201516 Birinci Lig



İnsanoğlunun 201516 Birinci Lig ile ilgili yüzyıllardır biriktirdiği tüm bilgiler artık internette mevcut ve biz de sizin için en erişilebilir şekilde derledik ve sipariş verdik. 201516 Birinci Lig ile ilgili bilmek istediğiniz her şeye hızlı ve verimli bir şekilde erişebilmenizi istiyoruz; deneyiminizin hoş olduğunu ve 201516 Birinci Lig ile ilgili aradığınız bilgiyi gerçekten bulduğunuzu hissettiğinizi.

Hedeflerimize ulaşmak için yalnızca 201516 Birinci Lig hakkında en güncel, anlaşılır ve doğru bilgileri elde etmek için değil, aynı zamanda tasarımın, okunaklılığın, yükleme hızının ve kullanılabilirliğinin sağlanmasına da büyük özen gösterdik. sayfa mümkün olduğunca keyifli olsun, böylece başka hiçbir şey için endişelenmenize gerek kalmadan temel konulara odaklanabilir, 201516 Birinci Lig ile ilgili mevcut tüm veri ve bilgileri bilebilirsiniz, biz zaten sizin için hallettik. Umarız amacımıza ulaşmışızdır ve 201516 Birinci Lig ile ilgili istediğiniz bilgileri bulmuşsunuzdur. Bu nedenle, sizi memnuniyetle karşılıyoruz ve scientiatr.com kullanma deneyiminin keyfini çıkarmaya devam etmenizi öneririz.

2015-16 Üst Lig
Topleague15-16 Final.jpeg
Panasonic, 2015-16 sezonu için Lixil Kupas'n kazand .
Ülkeler Japonya Japonya
Tarih 13 Kasm 2015 24 Ocak 2016
ampiyonlar Panasonic Vahi övalyeler (4. balk)
ikinciler Toshiba Cesur Lupus
oynanan maçlar 115
En çok gol atan oyuncu Japonya Ayumu Goromaru (83 puan)
 Yamaha Jübilo
En iyi deneme golcüsü Japonya Taiyo Ando (6 deneme)
 Toyota Verblitz Shota Emi
Japonya (6 deneme)
 Suntory Sungoliath

2015-16 Üst Lig 13. sezon oldu Japonya 'nn yerli rugby yarma, En Lig . 13 Kasm 2015'te balad ve 24 Ocak 2016'da tamamland. Finali Panasonic Wild Knights, Toshiba Brave Lupus'u 27-26 yenerek kazand .

Her Top League takmna normal sezondan önce be resmi maç salamak için 3 Eylül - 10 Ekim 2015 tarihleri arasnda ksa bir sezon öncesi müsabakas da oynand.

Takmlar

Ligin yapsndaki tek deiiklik, Kyuden Voltex'in yerine Challenge One kazanan Honda Heat oldu .

Takm bölge Koç Kaptan
kanon kartallar Machida, Tokyo , Kanto Japonya Yoji Nagatomo
Coca-Cola Krmz Kvlcmlar Fukuoka , Kyushu Japonya Tomohiro Yamaguchi Japonya Kouta Yamashita
Honda Is Suzuka, Mie Japonya Tomoaki Fujimoto
Kintetsu Gömlekleri Higashiosaka, Osaka , Kansai Japonya Ryusuke Maeda Japonya Daiki Toyota
Kobelco Steelers Kobe , Kansai Güney Afrika Allister Coetzee Japonya Daiki Haimato
Kubota Mzraklar Abiko, Chiba , Kanto Avustralya Toutai Kefu Japonya Naomichi Tatekawa
NEC Yeil Roketler Abiko, Chiba , Kanto Japonya Masao Amino Japonya Sunao Takizawa
NTT DoCoMo Krmz Kasrgalar Osaka , Kansai Japonya Masahiro Shimoki
NTT Com Parlayan Arklar Chiba, Chiba , Kanto Yeni Zelanda Rob Penney Japonya Yuya Mizoguchi
Panasonic Vahi övalyeler Ota, Gunma , Kanto Yeni Zelanda Robbie Dekanlar Japonya ota Hori
Ricoh Siyah Koç Tokyo , Kanto Avustralya Damien Tepesi Japonya Masahiro Noguchi
Suntory Sungoliath Fuchu, Tokyo , Kanto Avustralya Andy Arkada
Toshiba Cesur Lupus Fuchu, Tokyo , Kanto Güney Afrika Jimmy Stonehouse Japonya Yoshikazu Morita
Toyota Sanayi Servisleri Aichi , Mizuho Japonya Masaya Niu Japonya Tsuyoshi Matsuoka
Toyota Verblitz Toyota, Aichi , Tokai Japonya Hiroshi Sugawara Japonya Kojiro Yoshida
Yamaha Jübilo Iwata, Shizuoka , Tokai Japonya Takanobu Horikawa

Biçim

Sayesinde 2015 Rugby Dünya Kupas ve Japonya içine 'n girdii 2016 Süper Rugby turnuvasnda , 2015-16 Üst Lig format önceki yla deimi oldu.

sezon öncesi lig

Her Top League takmna normal sezondan önce be maç salamak için bir sezon öncesi yarmas düzenlendi. 319 Eylül tarihleri arasnda oynanan ilk aamada, 16 takm her biri 4'er takmdan oluan 4 havuza yerletirildi ve her havuzda bir eleme usulü oynand.

3-10 Ekim arasnda oynanan ikinci aama için, her havuzdaki en iyi takmlar, sezon öncesi yarma kazanann belirlemek için bir araya getirildi. 1'den 4'e kadar olan pozisyonlar belirlemek için yar finaller ve bir teselli finali ve final oynand. Her havuzdaki ikinci sradaki takmlar 5 ila 8 arasndaki pozisyonlar için oynad, üçüncü sradaki takmlar 9 ila 12 arasndaki pozisyonlar için oynad ve ikinci sradaki takmlar 9'dan 12'ye kadar olan sralarda oynad. her havuz 13 ila 16 arasndaki pozisyonlar için oynand.

