2015 UCI Avrupa Turu



İnsanoğlunun 2015 UCI Avrupa Turu ile ilgili yüzyıllardır biriktirdiği tüm bilgiler artık internette mevcut ve biz de sizin için en erişilebilir şekilde derledik ve sipariş verdik. 2015 UCI Avrupa Turu ile ilgili bilmek istediğiniz her şeye hızlı ve verimli bir şekilde erişebilmenizi istiyoruz; deneyiminizin hoş olduğunu ve 2015 UCI Avrupa Turu ile ilgili aradığınız bilgiyi gerçekten bulduğunuzu hissettiğinizi.

Hedeflerimize ulaşmak için yalnızca 2015 UCI Avrupa Turu hakkında en güncel, anlaşılır ve doğru bilgileri elde etmek için değil, aynı zamanda tasarımın, okunaklılığın, yükleme hızının ve kullanılabilirliğinin sağlanmasına da büyük özen gösterdik. sayfa mümkün olduğunca keyifli olsun, böylece başka hiçbir şey için endişelenmenize gerek kalmadan temel konulara odaklanabilir, 2015 UCI Avrupa Turu ile ilgili mevcut tüm veri ve bilgileri bilebilirsiniz, biz zaten sizin için hallettik. Umarız amacımıza ulaşmışızdır ve 2015 UCI Avrupa Turu ile ilgili istediğiniz bilgileri bulmuşsunuzdur. Bu nedenle, sizi memnuniyetle karşılıyoruz ve scientiatr.com kullanma deneyiminin keyfini çıkarmaya devam etmenizi öneririz.


2015 UCI Avrupa Turu
Onbirinci basks UCI Avrupa Turu
Detaylar
Tarih 29 Ocak 2015 25 Ekim 2015 ( 2015-01-29 )
Konum Avrupa
yarlar Yaklak 300+
ampiyonlar
Bireysel ampiyon  Nacer Bouhanni  ( FRA ) ( Cofidis )
Takmlarn ampiyonu Topsport Vlaanderen-Baloise
uluslarn ampiyonu  Belçika

2015 UCI Avrupa Tur on birinci sezonu oldu UCI Avrupa Tur . 2015 sezonu 29 Ocak 2015 tarihinde Trofeo Santanyí-Ses Salines-Campos ile balad ve 25 Ekim 2015 tarihinde Ege Turu ile sona erdi .

Önceki yarlarn kümülatif sonuçlarna göre puan lideri, UCI Europe Tour bisiklet formasn giyiyor. 2014 UCI Avrupa Turu'nun son ampiyonu Belçikal Tom Van Asbroeck .

Sezon boyunca, etap yarlarndaki etaplarn en iyi derecelerine ve etap yarlarnn ve bir günlük etkinliklerin her birinin nihai genel klasman sralamalarna puan verilir. Bir yarn kalitesi ve karmakl, en iyi bitirenlere kaç puan verileceini de belirler, bir yarn UCI derecesi ne kadar yüksekse, o kadar fazla puan verilir.

UCI derecelendirme aadaki gibi en yüksekten en düüe unlardr:

  • Çok günlü etkinlikler: 2.HC, 2.1 ve 2.2
  • Bir günlük etkinlikler: 1.HC, 1.1 ve 1.2

Olaylar

Ocak

Tarih Yar Ad Konum UCI Derecelendirmesi kazanan Takm Referans
29 Ocak Trofeo Santanyí  ispanya 1.1  Matteo Pelucchi  ( ITA ) IAM Bisiklete binme
30 Ocak Trofeo Andratx  ispanya 1.1  Steve Cummings  ( GBR ) MTN-Khubeka
31 Ocak Trofeo Serra de Tramuntana  ispanya 1.1  Alejandro Valverde  ( ESP ) Movistar Ekibi

ubat

Tarih Yar Ad Konum UCI Derecelendirmesi kazanan Takm Referans
1 ubat Trofeo Playa de Palma  ispanya 1.1  Matteo Pelucchi  ( ITA ) IAM Bisiklete binme
1 ubat GP Cycliste la Marseillaise  Fransa 1.1  Pim Ligthart  ( NED ) Loto-Soudal
4-8 ubat Étoile de Bessèges  Fransa 2.1  Bob Jungels  ( LÜX ) Trek Fabrika Yar
8 ubat GP Costa degli Etruschi  talya 1.1  Manuel Belletti  ( ITA ) Güneydou Profesyonel Bisiklet
14 ubat Vuelta ve Murcia  ispanya 1.1  Rein Taaramäe  ( EST ) Astana
15 ubat Clasica de Almería  ispanya 1.1  Mark Cavendish  ( GBR ) EtixxHzl Adm
15 ubat GP Laguna  Hrvatistan 1.2  Michael Gogl  ( AUT ) Felbermayr-Simplon Wels
1822 ubat Vuelta ve Endülüs  ispanya 2.1  Chris Froome  ( GBR ) Takm Gökyüzü
1822 ubat Volta ve Algarve  Portekiz 2.1  Geraint Thomas  ( GBR ) Takm Gökyüzü
19 ubat Trofeo Laigueglia  talya 1.HC  Davide Cimolai  ( ITA ) Lampre-Merida
2122 ubat Tour du Haut Var  Fransa 2.1  Ben Gastauer  ( LÜX ) AG2R La Mondiale
28 ubat Omloop Het Nieuwsblad  Belçika 1.HC  Ian Stannard  ( GBR ) Takm Gökyüzü
28 ubat Klasik Sud-Ardèche  Fransa 1.1  Eduardo Sepulveda  ( ARG ) BretagneSéché Çevresi
28 ubat Ster van Zwolle  Hollanda 1.2  Elmar Reinders  ( NED ) Bisiklet Takm Jo Piels

