2015 Dünya Gençler Atletizm ampiyonas



İnsanoğlunun 2015 Dünya Gençler Atletizm ampiyonas ile ilgili yüzyıllardır biriktirdiği tüm bilgiler artık internette mevcut ve biz de sizin için en erişilebilir şekilde derledik ve sipariş verdik. 2015 Dünya Gençler Atletizm ampiyonas ile ilgili bilmek istediğiniz her şeye hızlı ve verimli bir şekilde erişebilmenizi istiyoruz; deneyiminizin hoş olduğunu ve 2015 Dünya Gençler Atletizm ampiyonas ile ilgili aradığınız bilgiyi gerçekten bulduğunuzu hissettiğinizi.

Hedeflerimize ulaşmak için yalnızca 2015 Dünya Gençler Atletizm ampiyonas hakkında en güncel, anlaşılır ve doğru bilgileri elde etmek için değil, aynı zamanda tasarımın, okunaklılığın, yükleme hızının ve kullanılabilirliğinin sağlanmasına da büyük özen gösterdik. sayfa mümkün olduğunca keyifli olsun, böylece başka hiçbir şey için endişelenmenize gerek kalmadan temel konulara odaklanabilir, 2015 Dünya Gençler Atletizm ampiyonas ile ilgili mevcut tüm veri ve bilgileri bilebilirsiniz, biz zaten sizin için hallettik. Umarız amacımıza ulaşmışızdır ve 2015 Dünya Gençler Atletizm ampiyonas ile ilgili istediğiniz bilgileri bulmuşsunuzdur. Bu nedenle, sizi memnuniyetle karşılıyoruz ve scientiatr.com kullanma deneyiminin keyfini çıkarmaya devam etmenizi öneririz.

2015 Dünya Gençler Atletizm ampiyonas
2015 Dünya Gençler Atletizm ampiyonas logo.png
ev sahibi ehir Cali , Kolombiya
Olaylar 40
Tarih 15-19 Temmuz
ana mekan Estadio Pascual Guerrero

2015 Dünya Atletizm Gençlik ampiyonas Bienal uluslararas dokuzuncusu oldu atletizm için rekabet gençlik (alt-18) sporcu. Be günlük yarma 15-19 Temmuz tarihleri arasnda Kolombiya'nn Cali kentindeki Estadio Olímpico Pascual Guerrero stadyumunda gerçekleti . Uygun sporcular 31 Aralk 2015 tarihinde 16 veya 17 yandayd (1998 veya 1999 doumlu).

