn ile ilgili bilmek istediğiniz her şeye hızlı ve verimli bir şekilde erişebilmenizi istiyoruz; deneyiminizin hoş olduğunu ve 2015 sviçre Açk Grand Prix Altn ile ilgili aradığınız bilgiyi gerçekten bulduğunuzu hissettiğinizi.

Hedeflerimize ulaşmak için yalnızca 2015 sviçre Açk Grand Prix Altn hakkında en güncel, anlaşılır ve doğru bilgileri elde etmek için değil, aynı zamanda tasarımın, okunaklılığın, yükleme hızının ve kullanılabilirliğinin sağlanmasına da büyük özen gösterdik. sayfa mümkün olduğunca keyifli olsun, böylece başka hiçbir şey için endişelenmenize gerek kalmadan temel konulara odaklanabilir, 2015 sviçre Açk Grand Prix Altn ile ilgili mevcut tüm veri ve bilgileri bilebilirsiniz, biz zaten sizin için hallettik. Umarız amacımıza ulaşmışızdır ve 2015 sviçre Açk Grand Prix Altn ile ilgili istediğiniz bilgileri bulmuşsunuzdur. Bu nedenle, sizi memnuniyetle karşılıyoruz ve scientiatr.com kullanma deneyiminin keyfini çıkarmaya devam etmenizi öneririz.

2015 sviçre Açk Grand Prix Altn
Turnuva detaylar
Seviye Grand Prix Altn
Toplam para ödülü 120.000 ABD Dolar
mekan Aziz Jakobshalle
Konum Basel , sviçre
ampiyonlar
tek erkekler Hindistan Srikanth Kidambi
tek bayanlar Çin Güne Yu
Erkekler çiftler Çin Cai Yun Lu Kai
Çin
çift bayanlar Çin Bao Yixin Tang Yuanting
Çin
Kark çiftler Çin Lu Kai Huang Yaqiong
Çin
2014 2016

2015 sviçre Açk Grand Prix Altn Dördüncü grand prix altn ve grand prix turnuvas oldu 2015 BWF Grand Prix ve Grand Prix Altn . Turnuvas düzenlendi Aziz Jakobshalle , Basel , sviçre , Mart 10-15 2015 den ve 120.000 $ toplam çanta vard.

tek erkekler

tohumlar

  1. Hindistan Srikanth Kidambi (ampiyon)
  2. Danimarka Viktor Axelsen (Final)
  3. Endonezya Tommy Sugiarto (Çekildi)
  4. Çin Tian Houwei (kinci Tur)
  5. Hong Kong Hu Yun (Birinci Tur)
  6. ngiltere Rajiv Ouseph (Çekildi)
  7. Çin Taipei Hsu Jen-hao (Çeyrek Final)
  8. Japonya Takuma Ueda (Çeyrek Final)
  9. Malezya Chong Wei Feng (Çekildi)
  10. Hong Kong Ng Ka Long (Üçüncü Tur)
  11. Japonya Riichi Takeshita (kinci Tur)
  12. Hindistan Sai Praneeth (Üçüncü Tur)
  13. Çin Taipei Wang Tzu-wei (Üçüncü Tur)
  14. Endonezya Andre Kurniawan Tedjono (Üçüncü Tur)
  15. sveç Henri Hurskainen (Çekildi)
  16. Hindistan Anand Pawar (Üçüncü Tur)

Finaller

Çeyrek finaller yar finaller son
                             
1 Hindistan Srikanth Kidambi 21 21
8 Japonya Takuma Ueda 11 12
1 Hindistan Srikanth Kidambi 17 21 21
  Hindistan Ajay Jayaram 21 15 18
  Japonya Kazumasa Sakai 21 21 15
  Hindistan Ajay Jayaram 17 23 21
1 Hindistan Srikanth Kidambi 21 12 21
2 Danimarka Viktor Axelsen 15 21 14
  Endonezya Jonathan Christie 17 10
  Çin Xue arks 21 21
  Çin Xue arks 16 15
2 Danimarka Viktor Axelsen 21 21
7 Çin Taipei Hsu Jen-hao 13 12
2 Danimarka Viktor Axelsen 21 21

