2015 talya F4 ampiyonas



İnsanoğlunun 2015 talya F4 ampiyonas ile ilgili yüzyıllardır biriktirdiği tüm bilgiler artık internette mevcut ve biz de sizin için en erişilebilir şekilde derledik ve sipariş verdik. 2015 talya F4 ampiyonas ile ilgili bilmek istediğiniz her şeye hızlı ve verimli bir şekilde erişebilmenizi istiyoruz; deneyiminizin hoş olduğunu ve 2015 talya F4 ampiyonas ile ilgili aradığınız bilgiyi gerçekten bulduğunuzu hissettiğinizi.

Hedeflerimize ulaşmak için yalnızca 2015 talya F4 ampiyonas hakkında en güncel, anlaşılır ve doğru bilgileri elde etmek için değil, aynı zamanda tasarımın, okunaklılığın, yükleme hızının ve kullanılabilirliğinin sağlanmasına da büyük özen gösterdik. sayfa mümkün olduğunca keyifli olsun, böylece başka hiçbir şey için endişelenmenize gerek kalmadan temel konulara odaklanabilir, 2015 talya F4 ampiyonas ile ilgili mevcut tüm veri ve bilgileri bilebilirsiniz, biz zaten sizin için hallettik. Umarız amacımıza ulaşmışızdır ve 2015 talya F4 ampiyonas ile ilgili istediğiniz bilgileri bulmuşsunuzdur. Bu nedenle, sizi memnuniyetle karşılıyoruz ve scientiatr.com kullanma deneyiminin keyfini çıkarmaya devam etmenizi öneririz.

2015 talyan F4 ampiyonas ikinci sezon oldu talyan Formula 4 ampiyonas . 3 Mays'ta Vallelunga'da balad ve 4 Ekim'de Misano'da yedi üçlü kafa raundunun ardndan sona erdi .

Takmlar ve sürücüler

Takm Numara. sürücü Snf mermi
talya Prema Güç Takm 2 Almanya Tim Zimmermann 2
25 Brezilya Giuliano Raucci Tüm
33 Çin Guanyu Zhou Tüm
99 Estonya Ralf Aron Tüm
Malta Malta Formula Yar 3 Rusya Yan Leon Shlom T 1-4
11 Meksika Raul Guzman T Tüm
77 Kolombiya Kevin Kanayet T Tüm
Almanya Kfzteile24 Mücke Motor Sporlar 4 Rusya Robert Shwartzman Tüm
5 Almanya David Beckmann 1-6
6 Birleik Krallk Lando Norris 2, 4, 6
12 Avusturya Thomas Preining T 1
Almanya Mike Ortmann T 2-3
63 Rusya Yan Leon Shlom T 5-6
sviçre Jenzer Motor Sporlar 7 Arjantin Marcos Siebert Tüm
8 sviçre Lucas Mauron Tüm
9 sviçre Nico Rindlisbacher 1-2, 4-7
10 Bahreyn Ali El Halife 1
Almanya Arlind Hoti 2-3
16 sviçre Moritz Müller-Crepon 3, 5-6
18 Bahreyn Ali El Halife 2
talya DieGi Motor Sporlar 12 talya Riccardo Pollastri T 7
talya Vincenzo Sospiri Yar 14 Venezuela Mauricio Baiz Tüm
15 Japonya marino sato Tüm
18 talya Simone Cunati 7
sviçre RB Yar 20 Çin Ye Yifei 37
21 talya Diego Bertonelli Tüm
22 Polonya Julia Pankiewicz W Tüm
88 Polonya Wiktoria Pankiewicz W 1-6
talya DRZ Benelli 23 Guatemala Ian Rodriguez 6
talya Torino Squadra Korsesi 27 Avustralya Alex Peroni Tüm
talya Antonelli Motor Sporlar 28 talya Federico Malvestiti 5, 7
32 Romanya Kikko Galbiati Tüm
44 talya Matteo Desideri 1-4
45 talya Mattia Ferrari 1-4
50 Brezilya Joao Vieira Tüm
srail srail F4 55 srail bar baru Tüm
Kosta Rika Takm Kosta Rika
TCR Motor Sporlar
56 Ekvador Fernando Madera Jr. 1-6
talya Teramo Yar Takm 71 talya Riccardo Ponzio Tüm

Yar takvimi ve sonuçlar

Takvim 15 günü, 27 Kasm 2014 tarihinde Mays 2015 yaynland, bu planlanan yuvarlak duyuruldu Franciacorta (13-14 Haziran) tanmasn Imola , 27-28 hafta sonu Haziran üzerinden yaplacak.