Normal sezon

çin Havuz aamada , 16 takmn 2 8 takmlar her havuzlar ve içine yerletirildi yuvarlak robin havuzlarnn her dahilinde oynand. Bilardo aamasnn sonunda, her havuzda en iyi 4 taraf , En yi Lig ampiyonunu ve son klasmanda 1'den 8'e kadar olan sralamalar belirlemek için play-off'lara yükseldi . 9'dan 16'ya kadar olan son snflandrma pozisyonlarn belirlemek için alt parantez play-off'lar .

sezon öncesi

Puan Durumu

Sezon öncesi play-off'lar

Dördüncü parantez

13-16 yar final On üçüncü play-off
           
B4 Coca-Cola Krmz Kvlcmlar 24
D4 Toyota Shokki Servisleri 35
W1 Toyota Shokki Servisleri 21
W2 Kubota Mzraklar 17
A4 Honda Is 10
C4 Kubota Mzraklar 40 On beinci play-off
L1 Coca-Cola Krmz Kvlcmlar 24
L2 Honda Is 21

Üçüncü parantez

9-12 yar final dokuzuncu play-off
           
A3 NEC Yeil Roketler 20
C3 NTT Com Parlayan Arklar 28
W3 NTT Com Parlayan Arklar 48
W4 kanon kartallar 25
B3 Yamaha Jübilo 24
D3 kanon kartallar 27 On birinci play-off
L3 NEC Yeil Roketler 18
L4 Yamaha Jübilo 26

kinci parantez

5.-8. yar finaller Beinci play-off
           
B2 Kintetsu Gömlekleri 22
D2 Ricoh Siyah Koç 32
W5 Ricoh Siyah Koç 17
W6 NTT DoCoMo Krmz Kasrgalar 26
A2 Panasonic Vahi övalyeler -
C2 NTT DoCoMo Krmz Kasrgalar olmadan Yedinci play-off
L5 Kintetsu Gömlekleri olmadan
L6 Panasonic Vahi övalyeler -
Notlar:

^ * Panasonic yar finalini kaybetti. NTT Docomo turu geçti.
^ Panasonic 7. sra finalini kaybetti. Kintetsu yürüyüü kazand.

lk parantez

1.-4. yar finaller son
           
B1 Suntory Sungoliath 23
D1 Toshiba Cesur Lupus 21
W7 Suntory Sungoliath 24
W8 Kobelco Steelers 27
A1 Toyota Verblitz 14
C1 Kobelco Steelers 30 Üçüncü play-off
L7 Toshiba Cesur Lupus 13
L8 Toyota Verblitz 20

Normal sezon

Puan Durumu

En yi Lig - Havuz Aamas
Havuz A
Kulüp oynand Kazand çizilmi Kayp Puanlar Kar Puan Puan Fark Bonusu Deneyin Kaybetme Bonusu Puan
1 Yamaha Jübilo 7 6 0 1 226 140 +86 5 0 29
2 Kobelco Steelers 7 5 0 2 235 137 +98 5 2 27
3 Toyota Verblitz 7 5 0 2 203 125 +78 5 1 26
4 kanon kartallar 7 5 0 2 196 142 +54 4 1 25
5 Toyota Sanayi Servisleri 7 3 0 4 175 212 -37 1 0 13
6 NTT DoCoMo Krmz Kasrgalar 7 2 1 4 141 197 -56 1 1 12
7 NEC Yeil Roketler 7 1 1 5 100 202 -102 0 1 7
8 Coca-Cola Krmz Kvlcmlar 7 0 0 7 143 264 -121 1 2 3
Güncelleme: 27 Aralk 2015
Kaynak: rugbyarchive.net

  Takmlar 1 ila 4 (Yeil arka plan) için avans balk play-off .
  5-8 (Mavi arka plan) takmlar alt grup play-off'larna gider .

B Havuzu
Kulüp oynand Kazand çizilmi Kayp Puanlar Kar Puan Puan Fark Bonusu Deneyin Kaybetme Bonusu Puan
1 Panasonic Vahi övalyeler 7 6 1 0 290 137 +153 5 0 31
2 Toshiba Cesur Lupus 7 5 1 1 253 100 +153 4 0 26
3 Kintetsu Gömlekleri 7 5 0 2 189 193 -4 3 0 23
4 NTT Com Parlayan Arklar 7 4 0 3 190 142 +48 4 2 22
5 Suntory Sungoliath 7 4 0 3 227 148 +79 4 1 21
6 Kubota Mzraklar 7 2 0 5 118 240 -122 1 1 10
7 Honda Is 7 1 0 6 99 253 -154 0 1 5
8 Ricoh Siyah Koç 7 0 0 7 129 282 -153 1 1 2
Güncelleme: 27 Aralk 2015
Kaynak: rugbyarchive.net

  Takmlar 1 ila 4 (Yeil arka plan) için avans balk play-off .
  5-8 (Mavi arka plan) takmlar alt grup play-off'larna gider .

Kaynak: rugbyarchive.net

Galibiyet için dört puan, beraberlik için iki puan, dört veya daha fazla deneme için bir bonus puan (BP1) ve yedi veya daha az kaybetme için bir bonus puan (BP2). Takmlar düzeyinde herhangi bir aamada ise, defa berabere aadaki srayla uygulanr:
  Fark için ve kar noktalar arasnda
  için noktalarnn toplam says
  Maç says kazand
  baladlar takmlarn arasndaki maçlarda kazanlan puanlarn Agrega sayda
  maçlar won says ilk maç hariç, ardndan ikinci maç ve beraberlik kurulana kadar bu böyle devam eder.

Havuz sahnesi

1. tur


13 Kasm 2015 Panasonic Vahi övalyeler 385 Suntory Sungoliath Chichibunomiya Ragbi Stad  
19:00 Deneyin: Yamada 6' c, 40' c
Pietersen 51'
Yu 67' c
Con: Barnes (2) 6', 40'
Parker (1) 67'
Kalem: Barnes (4) 3', 11', 17', 33 '
Deneyin: Pisi 60'
Seyirci: 10,792
Hakem: Mike Fraser (NZL)

14 Kasm 2015 Ricoh Siyah Koç 1239 NTT Com Parlayan Arklar Chichibunomiya Ragbi Stad  
11:40 Deneyin: Hasegawa 19' c
Kauhenga 64'
Con: Peters (1) 19'
Deneyin: Miura 28' c
Mafi 46'
Ishibashi 50' c
Mitsui 58' c
Koizumi 77' c
Con: Jantjies (3) 28', 50' 58'
Ogura (1) 77'
Kalem: Jantjies (2) 8', 35 '
Katlm: 8.158