Üst yar

Bölüm 1

lk tur kinci tur Üçüncü Tur
                             
1 Hindistan S Kidambi 21 21
  Fransa L Corvee 18 10
1 Hindistan S Kidambi 21 21
  Almanya D Domke 10 14
  Hollanda E Pang 16 21 7
  Almanya D Domke 21 18 21
1 Hindistan S Kidambi 14 21 21
  Danimarka E Muhafaza 21 15 18
PFR sviçre K Schaffluetzel 13 19
PFR irlanda Cumhuriyeti J Büyücü 21 21
PFR irlanda Cumhuriyeti J Büyücü 16 10
  Danimarka E Muhafaza 21 21
  Danimarka E Muhafaza 0
  Almanya L Schaenzler 1 r,

Bölüm 2

lk tur kinci tur Üçüncü Tur
                             
8 Japonya T Ueda 21 21
PFR Fransa G-Kentsel Samson 9 9
8 Japonya T Ueda 21 21
  ngiltere T Penty 14 17
  sveç M Borg 15 21
  ngiltere T Penty 21 23
8 Japonya T Ueda 21 21
14 Endonezya bir Tedjono 16 19
14 Endonezya bir Tedjono 19 21 21
PFR sviçre N Uzunluk 21 11 8
14 Endonezya bir Tedjono 21 21
  sviçre Bir Dumartheray 9 13
  Danimarka K Bruun 14 21 15
  sviçre Bir Dumartheray 21 16 21

3. Bölüm

lk tur kinci tur Üçüncü Tur
                             
4 Çin Tian Donanm 21 21
  Malezya Soo TZ 14 5
4 Çin Tian Donanm 18 13
  Japonya K Sakai 21 21
  Polonya bir Dziolko 18 11
  Japonya K Sakai 21 21
  Japonya K Sakai 19 21 21
16 Hindistan Bir Pawar 21 19 15
16 Hindistan Bir Pawar 21 21
PFR sviçre J Koenig 11 13
16 Hindistan Bir Pawar 13 22 21
  Malezya Daren 21 20 16
  Avusturya M Almer 19 13
  Malezya Daren 21 21

Bölüm 4

lk tur kinci tur Üçüncü Tur
                             
5 Hong Kong Hu Y 7 7
  Hindistan Bir Jayaram 21 21
  Hindistan Bir Jayaram 21 21 21
  Belçika Y Tan 7 23 19
  Ukrayna Bir Pochtarev 12 15
  Belçika Y Tan 21 21
  Hindistan Bir Jayaram 21 21
13 Çin Taipei Wang Tw 17 16
13 Çin Taipei Wang Tw 21 21
  Endonezya S Kuncoro 11 12
13 Çin Taipei Wang Tw 21 21
  Çek Cumhuriyeti M Ludik 12 16
  Fransa Y Turlan 22 15
  Çek Cumhuriyeti M Ludik 24 21

Alt yars

5. Bölüm

lk tur kinci tur Üçüncü Tur
                             
  Endonezya J Christie 21 21
  Fransa T Rouxel 15 13
  Endonezya J Christie 21 21
11 Japonya R Takeshita 12 17
PFR Fransa G Gueguin 7 9
11 Japonya R Takeshita 21 21
  Endonezya J Christie 16 21 21
  Malezya Zf Zulkiffli 21 18 13
  Fransa L Açklama 14 21 21
  Polonya M Rogalski 21 19 15
  Fransa L Açklama 8 10
  Malezya Zf Zulkiffli 21 21
  Malezya Zf Zulkiffli 21 21
PFR Almanya P Disker 15 14

6. Bölüm

lk tur kinci tur Üçüncü Tur
                             
  Danimarka F Quach 21 21
  Belçika M Moreels 18 16
  Danimarka F Quach 21 21
  Almanya F Roth 14 12
  Almanya F Roth 21 21
PFR sviçre Y Freysinger 8 6
  Danimarka F Quach 18 17
  Çin Xue S 21 21
  Bulgaristan S Makarski 21 13 21
  sviçre C Kirchmayr 17 21 16
  Bulgaristan S Makarski 10 12
  Çin Xue S 21 21
  Çin Xue S 21 21
PFR sviçre S Manjali 7 4

