2015 Wimbledon ampiyonas



İnsanoğlunun 2015 Wimbledon ampiyonas ile ilgili yüzyıllardır biriktirdiği tüm bilgiler artık internette mevcut ve biz de sizin için en erişilebilir şekilde derledik ve sipariş verdik. 2015 Wimbledon ampiyonas ile ilgili bilmek istediğiniz her şeye hızlı ve verimli bir şekilde erişebilmenizi istiyoruz; deneyiminizin hoş olduğunu ve 2015 Wimbledon ampiyonas ile ilgili aradığınız bilgiyi gerçekten bulduğunuzu hissettiğinizi.

Hedeflerimize ulaşmak için yalnızca 2015 Wimbledon ampiyonas hakkında en güncel, anlaşılır ve doğru bilgileri elde etmek için değil, aynı zamanda tasarımın, okunaklılığın, yükleme hızının ve kullanılabilirliğinin sağlanmasına da büyük özen gösterdik. sayfa mümkün olduğunca keyifli olsun, böylece başka hiçbir şey için endişelenmenize gerek kalmadan temel konulara odaklanabilir, 2015 Wimbledon ampiyonas ile ilgili mevcut tüm veri ve bilgileri bilebilirsiniz, biz zaten sizin için hallettik. Umarız amacımıza ulaşmışızdır ve 2015 Wimbledon ampiyonas ile ilgili istediğiniz bilgileri bulmuşsunuzdur. Bu nedenle, sizi memnuniyetle karşılıyoruz ve scientiatr.com kullanma deneyiminin keyfini çıkarmaya devam etmenizi öneririz.

Kark çiftler
2015 Wimbledon ampiyonas
ampiyonlar Hindistan Leander Paes Martina Hingis
sviçre
ikinciler Avusturya Alexander Peya Timea Babos
Macaristan
Son skor 6-1, 6-1

Nenad Zimonji ve Samantha Stosur son ampiyonlard, ancak Stosur bu yl katlmamay seçti. Zimonji , Jarmila Gajdoová ile birlikte oynad , ancak üçüncü turda Robert Lindstedt ve Anabel Medina Garrigues'e kaybetti .

Yedinci seriba Leander Paes ve Martina Hingis , finalde Alexander Peya ve Tímea Babos'u 6-1, 6-1'lik setlerle malup ederek ampiyon oldu.

tohumlar

Tüm tohumlar ikinci tura güle güle ald.

01 .   Mike Bryan / Bethanie Mattek-Sands (Yar Finaller)Amerika Birleik Devletleri Amerika Birleik Devletleri
02 .   Bruno Soares / Sania Mirza (Çeyrek Finaller)Brezilya Hindistan
03 .   Marcin Matkowski / Elena Vesnina (Çeyrek Finaller)Polonya Rusya
04 .   Bob Bryan / Caroline Garcia (kinci tur)Amerika Birleik Devletleri Fransa
05 .   Alexander Peya / Tímea Babos (Final)Avusturya Macaristan
06 .   Horia Tecu / Katarina Srebotnik (Çeyrek Finaller)Romanya Slovenya
07 .   Leander Paes / Martina Hingis (ampiyonlar)Hindistan sviçre
08 .   Daniel Nestor / Kristina Mladenovic (Çeyrek Finaller)Kanada Fransa
09 .   Juan Sebastián Cabal / Cara Black (Üçüncü tur)Kolombiya Zimbabve
10 .   Raven Klaasen / Raquel Kops-Jones (Üçüncü tur)Güney Afrika Amerika Birleik Devletleri
11 .   Jean-Julien Rojer / Anna-Lena Grönefeld (kinci tur)Hollanda Almanya
12.   Pablo Cuevas / Flavia Pennetta (Çekildi)Uruguay talya
13 .   Florin Mergea / Michaëlla Krajicek (kinci tur)Romanya Hollanda
14 .   John Peers / Chan Yung-jan (kinci tur)Avustralya Çin Taipei
15 .   Henri Kontinen / Zheng Jie (kinci tur)Finlandiya Çin
16 .   ukasz Kubot / Andrea Hlaváková (Üçüncü tur)Polonya Çek Cumhuriyeti
17 .   David Marrero / Arantxa Parra Santonja (kinci tur)ispanya ispanya

Çekili bölümüne gitmek için bir oyuncunun tohum numarasna tklayn.