14 Kasm 2015 Toshiba Cesur Lupus 473 Kubota Mzraklar Chichibunomiya Ragbi Stad  
14:00 Deneyin: Leitch 7' c
Kahui 31' c, 66' c
Oshima 43' c
Hirose 59'
Kraska 69'
Con: Steyn (3) 7', 31', 43'
Ogawa 66'
Kalem: Steyn (3) 12', 25', 49'
Kalem: Moriwaki (1) 23'
Katlm: 11.085

14 Kasm 2015 Toyota Sanayi Servisleri 24-17 NEC Yeil Roketler Mizuho Ragbi Stad  
11:40 Deneyin: Takada 26' c
Vaka 29' c
Vatuvei 42' c
Con: Hegarty (3) 26', 29', 42'
Kalem: Hegarty (1) 69'
Deneyin: Owada 8' c
Kamaike 32' c
Con: Norton-Knight (1) 8'
Tamura 32'
Kalem: Norton-Knight (1) 40'
Katlm: 5.320

14 Kasm 2015 Toyota Verblitz 11-18 Yamaha Jübilo Mizuho Ragbi Stad  
14:00 Deneyin: Taniguchi 46'
Kalem: Monji (2) 26', 57'
Deneyin: Tuiali'i 4'
Yatomi 8' c
Con: Goromaru (1) 8'
Kalem: Goromaru (2) 15', 42'
Katlm: 8,676

14 Kasm 2015 NTT DoCoMo Krmz Kasrgalar 2319 Coca-Cola Krmz Kvlcmlar Kintetsu Hanazono Rugby Stadyumu  
12:00 Deneyin: Shigeno 19'
Watanabe 35'
Paea 43' c
Con: Sato (1) 43'
Kalem: Sato (1) 3'
Pollard (1) 58'
Deneyin: Katsuki c 15'
Osajima 53' c
Yamada 71'
Con: Fukuda (2) 15' , 53'
Seyirci: 6.930
Hakem: Kyosuke Toda

14 Kasm 2015 Kintetsu Gömlekleri 2512 Honda Is Kintetsu Hanazono Rugby Stadyumu  
14:05 Dene: Spies 11'
Penalt Dene 24' c
Taufa 29'
Kim 54'
Con: Shigemitsu (1) 24'
Pen: Shigemitsu (1) 16'
Deneyin: Lemeki 20' c
Sogeta 63'
Con: Morita (1) 20'
Katlm: 8,774

15 Kasm 2015 Kobelco Steelers 23-18 kanon kartallar Kobe Universiade Memorial Stad  
13:00 Dene: Ellis 6' c
Penalt Dene 21' c
Con: Yamanaka (2) 6', 21'
Kalem: Yamanaka (3) 49', 61', 66'
Deneyin: Bond 33'
le Roux 67' c
Con: Mitomo (1) 67'
Kalem: Mitomo (2) 38', 42'
Katlm: 7.863

2. devre


21 Kasm 2015 Ricoh Siyah Koç 1824 Honda Is Yamaguchi Ishin Park Stad  
11:30 Deneyin: Kauhenga 69' c
Komatsu 79'
Con: Peter (1) 69'
Kalem: Peters (2) 9', 54'
Deneyin: Kamada 3' c
Moto 60' c
Soqeta 65' c
Con: Morita (3) 3', 60', 65'
Düü: Konishi 74'
Seyirci: 4.570
Hakem: Kyosuke Toda

21 Kasm 2015 kanon kartallar 34-17 NTT DoCoMo Krmz Kasrgalar Yamaguchi Ishin Park Stad  
14:00 Deneyin: Kikutani 24' c
le Roux 40' c
Hashino 49' c
Fukui 76' c
Con: Mitomo (4) 24', 40', 49', 76'
Kalem: Mitomo (2) 31', 35'
Deneyin: Iongi 61' c
Park 80' c
Con: Pollard (2) 61', 80'
Kalem: Saiguchi (1) 3'
Katlm: 5.039

21 Kasm 2015 Suntory Sungoliath 5514 Kubota Mzraklar Nishikyogoku Atletizm Stadyumu  
11:40 Deneyin: Emi 17', 76' c
Tui 23' c
du Preez 30' c
Nagatomo 46'
Sasaki 58' c
Nagare 61' c
Takemoto 72' c
Con: Pisi (6) 23', 30', 58', 61' , 72', 76'
Kalem: Pisi (1) 38'
Deneyin: Otukolo 48' c
Saunders 54' c
Con: Moriwaki (2) 48', 54'
Katlm: 5,247

21 Kasm 2015 Panasonic Vahi övalyeler 47-27 Kintetsu Gömlekleri Nishikyogoku Atletizm Stadyumu  
14:00 Deneyin: Kitagawa 22' c, 42' c
Sasakura 41' c
Holani 54' c
Pietersen 64' c
Con: Barnes (4) 22', 41', 42', 54'
Parker (1) 64'
Kalem: Barnes (2 ) 1', 28'
Parker (2) 68', 79'
Deneyin: de Allende 18' c
Spies 32' c
Murashita 78' c
Con: Shigemitsu (3) 18', 32', 78'
Kalem: Shigemitsu (2) 13', 16'
Katlm: 7.278

21 Kasm 2015 Yamaha Jübilo 43-0 Toyota Sanayi Servisleri Yamaha Stadyumu  
13:00 Deneyin: Piutau 15' c, 76' c
Ito 24' c
Hino 35' c
Potgieter 49' c
Horie 61'
Con: Goromaru (5) 15', 24', 35', 49', 76'
Kalem: Goromaru (1 ) 39'
Katlm: 9.051

21 Kasm 2015 Coca-Cola Krmz Kvlcmlar 1835 Toyota Verblitz Seviye-5 Stadyum  
14:00 Deneyin: Toyota 61' c
Yamashita 74'
Con: Fukuda (1) 61'
Kalem: Fukuda (2) 3', 31'
Deneyin: Ando 7' c, 13'
Taumoepeau 20' c
Wada 32'
Hikosaka 48'
Con: Monji (2) 7', 20'
Kalem: Monji (2) 68', 80'
Katlm: 3.725
Hakem: Tatsuya Matsuoka

21 Kasm 2015 Toshiba Cesur Lupus 1337 NTT Com Parlayan Arklar Kagoshima Kamoike Stadyumu  
14:00 Deneyin: Yamamoto 14' c
Con: Steyn (1) 14'
Kalem: Steyn (2) 31', 42'
Deneyin: Tsuruya 20' c
Mafi 51' c, 63' c
Tsuruda 70' c
Con: Jantjies (2) 20', 51'
Ogura (2) 63', 70'
Kalem: Jantjies (1) 13'
Ogura (2) 57', 67'
Seyirci: 4.911
Hakem: Mike Fraser (NZL)