Bölüm 7

lk tur kinci tur Üçüncü Tur
                             
  Malezya B Wong 21 18 21
  Çek Cumhuriyeti P Kukal 18 21 15
  Malezya B Wong 11 13
12 Hindistan S Praneet 21 21
  Hrvatistan L Zdenjak 9 9
12 Hindistan S Praneet 21 21
12 Hindistan S Praneet 18 12
7 Çin Taipei Hsu Jh 21 21
  Endonezya Ben Mustofa 14 22 19
  Danimarka C Thomsen 21 20 21
  Danimarka C Thomsen 12 21
7 Çin Taipei Hsu Jh 21 23
  sviçre M Kemikli 6 10
7 Çin Taipei Hsu Jh 21 21

Bölüm 8

lk tur kinci tur Üçüncü Tur
                             
  Çin Taipei hsueh hy 21 21
  Almanya T Wadenka 9 10
  Çin Taipei hsueh hy 12 12
10 Hong Kong Ng KL 21 21
  Hollanda E Meijs 12 21
10 Hong Kong Ng KL 21 23
10 Hong Kong Ng KL 15 10
2 Danimarka V Axelsen 21 21
  Malezya bir Abdul Latif 21 21
  Ukrayna D Zavadsky 9 18
  Malezya bir Abdul Latif 10 5 r
2 Danimarka V Axelsen 21 14
  Finlandiya K Lehikoinen 14 14
2 Danimarka V Axelsen 21 21

tek bayanlar

tohumlar

  1. Çin Wang Yihan (Çeyrek Final)
  2. Hindistan Pusarla Venkata Sindhu (Çekildi)
  3. Japonya Sayaka Takahashi (Yar Final)
  4. Kanada Michelle Li (Çeyrek Final)
  5. Japonya Akane Yamaguchi (Yar Final)
  6. Çin Sun Yu (ampiyon)
  7. Tayland Nichaon Jindapon (Çeyrek Final)
  8. Tayland Busanan Ongbumrungpan (Final)

Finaller

yar finaller son
                   
8 Tayland Busanan Ongbumrungpan 24 21
5 Japonya Akane Yamaguchi 22 17
8 Tayland Busanan Ongbumrungpan 16 12
6 Çin Güne Yu 21 21
3 Japonya Sayaka Takahashi 19 22 12
6 Çin Güne Yu 21 20 21

Üst yar

Bölüm 1

lk tur kinci tur Çeyrek finaller
                             
1 Çin Wang YH 21 21
  Japonya K Imabeppu 16 12
1 Çin Wang YH 21 21
  Fransa S Vignes Waran 6 16
PFQ ngiltere F Chapman 16 15
  Fransa S Vignes Waran 21 21
1 Çin Wang YH 13 15
8 Tayland B Ongbumrungpan 21 21
8 Tayland B Ongbumrungpan 21 21
  Endonezya L Fanetri 8 10
8 Tayland B Ongbumrungpan 21 21
  irlanda Cumhuriyeti C Büyücü 10 17
  irlanda Cumhuriyeti C Büyücü 19 21 21
PFQ Fransa D Lansac 21 17 6

Bölüm 2

lk tur kinci tur Çeyrek finaller
                             
4 Kanada M Li 21 15 21
  Çek Cumhuriyeti K Gavnholt 10 21 18
4 Kanada M Li 21 21
  Amerika Birleik Devletleri ben Wang 17 19
  Danimarka L Kjaersfeldt 20 15
  Amerika Birleik Devletleri ben Wang 22 21
4 Kanada M Li 8 21 12
5 Japonya Bir Yamaguchi 21 15 21
5 Japonya Bir Yamaguchi 21 21
Q2 Almanya F Depresyonu 15 17
5 Japonya Bir Yamaguchi 21 21
  Rusya K Polikarpova 12 12
  Rusya K Polikarpova 1
  sviçre S Jaket 2 r

Alt yars

3. Bölüm

lk tur kinci tur Çeyrek finaller
                             
  Rusya N Perminova 16 17
  Bulgaristan S Stoeva 21 21
  Bulgaristan S Stoeva 4 r
7 Tayland N Jindapon 11
  Endonezya B Manuputty 13 17
7 Tayland N Jindapon 21 21
7 Tayland N Jindapon 19 10
3 Japonya S Takahashi 21 21
  Bulgaristan P Nedelçeva 21 21
Q3 Mauritius K Küne 11 3
  Bulgaristan P Nedelçeva 17 9
3 Japonya S Takahashi 21 21
  Almanya K Schnaase 19 21 13
3 Japonya S Takahashi 21 18 21