Mart

Tarih Yar Ad Konum UCI Derecelendirmesi kazanan Takm Referans
1 Mart Gran Premio di Lugano   sviçre 1.HC  Niccolò Bonifazio  ( ITA ) Lampre-Merida
1 Mart KuurneBrükselKuurne  Belçika 1.1  Mark Cavendish  ( GBR ) EtixxHzl Adm
1 Mart La Drôme Klasik  Fransa 1.1  Samuel Dumoulin  ( FRA ) AG2R La Mondiale
1 Mart Klasik Loulé  Portekiz 1.2  Michael Woods  ( CAN ) Optum-Kelly Fayda Stratejileri
1 Mart GP zola  Slovenya 1.2  Gregor Mühlberger  ( AUT ) Felbermayr-Simplon Wels
4 Mart Le Samyn  Belçika 1.1  Kris Boeckmans  ( BEL ) Loto-Soudal
4 Mart Trofej Umag  Hrvatistan 1.2  Marko Kump  ( SLO ) Adria Mobil
6-8 Mart Driedaagse van West-Vlaanderen  Belçika 2.1  Yves Lampaert  ( BEL ) EtixxHzl Adm
7 Mart Strade Bianche  talya 1.HC  Zdenk tybar  ( ÇEK ) EtixxHzl Adm
7 Mart Porec Kupas  Hrvatistan 1.2  Marko Kump  ( SLO ) Adria Mobil
7-8 Mart GP Internacional do Guadiana  Portekiz 2.2  Jordi Simon  ( ESP ) Ekvador Takm
8 Mart Dorpenomloop Rucfen  Hollanda 1.2  Floris Gerts  ( NED ) BMC Gelitirme Ekibi
12-15 Mart Istria Bahar Kupas  Hrvatistan 2.2  Markus Eibegger  ( AUT ) Sinerji Bakü
14 Mart Ronde van Drenthe  Hollanda 1.1  Edward Theuns  ( BEL ) Topsport Vlaanderen-Baloise
15 Mart Cüceler kap Drenthe  Hollanda 1.1  Manuel Belletti  ( ITA ) Güneydou Profesyonel Bisiklet
15 Mart Paris-Troyes  Fransa 1.2  David Menut  ( FRA ) Auber 93
15 Mart Kattekocular  Belçika 1.2  Baptiste Planckaert  ( BEL ) Roubaix-Lille Metropolü
15 Mart Omloop van het Waasland  Belçika 1.2  Geert van der Weijst  ( NED ) Takm3M
17 Mart Soçi Kupas  Rusya 1.2  Uladzimir Harakhavik  ( BLR ) Beyaz Rusya (milli takm)
18 Mart Nokere Koerse  Belçika 1.1  Kris Boeckmans  ( BEL ) Loto-Soudal
18 Mart Soçi Belediye Bakan Grand Prix'si  Rusya 1.2  Sergey Firsanov  ( RUS ) Rus Velo
19 Mart Gran Premio Nobili Rubinetterie  talya 1.HC  Giacomo Nizzolo  ( ITA ) Trek Fabrika Yar
1922 Mart Soçi Grand Prix'si  Rusya 2.2  Alexander Foliforov  ( RUS ) Rus Velo
20 Mart Handzame Klasik  Belçika 1.1  Gianni Meersman  ( BEL ) EtixxHzl Adm
21 Mart Ronde van Zeeland  Hollanda 1.1  Iljo Keisse  ( BEL ) EtixxHzl Adm
21 Mart Klasik Loire Atlantique  Fransa 1.1  Alexis Gougeard  ( FRA ) AG2R La Mondiale
2122 Mart GP Sudoeste ve Costa Vicentina  Portekiz 2.2  Ruben Guerreiro  ( POR ) Axeon Bisiklet Takm
22 Mart Cholet-Pays de Loire  Fransa 1.1  Pierrick Fédrigo  ( FRA ) BretagneSéché Çevresi
2329 Mart Normandiya Turu  Fransa 2.2  Dimitri Claeys  ( BEL ) Verandalar Willems
24-27 Mart Çanakkale Turu  Türkiye 2.2  Ahmet Akdilek  ( TUR ) Torku ekerspor
25 Mart Cüceler kaps Vlaanderen  Belçika 1.HC  Jelle Wallays  ( BEL ) Topsport Vlaanderen-Baloise
2529 Mart Volta ve Alentejo  Portekiz 2.2  Pawel Bernas  ( POL ) Aktif Jet
26 Mart Klasik Korsika  Fransa 1.1  Thomas Boudat  ( FRA ) Europcar Takm
26-29 Mart Settimana Internazionale di Coppi ve Bartali  talya 2.1  Louis Meintjes  ( RSA ) MTN-Khubeka
2829 Mart Critérium Uluslararas  Fransa 2.HC  Jean-Christophe Peraud  ( FRA ) AG2R La Mondiale
31 Mart-2 Nisan De Panne'nin Üç Günü  Belçika 2.HC  Alexander Kristoff  ( NOR ) Katusha Takm

