2016 Aegon Uluslararas Eastbourne



İnsanoğlunun 2016 Aegon Uluslararas Eastbourne ile ilgili yüzyıllardır biriktirdiği tüm bilgiler artık internette mevcut ve biz de sizin için en erişilebilir şekilde derledik ve sipariş verdik. 2016 Aegon Uluslararas Eastbourne ile ilgili bilmek istediğiniz her şeye hızlı ve verimli bir şekilde erişebilmenizi istiyoruz; deneyiminizin hoş olduğunu ve 2016 Aegon Uluslararas Eastbourne ile ilgili aradığınız bilgiyi gerçekten bulduğunuzu hissettiğinizi.

Hedeflerimize ulaşmak için yalnızca 2016 Aegon Uluslararas Eastbourne hakkında en güncel, anlaşılır ve doğru bilgileri elde etmek için değil, aynı zamanda tasarımın, okunaklılığın, yükleme hızının ve kullanılabilirliğinin sağlanmasına da büyük özen gösterdik. sayfa mümkün olduğunca keyifli olsun, böylece başka hiçbir şey için endişelenmenize gerek kalmadan temel konulara odaklanabilir, 2016 Aegon Uluslararas Eastbourne ile ilgili mevcut tüm veri ve bilgileri bilebilirsiniz, biz zaten sizin için hallettik. Umarız amacımıza ulaşmışızdır ve 2016 Aegon Uluslararas Eastbourne ile ilgili istediğiniz bilgileri bulmuşsunuzdur. Bu nedenle, sizi memnuniyetle karşılıyoruz ve scientiatr.com kullanma deneyiminin keyfini çıkarmaya devam etmenizi öneririz.

Bekarlar
2016 Aegon Uluslararas Eastbourne
ampiyon Slovakya Dominika Cibulková
kinci Çek Cumhuriyeti Karolína Plíková
Son skor 75, 63

Belinda Bencic savunan ampiyondu, ancak ikinci turda Elena Vesnina'ya yenildi .

Dominika Cibulková finalde Karolína Plíková'y 7-5 ve 6-3 yenerek ampiyonluu kazand .

Tohumlar

Tüm tohumlar ikinci turda bir güle güle ald .

01 .  Agnieszka Radwaska (Çeyrek Finaller)Polonya
02 .  Roberta Vinci (kinci tur)talya
03 .  Belinda Bencic (kinci tur)sviçre
04 .  Timea Bacsinszky (kinci tur)sviçre
05 .  Petra Kvitova (Üçüncü tur)Çek Cumhuriyeti
06 .  Svetlana Kuznetsova (kinci tur)Rusya
07 .  Samantha Stosur (kinci tur)Avustralya
08 .  Carla Suárez Navarro (kinci tur)ispanya
09.   Madison Keys (Geri Çekildi)Amerika Birleik Devletleri
10 .  Karolína Plíková (Final)Çek Cumhuriyeti
11 .  Johanna Konta (Yar Finaller)Birleik Krallk
12 .  Dominika Cibulková (ampiyon)Slovakya
13 .  Sara Errani (kinci tur)talya
14 .  Anastasia Pavlyuchenkova (kinci tur)Rusya
15 .  Irina-Camelia Begu (kinci tur)Romanya
16 .  Lucie afáová (kinci tur)Çek Cumhuriyeti

Çekili bölümüne gitmek için bir oyuncunun tohum numarasna tklayn.

Çizmek

Anahtar

Finaller

Çeyrek finaller Yar finaller Final
                             
1 Polonya Agnieszka Radwaska 6 6 2 3
12 Slovakya Dominika Cibulková 4 7 7 6
12 Slovakya Dominika Cibulková 6 6
Q Porto Riko Monica Puig 2 1
Fransa Kristina Mladenovic 6 6 6 3
Q Porto Riko Monica Puig 7 8 4 6
12 Slovakya Dominika Cibulková 7 6
10 Çek Cumhuriyeti Karolína Plíková 5 3
10 Çek Cumhuriyeti Karolína Plíková 6 6
Rusya Elena Vesnina 1 3
10 Çek Cumhuriyeti Karolína Plíková 6 5 6 6
11 Birleik Krallk Johanna Konta 7 7 3 3
11 Birleik Krallk Johanna Konta 7 7 6
Rusya Ekaterina Makarova 6 5 4