Bölüm 4

lk tur kinci tur Çeyrek finaller
                             
Q1 Finlandiya N Vainio 20 13
  Çin Taipei Hsu Yc 22 21
  Çin Taipei Hsu Yc 11 7
6 Çin Güne Y 21 21
  Japonya S Sato 20 21 10
6 Çin Güne Y 22 19 21
6 Çin Güne Y 21 21
  Tayland P Buranaprasertsuk 11 5
  skoçya K Gilmour 21 21
Q4 Japonya Bir Ohori 16 14
  skoçya K Gilmour 12 15
  Tayland P Buranaprasertsuk 21 21
  Tayland P Buranaprasertsuk 21 21
PFQ Japonya Y Haimato 12 11

Erkekler çiftler

tohumlar

Finaller

yar finaller son
                   
8 Almanya Max Schwenger Josche Zurwonne
Almanya
18 8
3 Çin Cai Yun Lu Kai
Çin
21 21
3 Çin Cai Yun Lu Kai
Çin
21 14 21
6 Malezya Goh V Shem Tan Wee Kiong
Malezya
19 21 17
6 Malezya Goh V Shem Tan Wee Kiong
Malezya
21 21
7 Endonezya Marcus Fernaldi Gideon Kevin Sanjaya Sukamuljo
Endonezya
19 19

Üst yar

Bölüm 1

lk tur kinci tur Çeyrek finaller
                             
PFQ irlanda Cumhuriyeti J Magee S Magee
irlanda Cumhuriyeti
15 13
  Japonya K Kazuno K Yamada
Japonya
21 21
  Japonya K Kazuno K Yamada
Japonya
21 19 22
  Çin Taipei Lin Cy Wu Hl
Çin Taipei
17 21 20
PFQ Filipinler P Magneye P Vivas
Filipinler
21 16 13
  Çin Taipei Lin Cy Wu Hl
Çin Taipei
18 21 21
  Japonya K Kazuno K Yamada
Japonya
15 21 19
8 Almanya M Schwenger J Zurwonne
Almanya
21 18 21
8 Almanya M Schwenger J Zurwonne
Almanya
21 21
Q3 sviçre Bir Ruhanda K Darma
Endonezya
12 14
8 Almanya M Schwenger J Zurwonne
Almanya
21 21
  Endonezya A Adistia H Gunawan
Endonezya
19 19
  Endonezya A Adistia H Gunawan
Endonezya
20 21 21
Q1 Kanada P Charron T Ng
Kanada
22 18 17

Bölüm 2

lk tur kinci tur Çeyrek finaller
                             
3 Çin Cai Y Lu K
Çin
21 21
Q4 Endonezya M Kido A Putra
Endonezya
12 16
3 Çin Cai Y Lu K
Çin
17 21 21
  Endonezya A Pratama R Suwardi
Endonezya
21 18 15
  Hindistan P Chopra A Dewalkar
Hindistan
17 13
  Endonezya A Pratama R Suwardi
Endonezya
21 21
3 Çin Cai Y Lu K
Çin
21 21
  ngiltere Ellis P Mills
ngiltere
10 14
5 Polonya Bir Cwaina P Wacha
Polonya
21 21
  Fransa B Careme R Labar
Fransa
17 18
5 Polonya Bir Cwaina P Wacha
Polonya
21 19 19
  ngiltere Ellis P Mills
ngiltere
16 21 21
  Danimarka M Christiansen D Daugaard
Danimarka
21 18
  ngiltere Ellis P Mills
ngiltere
23 21