Nisan

Tarih Yar Ad Konum UCI Derecelendirmesi kazanan Takm Referans
1 Nisan Krasnodar-Anapa  Rusya 1.2  Andrey Süleymannikov  ( RUS ) Rus Velo
2-5 Nisan Kuban Turu  Rusya 2.2  Dmitry Samokhvalov  ( RUS ) Itera-Katua
3 Nisan Güzergah Adélie  Fransa 1.1  Romain Feillu  ( FRA ) BretagneSéché Çevresi
36 Nisan Triptyque des Monts ve Châteaux  Belçika 2.2  Lilian Calmejane  ( FRA ) Vendee U
4 Nisan Volta Limburg Klasik  Hollanda 1.1  Stefan Küng  ( SUI ) BMC Yar Takm
4 Nisan GP Miguel Indurain  ispanya 1.1  Angel Vicioso  ( ESP ) Katusha Takm
5 Nisan Vuelta ve La Rioja  ispanya 1.1  Caleb Ewan  ( Avustralya ) Orica-GreenEDGE
5 Nisan Paris-Camembert  Fransa 1.1  Julien Loubet  ( FRA ) Marsilya Takm 13 KTM
5 Nisan GP Adria Mobil  Slovenya 1.2  Marko Kump  ( SLO ) Adria Mobil
5 Nisan Trofeo PIVA  talya 1.2U  Felix Großschartner  ( AUT ) Felbermayr-Simplon Wels
6 Nisan Giro del Belvedere  talya 1.2U  Andrea Vendrame  ( ITA ) Zalf-Euromobil-Désirée-Fior
7-10 Nisan Devre de la Sarthe  Fransa 2.1  Ramunas Navardauskas  ( LTU ) Cannondale-Garmin
8 Nisan Scheldeprijler  Belçika 1.HC  Alexander Kristoff  ( NOR ) Katusha Takm
9-12 Nisan Mersin Turu  Türkiye 2.2  Oleksandr Polivoda  ( UKR ) Kolss BDC Takm
10-12 Nisan Ardennes Devresi  Fransa 2.2  Evaldas ikeviius  ( LTU ) Marsilya Takm 13 KTM
11 Nisan Trofeo Edil C  talya 1.2  Francesco Reda  ( ITA ) Takm Fikir 2010 ASD
11 Nisan Ronde Van Vlaanderen Beloften  Belçika 1.Kupa  Alexander Edmondson  ( AUS ) Avustralya (milli takm)
12 Nisan Klasik Primavera  ispanya 1.1  José Herrada  ( ESP ) Movistar Ekibi
15 Nisan Brabantse Pijl  Belçika 1.HC  Ben Hermans  ( BEL ) BMC Yar Takm
15 Nisan MaykopUlyapMaykop  Rusya 1.2  Ivan Balykin  ( RUS ) Rus Velo
15 Nisan La Cote Picarde  Fransa 1.Kupa  Simone Consonni  ( ITA ) talya (milli takm)
15-19 Nisan Tur du Loir-et-Cher  Fransa 2.2  Romain Cardis  ( FRA ) Vendee U
16 Nisan Grand Prix de Denain  Fransa 1.1  Nacer Bouhanni  ( FRA ) cofidis
16-19 Nisan Adigey Grand Prix'si  Rusya 2.2  Sergey Firsanov  ( RUS ) Rus Velo
17-18 Nisan ZLM Turu  Hollanda 2.Kupa  Søren Kragh Andersen  ( DEN ) Danimarka (milli takm)
17-19 Nisan Vuelta ve Castilla ve Leon  ispanya 2.1  Pierre Rolland  ( FRA ) Europcar Takm
18 Nisan Tour du Finistère  Fransa 1.1  Tim De Troyer  ( BEL ) Sirk Wanty Gobert
18 Nisan Arno Wallaard Ant  Hollanda 1.2  Jasper Bovenhuis  ( NED ) SEG Yar
18 Nisan Belgrad Banjaluka I  Srbistan 1.2  Marko Kump  ( SLO ) Adria Mobil
18 Nisan LiègeBastogneLiège Espoirs  Belçika 1.2U  Guillaume Martin  ( FRA ) Fransa (milli takm)
19 Nisan Tro-Bro Leon  Fransa 1.1  Alexandre Geniez  ( FRA ) FDJ
19 Nisan Ronde van Noord-Hollanda  Hollanda 1.2  Johim Ariesen  ( NED ) Metec-TKH Bisiklet Takm p/b Mantel
19 Nisan Belgrad Banjaluka II  Bosna Hersek 1.2  Andi Bajc  ( SLO ) Amplatz-BMC
21-24 Nisan Giro del Trentino  talya 2.HC  Richie Porte  ( AUS ) Takm Gökyüzü
2226 Nisan Hrvatistan Turu  Hrvatistan 2.1  Maciej Paterski  ( POL ) CCC-Sprandi-Polkowice
25 Nisan Zuid Oost Drenthe Klasik  Hollanda 1.2  Jeff Vermeulen  ( NED ) Bisiklet Takm Jo Piels
25 Nisan Gran Premio della Liberazione  talya 1.2U  Lucas Gaday  ( ARG ) Unieuro-Wilier
25 Nisan1 Mays Bretagne Bisiklet Turu  Fransa 2.2  Sébastien Delfosse  ( BEL ) Valoni-Brüksel
26 Nisan La Roue Tourangelle  Fransa 1.1  Lorenzo Manzin  ( FRA ) FDJ
26 Nisan Giro dell'Appennino  talya 1.1  Ömer Krlgan  ( ESP ) Caja Krsal-Seguros RGA
26 Nisan Rutland-Melton Klasik  Birleik Krallk 1.2  Steele Von Hoff  ( Avustralya ) NFTO
26 Nisan Paris-Mantes-en-Yvelines  Fransa 1.2  Nicolas Baldo  ( FRA ) Vorarlberg Takm
26 Nisan3 Mays Cumhurbakanl Türkiye Bisiklet Turu  Türkiye 2.HC  Kristijan urasek  ( CRO ) Lampre-Merida
28 Nisan3 Mays Karpat Kurye Yar  Polonya 2.2U  Tim Ariesen  ( NED ) Bisiklet Takm Jo Piels