22 Kasm 2015 NEC Yeil Roketler 1246 Kobelco Steelers Hitachi Kashiwa Futbol Stadyumu  
13:00 Deneyin: Tamura 23' c
Usui 64'
Eksi: Tamura (1) 23'
Deneyin: Bekker 4'
Anderson 32'
Shomen 37' c
Kizu 51' c
Yamashita 54' c
Taniguchi 60' c
Vakauta 78'
Con: Yamanaka (4) 37', 51' 54', 60'
Düme: Yamanaka (1) 15 '
Seyirci: 7.980
Hakem: Shinya Kato

3. tur


28 Kasm 2015 Suntory Sungoliath 19-25 Kintetsu Gömlekleri Mizuho Ragbi Stad  
11:40 Deneyin: Ono 12' c
Murata 39' c
Tsukamoto 67'
Con: Ono (2) 12', 39'
Deneyin: Kashimoto 4' c
Spies 7' c
Tanaka 30'
Con: Shigemitsu (2) 4', 7'
Kalem: Shigemitsu (2) 15', 71'
Seyirci: 3, 055
Hakem: Tomohiro Ogawa

28 Kasm 2015 Toyota Verblitz 45-21 Toyota Sanayi Servisleri Mizuho Ragbi Stad  
14:00 Deneyin: Ando 6' c
Monji 21' c
Robinson 33' c
Mizuno 36' c
Hikosaka 58' c
Bothma 78' c
Con: Monji (6) 6', 21', 33', 36', 58', 78'
Kalem : Monji (1) 14'
Deneyin: Hegarty 26' c
Saunders 42' c
Vaka 66' c
Con: Hegarty (3) 26', 42', 66'
Seyirci: 6.449
Hakem: Shuhei Kubo

28 Kasm 2015 Honda Is 10-41 Toshiba Cesur Lupus Shizuoka Stadyumu  
11:40 Deneyin: Ubutaka 30'
Nakata 60'
Deneyin: Yuhara 17' c, 26'
Ogawa 45' c
Kahui 52' c
Steyn 70'
Messam 77' c
Con: Steyn (4) 17', 45', 52', 77'
Kalem: Steyn (1) 8'
Seyirci: 7.628
Hakem: Tsuyoshi Matsumoto

28 Kasm 2015 Yamaha Jübilo 39-19 NEC Yeil Roketler Shizuoka Stadyumu  
14:00 Deneyin: Goromaru 15' c
Havili 49' c
Nakazono 62' c
Hino 71',
Potgieter 76' c
Con: Goromaru (4) 15', 49', 62', 76'
Kalem: Goromaru (2) 32', 37'
Deneyin: Goto 12'
Higginbotham 42' c
Kamaike 67' c
Con: Tamura (2) 42', 67'
Seyirci: 13.051
Hakem: Mike Fraser

29 Kasm 2015 Kubota Mzraklar 934 NTT Com Parlayan Arklar Kobe Universiade Memorial Stad  
11:40 Kalem: Moriwaki (3) 26', 33', 51'
Dene: Penalt Dene 63' c
Mafi 66' c
Yamashita 77' c
Jantjies 79' c
Con: Ogura (2) 63', 66'
Jantjies (2) 77', 79'
Kalem: Ogura (2) 10', 44'
Katlm: 5,244

29 Kasm 2015 Kobelco Steelers 24-25 NTT DoCoMo Krmz Kasrgalar Kobe Universiade Memorial Stad  
14:00 Dene: Penalt Dene 54' c
Sato 73' c
Anderson 77' c
Con: Tanabe (3) 53', 73', 77'
Kalem: Yamanaka (1) 2'
Deneyin: Watanabe 41' c
Kriel 45' c
Inoue 62' c
Con: Saiguchi (2) 45', 52'
Kalem: Saiguchi (2) 6', 16'
Katlm: 10.833

29 Kasm 2015 Panasonic Vahi övalyeler 5928 Ricoh Siyah Koç Ota Atletizm Stadyumu  
13:00 Deneyin: Kitagawa 6' c
McCalman 11' c, 50' c
Heenan 20' c
Valu 59' c
Nishiara 63' c
Hayashi 66' c
Nunomaki 76' c
Con: Miwa (8) 6', 11', 20', 50 ', 59', 63', 66', 76'
Kalem: Miwa (1) 34'
Deneyin: Kauhenga 16' c, 73' c
Tsujii 42' c
Hoshino 80' c
Con: Foley (4) 16', 42', 73' 80'
Seyirci:
5.756 Hakem: Taizo Hirabayashi

29 Kasm 2015 Coca-Cola Krmz Kvlcmlar 2531 kanon kartallar ita Bankas Kubbesi  
13:00 Deneyin: Wykes 5'
Tsuiki 51'
Kalem: Fukuda (5) 6', 31', 38' 50', 56'
Dene: Penalt Dene 18' c
le Roux 58' c
Uematsu 68' c
Suginaga 71' c
Con: Moriya (1) 18'
Mitomo (3) 58', 68', 71'
Kalem: Moriya (1) 24'
Seyirci: 5.176
Hakem: Kazuhito Taniguchi

4. tur


5 Aralk 2015 Ricoh Siyah Koç 752 Toshiba Cesur Lupus Kumagaya Atletizm Stad  
12:00 Deneyin: Yamamoto 60' c
Con: Foley (1) 60'
Deneyin: Tokunaga 4' c
Yamamoto 9' c
Yuhara 15'
Kajikawa 20' c, 47' c, 67' c
Kahui 26'
Kotaki 30' c
Con: Ogawa (5) 4', 9', 20', 30', 47'
Steyn (1) 67'
Katlm: 6.372

5 Aralk 2015 NTT Com Parlayan Arklar 2835 Panasonic Vahi övalyeler Kumagaya Atletizm Stad  
14:05 Deneyin: Jantjies 23' c
Kikuchi 62' c
Koizumi 77'
Con: Jantjies (1) 23'
Ogura (1) 62'
Kalem: Jantjies (2) 2', 42'
Ogura (1) 80'
Deneyin: Kitagawa 34' c
Holani 49' c
Sasakura 58'
Horie 65' c
Con: Barnes (3) 34', 49', 65'
Kalem: Barnes (3) 8', 15', 27'
Seyirci: 10,009
Hakem: Kyosuke Toda