madalya özeti

erkekler

Etkinlik Altn Gümü Bronz
100 metre
Abdul Hakim Sani Brown Japonya
 
10.28
CR
Derick Silva Brezilya
 
10.49 Rechmial Miller ngiltere
 
10.59
200 metre
Abdul Hakim Sani Brown Japonya
 
20.34
CR
Kyle Appel Güney Afrika
 
20.57
PB
Josephus Lyles Amerika Birleik Devletleri
 
20,74
PB
400 metre
Christopher Taylor Jamaika
 
45.27
WYL
Josephus Lyles Amerika Birleik Devletleri
 
45,46
PB
Keshun Reed Amerika Birleik Devletleri
 
45.96
800 metre
Willy Tarbei Kenya
 
1:45.58 Kipyegon Bett Kenya
 
1:45.86 Luis Fernando Pires Brezilya
 
1:48.61
PB
1500 metre
Kumari Taki Kenya
 
3: 36.38
CR
Mulugeta Assefa Etiyopya
 
3:41.10
PB
Lawi Kosgei Kenya
 
3:41.43
3000 metre
Richard Yator Kimunyan Kenya
 
7:54.45 Davis Kiplangat Kenya
 
7:54.52 Tefera Mosisa Etiyopya
 
7:55.04
PB
110 metre engelli
Mattéo Ngo Fransa
 
13.53
PB
Joseph Daniels Kanada
 
13.54 Isaiah Lucas Amerika Birleik Devletleri
 
13.54
400 metre engelli
Norman Grimes Amerika Birleik Devletleri
 
49.11
WYL
Ryusei Fujii Japonya
 
50,33
PB
Masaki Toyoda Japonya
 
50,53
PB
2000 metre engelli kou
Vincent Kipyegon Ruto Kenya
 
5:27.58 Wogene Sebisibe Etiyopya
 
5:29.41
PB
Geofrey Rotich Kenya
 
5:30.16
PB
10.000 metre yürüyü
Sergey Shirobokov Rusya
 
42.24.41 Zhang Haziran Çin
 
42.33.68
PB
Federico Gonzalez Meksika
 
42.54.55
Yüksek atlama
Stefano Sottile talya
 
2.20
WYL
Dmytro Nikitin Ukrayna
 
2.18
PB
Darius Carbin Amerika Birleik Devletleri
 
2.16
PB
Srkla atlama
Armand Duplantis sveç
 
5.30
CR
Vladyslav Malykhin Ukrayna
 
5.30
CR
Emmanouil Karalis Yunanistan
 
5.20
Uzun atlama
Maykel Masso Küba
 
8,05
CR
Darcy Roper Avustralya
 
8,01 PB Eberson Silva Brezilya
 
7,76
PB
Üç adm atlama
Cristian Napoles Küba
 
16.13 Du Mingze Çin
 
16.02
PB
Julio César Carbonell Küba
 
15.70
gülle atma
Adrian Piperi Amerika Birleik Devletleri
 
22.00
WYL
Szymon Mazur Polonya
 
21.77
PB
Wictor Petersson sveç
 
21.56
PB
Disk atma
Werner Visser Güney Afrika
 
64.24 Wang Yuhan Çin
 
60,33
PB
George Evans ngiltere
 
60.22
Çekiç atma
Hlib Piskunov Ukrayna
 
84.91
CR
Mykhaylo Havryliuk Ukrayna
 
78,93
PB
Ned Weatherly Avustralya
 
77.60
Cirit atma
Paul Botha Güney Afrika
 
78,49
PB
Niklas Kaul Almanya
 
78.05 Vladislav Palyunin Özbekistan
 
76.77
Decathlon
Niklas Kaul Almanya
 
8002
YYB
Ludovic Besson Fransa
 
7678
PB
Hans-Christian Hausenberg Estonya
 
7657

kzlar

Etkinlik Altn Gümü Bronz
100 metre
Candace Hill Amerika Birleik Devletleri
 
11.08
CR
Khalifa St.Fort Trinidad ve Tobago
 
11.19
PB
Jayla Kirkland Amerika Birleik Devletleri
 
11.41
PB
200 metre
Candace Hill Amerika Birleik Devletleri
 
22.43
WYB
Lauren Rain Williams Amerika Birleik Devletleri
 
22,90
PB
Nicola De Bruyn Güney Afrika
 
23.38
PB
400 metre
Salwa Eid Naser Bahreyn
 
51.50
WYL
Lynna Irby Amerika Birleik Devletleri
 
51,79
PB
Catherine Reid ngiltere
 
52,25
PB
800 metre
Samantha Watson Amerika Birleik Devletleri
 
2:03.54
PB
Gadese Ejara Etiyopya
 
2:03.67
PB
Marta Zenoni talya
 
2:04.15
1500 metre
Bedatu Hirpa Etiyopya
 
4:12.92
WYL
Dalila Abdulkadir Gosa Bahreyn
 
4:13.35
PB
Joyline Cherotich Kenya
 
4:15.20
PB
3000 metre
Shuru Bulo Etiyopya
 
9:01.12
WYL
Emily Chebet Kiphumba Kenya
 
9:02.92
PB
Sheila Chelangat Kenya
 
9:04.54
PB
100 metre engelli
Maribel Vanessa Caicedo Ekvador
 