Mays

Tarih Yar Ad Konum UCI Derecelendirmesi kazanan Takm Referans
1-3 Mays Yorkshire Turu  Birleik Krallk 2.1  Lars Petter Nordhaug  ( NOR ) Takm Gökyüzü
1 Mays Moskova Kupas  Rusya 1.2  Sergiy Lagkuti  ( UKR ) Kolss BDC Takm
1 Mays Memoria Andrzeja Trochanowskiego  Polonya 1.2  Mateusz Nowak  ( POL ) Hakimiyet Spor
1 Mays Hedef Senin  Danimarka 1.2  Oscar Landa  ( NOR ) Team Coop-Øster Hus
2-3 Mays Vuelta ve Asturias  ispanya 2.1  Igor Anton  ( ESP ) Movistar Ekibi
2 Mays Ronde van Overijssel  Hollanda 1.2  Jeff Vermeulen  ( NED ) Bisiklet Takm Jo Piels
2 Mays Ant Oleg Dyachenko  Rusya 1.2  Mykhaylo Kononenko  ( UKR ) Kolss BDC Takm
2 Mays Memoria Romana Siemiskiego  Polonya 1.2  Alois Kakovski  ( CZE ) Whirlpool-Yazar
2 Mays Himmerland Rundt  Danimarka 1.2  Wim Strotinga  ( NED ) Parkhotel Valkenburg
3 Mays Moskova Grand Prix'si  Rusya 1.2  Siarhei Papok  ( BLR ) Minsk Bisiklet Kulübü
3 Mays Porto del Porto  talya 1.2  Riccardo Minali  ( ITA ) Takm Kol Paketi
3 Mays GP de la Somme  Fransa 1.1  Quentin Jauregui  ( FRA ) AG2R La Mondiale
3 Mays Skive-Løbet  Danimarka 1.2  Alexander Kamp  ( DEN ) Takm ColoHzl
5-9 Mays Moskova'nn Be Yüzüü  Rusya 2.2  Oleksandr Polivoda  ( UKR ) Kolss BDC Takm
6-10 Mays Dunkirk'in Dört Günü  Fransa 2.HC  Ignatas Konovalovas  ( LIT ) Marsilya Takm 13 KTM
6-10 Mays Azerbaycan Turu  Azerbaycan 2.1  Primoz Rogli  ( SLO ) Adria Mobil
6-9 Mays Szlakiem Grodów Piastowskich  Polonya 2.1  Pawel Bernas  ( POL ) Aktif Jet
9-10 Mays Vuelta a la Comunidad de Madrid  ispanya 2.1  Evgeny Shalunov  ( RUS ) Lokosfenks
9 Mays Bern Turu   sviçre 1.2  Tom Bohli  ( SUI ) BMC Gelitirme Ekibi
9 Mays skandinav Irk  sveç 1.2  Nicolai Brochner  ( DEN ) Riwal Platformu
9 Mays Hadeland GP  Norveç 1.2  Søren Kragh Andersen  ( DEN ) TreFor-Mavi Su Takm
10 Mays flèche Ardennaise  Belçika 1.2  Loïc Vliegen  ( BEL ) BMC Gelitirme Ekibi
10 Mays Trofeo Città di San Vendemiano  talya 1.2U  Gianni Moscon  ( ITA ) Zalf-Euromobil-Désirée-Fior
10 Mays Ringerike GP  Norveç 1.2  Asbjørn Andersen  ( DEN ) TreFor-Mavi Su Takm
10 Mays GP de la ville de Nogent-sur-Oise  Fransa 1.2  Robin Stenuit  ( BEL ) Veranklasik-Ekoi
12-17 Mays Olympia'nn Turu  Hollanda 2.2  Jetse Bol  ( NED ) Bisiklet takm de Rijke
13-17 Mays Bayern-Rundfahrt  Almanya 2.HC  Alex Dowsett  ( GBR ) Movistar Ekibi
13-17 Mays Fleche du Sud  Lüksemburg 2.2  Víctor de la Parte  ( ESP ) Vorarlberg Takm
14-17 Mays Rhône-Alpes Isère Turu  Fransa 2.2  Sam Oomen  ( NED ) Rabobank Gelitirme Ekibi
14-16 Mays Berlin Turu  Almanya 2.2U  Steven Lammertink  ( NED ) SEG Yar
15-17 Mays Picardie Turu  Fransa 2.1  Kris Boeckmans  ( BEL ) Loto-Soudal
16-19 Mays Karadeniz Turu  Türkiye 2.2  Tomasz Marczyski  ( POL ) Torku ekerspor
16 Mays GP Çek Cumhuriyeti  Çek Cumhuriyeti 1.2  Pawel Bernas  ( POL ) ActiveJet Ekibi
17-24 Mays Bir Post Rás  rlanda 2.2  Lukas Pöstlberger  ( AUT ) Tirol Bisiklet Takm
17 Mays GP Industrie del Marmo  talya 1.2  Gianmarco Di Francesco  ( ITA ) MG.K Vis-Vega
17 Mays Grand Prix Kritik  Belçika 1.2  Jelle Wallays  ( BEL ) Topsport Vlaanderen-Baloise
17 Mays GP Polski Via Odra  Polonya 1.2  Bartosz Warcho  ( POL ) Bisiklet Akademisi
20-24 Mays Batyk-Karkonosze Turu  Polonya 2.2  Leszek Pluciski  ( POL ) CCC-Sprandi-Polkowice
20-24 Mays Norveç Turu  Norveç 2.HC  Jesper Hansen  ( DEN ) Tinkoff-Sakson
2124 Mays Ronde de l'Isard  Fransa 2.2U  Simone Petilli  ( ITA ) Unieuro-Wilier
22-24 Mays Paris-Arras Turu  Fransa 2.2  Joeri Calleeuw  ( BEL ) Verandalar Willems
23 Mays GP Macaristan  Macaristan 1.2  Alois Kakovski  ( CZE ) Whirlpool-Yazar
23-24 Mays Dünya Limanlar Klasik  Belçika Hollanda
 