5 Aralk 2015 NEC Yeil Roketler 1533 kanon kartallar Kochi Haruno Atletizm Stadyumu  
13:00 Deneyin: Owada 27', 76' c
Con: Webb (1) 76'
Kalem: Webb (1) 25'
Deneyin: Ives 2', 71' c
Moriya 40' c
Fukui 52' c
Fujimoto 80' c
Con: Mitomo (4) 40', 52', 71', 80'
Katlm: 1.852

6 Aralk 2015 Honda Is 21-59 Suntory Sungoliath Umakana Yokana Stadyumu  
11:40 Deneyin: Soqeta 33' c
Konishi 34' c
Coetzee 53' c
Con: Morita (3) 33', 34', 53'
Deneyin: Makabe 5' c
Emi 12', 78' c
Tui 15' c, 44' c
Murata 19'
Ono 50' c
Tsukamoto 59' c
Pisi 68' c
Con: Ono (7) 5', 15', 44' , 50', 59', 68', 78'
Seyirci: 14.133
Hakem: Shuhei Kubo

6 Aralk 2015 Coca-Cola Krmz Kvlcmlar 2838 Yamaha Jübilo Umakana Yokana Stadyumu  
14:00 Deneyin: Yamamoto 12' c
Sarugaku 32' c
Matsuoka 55' c
Suzuki 70' c
Con: Fukuda (4) 12', 32', 55', 70'
Deneyin: Ohdo 5' c, 29' c
Hino 18' c, 23' c
Piutau 37' c
Con: Goromaru (5) 5', 18', 23', 29', 37'
Düme: Otao (1) 74'
Seyirci: 18.005
Hakem: Tomohiro Ogawa

6 Aralk 2015 NTT DoCoMo Krmz Kasrgalar 1436 Toyota Verblitz Kintetsu Hanazono Rugby Stadyumu  
12:00 Deneyin: Saiguchi 22' c
Paea 63' c
Con: Pollard (1) 22'
Saiguchi (1) 63'
Deneyin: Wada 2' c, 39' c, 50'
Ando 12' c
Sugimoto 46' c
Con: Monji (4) 2', 12', 39', 46'
Kalem: Monji (1) 20'
Seyirci: 8975
Hakem: Shinya Kato

6 Aralk 2015 Kubota Mzraklar 17-40 Kintetsu Gömlekleri Kintetsu Hanazono Rugby Stadyumu  
14:05 Deneyin: Takahashi 68' c
Tomonaga 73' c
Con: Tatekawa (1) 68'
Takahashi (1) 73'
Kalem: Moriwaki (1) 22'
Deneyin: Kim 7' c
Tanaka 26' c, 75'
Taufa 37' c, 49' c
Tadanobu 54' c
Con: Shigemitsu (5) 7', 26', 37', 49', 54'
Katlm: 11.404

6 Aralk 2015 Toyota Sanayi Servisleri 1227 Kobelco Steelers Ningineer Stadyumu  
13:00 Deneyin: Yani 15' c
Yamashita 35'
Con: Yamashita (1) 15'
Deneyin: Hashimoto 23'
Anderson 42'
Maekawa 46' c
Fourie 57' c
Con: Yamanaka (2) 46', 57'
Kalem: Yamanaka (1) 63'
Seyirci: 3370
Hakem: Tatsuya Matsuoka

5. tur


12 Aralk 2015 NTT Com Parlayan Arklar 5-38 Suntory Sungoliath Chichibunomiya Ragbi Stad  
11:40 Deneyin: Britz 53'
Deneyin: Murata 6' c
Aruga 28' c
Burger 35' c
Emi 40' c
Pisi 79' c
Con: Ono (5) 6', 28', 35', 40', 79'
Kalem: Ono (1) 21'
Katlm: 16.025

12 Aralk 2015 Toshiba Cesur Lupus 17-17 Panasonic Vahi övalyeler Chichibunomiya Ragbi Stad  
14:00 Deneyin: Yamamoto 26' c, 77' c
Con: Ogawa (1) 26'
Steyn (1) 77'
Kalem: Steyn (1) 10'
Dene: Kodama 4' c
Penalt Dene 61' c
Con: Barnes (2) 4', 61'
Kalem: Barnes (1) 40'
Seyirci: 20.138
Hakem: Taizo Hirabayashi

12 Aralk 2015 Honda Is 12-17 Kubota Mzraklar Kintetsu Hanazono Rugby Stadyumu  
12:00 Deneyin: Nakata 20' c
Konishi 29'
Con: Morita (1) 20'
Dene: Otukolo 1' c
Penalt Dene 52' c
Con: Moriwaki (1) 1'
Takahashi (1) 52'
Kalem: Talkahashi (1) 53'
Katlm: 5.050

12 Aralk 2015 Kintetsu Gömlekleri 4022 Ricoh Siyah Koç Kintetsu Hanazono Rugby Stadyumu  
14:05 Deneyin: Toyoda 1', 72' c
Taufa 13', 66' c
Winterstein 42' c
Con: Shigemitsu (3) 42', 66', 72'
Kalem: Shigemitsu (3) 25', 40', 52'
Deneyin: Hoshino 16' c
Nanai-Williams 54' c
Kauhenga 78'
Con: Foley (1) 16'
Peters (1) 54'
Kalem: Foley (1) 7'
Katlm: 6.355

12 Aralk 2015 Toyota Verblitz 343 NEC Yeil Roketler Toyota Stadyumu  
13:00 Deneyin: Thomas 50' c, 64' c
Ando 58' c, 73' c
Con: Monji (4) 50', 58', 64', 73'
Kalem: Monji (2) 24', 43'
Kalem: Webb (1) 7'
Seyirci: 7.352
Hakem: Sam Grove-White ( Sco )

12 Aralk 2015 Yamaha Jübilo 4120 NTT DoCoMo Krmz Kasrgalar Yamaha Stadyumu  
13:00 Deneyin: Horie 23' c
Sa'u 46' c
Yatomi 55' c
Penalt Try 66' c
Hino 69'
Helo 74'
Con: Goromaru (4) 23', 46', 55', 66'
Kalem: Goromaru (1) 10'
Deneyin: Sato 7' c
Tsujii 80' c
Con: Saiguchi (1) 7'
Pollard (1) 80'
Kalem: Saiguchi (1) 3'
Düme: Paea (1) 40'
Seyirci: 9.710
Hakem: Tatsuya Matsuoka