Üst yar

Bölüm 1

lk tur kinci tur Üçüncü Tur Çeyrek finaller
1 Polonya Bir Radwaska 6 2
LL Çek Cumhuriyeti D Allertova 4 2 Q Hrvatistan M Lui-Baroni 4 1 r
Q Hrvatistan M Lui-Baroni 6 6 1 Polonya Bir Radwaska 6 6
Kanada E Bouchard 6 6 Kanada E Bouchard 3 3
Q Amerika Birleik Devletleri V Lepchenko 1 2 Kanada E Bouchard 6 6
15 Romanya IC Begu 3 1
1 Polonya Bir Radwaska 6 6 2 3
12 Slovakya D Cibulková 4 7 7 6
12 Slovakya D Cibulková 6 6
Rusya D Kasatkina 6 2 3 Letonya J Ostapenko 3 3
Letonya J Ostapenko 4 6 6 12 Slovakya D Cibulková 7 7 6
Q Ukrayna K Bondarenko 6 4 6 Q Ukrayna K Bondarenko 6 3 3
Kazakistan Y Putintseva 2 6 4 Q Ukrayna K Bondarenko 2 6 7
6 Rusya S Kuznetsova 6 4 5

Bölüm 2

lk tur kinci tur Üçüncü Tur Çeyrek finaller
4 sviçre T Bacsinszky 1 5
Belçika Y Wickmayer 6 6 4 Fransa K Mladenovic 6 7
Fransa K Mladenovic 7 8 6 Fransa K Mladenovic 6 7 7
Almanya AL Friedsam 6 3 6 6 Almanya AL Friedsam 4 6 4
LL Estonya Bir Kontaveit 7 7 4 4 Almanya AL Friedsam 7 7 6
16 Çek Cumhuriyeti L afáová 6 5 4
Fransa K Mladenovic 6 6 6 3
Q Porto Riko M Puig 7 8 4 6
Q Hrvatistan Bir Konjuh 1 3 r
tuvalet Birleik Krallk N Broady 1 1 Q Porto Riko M Puig 6 5
Q Porto Riko M Puig 6 6 Q Porto Riko M Puig 4 6 6
Fransa Bir Kornet 1 3 Danimarka C Wozniacki 6 3 4
Danimarka C Wozniacki 6 6 Danimarka C Wozniacki 6 6
7 Avustralya S Stosur 2 1

Alt yars

3. Bölüm

lk tur kinci tur Üçüncü Tur Çeyrek finaller
8 ispanya C Suárez Navarro 6 4 1
Japonya M Doi 6 6 Japonya M Doi 3 6 6
Q Slovenya P Hercog 4 4 Japonya M Doi 2 4
Slovakya AK Schmiedlová 1 5 10 Çek Cumhuriyeti Ka Plíková 6 6
Avustralya D Gavrilova 6 7 Avustralya D Gavrilova 2 2
10 Çek Cumhuriyeti Ka Plíková 6 6
10 Çek Cumhuriyeti Ka Plíková 6 6
Rusya E Vesnina 1 3
14 Rusya Bir Pavlyuchenkova 4 3
Q Belçika Bir Van Uytvanck 7 7 6 4 2 Q Amerika Birleik Devletleri M Brengle 6 6
Q Amerika Birleik Devletleri M Brengle 6 4 7 7 6 Q Amerika Birleik Devletleri M Brengle 6 2 4
Birleik Krallk H Watson 2 3 Rusya E Vesnina 7 7 6
Rusya E Vesnina 6 6 Rusya E Vesnina 7 7 7 7
3 sviçre B Bencic 6 4 6 5

Bölüm 4

lk tur kinci tur Üçüncü Tur Çeyrek finaller
5 Çek Cumhuriyeti P Kvitova 6 7 7
Macaristan T Babos 6 7 7 Macaristan T Babos 4 6 5
talya C Giorgi 4 6 3 5 Çek Cumhuriyeti P Kvitova 7 4 0
Ukrayna L Tsurenko 6 7 7 11 Birleik Krallk J Konta 5 6 6
LL Çin S Zhang 1 6 3 Ukrayna L Tsurenko 6 4 1
11 Birleik Krallk J Konta 7 7 6
11 Birleik Krallk J Konta 7 7 6
Rusya E Makarova 6 5 4
13 talya S Errani 1 6 4
Almanya Bir Petkoviç 5 6 6 Almanya Bir Petkoviç 6 3 6
LL Çin S Zheng 7 2 4 Almanya Bir Petkoviç 6 4 0
tuvalet Birleik Krallk T Moore 5 4 Rusya E Makarova 3 6 6
Rusya E Makarova 7 6 Rusya E Makarova 4 6 6
2 talya R Vinci 6 4 3