2.1  Kris Boeckmans  ( BEL ) Loto-Soudal
24 Mays GP Slovakya  Slovakya 1.2  Alois Kakovski  ( CZE ) Whirlpool-Yazar
2731 Mays Fiyortlar Turu  Norveç 2.1  Marco Haller  ( AUT ) Katusha Takm
2731 Mays Belçika Turu  Belçika 2.HC  Greg Van Avermaet  ( BEL ) BMC Yar Takm
2931 Mays Kurs de la Paix U-23  Çek Cumhuriyeti 2.Kupa  Gregor Mühlberger  ( AUT ) Felbermayr-Simplon Wels
29-30 Mays Estonya Turu  Estonya 2.1  Martin Laas  ( EST ) Estonya (milli takm)
2931 Mays Gironde Turu  Fransa 2.2  Stephane Poulhies  ( FRA ) Oksitan Döngüsü Oluumu
29 Mays Bar için Yar Horizon Park  Ukrayna 1.2  Sergiy Lagkuti  ( UKR ) Kolss BDC Takm
30 Mays Yar Horizon Park Maidan  Ukrayna 1.2  Oleksandr Polivoda  ( UKR ) Kolss BDC Takm
30 Mays GP de Plumelec-Morbihan  Fransa 1.1  Alexis Vuillermoz  ( FRA ) AG2R La Mondiale
31 Mays Yar Horizon Park Klasik  Ukrayna 1.2  Mykhaylo Kononenko  ( UKR ) Kolss BDC Takm
31 Mays Bukleler de l'Aulne  Fransa 1.1  Alo Jakin  ( EST ) Auber 93
31 Mays Paris-Roubaix Espoirs  Fransa 1.2U  Lukas Spengler  ( SUI ) BMC Gelitirme Ekibi
31 Mays Veloton Berlin  Almanya 1.1  Ramon Sinkeldam  ( NED ) Takm Devi-Alpecin

Haziran

Tarih Yar Ad Konum UCI Derecelendirmesi kazanan Takm Referans
2 Haziran Trofeo Alcide Degasperi  talya 1.2  Alberto Cecchin  ( ITA ) Roth-Skoda
37 Haziran Lüksemburg Turu  Lüksemburg 2.HC  Linus Gerdemann  ( AL ) Cult Energy Pro Bisiklete binme
47 Haziran Bukleler de la Mayenne  Fransa 2.1  Anthony Turgis  ( FRA ) cofidis
6 Haziran Vinnitsa Grand Prix'si  Ukrayna 1.2  Vitaliy Buts  ( UKR ) Kolss BDC Takm
7 Haziran Coppa della Pace  talya 1.2  Simone Velasco  ( ITA ) Zalf-Euromobil-Désirée-Fior
7 Haziran Memorial Van Coningsloo  Belçika 1.2  Robin Stenuit  ( BEL ) Veranklasik-Ekoi
7 Haziran ISD Grand Prix'si  Ukrayna 1.2  Andriy Khripta  ( UKR ) Kiev Bakent Yar
10-13 Haziran Ankara Turu  Türkiye 2.2  Nazm Bakrc  ( TUR ) Torku ekerspor
10-14 Haziran Slovakya Gezisi  Slovakya 2.2  Davide Vigano  ( ITA ) Takm Fikir 2010 ASD
11-14 Haziran Ronde de l'Oise  Fransa 2.2  Josh Edmondson  ( GBR ) Zincir Sonras Reaksiyon
11 Haziran GP du kanton d'Argovie   sviçre 1.HC  Alexander Kristoff  ( NOR ) Katusha Takm
12-14 Haziran Maopolska Turu  Polonya 2.2  Marko Kump  ( SLO ) Adria Mobil
13 Haziran GP Horsens  Danimarka 1.2  Alexander Kamp  ( DEN ) ColoHzl
14 Haziran Ronde van Limburg  Belçika 1.1  Björn Leukemans  ( BEL ) Wanty-Grup Gobert
14 Haziran Grand Prix Saraybosna  Bosna Hersek 1.2  Gaper Katranik  ( SLO ) Sava Kranj
14 Haziran Rund um Köln  Almanya 1.1  Tom Boonen  ( BEL ) EtixxHzl Adm
14 Haziran Raiffeisen Grand Prix'si  Avusturya 1.2  Gregor Mühlberger  ( AUT ) Felbermayr-Simplon Wels
14 Haziran Velothon Galler  Birleik Krallk 1.1  Martin Mortensen  ( DEN ) Cult Energy Pro Bisiklete binme
14 Haziran Fyen Rundt  Danimarka 1.2  Andreas Vangstad  ( NOR ) Team Sparebanken Sør
1721 Haziran Ster ZLM Toer  Hollanda 2.1  André Greipel  ( ALMAN ) Loto-Soudal
18-21 Haziran Srbistan Turu  Srbistan 2.2  Ivan Savitskiy  ( RUS ) Rus Velo
18-21 Haziran Slovenya Turu  Slovenya 2.1  Primoz Rogli  ( SLO ) Adria Mobil
18-21 Haziran Oberösterreichrundfahrt  Avusturya 2.2  Gregor Mühlberger  ( AUT ) Felbermayr-Simplon Wels
18-21 Haziran Güzergah du Sud  Fransa 2.1  Alberto Contador  ( ESP ) Tinkoff-Sakson
18-21 Haziran Tur des Pays de Savoie  Fransa 2.2  David Belda  ( ESP ) Burgos BH
20 Haziran Korona Kocich Gor  Polonya 1.2  Frantiek Sisr  ( ÇEK ) Takm Dukla Praha
21 Haziran Beaumont Kupas  Birleik Krallk 1.2  Christopher Latham  ( GBR ) Büyük Britanya (milli takm)
21 Haziran Wallonie Devresi  Belçika 1.2  Stef Van Zummeren  ( BEL ) Verandalar Willems
21 Haziran Ant Grundmanna Wizowskiego  Polonya 1.2  Adam Stachowiak  ( POL ) Kolss BDC Takm
24 Haziran Uluslararas Wielertrofee Jong Maar Moedig  Belçika 1.2  Dimitri Claeys  ( BEL ) Verandalar Willems
24 Haziran Halle-Ingooigem  Belçika 1.1  Nacer Bouhanni  ( FRA ) cofidis