13.04
PB
Brittley Humphrey Amerika Birleik Devletleri
 
13.22
PB
Sarah Koutouan Fransa
 
13.29
400 metre engelli
Sydney McLaughlin Amerika Birleik Devletleri
 
55,94
CR
Xahria Santiago Kanada
 
56,79
PB
Brande Johnson Amerika Birleik Devletleri
 
57.47
PB
2000 metre engelli kou
Celliphine Chepteek Chespol Kenya
 
6:17.15
PB
Sandrafelis Chebet Sal Kenya
 
6:19.61 Agrie Belachew Etiyopya
 
6:34.68
5000 metre yürüyü
Ma Zhenxia Çin
 
22:41.08
SB
Olga Eliseeva Rusya
 
22:45.09 Ayalnesh Dejene Etiyopya
 
22:48.25
PB
Yüksek atlama
Michaela Hrubá Çek Cumhuriyeti
 
1.90 Ieva Turke Letonya
 
1,82
PB
Lada Pejchalová Çek Cumhuriyeti
 
1.82
Srkla atlama
Elienor Werner sveç
 
4.26
WYL
Phillipa Hajdasz Avustralya
 
4.05
PB
Ödüllendirilmedi
Chen Qiaoling Çin
 
Uzun atlama
Tara Davis Amerika Birleik Devletleri
 
6,41
PB
Kaiza Karlén sveç
 
6.24
PB
Maja Bedrac Slovenya
 
6.22
Üç adm atlama
Georgiana Iuliana Anitei Romanya
 
13.49
WYL
Zeng Rui Çin
 
13.04
PB
Yanna Anay Armenteros Küba
 
13.04
gülle atma
Julia Ritter Almanya
 
18.53
PB
Sophia Rivera Amerika Birleik Devletleri
 
17.93 Kristina Rakocevic Karada
 
17.49
Disk atma
Alexandra Emilianov Moldova
 
52,78
PB
Kristina Rakocevic Karada
 
51.41 Samantha Bar Avustralya
 
50,59
PB
Çekiç atma
Sofiya Palkina Rusya
 
67.82 Deniz Yaylac Türkiye
 
67.01
PB
Shang Ningyu Çin
 
66,84
PB
Cirit atma
Haruka Kitaguchi Japonya
 
60,35
PB
Stella Weinberg Norveç
 
57.11
PB
Laine Donane Letonya
 
56.15
Heptatlon
Geraldine Ruckstuhl sviçre
  
6037
CR
Sarah Lagger Avusturya
 
5992 Alina Shukh Ukrayna
 
5896

Kark

Etkinlik Altn Gümü Bronz
Kark 4×400 metre bayrak yar
 Amerika Birleik Devletleri Keshun
Reed
Lynna Irby
Norman Grimes
Samantha Watson
3:19.54  Güney Afrika
André Nicholas Marich
Renate Van Tonder
Taylon Bieldt
Kyle Appel
3:23.60  Kanada
Nathan Friginette
Ashlan En yi
Dekan Ellenwood
Kyra Constantine
3:23.60

madalya tablosu

  *   Ev sahibi ülke ( Kolombiya )

Rütbe Ulus Altn Gümü Bronz Toplam
1  Amerika Birleik Devletleri  (ABD) 8 5 6 19
2  Kenya  (KEN) 5 4 4 13
3  Japonya  (JPN) 3 1 1 5
4  Etiyopya  (ETH) 2 3 3 8
5  Güney Afrika  (RSA) 2 2 1 5
6  sveç  (SWE) 2 1 1 4
7  Almanya  (GER) 2 1 0 3
 Rusya  (RUS) 2 1 0 3
9  Küba  (CUB) 2 0 2 4
10  Çin  (CHN) 1 5 1 7
11  Ukrayna  (UKR) 1 3 1 5
12  Fransa  (FRA) 1 1 1 3
13  Bahreyn  (BHR) 1 1 0 2
14  Çek Cumhuriyeti  (ÇEK) 1 0 1 2
 talya  (ITA) 1 0 1 2
16  Ekvador  (ECU) 1 0 0 1
 Jamaika  (REÇEL) 1 0 0 1
 Moldova  (MDA) 1 0 0 1
 Romanya  (ROU) 1 0 0 1
  sviçre  (SUI) 1 0 0 1
21  Avustralya  (AUS) 0 2 2 4
22  Kanada  (CAN) 0 2 1 3
23  Brezilya  (SUTYEN) 0 1 2 3
24  Letonya  (LAT) 0 1 1 2
 Karada  (MEB) 0 1 1 2
26  Avusturya  (AUT) 0 1 0 1
 Norveç  (NOR) 0 1 0 1
 Polonya  (POL) 0 1 0 1
 Trinidad ve Tobago  (TTO) 0 1 0 1
 Türkiye  (TUR) 0 1 0 1
31  Büyük Britanya  (GBR) 0 0 3 3
32  Estonya  (EST) 0 0 1 1
 Yunanistan  (GRE) 0 0 1 1
 Meksika  (MEX) 0 0 1 1
 Slovenya  (TG) 0 0 1 1
 Özbekistan  (UZB) 0 0 1 1
37  Kolombiya  (COL) * 0 0 0 0
Toplamlar (37 ülke) 39 40 38 117

Referanslar

D balantlar

Opiniones de nuestros usuarios

Habib Dinç

Sayfayı beğendim ve 2015 Dünya Gençler Atletizm ampiyonas ile ilgili makale aradığım makale.

Ilhan Kılıç

Doğru. 2015 Dünya Gençler Atletizm ampiyonas hakkında gerekli bilgileri sağlar.