Nitelikli

Tohumlar

  1. Porto Riko Monica Puig (Nitelikli)
  2. Karada Danka Kovini (lk tur)
  3. Hrvatistan Mirjana Lui-Baroni (Nitelikli)
  4. Amerika Birleik Devletleri Madison Brengle (Nitelikli)
  5. Belçika Kirsten Flipkens (Geri çekildi, hala Mallorca'da yaryor )
  6. Çin Zhang Shuai (Eleme yarmas, ansl kaybeden )
  7. Amerika Birleik Devletleri Varvara Lepchenko (Nitelikli)
  8. Ukrayna Kateryna Bondarenko (Nitelikli)
  9. Amerika Birleik Devletleri Christina McHale (Geri Çekildi)
  10. Amerika Birleik Devletleri Irina Falconi (lk tur)
  11. Amerika Birleik Devletleri Louisa Chirico (lk tur)
  12. Amerika Birleik Devletleri Nicole Gibbs (lk tur)
  13. Türkiye Çala Büyükakçay (Birinci tur)
  14. Çin Zheng Saisai (Eleme yarmas, ansl kaybeden )
  15. Kolombiya Mariana Duque Mariño (lk tur)
  16. Çek Cumhuriyeti Denisa Allertová (Eleme müsabakas, ansl kaybeden )

Elemeler

ansl kaybedenler

Çizmek

lk niteleyici

lk tur Nitelikli Rekabet
                   
1 Porto Riko Monica Puig 7 7 7 7
tuvalet Birleik Krallk Freya Christie 6 5 6 5
1 Porto Riko Monica Puig 6 4 6
16 Çek Cumhuriyeti Denisa Allertová 3 6 2
Polonya Magda Linette 1 r
16 Çek Cumhuriyeti Denisa Allertová 5

kinci niteleyici

lk tur Nitelikli Rekabet
                   
2 Karada Danka Kovini 7 3 2
Amerika Birleik Devletleri Maria Sanchez 5 6 6
  Amerika Birleik Devletleri Maria Sanchez 2 4
Slovenya Polona Hercog 6 6
Slovenya Polona Hercog 7 7 6
13 Türkiye Çala Büyükakçay 6 2 4

Üçüncü niteleyici

lk tur Nitelikli Rekabet
                   
3 Hrvatistan Mirjana Lui-Baroni 7 7 7
Amerika Birleik Devletleri Alison Riske 5 6 3
3 Hrvatistan Mirjana Lui-Baroni 6 6
Ukrayna Olga Savchuk 2 2
Ukrayna Olga Savchuk 7 7 6
12 Amerika Birleik Devletleri Nicole Gibbs 6 5 2

Dördüncü niteleyici

lk tur Nitelikli Rekabet
                   
4 Amerika Birleik Devletleri Madison Brengle 6 6
tuvalet Birleik Krallk Katy Dunne 3 3
4 Amerika Birleik Devletleri Madison Brengle 6 1
tuvalet Birleik Krallk Laura Robson 4 0 r
tuvalet Birleik Krallk Laura Robson 7 7 7
Alt Çin Xu Yifan 5 6 4

Beinci eleme

lk tur Nitelikli Rekabet
                   
Alt Avustralya Anastasia Rodionova 1 1
Belçika Alison Van Uytvanck 6 6
  Belçika Alison Van Uytvanck 7 7 6
Kazakistan Yaroslava Shvedova 6 2 4
Kazakistan Yaroslava Shvedova 6 6
11 Amerika Birleik Devletleri Louisa Chirico 3 1

Altnc eleme

lk tur Nitelikli Rekabet
                   
6 Çin Zhang Shuai 3 6 6
Hrvatistan Donna Veki 6 3 2
6 Çin Zhang Shuai 6 3 3
Hrvatistan Ana Konjuh 7 7 6
Hrvatistan Ana Konjuh 6 2 6
15 Kolombiya Mariana Duque Mariño 4 6 1

Yedinci eleme

lk tur Nitelikli Rekabet
                   
7 Amerika Birleik Devletleri Varvara Lepchenko 5
Romanya Sorana Cîrstea 4 r
7 Amerika Birleik Devletleri Varvara Lepchenko 6 1 6
14 Çin Zheng Saisai 1 6 0
tuvalet Birleik Krallk Jodie Burrage 2 5
14 Çin Zheng Saisai 6 7

Sekizinci eleme

lk tur Nitelikli Rekabet
                   
8 Ukrayna Kateryna Bondarenko 7 7 6
Almanya Carina Witthöft 6 1 2
8 Ukrayna Kateryna Bondarenko 7 1 6
Estonya Anett Kontaveit 5 6 4
Estonya Anett Kontaveit 6 6
10 Amerika Birleik Devletleri Irina Falconi 0 0

Referanslar

Opiniones de nuestros usuarios

Harun Karaca

2016 Aegon Uluslararas Eastbourne hakkında harika bir gönderi.

Faris Bayram

2016 Aegon Uluslararas Eastbourne'dan güzel makale.

Suzan Ersoy

Bazen bir şey hakkında internette bilgi ararken, sizi ilgilendirmeyen şeyler hakkında konuşmakta ısrar eden çok uzun makaleler buluyorsunuz. 2016 Aegon Uluslararas Eastbourne ile ilgili bu makaleyi beğendim çünkü konuya giriyor ve tam olarak ne istediğimden bahsediyor. Bilgide kaybolmak Yararsız.