Temmuz

Tarih Yar Ad Konum UCI Derecelendirmesi kazanan Takm Referans
1-5 Temmuz Sibiu Bisiklet Turu  Romanya 2.1  Mauro Finetto  ( ITA ) Güneydou Profesyonel Bisiklet
1-4 Temmuz Course de la Solidarité Olympique  Polonya 2.2  Johim Ariesen  ( NED ) Metec-TKH Bisiklet Takm p/b Mantel
4-12 Temmuz Österreich Rundfahrt  Avusturya 2.HC  Víctor de la Parte  ( ESP ) Vorarlberg Takm
4 Temmuz Grand Prix Minsk  Belarus 1.2  Siarhei Papok  ( BLR ) Minsk Bisiklet Kulübü
4 Temmuz Omloop Het Nieuwsblad U23  Belçika 1.2  Floris Gerts  ( NED ) BMC Gelitirme Ekibi
5 Temmuz Paris-Chauny  Fransa 1.2  Maxime Vantomme  ( BEL ) Roubaix-Lille Metropolü
5 Temmuz Minsk Kupas  Belarus 1.2  Oleksandr Golovash  ( UKR ) Kolss BDC Takm
9-12 Temmuz Trofeu Joaquim Agostinho  Portekiz 2.2  João Benta  ( POR ) LouletanoRay Sadece Enerji
12 Temmuz Giro del Medio Brenta  talya 1.2  Michele Gazzara  ( ITA ) MG.Kvis-Vega
14-19 Temmuz Giro della Valle d'Aosta  talya 2.2U  Robert Gücü  ( AUS ) Avustralya (milli takm)
16-19 Temmuz Volta ve Portekiz Futuro yapyor  Portekiz 2.2U  Julen Amezqueta  ( ESP ) Baque-Campos
19 Temmuz Trofeo Matteotti  talya 1.1  Evgeny Shalunov  ( RUS ) Lokosfenks
19 Temmuz Cüceler kaps de Vlaamse Ardennen  Belçika 1.2  Stijn Çelikleri  ( BEL ) Topsport Vlaanderen-Baloise
22 Temmuz Grand Prix Pino Cerami  Belçika 1.1  Philippe Gilbert  ( BEL ) BMC Yar Takm
24-26 Temmuz Podlasie Turu  Polonya 2.2  Andriy Vasylyuk  ( UKR ) Kolss BDC Takm
2529 Temmuz Wallonie Turu  Belçika 2.HC  Niki Terpstra  ( NED ) EtixxHzl Adm
25 Temmuz Prueba Villafranca de Ordizia  ispanya 1.1  Angel Madrazo  ( ESP ) Caja Krsal-Seguros RGA
26 Temmuz GP Ville de Perenchies  Fransa 1.2  Dimitri Claeys  ( BEL ) Verandalar Willems
26 Temmuz Coppa dei Laghi - Trofeo Almar  talya 1.Kupa  Gianni Moscon  ( ITA ) italya milli takm
28 Temmuz1 Austos Dookola Mazowsza  Polonya 2.2  Grzegorz Stpniak  ( POL ) CCC-Sprandi-Polkowice
29 Tem9 Austos Volta ve Portekiz  Portekiz 2.1  Gustavo César Veloso  ( ESP ) W52Quinta da Lixa
29 Tem2 Austos Alsas Turu  Fransa 2.2  Vegard Stake Laengen  ( NOR ) Takm Jokeri
31 Tem9 Au Guadelupe Turu  Fransa 2.2  Boris Carene  ( FRA ) Baie Mahault
31 Temmuz Getxo devresi  ispanya 1.1  Nacer Bouhanni  ( FRA ) cofidis