Alt yars

3. Bölüm

lk tur kinci tur Çeyrek finaller
                             
  Endonezya W Nayaka A Yusuf
Endonezya
21 18 21
  Hindistan M Attri S Reddy
Hindistan
18 21 16
  Endonezya W Nayaka A Yusuf
Endonezya
15 13
7 Endonezya MF Gideon KS Sukamuljo
Endonezya
21 21
  Fransa B Kersaudy G Mittelheisser
Fransa
21 11 19
7 Endonezya MF Gideon KS Sukamuljo
Endonezya
18 21 21
7 Endonezya MF Gideon KS Sukamuljo
Endonezya
22 19 21
4 Danimarka AS Rasmussen K Astrup
Danimarka
20 21 17
  Polonya L Moren W Szkudlarczyk
Polonya
17 7
  Çin Taipei Chen Hl Wang Cl
Çin Taipei
21 21
  Çin Taipei Chen Hl Wang Cl
Çin Taipei
19 21 21
4 Danimarka AS Rasmussen K Astrup
Danimarka
21 11 23
  Hollanda J Arends J Maas
Hollanda
17 15
4 Danimarka AS Rasmussen K Astrup
Danimarka
21 21

Bölüm 4

lk tur kinci tur Çeyrek finaller
                             
  ngiltere M Nottingham H Towler
ngiltere
21 24
  skoçya R Blair S Ikeda
Japonya
16 22
  ngiltere M Nottingham H Towler
ngiltere
17 20
6 Malezya Goh VS Tan WK
Malezya
21 22
  Almanya R Beck A Heinz
Almanya
21 18 11
6 Malezya Goh VS Tan WK
Malezya
19 21 21
6 Malezya Goh VS Tan WK
Malezya
23 21
  Japonya T Inoue Y Kaneko
Japonya
21 18
  Almanya F Holzer M Lamsfuss
Almanya
19 16
Q2 ngiltere C Coles P Van Rietvelde
skoçya
21 21
Q2 ngiltere C Coles P Van Rietvelde
skoçya
21 15 16
  Japonya T Inoue Y Kaneko
Japonya
18 21 21
  Japonya T Inoue Y Kaneko
Japonya
21 21
PFQ Filipinler P Escueta R Estanislao
Filipinler
12 13

çift bayanlar

tohumlar

Finaller

yar finaller son
                   
1 Japonya Reika Kakiiwa Miyuki Maeda
Japonya
14 21 12
Japonya Ayane Kurihara Naru Shinoya
Japonya
21 19 21
Japonya Ayane Kurihara Naru Shinoya
Japonya
6 21 17
5 Çin Bao Yixin Tang Yuanting
Çin
21 17 21
5 Çin Bao Yixin Tang Yuanting
Çin
21 19 21
2 Hollanda Eefje Muskens Selena Piek
Hollanda
12 21 17

Üst yar

Bölüm 1

lk tur kinci tur Çeyrek finaller
                             
1 Japonya R Kakiiwa M Maeda
Japonya
21 21
PFQ Almanya L Kaminski H Pohl
Almanya
11 6
1 Japonya R Kakiiwa M Maeda
Japonya
21 21
  Fransa D Lansac E Lefel
Fransa
10 14
Q3 Endonezya R Adistral R Pancasari
Endonezya
11 18
  Fransa D Lansac E Lefel
Fransa
21 21
1 Japonya R Kakiiwa M Maeda
Japonya
21 21
  Japonya N Fukuman K Yonao
Japonya
18 19
8 Tayland P Supajirakul S Taerattanachai
Tayland
21 21
  ngiltere S Brown K Robertshaw
ngiltere
14 11
8 Tayland P Supajirakul S Taerattanachai
Tayland
16 21 13
  Japonya N Fukuman K Yonao
Japonya
21 15 21
  Japonya N Fukuman K Yonao
Japonya
21 0
PFQ Almanya K Kattenbeck F Volkmann
Almanya
10 0 r

Bölüm 2

lk tur kinci tur Çeyrek finaller
                             
4 Endonezya PZ Bernadeth R Pradipta
Endonezya
21 15 9
  Çin Tang JH Zhong QX
Çin
16 21 21
  Çin Tang JH Zhong QX
Çin
16 11
  Japonya Bir Kurihara N Shinoya
Japonya
21 21
  Japonya Bir Kurihara N Shinoya
Japonya
21 21
Q4 sviçre S Keller Y Keller
sviçre
6 12
  Japonya Bir Kurihara N Shinoya
Japonya
21 21
6 Bulgaristan G Stoeva S Stoeva
Bulgaristan
14 16
6 Bulgaristan G Stoeva S Stoeva
Bulgaristan
21 21
  Hollanda S Barning I Tabeling
Hollanda
10 12
6 Bulgaristan G Stoeva S Stoeva
Bulgaristan
21 23
  Japonya S Tanaka K Yonemoto
Japonya
17 21
  Çin Taipei Hsieh Pc Wu Tj
Çin Taipei
15 8
  Japonya S Tanaka K Yonemoto
Japonya
21 21