Yuvarlak Devre Tarih Kutup pozisyonu En hzl tur Kazanan sürücü Kazanan takm kinci Snf kazanan
1 R1 Vallelunga Pisti , Campagnano di Roma 2 Mays Estonya Ralf Aron Estonya Ralf Aron Estonya Ralf Aron talya Prema Güç Takm T : KolombiyaKevin Kanayet
W : PolonyaJulia Pankiewicz
R2 3 Mays Almanya David Beckmann Almanya David Beckmann Almanya Kfzteile24 Mucke Motor Sporlar T: KolombiyaKevin Kanayet
W: PolonyaWiktoria Pankiewicz
R3 Çin Guanyu Zhou Rusya Robert Shwartzman Estonya Ralf Aron talya Prema Güç Takm T: KolombiyaKevin Kanayet
W: PolonyaWiktoria Pankiewicz
2 R1 Autodromo Nazionale di Monza , Monza 30 Mays Rusya Robert Shwartzman Almanya David Beckmann Çin Guanyu Zhou talya Prema Güç Takm T: Mike Ortmann W: Wiktoria Pankiewicz Almanya
Polonya
R2 31 Mays Birleik Krallk Lando Norris Çin Guanyu Zhou talya Prema Güç Takm T: RusyaYan Leon Shlom
W: PolonyaWiktoria Pankiewicz
R3 Çin Guanyu Zhou Venezuela Mauricio Baiz Çin Guanyu Zhou talya Prema Güç Takm T: Mike Ortmann W: Wiktoria Pankiewicz Almanya
Polonya
3 R1 Autodromo Enzo e Dino Ferrari , Imola 27 Haziran Estonya Ralf Aron Estonya Ralf Aron Estonya Ralf Aron talya Prema Güç Takm T: Raúl Guzman W: Julia Pankiewicz Meksika
Polonya
R2 28 Haziran Arjantin Marcos Siebert Almanya David Beckmann Almanya Kfzteile24 Mucke Motor Sporlar T: RusyaYan Leon Shlom
W: PolonyaWiktoria Pankiewicz
R3 Estonya Ralf Aron Estonya Ralf Aron Estonya Ralf Aron talya Prema Güç Takm T: Mike Ortmann W: Julia Pankiewicz Almanya
Polonya
4 R1 Mugello Pisti , Scarperia ve San Piero 12 Temmuz Estonya Ralf Aron Estonya Ralf Aron Estonya Ralf Aron talya Prema Güç Takm T: Raúl Guzmán W: Wiktoria Pankiewicz Meksika
Polonya
R2 13 Temmuz Arjantin Marcos Siebert Arjantin Marcos Siebert sviçre Jenzer Motor Sporlar T: Raúl Guzmán W: Wiktoria Pankiewicz Meksika
Polonya
R3 Estonya Ralf Aron Estonya Ralf Aron Estonya Ralf Aron talya Prema Güç Takm T: KolombiyaKevin Kanayet
W: PolonyaJulia Pankiewicz
5 R1 Adria Uluslararas Yar Pisti , Adria 6 Eylül Almanya David Beckmann Almanya David Beckmann Almanya David Beckmann Almanya Kfzteile24 Mucke Motor Sporlar T: KolombiyaKevin Kanayet
W: PolonyaJulia Pankiewicz
R2 Rusya Robert Shwartzman Rusya Robert Shwartzman Almanya Kfzteile24 Mucke Motor Sporlar T: RusyaYan Leon Shlom
R3 Rusya Robert Shwartzman Almanya David Beckmann Rusya Robert Shwartzman Almanya Kfzteile24 Mucke Motor Sporlar T: KolombiyaKevin Kanayet
W: PolonyaJulia Pankiewicz
6 R1 Autodromo Enzo e Dino Ferrari , Imola 19 Eylül Estonya Ralf Aron Birleik Krallk Lando Norris Estonya Ralf Aron talya Prema Güç Takm T: KolombiyaKevin Kanayet
W: bitirici yok
R2 20 Eylül Brezilya Giuliano Raucci Kolombiya Kevin Kanayet Malta Malta Formula Yar T: KolombiyaKevin Kanayet
W: PolonyaJulia Pankiewicz
R3 Estonya Ralf Aron Birleik Krallk Lando Norris Estonya Ralf Aron talya Prema Güç Takm T: KolombiyaKevin Kanayet
W: PolonyaJulia Pankiewicz
7 R1 Misano Dünya Pisti Marco Simoncelli , Misano 3 Ekim Rusya Robert Shwartzman Estonya Ralf Aron Estonya Ralf Aron talya Prema Güç Takm T: Raúl Guzman W: Julia Pankiewicz Meksika
Polonya
R2 Rusya Robert Shwartzman Rusya Robert Shwartzman Almanya Kfzteile24 Mucke Motor Sporlar T: Raúl Guzman W: Julia Pankiewicz Meksika
Polonya
R3 4 Ekim Rusya Robert Shwartzman Japonya marino sato Arjantin Marcos Siebert sviçre Jenzer Motor Sporlar T: Raúl Guzman W: Julia Pankiewicz Meksika
Polonya