Austos

Tarih Yar Ad Konum UCI Derecelendirmesi kazanan Takm Referans
1-3 Austos Kreiz Breizh Elitleri  Fransa 2.2  Austos Jensen  ( NOR ) Team Coop-Øster Hus
1 Austos Odessa Grand Prix'si 1  Ukrayna 1.2  Oleksandr Polivoda  ( UKR ) Kolss BDC Takm
2 Austos Trofeo Bastianelli  talya 1.2  Michele Gazzara  ( ITA ) MG.Kvis-Vega
2 Austos RideLondonSurrey Classic  Birleik Krallk 1.HC  Jempy Drucker  ( LÜX ) BMC Yar Takm
2 Austos polinormand  Fransa 1.1  Oliver Naesen  ( BEL ) Topsport Vlaanderen-Baloise
2 Austos Odessa Grand Prix'si 2  Ukrayna 1.2  Vitaliy Buts  ( UKR ) Kolss BDC Takm
4-9 Austos Hongrie Turu  Macaristan 2.2  Tom Thill  ( LÜX ) Differdange-Losch
4-8 Austos Vuelta ve Burgos  ispanya 2.HC  Rein Taaramäe  ( EST ) Astana
4-8 Austos Danimarka Rundt  Danimarka 2.HC  Christopher Juul-Jensen  ( DEN ) Tinkoff-Sakson
6-8 Austos Szeklerland Turu  Romanya 2.2  Clemens Fankhauser  ( AUT ) Hrinkow Advarics Bisiklet Takm
7 Austos Avrupa Yol ampiyonas   Zamana Kar  Estonya CC  Steven Lammertink  ( NED ) Hollanda (milli takm)
8 Austos Memorial Henryka asaka  Polonya 1.2  Alois Kakovski  ( CZE ) Whirlpool-Yazar
9 Austos Avrupa Yol ampiyonas   Yol Yar  Estonya CC  Erik Baka  ( SVK ) Slovakya (milli takm)
9 Austos GP di Poggiana  talya 1.2U  Stefano Nardelli  ( ITA ) Unieuro-Wilier
9 Austos Puchar Uzdrowisk Karpackich  Polonya 1.2  Adrian Honkisz  ( POL ) CCC-Sprandi-Polkowice
9 Austos Anvers Havenpijl  Belçika 1.2  Aidis Kruopis  ( LTU ) Zincir Sonras Reaksiyon
1115 Austos Tur de l'Ain  Fransa 2.1  Alexandre Geniez  ( FRA ) FDJ
13-16 Austos Norveç'in Arktik Yar  Norveç 2.HC  Rein Taaramäe  ( EST ) Astana
13-16 Austos Çek Bisiklet Turu  Çek Cumhuriyeti 2.1  Petr Vako  ( ÇEK ) EtixxHzl Adm
16 Austos GP Capodarco  talya 1.2  Riccardo Donato  ( ITA ) Selle Italia-Cieffe-Ursus
18 Austos Grote Prijs Stad Zottegem  Belçika 1.1  Kenny Dehaes  ( BEL ) Loto-Soudal
1821 Austos Limuzin Turu  Fransa 2.1  Sonny Colbrelli  ( ITA ) Bardiani-BOS
18-20 Austos Baltk Zinciri Turu  Estonya Letonya
 
2.2  Andriy Kulyk  ( UKR ) Kolss BDC Takm
21 Austos Arnhem-Veenendaal Klasik  Hollanda 1.1  Dylan Groenewegen  ( NED ) Takm Roompot
2229 Austos Avenir Turu  Fransa 2.Kupa  Marc Soler  ( ESP ) spanya (milli takm)
22 Austos Puchar Ministra Obrony Narodowej  Polonya 1.2  Erik Baka  ( SVK ) AWT-GreenWay
23 Austos GP Jef Scherens  Belçika 1.1  Björn Leukemans  ( BEL ) Wanty-Grup Gobert
2528 Austos Poitou-Charentes Turu  Fransa 2.1  Tony Martin  ( ALMAN ) EtixxHzl Adm
25 Austos GP des Marbriers  Fransa 1.2  Tim Ariesen  ( NED ) Bisiklet Takm Jo Piels
26 Austos Druivenkoers Overijse  Belçika 1.1  Jérôme Baugnies  ( BEL ) Wanty-Grup Gobert
29-30 Austos Ronde van Midden-Nederland  Hollanda 2.2  Olivier Pardini  ( BEL ) Verandalar Willems
30 Austos3 Eylül Bulgaristan Turu  Bulgaristan 2.2  Stefan Hristov  ( BUL ) Brisaspor
30 Austos Schaal Sels-Merksem  Belçika 1.1  Robin Stenuit  ( BEL ) Wanty-Grup Gobert
30 Austos HrvatistanSlovenya  Slovenya 1.2  Marko Kump  ( SLO ) Adria Mobil