12 Aralk 2015 Kobelco Steelers 47-24 Coca-Cola Krmz Kvlcmlar Misaki Park Stad  
13:00 Deneyin: Taniguchi 8' c
Shomen 27' c
Ellis 30' c
Kanat 46'
Maekawa 52' c
Kizu 55' c
Anderson 79' c
Con: Tanabe (6) 8', 27', 30', 52', 55', 79'
Deneyin: Kuwazuru 9' c
Kawaguchi 41' c
Yamada 68' c
Con: Fukuda (1) 9'
Lafaele (2) 41', 68'
Kalem: Fukuda (1) 34'
Seyirci:
7.381 Hakem: Akihisa Kajiwara

13 Aralk 2015 Toyota Sanayi Servisleri 1935 kanon kartallar Gifu Nagaragawa Stad  
13:00 Dene: Asami 32'
Matsui 56' c
Penalt Dene 79' c
Con: Hegarty (1) 56'
Gerrard (1) 79'
Deneyin: Hashino 41' c
Thomson 44' c
Moriya 51' c
le Roux 64' c
Suginaga 80' c
Con: Moriya (5) 41', 44', 51', 64', 80'
Seyirci: 2.160
Hakem: Shuhei Kubo

6. tur


19 Aralk 2015 NEC Yeil Roketler 2012 Coca-Cola Krmz Kvlcmlar Chichibunomiya Ragbi Stad  
11:40 Deneyin: Shigeno 14' c
Goto 77' c
Con: Tamura (2) 14'. 77'
Kalem: Tamura (2) 56', 64'
Deneyin: Bateman 3' c
Toyota 70'
Con: Fukuda (1) 3'
Katlm: 5,963

19 Aralk 2015 NTT Com Parlayan Arklar 2915 Honda Is Chichibunomiya Ragbi Stad  
14:00 Deneyin: Bin 9' c
Mafi 56' c
Mayahara 63'
Jantjies 74' c
Con: Ogura (2) 9', 56'
Jantjies (1) 74'
Kalem: Ogura (1) 2'
Deneyin: Coetzee 39' c
Ubutaka 48'
Con: Lemeki (1) 39'
Kalem: Konishi (1) 26'
Seyirci: 9,242
Hakem: Akihisa Kajiwara

19 Aralk 2015 kanon kartallar 2610 Toyota Verblitz Machida Atletizm Stadyumu  
13:00 Deneyin: Morita 38' c, 52'
Fujichika 55'
Con: Harada (1) 38'
Kalem: Harada (3) 3', 9', 13'
Deneyin: Thomas 34' c
Con: Monji (1) 34'
Kalem: Monji (1) 17'
Seyirci: 2.670
Hakem: Taku Otsuki

19 Aralk 2015 Yamaha Jübilo 1443 Kobelco Steelers Yamaha Stadyumu  
13:00 Deneyin: Piutau 68' c
Horie 77' c
Con: Goromaru (2) 68', 77'
Deneyin: Anderson 16' c
Ohashi 20', 41', 47', 57' c
Ellis 36' c
Minamihashi 73' c
Con: Yamanaka (3) 16'. 36', 57'
Tanabe (1) 73'
Seyirci: 12.842
Hakem: Shuhei Kubo

20 Aralk 2015 Kubota Mzraklar 27-30 Panasonic Vahi övalyeler Fukuda Denshi Arenas  
13:00 Deneyin: Finau 2' c
Miyata 9' c
Saunders 40' c
Con: Moriwaki (3) 2', 9', 40'
Kalem: Moriwaki (2) 32', 43'
Deneyin: McCalman 49' c
Heenan 54' c
Pietersen 67' c
Con: Barnes (3) 49', 54', 67'
Kalem: Miwa (3) 6', 13', 24'
Seyirci: 4.889
Hakem: Sam Groves-White ( Sco )

20 Aralk 2015 Suntory Sungoliath 3720 Ricoh Siyah Koç Yamanashi Chuo Bank Stadyumu  
13:00 Deneyin: Tui 28' c, 62'
Moriwaka 55'
Emi 59' c
Kakinaga 80' c
Con: Pisi (2) 28', 59'
Ono (1) 80'
Kalem: Pisi (1) 34'
Ono (1) 75 '
Deneyin: Hasegawa 16' c
Bourke 66' c
Con: Foley (1) 16'
Peters (1) 66'
Kalem: Foley (1) 39'
Peters (1) 52'
Seyirci: 3.899
Hakem: Takashi Harada

20 Aralk 2015 Kintetsu Gömlekleri 1258 Toshiba Cesur Lupus Konoike Atletizm Stad  
13:00 Dene: Penalt Dene 36' c
Taylor 54'
Con: Tadanobu (1) 36'
Deneyin: Kahui 5' c
Yamamoto 13'
Toyoshima 24', 41'
Yuhara 28' c
Steyn 31' c
Kotaki 49' c
Ogawa 69' c
Ito 74'
Con: Ogawa (5) 5', 28', 31', 49 ', 69'
Kalem: Ogawa (1) 18'
Seyirci: 6.156
Hakem: Akihisa Aso

20 Aralk 2015 NTT DoCoMo Krmz Kasrgalar 2829 Toyota Sanayi Servisleri Miyazaki Atletizm Stad  
13:00 Deneyin: Hirase 8' c
Ierome 54' c
Shigeno 60' c
Eto 63'
Con: Sato (1) 8'
Pollard (3) 54', 60', 63'
Deneyin: Takada 38' c
Vatuvei 77' c
Con: Gerrard (2) 38', 77'
Kalem: Gerrard (5) 6', 18', 20', 51', 57'
Seyirci:
3.975 Hakem: Taizo Hirabayashi

7. tur


26 Aralk 2015 kanon kartallar 1933 Yamaha Jübilo Chichibunomiya Ragbi Stad  
11:40 Deneyin: Harada 4'
Hashino 14' c
Usami 77' c
Con: Mitomo (1) 14'
Harada (1) 77'
Deneyin: Havili 11' c, 68'
Ito 17' c
Goromaru 43'
Con: Goromaru (2) 11', 17'
Kalem: Goromaru (3) 25', 47', 56'
Seyirci: 22.843
Hakem: Shinya Kato