Çizmek

Anahtar

Finaller

Çeyrek finaller yar finaller son
                             
1 Amerika Birleik Devletleri Mike Bryan Bethanie Mattek-Sands
Amerika Birleik Devletleri
7 7 6
8 Kanada Daniel Nestor Kristina Mladenovic
Fransa
6 2 2
1 Amerika Birleik Devletleri Mike Bryan Bethanie Mattek-Sands
Amerika Birleik Devletleri
3 4
7 Hindistan Leander Paes Martina Hingis
sviçre
6 6
3 Polonya Marcin Matkowski Elena Vesnina
Rusya
2 1
7 Hindistan Leander Paes Martina Hingis
sviçre
6 6
7 Hindistan Leander Paes Martina Hingis
sviçre
6 6
5 Avusturya Alexander Peya Timea Babos
Macaristan
1 1
6 Romanya Horia Tecu Katarina Srebotnik
Slovenya
4 6 3
sveç Robert Lindstedt Anabel Medine Garrigues
ispanya
6 1 6
sveç Robert Lindstedt Anabel Medine Garrigues
ispanya
6 3 9
5 Avusturya Alexander Peya Timea Babos
Macaristan
4 6 11
5 Avusturya Alexander Peya Timea Babos
Macaristan
3 7 8 9
2 Brezilya Bruno Soares Sania Mirza
Hindistan
6 6 6 7

Üst yar

Bölüm 1

lk tur kinci tur Üçüncü Tur Çeyrek finaller
1 Amerika Birleik Devletleri M Bryan B Mattek-Sands
Amerika Birleik Devletleri
6 6
Hindistan M Bhupathi A Kudryavtseva
Rusya
7 3 2 Amerika Birleik Devletleri N Monroe M Brengle
Amerika Birleik Devletleri
4 1
Amerika Birleik Devletleri N Monroe M Brengle
Amerika Birleik Devletleri
5 6 6 1 Amerika Birleik Devletleri M Bryan B Mattek-Sands
Amerika Birleik Devletleri
7 7 7
alt Yeni Zelanda M Venüs R Olaru
Romanya
6 6 alt Yeni Zelanda M Venüs R Olaru
Romanya
6 3 5
Brezilya A Sá L Arruabarrena
ispanya
3 2 alt Yeni Zelanda M Venüs R Olaru
Romanya
6 6
15 Finlandiya H Kontinen J Zheng
Çin
4 2
1 Amerika Birleik Devletleri M Bryan B Mattek-Sands
Amerika Birleik Devletleri
7 7 6
8 Kanada D Nestor K Mladenovic
Fransa
6 2 2
9 Kolombiya JS Cabal C Siyah
Zimbabve
0 6 6
tuvalet Avustralya L Hewitt C Dellacqua
Avustralya
6 6 tuvalet Avustralya L Hewitt C Dellacqua
Avustralya
6 3 3
Meksika S González A Mzraklar
Amerika Birleik Devletleri
4 2 9 Kolombiya JS Cabal C Siyah
Zimbabve
3 7 7 3
Pakistan AuH Qureshi V Duevina
Rusya
6 5 5 8 Kanada D Nestor K Mladenovic
Fransa
6 6 4 6
tuvalet Birleik Krallk K Skupski J Konta
Birleik Krallk
7 7 7 tuvalet Birleik Krallk K Skupski J Konta
Birleik Krallk
7 1 4
8 Kanada D Nestor K Mladenovic
Fransa
5 6 6

Bölüm 2

lk tur kinci tur Üçüncü Tur Çeyrek finaller
3 Polonya M Matkowski E Vesnina
Rusya
6 6
tuvalet Birleik Krallk N Skupski L Raymond
Amerika Birleik Devletleri
6 5 6 4 Hrvatistan Ben Dodig A Tomljanovi
Avustralya
4 2
Hrvatistan Ben Dodig A Tomljanovi
Avustralya
7 7 7 7 3 Polonya M Matkowski E Vesnina
Rusya
6 4 6 11
Avusturya J Melzer B Stýcová
Çek Cumhuriyeti
3 6 3 16 Polonya Kubot A Hlaváková
Çek Cumhuriyeti
7 7 4 9
Avustralya N Kyrgios M Tular
Amerika Birleik Devletleri
6 7 7 Avustralya N Kyrgios M Tular
Amerika Birleik Devletleri
6 6 2 8
16 Polonya Kubot A Hlaváková
Çek Cumhuriyeti
3 7 7 10
3 Polonya M Matkowski E Vesnina
Rusya
2 1
7 Hindistan L Paes M Mentee
sviçre
6 6
11 Hollanda JJ Rojer A-L Grönefeld
Almanya
4 7 7 3
Yeni Zelanda Bir Sitak ve Rodionova
Avustralya
6 6 Yeni Zelanda Bir Sitak ve Rodionova
Avustralya
6 6 1 6
tuvalet Birleik Krallk J Marray A Smith
Birleik Krallk
4 4 Yeni Zelanda Bir Sitak ve Rodionova
Avustralya
2 2
Kanada Bir Shamasdin G Dabrowski
Kanada
4 3 7 Hindistan L Paes M Mentee
sviçre
6 6
Fransa É Roger-Vasselin A Kornet
Fransa
6 6 Fransa É Roger-Vasselin A Kornet
Fransa
4 2
7 Hindistan L Paes M Mentee
sviçre
6 6