Eylül

Tarih Yar Ad Konum UCI Derecelendirmesi kazanan Takm Referans
5-6 Eylül Karadeniz Bisiklet Turu  Bulgaristan 2.2  Vitaliy Buts  ( UKR ) Kolss BDC Takm
5 Eylül Brüksel Bisiklet Klasii  Belçika 1.HC  Dylan Groenewegen  ( NED ) Takm Roompot
6-13 Eylül ngiltere Turu  Birleik Krallk 2.HC  Edvald Boasson Hagen  ( NOR ) MTN-Khubeka
6 Eylül GP de Fourmies  Fransa 1.HC  Fabio Felline  ( ITA ) Trek Fabrika Yar
6 Eylül Kernen Omloop Echt-Susteren  Hollanda 1.2  Max Walscheid  ( GER ) Takm Kuota-Loto
10-12 Eylül Giro del Friuli Venezia Giulia  talya 2.2  Gaetan Bille  ( BEL ) {{{Takm ad}}}
11-13 Eylül Dou Bohemya Turu  Çek Cumhuriyeti 2.2  Jan Tratnik  ( SLO ) Amplatz-BMC
12 Eylül De Kustpijl Soygunu  Belçika 1.2  Marco Zanotti  ( ITA ) Parkhotel Valkenburg Continental Team
13 Eylül Doubs Turu  Fransa 1.1  Eduardo Sepulveda  ( ARG ) BretagneSéché Çevresi
13 Eylül Velothon Stokholm  sveç 1.1  Marko Kump  ( SLO ) Adria Mobil
13 Eylül krono champenois  Fransa 1.2  Filippo Ganna  ( ITA ) Lampre-Merida
16 Eylül GP de Wallonie  Belçika 1.1  Jens Debusschere  ( BEL ) Loto-Soudal
16 Eylül Coppa Agostoni  talya 1.1  Davide Rebellin  ( ITA ) CCC-Sprandi-Polkowice
17 Eylül Coppa Bernocchi  talya 1.1  Vincenzo Nibali  ( ITA ) Astana
18 Eylül Kampioenschap van Vlaanderen  Belçika 1.1  Micha Goa  ( POL ) EtixxHzl Adm
19 Eylül Marco Pantani Ant  talya 1.1  Diego Ulissi  ( ITA ) Lampre-Merida
19 Eylül GP Impanis-Van Petegem  Belçika 1.HC  Sean De Bie  ( BEL ) Loto-Soudal
20 Eylül Grand Prix d'Isbergues  Fransa 1.1  Nacer Bouhanni  ( FRA ) cofidis
20 Eylül Rund um Sebnitz  Almanya 1.2  Maximilian Kuen  ( AUT ) Amplatz - BMC
20 Eylül Gran Premio Industria ve Commercio di Prato  talya 1.1  Daniele Bennati  ( ITA ) Tinkoff-Sakson
23 Eylül Omloop van het Houtland  Belçika 1.1  Jens Debusschere  ( BEL ) Loto-Soudal
26-27 Eylül Gevaudan Turu  Fransa 2.1  Thibaut Pinot  ( FRA ) FDJ
27 Eylül Gooikse Pijl  Belçika 1.2  Oliver Naesen  ( BEL ) Topsport Vlaanderen-Baloise
27 Eylül Normand kilisi  Fransa 1.1  Victor Campenaerts  ( BEL ) Jelle Wallays ( BEL )
  
Topsport Vlaanderen-Baloise
29 Eylül Ruota d'Oro  talya 1.2U  Simone Velasco  ( ITA ) Zalf-Euromobil-Désirée-Fior
30 Eylül Tre Valli Varesine  talya 1.HC  Vincenzo Nibali  ( ITA ) Astana
30 Eylül4 Ekim Tour de l'Eurometropole  Belçika 2.1  Alexis Gougeard  ( FRA ) AG2R La Mondiale

Ekim

Tarih Yar Ad Konum UCI Derecelendirmesi kazanan Takm Referans
1 Ekim Milano-Torino  talya 1.HC  Diego Rosa  ( ITA ) Astana
2 Ekim Giro del Piemonte  talya 1.HC  Jan Bakelants  ( BEL ) AG2R La Mondiale
3 Ekim Piccolo Giro di Lombardia  talya 1.2U  Fausto Mesnada  ( ITA ) Takm Kol Paketi
3 Ekim Sparkassen Münsterland Giro  Almanya 1.HC  Tom Boonen  ( BEL ) EtixxHzl Adm
4 Ekim Vendee Turu  Fransa 1.1  Christophe Laporte  ( FRA ) cofidis
6 Ekim BincheTournaiBinche  Belçika 1.1  Ramon Sinkeldam  ( NED ) Takm Devi-Alpecin
7-10 Ekim Mevlana Turu  Türkiye 2.2  Ahmet Örken  ( TUR ) Torku ekerspor
8 Ekim Paris Burjuvalar  Fransa 1.1  Sam Bennett  ( IRE ) Bora-Argon 18
8 Ekim Coppa Sabatini  talya 1.1  Eduard Prades  ( ESP ) Caja Krsal-Seguros RGA
10 Ekim Giro dell'Emilia  talya 1.HC  Jan Bakelants  ( BEL ) AG2R La Mondiale
11 Ekim GP Bruno Beghelli  talya 1.HC  Sonny Colbrelli  ( ITA ) Bardiani-BOS
11 Ekim Paris-Turlar  Fransa 1.HC  Matteo Trentin  ( ITA ) EtixxHzl Adm
11 Ekim Paris-Tours Espoirs  Fransa 1.2U  Sam Oomen  ( NED ) Rabobank Gelitirme Ekibi
13 Ekim Nationale Sluitingsprijs  Belçika 1.1  Nacer Bouhanni  ( FRA ) cofidis
18 Ekim Krono des Nations  Fransa 1.1  Vasil Kiryienka  ( BLR ) Takm Gökyüzü
22-25 Ekim Ege Turu  Türkiye 2.2  Ahmet Örken  ( TUR ) Torku ekerspor

Nihai puan durumu


Referanslar

D balantlar

Opiniones de nuestros usuarios

Cian Akın

Teşekkürler. 2015 UCI Avrupa Turu ile ilgili makale bana yardımcı oldu.

Emel Köse

2015 UCI Avrupa Turu ile ilgili güzel bir yazı olmuş. Gereken bilgileri aşırıya kaçmadan veriyor.

Rahim Baran

Benim gibi 2015 UCI Avrupa Turu hakkında bilgi arayanlar için bu çok iyi bir seçenek.