26 Aralk 2015 Suntory Sungoliath 14-25 Toshiba Cesur Lupus Chichibunomiya Ragbi Stad  
14:00 Deneyin: Ono 23' c
Nagatomo 80' c
Con: Ono (1) 23'
Pisi (1) 80'
Dene: Oshima 8' c
Penalt Dene 18' c
Masuda 36'
Con: Ogawa (2) 8', 18'
Kalem: Ogawa (2) 3', 32'
Seyirci: 25.164
Hakem: Shuhei Kubo

26 Aralk 2015 Toyota Sanayi Servisleri 70-17 Coca-Cola Krmz Kvlcmlar Mizuho Ragbi Stad  
11:40 Deneyin: Vatuvei 18' c
Vaka 33' c, 51' c
Saunders 46' c, 60' c
Yani 56' c
Takada 64'
Asami 68' c
Takeuchi 73' c
Con: Gerrard (6) 18', 33', 45 ', 51', 56', 60'
Hegarty (2) 68', 73'
Kalem: Gerrard (2) 40', 41'
Hegarty (1) 80'
Deneyin: Katsuki C 10'
Tsuiki 79' c
Con: Lafaele (2) 10' , 79'
Pen: Lafaele (1) 31'
Seyirci: 3.277
Hakem: Takashi Harada

26 Aralk 2015 Kintetsu Gömlekleri 2018 NTT Com Parlayan Arklar Mizuho Ragbi Stad  
14:00 Deneyin: Tadanobu 35' c, 70' c
Con: Shigemitsu (2) 35', 70'
Kalem: Shigemitsu (2) 17', 64'
Deneyin: Suto 23' c
Kin 28'
Con: Jantjies (1) 23'
Kalem: Jantjies (2) 38', 47'
Katlm: 4.275

26 Aralk 2015 Kubota Mzraklar 3122 Ricoh Siyah Koç Kincho Stadyumu  
11:40 Deneyin: Finau 36' c
Miyata 45' c, 80' c
Shibahara 51' c
Con: Moriwaki (3) 36', 45', 51'
Takahashi (1) 80'
Kalem: Moriwaki (1) 6'
Deneyin: Bourke 9' c
Tsujii 13' c
Hasegawa 20'
Con: Foley (2) 9', 13'
Kalem: Peters (1) 33'
Seyirci: 2.539
Hakem: Akihisa Aso

26 Aralk 2015 NTT DoCoMo Krmz Kasrgalar 1414 NEC Yeil Roketler Kincho Stadyumu  
14:00 Deneyin: Paea 9' c
Kriel 77' c
Con: Pollard (1) 9'
Paea (1) 77'
Deneyin: Kamaike 46'
Kalem: Morita (3) 25', 36', 59'
Seyirci: 5.466
Hakem: Kyosuke Toda

26 Aralk 2015 Panasonic Vahi övalyeler 645 Honda Is Ota Atletizm Stadyumu  
13:00 Deneyin: Yu 3' c
Kodama 12' c
Tanaka 17' c
Hayashi 25' c, 72'
Heenan 38' c
McCalman 51' c, 60' c
Parker 80' c
Con: Barnes (5) 3', 12', 17 ', 25', 38'
Miwa (3) 51', 60', 80'
Kalem: Barnes (1) 7'
Deneyin: Lemeki 67'
Seyirci: 5,284
Hakem: Taku Otsuki

26 Aralk 2015 Kobelco Steelers 2532 Toyota Verblitz Misaki Park Stad  
13:00 Deneyin: Maekawa (2) 39', 62'
Kanat 48' c
Ohashi 65'
Eksi: Tanabe (1) 48'
Kalem: Yamanaka (1) 3'
Deneyin: Yates 19' c
Matsushita 25' c
Wada 51'
Hikosaka 75' c
Con: Monji (3) 19', 25', 75'
Kalem: Monji (2) 17', 72'
Seyirci:
9.159 Hakem: Taizo Hirabayashi

Alt braket play-off'lar

 
Alt çeyrek finaller 9. ila 12. parantez dokuzuncu yer
 
                   
 
9 Ocak 2016 14:00 4. Maç
 
 
NTT DoCoMo Krmz Kasrgalar
 
16 Ocak 2016 14:05 Maç 8
 
Honda Is
 
Kazanan Maç 4
 
9 Ocak 2016 11:40 1. Maç
 
Kazanan Maç 1
 
Coca-Cola Krmz Kvlcmlar
 
23 Ocak 2016 14:00
 
Suntory Sungoliath
 
Kazanan Maç 8
 
9 Ocak 2016 14:00 2. Maç
 
Kazanan Maç 7
 
Toyota Sanayi Servisleri
 
16 Ocak 2016 14:00 Maç 7
 
Ricoh Siyah Koç
 
Kazanan Maç 2
 
9 Ocak 2016 11:40 3. Maç
 
Kazanan Maç 3 onbirinci yer
 
NEC Yeil Roketler
 
23 Ocak 2016 12:00
 
Kubota Mzraklar
 
Kaybeden Maç 8
 
 
Kaybeden Maç 7
 
 
13. ila 16. parantez on üçüncü yer
 
           
 
16 Ocak 2016 11:40 5. Maç
 
 
Kaybeden Maç 2
 
23 Ocak 2016 14:00
 
Kaybeden Maç 3
 
Kazanan Maç 5
 
16 Ocak 2016 12:00 Maç 6
 
Kazanan Maç 6
 
Kaybeden Maç 4
 
 
Kaybeden Maç 1
 
on beinci yer
 
 
23 Ocak 2016 11:40
 
 
Kaybeden Maç 5
 
 
Kaybeden Maç 6

Alt çeyrek finaller


1. maç 9 Ocak 2016 Coca-Cola Krmz Kvlcmlar 752 Suntory Sungoliath Chichibunomiya  
11:40

2. maç 9 Ocak 2016 Toyota Sanayi Servisleri 27-17 Ricoh Siyah Koç Chichibunomiya  
14:00

maç 3 9 Ocak 2016 NEC Yeil Roketler 20-30 Kubota Mzraklar Komazawa Stadyumu  
11:40

maç 4 9 Ocak 2016 NTT DoCoMo Krmz Kasrgalar 2023 Honda Is Komazawa Stadyumu  
14:00