Alt yars

3. Bölüm

lk tur kinci tur Çeyrek finaller
                             
  Fransa L Baumann A Fontaine
Fransa
21 21
  Almanya C Bott J Karnott
Almanya
11 13
  Fransa L Baumann A Fontaine
Fransa
15 6
5 Çin Bao YX Tang YT
Çin
21 21
Q2 Bulgaristan D Dimova C Üçlü
sviçre
5 8
5 Çin Bao YX Tang YT
Çin
21 21
5 Çin Bao YX Tang YT
Çin
21 21
  Tayland J Kittiharakul R Prajongjai
Tayland
14 10
  Fransa E Beaujean J Chaube
Fransa
13 13
  Danimarka L Grebak M Helsbol
Danimarka
21 21
  Danimarka L Grebak M Helsbol
Danimarka
21 15 12
  Tayland J Kittiharakul R Prajongjai
Tayland
15 21 21
  Tayland J Kittiharakul R Prajongjai
Tayland
21 21
PFQ sviçre C Burkart T Girona
sviçre
8 5

Bölüm 4

lk tur kinci tur Çeyrek finaller
                             
  Kanada Bir Bruce P Chan
Kanada
20 22 17
  Almanya J Goliszewski C Nelte
Almanya
22 20 21
  Almanya J Goliszewski C Nelte
Almanya
16 21 16
  Malezya Anscelly Soong FC
Malezya
21 18 21
  Malezya Anscelly Soong FC
Malezya
21 21
PFQ Estonya K Kreet Marran S Liis Teesalu
Estonya
12 12
  Malezya Anscelly Soong FC
Malezya
15 23 6
2 Hollanda E Muskens S Piek
Hollanda
21 21 21
  Endonezya D Fitriani N Melati
Endonezya
10 19
  ngiltere H Olver L Smith
ngiltere
21 21
  ngiltere H Olver L Smith
ngiltere
13 16
2 Hollanda E Muskens S Piek
Hollanda
21 21
Q1 sviçre C Hantz S Herzig
sviçre
10 8
2 Hollanda E Muskens S Piek
Hollanda
21 21

Kark çiftler

tohumlar

Finaller

yar finaller son
                   
1 Endonezya Tontowi Ahmed Lilyana Natsir
Endonezya
19 19
3 Çin Liu Cheng Bao Yixin
Çin
21 21
3 Çin Liu Cheng Bao Yixin
Çin
21 20 13
5 Çin Lu Kai Huang Yaqiong
Çin
17 22 21
4 Endonezya Riky Widianto Richi Puspita Dili
Endonezya
16 13
5 Çin Lu Kai Huang Yaqiong
Çin
21 21

Üst yar

Bölüm 1

lk tur kinci tur Çeyrek finaller
                             
1 Endonezya T Ahmed L Natsir
Endonezya
21 21
  Kanada T Ng A Bruce
Kanada
6 16
1 Endonezya T Ahmed L Natsir
Endonezya
21 21
  ngiltere H Towler E Westwood
ngiltere
13 11
  Bulgaristan S Makarski C Tripet
sviçre
22 12 10
  ngiltere H Towler E Westwood
ngiltere
20 21 21
1 Endonezya T Ahmed L Natsir
Endonezya
19 21 21
  Hollanda J Arends S Piek
Hollanda
21 13 10
PFQ sviçre O Schaller C Burkart
sviçre
13 18
PFQ Almanya M Lamsfuss F Volkmann
Almanya
21 21
PFQ Almanya M Lamsfuss F Volkmann
Almanya
11 19
  Hollanda J Arends S Piek
Hollanda
21 21
  Endonezya M Kido P Z Bernadeth
Endonezya
15 21 13
  Hollanda J Arends S Piek
Hollanda
21 14 21