Alt yars

3. Bölüm

lk tur kinci tur Üçüncü Tur Çeyrek finaller
6 Romanya H Tecu K Srebotnik
Slovenya
6 6
Amerika Birleik Devletleri E Butorac K Marosi
Macaristan
6 9 7 5 Hindistan R Bopanna MJ Martínez Sánchez
ispanya
2 4
Hindistan R Bopanna MJ Martínez Sánchez
ispanya
7 11 5 7 6 Romanya H Tecu K Srebotnik
Slovenya
6 7
Polonya M Fyrstenberg K Jans-Ignack
Polonya
6 6 4 7 10 Güney Afrika R Klaasen R Kops-Jones
Amerika Birleik Devletleri
3 5
Amerika Birleik Devletleri S Lipsky Hc Chan
Çin Taipei
3 7 7 5 Polonya M Fyrstenberg K Jans-Ignack
Polonya
10 Güney Afrika R Klaasen R Kops-Jones
Amerika Birleik Devletleri
olmadan
6 Romanya H Tecu K Srebotnik
Slovenya
4 6 3
sveç R Lindstedt A Medine Garrijleri
ispanya
6 1 6
13 Romanya F Mergea M Krajicek
Hollanda
6 3 2
Ukrayna S Stakhovsky A Rosolska
Polonya
6 6 2 sveç R Lindstedt A Medine Garrijleri
ispanya
3 6 6
sveç R Lindstedt A Medine Garrijleri
ispanya
7 8 6 sveç R Lindstedt A Medine Garrijleri
ispanya
6 7 7
Srbistan N Zimonji J Gajdoová
Avustralya
6 7 Srbistan N Zimonji J Gajdoová
Avustralya
4 6 3
Avustralya C Guccione A Klepaç
Slovenya
3 5 Srbistan N Zimonji J Gajdoová
Avustralya
3 6 9
4 Amerika Birleik Devletleri B Bryan C Garcia
Fransa
6 3 7

Bölüm 4

lk tur kinci tur Üçüncü Tur Çeyrek finaller
5 Avusturya Bir Peya T Babolar
Macaristan
6 6 5 7
Avusturya P Oswald B Bencic
sviçre
6 6 Avusturya P Oswald B Bencic
sviçre
2 7 7 5
Birleik Krallk D Inglot E Svitolina
Ukrayna
2 3 5 Avusturya Bir Peya T Babolar
Macaristan
6 7 8
alt Avusturya O Marach O Savçuk
Ukrayna
6 5 7 7 6 alt Avusturya O Marach O Savçuk
Ukrayna
3 6 6
Belarus M Mirnyi H Watson
Birleik Krallk
7 7 6 4 4 alt Avusturya O Marach O Savçuk
Ukrayna
3 6 6
17 ispanya D Marrero A Parra Santonja
ispanya
6 3 2
5 Avusturya Bir Peya T Babolar
Macaristan
3 7 8 9
2 Brezilya B Soares S Mirza
Hindistan
6 6 6 7
14 Avustralya J Peers Y-j Chan
Çin Taipei
6 6 6 9
Hrvatistan M Draganja A Konjuh
Hrvatistan
6 6 5 6 Hrvatistan M Draganja A Konjuh
Hrvatistan
7 8 7 11
tuvalet Birleik Krallk C Fleming J Rae
Birleik Krallk
3 7 7 1 Hrvatistan M Draganja A Konjuh
Hrvatistan
3 7 7 3
Amerika Birleik Devletleri R Ram Ar Rodionova
Avustralya
5 3 2 Brezilya B Soares S Mirza
Hindistan
6 6 5 6
Almanya A Begemann J Husárová
Slovakya
7 6 Almanya A Begemann J Husárová
Slovakya
2 4
2 Brezilya B Soares S Mirza
Hindistan
6 6

D balantlar

Opiniones de nuestros usuarios

Elena özkan

Öğrenmek her zaman iyidir. 2015 Wimbledon ampiyonas ile ilgili makale için teşekkürler.

Nida Küçük

Sonunda 2015 Wimbledon ampiyonas hakkında okunması kolay bir makale.

Sevgin çolak

2015 Wimbledon ampiyonas hakkında verilen bilgiler doğru ve çok faydalı. Güzel.