Play-off 9-12 ve 13-16


5. maç 16 Ocak 2016 Kaybeden Maç 2 - Kaybeden Maç 3  
11:40

maç 6 16 Ocak 2016 Kaybeden Maç 4 - Kaybeden Maç 1  
12:00

maç 7 16 Ocak 2016 Kazanan Maç 2 - Kazanan Maç 3  
14:00

Maç 8 16 Ocak 2016 Kazanan Maç 4 - Kazanan Maç 1  
14:05

Snflandrma finalleri


15. sra 23 Ocak 2016 Kaybeden Maç 5 - Kaybeden Maç 6  
11:40

13. sra 23 Ocak 2016 Kazanan Maç 5 - Kazanan Maç 6  
14:00

11. sra 23 Ocak 2016 Kaybeden Maç 8 - Kaybeden Maç 7  
12:00

9. sra 23 Ocak 2016 Kazanan Maç 8 - Kazanan Maç 7  
14:05

Unvan play-off'lar

 
Çeyrek finaller yar final son
 
                   
 
9 Ocak 2016 13:00 4. Maç
 
 
Yamaha Jübilo 26
 
16 Ocak 2016 14:00 Maç 7
 
NTT Com Parlayan Arklar 7
 
Yamaha Jübilo 22
 
9 Ocak 2016 14:00 Maç 1
 
Toshiba Cesur Lupus 34
 
Toyota Verblitz 17
 
24 Ocak 2016 14:00 Chichibunomiya
 
Toshiba Cesur Lupus 29
 
Toshiba Cesur Lupus 26
 
9 Ocak 2016 11:40 2. Maç
 
Panasonic Vahi övalyeler 27
 
Kobelco Steelers 42
 
16 Ocak 2016 14:05 Maç 8
 
Kintetsu Gömlekleri 10
 
Kobelco Steelers 10
 
9 Ocak 2016 13:00 Maç 3
 
Panasonic Vahi övalyeler 42 Üçüncü sra
 
kanon kartallar 6
 
24 Ocak 2016 11:40 Chichibunomiya
 
Panasonic Vahi övalyeler 46
 
Kobelco Steelers 22
 
 
Yamaha Jübilo 26
 
 
5. ila 8. parantez Beinci yer
 
           
 
16 Ocak 2016 11:40 5. Maç
 
 
NTT Com Parlayan Arklar 21
 
23 Ocak 2016 14:00
 
Toyota Verblitz 32
 
Toyota Verblitz 48
 
16 Ocak 2016 12:00 Maç 6
 
kanon kartallar 17
 
Kintetsu Gömlekleri 18
 
 
kanon kartallar 24
 
yedinci yer
 
 
23 Ocak 2016 11:40
 
 
NTT Com Parlayan Arklar 17
 
 
Kintetsu Gömlekleri 22

Çeyrek finaller


1. maç 9 Ocak 2016 Toyota Verblitz 1729 Toshiba Cesur Lupus Mizuho Stadyumu  
11:40

2. maç 9 Ocak 2016 Kobelco Steelers 4210 Kintetsu Gömlekleri Mizuho Stadyumu  
14:00

maç 3 9 Ocak 2016 kanon kartallar 646 Panasonic Vahi övalyeler Kincho Stadyumu  
13:00

maç 4 9 Ocak 2016 Yamaha Jübilo 267 NTT Com Parlayan Arklar Nippatsu Stadyumu  
13:00

Yar finaller ve play-off'lar 5-8


5. maç 16 Ocak 2016 NTT Com Parlayan Arklar 2132 Toyota Verblitz  
11:40

maç 6 16 Ocak 2016 Kintetsu Gömlekleri 1824 kanon kartallar  
12:00

7. Maç Yar Final 16 Ocak 2016 Yamaha Jübilo 2234 Toshiba Cesur Lupus  
14:00

Maç 8 Yar Final 16 Ocak 2016 Kobelco Steelers 10-42 Panasonic Vahi övalyeler  
14:05

Snflandrma finalleri


7. sra 23 Ocak 2016 Kintetsu Gömlekleri 22-17 NTT Com Parlayan Arklar  
11:40

5. sra 23 Ocak 2016 kanon kartallar 17-48 Toyota Verblitz  
14:00

3. sra 24 Ocak 2016 Kobelco Steelers 2226 Yamaha Jübilo  
11:40

son

24 Ocak 2015 Toshiba Cesur Lupus 2627 Panasonic Vahi övalyeler Chichibunomiya Rugby Stadyumu , Tokyo  
14:00 Katlm: 24.557

Tüm Japonya kalifikasyonu

2016 Tüm Japonya Rugby Futbol ampiyonas , Japonya Üst Ligi yarmasnn ilgili kazananlar ile Tüm Japonya Üniversite Rugby ampiyonas'nn kazananlar arasnda oynanan bir defaya mahsus bir final maç olarak gerçekleti . Maç 31 Ocak 2016'da Tokyo'daki Chichibunomiya Stad'nda oynanacak .

Ksaltlm biçimi nedeniyle dahil Japon Rugby youn programna seçildi 2015 Rugby Dünya Kupas yan sra Asya kalifikasyon için 2016 Olimpiyatlar ve Japon getirilmesi Süper Rugby ekibi.

Üst Lig Mücadelesi Serisi

Kyuden Voltex , Mitsubishi Sagamihara DynaBoars , Munakata Sanix Blues ve Osaka Polis ilerledi promosyon play-off .

Yükselme ve küme düme play-off'lar

Sezon sonu ödülleri

Sezonun takm

# kazanan Takm
1. Japonya Keita Inagaki Panasonic Vahi övalyeler
2. Japonya ota Hori Panasonic Vahi övalyeler
3. Japonya Takuma Asahara Toshiba Cesur Lupus
4. Güney Afrika Andries Bekker Kobelco Steelers
5. Avustralya Daniel Heenan Panasonic Vahi övalyeler
6. Japonya Michael Leitch kanon kartallar
7. Japonya Shokei Kin NTT Com Parlayan Arklar
8. Japonya Amanaki Lelei Mafi NTT Com Parlayan Arklar
9. Japonya Fumiaki Tanaka Panasonic Vahi övalyeler
10. Avustralya Berrick Barnes Panasonic Vahi övalyeler
11. Japonya ota Emi Suntory Sungoliath
12. Yeni Zelanda Richard Kahui Toshiba Cesur Lupus
13. Güney Afrika JP Pietersen Panasonic Vahi övalyeler
14. Japonya Tomoki Kitagawa Panasonic Vahi övalyeler
15. Japonya Ayumu Goromaru Yamaha Jübilo

Referanslar

Opiniones de nuestros usuarios

Selva Akdağ

201516 Birinci Lig girişi benim için çok faydalı oldu.

Yunus Ergin

201516 Birinci Lig hakkındaki bu gönderi çok ilginç.