Bölüm 2

lk tur kinci tur Çeyrek finaller
                             
3 Çin Liu C Bao YX
Çin
21 21
PFQ Fransa R Gueguin J Chaube
Fransa
7 3
3 Çin Liu C Bao YX
Çin
21 21
Q3 Endonezya Bir Putra R Pradipta
Endonezya
7 18
  Fransa R Labar E Lefel
Fransa
24 15 8
Q3 Endonezya Bir Putra R Pradipta
Endonezya
22 21 21
3 Çin Liu C Bao YX
Çin
21 21
6 Endonezya P Jordan D Susanto
Endonezya
19 7
6 Endonezya P Jordan D Susanto
Endonezya
22 21
  Almanya R Beck K Kattenbeck
Almanya
20 19
6 Endonezya P Jordan D Susanto
Endonezya
21 16 21
Q2 Çin Taipei Lin Cy Wu Tj
Çin Taipei
16 21 14
Q2 Çin Taipei Lin Cy Wu Tj
Çin Taipei
22 22 21
  sveç J Nordh E Fabbeke
sveç
20 24 10

Alt yars

3. Bölüm

lk tur kinci tur Çeyrek finaller
                             
  Fransa G Mittelheisser A Fontaine
Fransa
21 21
Q1 sviçre G Tripet D Dimova
Bulgaristan
19 8
  Fransa G Mittelheisser A Fontaine
Fransa
21 14 21
  Hollanda J de Ruiter S Barning
Hollanda
13 21 18
  Hollanda J de Ruiter S Barning
Hollanda
14 21 21
8 Almanya M Schwenger C Nelte
Almanya
21 12 17
  Fransa G Mittelheisser A Fontaine
Fransa
21 17 11
4 Endonezya R Widianto R Dili
Endonezya
18 21 21
PFQ Malezya Chan PS Goh LY
Malezya
21 21
Q4 Çin Taipei Wu Hl Hsieh Bilgisayar
Çin Taipei
13 13
PFQ Malezya Chan PS Goh LY
Malezya
17 19
4 Endonezya R Widianto R Dili
Endonezya
21 21
  sveç N Ruponen A Hogstrom
sveç
13 13
4 Endonezya R Widianto R Dili
Endonezya
21 21

Bölüm 4

lk tur kinci tur Çeyrek finaller
                             
  Kanada P Charron P Chan
Kanada
10 11
  Danimarka M Christiansen L Grebak
Danimarka
21 21
  Danimarka M Christiansen L Grebak
Danimarka
18 11
5 Çin Lu K Huang YQ
Çin
21 21
  irlanda Cumhuriyeti S Büyücü C Büyücü
irlanda Cumhuriyeti
14 14
5 Çin Lu K Huang YQ
Çin
21 21
5 Çin Lu K Huang YQ
Çin
23 21
2 ngiltere C Adcock G Adcock
ngiltere
21 14
  ngiltere C Coles S Kahverengi
ngiltere
17 21 21
  Fransa B Kersaudy L Baumann
Fransa
21 8 18
  ngiltere C Coles S Kahverengi
ngiltere
10 9
2 ngiltere C Adcock G Adcock
ngiltere
21 21
  Rusya E Dremin E Dimova
Rusya
17 23 14
2 ngiltere C Adcock G Adcock
ngiltere
21 21 21

Referanslar

Opiniones de nuestros usuarios

Sultan Savaş

Değişken hakkında bu kadar didaktik bir şekilde yazılmış bir makale görmeyeli uzun zaman oldu. Beğendim.

Tahir Akbaş

2015 sviçre Açk Grand Prix Altn ile ilgili makale eksiksiz ve iyi açıklanmış. Virgül eklemem veya kaldırmam.

Abbas Gültekin

2015 sviçre Açk Grand Prix Altn'daki bu gönderi için teşekkürler, tam da ihtiyacım olan şeydi.

Murat Ergin

2015 sviçre Açk Grand Prix Altn'daki bu girişin anlatım şeklini çok ilginç buluyorum, bana okul yıllarımı hatırlatıyor. Ne güzel zamanlar, beni onlara geri getirdiğin için teşekkürler.

Abdi çakir

Değişken hakkında bu kadar didaktik bir şekilde yazılmış bir makale görmeyeli uzun zaman oldu. Beğendim.