ampiyona sralamas

Puanlar u ekilde verildi:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 FT FL
Yar 1, 3 25 18 15 12 10 8 6 4 2 1 5 1
2. yar 13 11 9 6 5 4 2 1 1

Sürücülerin puan durumu

konum sürücü VAL MNZ IMO1 KUPA ADR IMO2 YBS puan
R1 R2 R3 R1 R2 R3 R1 R2 R3 R1 R2 R3 R1 R2 R3 R1 R2 R3 R1 R2 R3
1 Estonya Ralf Aron 1 11 1 3 6 2 1 15 1 1 11 1 3 6 2 1 4 1 1 ret 20 331
2 Çin Guanyu Zhou 4 8 2 1 1 1 2 ret 2 6 5 6 2 15 3 3 5 5 8 20 13 223
3 Rusya Robert Shwartzman 3 5 22 2 ret 4 3 4 7 15 12 13 4 1 1 2 6 2 4 1 4 212
4 Almanya David Beckmann 10 1 5 4 2 ret 8 1 9 3 15 2 1 4 5 4 17 3 176
5 Arjantin Marcos Siebert ret ret ESK 10 7 9 6 2 4 8 1 3 13 7 6 18 19 7 14 8 1 112
6 talya Diego Bertonelli ret 24 10 14 11 16 10 8 10 9 3 5 ret 10 17 6 3 16 3 2 3 83
7 srail bar baru 9 2 11 5 4 6 5 3 8 7 4 17 19 17 10 23 12 17 7 6 16 83
8 Brezilya Joao Vieira 2 4 12 ret 3 5 9 ret 3 2 8 ret ret 8 12 ret ret DNS 10 11 DNS 81
9 sviçre Nico Rindlisbacher 5 23 14 ret DNS DNS 17 16 4 5 5 7 12 8 12 5 3 7 69
10 Japonya marino sato 7 7 9 13 9 8 4 ret 13 14 18 16 6 2 14 13 21 15 ret 4 5 62
11 Birleik Krallk Lando Norris ret 5 3 12 7 8 5 23 4 51
12 Venezuela Mauricio Baiz ret ret 4 24 24 11 17 14 14 5 6 9 7 3 16 15 9 14 9 13 9 48
13 Brezilya Giuliano Raucci ret 16 ret 8 ret 10 7 ret ret 4 10 7 ret 11 4 9 Kuzey Kore 9 17 19 21 45
14 Avustralya Alex Peroni 20 9 23 19 16 ret 14 7 ret 22 19 12 12 ret 11 8 2 6 2 18 15 43
15 Kolombiya Kevin Kanayet 6 6 7 17 ret 19 13 ret 19 11 14 11 10 ret 8 10 1 8 ret 12 17 41
16 sviçre Lucas Mauron 8 3 6 11 8 ret 23 9 6 13 9 15 8 13 13 17 13 21 13 7 10 37
17 Meksika Raul Guzman ret 15 8 ret 12 15 11 10 12 10 2 14 11 19 15 11 20 10 6 5 12 30
18 talya Matteo Desideri ret 13 3 6 ret 7 18 ret ret 18 20 22 29
19 talya Simone Cunati 16 ret 2 18
20 Almanya Mike Ortmann 7 21 14 ret ret 5 16
21 Çin Ye Yifei 15 ret 11 19 17 ret 14 ret 19 7 18 11 12 9 8 10
22 talya Riccardo Ponzio 13 17 15 16 13 13 21 17 21 20 22 ret ret ESK ESK 21 14 18 18 10 6 8
23 Rusya Yan Leon Shlom 12 12 13 ret 10 ret 12 5 ret 16 13 21 15 17 9 20 11 13 7
24 Almanya Arlind Hoti 12 23 12 16 6 ret 4
25 sviçre Moritz Müller-Crepon ret ret 15 9 9 21 14 7 ret 4
26 Almanya Tim Zimmermann 9 20 ret 2
28 Romanya Kikko Galbiati 14 19 16 23 15 ret 20 11 20 23 26 10 ret 16 18 19 22 20 11 15 11 1
29 Guatemala Ian Rodriguez 16 10 22 0
29 Avusturya Thomas Preining 19 10 ret 0
30 talya Mattia Ferrari 11 14 17 15 17 17 19 12 16 21 21 20 0
31 talya Federico Malvestiti 16 12 20 20 17 19 0
32 Polonya Wiktoria Pankiewicz 17 21 20 21 19 18 ret 13 22 24 23 19 20 ret 24 DNS DNS DNS 0
33 Polonya Julia Pankiewicz 16 22 21 22 22 ret 22 ret 18 25 24 18 18 ret 23 ret 16 19 15 14 14 0
34 Ekvador Fernando Madera Jr. 15 18 19 20 18 ret ret 16 17 ret 25 ret 17 14 22 22 15 ret 0
35 Bahreyn Ali El Halife 18 20 18 18 14 ret 0
36 talya Riccardo Pollastri 19 16 18 0
F4 Kadn Kupas
1 Polonya Julia Pankiewicz 16 22 21 22 22 ret 22 ret 18 25 24 18 18 ret 23 ret 16 19 15 14 14 343
2 Polonya Wiktoria Pankiewicz 17 21 20 21 19 18 ret 13 22 24 23 19 20 ret 24 DNS DNS DNS 231
F4 Kupas
1 Kolombiya Kevin Kanayet 6 6 7 17 ret 19 13 ret 19 11 14 11 10 ret 8 10 1 8 ret 12 17 337
2 Meksika Raul Guzman ret 15 8 ret 12 15 11 10 12 10 2 14 11 19 15 11 20 10 6 5 12 309
3 Rusya Yan Leon Shlom 12 12 13 ret 10 ret 12 5 ret 16 13 21 15 17 9 20 11 13 214
4 Almanya Mike Ortmann 7 21 14 ret ret 5 84
5 talya Riccardo Pollastri 19 16 18 42
6 Avusturya Thomas Preining 19 10 ret 26
konum sürücü R1 R2 R3 R1 R2 R3 R1 R2 R3 R1 R2 R3 R1 R2 R3 R1 R2 R3 R1 R2 R3 puan
VAL MNZ IMO1 KUPA ADR IMO2 YBS
Renk Sonuç
Altn kazanan
Gümü 2. sra
Bronz 3. sra
Yeil Puan biti
Mavi Puansz biti
Snflandrlmam biti (NC)
Mor Emekli (Emek)
krmz Kalifiye olmad (DNQ)
Ön yeterlilik kazanmad (DNPQ)
Siyah Diskalifiye (DSQ)
Beyaz Balamad (DNS)
Geri çekildi (WD)
Yar iptal edildi (C)
Boluk Uygulama yapmadm (DNP)
Gelmedi (DNA)
Hariç tutulan (EX)

Kaln   Kutup
talik   En Hzl Tur
Bitirmedi, ancak snflandrld

Takmlarn ampiyonluu

konum Takm Puan
1 talya Prema Güç Takm 339
2 Almanya Kfzteile24 Mücke Motor Sporlar 304
3 sviçre Jenzer Motor Sporlar 170
4 talya Antonelli Motor Sporlar 119
5 talya Vincenzo Sospiri Yar 97
6 srail srail F4 83
7 sviçre RB Yar 80
8 Malta Malta Formula Yar 71
9 talya Torino Squadra Korsesi 40
10 talya Teramo Yar Takm 8

Referanslar

D balantlar

Opiniones de nuestros usuarios

Isak Akkuş

Dil eski görünüyor, ancak bilgiler güvenilir ve genel olarak 2015 talya F4 ampiyonas hakkında yazılan her şey çok fazla güven veriyor.

Nazik Eroğlu

2015 talya F4 ampiyonas ile ilgili bu makale dikkatimi çekti, kelimelerin ne kadar iyi ölçüldüğünü merak ediyorum, sanki...zarif.

Serkan Gök

Bu makaleyi 2015 talya F4 ampiyonas ve tüm sayfada harika bir keşif. Doğrudan favorilere gidiyor.